Лікування та пломбування зубів

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний розрахунок вартості можна побачити внизу сторінки
Лікування карієсу «без свердління» Icon (1 зуб) 1200 грн
Лікування кісти лазером 2800 грн
Реставрація зуба от 770 до 2490 грн
Встановлення фотополімерної пломби от 770 до 1970 грн
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 травня!
900 грн
Використання мікроскопа при лікуванні кореневих каналів (1 канал) от 430 до 840 грн
Обробка генератором озону кореневого каналу (1 канал) 200 грн
Обробка лазером кореневого каналу (1 канал) 300 грн
Інструментальна та медикаментозна обробка 1-го кореневого каналу (ендомотор) 650 грн
Тривимірна обтурація кореневого каналу гарячої гутаперчею (1 канал) 870 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Лікування та пломбування зубів без болю
 • Лікувати зуби уві сні (під наркозом)
 • Скільки коштує лікування в Люмі-Дент?

У цій статті лікар стоматолог терапевт мережі клінік Люмі-Дент в Києві - Лебедєва Євгенія Іванівна - розповість про:

 • етапи пломбування зуба при карієсі;
 • види зубних пломб;
 • сучасні технології, що застосовуються при лікуванні кореневих каналів;
 • вартість лікування зуба.


Лікування та пломбування зубів без болю


Нижче Ви зможете прочитати - скільки коштує поставити фотополімерну пломбу на зуб, щоб вона більше не випадала.

Важливі переваги клінік Люми-Дент:


1) Наші фахівці проводять пломбування зубів при карієсі переважно з використанням 23 новітніх стоматологічних мікроскопів, які забезпечують високий рівень візуалізації місця пломбування та якість зубних пломб. Це допомагає нам виконувати фотополімерне пломбування зубів з гарантією відмінної якості пломб.

2) Якісно лікувати уві сні, або під надійною комп'ютерною анестезією - неможливо без використання даних 3D томографії щелеп. У наших клініках функціонують 4 комп'ютерні томографи Vatech PHT-6500.

Лікування зубів з мікроскопом з використанням даних тривимірного комп'ютерного зображення - дозволяє добитися максимальної точності при постановці діагнозу, і якості при роботі по пломбування зубів, каналів коренів, і установці пломб в каріозні порожнини.

На фото - пломбування зуба зі стоматологічним мікроскопом.

Лікування зубів Київ Люмі-Дент

У стоматології Люмі-Дент працює 4 багатофункціональних рентгенологічних відділення з найновішими та найбільш точними комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500. Устаткування дозволяє отримати ортопантомограму (панорамний знімок) і комп'ютерну томограму (3-D зображення) щелепно-лицьової області.

Також присутній радіовізіограф, що дозволяє робити цифрові локальні знімки, замість застарілих плівкових, з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта, для поліпшення якості стоматологічного лікування.

3) У Люмі-Дент в Києві лікують зуби і виконують світлові зубні пломби під безболісною і надійною комп'ютерною анестезією без використання шприца.

Фото. Прилад комп'ютерної анестезії STA.

Лікувати зуби

Тому в клініках Люмі-Дент проводять ремонт і лікування зубів без болю, так як Ви не відчуєте навіть уколу голкою. Ціна за таку анестезію трохи дорожче, але якість її та комфорт для пацієнта перевершує у багато разів звичайний укол шприцом.

4) До Ваших послуг – професійні стоматологи, які мають високу кваліфікацію, пройшли спеціальні курси з ендодонтичного виліковування каналів, і з художньої реставрації зубних тканин.

5) Ви заздалегідь знаєте ціну на виконуваний ремонт перед кожною маніпуляцією. Лікар та адміністратори зобов'язані попередити Вас заздалегідь про вартість роботи, під час Вашого попереднього візиту в клініку, або по телефону.

Фото зубних пломб - фотополімерне пломбування - приклад роботи наших фахівців.

Зубная пломба на зуб фото Люми-Дент

6) У розділі "Наші роботи" - Ви можете побачити приклади робіт ремонту, пломбування та лікування зубів в Києві нашими лікарями - завжди висока якість і впевненість в кінцевому результаті!

7) Думки пацієнтів про наших лікарів - текстові та відео - Ви можете побачити в розділі "Відгуки".

Також відгуки багатьох наших клієнтів про лікування зубів в клініках Люмі-Дент можливо прочитати на численних форумах і порталах в інтернеті.

8) Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Лікувати зуби уві сні (під наркозом)

При появі сильних больових відчуттів – часто необхідна загальна седація, без зволікання, інакше затримка призведе до прогресу захворювання, і до початку запалення судинно-нервового пучка - пульпи.

У разі запалення пульпи - наші лікарі терапевти проведуть якісне видалення нервів з каналів, і надійне їх пломбування за новою технологією, з використанням стоматологічних міроскопов.

Візит в стоматологію Люмі-Дент по такій проблемі - включає проходження, чистку і заповнення каналів коренів, якщо почнеться запалення нерва, потім пломбування світловою пломбою.

Відвідування наших стоматологічних клінік перед платним лікуванням зубів без болю завжди починається з безкоштовної консультації у стоматолога.

При підозрі на пульпіт (запалення нервово-судинного пучка) – пацієнт спочатку проходить рентгенівське обстеження. Досить часто перед початком всіх процедур проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) – вимір реактивності нерва на електричне роздратування. ЕОД допомагає ставити коректний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів.

Для усунення карієсу і моделювання зубної пломби лікар прибирає уражені тканини і заповнює порожнину спеціальними пломбувальними матеріалами.

Перед тим, як поставити світлову пломбу на зуб - фахівець при необхідності встановлює спеціальні секційні матриці, для правильного відновлення зубних бічних стінок.

Ні в якому разі не можна поставити світлову пломбу одну на два зуба, так як вони мають вроджену незначну рухливість. Вони ніби висять в кістковій лунці щелепи на зв'язках. Якщо поставлена загальна зубна пломба - вона обов'язково відірветься від одного або обох зубів.

Лікування зубів Київ фото Люмі-дент

Також при постановці світлових фотополімерних пломб на зуби активно застосовуються:

1) Ретракційні нитки, що зупиняють кровотечу з ясен, якщо каріозна порожнина розташовується на кордоні ясенного краю. Також нитки змушують ясна стискатися, при цьому відкриваючи і роблячи лікарю зручний доступ в разі порожнин, розташованих нижче краю ясен.

2) Міжзубні клини, які допомагають змоделювати і поставити світлову пломбу з фотополімера правильно, щоб не забивалася їжа, не застрявала гігієнічна нитка при чищенні міжзубних проміжків, і не травмувався ясенний сосочок.

3) Система комп'ютерної діагностики прикусу T-scan - забезпечує оптимальне навантаження на майбутню фотополімерну реставрацію, для профілактики підвищення прикусу і можливих відколів частини світлової пломби.

Фото. Система T-scan.

Пломбування зубів Київ

Моделюють фотополімерну зубну пломбу індивідуально вибраними матеріалами для пломбування (фотополімерні, склоіономерні, ормокерні), не тільки відновлюють форму, а й відтворюють прекрасний естетичний вигляд, щоб було складно після втручання лікаря визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

Часто лікують зуб уві сні (в стані медикаментозного наркозу) з установкою пломби лікарем за один візит.

Відразу після установки світлової зубної пломби з фотополімера - можливо приймати їжу.

4) Ми безперервно розвиваємо наші технології, тому вже сьогодні готові запропонувати всім пацієнтам цифрове сканування каріозної порожнини і швидке виготовлення керамічної вкладки, в нашій власній цифровій зуботехнічної лабораторії в Києві.

Вкладка з кераміки нічим не відрізняється від природних зубних тканин, на відміну фотополімерних реставрацій - не змінює форму і об'єм з плином часу.

До того ж - керамічна вкладка є набагато стійкішою до жувального тиску, тому прослужить Вам в рази довше фотополімерної реставрації. Поміщається вкладка в оброблену порожнину за допомогою спеціального адгезивного клею. Така конструкція нічим не відрізняється візуально від зубних тканин, і служить на порядок краще, довше, і надійніше, ніж будь-яка з фотополімерних реставрацій.

Наявність власної новітньої цифрової лабораторії дозволяє нам запропонувати Вам виготовлення вкладок з кераміки за унікально низькою ціною, не набагато відрізняється від вартості світловий пломби.

Запитуйте про цю новітню послуги ремонту та протезування у наших фахівців!

Детальніше читайте керамічні вкладки

Сьогодні можна вибрати оптимально необхідний за кольором відтінок пломбувального матеріалу, щоб реставрувальна частина абсолютно нічим не відрізнялася від рідних зубних тканин.

Більш того - зазвичай кожна реставрація складається з декількох відтінків, за допомогою такої комбінації можна передати максимальну подібність структури зубних тканин.

Після закінчення роботи - стоматолог перевіряє пломбу за прикусом, і потім полірує її за допомогою спеціальних поливальних головок і паст. Після цього здійснює її фінішне засвічування фотополімерною діодною лампою.

Ви відразу можете їсти після такого пломбування, так як матеріал для пломбування застигає миттєво в процесі відновлення.

Скільки коштує лікування в Люмі-Дент? 

Вартість послуг можно подивитись у розділі "Стоматологія ціни". Також вартість лікування є внизу цієї сторінки. 

Відвідайте стоматологічні клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка, на безкоштовну консультацію!

Ми гарантуємо Вам професійний підхід, відмінну ціну і якісне платне лікування зубів в Києві!

 

Ціни на деякі послуги, що надаються в клініках Люмі-Дент стоматологами-терапевтами:

Найменування послуги
Ціна, гривень
Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний) 170
КТ сегмента (50*50мм) 370
Комп'ютерна анестезія STA 350
Лікувати зуби уві сні 3200
Діагностика захворювань під мікроскопом (1 зуб) 350
Лікування під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 840
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Пломбування 1 кореневого гарячої гутаперчею (3D обтурація) 870
Надання швидкої допомоги 290

 

Таблиця розрахунку цін пломбування та реставрації зубів
Види пломбування за складністю Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступеня 100 350 190 770 1 410
II ступеня 100 350 190 990 1 630
III ступеня 100 350 190 1 210 220 2 070
IV ступеня 100 350 190 1 410 220 2 270
V ступеня 100 350 190 1 610 220 2 470
VI ступеня 100 350 190 1 970 220 2 830
Повна реставрація 100 350 190 2 490 220 3 350

 

Опис ступенів складності
I Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні премолярів.
II Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні молярів.
III Середні каріозні процеси на жувальній і пришийковій поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокі і середні каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює 1-ну контактну і жувальну поверхні). Середній каріозний процес у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
Пломбування зуба V ступеня складності До V ступеня відносяться глибокі каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює дві контактні і жувальну поверхні). Середні і глибокі каріозні процеси фронтальної групи зубів з порушенням ріжучого краю.
VI ступінь Глибокі каріозні процеси всіх груп зубів (пломба відновлює більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художнє відновлення зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Нижче Ви можете побачити фото реставрації нашими фахівцями:

Зубна пломба Київ - Люмі-Дент Зубна пломба Лікування зубів в розстрочку Лікувати зуби київ
 
Обирайте поруч в Києві кращих у своїй справі!
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
Поширені запитання та відповіді
Запитання:  Де краще поставити пломбу в Києві?
Відповідь: 

Якісно та недорого запломбувати зуби можна в мережі клінік Люмі-Дент, розташованих в:

Запитання:  Яка ціна зубної пломби?
Відповідь: 

У стоматологічних клініках Люмі-Дент вартість пломби на зуб становить от 770 до 1970 гривень.

Запитання:  Які етапи пломбування зубів?
Відповідь: 
 1. Анестезія;
 2. Препарування;
 3. Підготовка до пломбування - ретракція ясен, знезараження, встановлення матриць;
 4. Установка лікувальної прокладки;
 5. Встановлення безпосередньо пломби - фотополімерної, стеклоїономерної, компомерної;
 6. Приробка пломби за формою та прикусом;
 7. Шліфування та полірування пломби;
 8. Фінішне засвічування зробленої роботи.
Запитання:  Яка ціна видалення карієсу?
Відповідь: 

Вартість лікування карієсу з постановкою фотополімерної пломби - от 770 до 1970 гривень. Точна ціна лікування залежить від обсягу уражених тканин зуба.

Додатково також необхідно сплатити анестезію 350 гривень.

Відгуки про нас

9 голосів, оцінка: 4.8 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest