Лікування зубів, пломбування

Ціни на послуги
Встановлення фотополімерної пломби
от 635 до 985 грн
Надання швидкої допомоги
235 грн
Пломбування 1 каналу з гутаперчею (латеральна конденсація)
345 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб)
от 350 грн
Лікування зубів уві сні (1 година)
2000 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Вороговська Валерія Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Сімрок Ксенія Тарасівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Лебедева Евгения Ивановна - Люми-Дент Киев
Лєбєдєва Євгенія Іванівна
Лікар стоматолог-терапевт
Маслов Максим Олександрович
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Якимчук Ирина Владимировна - Люми-Дент Киев
Якимчук Ірина Володимирівна
Лікар стоматолог-терапевт
Слабоспицький Сергій В'ячеславович
ЛІкар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Нагирна Юлия Михайловна - Люми-Дент Киев
Нагірна Юлія Михайлівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Дудко Татьяна Витальевна - Люми-Дент Киев
Дудко Тетяна Віталіївна
Головний лікар
Лікар стоматолог-терапевт
Докутіна Ольга Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Цыпко Зоя Валерьевна - Люми-Дент Киев
Ципко Зоя Валеріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Новицкий Вадим Валерьевич - Люми-Дент Киев
Новицький Вадим Валерійович
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

Важливі переваги клініки Люмі-Дент, при пломбуванні та лікуванні зубів в Києві:

1) Роботи ведуться переважно з використанням новітніх стоматологічних мікроскопів, які забезпечують високий рівень візуалізації місця маніпуляції. Це гарантує відмінну якість результату.

2) Якісна стоматологічна допомога неможлива без використання даних комп'ютерної томографії. Робота з мікроскопом з використанням даних тривимірного комп'ютерного зображення коренів і каналів дозволяє добитися максимальної точності при постановці діагнозу, і якості при роботі по пломбуванню кореневих каналів і каріозних порожнин. У клініці Люмі-Дент працює багатофункціональне рентгенологічне відділення з найновішим та найбільш точним комп'ютерним томографом Vatech PHT-6500. Устаткування дозволяє отримати ортопантомограмму (панорамний знімок) і комп'ютерну томограму (3-D зображення) щелепно-лицьової області. Також присутній радіовізіограф, що дозволяє робити цифрові локальні знімки, замість застарілих плівкових, з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта.

лікування зубів

3) Кожне проведення лікування зубів і виконання пломб на зуби - в нашій стоматології відбувається під безболісною і надійною комп'ютерної анестезією без використання шприца. Тому лікувати зуби в Києві у нас зовсім не боляче, так як Ви не відчуєте навіть уколу голкою. Ціна на таку анестезію трохи дорожче, але якість її і комфорт для пацієнта перевершує у багато разів звичайний укол шприцом. 

4) До Ваших послуг - професійні стоматологи, які мають високу кваліфікацію, пройшли спеціальні курси з художньої реставрації зубних тканин.

5) Ви заздалегідь знаєте ціну на виконувану роботу перед тим, як сідаєте в крісло лікувати зуби.

Лікування зубів 6) У розділі "Наші роботи" - Ви можете побачити приклади робіт пломбування та лікування зубів в Києві нашими докторами - завжди висока якість і впевненість в кінцевому результаті!

7) Відгуки про наших докторів - текстові та відео - Ви можете побачити в розділі "Відгуки".

При появі больових відчуттів - потрібно відвідати стоматологію без зволікання, інакше затримка призведе до прогресу захворювання, і до початку запалення судинно-нервового пучка - пульпи.

Візит в стоматологію Люмі-Дент по такій проблемі - включає пломбування, потім проходження, чистку і заповнення каналів коренів, якщо почнеться запалення зубного нерва.

Відвідування нашої стоматологічної клініки завжди починається з безкоштовної консультації у стоматолога.

При підозрі на пульпіт (запалення зубного нервово-судинного пучка) - пацієнт спочатку проходить рентгенівське обстеження. Досить часто перед початком всіх процедур проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) - замір реактивності нерва на електричне роздратування. ЕОД допомагає ставити коректний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів.

Пломбування зубів

Для усунення карієсу лікар прибирає уражені тканини і заповнює порожнину спеціальними пломбувальними матеріалами.

Перед пломбуванням фахівець при необхідності встановлює спеціальні секційні матриці, для правильного відновлення зубних бічних стінок. Ні в якому разі не можна встановлювати одну пломбу на два зубчики, так як вони мають вроджену незначну рухливість. Вони як би висять в кістковій лунці щелепи на зв'язках. Якщо встановлена загальна пломба - вона обов'язково відірветься від одного або обох.

Також при роботі активно застосовуються:

1) Ретракційні нитки, що зупиняють кровотечу з ясен, якщо каріозна порожнина розташовується на кордоні ясенного краю. Також нитки змушують ясна стискатися, при цьому відкриваючи і роблячи лікарю зручний доступ в разі порожнин, розташованим нижче краю ясен.

2) Міжзубні клини, які допомагають змоделювати пломбу правильно, щоб не забивалася їжа, не застрявала гігієнічна нитка при чищенні міжзубних проміжків, і не травмувався ясенний сосочок.

Пломбування зубів

3) Система комп'ютерної діагностики прикусу T-scan - забезпечує оптимальне навантаження на майбутню реставрацію, для профілактики підвищення прикусу і можливих відколів частини пломби.

Заповнюють зубну порожнину індивідуально вибраними матеріалами для пломбування (фотополімерні, склоіономерні, ормокерні), не тільки відновлюють форму, а й відтворюють прекрасний естетичний вигляд, щоб було складно визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

Пломба виконується доктором в один візит. Відразу після установки зубної пломби можливо приймати їжу.

На сьогоднішній день можна вибрати оптимально необхідний за кольором відтінок пломбувального матеріалу, щоб реставрування частина абсолютно нічим не відрізнялася від рідних зубних тканин.

Після закінчення роботи - стоматолог перевіряє пломбу по прикусу, і потім полірує її за допомогою спеціальних поливальних головок і паст. Після цього здійснює її фінішне засвічування фотополімерною диодной лампою.

Ви відразу можете їсти після такого пломбування, так як матеріал для промбіровкі застигає моментально в процесі відновлення.

Приходьте лікувати зуби в Києві в клініку Люмі-Дент! Ми гарантуємо Вам професійний підхід, відмінну ціну і якісне лікування зубів в Києві!

Нижче Ви можете побачити фото нашої роботи:

 
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!