863

Лікування та пломбування зубів

Ціни на послуги
Встановлення фотополімерної пломби
от 770 до 1210 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб)
от 430 грн
Інструментальна та медикаментозна обробка 1-го кореневого каналу (ендомотор)
650 грн
Обробка лазером кореневого каналу (1 канал)
300 грн
Обробка генератором озону кореневого каналу (1 канал)
200 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Цю послугу у наших клініках надають
Сімрок Ксенія Тарасівна
Лікар стоматолог-терапевт
Маслов Максим Олександрович
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Якимчук Ирина Владимировна - Люми-Дент Киев
Якимчук Ірина Володимирівна
Лікар стоматолог-терапевт
Слабоспицький Сергій В'ячеславович
ЛІкар стоматолог-терапевт
Докутіна Ольга Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Цыпко Зоя Валерьевна - Люми-Дент Киев
Ципко Зоя Валеріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Новицкий Вадим Валерьевич - Люми-Дент Киев
Новицький Вадим Валерійович
Лікар стоматолог-терапевт
Радченко Марина Віталіївна
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

ПЛАТНЕ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ КИЇВ

Важливі переваги клінік Люмі-Дент, при ремонті і платному лікуванні зубів без болю в Києві:

1) Роботи ведуться переважно з використанням новітніх стоматологічних мікроскопів, які забезпечують високий рівень візуалізації місця маніпуляції. Це допомагає нам платно лікувати зуби в Києві в нашій клініці з гарантією відмінної якості результату.

2) Лікувати зуби уві сні, або під надійною комп'ютерною анестезією - неможливо без використання даних 3-D томографії щелеп. У наших клініках функціонують 3 комп'ютерні томографи Vatech PHT-6500.

Робота з мікроскопом з використанням даних тривимірного комп'ютерного зображення коренів і каналів дозволяє домогтися максимальної точності при постановці діагнозу, і якості при роботі по пломбуванню каналів коренів і каріозних порожнин.

У стоматології Люмі-Дент працює 3 багатофункціональних рентгенологічних відділення з найновішими та найбільш точними комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500. Устаткування дозволяє отримати ортопантомограму (панорамний знімок) і комп'ютерну томограму (3-D зображення) щелепно-лицьової області.

Також присутній радіовізіограф, що дозволяє робити цифрові локальні знімки, замість застарілих плівкових, з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта, для поліпшення якості стоматологічного лікування.

Лікувати зуби

3) У Люмі-Дент в Києві лікують зуби і виконують світлові зубні пломби під безболісною і надійною комп'ютерною анестезією без використання шприца.

Тому в клініках Люмі-Дент проводять ремонт і лікування зубів без болю, так як Ви не відчуєте навіть уколу голкою. Ціна за таку анестезію трохи дорожче, але якість її та комфорт для пацієнта перевершує у багато разів звичайний укол шприцом.

4) До Ваших послуг – професійні стоматологи, які мають високу кваліфікацію, пройшли спеціальні курси з ендодонтичного виліковування каналів, і з художньої реставрації зубних тканин.

5) Ви заздалегідь знаєте ціну на виконуваний ремонт перед кожною маніпуляцією. Лікар та адміністратори зобов'язані попередити Вас заздалегідь про вартість роботи, під час Вашого попереднього візиту в клініку, або по телефону.

Лікування зубів

6) У розділі "Наші роботи" - Ви можете побачити приклади робіт ремонту, пломбування та лікування зубчиків в Києві нашими лікарями - завжди висока якість і впевненість в кінцевому результаті!

7) Відгуки про наших докторів - текстові та відео - Ви можете побачити в розділі "Відгуки".

Також відгуки багатьох наших пацієнтів про лікуванні зубів в Києві в клініках Люмі-Дент можливо прочитати на численних форумах і порталах в інтернеті.

Лікувати зуби уві сні (під наркозом)

При появі сильних больових відчуттів – часто необхідна загальна седація, без зволікання, інакше затримка призведе до прогресу захворювання, і до початку запалення судинно-нервового пучка - пульпи.

У разі запалення пульпи - наші лікарі терапевти проведуть якісне видалення нервів з каналів, і надійне їх пломбування за новою технологією, з використанням стоматологічних міроскопов.

Візит в стоматологію Люмі-Дент по такій проблемі - включає проходження, чистку і заповнення каналів коренів, якщо почнеться запалення нерва, потім пломбування світловою пломбою.

Відвідування наших стоматологічних клінік перед платним лікуванням зубів без болю в Києві завжди починається з безкоштовної консультації у стоматолога.

При підозрі на пульпіт (запалення нервово-судинного пучка) – пацієнт спочатку проходить рентгенівське обстеження. Досить часто перед початком всіх процедур проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) – вимір реактивності нерва на електричне роздратування. ЕОД допомагає ставити коректний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів.

Для усунення карієсу і моделювання зубної пломби лікар прибирає уражені тканини і заповнює порожнину спеціальними пломбувальними матеріалами.

Перед тим, як поставити світлову пломбу на зуб - фахівець при необхідності встановлює спеціальні секційні матриці, для правильного відновлення зубних бічних стінок.

Ні в якому разі не можна поставити світлову пломбу одну на два зубчики, так як вони мають вроджену незначну рухливість. Вони ніби висять в кістковій лунці щелепи на зв'язках. Якщо поставлена загальна зубна пломба - вона обов'язково відірветься від одного або обох зубчиків.

Також при постановці світлових пломб на зуби активно застосовуються:

1) Ретракційні нитки, що зупиняють кровотечу з ясен, якщо каріозна порожнина розташовується на кордоні ясенного краю. Також нитки змушують ясна стискатися, при цьому відкриваючи і роблячи лікарю зручний доступ в разі порожнин, розташованим нижче краю ясен.

2) Міжзубні клини, які допомагають змоделювати і поставити світлову пломбу правильно, щоб не забивалася їжа, не застрявала гігієнічна нитка при чищенні міжзубних проміжків, і не травмувався ясенний сосочок.

Пломбування зубів Київ

3) Система комп'ютерної діагностики прикусу T-scan - забезпечує оптимальне навантаження на майбутню реставрацію, для профілактики підвищення прикусу і можливих відколів частини світлової пломби.

Моделюють зубну пломбу індивідуально вибраними матеріалами для пломбування (фотополімерні, склоіономерні, ормокерні), не тільки відновлюють форму, а й відтворюють прекрасний естетичний вигляд, щоб було складно після втручання лікаря визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

Часто лікують зуб уві сні (в стані медикаментозного наркозу) з установкою пломби лікарем за один візит.

Відразу після установки світлової зубної пломби можливо приймати їжу.

4) Ми безперервно розвиваємо наші технології, тому вже сьогодні готові запропонувати всім пацієнтам цифрове сканування каріозної порожнини і швидке виготовлення керамічної вкладки, в нашій власній цифровій зуботехнічної лабораторії. Вкладка з кераміки нічим не відрізняється від природних зубних тканин, на відміну фотополімерних реставрацій - не змінює форму і об'єм з плином часу.

До того ж - керамічна вкладка є набагато стійкішою до жувального тиску, тому прослужить Вам в рази довше фотополімерної реставрації. Поміщається вкладка в оброблену порожнину за допомогою спеціального адгезивного клею. Така конструкція нічим не відрізняється візуально від зубних тканин, і служить на порядок краще, довше, і надійніше, ніж будь-яка з фотополімерних реставрацій.

Наявність власної новітньої цифрової лабораторії дозволяє нам запропонувати Вам виготовлення вкладок з кераміки за унікально низькою ціною, не набагато відрізняється від вартості світловий пломби.

Запитуйте про цю новітньої послуги ремонту та протезування у наших фахівців!

Детальніше читайте керамічні вкладки

На сьогоднішній день можна вибрати оптимально необхідний за кольором відтінок пломбувального матеріалу, щоб реставрувальна частина абсолютно нічим не відрізнялася від рідних зубних тканин.

Більш того - зазвичай кожна реставрація складається з декількох відтінків, за допомогою такої комбінації можна передати максимальну подібність структури зубних тканин.

Після закінчення роботи - стоматолог перевіряє пломбу по прикусу, і потім полірує її за допомогою спеціальних поливальних головок і паст. Після цього здійснює її фінішне засвічування фотополімерною діодною лампою.

Ви відразу можете їсти після такого пломбування, так як матеріал для промбіровки застигає миттєво в процесі відновлення.

Відвідайте наші клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, на безкоштовну екскурсію!

Ми гарантуємо Вам професійний підхід, відмінну ціну і якісне платне лікування зубів в Києві!

Ціни на деякі послуги, що надаються в клініках Люмі-Дент стоматологами-терапевтами:

Найменування послуги
Ціна, гривень
Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний) 170
КТ сегмента (50*50мм) 370
Комп'ютерна анестезія STA 350
Лікувати зуби уві сні 2640
Діагностика захворювань під мікроскопом (1 зуб) 350
Лікування під мікроскопом (1 зуб) від 430 до 760
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Пломбування 1 кореневого гарячої гутаперчею (3D обтурація) 870
Надання швидкої допомоги 290

Нижче Ви можете побачити фото реставрації нашими фахівцями:

 

Зубна пломба Київ - Люмі-Дент Зубна пломба Лікування зубів в розстрочку Лікувати зуби київ

4 голосов, оценка: 4.8 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!