Лікування зубів під мікроскопом

 

У нашій клініці стала доступною нова технологія – лікування зубів під мікроскопом.

Ми використовуємо стоматологічний мікроскоп виробництва США – Seiler IQ.


 Мікроскоп Київ

Це мікроскоп з надзвичайно потужною оптичною системою, яка вважається однією з кращих в світі.

Мікроскоп дозволяє проводити складні стоматологічні маніпуляції під збільшеним зображенням, що забезпечує високий контроль і якість виконуваних робіт.

Оптичні властивості дентального мікроскопа дозволяють стоматологу розгледіти найдрібніші деталі кореневих каналів, пломб, ортопедичних конструкцій, що гарантує успішне лікування і запобігає помилки при стоматологічних маніпуляціях.

При лікуванні каналів зубів дуже часто не надається можливим знайти все присутні зубні канали, через відсутність візуального зображення у лікаря. Використання стоматологічного мікроскопа дозволяє усунути цю проблему, і здійснювати якісну пломбування всіх зубних каналів, чітко визначаючи навіть рівень розташування апікального звуження на верхівці коренів.

Стоматологічний мікроскоп також часто допомагає при видаленні зламаного інструменту з кореневого каналу, що часто буває неможливим за відсутності використання подібної оптики. також неоціненну допомога мікроскоп надає при розпломбування раніше лікованих каналів.

Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом лікар проводить сидячи за головою пацієнта, при цьому пацієнт розташовується в стоматологічному кріслі в положенні лежачи.

Вся робота проводиться лікарем, смотрящим в окуляр мікроскопа, а потрібні деталі фіксуються за допомогою спеціальної відео-фото камери, яка вбудована в мікроскоп.

Наявність фото- і відео - фіксації дозволяє зберігати всі деталі лікування в електронній карті пацієнта, а також дає можливість іншим лікарям та асистентам спостерігати за ходом проведеного лікування.

Лікування зубів Кореневі канали

Крім лікування кореневих каналів, дентальний мікроскоп використовується для:

  • діагностики та лікування карієсу;
  • мінімально інвазивного препарування зубних тканин;
  • точної примірки зубних коронок, мостовидних та інших ортопедичних конструкцій.

За допомогою дентального мікроскопа вдається врятувати зуби, що підлягають видаленню. Мікроскоп незамінний при лікуванні запальних захворювань навколозубних тканин, таких як гранульоми і кіста.

Дентальний мікроскоп дозволяє:

  • зменшити кількість рентгенівських знімків;
  • здійснити точну діагностику захворювання;
  • значно скоротити видалення пошкодженої зубної тканини;
  • гарантувати незмінно високу якість лікування.

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Процедур під наркозом (уві сні) 165
Проліковані зубні канали 1526

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!