6464

Сучасна стоматологія
Люмі-Дент в Києві

 

Лікарі-стоматологи Люмі-Дент

Стоматологи Київ фото Люмі-Дент

 

 

Сучасна стоматологія Люмі-Дент 

Професійні київські стоматологічні клініки «Люмі-Дент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна.

Мережа клінік в Києві Люмі-Дент є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найбільших столичних приватних клінік – має в складі 15 лікарських кабінетів, в тому числі і 4 хірургічних відділення.

В роботі клінік враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові стоматологічні технології на новітньому стоматологічному обладнанні.

Клініки Люмі-Дент в цифрах.
( Дані за 2019 рік )

45

лікарів.

315

співробітників.

15

робочих кабінетів для лікування зубів.

849

керамічних вініра встановлено в рік.

43328

пацієнтів в рік.

689

брекет-систем
в рік.

1293

зубних
імплантів в рік.

462

операцій по імплантації
в рік.

965

лазерних відбілювань
зубів в рік

3610

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клінік є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічних клінік «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в наших клініках, читайте в розділі "Послуги - Новітні технології". 

на фото - процесс лікування зубів в одній з клінік

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-дент

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів – проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

Наша сучасна стоматологія пропонує пацієнтам пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

У клініках працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління – Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Ці технології дозволяють виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

На фото - робота зубного техніка в нашій ціфровій зуботехнічній лабораторії

Стоматологические проблемы Киев фото картинки

До нас приїжджають багато пацієнтів з країн ближнього і далекого зарубіжжя, де стоматологія такого високого рівня коштує набагато дорожче. Відеовідгуки наших пацієнтів Ви можете побачити тут.

Ми значно відрізняємося від більшості клінік Києва по багатьом факторам – ціноутворення, дисципліни і етики персоналу, професіоналізму фахівців, концентрації нових стоматологічних технологій і обладнання, повна інформація про наші переваги знаходиться на сторінці "Ціни". Обов'язково ознайомтеся!

Під час супроводу клієнтів у нас все продумано до дрібниць – до Ваших послуг персональні консьєржі, які не будуть відволікатися на розмови по телефону з іншими клієнтами.

Ці спеціально підготовлені фахівці приділятимуть Вам максимум уваги в клініці, не забудуть передзвонити на наступний день і поцікавитися Вашим самопочуттям.

Консьєржі завжди оперативно простежать за термінами виготовлення зубних конструкцій в зуботехнічній лабораторії, завжди заздалегідь нагадають про дату і час наступного візиту в стоматологічний центр.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

В сучасній стоматології «Люмі-Дент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу.

Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

на фото - колектив Люмі-Дент під час літнього корпоратива, червень 2019 року

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-Дент

Відгуки про нас
Наші лікарі

5 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest