Про клініку

 

Сучасна київська стоматологія «Люмі-Дент» розташована на масиві Позняки.

Клініка Люмі-Дент є найбільшою приватною стоматологією на Лівому Березі Києва і входить в п'ятірку найбільших стоматологій Києва – складається з 5 лікарських кабінетів і окремого хірургічного блоку.

Колектив клініки є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічної клініки «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в нашій клініці, читайте тут.

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів - проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

У клініці «Люмі-Дент» пацієнт може пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

Наша клініка має ще багато переваг у поравнянні з нашими конкурентами, більш детальніше про переваги дивіться тут

У стоматології «Люмі-Дент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу. Приходьте до нас і самі переконаєтеся в цьому!

Наші лікарі
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!