Сучасна стоматологія
Люмі-Дент в Києві

 
Лікарі-стоматологи Люмі-Дент

Стоматологи Київ фото Люмі-Дент

 

 

Сучасна стоматологія Люмі-Дент 

Професійні київські стоматологічні клініки «Люмі-Дент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Солом'янка.

Мережа клінік в Києві Люмі-Дент є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найбільших столичних приватних клінік – має в складі 23 лікарських кабінета, в тому числі і 6 хірургічних відділень.

В роботі клінік враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові стоматологічні технології на новітньому стоматологічному обладнанні.

Компанія Люмі-Дент зайняла 1 місце в Києві за незалежним рейтингом стоматологічних клінік "Народний бренд 2020".

Люми-Дент победили в конкурсе Народный бренд 2020

Клініки Люмі-Дент в цифрах.
( Дані за 2021 рік )

52

лікаря.

515

співробітників.

23

стоматологічних кабінета.

849

керамічних вінірів встановлено в рік.

43328

пацієнтів в рік.

689

брекет-систем
в рік.

1293

зубних
імплантів в рік.

462

операцій по імплантації
в рік.

965

лазерних відбілювань
зубів в рік

3610

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клінік є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічних клінік «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в наших клініках, читайте в розділі "Новітні технології". 

на фото - процесс лікування зубів в одній з клінік.

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-дент

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів – проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

Наша сучасна стоматологія пропонує пацієнтам пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

У клініках працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління – Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Ці технології дозволяють виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

На фото - робота зубного техніка в нашій ціфровій зуботехнічній лабораторії.

Стоматологические проблемы Киев фото картинки

До нас приїжджають багато пацієнтів з країн ближнього і далекого зарубіжжя, де стоматологія такого високого рівня коштує набагато дорожче. Відеовідгуки наших пацієнтів Ви можете побачити тут.

Ми значно відрізняємося від більшості клінік Києва по багатьом факторам – ціноутворення, дисципліни і етики персоналу, професіоналізму фахівців, концентрації нових стоматологічних технологій і обладнання, повна інформація про наші переваги знаходиться на сторінці "Ціни". Обов'язково ознайомтеся!

Під час супроводу клієнтів у нас все продумано до дрібниць – до Ваших послуг персональні консьєржі, які не будуть відволікатися на розмови по телефону з іншими клієнтами.

Ці спеціально підготовлені фахівці приділятимуть Вам максимум уваги в клініці, не забудуть передзвонити на наступний день і поцікавитися Вашим самопочуттям.

Консьєржі завжди оперативно простежать за термінами виготовлення зубних конструкцій в зуботехнічній лабораторії, завжди заздалегідь нагадають про дату і час наступного візиту в стоматологічний центр.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Історія виникнення компанії


Засновник компанії Люмі-Дент - громадянин України Дудко Валерій Джонович, за фахом лікар стоматолог ортопед. Валерій Дудко закінчив з червоним дипломом Медичний Університет ім. Богомольця в Києві, в 1997 році.


Після цього працював стоматологом ортопедом в стоматологічній поліклініці Дарницького району в місті Києві, де і набував професійного досвіду. Перший приватний стоматологічний кабінет був відкритий в 1997 році, відразу після того, як Валерій Дудко закінчив медичний університет.


Після цього в 2006 році була відкрита приватна стоматологічна клініка на Троєщині в місті Києві, співзасновником якої став Валерій Дудко.


Ідея відкриття серйозного професійного бізнесу в стоматологічній галузі прийшла до В. Дудко, коли він зустрівся з юристом і бізнесменом Артуром Положим, якому була запропонована посада директора в тільки створеній компанії "Люмі-Дент".


Разом було розпочато будівництво компанії та першої стоматологічної клініки Люмі-Дент в Києві по вул. Анни Ахматової 14А, яка відкрила свої двері в 2013 році.


Завдяки правильно продуманій стратегії бізнес набрав стрімке зростання, і з 2013 по 2017 клініка Люмі-Дент збільшилась в 3 рази - з 3 до 9 лікарських кабінетів.
На цьому розвиток не скінчився - в 2018 році була відкрита ще одна нова стоматологічна клініка Люмі-Дент в Києві на масиві Оболонь, на 6 робочих кабінетів.


У березні 2021 року починає роботу нова велика клініка мережі Люмі-Дент, в центрі Києва, за адресою: Солом'янський район, вул. Левка Мацієвича 2/4.
У новій стоматологічній клініці буде працювати 8 лікувальних кабінетів.


Місія та цінності


Головними завданнями компанії Люмі-Дент є:


• Надання якісних і недорогих стоматологічних послуг населенню, з використанням передових технологій і кращих стоматологічних матеріалів;
• Високий рівень сервісу та професіоналізму в обслуговуванні клієнтів;
• Створення нових робочих місць, з хорошими умовами для роботи і самовдосконалення персоналу;
• Участь в соціальних та благодійних проектах в Україні.


Благодійність, соціальні проекти


Компанія допомагає київському дитячому будинку «Берізка», де проживають сироти з важкими захворюваннями - дитячий церебральний параліч, СНІД та іншими. Ми купуємо в дитячий будинок харчові продукти, побутову техніку, іграшки, предмети особистої гігієни. Детальніше про це тут.

Фото. Директор ТОВ "Люмі-Дент" Положій А.С. в дитячому будинку "Берізка".

Блаотворительность Люми-Дент


У 2019 році компанія Люмі-Дент запустила соціальний проект Scholarship, в якому визначила призи для студентів і учнів шкіл, які напишуть своє дослідження на тему нових технологій в стоматології. Загальний призовий фонд склав 44 000 гривен.


Мета проекту:


• Допомога перспективній молоді в оплаті навчання у вищих навчальних закладах.
• Допомога в подальшому працевлаштуванні найбільш успішних претендентів на роботу в компанії.


Детальніше про цей проект читайте на сторінці.

 

В сучасній стоматології «Люмі-Дент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу.

Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Реквізити:

Юридична особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Люмі-Дент» 

Юридична та фактична адреса: 02055, Україна, м.Київ, вул. Анни Ахматової , 14-А

Код ЄДРПОУ: 38266302

п/р 26002052713906  у банку ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК, МФО 300711

 

Про нашу компанию пишуть в ЗМИ:

 

 

 

 

 

 

 

Також дивіться статью про компанію у Вікіпедії

 

На фото - колектив Люмі-Дент під час літнього корпоратива, червень 2019 року.

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-Дент

Відгуки про нас
Наші лікарі

5 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest