1134

Сучасна стоматологія
Люмі-Дент в Києві

Лікарі-стоматологи

Стоматологи Київ

 

 

Сучасна стоматологія Люмі-Дент 

Професійні київські стоматологічні клініки «Люмі-Дент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна.

Мережа клінік в Києві Люмі-Дент є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найбільших столичних приватних клінік – має в складі 15 лікарських кабінетів, в тому числі і 4 хірургічних відділення.

В роботі клінік враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові стоматологічні технології на новітньому стоматологічному обладнанні.

Клініка Люмі-Дент в цифрах.
( Дані за 2017 рік )

48

лікарів.

202

співробітника.

15

робочих кабінетів для лікування зубів.

1464

керамічних вініра встановлено в рік.

47952

пацієнтів в рік.

582

брекет-систем
в рік.

3102

зубних
імплантів в рік.

1135

операцій по імплантації
в рік.

969

лазерних відбілювань
зубів в рік

3999

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клінік є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічних клінік «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в нашій клініці, читайте в розділі "Послуги - Новітні технології". 

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів – проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

Наша сучасна стоматологія пропонує пацієнтам пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

У клініках працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління – Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Ці технології дозволяють виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

До нас приїжджають багато пацієнтів з країн ближнього і далекого зарубіжжя, де стоматологія такого високого рівня коштує набагато дорожче. Відеовідгуки наших пацієнтів Ви можете побачити тут.

Ми значно відрізняємося від більшості клінік Києва по багатьом факторам – ціноутворення, дисципліни і етики персоналу, професіоналізму фахівців, концентрації нових стоматологічних технологій і обладнання, повна інформація про наші переваги знаходиться на сторінці "Ціни". Обов'язково ознайомтеся!

Під час супроводу клієнтів у нас все продумано до дрібниць – до Ваших послуг персональні консьєржі, які не будуть відволікатися на розмови по телефону з іншими клієнтами. Ці спеціально підготовлені фахівці приділятимуть Вам максимум уваги в клініці, не забудуть передзвонити на наступний день і поцікавитися Вашим самопочуттям. Консьєржі завжди оперативно простежать за термінами виготовлення зубних конструкцій в зуботехнічній лабораторії, завжди заздалегідь нагадають про дату і час наступного візиту в стоматологічний центр.

В сучасній стоматології «Люмі-Дент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу.

Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

Наші лікарі

1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!