Про клініку

Лікарі-стоматологи

Стоматологи Київ

Асистенти і адміністратори

Асистенти і адміністратори Києва

Сучасна стоматологія в Києві «Люмі-Дент» розташована на масиві Позняки.

Клініка Люмі-Дент є найбільшою приватною стоматологією на Лівому Березі і входить в п'ятірку найбільших стоматологічних закладів Києва – складається з 9 лікарських кабінетів і 3 окремих хірургічних відділень. На даному етапі йде збільшення робочих кабінетів до 9 одиниц, в зв'язку з великою кількістю пациєнтів.

Клініка Люмі-Дент в цифрах.
( Дані за 2017 рік )

30

лікарів

92

співробітників

9

робочих кабінетів для лікування зубів

1464

керамічних вініра встановлено в рік

133

пацієнта в день

3996

пацієнтів в місяць

212

операції по імплантації
зубів в місяць

1135

операцій по імплантації
зубів в рік

258

встановлених зубних
імплантів в місяць

3102

встановлених зубних
імплантів в рік

47

встановлених брекет-систем
на місяць

582

встановлених брекет-систем
в рік

80

лазерних відбілювань
зубів в місяць

969

лазерних відбілювань
зубів в рік

330

професійних чисток
зубів на місяць

3999

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клініки є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічної клініки «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в нашій клініці, читайте в розділі "Послуги- Новітні технології". 

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів - проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

У клініці «Люмі-Дент» пацієнт може пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

У клініці працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління - Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Ці технології дозволяють виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

Наша клініка має ще багато переваг у порівнянні з нашими конкурентами, більш детальніше про переваги дивіться тут

В сучасній стоматології «Люмі-Дент» в Києві на Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу. Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

Наші лікарі
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!