8:00 - 21:00
ua

Сучасна стоматологія Люмі-Дент в Києві

Дата публікації: 30.08.2016
Дата редагування: 14.02.2022
Дивитися відео

 Фото. Лікарі-стоматологи Люмідент.

Стоматологи Київ фото Люмі-Дент

Сучасна стоматологія Люмі-Дент

Професійні київські стоматологічні клініки «Люмідент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Солом'янка.

Мережа клінік в Києві Люмідент є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найкрупніших стоматологічних приватних установ – має в складі 23 лікарських кабінета, включаючи 6 хірургічних відділень.

Люмідент посіла перше місце в столиці серед стоматологічних клінік "Народний бренд" у 2020 і 2021 роках.

Люми-Дент победили в конкурсе Народный бренд 2020

 

Народный бренд 2021 фото Люмидент

 

Персонал стоматологічних клінік «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, технологію використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації окклюзії і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в наших клініках, присутній в розділі "Новітні технології". 

Фото. Лікування зубів в одній з клінік.

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-дент

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів – проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам отримати повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою томографа і радіовізіографа зі зниженим опроміненням.

У клініках працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління – Imes Icore, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit, і 3-D принтером Formlabs. Ці технології дозволяють виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

На фото - робота техніка в нашій ціфровій зуботехнічній лабораторії.

Стоматологические проблемы Киев фото картинки

До нас приїжджають багато пацієнтів з країн ближнього і далекого зарубіжжя, де стоматологія такого високого рівня коштує набагато дорожче. Відеовідгуки наших пацієнтів Ви можете побачити тут.

Ми значно відрізняємося від більшості клінік Києва по багатьом факторам – ціноутворення, дисципліни і етики персоналу, професіоналізму фахівців, концентрації нових стоматологічних технологій і обладнання, повна інформація про наші переваги знаходиться на сторінці "Ціни". Обов'язково ознайомтеся!

Під час супроводу клієнтів у нас все продумано до дрібниць – до Ваших послуг персональні консьєржі, які не будуть відволікатися на розмови по телефону з іншими клієнтами.

Ці спеціально підготовлені фахівці приділятимуть Вам максимум уваги в клініці, не забудуть передзвонити на наступний день і поцікавитися Вашим самопочуттям.

Консьєржі завжди оперативно простежать за термінами виготовлення зубних конструкцій в зуботехнічній лабораторії, завжди заздалегідь нагадають про дату і час наступного візиту в стоматологічний центр.

Історія виникнення компанії

Засновник компанії Люмі-Дент - громадянин України Дудко Валерій Джонович, за фахом лікар стоматолог ортопед. Валерій Дудко закінчив з червоним дипломом Медичний Університет ім. Богомольця в Києві, в 1997 році.

Після цього працював стоматологом в стоматологічній поліклініці Дарницького району в місті Києві, де і набував професійного досвіду. Перший приватний стоматологічний кабінет був відкритий в 1997 році, відразу після того, як Валерій Дудко закінчив медичний університет.

Після цього в 2006 році була відкрита приватна стоматологічна клініка на Троєщині в місті Києві, співзасновником якої став Валерій Дудко.

Ідея відкриття серйозного професійного бізнесу в стоматологічній галузі прийшла до Валерія Дудко, коли він зустрівся з юристом і бізнесменом Артуром Положим, якому була запропонована посада директора в тільки створеній компанії "Люмідент".

Фото. Валерій Дудко, засновник, та Артур Положій, директор ТОВ "Люмі-Дент".

Стоматологія Київ фото ЛюміДент

Разом було розпочато будівництво компанії та першої стоматологічної клініки Люмідент по вул. Анни Ахматової 14А, яка відкрила свої двері в Києві у 2013 році.

Завдяки правильно продуманій стратегії бізнес набрав стрімке зростання, і з 2013 по 2017 клініка Люмі-Дент збільшилась в 3 рази - з 3 до 9 лікарських кабінетів.
На цьому розвиток не скінчився - в 2018 році була відкрита ще одна нова стоматологічна клініка Люмі-Дент в Києві на масиві Оболонь, на 6 робочих кабінетів.

У березні 2021 року почала роботу нова велика клініка, в центрі Києва, за адресою: вул. Левка Мацієвича 2/4, на 8 лікувальних кабінетів.

Місія та цінності

Головними завданнями компанії Люмідент є:

• Надання якісних і недорогих стоматологічних послуг населенню, з використанням передових технологій і кращих стоматологічних матеріалів;
• Високий рівень сервісу та професіоналізму в обслуговуванні клієнтів;
• Створення нових робочих місць, з хорошими умовами для роботи і самовдосконалення персоналу;
• Участь в соціальних та благодійних проектах в Україні.

Благодійність, соціальні проекти

Допомога дитячому будинку

Компанія допомагає київському дитячому будинку «Берізка», де проживають сироти з важкими захворюваннями - дитячий церебральний параліч, СНІД та іншими. Ми купуємо в дитячий будинок харчові продукти, побутову техніку, іграшки, предмети особистої гігієни. 

Фото. Директор ТОВ "Люмідент" Положій А.С. в дитячому будинку "Берізка".

Блаотворительность Люми-Дент

Соціальний проект Scholarship

У 2019 році компанія Люмі-Дент запустила соціальний проект Scholarship, в якому визначила призи для студентів і учнів шкіл, які напишуть своє дослідження на тему нових технологій в стоматології. Загальний призовий фонд склав 44 000 гривен.

Мета проекту:

• Допомога перспективній молоді в оплаті навчання у вищих навчальних закладах.
• Допомога в подальшому працевлаштуванні найбільш успішних претендентів на роботу в компанії.

 

В сучасній стоматології «Люмідент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит в корисне і приємне проведення часу.

Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

 

Про нашу компанию пишуть в ЗМІ

 

 

 

 

 

 

На фото - колектив Люмідент під час літнього корпоратива, червень 2019 року.

Сучасна стоматологія Київ фото Люмі-Дент

 
Відгуки про нас
Дивитися більше
6 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію