Професійна чистка зубів Air Flow
Відео відгуки та відео з лікарями

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Зняття зубного нальоту Air-Flow 340 грн
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 травня!
900 грн
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 3600 грн
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Лікування карієсу «без свердління» Icon (1 зуб) 1200 грн
Природна імплантація емалі "Innodent" (за 5 зубів) 1380 грн
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа) 225 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • Що таке чистка Air Flow?
  • «Air Flow» і зубне відбілювання: поширений міф
  • Переваги зняття зубних відкладень Air Flow
  • Протипоказання до чищення Air Flow
  • Ціна комплексної чистки "Air Flow" в Люмі-Дент
  • Відгуки про послуги

 

У цій статті лікар стоматолог Лєбєдєва Євгенія Іванівна розповість:

1) Що таке чистка зубів Air Flow?

2) Навіщо потрібна процедура Аір Флоу?

3) Чи боляче робити Аір Флоу?

Бажаємо приємного прочитання. Обіцяємо - буде цікаво.

 

Що таке чистка Air Flow?

Airflow- це видалення зубного нальоту за допомогою безконтактної обробки зубів абразивним порошком дисилікату алюмінію, що розпиляється струменем повітря під великим напором.

Дослівний переклад "Air Flow" з англійської - повітряний потік.

Регулярне чищення зубів Air Flow - це такий же важливий пункт гігієни, як і використання пасти або зубної щітки. Справа в тому, що навіть при ретельній гігієні порожнини рота ми не можемо бездоганно обробити всі ділянки - особливо складно піддаються звичайній чистці внутрішні передні частини щелеп.

В результаті з часом наліт, який утворюється на емалі, твердне і перетворюється на зубний камінь.

Небезпека зубного каменю в тому, що він може накопичуватися не тільки на видимій частині зубів, але і під яснами - сам пацієнт навіть не знає, що у нього є така проблема.

Поступово відкладення викликають запалення ясен, неприємний запах з роту, а якщо нічого не чіпати, то з часом недалеко до розхитування і навіть до видалення зуба. Полірування та зняття зубних відкладень чищенням Air Flow допомагає уникнути цієї проблеми.

Фото до і після чистки за технологією Air Flow в Люмі-Дент в Києві.

Чищення зубів Air Flow фото Люмі-Дент

Чищення зубів Air Flow - це апаратна технологія: під сильним натиском обладнання подає суміш соди та рідини, а лікар цим струменем чистить та полірує емаль.

Але щоб домогтися кращого результату, стоматологи рекомендують вибирати комплексне очищення: це означає, що чищенню Air Flow передуватиме ультразвукове видалення зубного каменю спеціальним інструментом, скейлером.

Об'єднання ультразвукової технології та «Аір Флоу» - дозволяє домогтися кращого ефекту: усунути навіть великі та застарілі відкладення каменів, зробити полірування поверхні зубного ряду, трошки освітлити емаль.

«Air Flow» і зубне відбілювання: поширений міф

Читаючи відгуки на зняття зубних відкладень апаратом Air Flow, користувачі інтернету постійно натикаються на інформацію про те, що ця технологія є одним з варіантів відбілювання.

І це в корені невірно: така інформація поширюється недобросовісними клініками, які просувають відносно недорогу процедуру Air Flow, і намагаються на ній більше заробити.

При певних умовах "Аір Флоу" дійсно дає помітний ефект відбілювання - але тільки в тому випадку, коли наліт був дуже сильним: наприклад, у курців. В іншому відбілювання «Аір Флоу» ледь помітне - зуби просто виглядають більш доглянутими, можуть трішки посвітлішати.

Фото до і після професійного чищення зубів Air Flow у клініці Люмі-Дент в Києві.

Чищення зубів airflow фото ЛюміДент

Переваги зняття зубних відкладень Air Flow

Плюси технології "Аір флоу" виглядають таким чином:

  • Комфортна процедура Air Flow, що не викликає особливих проблем навіть у пацієнтів із підвищеною чутливістю емалі. Але якщо чищенню Air Flow передує ультразвукова чистка, тут можуть бути нюанси: дія скейлера не дуже приємна для окремих пацієнтів, особливо для тих, у кого спостерігається сильна чутливість. Про це слід попередити лікаря - і він підбере оптимальний варіант знеболювання зубів. У клініках Люмі-Дент це комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє точково прибрати чутливість, щоб не впливати на всю щелепу.
  • Дуже швидка обробка: якщо Ви приходите тільки на чистку зубів Аір Флоу, без лікування та додаткових маніпуляцій, то впораєтеся за півгодини і навіть менше. Чистку Air Flow легко можна пройти в обідню перерву на роботі - та й відновлювальний період не потрібен.
  • Необхідність повторного полірування не частіше, ніж раз на півроку: це оптимальний термін для того, щоб на зубах не накопичувався небезпечний наліт. Зняття зубних відкладень технологією "Аір Флоу" добре полірує зуби, тому в спочатку залишки їжі та напоїв на них навіть не закріплюються.

Фото до і після чистки зубів "Аір Флоу" пацієнту клініки Люмі-Дент в Києві.

Чищення зубів Аір флоу фото Люмі-Дент

Якщо повторювати професійну чистку Airflow постійно, то каміння не встигають накопичуватися в тій кількості, яка критична для здоров'я порожнини рота.

Вирушаючи на професійну гігієну до стоматолога, враховуйте, що чистка зубів Air Flow йде під сильним натиском, тому частинки соди навіть при ретельному захисті спеціальними серветками можуть потрапити на одяг та обличчя.

У день відвідування для проведення "Аір Флоу" - вдягніть звичайний та зручний одяг, а жінкам варто відмовитися від макіяжу з нанесенням тонального крему, губної помади.

Протипоказання до чищення Air Flow

Для "Аір Флоу" не так багато протипоказань - це серйозні захворювання на зразок гепатиту, алергія на соду, сильні руйнування зубів, надмірна чутливість, наявність деяких хвороб порожнини рота на заразок стоматиту.

Не рекомендується проводити процедуру "Аір Флоу" і в тому випадку, якщо у пацієнта є серйозні захворювання дихальних шляхів, в тому числі і бронхіальна астма.

Стоматологічні клініки Люмі-Дент пропонують пацієнтам доступну ціну чистки Air Flow: клієнти отримують ретельну і професійну чистку від накопичених відкладень та нальоту на найвигідніших умовах.

Видалення зубних відкладень "Аір Флоу" проводять досвідчені лікарі, які враховують усі протипоказання і створюють комфортні умови для всіх пацієнтів.

Ціна комплексної чистки "Air Flow" в Люмі-Дент

Вартість полірування зубів представлена ​​у верхній частині сторінки, а також у розділі "Стоматологія ціни".

Відгуки про послуги

У розділі "Відгуки стоматології Києва" - можна побачити багато відео відгуків наших клієнтів.

 

Обирайте поруч кращих у своїй справі!

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

0 голосів, оцінка: 0 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest