Бюгельні протези

Ціни на послуги
Бюгельний протез з кламерною фіксацією
10265 грн
Бюгельний протез із замковою фіксацією
9965 грн
Цю послугу в нашій клініці надають:
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Дивитися відео

Бюгельні протезиУ бюгельних протезів частина навантаження за допомогою литих кламерів передається на опорні зуби, тому такі конструкції рекомендуються при наявності великої їх кількості на верхній і нижній щелепах (див. фото). Бюгельний протез зручний, має високу жувальну ефективність, адаптація до них проходить швидко.

Приклад знімних протезівФіксуючим елементом є литі гачки, що утримують протез на здорових зубах (не треба виготовляти опорні коронки). Крім того, тут громіздкий пластмасовий каркас замінюється витонченою металевою дугою, що за відгуками людей робить процес звикання до нового виробу більш простим (див. Фото). Особливо швидко звикання відбувається на нижній щелепі.

Також можна значно поліпшити естетику, замінивши утримуючі гачки (Краммер) на замкову фіксацію. Замки розташовуються усередині, тому вони не помітні при усмішці і розмові.

 

Встановленний бюгельний протезПереваги:

  • Витонченість і легкість
  • Надійна фіксація. Бюгельні протези застосовуються також при пародонтозі, тому що дозволяють міцно фіксувати рухомі зуби між собою.

 

  • Бюгельне протезуванняЗбереження смакових відчуттів. Через витончену конструкцію практично вся поверхня ясна зі смаковими рецепторами залишається відкритою, тому відчуття смаку не змінюється.
  • Швидке відновлення ефективності пережовування.
  • Невисока ціна

Недоліки:

1) Опорні й утримуючі кламмера можуть бути помітні при розмові і посмішці. На сьогоднішній день можливо виготовляти утримуючі елементи також з білого або червоного нейлону (імітація під ясна), але і це не вирішує питання естетики повністю

2) Необхідно регулярно знімати виріб для чистки і гігієни

3) При жуванні в нього може потрапити їжа

4) Може виникнути алергія на метал або пластмасу

На сьогоднішній день розумною альтернативою цим знімним конструкціям є імплантація зубів.

Основні переваги імплантації - це незнімний вид протезування, який не треба знімати для проведення гігієни. Впровадження імплантів в нижню і верхню щелепи, які працюють як зубне коріння - поступово витісняє з ринку стоматологічних послуг знімне протезування. Його актуальність для клієнтів з кожним днем зменшується.

З послугою зубної імплантації Ви можете ознайомитися на відео вгорі на цій сторінці, або на профільній сторінці нашого сайту. Ціна на установку імплантів в клініці Люмі-Дент - найцікавіша в Києві. Додатково ми пропонуємо абсолютно безболісну комп'ютерну анестезію і безкоштовну комп'ютерну томографію для наших клієнтів.

Фото робіт та відгуки клієнтів можливо побачити у відповідних розділах сайту.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

3 голосов, оценка: 4.7 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!