8:00 - 21:00
ua

Зубне Відбілювання- Скільки Коштує В Києві
Як Відбілити Зуби У Стоматолога

Дата публікації: 15.09.2016
Дата редагування: 10.03.2023
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Професійне відбілювання зубів: що це
 • Як відбілити зуби правильно?
 • Професійне відбілювання зубів - ціна в Києві
 • Що таке відбілювання зубів?
 • Хочете відбілити зуби?
 • Відгуки про зубне відбілювання гелем і лампою
 • Відео Відгуки наших клієнтів про зубне відбілювання.
 • Відбілювання зубів - види
 • 1. Фотовідбілювання зубів Magic Smile
 • 2. Лазерна технологія ZOОM!
 • 3. Технологія фотовідбілювання зубів BEYOND
 • Вартість домашнього відбілювання зубів
 • Принцип дії відбілювання в стоматології
 • Скільки коштує відбілити зуби?
 • Скільки коштує відбілити передні зуби в Києві?

 

Дивіться відео (у верхній частині сторінки) з фахівцями клінік Люми-Дент про види найкращого зубного професійного відбілювання:

 • як відбілити зуби в стоматології ефективно і без шкоди;
 • чим відбілюють емаль у стоматолога.

Про сучасні безпечні технології відбілювання зубів, і чим відбілювати зуби краще всього - розповідає лікар терапевт мережі клінік Люмі-Дент в Києві - Нагірна Юлія Михайлівна.

 

Професійне відбілювання зубів: що це


Професійне відбілювання зубів – це частина естетичної стоматології, яка виконується фахівцем з метою повернення зубної емалі природного відтінку чи світліше. Лікар визначає, який вид маніпуляцій, що відбілюють, більше підійде в кожній клінічній ситуації. Популярний і найбезпечніший вид відбілювання – ультразвукове.

 

Як відбілити зуби правильно?

Важливо - для досягнення швидкого, надійного та стабільного эфекту косметичного відбілювання зубів, для максимальної безпеки і зміцнення зубів - наша команда рекомендує поєднувати різні способи відбілювання емалі між собою.

Як найкраще відбілити зуби без шкоди для емалі - способи професійного відбілювання зубів в стоматології:

1) Безконтактна чистка Air Flow - знімає жовтий наліт, очищає поверхню зубів. Таким чином, чистка також трохи відбілює зуби, за рахунок зняття жовтого нальоту;

2) Будь-який вид лазерного або фото професійного відбілювання лампою в клініці - для отримання швидкого косметичного ефекту білих зубів;

3) Користування домашніми капами для зубів - чим вибілювати зуби вдома - відбілювання з чергуванням гелю відбілювача і фторгеля, які наочно демонструють - як відбілити усмішку ще більше в домашніх умовах, зміцнити зубну емаль, а також усунути можливу чутливість зубів.

Професійне відбілювання зубів - ціна в Києві

Види зубного відбілювання Ціна, в гривнях
Домашнє з капою (хімічне Opalescence) 2900  
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експрес 1700  
Фотовідбілювання Magic Smile Експрес 1700  
Фотовідбілювання BEYOND Експрес 1700  

 

Фото зубів до і після відбілювання зубів в стоматології Люмідент.

Відбілювання зубів фото до після Люмі-Дент

Таке поєднання різних способів найкращого відбілення зубів має багато переваг:

 1. Спочатку Ви отримуєте швидкий і хороший ефект косметичного відбілювання зубів, всього за 1 годину в кріслі стоматолога;
 2. Потім за допомогою домашньої капи Ви продовжуєте збільшувати косметичне відбілювання емалі гелем до того кольору, до якого Ви бажаєте відбілити зуби;
 3. Чергуючи відбілювання зубів впливом в капі гелю відбілювача з фтором - Ви зміцнюєте зуби, прибираєте можливі дискомфортні відчуття, і робите надійну профілактику розвитку карієсу.
 4. Головне - за допомогою домашніх кап для відбілювання - як вибілювати зуби в домашніх умовах - Ви зможете на багато років забезпечити себе гарною усмішкою, і захистити від виникнення каріозних уражень зубів. Для безпечного домашнього відбілювання емалі буде досить лише додатково купувати в капи для зубів відбілювач і фторвмісні гелі.

Це найкраща методика - як зробити зуби білими в стоматології! Ефективно і вигідно!

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів - це комплекс процедур, спрямований на зміну кольору основних тканин зубів - емалі та дентину - в сторону їх освітлення.

Для досягнення результату в сучасній стоматології застосовуються різні за технологією способи відбілювання - відбілити без шкоди зуби можна в стоматологічній клініці, або вдома.

Фото до і після відбілювання. Результати відбілення зубів пацієнтові нашої стоматології.

Відбілювання зубів Київ ціна фото до і після Люмі-Дент

Як проходить процедура професійного відбілювання в стоматології:
Відбілювання зубів як відбілити зуби Київ фото Люмідент Відбілювання зубів в стоматології Київ відгуки фото Люмі-Дент   

Хочете відбілити зуби?

Для того, щоб відбілити темний колір зубів - для досягнення сяючої усмішки - Вам варто спробувати Фотовідбілювання чи лазерне відбілювання лампою, або вибілювати їх за допомогою відбілюючих кап для зубів зі спеціальним гелем.

Відгуки про зубне відбілювання гелем і лампою

Деякі відгуки говорять, що після процедури косметичного відбілювання білизна Ваших зубів протримається недовго - але все це лише чутки і стереотипи.

Прочитайте відгуки в Києві про зубне відбілювання - Ви не знайдете жодної людини, яка пошкодувала про те, що зробила зуби білішими.

Відео Відгуки наших клієнтів про зубне відбілювання.

Більше відеовідгуків про косметичне відбілювання Ви можете побачити в розділі "Відгуки стоматології" на нашому сайті.

Відбілювання зубів - види

У клініках стоматології Люмі-Дент Вам можуть запропонувати наступні способи ефективного косметичного відбілювання кольору зубів.

1. Фотовідбілювання зубів Magic Smile

Вид Експрес (1 щелепа) - ціна 1700 гривень!

Акція!

Тільки до 30 квітня!

Вид Експерт (1 щелепа) - ціна 2250 гривень!

Принцип фотовідбілювання зубів Magic Smile полягає в активації "гелю відбілювача" за допомогою холодного світла LED лампи. Відбілювач безпечний для зубів, не змінює їх хімічний склад, лише витісняючи з емалі зуба фарбувальні пігменти. Фотовідбілювання зубів повністю безпечно.

2. Лазерна технологія ZOОM!

Вид ZOОM Експрес (1 щелепа) - ціна 1700 гривень!

Акція!

Тільки до 30 квітня!

Вид ZOОM Експерт (1 щелепа) - ціна 3500 гривень!

Більше про послугу ZOOM можна прочитати за посиланням.

Лазерне відбілювання повністю безпечно для зубів.

3. Технологія фотовідбілювання зубів BEYOND

Вид BEYOND Експрес (1 щелепа) - ціна 1700 гривень!

Акція!

Тільки до 30 квітня!

Вид BEYOND Експерт (1 щелепа) - ціна 2250 гривень!

Більше про послугу BEYOND читайте за посиланням.

Принцип відбілювання кольору зубів такий же, як при лазерній технології, різниця лише в складі "гелю відбілювача" і довжині хвилі опромінюючої лампи.

Ця технологія вибілювання абсолютно безпечна для зубів.

Скільки коштує відбілити зуби вдома без шкоди?

Вартість домашнього відбілювання зубів

Капа для косметичного відбілювання зубів вдома без шкоди для емалі Вартість за 1 щелепа - 1900 гривень.

В клініках стоматології Вам виготовляють спеціальну домашню капу на зуби. Також надають гелі відбілювачі Opalescence або Yotuel, які наносяться Вами в капу.

Фото. Капа для відбілювання.

Відбілювання зубів Київ фото Люмі-Дент

Капа для домашнього відбілювання носиться кілька годин в день перед сном. Також можливо використовувати капу, коли Ви спите. Курс відбілювання кольору зубів капами проходить 2-4 тижні.

Таке хімічне відбілювання капами не є травматичним, не має побічних ефектів, не викликає чутливості зубів. Однак за відгуками лазерне відбілювання зубів більш ефективне.

Принцип дії відбілювання в стоматології

 • Заснований на тому, що на поверхню зубів накладають спеціальний гель відбілювач, до складу якого входить певний відсоток перекису водню;
 • Під впливом лазера, діодної лампи, або в результаті хімічної реакції - пероксид водню у відбілювачі починає активно розкладатися, утворюючи атомарний кисень;
 • Ця речовина є сильним окислювачем, і викликає зміну третинної структури зубного білка до двійкової, яка має набагато світліший відтінок;
 • При цьому ніякого руйнування зубів не відбувається;
 • Крім того, атомарний кисень відбілювача активно вичищає простори між емалевими призмами від всякого роду пігментів, тим самим значно посилюючи ефект відбілювання кольору зубів.

Хочемо також зауважити, що в ряді випадків незначно відбілюють зуби, зовсім не вдаючись до технологій відбілювання.

Достатньо лише провести чистку від м'якого нальоту і твердих зубних відкладень, а також почистити безконтактним методом пігмент, що утворюється від фарбувальних харчових продуктів, а також від куріння і кави.

Також, перед будь-якою процедурою відбілювання дуже рекомендується провести таку професійну чистку зубів, адже вона дасть найбільш ефективний доступ відбілюючих гелів до зубної емалі. І відповідно забезпечить максимальний ефект відбілювання зубної емалі.

Ви дійшли до тієї стадії, коли ні відбілюючі зубні пасти, ні аптечні відбілювачі, ні будь-які інші види чищення зубів не допомагають?

У стоматологічних клініках Люмі-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - відбілювання зубної емалі - це швидка та безпечна процедура.

В стоматології існує кілька недорогих за вартістю видів відбілювання - для отримання сяючої усмішки. Ці види відбілювання різні за силою зміни кольору емалі. Проконсультувавшись зі стоматологом, Ви зможете знайти оптимальний для себе вид відбілювання кольору зубів. Ціна відбілювання залежить від обраного Вами виду освітлення.

Лазерне або Фотовідбілювання набагато інтенсивніше, і дозволяє відбілити колір зубів до потрібного результату прямо в кріслі стоматолога за 1 годину.

Це так званий "офісний" варіант вирішення отримання сяючої усмішки.

Послуга домашнього відбілювання кольору зубів гелями в капах - більш тривала, в середньому походить в протязі до 2 тижнів.

Перед процедурою відбілювання обов'язково необхідна ультразвукова чистка зубів від нальоту. Якщо Вас турбує стан Вашої ротової порожнини - зверніться до нас, і ми з легкістю вирішимо всі Ваші проблеми!

Скільки коштує відбілити зуби?

Ціна на різні види відбілювання зубів.

У клініках Люмі-Дент в на Оболоні, Позняках, Осокорках, Солом'янці - вартість відбілювання доступна практично кожному клієнту. Скільки коштує відбілювання - докладніше з вартістю на послугу Ви можете ознайомитися на цій сторінці нижче, а також в розділі «Стоматологія ціни».

Також рекомендуємо звернути увагу на послугу встановлення керамічних вінірів, ця процедура дозволить отримати блискучу усмішку на все життя.

Переваги звернення до наших клінік поруч:

 1. Ваші зуби дійсно посвітлішають! Маючи в арсеналі цілих 4 відбілюючих технології - чим відбілити зуби без шкоди, ми гарантовано підберемо для Вас найкращу і ефективну;
 2. Наші стоматологи не тільки відбілюють зуби, а й дбають про Ваше здоров'я - порадимо при будь-якому виді відбілювання - виготовлення індивідуальної капи, для додаткового фторування емалі, а також для зниження чутливості зубів на температурні і інші подразники;
 3. При виникненні деякої болісності зубів при процедурі відбілювання - завжди є можливість надійного знеболювання за допомогою комп'ютерної анестезії - без шприця;
 4. Ми гарантуємо результат - дивіться приклади до і після - як відбілюють зуби нашим пацієнтам в розділі "Наші роботи". Також ми маємо багато відео відгуків людей, які пройшли відбілювання у нас, і після цього отримали красиву усмішку. Відеовідгуки про відбілювання можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології";
 5. У нас немає прихованих платежів - Ви завжди завчасно знаєте ціну за ту послугу, яку збираєтеся придбати. Та й сама вартість послуги - більш ніж приємна для будь-якої людини.

 

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2022 рік:

Комплексних гігієнічних чисток. 2430
Професійне відбілювання. 453
Технологія ZOOM! 95
Технологія Beyond. 128
Технологія Magic Smile. 134
Домашнє відбілювання зубів капами. 96

 

Скільки коштує відбілити передні зуби в Києві?

 

Послуга

Ціна

Індивідуальний стерильний набір

100 грн

Відбілювання зубів офісне, 1 щелепа Magic Smile Експрес

1700 грн

Відбілювання зубів офісне, 1 щелепа Magic Smile Експерт

2250 грн

«Профілактичне відбілювання зубів», 1 щелепа (ультразвук + Air Flow)

1199 грн

 

Сяюча усмішка - це легко і безпечно!

Все ще гадаєте - як і чим відбілити зуби?

Запишіться сьогодні в клініки Люмі-Дент в Києві, на безкоштовну консультацію!

Ціни на послуги
Часті питання і відповіді
Чи можна відбілити один зуб?

Найчастіше потреба в відбілюванні одного зуба виникає, коли він змінив колір:

 • після хронічного періодонтиту;
 • після декількох невдалих спроб пломбування каналів резорцин-формаліновою пастою.

Такий зуб відбілити можна, в цьому випадку застосовують не звичайне, а внутрішньоканальне відбілювання. Закладають в канал на певний час відбілюючий гель, після закінчення його дії - зсередини в зуб встановлюють звичайну пломбу.

Яке найкраще домашнє відбілювання?

Кращий спосіб домашнього відбілювання емалі - це капи з стоматологічним відбілюючим гелем для зубів. Зробити домашні капи і отримати безкоштовну консультацію можна в наших клініках.

Що краще використовувати для відбілювання зубів?

Найефективніше поєднувати миттєве офісне відбілювання, з подальшим носінням кап вдома з відбілюючим гелем. Цей же метод найбезпечніший.

Чи боляче робити відбілювання зубів?

Багатьох людей цікавить питання, а боляче вибілювати зуби у стоматолога:

 • уві сні?
 • лазером?

Хочемо Вас запевнити, що метод освітлення емалі в клініці і за допомогою кап проходить абсолютно не боляче, проте в процесі зубного відбілювання може виникати підвищена чутливість зубів на холодне та гаряче.

Для профілактики такої чутливості, а також для зміцнення емалі зубів - рекомендується чергувати відбілюючий гель в капах в фторгелем, який прибере дискомфорт.

При підвищеній чутливості зубів - можемо запропонувати процедуру проведення відбілювання:

Чи можна зробити відбілювання зубних протезів?

Відбілити зубні протези можна лише трохи - в клініці зняти зубний наліт з їх поверхні. Як такового відбілювання протезів зубів в даному випадку бути не може. Пластмасові зуби знімних протезів відбілюванню не піддаються.

Як безпечно відбілити зуби без шкоди для емалі?

Нешкідливе відбілювання можливо тільки під керівництвом лікаря стоматолога. Причому можуть використовуватися як професійні (ZOOM, Beyond, Magic Smile), так і домашні (відбілюючий гель з капами) методи. Звертайтеся тільки до професіоналів.

Які відгуки про хімічне відбілювання зубів?

Відеовідгуки наших клієнтів можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології".

Що таке апаратне відбілювання зубів?

Це клінічні методи освітлення кольору зубної емалі, що виконуються лікарем стоматологом за допомогою спеціальних відбілюючих апаратів.

Сьогодні застосовуються для цих цілей лазерні та діодні відбілюючі лампи. Механізм дії апаратного відбілювання полягає в активації особливою довжиною світлової або лазерної хвилі гелю, попередньо розміщеного на поверхні зубів.

Як сильно відбілити зуби в Києві?

Значно змінити колір зубів можливо тільки офісним відбілюванням в клініці - Zoom, Beyond.

Де побачити відгуки про капи для відбілювання зубів?

Відео з нашими пацієнтами, для кого були виготовлені відбілюючі капи, дивіться на сторінці "Відгуки".

Який процес відбілювання зубів?

Відбілювання в клініці:

 1. Чищення зубів від нальоту;
 2. Ізоляція робочого поля - накладення рідкого коффердама;
 3. Нанесення гелю на зуби;
 4. Активація гелю світлом лазерної або фотолампи;
 5. Змивання гелю, видалення коффердама;
 6. Оцінка результатів.

Відбілювання зубів капами вдома:

 1. Виготовлення кап;
 2. Нанесення в капу гелю відбілювача;
 3. Установка кап на зуби;
 4. Зняття кап після встановленого часу.
Скільки коштує фотовідбілювання зубів в Києві?

Ціна фотовідбілювання 1 щелепи за технологією Magic Smile або Beyond - від 1700 до 2250 гривень.

Вартість процедури залежить від кількості нанесень гелю і активації його фотолампою:

 • Нижній поріг ціни - 1 нанесення гелю відбілювача;
 • Верхній поріг - 3 нанесення.
Яка ціна домашнього відбілювання зубів в Києві?

Вартість курсу відбілювання вдома з капою -  1900 гривень за 1 щелепу.

Як відбілити зуби недорого?
 1. Офісним методом "Експрес" в стоматологічній клініці, ціна  1700 гривень;
 2. Домашнім відбілюванням зубів, за допомогою кап і відбілюючого гелю, ціна  2900 гривень.
Зубне відбілювання в наших клініках проводять лікарі стоматологи
Відгуки про нас
Дивитися більше
Denis
Велика подяка лікарю Симончук Оксані за неймовірний результат при відбілюванні зубів. Мої зуби виглядають білосніжно та красиво. Результат 10 з 10! ВсіМ рекомендую лікаря та клініку.
Иванна
Хотіла подякувати лікарю Власюк С.П. та іі асистенту за комфортно та ретельно проведену процедуру чистки та відбілювання зубів. Завдяки їм результат чудовий, посмішка неперевершена, а процедура пройшла майже непомітно, швидко і зручно. Дякую! Всім рекомендую!.
Залишити відгук
11 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію