Відбілювання зубів Київ

Цю послугу в нашій клініці надають:
Дудко Тетяна Віталіївна

Лікар стоматолог-терапевт, гігієніст

Ципко Зоя Валеріївна

Лікар стоматолог-терапевт

Власюк Світлана Петрівна

Зубний гігієніст

Абрамова Асмік Радиківна

Зубний гігієніст

Вам буде цікаво

Результат відбілювання зубів у наших паціентів:

 

Якщо Ви дійшли до тієї стадії, коли ні відбілюючі зубні пасти, ні будь-які інші способи чищення зубів не допомагають, Вам варто спробувати відбілювання зубів. Багато хто каже, що після цієї процедури білизна Ваших зубів протримається недовго - але все це лише чутки і стереотипи. Прочитайте відгуки про відбілюванні зубів - Ви не знайдете ні однієї людини, яка пошкодувала б про те, що зробила дану процедуру.

Відбілювання зубів у клініці Люмі-Дент, Київ - швидка і безпечна процедура. Існує кілька способів відбілювання, різних по силі вибілювання. Проконсультувавшись зі стоматологом, Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант. Ціна на відбілювання зубів залежить від обраного Вами способу.

Ми надаємо послуги по відбілюванню зубів в Києві. Якщо Вас турбує стан Вашої ротової порожнини - зверніться до нас і ми з легкістю вирішимо всі Ваші проблеми!

У клініці Люми-Дент, Київ, Вам можуть запропонувати наступні ефективні методи відбілювання зубів:

1. Фотовідбілювання зубів Magic Smile!
Фотовідбілювання зубів Magic Smile Експрес ціна 990 гривень!

Акція!

Тільки до 28 лютого!

Фотовідбілювання зубів Magic Smile Експерт ціна 1350 гривень!
Більше про технологію фотовідбілювання зубів Magic Smile Ви можете прочитати тут

Технологія фотовідбілювання зубів полягає в активації гелю за допомогою холодного світла LED лампи. Відбілюючий гель безпечний для зубів, не змінює хімічний склад зуба, лише витісняє з емалі фарбувальні пігменти. Технологія фотовідбілювання повністю безпечна для зубів.

2. Лазерне відбілювання ZOОM!
Лазерне відбілювання ZOОM Експрес - ціна 990 гривень!

Акція!

Тільки до 28 лютого!

Лазерне відбілювання ZOОM Експерт - ціна 1350 гривень!
Більше про лазерне відбілювання ZOOM Ви можете прочитати тут

Технологія відбілювання полягає в активації гелю лазерною лампою. Відбілюючий гель безпечний для зубів, не змінює хімічний склад зуба, лише витісняє з емалі фарбувальні пігменти. Технологія відбілювання повністю безпечна для зубів.

3. Домашнє відбілювання Вартість за 1 щелепу - 1480 гривень

У клініці Вам виготовляють спеціальну капу для домашнього відбілювання. Також надають відбілюючі гелі, які наносяться Вами в капу вдома, каппа носиться кілька годин в день перед сном, також можливо використовувати капу для відбілювання коли Ви спите. Курс домашнього відбілювання відбувається 2-4 тижні. Домашнє відбілювання не травматично, не має побічних ефектів, не викликає чутливість зубів.

Ціна на відбілювання зубів в клініці Люмі-Дент доступна практично кожному клієнту, докладніше з цінами на відбілювання зубів Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі«Наші ціни», а також на сторінках, присвячених окремим видам відбілювання. Відгуки клієнтів, які пройшли відбілювання зубів, доступні для вивчення в розділі «Відгуки».

Процедура лазерного відбілювання зубів:

відбілювання зубів київ, процес відбілювання зубів київ, процес  відбілювання зубів київ, процес 

Зйомка телепередачі в нашій клініці:

Відео відгуки про відбілювання зубів:

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!