Відбілювання зубів в Києві
Як відбілюють зуби у стоматолога

Ціни на послуги
Фотовідбілювання BEYOND Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1090 грн
Лазерне відбілювання ZOOM Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1090 грн
Відбілювання Magic Smile Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1090 грн
Фотовідбілювання BEYOND Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1490 грн
Лазерне відбілювання ZOOM Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1490 грн
Відбілювання Magic Smile Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
1490 грн
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 28 лютого!
4148 грн
Комплексна професійна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
900 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Як відбілити зуби правильно?
 • Що таке відбілювання зубів?
 • Хочете відбілити зуби?
 • Відгуки про зубне відбілювання гелем і лампою
 • Відео Відгуки наших клієнтів про зубне відбілювання.
 • Відбілювання зубів - види
 • 1. Фотовідбілювання зубів Magic Smile
 • 2. Лазерна технологія ZOОM!
 • 3. Технологія фотовідбілювання зубів BEYOND
 • Відбілити зуби вдома без шкоди
 • Принцип дії відбілювання в стоматології
 • Скільки коштує відбілити зуби?

 

Дивіться відео (у верхній частині сторінки) з фахівцями клінік Люми-Дент про види найкращого зубного професійного відбілювання:

 • як відбілити зуби в стоматології ефективно і без шкоди;
 • чим відбілюють емаль у стоматолога.

Про сучасні безпечні технології відбілювання зубів, і чим відбілювати зуби краще всього - розповідає лікар терапевт мережі клінік Люмі-Дент в Києві - Нагірна Юлія Михайлівна.

 

Як відбілити зуби правильно?

Важливо - для досягнення швидкого, надійного та стабільного эфекту косметичного відбілювання зубів, для максимальної безпеки і зміцнення зубів - наша команда рекомендує поєднувати різні способи відбілювання емалі між собою.

Як найкраще відбілити зуби без шкоди для емалі - способи професійного відбілювання зубів в стоматології:

1) Безконтактна чистка Air Flow - знімає жовтий наліт, очищає поверхню зубів. Таким чином, чистка також трохи відбілює зуби, за рахунок зняття жовтого нальоту;

2) Будь-який вид лазерного або фото професійного відбілювання лампою в клініці - для отримання швидкого косметичного ефекту білих зубів;

3) Користування домашніми капами для зубів - чим вибілювати зуби вдома - відбілювання з чергуванням гелю відбілювача і фторгеля, які наочно демонструють - як відбілити усмішку ще більше в домашніх умовах, зміцнити зубну емаль, а також усунути можливу чутливість зубів.

Фото зубів до і після відбілювання зубів в стоматології Люмідент.

Відбілювання зубів фото до після Люмі-Дент

Таке поєднання різних способів найкращого відбілювання зубів має багато переваг:

 1. Спочатку Ви отримуєте швидкий і хороший ефект косметичного відбілювання зубів, всього за 1 годину в кріслі стоматолога;
 2. Потім за допомогою домашньої капи Ви продовжуєте збільшувати косметичне відбілювання емалі гелем до того кольору, до якого Ви бажаєте відбілити зуби;
 3. Чергуючи відбілювання зубів впливом в капі гелю відбілювача з фтором - Ви зміцнюєте зуби, прибираєте можливі дискомфортні відчуття, і робите надійну профілактику розвитку карієсу.
 4. Головне - за допомогою домашніх кап для відбілювання - як вибілювати зуби в домашніх умовах - Ви зможете на багато років забезпечити себе гарною усмішкою, і захистити від виникнення каріозних уражень зубів. Для безпечного домашнього відбілювання емалі буде досить лише додатково купувати в капи для зубів відбілювач і фторвмісні гелі.

Це найкраща методика - як зробити зуби білими в стоматології! Ефективно і вигідно!

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів - це комплекс процедур, спрямований на зміну кольору основних тканин зубів - емалі та дентину - в сторону їх освітлення.

Для досягнення результату в сучасній стоматології застосовуються різні за технологією способи відбілювання - відбілити без шкоди зуби можна в стоматологічній клініці, або вдома.

Фото до і після відбілювання. Результати відбілювання зубів пацієнтові нашої стоматології.

Відбілювання зубів Київ ціна фото до і після Люмі-Дент

Як проходить процедура професійного відбілювання в стоматології:
Відбілювання зубів як відбілити зуби Київ фото Люмідент Відбілювання зубів в стоматології Київ відгуки фото Люмі-Дент   

Хочете відбілити зуби?

Для того, щоб відбілити темний колір зубів - для досягнення сяючої усмішки - Вам варто спробувати Фотовідбілювання чи лазерне відбілювання лампою, або вибілювати їх за допомогою відбілюючих кап для зубів зі спеціальним гелем.

Відгуки про зубне відбілювання гелем і лампою

Деякі відгуки говорять, що після процедури косметичного відбілювання білизна Ваших зубів протримається недовго - але все це лише чутки і стереотипи.

Прочитайте відгуки в Києві про зубне відбілювання - Ви не знайдете жодної людини, яка пошкодувала про те, що зробила зуби білішими.

Відео Відгуки наших клієнтів про зубне відбілювання.

Більше відео відгуків про косметичне відбілювання Ви можете побачити в розділі "Відгуки стоматології" на нашому сайті.

Відбілювання зубів - види

У клініках стоматології Люмі-Дент в Києві Вам можуть запропонувати наступні способи ефективного косметичного відбілювання кольору зубів.

1. Фотовідбілювання зубів Magic Smile

Вид Експрес (1 щелепа) - ціна 1090 гривень!

Акція!

Тільки до 28 лютого!

Вид Експерт (1 щелепа) - ціна 1490 гривень!

Більше про технології Magic Smile Ви можете прочитати за посиланням.

Принцип фотовідбілювання зубів полягає в активації "гелю відбілювача" за допомогою холодного світла LED лампи. Відбілювач безпечний для зубів, не змінює їх хімічний склад, лише витісняючи з емалі зуба фарбувальні пігменти. Фотовідбілювання зубів повністю безпечно.

2. Лазерна технологія ZOОM!

Вид ZOОM Експрес (1 щелепа) - ціна 1090 гривень!

Акція!

Тільки до 28 лютого!

Вид ZOОM Експерт (1 щелепа) - ціна 1490 гривень!

Більше про послугу ZOOM можна прочитати за посиланням.

Лазерне відбілювання повністю безпечно для зубів.

3. Технологія фотовідбілювання зубів BEYOND

Вид BEYOND Експрес (1 щелепа) - ціна 1090 гривень!

Акція!

Тільки до 28 лютого!

Вид BEYOND Експерт (1 щелепа) - ціна 1490 гривень!

Більше про послугу BEYOND читайте за посиланням.

Принцип відбілювання кольору зубів такий же, як при лазерній технології, різниця лише в складі "гелю відбілювача" і довжині хвилі опромінюючої лампи.

Ця технологія вибілювання абсолютно безпечна для зубів.

Відбілити зуби вдома без шкоди

Капа для косметичного відбілювання зубів вдома без шкоди для емалі Вартість за 1 щелепа - 1680 гривень.

В клініках стоматології Вам виготовляють спеціальну домашню капу на зуби. Також надають гелі відбілювачі Opalescence або Yotuel, які наносяться Вами в капу.

Фото. Капа для відбілювання.

Відбілювання зубів Київ фото Люмі-Дент

Капа для домашнього відбілювання носиться кілька годин в день перед сном. Також можливо використовувати капу, коли Ви спите. Курс відбілювання кольору зубів капами в домашніх умовах походить 2-4 тижні.

Таке хімічне відбілювання капами не є травматичним, не має побічних ефектів, не викликає чутливості зубів, однак за відгуками лазерне відбілювання зубів більш ефективне.

Принцип дії відбілювання в стоматології

 • Заснований на тому, що на поверхню зубів накладають спеціальний гель відбілювач, до складу якого входить певний відсоток перекису водню;
 • Під впливом лазера, діодної лампи, або в результаті хімічної реакції - пероксид водню у відбілювачі починає активно розкладатися, утворюючи атомарний кисень;
 • Ця речовина є сильним окислювачем, і викликає зміну третинної структури зубного білка до двійкової, яка має набагато світліший відтінок;
 • При цьому ніякого руйнування зубів не відбувається;
 • Крім того, атомарний кисень відбілювача активно вичищає простори між емалевими призмами від всякого роду пігментів, тим самим значно посилюючи ефект відбілювання кольору зубів.

Хочемо також зауважити, що в ряді випадків незначно відбілюють зуби, зовсім не вдаючись до технологій відбілювання.

Достатньо лише провести чистку від м'якого нальоту і твердих зубних відкладень, а також почистити безконтактним методом пігмент, що утворюється від фарбувальних харчових продуктів, а також від куріння і кави.

Також, перед будь-якою процедурою відбілювання дуже рекомендується провести таку професійну чистку зубів, адже вона дасть найбільш ефективний доступ відбілюючих гелів до зубної емалі. І відповідно забезпечить максимальний ефект відбілювання зубної емалі.

Ви дійшли до тієї стадії, коли ні відбілюючі зубні пасти, ні аптечні відбілювачі, ні будь-які інші види чищення зубів не допомагають?

У стоматологічних клініках Люмі-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - відбілювання зубної емалі - це швидка та безпечна процедура.

В стоматології існує кілька недорогих за вартістю видів відбілювання - для отримання сяючої усмішки. Ці види відбілювання різні за силою зміни кольору емалі. Проконсультувавшись зі стоматологом, Ви зможете знайти оптимальний для себе вид відбілювання кольору зубів. Ціна відбілювання залежить від обраного Вами виду освітлення.

Лазерне або Фотовідбілювання набагато інтенсивніше, і дозволяє відбілити колір зубів до потрібного результату прямо в кріслі стоматолога за 1 годину.

Це так званий "офісний" варіант вирішення отримання сяючої усмішки.

Послуга домашнього відбілювання кольору зубів гелями в капах - більш тривала, в середньому походить в протязі до 2 тижнів.

Перед процедурою відбілювання обов'язково необхідна ультразвукова чистка зубів від нальоту. Якщо Вас турбує стан Вашої ротової порожнини - зверніться до нас, і ми з легкістю вирішимо всі Ваші проблеми!

Скільки коштує відбілити зуби?

Ціна на різні види відбілювання зубів в Києві.

У клініках Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - вартість відбілювання доступна практично кожному клієнту. Скільки коштує відбілювання - докладніше з вартістю на послугу Ви можете ознайомитися на цій сторінці вище, а також на сайті нашої стоматології в розділі «Стоматологія ціни».

Також рекомендуємо звернути увагу на послугу встановлення керамічних вінірів, ця процедура дозволить отримати блискучу усмішку на все життя.

Переваги звернення до наших клінік:

 1. Ваші зуби дійсно посвітлішають! Маючи в арсеналі цілих 4 відбілюючих технології - чим відбілити зуби без шкоди, ми гарантовано підберемо для Вас найкращу і ефективну;
 2. Наші стоматологи не тільки відбілюють зуби, а й дбають про Ваше здоров'я - порадимо при будь-якому виді відбілювання - виготовлення індивідуальної капи, для додаткового фторування емалі, а також для зниження чутливості зубів на температурні і інші подразники;
 3. При виникненні деякої болісності зубів при процедурі відбілювання - завжди є можливість надійного знеболювання за допомогою комп'ютерної анестезії - без шприця;
 4. Ми гарантуємо результат - дивіться приклади до і після - як відбілюють зуби нашим пацієнтам в розділі "Наші роботи". Також ми маємо багато відео відгуків людей, які пройшли відбілювання у нас, і після цього отримали красиву усмішку. Відгуки про відбілювання можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології";
 5. У нас немає прихованих платежів - Ви завжди завчасно знаєте ціну за ту послугу, яку збираєтеся придбати. Та й сама вартість послуги - більш ніж приємна для будь-якої людини.

 

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2019 рік:

Комплексних гігієнічних чисток. 2430
Професійне відбілювання. 453
Технологія ZOOM! 95
Технологія Beyond. 128
Технологія Magic Smile. 134
Домашнє відбілювання зубів капами. 96

 

Сяюча усмішка - це легко і безпечно!

Все ще гадаєте - як і чим відбілити зуби?

Запишіться в будь-яку з клінік Люмі-Дент на безкоштовну консультацію!

Часті питання і відповіді
Запитання:  Чи можна відбілити один зуб?
Відповідь: 

Найчастіше потреба в відбілюванні одного зуба виникає, коли він змінив колір:

 • після хронічного періодонтиту;
 • після декількох невдалих спроб пломбування каналів резорцин-формаліновою пастою.

Такий зуб відбілити можна, в цьому випадку застосовують не звичайне, а внутрішньоканальне відбілювання. Закладають в канал на певний час відбілюючий гель, після закінчення його дії - зсередини в зуб встановлюють звичайну пломбу.

Запитання:  Яке найкраще домашнє відбілювання?
Відповідь: 

Кращий спосіб домашнього відбілювання емалі - це капи з стоматологічним відбілюючим гелем для зубів. Зробити домашні капи і отримати безкоштовну консультацію можна в наших клініках.

Запитання:  Що краще використовувати для відбілювання зубів?
Відповідь: 

Найефективніше поєднувати миттєве офісне відбілювання, з подальшим носінням кап вдома з відбілюючим гелем. Цей же метод найбезпечніший.

Запитання:  Чи боляче робити відбілювання зубів?
Відповідь: 

Багатьох людей цікавить питання, а боляче вибілювати зуби у стоматолога:

 • уві сні?
 • лазером?

Хочемо Вас запевнити, що метод освітлення емалі в клініці і за допомогою кап проходить абсолютно не боляче, проте в процесі зубного відбілювання може виникати підвищена чутливість зубів на холодне та гаряче.

Для профілактики такої чутливості, а також для зміцнення емалі зубів - рекомендується чергувати відбілюючий гель в капах в фторгелем, який прибере дискомфорт.

При підвищеній чутливості зубів - можемо запропонувати процедуру проведення відбілювання:

Запитання:  Чи можна зробити відбілювання зубних протезів?
Відповідь: 

Відбілити зубні протези можна лише трохи - в клініці зняти зубний наліт з їх поверхні. Як такового відбілювання протезів зубів в даному випадку бути не може. Пластмасові зуби знімних протезів відбілюванню не піддаються.

Запитання:  Як безпечно відбілити зуби без шкоди для емалі?
Відповідь: 

Нешкідливе відбілювання можливо тільки під керівництвом лікаря стоматолога. Причому можуть використовуватися як професійні (ZOOM, Beyond, Magic Smile), так і домашні (відбілюючий гель з капами) методи. Звертайтеся тільки до професіоналів.

Запитання:  Які відгуки про хімічне відбілювання зубів?
Відповідь: 

Відео відгуки наших клієнтів можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології".

Відгуки про нас

9 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest