Імплантація зубів

Ціни на послуги та установку імплантів
Консультація
безкоштовно
Neobiotech IS
(з установкою)
3299 грн
Neobiotech IS-II active
(з установкою)
5299 грн
MegaGen (Южная Корея)
(з установкою)
6499 грн
MIS C1 (Ізраїль)
( з установкою)
7199 грн
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
14199 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Мастєров Дмитро Васильович

Лікар хірург-імплантолог

Ричкін Дмитро Вячеславович

Лікар стоматолог­-ортопед

Доман Анна Іванівна

Лікар стоматолог­-ортопед

Глушко Олексій Сергійович

Лікар стоматолог-ортопед

Кириленко Олександр Вікторович

Лікар хірург-імплантолог

Павлюченко Євген Юрійович

Лікар хірург-імплантолог

Дивіться відео з нашими хірургами
Вам буде цікаво

 

імплантація зубів київ, акція

Імплантація зубів в Києві на сьогодні є звичайною послугою для відновлення втрачених зубів і такою, що користується великим попитом.

Зубний імплантат за формою нагадує шуруп із різьбою, імплантати виготовляють найчастіше з титану.

імплантація зубів київ, фото до і після

Зубний імплантат впроваджується в кісткову тканину щелеп, і є фундаментом для зубних протезів, будь то коронки, мостоподібні або знімні протези.

Імплантати по функції працюють як коріння зубів.

Зубні імпланти можуть бути самими різними за формою - гвинтовими, циліндричними, пластинковими. Найчастіше на сьогоднішній день використовуються саме гвинтові імплантати, що повторюють за формою коріння зубів.

Якщо ви ще не визначилися, чи потрібна вам імплантація зубів, відгуки - яких в інтернеті досить багато, допоможуть вам прийняти рішення.

З розвитком і вдосконаленням технологій імплантації вже немає необхідності кожному пацієнту проходити спеціальні обстеження та здавати аналізи для проведення імплантації зубів. Додаткове обстеження перед імплантацією зубів призначається лише в рідкісних випадках для пацієнтів, що мають серйозні захворювання крові, серцево-судинної системи, і деяких інших серйозних захворювань.

Ціна за проведення процедури імплантації останнім часом також стала набагато більш доступною.

Перед прийняттям висновку про те - чи можлива імплантація і скільки зубних імплантів можна встановити - завжди призначають рентгенологічне обстеження - комп'ютерну томограму (КТ) щелеп. Тільки комп'ютерна томографія може дати точну інформацію про стан і розмірах кісткової тканини, розмірах зубних імплантатів, для оптимального протезування в подальшому на них.

Зробити панорамний знімок і комп'ютерну томограму зубів Ви можете безпосередньо в нашій стоматологічній клініці на конусно-променевому спіральному томографі PHT-6500.

Перед проведенням імплантації також необхідно виконати ряд процедур в порожнині рота:

 • Чистка зубних відкладень
 • Санація порожнини рота - лікування захворювань слизової, ліквідація локалізацій хронічної інфекції, пломбування каріозних порожнин.

Успіх зубної імплантації в багато в чому залежить від виконання клієнтом призначень лікаря, особливо в напрямку гігієни порожнини рота.

Імплантація зубів особливо показана і ефективна в наступних випадках:

вставити зуб ціна, фото до і після
 • Брак одного зуба при наявності здорових зубів по обидві сторони від проміжку зубного ряду;
 • Наявність великих дефектів зубного ряду (зубні імплантати служать додатковою опорою для мостоподібного протеза);
 • При відсутності всіх задніх зубів - дистальні дефекти, при яких людина змушена носити знімні протези;
 • При повній відсутності зубів (в цьому випадку на зубні імплантати фіксується знімний протез) або проводиться імплантація 6-8 імплантатів в верхній і нижній зубний ряд, які будуть використовуватися як опори під незнімні металокерамічні або суцільнокерамічні мостовидні протези.

Дентальна імплантація буває одноетапною (протезування проводиться протягом 2 тижнів після встановлення зубного імплантата) і двоетапна (імплантат зростається з кісткою на протязі 2-4 місяців, після цього на нього встановлюють спеціальну конусну голівку-абатмент, і починають робити штучний протез).

зубні імпланти київ

Рішення про вибір варіанту імплантації приймає імплантолог в ході детального аналізу даних огляду порожнини рота, а також рентгенівського обстеження щелеп.

Дуже часто рішення і варіанти імплантації, кількості і типу зубних імплантів виноситься лікарем прямо в ході операції імплантації, на основі безпосереднього аналізу стану кісткової тканини в операційному полі.

Операція імплантації має такі основні етапи :

 • Перший етап. Установка імплантата в щелепу. Процедура проходить переважно під місцевою анестезією, абсолютно комфортно і безболісно для пацієнта.

  Залежно від типу імплантації (одноетапна або двоетапна) - на встановлений імплантат відразу виготовляється тимчасова коронка, або імплантат накривається яснами, і там знаходиться 4-6 місяців до його повного приживлення до кістки.

 • Другий етап. На 2му етапі (двоетапна імплантація) проводиться відкриття імплантату і встановлюеться ясенний формувач на 2 тижні.
 • Третій етап. Установка опорного елемента ( абатменту ) на імплантат і фіксація на ньому протеза.

Важливо пам'ятати ! ! !

зуби ціна
 • Процедура установки імплантатів дуже рідко вимагає проведення загального знеболювання - наркозу. Імплантація абсолютно комфортно і безболісно проводиться під місцевим знеболенням.
 • Зараз залишилося досить мало протипоказань до установки імплантатів. Вік не є абсолютним протипоказанням до імплантації. Деякий ризик можливий при наявності важких захворювань серцево-судинної системи, сполучної тканини, різних стадій злоякісних захворювань і діабету. Проте, і при наявності таких захворювань можлива їх корекція, після чого імплантація зубів може бути проведена.
 • Відторгнення імплантів при правильно проведенній процедурі - спостерігається рідко - не більш як 5% від загального числа встановлених імплантатів.
 • Імплантація - це не травматична процедура. Після імплантації немає довгих післяопераційних болей, почуття дискомфорту і так далі. Процедура імплантації по травматичності переноситься навіть легше, ніж процедура видалення зубів.
 • На установку 1 імпланта потрібно не більше 1 години. Незначний набряк присутній в районі впровадження імпланта протягом 2 діб. Наступного дня після процедури імплантації пацієнти можуть приступати до звичайного розпорядку дня і трудової діяльності.
 • Імпланти вимагають підвищеної уваги до дотримання гігієни. Необхідно використовувати зубні нитки (флоси), ірігатори, а також спеціальні мікро-щіточки для якісного очищення зубів і імплантів від зубного нальоту.

У клініці Люми -Дент Ви можете отримати професійну консультацію хірурга - імплантолога, який підбере Вам найбільш оптимальну схему імплантації з урахуванням Ваших побажань і умов.

Вартість імплантації зубів Ви можете побачити на нашому сайті в розділі «Наші ціни» .
Ціна на імплантацію зубів доступна на сьогоднішній день практично кожному нашому клієнту. У нашій клініці Ви зможете дешево отримати послугу імплантації зубів.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!