27029

Зубні імпланти
Імплантація зубів в Києві

Ціни на послуги:
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Ціни на зубні імпланти:
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 29 лютого!
(з установкою) 3650 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 29 лютого!
(з установкою) 7400 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 29 лютого!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи хірурги імплантологи:
Дивіться відео з нашими хірургами
Вам буде цікаво

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

Імплантація зубів - це встановлення в кістку щелеп титанових шурупів, які обростають згодом кістковою тканиною, і служать як зубні корені.

Етапи імплантації зубів:

1) Установка імплантата в кістку
2) Одягання на імплантант супраструктури - аббатмента, який виступає над яснами
3) Виготовлення протеза - коронки, мосту, або знімної конструкції, з опорою на імплантат, або групу імплантатів.

Імплантація зубів Київ зубні імпланти фото Люмі-Дент

Що таке зубні імпланти? 

Зубні імпланти - це вироби з титану, які мають вигляд шурупів-саморізів. Вони вкручуються в щелепи в напрямку, в якому раніше стояли корені зубів, і служать опорою для штучних коронок або протезів.
Імплантанти складаються з:
1) Внутрішньокісткової частини - безпосередньо імплантанта.
2) Над`ясневої частини - аббатмента. Є опорою для протеза.

Переваги дентальної імплантації:

 • При беззубих щелепах - допомагають позбутися від носіння повних знімних протезів;
 • Якщо відсутній один або кілька зубів - не треба пиляти здорові сусідні зубчики для одягання на них мостовидних протезів;
 • Забезпечують профілактику атрофії кістки щелеп;
 • Не дають розвинутися щелепним деформацій;
  Забезпечують повноцінне жування;
 • Дають високий комфорт життя;
 • Практично не мають абсолютних протипоказань до їх застосування.

Приклад роботи наших лікарів

Імплантація зубів Київ зубні імпланти фото Люмідент

 

Мережа Центрів Дентальної Імплантології Люмі-Дент

 

Імплантація зубів Київ зубні імпланти фото Люмі-Дент

 

Важливо! Дентальна імплантація значно подовжує життя!

Згідно з останніми дослідженнями - повна або навіть часткова відсутність зубів у роті значно скорочує життя людини.

Причому чим більше їх кількість відсутня - тим більше швидше настає смерть.

Цей вже підтверджений факт пов'язаний з тим, що сам факт повноцінного пережовування їжі з навантаженням на кісткову тканину щелеп - активує найважливіші функції в корі головного мозку, які підтримують здатність до мислення і загальний тонус організму. Також перешкоджають виникненню старечого недоумства і багатьох соматичних захворювань.

Однак знімні протези з опорою на ясна такою здатністю не володіють. Саме органічне природне навантаження на щелепи рідними зубними коріннями або встановленими титановими імплантатами здатне запускати ці механізми.

Саме тому ми всіляко рекомендуємо розглядати встановлення титанових імплантантів в щелепи, найповноціннішу реабілітацію в разі втрати зубів. А також як прекрасну можливість значно продовжити і зробити більш якісним та комфортним наше життя.

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬ ЗУБНІ ІМПЛАНТИ?
ОПЕРАЦІЯ ДЕНТАЛЬНОЇ ІМПЛАНТОЛОГІЇ СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ ЕТАПІВ

1 етап.

Лікар імплантолог встановлює дентальний імплантат в щелепну кістку. Процедура проходить частіше за все під унікальною місцевою комп’ютерною анестезією STA, абсолютно комфортно і без болісних відчуттів.

Залежно від типу імплантування (одноетапне або двоетапне) – на імплантат в те ж саме відвідування встановлюється тимчасова коронка, або місце маніпуляції покривається яснами і протез встановлюється через 2-6 місяців, після повного зрощування імплантата з кісткою, частіше на верхній щелепі.

 2 етап.

Під час цього етапу (при двоетапній методиці) імплантолог розкриває імплантат і встановлює формувач, для утворення правильного краю ясен навколо майбутньої коронки, на період - 15 днів.

3 етап.

Зверху імплантату встановлюється конусний елемент – абатмент, на який згодом встановлюється коронка або інший вид протезування.

Приклад нашої роботи

Фото умовно знімного протезу на 6 імплантатах – заміна всіх зубів на імпланти. Скільки буде коштувати такий повний протез щелепи (Bio Hpp) - можна побачити на сайті в розділі "Ціни". На сьогоднішній день цей варіант - одне з найвдаліших рішень при протезуванні беззубих щелеп з опорою на зубні імпланти.

Стоматологічна імплантологія имплантация Київ до та після Люмідент

 

У 2020 році багатьох людей хвилює запитання – скільки коштує в наших імплантаційних центрах - імплантація одного зуба в Києві в Україні? Скільки коштує зуб на імплантаті?

Ціни на зубні імпланти

Представлені зверху сторінки, і в таблиці, яку Ви легко може скачати (вище). 

Ця процедура сьогодні, за порадами багатьох форумів, є у клініках стоматологічної імплантології України одним з найкращих методів відновлення і реабілітації цілістності жувального апарату людини.

Експрес Імплантація зубів під ключ 

Це хірургічна процедура, яка проводиться в центрі стоматологічної імплантології по вкоріненню (вживленню) в нижню чи верхню щелепу стоматологічного зубного імпланта, разом з абатментом, що служить потім опорою для коронки або інших видів протезування. Поставити найкращі імплантати зубів з коронками фахівцям наших стоматологій в Україні не складно, він нагадує за формою шуруп з різьбленням. 

Виготовляють найкращі зубні імпланти і якісні абатменти з титану. У центрах дентальної імплантології Люмі-Дент, де можливо якісно вставити зуб, ціна на імпланти в клініках по акції зі знижкою – одна з найкращих в Україні по співвідношенню ціна-якість. Вартість імплантата включає в себе його встановлення, а також, комп’ютерну томографію даної ділянки.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ В КЛІНІЦІ ЗУБНОЇ ІМПЛАНТОЛОГІЇ ПОСЛУГА ВЖИВЛЕННЯ ЗУБНОГО ІМПЛАНТА? ЯК ЇХ СТАВЛЯТЬ? 

Вартість послуг спеціалістів наших медичних центрів в 2020 році представлена на цій сторінці вище. На сторінці "Відгуки" - багато порад і відео відгуків пацієнтів про клініки, про наші центри дентальної імплантології. На стоматологічних форумах також багато позитивних коментарів і порад клієнтів наших клінік зубної імплантології.

ТИТАНОВИЙ ІМПЛАНТАТ - ЗУБНИЙ ІМПЛАНТ

Поміщається (вживлюється) в щелепну кістку, і разом з абатментом служить як опора майбутньому зубному містку, чи штучній коронці.

Вставлені імплантати служать як корені зубів (див. фото).

Зубні імпланти види встановлення Київ фото Люмідент

Форма імплантатів буває різною – гвинтові, циліндричні, пластинкові, що повторюють форму рідного кореня. Якщо правильно поставити найкращі імпланти з коронками – вони добре працюють не менше 15 років, по завершенню  цього терміну необхідно їх замінити. 

Якщо Ви ще не визначилися, чи потрібна Вам повна стоматологічна  імплантація зубів за один день (одного дня), відео і текстові поради і відгуки пацієнтів про клініки пацієнтів, яких в Інтернеті на форумах досить багато, допоможуть прийняти правильне рішення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВЖИВЛЕННЯ ТИТАНОВИХ ІМПЛАНТІВ. УСКЛАДНЕННЯ

Перед тим, як вставити зуб імплантацією – до проведення втручання інколи необхідно провести медичне обстеження для виявлення загальних хвороб, які можуть бути протипоказанням і привести до ускладнень.

Однак, зараз майже не залишилося абсолютних протипоказань до вживлення імплантів і ускладнень після виконання такої процедури, як експрес дентальна імплантація зубів за один день (імплантація одного дня), і форуми цьому підтвердження. Ціни по акції також стали більш доступними, Київ та вся Україна не виключенням.

Для профілактики ускладнень, перед остаточним прийняттям рішення про встановлення імплантатів - потрібно провести рентгенівське дослідження зубощелепного комплексу – панорамний знімок (ортопантомограму) і комп'ютерну томограму (КТ). 

Здійснення цієї маніпуляції потрібне для коректного планування кількості та виду імплантів, вживлення яких необхідне для встановлення в кісткову тканину щелеп, для наступного правильного протезування коронками, мостовидними конструкціями, або іншими видами протезів.

Зробити ці рентгенологічні дослідження можливо безпосередньо в наших центрах дентальної імплантації за один день - Люмі-День в Києві на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, Оболонь (Україна) за допомогою конусно-променевого спірального томографа PHT-6500. 

В наших клініках працюють 4 окремих рентгенологічних відділення, в яких встановлені і функціонують три таких рентгенологічних комплекса. Так що обстеження можна зробити комфортно і абсолютно без черги. При бажанні клієнта знімок може бути роздрукований йому на фотопапері, записаний на флешку, чи відправлений на електронну пошту. 

Зараз діє Акція (знижка) - КТ обстеження безкоштовно всім клієнтам нашої клініки стоматології, які пройдуть встановлення дентальних імплантів з коронками. Терміни закінчення акції уточнюйте в адміністраторів центрів дентальної імплантації за один день.

ВСТАНОВЛЕННЯ ІМПЛАНТАТІВ ПОТРЕБУЄ ПРОВЕДЕННЯ ПОПЕРЕДНЬО ДЕЯКИХ МАНІПУЛЯЦІЙ В ПОРОЖНИНІ РОТА

 • Чистка відкладень.
 • Санація ротової порожнини – виключення місць хронічної інфекції.
 • Лікування слизових оболонок порожнини рота.
 • Пломбування каріозної порожнини.

Успіх заміни всіх зубів на зубні імпланти в клініці стоматологічної імплантології безпосередньо залежить від виконання клієнтом порад і призначень лікаря, особливо, в напрямку гігієни.

 

Імплантація зубів Київ зубні імпланти фото Люмідент

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ВСІХ ВИДІВ НАЙКРАЩИХ ЗУБНИХ ІМПЛАНТІВ З АБАТМЕНТАМИ ДУЖЕ АКТУАЛЬНЕ І ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В НАСТУПНИХ СИТУАЦІЯХ (ДИВ.ФОТО ВИЩЕ): 

 

 1. Відсутність одного заднього або переднього зубчика і наявність по бокам двох (декількох)  цілих;
 2. Наявність значних проміжків внаслідок видалень (в цій ситуації дентальні імплантати з абатментами є додатковими опорами мостовидним протезам);
 3. Якщо відсутні жувальні – дистально необмежені дефекти, коли людина змушена носити знімний протез;
 4. При повній адентії (при цьому до імплантатів фіксується знімна конструкція) або необхідно поставити якісні зубні імпланти 4-8 штук на кожну щелепу, з наступним функціонуванням їх як опор для мостів з металокераміки або суцільнокерамічних.

ВИДИ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ЗУБНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ 

Існує одноетапне імплантування (одну коронку або мостовидний протез надягають на період до місяця після встановлення імплантату (вживлення) в щелепу), або двоетапне. При двоетапній методиці імплантат знаходиться в кістці після вживлення, приблизно 2-6 місяців, після цього накручують конус з різьбою - абатмент, і виготовляється протез.

Заключення про вибір кращого виду імплантування (одноетапне чи двоетапне) - приймає лікар імплантолог центру дентальної імплантології на основі ретельного вивчення деталей, а також рентгенівського обстеження щелеп.

Доволі часто імплантолог в наших центрах стоматологічної імплантології змінює рішення встановити інший вид імплантатів вже у ході самої операції імплантування, за допомогою аналізу в реальному часі стану кістки в місці втручання.  

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

1. Встановлення самих найкращих кращих зубних імплантів може проходити під декількома видами знеболювання, вибір яких залежить від психологічного настрою і бажання пацієнта.

Імплантування може проходити абсолютно комфортно, без болю і ускладнень з надійною місцевою комп'ютерною анестезією STA. При цьому, ймовірність будь-яких болісливих відчуттів повністю відсутня, навіть під час проведення самої анестезії.

Однак, досить часто процедура проводиться в стані медикаментозного сну - пацієнт спокійно спить під час операції. Наші імплантаційні центри мають ліцензію на даний вид послуг, професійних анестезіологів, і все необхідне обладнання для проведення втручань клієнтам в стані медичного сну (більш відомий вислів - під наркозом). 

Після виведення з наркозу - через годину Ви зможете займатися звичайними справами, працювати, і навіть керувати автомобілем.

2. Існує вкрай мало протипоказань до встановлення імплантантів. Похилий вік – це не протипоказання до стоматологічної імплантації зубів. Деякі протипоказання дають  серйозні хвороби серцево-судинної системи, сполучної тканини, деякі види новоутворень, діабет. 

Але і при перерахованих хворобах - відносних протипоказань - всі види імплантації зубів можуть бути проведені, за умови корекції лікарями цих захворювань.

3. При правильній технології проведення процедури і професіоналізмі спеціаліста - імплантати відторгаються організмом дуже рідко  - до 2% від загального числа.

4. Процедура - дентальна повна експрес імплантація за один день (одного дня) - не травматична операція. Після неї не буває довгих болів. Це втручання переноситься, за відгуками пацієнтів нашої стоматології, легше, ніж видалення зубчиків та їх коренів.

Імплантация зубів Київ зубні імпланти фото до та після Люмі-Дент

5.  За відгуками - встановлення імпланта зуба проходить по часу до 1 години. Невелика набряклість в місці встановлення з'являється на другий день, і минає на третю добу. Вже на наступний день після відвідування наших центрів дентальної імплантології і стоматології - клієнти повертаються до звичайного життя і роботи. Імплантанти середнього і VIP рівня приживаються не довго - через один-півтора місяця можна починати протезування на них.

6.  Якісні зубні імпланти (імплантати, імплантанти) з абатментами і коронками вимагають хорошого гігієнічного догляду. Бажано використовувати флоси, іригатори, для дотримання гарної гігієни порожнини рота.

Всі бажаючі можуть записатися в клініки імплантаційної стоматології Люмі-Дент в Україні по акції на безкоштовну консультацію лікаря імплантолога, під час якої спеціаліст запропонує найбільш кращий варіант операції з урахуванням Вашої ситуації і фінансових можливостей.

ДЕНТАЛЬНА ЕКСПРЕС ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ ПРО КЛІНІКИ   

Поради та відео відгуки пацієнтів про клініки, ціни на імпланти, самих найкращих лікарях імплантологів наших центрів імплантології і стоматології можна побачити тут. Також можливо знайти відгуки про встановлення зубних імплантів, видам і цінам на них, а також оцінки лікарів - на багатьох стоматологічних форумах.

Відгуки про імплантологів Люмі-Дент, а також детальну інформацію про кожного хірурга - можна вивчити на їх персональних сторінках. Достатньо лише перейти на них, клікнувши на профайлі лікаря, що Вас цікавить, вгорі цієї сторінки.

Вартість послуги можливо побачити на сайті - сторінка "Ціни". Пропонуємо встановити дешеві, середній сегмент, і найкращі VIP варіанти імплантантів.

Сторінка "Наші роботи" на сайті наших клінік імплантації за один день - містить фото клієнтів нашої клініки до і після лікування.

ТАК СКІЛЬКИ КОШТУЄ НАЙКРАЩИЙ ЗУБНИЙ ІМПЛАНТ З КОРОНКОЮ ПО АКЦІЇ? СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗРОБИТИ ЗУБИ НА ІМПЛАНТАТАХ? 

Скільки буде коштувати робота - вартість послуг дивіть вгорі цієї сторінки.

Вартість повної дентальної імплантації зубів - ціна імлантів в клініках Люмі-Дент по акції зі знижкою доступна на сьогоднішній день практично кожному нашому клієнту. Наші клініки дентальної імплантології Люмі-Дент в Україні – відмінне місце, в якому Ви зможете дешево, недорого встановити (поставити) самі найкращі зубні імпланти з коронками під ключ, і де вставити зуби.

Більше інформації про стоматологічну експрес імплантацію під ключ Ви можете прочитати на різних форумах по стоматологічній імплантології, а також в підрозділах цього сайту, посилання в Навігації справа.

Слідкуйте за акціями та знижками центру дентальної імплантації Люмі-Дент!

Зведена статистика по встановленим титановим стоматологічним зубним імплантам за 2018 рік спеціалістами центрів імплантології Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця, Оболонь:

Neobiotech 230
MIS 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

ЯК ДОВГО ПРИЖИВАЮТЬСЯ ІМПЛАНТАНТИ?

Все залежить від виробника і місця вживлення імплантатів.

Найкращі імплантати Straumann і Nobel, як правило, приживаються за один - півтора - два місяці, не більше. Доволі часто на ці бренди можна одразу встановлювати тимчасові коронки.

Інші види титанових імплантантів зазвичай приживаються довше - протягом від 4 до 6 місяців, до моменту їх відкриття і початку протезування. 

На нижній щелепі термін приживлення імплантатів коротший, ніж на верхній, із за більш щільної будови щелепної кістки.

Велике значення також відіграє ступінь щільності кісткової тканинини, на який впливає вік пацієнта, і наявність у нього захворювань, які впливають на кальцієвий обмін в організмі. Щільність кістки гарно видно на рентгенівських знімках. 

Поширене запитання - Наскільки комфортний для людини весь період від початку роботи до її кінця?

Відповідь:

Все залежить від рівня клініки та професіоналізму лікарів.

Наша порада - вибирайте не тип імплантантів, а в першу чергу клініку і лікаря.

Важливо, щоб усі процедури були безболісними. Ми повністю позбавляємо Вас від болю завдяки місцевій комп'ютерній анестезії, а також процедурі медичного сну.

Ми завжди прагнемо максимально скоротити термін між установкою імплантатів і початком протезування на них.

Досить часто це виходить зробити взагалі без паузи, за 1 день. Однак для цього повинні бути відповідні умови, і обрана одна з дорогих імплантаційних систем.

Далі. Якщо все ж Вам показана деяка пауза до протезування (від 3 до 6 місяців) - ми пропонуємо Вам виготовити тимчасовий знімний протез при беззубій щелепі, і частковий знімний або мостовидний протез - якщо зубчики ще є.

Тобто Ви весь цей час будете посміхатися, розмовляти, і пережовувати їжу.

Також ми готові запропонувати Вам додаткові послуги, які допоможуть прискорити термін кісткового зрощення з имплантантом - це процедура Плазмоліфтинг. Являє собою ін'єкції в ясна сироватки плазми, яка виходить при центрифугуванні Вашої венозної крові.

Ми маємо величезну базу наших задоволених пацієнтів, які вже давно забули про свої проблеми з неможливістю добре посміхатися, жувати, і жити повним життям.

Приєднуйтесь до їх числа! Записуйтесь в наші стоматологічні клініки на безкоштовну консультацію!

Більше інформації по встановленню титанових стоматологічних імплантантів, видам та цінам - читайте на інших сторінках цього розділу. 

Важливо по вартості

Ми продовжуємо наполягати, що наша пропозиція вартості послуг - одна з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
24 535
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A
26 715
MegaGen AnyOne (Акція) 32 094
MеgaGen AnyRidge 34 288
Mis M4 32 216
Mis С1 34 890
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 361
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 301
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 401
Nobel Biocare 49 162

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!


24 голосів, оцінка: 4.7 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!