1595

Імплантація зубів

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2200 грн
Комп'ютерна анестезія STA
300 грн
Ціни на імпланти
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! - Тільки до 30 листопада!
(з установкою)
13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! - Тільки до 30 листопада!
(з установкою)
7400 грн
Імплант Neobiotech IS поверхня R.B.M. (Південна Корея)
Акція! - Тільки до 30 листопада!
(з установкою)
3650 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Цю послугу у наших клініках надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар хірург-імплантолог
Лещук Олена Олександрівна
Лікар хірург-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео
Вам буде цікаво

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

Мережа Центрів Дентальної Імплантології Люмі-Дент.

 

Імплантація зубів - акція

 

Таблиця розрахунку цін і термінів установки імплантантів та протезування

""

Дану таблицю можна завантажити за посиланням

Перелік додаткових маніпуляцій для встановлення усіх видів імплантаційних систем Ціна, грн
Використання стерильного хірургічного набору 150
Проведення комп'ютерної анестезії 300
Накладання швів 220

 

Список додаткових послуг на встановлення усіх видів коронок

Ціна, грн

Використання стерильного набору 90
Виготовлення індивідуальної ложки 650
Гвинтова фіксація за одну одиницю 500

Багатьох людей хвилює питання – скільки коштує Дентальна Імплантація зубів в Києві, яка сьогодні, за порадами багатьох форумів, проводиться в центрах стоматологічної імплантології і є одним з найкращих методів відновлення цілісності зубних рядів?

Дентальна Експрес Імплантація зубів під ключ – це хірургічна процедура, яка проводиться в центрі стоматологічної імплантології по вживленню в нижню або верхню щелепу зубного імпланта разом з абатментом, що служить потім опорою для коронки або інших видів протезування. Встановити імплант зуба професіоналам не складно, він нагадує за формою шуруп з різьбленням. Виготовляють найкращі зубні імплантати і абатменти з титану. У центрі дентальної імплантології Люмі-Дент, де можливо якісно вставити зуб, ціна по акції зі знижкою – одна з найдешевших в Україні.

Скільки коштує така послуга в клініці зубної імплантології?

Вартість послуг центру дентальної імплантації представлена на цій сторінці вище. На сторінці "Відгуки" – багато порад і відео відгуків пацієнтів про клініку, про наш центр дентальної імплантології. На стоматологічних форумах також багато позитивних коментарів і порад клієнтів клініки.

Зубний імплант вживлюється в щелепну кістку, і разом з абатментом служить як опора майбутнього зубного мосту або штучної коронки.

Вставлені імплантати служать як корені зубів (див. фото).

Зубні імпланти

Форма імплантатів буває різна – гвинтові, циліндричні, пластинкові, що повторюють форму рідного кореня. Якщо правильно поставити кращі імпланти – вони добре функціонуватимуть не менше 15 років, після закінчення цього терміну необхідно їх замінити. Якщо Ви ще не визначилися, чи потрібна Вам стоматологічна повна імплантація зубів за 1 день, відео та текстові поради і відгуки пацієнтів про клініки, яких в Інтернеті на форумах досить багато, допоможуть прийняти рішення.

Протипоказання. Ускладнення.

Перед тим, як вставити зуб – необхідно провести медичне обстеження для виявлення загальних хвороб до проведення втручання, які можуть бути протипоказанням і привести до ускладнень.

Однак, зараз майже не залишилося абсолютних протипоказань і ускладнень після виконання такої процедури, як експрес дентальна імплантація зубів за 1 день, і форуми цьому підтвердження. Ціни по акції також стали більш доступні, і Київ - не виняток. Протипоказань та ускладнень після процедури, при дотриманні пацієнтом правил гігієни та призначень і порад лікаря, практично не буває. 

Для профілактики ускладнень, перед остаточним прийняттям рішення про встановлення імплантатів потрібно провести рентгенівське дослідження зубощелепного комплексу – панорамний знімок (ортопантомограма) і комп'ютерну томограму (КТ). Здійснення цих маніпуляцій потрібне для коректного планування кількості та виду імплантів, необхідних для встановлення в кісткову тканину щелеп для наступного правильного протезування коронками, мостовидними конструкціями або іншими видами протезів.

Зробити ці рентгенологічні дослідження можливо безпосередньо в нашому центрі дентальної імплантації в Києві на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна (Україна) за допомогою конусно-променевого спірального томографа PHT-6500. Зараз діє Акція (знижка) – КТ обстеження безкоштовно всім клієнтам нашої стоматологічної клініки, які пройдуть операцію встановлення детальних імплантатів. Терміни закінчення акції уточнюйте у адміністраторів клініки.

Встановлення імплантатів попередньо потребує проведення  деяких маніпуляцій в порожнині рота:

  • Чистка відкладень.
  • Санація ротової порожнини – виключення місць хронічної інфекції.
  • Лікування слизових оболонок порожнини рота.
  • Пломбування каріозної порожнини.

Успіх заміни всіх зубів на імпланти в клініці стоматологічної імплантології безпосередньо залежить від виконання клієнтом лікарських порад і призначень, особливо, дотримання гігієни ротової порожнини.

Встановлення усіх видів кращих зубних імплантів з абатмента дуже актуальна і застосовується в наступних ситуаціях (див. фото):

Імплантація зубів

  1. Відсутність одного заднього або переднього зубчика і присутність з боків двох цілих;
  2. Наявність значних проміжків внаслідок видалень (при цій ситуації дентальні імплантати з абатмента є додатковими опорами мостовидним протезам);
  3. Якщо відсутні жувальні – дистально необмежені дефекти, коли людина змушена носити знімний протез;
  4. При повній адентії (при цьому до імплантантів фіксується знімна конструкція) або необхідно поставити зубні імплантати 4-8 штук по кожній щелепі, з наступним функціонуванням їх як опор для мостів з металокераміки або суцільнокерамічних.

Види Стоматологічної Зубної Імплантації

Існує одноетапне імплантування (коронку або мостовидний протез надягають на період до місяця після встановлення імплантату в щелепу), або двоетапне (імплантат знаходиться в кістці після вживлення приблизно 2-6 місяців, після цього накручують конус з різьбленням - абатмент і виготовляється протез).

Висновок про вибір кращого виду імплантування приймає імплантолог на основі ретельного вивчення деталей, а також рентгенівського обстеження щелеп.

Досить часто імплантолог в нашому центрі стоматологічної імплантології змінює рішення про вид імплантатів вже у ході самої операції імплантування за допомогою аналізу стану кістки в реальному часі в місці втручання.

Операція імплантології включає наступні етапи:

1 етап.

Імплантолог встановлює дентальний імплантат в щелепну кістку. Процедура відбувається найчастіше з місцевою анестезією, абсолютно комфортно і без болісних відчуттів.

Залежно від типу імплантування (одноетапне або двоетапне) – на імплантат в те ж саме відвідування встановлюється тимчасова коронка, або місце маніпуляції покривається яснами і протез встановлюється через 2-6 місяців після повного зрощування імплантата з кісткою, частіше на верхній щелепі.

Фото умовно-знімного протезу на 6 імплантатах – заміна всіх зубів на імпланти.

Стоматологічна імплантологія

2 етап.

Під час цього етапу (при двоетапній методиці) імплантолог розкриває імплантат і встановлює формувач для утворення правильного краю ясен навколо майбутньої коронки, на період - 15 днів.

3 етап.

Зверху імплантату встановлюється конусний елемент – абатмент, на який згодом встановлюється коронка або інший вид протезування.

Важлива інформація

1. Встановлення кращих зубних імплантів може проходити під декількома видами знеболювання, вибір яких залежить від психологічного настрою і бажання пацієнта.

Імплантування може проходити абсолютно комфортно, без болю і ускладнень з надійною місцевою комп'ютерною анестезією STA. При цьому, ймовірність будь-яких болісливих відчуттів повністю відсутня, навіть під час проведення самої анестезії.

Однак, досить часто процедура проводиться в стані медикаментозного сну і пацієнт спокійно спить під час операції. Наша клініка має ліцензію на даний вид послуг, професійних анестезіологів і все необхідне обладнання для проведення втручань клієнтам в стані медичного сну (більш відомий вислів - "під наркозом"). Після виведення з наркозу, через годину, Ви зможете займатися звичайними справами -  працювати і, навіть, керувати автомобілем.

2. Існує вкрай мало протипоказань до встановлення імплантантів. Літній вік – це не протипоказання до стоматологічної кісткової імплантації зубів. Деякі протипоказання можуть виникнути через серйозні хвороби серцево-судинної системи, сполучної тканини, деякі види новоутворень, діабет. Але і при перерахованих хворобах - протипоказання є відносними, всі види імплантації зубів можуть бути проведені, при умові усунення лікарями цих захворювань.

3. При правильній технології проведення процедури і професіоналізмі імплантолога - імплантати дуже рідко відторгаються організмом - до 2% від загального числа.

4. Процедура дентальна повна експрес імплантація за 1 день - не травматична операція. Після неї не буває довгих болів. Це втручання переноситься, за відгуками пацієнтів нашої стоматології, легше, ніж видалення коренів.

Зубна імплантологія

5.  Встановлення імпланта зуба проходить близько 1 години. Невелика набряклість в місці встановлення з'являється на другий день, і минає на третю добу. Вже на наступний день після відвідування нашого центру дентальної імплантології і стоматології, клієнти повертаються до звичайного життя і роботи.

6.  Зубні імпланти з абатментами і коронками вимагають хорошого гігієнічного догляду. Бажано використовувати флоси, іригатори для дотримання гарної гігієни порожнини рота.

Всі бажаючі можуть записатися в стоматологію Люмі-Дент в Україні по акції на безкоштовну консультацію лікаря імплантолога, під час якої доктор запропонує найкращий варіант операції з урахуванням Вашої ситуації і фінансових можливостей.

Дентальна Експрес Імплантація зубів Київ, відгуки пацієнтів про клініку 

Поради та відео-відгуки пацієнтів про клініку, лікарів імплантологів нашого центру імплантології та стоматології можна побачити тут. Також можливо знайти оцінки докторів на багатьох стоматологічних форумах.

Вартість послуги можливо побачити на сайті - сторінка "Ціни". Пропонуємо дешеві, середній сегмент, і кращі VIP-варіанти імплантантів.

Сторінка "Наші роботи" на сайті нашої імлплантологічної клініки містить багато фото клієнтів клініки до і після лікування.

Так скільки ж коштує найкращий зубний імплант з коронкою по акції?

Вартість послуг дивіться вгорі цієї сторінки.

Вартість повної дентальної імплантації зубів - ціна по акції зі знижкою доступна на сьогоднішній день практично кожному нашому клієнту. Наша клініка дентальної імплантології Люмі-Дент – відмінне місце, в якому Ви зможете дешево поставити кращі імпланти з коронками під ключ, і вставити зуби.

Більше інформації про стоматологічну зубну експрес імплантацію під ключ Ви можете прочитати на різних форумах по стоматологічній імплантології, а також в підрозділах цього сайту, посилання в Навігації справа.

Слідкуйте за акціями та знижками центру дентальної імплантації Люмі-Дент!

Більше інформації по імплантології читайте тут.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрі зубної імплантології Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця:

Neobiotech 230
MIS 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

16 голосів, оцінка: 4.7 з 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!