Імплантація зубів

Ціни на послуги та установку імплантів
Консультація
безкоштовно
Хірургічний шаблон для імплантації зубів
599 грн
Neobiotech IS
(з установкою)
3199 грн
Neobiotech IS-II active
(з установкою)
5299 грн
MegaGen (Южная Корея)
(з установкою)
6499 грн
MIS C1 (Ізраїль)
( з установкою)
7199 грн
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
14199 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Стоматолог-ортопед Рычкин Дмитрий Вячеславович - Люми-Дент Киев
Ричкін Дмитро В'ячеславович
Лікар стоматолог­-ортопед
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

 

імплантація зубів київ фото ціна відгуки

Імплантація зубів в Києві, на сьогоднішній день, є звичайною і буденною процедурою відновлення цілісності зубного ряду. Імплантація зубів - це хірургічна маніпуляція по вживленню в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи зубного імплантату, який згодом служить опорою для зубного протезу - коронки, або інших видів протезів. Зубний імплантат нагадує шуруп з різьбою. Виготовляються імплантати переважно з титану. Вставити новий титановий зуб у нашій клініці можливо якісно і недорого.

Зубний імплантат розміщується в щелепну кістку, і є опорою для майбутнього протезу зуба (знімного протезу або штучної коронки).

Вставлені зубні імплантати служать як корені видалених зубів.

імплантація зубів київ фото вартість дешево

Форма імплантатів буває різною - гвинтовою, циліндричною, пластинчатою, у формі натурального зуба. Імпланти служать добре не менш ніж 15 років, по закінченню цього періоду необхідна їх заміна. Якщо ви ще не визначилися, чи потрібна вам імплантація зубів, відгуки - яких в інтернеті доволі багато, допоможуть вам прийняти рішення. Перед тим, як вставити новий зуб - до проведення імплантації, інколи необхідно провести медичне обстеження для виявлення загальних захворювань, які можуть перешкоджати імплантації.

Однак на сьогодні майже не лишилося абсолютних протипоказань виконання такої процедури, як імплантація зубів, ціни також стали доступніші, і Київ не є виключенням.

Перед остаточним прийняттям рішення про імплантацію необхідно провести рентгенологічне обстеження зубощелепного комплексу - панорамний знімок зубів (ортопантомограму) і комп'ютерну томограму (КТ зубів). Проведення цієї маніпуляції потрібне для коректного планування кількості і виду імплантатів, які необхідні для встановлення в кісткову тканину щелепи, для наступного правильного протезування на імплантах.

Зробити ортопантомограму і комп'ютерну томограму зубів можна безпосередньо в нашій стоматологічній клініці на конусно-променевому спіральному томографі PHT-6500.

Зубна імплантація попередньо потребує проведення ряду маніпуляцій в порожнині рота:

  • Чистка зубних відкладень.
  • Санація порожнини рота - виключення місць хронічної інфекції.
  • Лікування слизових оболонок порожнини рота.
  • Пломбування порожнин з карієсом.

Успіх операції імплантації напряму залежить від виконання клієнтом лікарських призначень, особливо в напрямку гігієни.

Імплантація зубів дуже актуальна і застосовується в наступних випадках:

вставити зуб ціна фото київ

  1. Брак одного зуба і наявність поруч здорових зубів;
  2. Наявність великих проміжків зубного ряду (у цій ситуації зубні імплантати служать додатковими опорами мостовидним зубним протезам);
  3. При відсутності жувальних зубів - дистально необмежені дефекти, коли людина змушена носити знімний протез;
  4. Якщо відсутні всі зуби (при цьому на зубні імпланти вдягається знімний протез) або проводиться імплантація 4-8 імплантатів на щелепу, з наступним функціонуванням їх як опори для мостів з металокераміки або суцільнокерамічних.

Зубна імплантація буває одноетапною (коронку надягають протягом місяця після встановлення імплантата в щелепу) або двоетапною (імплантат знаходиться в кістці після встановлення приблизно 2-6 місяців, після цього накручують конус з різьбою - абатмент, і виготовляють зубний протез).

Висновок про вибір конкретного виду імплантації - приймає лікар імплантолог основуючись на якісному вивченні деталей, а також на рентгенівському обстеженні щелеп.

Доволі часто лікар змінює рішення про вид імплантації вже в ході самої операції з імплантації, на основі аналізу в реальному часі стану кістки в місці втручання.

Операція імплантації складається з наступних етапів:

1 етап.

Установка імплантата в щелепну кістку. Маніпуляція проходить найчастіше під місцевою анестезією, абсолютно комфортно і безболісно для пацієнта.

Залежно від типу імплантації (одноетапна або двоетапна) - на імплантат в те ж відвідування встановлюється тимчасова коронка, або імплантат накривається яснами, і зубний протез встановлюється через 2-6 місяців, після його повного приживлення до кістки.

зубні імпланти київ фото види

2 етап.

Під час цього етапу (при двоетапній імплантації) хірург розкриває імплантат і встановлює формувач ясен, для формування правильного краю ясен навколо майбутньої коронки, терміном 15 днів.

3 етап.

На імплантат встановлюється конусний елемент - абатмент, на який згодом встановлюється зубний протез.

Важлива інформація

1. Встановлення імплантатів дуже рідко потребує проведення загального знеболювання - наркозу. Імплантація абсолютно комфортно і безболісно проводиться з місцевою анестезією.

2. Існує дуже мало протипоказань до установки імплантатів. Вік не є абсолютним протипоказанням до імплантації. Деякий ризик можливий при наявності важких захворювань серцево-судинної системи, сполучної тканини, деяких видів новоутворень, діабету. Але і при перелічених хворобах імплантація зубів може бути проведена, при умові корекції лікарями цих захворювань.

3. При правильній технології і професійності лікаря відторгнення імплантів спостерігається дуже рідко - до 2% від загального числа встановлених імплантатів.

4. Імплантація - не травматична операція. Після імплантації не буває довгих больових відчуттів. Імплантації переноситься пацієнтами легше, ніж видалення зубів.

зуби ціна імплантація зубів в києві фото

5. Встановлення одного імпланта проходить протягом 1 години. Незначний набряк на місці установки імпланта з'являється на другий день, і зникає на третю добу. Вже наступного дня після імплантації клієнти повертаються до звичайного життя і роботи.

6. Імпланти потребують якісного гігієнічного догляду. Бажано використовувати зубні флоси, іригатори для хорошого очищення зубів та імплантатів від зубних відкладень.

Всі бажаючі можуть записатися в стоматологію Люмі-Дент на безкоштовну консультацію лікаря імплантолога, під час якої доктор запропонує найраціональніший варіант імплантації з урахуванням Вашої ситуації, і фінансових можливостей. Відгуки про наших хірургів імплантологів Ви можете прочитати тут.

Вартість імплантації зубів можна побачити на нашому сайті на сторінці "Ціни".

Ціна на імплантацію зубів доступна на сьогоднішній день практично кожному нашому клієнту. У нашій клініці Ви зможете дешево отримати послугу імплантації зубів.

 

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

14 голосов, оценка: 4.7 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!