Імплантація зубів

Ціни на послуги та імпланти
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2200 грн
Комп'ютерна анестезія STA
300 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! - Тільки до 30 вересня!
(з установкою)
13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! - Тільки до 30 вересня!
(з установкою)
7400 грн
Імплант Neobiotech IS поверхня R.B.M. (Південна Корея)
Акція! - Тільки до 30 вересня!
(з установкою)
3650 грн
Цю послугу у нашій клініці надають
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

Мережа Центрів Дентальної Імплантології Люмі-Дент.

 

Імплантація зубів - акція

 

Таблиця розрахунку цін і термінів установки імплантів і протезування

""

Дану таблицю можна завантажити за посиланням

Перелік додаткових маніпуляцій для установки всіх видів імплантаційних систем Ціна, грн
Використання стерильного хірургічного набору 150
Проведення комп'ютерної анестезії 300
Накладення швів 220

 

Список додаткових послуг на установку всіх видів коронок

Ціна, грн

Використання стерильного набору 90
Виготовлення індивідуальної ложки 600
Гвинтова фіксація за одну одиницю 500

Багатьох людей хвилює питання – скільки коштує Дентальна Імплантація зубів в Києві, яка сьогодні за порадами багатьох форумів є в центрах стоматологічної імплантології одним з найкращих методів відновлення цілісності зубних рядів?

Дентальна Експрес Імплантація зубів під ключ – це хірургічна процедура, яка проводиться в центрі стоматологічної імплантології, по впровадженню в нижню або верхню щелепу зубного імпланта, разом з абатментом що служить потім опорою для коронки, або інших видів протезування. Поставити імплант зуба професіоналам не складно, він нагадує за формою шуруп з різьбленням. Виготовляють найкращі зубні імплантати і абатменти з титану. У центрі дентальної імплантології Люмі-Дент, де можливо якісно вставити зуб, ціна по акції зі знижкою – одна з найдешевших в Україні.

Скільки коштує послуга в клініці зубної імплантології?

Вартість послуг центру дентальної імплантації представлена на цій сторінці вище. На сторінці "Відгуки" – багато порад і відео відгуків пацієнтів про клініку, про наш центр дентальної імплантології. На стоматологічних форумах також багато позитивних коментарів і порад клієнтів клініки.

Зубний імплант поміщається в щелепну кістку, і разом з абатментом служить як опора майбутнього зубного мосту, або штучної коронки.

Вставлені імплантанти служать як зубне коріння (див. фото).

Зубні імпланти

Форма імплантантів буває різна – гвинтові, циліндричні, пластинкові, що повторюють форму рідного кореня. Якщо правильно поставити кращі імпланти – вони працюють добре не менше 15 років, після закінчення цього терміну необхідно їх замінити. Якщо Ви ще не визначилися, чи потрібна Вам стоматологічна повна імплантація зубів за 1 день, відео та текстові поради та відгуки про клініки пацієнтів – яких в інтернеті на форумах досить багато, допоможуть прийняти рішення.

Протипоказання. Ускладнення.

Перед тим, як вставити зуб – до проведення втручання іноді необхідно провести медичне обстеження для виявлення загальних хвороб, які можуть бути протипоказанням і привести до ускладнень.

Однак зараз майже не залишилося абсолютних протипоказань і ускладнень після виконання такої процедури, як експрес дентальна імплантація зубів за 1 день, і форуми цьому підтвердження. Ціни по акції також стали більш доступні, і Київ не виняток. Протипоказань та ускладнень після процедури, при дотриманні пацієнтом правил гігієни, призначень і порад лікаря, практично не буває. 

Для профілактики ускладнень, перед остаточним прийняттям рішення про встановлення імплантантів – потрібно провести рентгенівське дослідження зубочелюстного комплексу – панорамний знімок (ортопантомограмма) і комп'ютерну томограму (КТ). Здійснення цієї маніпуляції потрібно для коректного планування кількості та виду імплантів, необхідних для установки в кісткову тканину щелеп, для наступного правильного протезування коронками, мостовидними конструкціями, або іншими видами протезів.

Зробити ці рентгенологічні дослідження можливо безпосередньо в нашому центрі дентальної імплантації в Києві на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна (Україна) за допомогою конусно-променевого спірального томографа PHT-6500. Зараз діє Акція (знижка) – КТ обстеження безкоштовно всім клієнтам нашої клініки стоматології, які пройдуть установку детальних імплантантів. Терміни закінчення акції уточнюйте у адміністраторів клініки.

Установка імплантантів потребує проведення попередньо деяких маніпуляцій в порожнині рота:

  • Чистка відкладень.
  • Санація ротової порожнини – виключення місць хронічної інфекції.
  • Лікування слизових оболонок порожнини рота.
  • Пломбування порожнин з карієсом.

Успіх заміни всіх зубів на імпланти в клініці стоматологічної імплантології безпосередньо залежить від виконання клієнтом лікарських порад і призначень, особливо в напрямку гігієни.

Установка всіх видів кращих зубних імплантів з абатмента дуже актуальна і застосовується в наступних ситуаціях (див. фото):

Імплантація зубів

  1. Відсутність одного заднього або переднього зубчика і присутність з боків двох цілих;
  2. Наявність значних проміжків внаслідок видалень (при цій ситуації дентальні імплантати з абатмента є додатковими опорами мостовидним протезам);
  3. Якщо відсутні жувальні – дистально необмежені дефекти, коли людина змушена носити знімний протез;
  4. При повній адентії (при цьому до імплантантів фіксується знімна конструкція) або необхідно поставити зубні імплантати 4-8 штук по кожній щелепі, з наступним функціонуванням їх як опор для мостів з металокераміки або суцільнокерамічних.

Види Стоматологічної Зубної Імплантації

Є одноетапне імплантування (коронку або мостовидний протез надягають на протязі до місяця після установки імплантату в щелепу), або двоетапне (імплантат знаходиться в кістці після впровадження приблизно 2-6 місяців, після цього накручують конус з різьбленням - абатмент, і виготовляється протез).

Висновок про вибір кращого вигляду імплантування – приймає імплантолог на основі ретельного вивчення деталей, а також рентгенівського обстеження щелеп.

Досить часто імплантолог в нашому центрі стоматологічної імплантології змінює рішення про вид імплантатів вже по ходу самої операції імплантування, за допомогою аналізу в реальному часі стану кістки в місці втручання.

Операція імплантології складається з наступних етапів:

1 етап.

Імплантолог встановлює дентальний імплантат в щелепну кістку. Процедура відбувається найчастіше з місцевою анестезією, повністю комфортно і без хворобливих відчуттів.

Залежно від типу імплантування (одноетапне або двоетапне) – на імплантант в те ж відвідування встановлюється тимчасова коронка, або місце маніпуляції покривається яснами, і протез встановлюється через 2-6 місяців, після повного зрощення імплантата з кісткою, частіше на верхній щелепі.

Фото умовно знімного протезу на 6 імплантатах – заміна всіх зубів на імпланти.

Стоматологічна імплантологія

2 етап.

Під час цього етапу (при двоетапній методиці) імплантолог розкриває імплантант і встановлює формувач, для утворення правильного краю ясен навколо майбутньої коронки, терміном на 15 днів.

3 етап.

Зверху імплантату встановлюється конусний елемент – абатмент, на який згодом встановлюється коронка або інший вид протезування.

Важлива інформація

1. Установка кращих зубних імплантів може проходити під декількома видами знеболювання, вибір яких залежить від психологічного настрою і бажання пацієнта.

Імплантування може проходити абсолютно комфортно, без болю і ускладнень з надійною місцевою комп'ютерною анестезією STA. При цьому ймовірність будь-якої хворобливості повністю відсутня, навіть під час проведення самої анестезії.

Однак досить часто процедура надається в стані медикаментозного сну – пацієнт спокійно спить під час операції. Наша клініка має ліцензію на даний вид послуг, професійних анестезіологів, і все необхідне обладнання для проведення втручань клієнтам в стані медичного сну (більш відомий вислів - під наркозом). Після виведення з наркозу - через годину Ви зможете займатися звичайними справами, працювати, і навіть керувати автомобілем.

2. Існує вкрай мало протипоказань до установки імплантантів. Великий вік – це не протипоказання до стоматологічної кісткової імплантації зубів. Деякі протипоказання дають серйозні хвороби серцево-судинної системи, сполучної тканини, деякі види новоутворень, діабет. Але і при перерахованих хворобах - відносні протипоказання - всі види імплантації зубів можуть бути проведені, за умови корекції лікарями цих захворювань.

3. При правильній технології процедури і професіоналізмі імплантолога - імплантанти відторгаються дуже рідко - до 2% від загального числа.

4. Процедура - дентальна повна експрес імплантація за 1 день - не травматична операція. Після неї не буває довгих болів. Це втручання переноситься за відгуками пацієнтів нашої стоматології легше, ніж видалення коренів.

Зубна імплантологія

5.  Установка імпланта зуба проходить за часом до 1 години. Невелика набряклість в місці установки з'являється на другий день, і йде на третю добу. Вже на наступний день після відвідування нашого центру дентальної імплантології і стоматології - клієнти повертаються до звичайного життя і роботи.

6.  Зубні імпланти з абатмента і коронками вимагають хорошого гігієнічного догляду. Бажано використовувати флоси, іррігатори, для гарної гігієни порожнини рота.

Всі бажаючі можуть записатися в стоматологію Люмі-Дент в Україні по акції на безкоштовну консультацію лікаря імплантолога, під час якої доктор запропонує найбільш кращий варіант операції з урахуванням Вашої ситуації, і фінансових можливостей.

Дентальна Експрес Імплантація зубів Київ відгуки про клініку пацієнтів

Поради та відео відгуки пацієнтів про клініку, лікарів імплантологів нашого центру імплантології та стоматології можна побачити тут. Також можливо знайти оцінки докторів на багатьох стоматологічних форумах.

Вартість послуги можливо побачити на сайті - сторінці "Ціни". Пропонуємо дешеві, середній сегмент, і кращі VIP варіанти імплантантів.

Сторінка "Наші роботи" сайту нашої клініки імплантації - містить багато фото клієнтів нашої клініки до і після лікування.

Так скільки коштує кращий зубний імплант з коронкою по акції?

Вартість послуг дивіться вгорі цієї сторінки.

Вартість повної дентальної імплантації зубів - ціна по акції зі знижкою доступна на сьогоднішній день практично кожному нашому клієнту. Наша клініка дентальної імплантології Люмі-Дент – відмінне місце, в якому Ви зможете дешево поставити кращі імпланти з коронками під ключ, і де вставити зуби.

Більше інформації про стоматологічну зубну експрес імплантацію під ключ Ви можете прочитати на різних форумах по стоматологічній імплантології, а також в підрозділах цього сайту, посилання в Навігації справа.

Слідкуйте за акціями та знижками центру дентальної імплантації Люмі-Дент!

Більше інформації по імплантології читайте в Вікіпедії.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрі зубної імплантології Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця:

Neobiotech 230
MIS 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

16 голосов, оценка: 4.7 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!