Стоматологія Київ діагностика зубів

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
КТ сегмента (80 * 50мм) 390 грн
КТ в.щ. + н.щ. у прикусі 720 грн
КТ нижньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
КТ верхньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 300 грн
Зміст:
  • Скільки коштує обстеження?

Панорамний знімок зубів - ортопантомограма

Панорамний знімок зубів - ортопантомограмаУ стоматологічних клініках Люмі-Дент використовується цифровий комп'ютерний ортопантомограф, який дозволяє отримати панорамний знімок зубів - ортопантомограму.

 Детальніше...

Прицільний знімок зубів

Прицільний знімок зубівРадіовізіограф - це пристрій, що дозволяє отримувати рентгенівське зображення зубів в електронному вигляді, і потім їх переглядати на моніторі комп'ютера в реальному часу.

  Детальніше...

Комп'ютерна томограма - КТ зубів

Комп'ютерна томограма - КТ зубівКомп'ютерна томографія зубів, щелеп, скронево-нижньощелепного суглоба. Практично будь-яка стоматологічна процедура вимагає постановки чіткого діагнозу на основі даних, отриманих на точному і безпечному для пацієнта діагностичному обладнанні.

 Детальніше...

 Телерентгенограма - ТРГ знімок

Телерентгенограма (ТРГ)

Телерентгенографія - це сучасна і ефективна методика рентгенодіагностики, що дозволяє виявити наявну патологію щелепи і прикусу, а також встановити і уникнути можливі негативні наслідки і ускладнення.

Детальніше...

 

T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусу

T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусуT-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусу.

 

 Прилад електродіагностики (ЕОД)

Прилад електродіагностики (ЕОД)Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД) - точна діагностика стану зуба.Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати завчасно, і не допускати критичних ситуацій. Саме тому діагностика зубів настільки важлива і фахівці клінік Люми-Дент приділяють їй таку увагу.

На ранніх стадіях розвитку стоматології через шкоду, яку завдає організму рентгенівське опромінення, діагностика зубів була недозволеною розкішшю. Але на сьогоднішній день ризик опромінення вдалося звести до мінімуму, завдяки радіовізіографу. Скорочено його називають просто - візіограф.

Технологія настільки безпечна, що знімок не протипоказаний навіть годуючим матерям. Завдяки мінімальній дозі опромінення, за один прийом пацієнт може зробити не менше 10 знімків без шкоди для здоров'я. Не менш важливою перевагою візіографа є і швидкість, з якою будуть отримані знімки.

В стоматологічних клініках Люмі-Дент надають можливість робити як прицільні знімки, так і панорамні. Прицільні знімки охоплюють від 1 до 3 зубів. Точні знімки дозволяють, наприклад, побачити довжину кореня. При необхідності протезування, лікування або імплантації великої групи зубів необхідно робити панорамний знімок, який називається ортопантомограма. Також ортопантомограму застосовують при необхідності загальної діагностики.

Але найбільш сучасної і точної діагностичної процедурою в стоматології на сьогоднішній день є комп'ютерна томограма, що дозволяє створити об'ємне 3-D зображення щелепно-лицевої області, тим самим дозволяючи лікарю не тільки побачити розвиток патологічних процесів у всіх площинах, а й правильно спланувати комплексне відновлення зубощелепної системи пацієнта, що вкрай важливо при проведенні імплантації зубів, виправленні прикусу, і багатьох інших стоматологічних маніпуляцій.

Наш колектив з успіхом використовує в роботі всі ці діагностичні методи за допомогою наявності в клініці сучасного обладнання - комп'ютерного томографа Vatech PHT-6500 і радіовізіографа EzSensor.

Якщо у вас є якісь питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і фахівці наших стоматологічних клінік дадуть Вам максимально докладну консультацію. 

Скільки коштує обстеження?


Ми пропонуємо дуже хорошу вартість всіх діагностичних знімків, що поєднується з відмінним сервісом і якістю отриманих цифрових даних. Ціни на послуги можна побачити вгорі на цій сторінці, а також в розділі "Ціни".

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

Відгуки про нас

3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest