Діагностика зубів

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
КТ сегмента (80 * 50мм) 390 грн
КТ в.щ. + н.щ. у прикусі 720 грн
КТ нижньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
КТ верхньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 300 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • Види діагностики зубів
  • Скільки коштує обстеження зубів?

Види діагностики зубів

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів - ортопантомограмаУ стоматологічних клініках Люмі-Дент використовується цифровий комп'ютерний ортопантомограф, який дозволяє отримати панорамний знімок зубів - ортопантомограму.

 Детальніше...

Прицільний знімок зубів

Прицільний знімок зубівРадіовізіограф - це пристрій, що дозволяє отримувати рентгенівське зображення зубів в електронному вигляді, і потім їх переглядати на моніторі комп'ютера в реальному часу.

  Детальніше...

Комп'ютерна томограма - КТ зубів

Комп'ютерна томограма - КТ зубівКомп'ютерна томографія зубів, щелеп, скронево-нижньощелепного суглоба. Практично будь-яка стоматологічна процедура вимагає постановки чіткого діагнозу на основі даних, отриманих на точному і безпечному для пацієнта діагностичному обладнанні.

 Детальніше...

 Телерентгенограма - ТРГ знімок

Телерентгенограма (ТРГ)

Телерентгенографія - це сучасна і ефективна методика рентгенодіагностики, що дозволяє виявити наявну патологію щелепи і прикусу, а також встановити і уникнути можливі негативні наслідки і ускладнення.

Детальніше...

 

T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусу

T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусуСистема комп'ютерної діагностики прикусу T-scan

 

 Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД)

Прилад електродіагностики (ЕОД)Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД) - точна діагностика стану зуба.Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати завчасно, і не допускати критичних ситуацій. Саме тому діагностика зубів настільки важлива і фахівці клінік Люмі-Дент приділяють їй таку увагу.

На ранніх стадіях розвитку стоматології через шкоду, яку завдає організму рентгенівське опромінення, діагностика зубів була недозволеною розкішшю. Але на сьогоднішній день ризик опромінення вдалося звести до мінімуму, завдяки радіовізіографу. Скорочено його називають просто - візіограф.

Технологія настільки безпечна, що знімок не протипоказаний навіть годуючим матерям. Завдяки мінімальній дозі опромінення, за один прийом пацієнт може зробити не менше 10 знімків без шкоди для здоров'я. Не менш важливою перевагою візіографа є і швидкість, з якою будуть отримані знімки.

Клініки Люмі-Дент в Києві надають можливість робити як прицільні знімки, так і панорамні. Прицільні знімки охоплюють від 1 до 3 зубів. Точні знімки дозволяють, наприклад, побачити довжину кореня.

При необхідності протезування, лікування або імплантації великої групи зубів необхідно робити панорамний знімок, який називається ортопантомограма. Також ортопантомограму застосовують при необхідності загальної діагностики.

Але найбільш сучасною і точною діагностичною процедурою в стоматології на сьогоднішній день є комп'ютерна томограма, що дозволяє створити об'ємне 3-D зображення щелепно-лицевої області. Це так звана 3 Д діагностика щелепи та зубів.

Отримане зображення дозволяє лікарю не тільки побачити розвиток патологічних процесів у всіх площинах, а й правильно спланувати комплексне відновлення зубощелепної системи пацієнта, що вкрай важливо при проведенні імплантації зубів, виправленні прикусу, і багатьох інших стоматологічних маніпуляцій.

Наш колектив з успіхом використовує в роботі всі методи діагностики зубів і щелепно-лицевої ділянки, за допомогою сучасного обладнання - комп'ютерного томографа Vatech PHT-6500 і радіовізіографа EzSensor.

Якщо у Вас є будь-які питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і фахівці наших стоматологічних клінік дадуть Вам максимально детальну консультацію.

Скільки коштує обстеження зубів?


Ми пропонуємо дуже хорошу вартість всіх діагностичних знімків, що поєднується з відмінним сервісом і якістю отриманих цифрових даних. Ціни на послуги можна побачити вгорі на цій сторінці, а також в розділі "Стоматологія ціни".

Відео відгуки наших клієнтів доступні в розділі "Відгуки стоматології Києва".

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

4 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest