8:00 - 21:00
ua
4569

Обстеження 32 Зубів

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Види діагностики зубів
 • Панорамний знімок зубів
 • Прицільний знімок зубів
 • Комп'ютерна томографія - КТ зубів
 • Телерентгенограма - ТРГ знімок
 • T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусу
 • Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД)
 • Скільки коштує обстеження зубів

 

Види діагностики зубів

Панорамний знімок зубів

 

панорамний знімок зубів фото Люмі-Дент

 

У стоматологічній клініці Люмі - Дент використовується цифровий комп'ютерний ортопантомограф, який дозволяє отримати панорамний знімок зубів - ортопантомограму.

Детальніше

 

Прицільний знімок зубів

прицільний знімок зубів фото Люмі-Дент

Радіовізіограф - це пристрій, що дозволяє отримувати рентгенівське зображення зубів в електронному вигляді, і потім їх переглядати на моніторі комп'ютера в реальному режимі часу.

Фото. Радіовізіограф.

Радіовізіограф фото Люмі-Дент

Детальніше

 

Комп'ютерна томографія - КТ зубів

комп'ютерна томограма, кт зубів фото Люмі-Дент

Комп'ютерна томографія зубів, щелеп, скронево-нижньощелепного суглоба. Практично будь-яка стоматологічна процедура вимагає постановки чіткого діагнозу на основі даних, отриманих на точному і безпечному для пацієнта діагностичному обладнанні.

Детальніше

 

Телерентгенограма - ТРГ знімок

Телерентгенограма фото Люмі-Дент

 

Телерентгенографія - це сучасна і ефективна методика рентгенодіагностики, що дозволяє виявити наявну патологію щелепи і прикусу, а також встановити і уникнути можливі негативні наслідки і ускладнення.

Детальніше

 

T-SCAN - революційна технологія діагностики оклюзії і прикусу

t-scan діагностика оклюзії і прикусу фото Люмі-Дент

Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД)

Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД) фото Люмі-Дент

Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД) - точна діагностика стану зуба.

 

 • Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль, погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати завчасно, і не допускати критичних ситуацій. Саме тому діагностика зубів настільки важлива, і фахівці клінік Люмі-Дент в Києві приділяють їй таку увагу.
 • На ранніх стадіях розвитку стоматології через шкоду, яку завдає організму рентгенівське опромінення, діагностика зубів була недозволеною розкішшю. Але на сьогоднішній день ризик опромінення вдалося звести до мінімуму, завдяки радіовізіографу. Скорочено його називають просто - візіограф.
 • Технологія настільки безпечна, що знімок не протипоказаний навіть годуючим матерям. Завдяки мінімальній дозі опромінення, за один прийом пацієнт може зробити не менше 10 знімків без шкоди для здоров'я. Не менш важливою перевагою візіографа є і швидкість, з якою будуть отримані знімки.
Клініки Люмі-Дент в Києві надають можливість робити як прицільні знімки, так і панорамні. Прицільні знімки охоплюють від 1 до 3 зубів. Точні знімки дозволяють, наприклад, побачити довжину кореня.
 • При необхідності протезування, лікування, або імплантації зубів - необхідно робити панорамний знімок, який називається ортопантомограма. Також ортопантомограму застосовують при необхідності загального обстеження.
 • Але найбільш сучасною та точною процедурою діагностики зубів в стоматології на сьогоднішній день є комп'ютерна томограма, що дозволяє створити об'ємне 3-D зображення щелепно-лицьової області. Це так звана 3Д діагностика щелепи і зубів.
 • Отримане зображення дозволяє лікарю не тільки побачити розвиток патологічних процесів у всіх площинах, а й правильно спланувати комплексне відновлення зубощелепної системи пацієнта, що вкрай важливо при проведенні імплантації зубів, виправлення прикусу, і багатьох інших стоматологічних маніпуляцій.

Наш колектив з успіхом використовує в роботі всі методи діагностики зубів і щелепо-лицевої ділянки, за допомогою сучасного обладнання - комп'ютерного томографа Vatech PHT-6500 і радіовізіографа EzSensor.

Якщо у Вас є які-небудь питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і фахівці наших стоматологічних клінік Люмі-Дент дадуть Вам максимально детальну консультацію.

Скільки коштує обстеження зубів

Ми пропонуємо дуже хорошу вартість всіх діагностичних знімків, що поєднується з відмінним сервісом і якістю отриманих цифрових даних. Вартість послуг можна побачити вгорі на цій сторінці, а також в розділі "Стоматологія ціни".

Відео відгуки наших клієнтів доступні в розділі "Відгуки стоматології Києва".

Зведена статистика деяких послуг стоматології, що надавалися в київських зубних клініках Люмідент, за 2023 рік:

Комп'ютерна анестезія STA 9748
Лікування каналів зубів 3278
Комплексне професійне чищення зубів 3610
Установка пломби на зуб 6098
Зміцнення ясен Plasmolifting 152

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ціни на послуги
Дата публікації: 09.09.2016
Дата редагування: 13.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
Елена
Компетентний персонал та лікарі. Для діагностики проблем моєї роботової порожнини, потрібно було зробити знімки зубів. У клініці є своє рентген відділення, де все швидко і просто зробили. Дуже зручно, що не потрібно десь в іншому місці це робити. Лікар швидко оглянув знімок та описав подальший курс лікування.
Залишити відгук
6 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію