1317

Гарантії на послуги

Гарантії на послуги

Наші клініки повною мірою виконують всі гарантійні зобов'язання щодо всіх видів робіт, згідно нормативів та вимог Міністерства Охорони здоров'я України.

В якості виконання своїх гарантійних зобов'язань, ми пропонуємо кожному нашому пацієнту пройти безкоштовний профілактичний огляд раз на півроку.

Гарантійні терміни, затверджені Міністерством охорони здоров'я, регламентують терміни: 6 місяців на пломби з світловідтвержувальних матеріалів; на установку зубних протезів - від 6 до 24 місяців.

Однак ці цифри зовсім не говорять про те, що по закінченні цього терміну Ваші роботи зіпсуються, протези зламаються або перестануть добре Вам служити.

Ми робимо нашу роботу якісно і надовго, бо вважаємо, що найкраща реклама - це наявність позитивних відгуків вдячних клієнтів.

Тому наш колектив готовий надати Вам гарантійні терміни, що значно перевершують норми, розроблені Міністерством охорони здоров'я України.

Більш того, після закінчення гарантійного терміну ми готові з мінімальною для себе вигодою продовжувати обслуговування наших робіт.

Докладніше з нормативно-правовими актами і гарантійними термінами на наші послуги Ви можете ознайомитися при особистому візиті до нашої стоматології.

Адміністратори наших клінік будуть дзвонити Вам щопівроку після останнього вашого відвідування, аби попередити про необхідність профілактичного огляду.

 

Гарантії стерильності

Гарантії на послуги

В наших стоматологічних клініках весь персонал притримується високих стандартів інфекційного контролю.

  • Ретельно миємо руки та дезинфікуємо до та після кожного пацієнта, і завжди надягаєм нову пару одноразових медичних рукавичок.
  • Ми носимо медичні маски та захистні окуляри.
  • Всі інструменти проходять обов'язкову стерилізацію після кожного використання.
  • Використовуємо одноразові витратні матеріали.
  • У клініках персонал переміщається тільки в змінному взутті, а клієнти та гості - в спеціальних бахілах.
  • Регулярно підвищуєм ступінь попередження інфекціювання для усього персоналу.

Ми чітко притримуємось данних суворих стандартів інфекційного контролю через те, що ми піклуємось про Ваше здоров'я та гарне самопочуття.

Наші лікарі

1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Записатися на прийом
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!