8:00 - 21:00
ua

Коронки На Зуби З Металлокераміки- Скільки Коштують?

Дата публікації: 03.10.2016
Дата редагування: 20.03.2023
Дивитися відео
Зміст:
 • Що таке металокерамічні коронки?
 • Переваги металокераміки зубів
 • Етапи виготовлення коронок з металокераміки
 • Металокерамічні коронки - ціна в Києві
 • Недоліки металокерамічних коронок

Вище можете побачити відео - як ставлять коронку на зуб в клініках Люмі-Дент в Києві.

У цій статті розповімо:

 • Що таке металокерамічне протезування зубів і коронки з металокераміки?
 • Скільки коштує зубний протез з металокераміки в стоматології, установка однієї металокерамічної коронки?
 • Чому коронка на зуб з металокераміки сьогодні поступається за вибором сучасним керамічним зубним протезам?

 

Фото. Коронки металокераміка.

Металлокерамическая коронка на зуб Киев Люми-Дент

Що таке металокерамічні коронки?

Металокерамічна коронка - це зубний протез, який одягається на зуб і складається з двох частин:

 • Внутрішньої - металевий ковпачок з кобальто-хромового справа. Одягається на обпіленний зубної стовпчик (куксу).
 • Зовнішньої - керамічного покриття, що імітує середній і зовнішні тканини зуба - дентин і емаль.

Внутрішній і зовнішній шари металокерамічних коронок пов'язані між собою хімічним зв'язком, яка утворюється при їх температурній обробці в спеціальних зуботехнічних печах.

Раніше металлокерамічні зуби були одним з найпопулярніших видів незнімного протезування: керамічне покриття близько за своїми фізико-механічними властивостями до здорової зубної емалі.

До сьогодні протезування зубів металокерамічними коронками має деяку популярність, особливо стоматологічних клініках економ-класу.

Також металокерамічні коронки ще багато ставлять в місцях, віддалених від Києва, завдяки отриманню оптимальної естетики металокераміки зубів за економною ціною.

Металокераміка зубів має хорошу функціональність, металокерамічні коронки зовні досить добре імітують здорові зубні тканини.

Металокераміка зубів фото Люмі-Дент

Переваги металокераміки зубів

 • Схожість коронок металокераміки за зовнішнім виглядом з природними зубами;
 • Хороша стійкість металокерамічних зубів при пережовуванні їжі;
 • Достатня гігієнічність - на коронці з металокераміки не скупчується наліт, погано розмножуються мікроорганізми;
 • Коронки більш довговічні в порівнянні з пластмасовим покриттям;
 • Металокерамічний зуб (коронку) можна встановити на імпланти;
 • У металокераміки найдоступніша ціна за коронку, через невисоку вартість витратних матеріалів.


Фото до і після протезування коронками металокерамікою нашого пацієнта.

Коронки Київ фото Люмідент

 

Етапи виготовлення коронок з металокераміки

1) Якщо зубні тканини сильно зруйновані - лікар стоматолог терапевт пломбує кореневі канали, і виготовляє литі металеві або скловолоконні зубні штифти.

Штифти фіксуються на цемент своїми відростками в кореневі канали.

Вони служать опорою для майбутніх зубних коронок з металокераміки.

Якщо не сильно зруйновані - немає необхідності видаляти з них нерви.

Сучасні високошвидкісні турбінні накінцівники і системи охолодження дають можливість обробляти зубні тканини без пошкодження зубних нервово-судинних пучків.

Потім йде обробка зубів до додання їм виду стовпчиків у вигляді усіченого конуса. Формується уступ на зубі під рівнем ясен, для правильної посадки коронок з металокераміки.

Фото. Схема виготовлення металокерамічної коронки з опорою на штифт (кульшову вкладку).

 металлокерамика зубов коронки фото Люми-Дент

2) Зняття відбитків для отримання тимчасових пластмасових коронок, які фіксуються на оброблені зуби.

Тимчасові коронки перешкоджають реакції на подразники, дозволяють повноцінно пережовувати їжу і підтримують естетику при розмові і посмішці.
3) Отримання цифрових відбитків і початок виробництва постійних металокерамічних коронок. У клініках Люми-Дент в Києві з успіхом використовують спеціальний сканер, що дозволяє отримати так званий "цифровий" відбиток, минаючи розміщення звичайної відбитковою маси в рот пацієнта.

Така технологія набагато швидше, точніше, і комфортніше для клієнта дозволяє отримати всю необхідну інформацію для виробництва тимчасових і майбутніх постійних зубних коронок металокераміки.

4) Отриманий цифровий файл дозволяє прямо в нашій клініці на 3-D принтері надрукувати тимчасові пластмасові коронки. Тимчасові коронки відразу в той же відвідування встановлюють на зуби.

У перерві між відвідинами наші пацієнти отримують високу естетику і можливість пережовувати їжу такими тимчасовими естетичними коронками.

5) Доктор приміряє готовий металевий каркас коронки з уже нанесеною керамічною масою в роті пацієнта. Нові протези з металокераміки дороблюються по прикусу, оцінюється точність їх посадки.

Проводиться оцінка кольору металокерамічних протезів і даються вказівки техніку для підфарбовування їх спеціальними фарбами. Таким чином, майбутній коронці металокераміки зубів надається максимальна природність.

6) Готові металокерамічні протези фіксуються за допомогою цементуючих матеріалів.

Фото до та після. Коронки металокераміка з опорою на зубні імплантати, Київ.

Установка металлокерамических зубов

 

Металокерамічні коронки довговічні, необхідно дотримуватися дуже простих правил:

 • Підтримувати регулярну гігієну порожнини рота. Необхідно двічі на день проводити гігієнічну чистку порожнини рота, вранці і ввечері після їжі.
 • Уникати вживати дуже гарячу їжу відразу після холодної, і навпаки. Швидка різниця температур може викликати порушення зв'язку керамічного покриття коронки з металевим ковпачком. В результаті може статися скол кераміки з коронки.
 • Металокераміка зубів може розжовувати будь-яку нормальну їжу, проте необхідно припинити кусати і розгризати коронками надмірно тверду їжу - козинаки, льодяники, кісточки фруктів і ін. Подібні предмети можуть також зашкодити і здорову емаль.

Металокерамічні коронки - ціна в Києві

Види коронок Ціна, в гривнях
Металокерамічна вiд 4750 до 5750  
Металокерамічна на імпланті в арткуляторі (фіксація на гвинт) вiд 5750 до 5750  

 

Вартість металокерамічних коронок представлена на сторінці "Стоматологія ціни". Також ціна коронок металокераміки в Люмі-Дент присутня внизу цієї сторінки.

Відеовідгуки наших клієнтів можливо побачити на сторінці "Відгуки стоматології".

Фото до і після - роботи докторів стоматологічних клінік Люмі-Дент можна побачити в розділі "Наші роботи".

Важливо! Наша стоматологія поруч пропонує 2 роки гарантії на коронки металокераміки, металокерамічні мости та інші послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Однак сьогодні металокераміка зубів не задовольняє сучасним вимогам по естетиці, довговічності, безпеки для організму.

Металокераміка в стоматології - це вже пережиток, який наша команда не рекомендує ставити на зуби.

Протезування металокерамічними коронками з естетики, функціональності, і нешкідливості для організму - вже у всьому поступається безметаловим керамічним зубам. 

Недоліки металокерамічних коронок

 • Так як на краю коронки видно ободок металевого опорного ковпачка - потрібно занурювати його край під ясна, що викликає хронічний гінгівіт (посиніння ясен, кровоточивість). Інші види керамічних конструкцій не занурюються під ясенний край, тому вони набагато безпечніші для ясен.

Металокераміка зубів Київ фото

 • Необхідність спилювання великого обсягу зубних тканин під коронку - визначається мінімальною товщиною стінок металокерамічної коронки. Спилювання під металокераміку становить від 1-2,5 мм. Це пов'язано з наявністю металевого каркаса всередині коронки. А під безметалеві конструкції на основі діоксиду цирконію (вініри, коронки) - потрібно всього 0,4 -1,5мм (див. Фото).

Металокерамічні коронки Київ фото

 • Металокераміка зубів поступається по естетичності безметаловим конструкціям (цельнокерамічним, на оксиді цирконію). Через металевий внутрішній каркас - у металокерамічних протезів не вдається досягти повністю натуральної природної прозорості, яка присутня у справжніх зубів.
 • Необхідність депульпування (видалення нерва зуба) - в більшості випадків - у зв'язку з великим обсягом зішліфування твердих тканин створюються умови, при яких можливий термічний опік пульпи зуба і її загибель. Часто загибель пульпи і розвиток запалення розвивається не відразу, а через тривалий час після фіксації коронки. Це може зажадати зняття металокераміки зубів, переліковування каналів коренів, і відповідно веде до необхідності повторного протезування.
 • Зчеплення керамічного покриття з металевим ковпачком в металокераміці зубів здатне досить довго витримувати перепади температур, надмірну жувальну навантаження, наприклад, у клієнтів, які страждають підвищеною стираемостью і бруксизмом. Досить часто відбуваються відколи кераміки, через що роботу необхідно повністю переробляти. Це в свою чергу тягне за собою невдоволення клієнтів, і великі обсяги гарантійних переробок робіт за рахунок клініки, і негарантійних переробок за рахунок клієнта, якщо пройшов 1 рік з моменту фіксації протезів на цемент.
 • У цільноцірконіевих протезів міцність становить від 700 до 1200 мПа, що виключає відколи і розломи даних конструкцій і подовжує термін експлуатації.

Металокераміка зубів Київ фото

 • Наявність металевого ковпачка в металлокераміці - крім постійного хронічного запалення ясен - в перспективі дає ускладнення з боку шлунково-кишкового тракту - розвиток поліпів шлунка і кишечника. На відміну від металокерамічних коронок, діоксид цирконію абсолютно біосумісний з організмом людини. Не викликає гальванізм і не окислюється.
 • Коронки, накладки і вініри, виготовлені з діоксиду цирконію, мають більш точне прилягання до зуба, так як виготовляються (фрезеруються) машиною з використанням цифрових технологій. Металокераміка в стоматології виготовляється техніком вручну на гіпсовій моделі, в результаті, на цих етапах виникають похибки, які призводять до погіршення фіксації, естетики та термінів служби.

У зв'язку з цим, команда клінік Люмі-Дент в Києві інформує про наступне:

1) Як флагман української стоматології - ми повинні йти в ногу з часом, розвиватися разом із розвитком нових технологій, тим самим забезпечуючи нашим клієнтам найвищий сервіс, і виконувати всі роботи з належною якістю.

Тому ми більше не маємо морального права рекомендувати металокерамічні коронки для використання, через велику кількість їх недоліків, в порівнянні з новими сучасними конструкціями - фрезерованими суцільнокерамічними і цирконієвими конструкціями.

2) Маючи свою власну новітню цифрову зуботехнічну лабораторію - ми виготовляємо всі сучасні види зубних протезів самостійно.

Тому можемо запропонувати нашим шановним клієнтам більш нові і прогресивні види естетичних коронок за ціною, лише трохи дорожчою, порівняно із застарілою металокерамікою.

Ця пропозиція унікальна, тому що ми по трохи більшої вартості пропонуємо Вам якісні фрезеровані цельнокерамічні та цирконієві коронки, прайс яких в інших клініках більш ніж в 2 рази дорожче ціни металокераміки зубів.

3) Дане рішення ми прийняли з метою максимально знизити гарантійні і негарантійні ремонти, пов'язані з недосконалістю конструкції металокераміки. Також з метою профілактики впливу всіх побічних ефектів цієї конструкції на людський організм.

4) З акційною пропозицією на фрезеровані безметалеві керамічні коронки Ви зможете ознайомитися за посиланням.

5) У разі, коли клієнт наполягає на виготовленні йому саме металокерамічних коронок - ми будемо продовжувати їх виготовлення, при цьому попереджаючи клієнта про всі можливі наслідки такого рішення. І в цьому випадку наші гарантійні зобов'язання на металокераміку зубів становитимуть не рік, а 6 місяців, з моменту здачі роботи клієнту.

Металокераміка коронки Київ фото

Наша статистика по виготовленню протезів за 2022 рік:

Металокерамічні коронки 1256
Металокерамічні мости 121
Суцільнокерамічні (безметалеві) 904
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1453
Вініри 1024

 

Таблиця розрахунку вартості різних видів коронок, у гривнях
  Металокерамічна Цирконієва 'Бюджет' Цирконієва 'Multilayer Esthetics' Цирконієва з облицюванням
E-max

І етап - Підготовка зуба

Набір, OptraGate 280 280 280 280
Препарування 710 830 830 830
Ретракція зуба 130 130 130 130
Цифровий відбиток 2 370 2 370 2 370 2 370
Вартість коронки 4 750 7 500 7 900 9 720

II етап - Фіксація*

Набір 100 100 100 100
Цементування 520 815 815 815
Загальна вартість 8 860 12 025 12 425 14 245

* Через 10-14 днів після I етапу

Вартість додаткових маніпуляцій, грн.
Комп'ютерна анестезія 400
Ретракція слизової (1 зуб) 130
Аплікація для зняття чутливості (за 1 зуб) 190
 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
Ціна металокерамічної коронки
Металокерамічна коронка вiд 4750 грн до 5750 грн
Вам буде цікаво
Поширені запитання та відповіді
Чи можна ставити вініри на металокераміку?

Вініри на металокераміку ставити немає сенсу, так як набагато краще зняти металокерамічний протез, і на його місце поставити нешкідливу для організму суцільнокерамічну або цирконієву коронку.

Що таке металокерамічний міст?

Металокерамічний міст - це протез металокераміка з двох коронок, з'єднаних між собою навісною частиною (зубами), виконаними з того ж матеріалу.

Зубні мости металокераміку раніше ставили при видаленні зубів, і наявності поряд з обох сторін - здорових або зруйнованих зубів.

Скільки служать металокерамічні коронки?

Металокераміка служить нормально достатньо довгий час - від 5 до 10 років, після чого її треба обов'язково змінити на більш сучасні, і нетоксичні для ясен і організму - безметалеві конструкції. А ще краще встановити їх відразу.

Чи ставлять металокераміку на передні зуби?

Поставити металокераміку на передні зуби звичайно можна, проте ми не рекомендуємо це робити.

Результатом буде хронічно запалені ясна передніх зубів, і про красиву усмішку в цьому випадку не може бути й мови.

Ми рекомендуємо ставити керамічні або цирконієві коронки, дуже естетичні, без металу, їх люблять ясна.

Який догляд за металокерамічними зубами?

Обслуговування металокераміки практично нічим не відрізняється від звичайного догляду за здоровими зубами:

 • чистіть зуби 2 рази на день;
 • уникайте вживати холодне відразу після гарячого, і навпаки;
 • не кусайте металокерамічними зубами надмірно тверді предмети (ліска, кришки від пляшок, козинакі і т.д.), в іншому випадку може статися скол керамічного шару.
Які недоліки зубів металокераміки?
 • Токсичність для організму;
 • Викликають хронічне запалення ясен;
 • Можливі часті відколи керамічного покриття;
 • Менш естетичні, в порівнянні з коронками з кераміки або оксиду цирконію.
Скільки служить металокераміка?

Металокерамічні мости і коронки можуть працювати до 10 років, після чого сильно підвищується ймовірність відколів керамічного покриття і розвитку сильного запалення ясен.

Металокерамічні коронки в Києві у наших клініках ставлять лікарі стоматологи
Відгуки про нас
Дивитися більше
Вікторія
Була на прийомі у хірурга-імплантолога Є.Ю.Павлюченка, стоматолога ортопеда Д.Є.Морозова, стоматолога терапевта І.В.Кухар. Вони підібрали кращий варіант лікування зубів та встановлення металокерамічних коронок.
Залишити відгук
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію