Металокерамічні коронки

Ціни на послуги
Металокерамічна коронка
1310 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Дивитися відео
Вам буде цікаво

Металокерамічна коронка Київ

Коронки на зуби металокераміка Люмі-Дент

 

 

 

 

 

 

 

Металокерамічні коронки - один з найпопулярніших в Києві видів незнімного протезування: керамічне покриття близько за своїми фізико-механічними властивостями до здорової зубної емалі. До сьогоднішнього дня металокерамічні коронки мають велику популярність, особливо в місцях віддалених від великих міст, завдяки отриманню оптимальної естетики за економною ціною. Металокераміка зубів має хорошу функціональність і зовні добре імітують здорові зубні тканини.

Встановлення металокерамічних зубів

Переваги металокераміки зубів:

  • Схожість за зовнішнім виглядом з природними зубами;
  • Хороша стійкість при пережовуванні їжі;
  • Достатня гігієнічність - на кераміці не скупчується наліт, погано розмножуються мікроорганізми;
  • Металокераміка довговічна;
  • Найдоступніша ціна, через невисоку вартість витратних матеріалів.

Недоліки металокераміки зубів:

  • Так як на краї такого протеза видно ободок металевого опорного ковпачка - потрібно занурювати його край під ясна, що викликає хронічний гінгівіт (посиніння ясна, кровоточивість). Інші види керамічних конструкцій не занурюються під ясенний край, тому вони набагато безпечніші для ясна.
  • Металокерамічна коронка поступається по естетичності безметаловим конструкціям (цільнокерамічних, на оксиді цирконію). Через металевий внутрішній каркас - у цих протезів не вдається досягти повністю натуральної природної прозорості, яка присутня у справжніх зубів.

Коронки Київ

Етапи виготовлення:

1) Якщо зуби сильно зруйновані - лікар стоматолог терапевт пломбує кореневі канали, і виготовляє литі металеві або скловолоконні штифти. Штифти фіксуються на цемент своїми відростками в кореневі канали. Вони служать опорою для майбутніх зубних протезів. Якщо не сильно зруйновані - немає необхідності видаляти з них нерви. Сучасні високошвидкісні турбінні наконечники і системи охолодження дають можливість обробляти зубні тканини без пошкодження зубних нервово-судинних пучків. Потім йде обробка зубних тканин для придання їм виду стовпчиків у вигляді усіченого конуса. Формується уступ під рівнем ясна, для правильної посадки протезів.

2) Зняття відбитків для отримання тимчасових пластмасових конструкцій, які фіксуються на оброблені зуби. Тимчасові конструкції перешкоджають реакції на подразники, дозволяють повноцінно пережовувати їжу і підтримують естетику при розмові і посмішці.

3) Отримання цифрових відбитків і початок виробництва постійних протезів. У клініці Люмі-Дент в Києві з успіхом використовують спеціальний сканер, що дозволяє отримати так званий "цифровий" відбиток, минаючи поміщення звичайної відбитковою маси в рот пацієнта. Така технологія набагато швидше, точніше, і комфортніше для клієнта дозволяє отримати всю необхідну інформацію для виробництва тимчасових і майбутніх постійних зубних конструкцій.

3) Отриманий цифровий файл дозволяє прямо в нашій клініці на 3-D принтері надрукувати тимчасові пластмасові конструкції. Їх відразу в те ж відвідування встановлюють за допомогою тимчасового цементу. У перерві між відвідинами наші пацієнти отримують високу естетику і можливість пережовувати їжу такими тимчасовими естетичними конструкціями.

4) Доктор приміряє готовий металевий каркас з уже нанесеною керамічною масою в роті пацієнта. Нові протези прироблюються по прикусу, оцінюється точність їх посадки. Проводиться оцінка кольору протезів і даються вказівки техніку для підфарбовування їх спеціальними фарбами. Таким чином, майбутній металокераміці зубів надається максимальна природність.

5) Готові протези фіксуються за допомогою цементуючих матеріалів.

Металокерамічні коронки довговічні, необхідно лише дотримуватися дуже простих правил:

  1. Підтримувати регулярний гігієну порожнини рота. Необхідно двічі на день проводити гігієнічну чистку порожнини рота, вранці і ввечері після їжі.
  2. Уникати вживання дуже гарячої їжу відразу після холодної, і навпаки. Швидка різниця температур може викликати порушення зв'язку керамічного покриття з металевим ковпачком. В результаті може статися скол кераміки.
  3. Такі коронки можуть розжовувати будь-яку нормальну їжу, проте необхідно обмежити кусати і розгризати надмірно тверду їжу - козинаки, льодяники, кісточки фруктів і ін. Подібні предмети можуть також зашкодити і здорову емаль.

Металокераміка ціна

Вартість металокерамічних коронок представлена на сторінці "Ціни".

Відгуки наших клієнтів з Києва можна побачити на сторінці "Відгуки".

Фото робіт лікарів клініки Люмі-Дент можна побачити в розділі "Наші роботи".

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 204
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено вінірів 537
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

0 голосов, оценка: 0 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!