7255

Металокерамічні коронки

Зміст:
 • Металокерамічні коронки
 • Переваги металокераміки зубів
 • Металокерамічні коронки довговічні, необхідно лише дотримуватися дуже простих правил
 • Скільки коштує встановити металокерамічні коронки?
 • Ціна Металокераміки
 • Недоліки металокерамічних коронок
Металокерамічна коронка Київ Коронки на зуби металокераміка Люмі-Дент

Металокерамічні коронки

Раніше були одним з найпопулярніших в Києві видів незнімного протезування: керамічне покриття близьке за своїми фізико-механічними властивостями до здорової зубної емалі.

До сьогоднішнього дня металокерамічні коронки мають велику популярність, особливо у стоматологічних клініках економ-класу, а також в місцях, віддалених від великих міст, завдяки отриманню оптимальної естетики за економною ціною.

Металокераміка зубів має хорошу функціональність і зовні добре імітують здорові зубні тканини.

Металокераміка зубів фото Люмі-Дент

Переваги металокераміки зубів

 • Схожість за зовнішнім виглядом з природними зубами;
 • Хороша стійкість при пережовуванні їжі;
 • Достатня гігієнічність — на кераміці не скупчується наліт, погано розмножуються мікроорганізми;
 • Металокераміка довговічна;
 • Найдоступніша ціна, через невисоку вартість витратних матеріалів.

Коронки Київ

Етапи виготовлення:

1) Якщо зуби сильно зруйновані - лікар стоматолог терапевт пломбує кореневі канали, і виготовляє литі металеві або скловолоконні штифти. Штифти фіксуються на цемент своїми відростками в кореневі канали.

Вони служать опорою для майбутніх зубних протезів.

Якщо не сильно зруйновані - немає необхідності видаляти з них нерви.

Сучасні високошвидкісні турбінні наконечники і системи охолодження дають можливість обробляти зубні тканини без пошкодження зубних нервово-судинних пучків.

Потім йде обробка зубних тканин до надання їм виду стовпчиків у вигляді усіченого конуса.

Формується уступ під рівень ясен, для правильної посадки протезів.

2) Зняття відбитків для отримання тимчасових пластмасових конструкцій, які фіксуються на оброблені зуби.

Тимчасові конструкції перешкоджають реакції на подразники, дозволяють повноцінно пережовувати їжу і підтримують естетику при розмові і посмішці.

3) Отримання цифрових відбитків і початок виробництва постійних протезів.

У клініках Люмі-Дент в Києві з успіхом використовують спеціальний сканер, що дозволяє отримати так званий "цифровий" відбиток, оминаючи поміщення звичайної відбитковою маси до рота пацієнта.

Така технологія набагато швидше, точніше, і комфортніше для клієнта дозволяє отримати всю необхідну інформацію для виробництва тимчасових і майбутніх постійних зубних конструкцій.

4) Отриманий цифровий файл дозволяє прямо в нашій клініці на 3-D принтері надрукувати тимчасові пластмасові конструкції.

Їх відразу встановлюють за допомогою тимчасового цементу.

У перерві між відвідуванням наші пацієнти отримують високу естетику і можливість пережовувати їжу такими тимчасовими естетичними конструкціями.

5) Доктор приміряє готовий металевий каркас з вже нанесеною керамічною масою в роті пацієнта.

Нові протези встановлюються по прикусу, оцінюється точність їх посадки.

Проводиться оцінка кольору протезів і даються вказівки техніку для підфарбовування їх спеціальними фарбами.

Таким чином, майбутній металокераміці зубів надається максимальна природність.

6) Готові протези фіксуються за допомогою цементуючих матеріалів.

Металокерамічні коронки довговічні, необхідно лише дотримуватися дуже простих правил

 1. Підтримувати гігієну порожнини рота. Необхідно двічі на день проводити гігієнічну чистку порожнини рота, вранці і ввечері після їжі.
 2. Уникати дуже гарячу їжу відразу після холодної, і навпаки. Швидка різниця температур може викликати порушення зв'язку керамічного покриття з металевим ковпачком. В результаті може статися скол кераміки.
 3. Металокераміка зубів може розжовувати будь-яку нормальну їжу, проте необхідно обмежити кусання і розгризати надмірно тверду їжу - козинаки, льодяники, кісточки фруктів та ін. Подібні предмети можуть також пошкодити і здорову емаль.

Скільки коштує встановити металокерамічні коронки?

Ціна Металокераміки

Вартість металокерамічних коронок представлена у розділі "Ціни". Також вартість можна побачити вгорі цієї сторінки. 

Відгуки наших клієнтів з Києва можна побачити на сторінці "Відгуки".

Фото робіт лікарів стоматологічних клінік Люмі-Дент можна побачити в розділі "Наші роботи".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Установка металокерамічних зубів

Однак на сьогоднішній день металокераміка зубів не відповідає сучасним вимогам по естетиці, довговічності, безпеці для організму.

Недоліки металокерамічних коронок

 • Так як на краю такого протезу видно ободок металевого опорного ковпачка - потрібно занурювати його край під ясна, що викликає хронічний гінгівіт (посиніння ясна, кровоточивість). Інші види керамічних конструкцій не занурюються під ясенний край, тому вони набагато безпечніші для ясен.

Металокераміка зубів Київ фото

 • Необхідність зішліфовування великого обсягу зубних тканин – визначається мінімальною товщиною стінок металокерамічної коронки. Зішліфовування під неї становить від 1-2,5 мм. Це пов'язано з наявністю металевого каркаса в коронці. А під безметалеві конструкції на основі діоксиду цирконію – потрібно всього 0,4 -1,5мм (див. фото)

Металокерамічні коронки Київ фото

 • Металокераміка зубів поступається по естетичності безметалевим конструкціям (суцільнокерамічним, на оксиді цирконію). Через металевий внутрішній каркас - у цих протезів не вдається досягти повністю натуральної природної прозорості, яка присутня у справжніх зубів.
 • Необхідність депульпування (видалення нерва) – в більшості випадків – через великий обсяг зішліфовки твердих тканин створюються умови, при яких можливий термічний опік пульпи зуба і її загибель. Часом загибель пульпи і розвиток запалення розвивається не відразу, а через тривалий час після фіксації короночки. Це може потребувати її зняття, переліковування каналів коренів, і відповідно веде до необхідності повторного протезування.
 • Зчеплення керамічного покриття з металевим ковпачком не здатне досить довго витримувати перепади температур, надмірне жувальне навантаження, наприклад, і клієнтів, які страждають підвищеною стертістю зубів і бруксизмом. Досить часто відбуваються відколи кераміки, через що роботу необхідно повністю переробляти. Це в свою чергу тягне за собою невдоволення клієнтів, і великі обсяги гарантійних переробок робіт за рахунок клініки, і негарантійних переробок за рахунок клієнта, якщо пройшов 1 рік з моменту фіксації протезів на цемент.
 • У суцільноцирконієвих коронках міцність становить від 700 до 1200 мПа, що виключає сколи і розломи даних конструкцій і подовжує термін експлуатації.

Металокераміка зубів Київ фото

 • Наявність металевого ковпачка - крім постійного хронічного запалення ясен - в перспективі дає ускладнення з боку шлунково-кишкового тракту - розвиток поліпів шлунка і кишечника. На відміну від металокерамічних коронок, діоксид цирконію абсолютно біосумісний з організмом людини. Не викликає гальванізм і не окислюється.
 • Коронки, накладки і вініри, виготовлені з діоксиду цирконію, мають більш точне прилягання до зуба, так як виготовляються (фрезеруються) машиною з використанням цифрових технологій. Металокераміка виготовляється техніком вручну на гіпсовій моделі, в результаті, на цих етапах виникають похибки, які призводять до погіршення фіксації, естетики та термінів служби.

У зв'язку з цим, команда клінік Люмі-Дент інформує своїх шановних клієнтів про наступне:

1) Як флагман української стоматології - ми повинні йти в ногу з часом, розвиватися разом із розвитком нових технологій, тим самим забезпечуючи нашим клієнтам найвищий сервіс, і виконувати всі роботи з належною якістю.

Тому ми більше не маємо морального права рекомендувати металокерамічні коронки для використання, через велику кількість їх недоліків, в порівнянні з новими сучасними конструкціями - фрезерованими суцільнокерамічними і цирконієвими конструкціями.

2) Маючи свою власну новітню цифрову зуботехнічну лабораторію - ми виготовляємо всі сучасні види зубних протезів самостійно.

Тому можемо запропонувати нашим шановним клієнтам більш нові і прогресивні види естетичних коронок за ціною, лише трохи дорожчою, порівняно із застарілою металокерамікою.

Ця пропозиція унікальна, так як ми за трохи дорожчою ціною пропонуємо Вам якісні фрезеровані суцільнокерамічні і цирконієві коронки, вартість яких в інших клініках більш ніж в 2 рази дорожче металокераміки.

3) Дане рішення ми прийняли з метою максимально знизити гарантійні і негарантійні ремонти, пов'язані з недосконалістю конструкції металокераміки. Також з метою профілактики впливу всіх побічних ефектів цієї конструкції на людський організм.

4) З акційною пропозицією на фрезеровані безметалеві керамічні коронки Ви зможете ознайомитися за посиланням.

5) У разі, коли клієнт наполягає на виготовленні йому саме металокерамічних коронок - ми будемо продовжувати їх виготовлення, при цьому попереджаючи клієнта про всі можливі наслідки такого рішення. І в цьому випадку наші гарантійні зобов'язання на металокераміку зубів становитимуть не рік, а 6 місяців, з моменту здачі роботи клієнту.

Металокераміка коронки Київ фото

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2019 рік фахівцями Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 904
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1453
Вініри 1024

 

Таблиця розрахунку вартості різних видів коронок, у гривнях
Вид І етап (підготовка зуба) II етап (фіксація коронки) Через 10-14 днів після I етапу Загальна вартість
Набір Препарування Цифровий відбиток Вартість коронки Набір Цементування
Металокерамічна 100 710 1 180 1 890 100 660 4 640
Цирконієва "Бюджет" 100 830 1 650 4 400 100 660 7 740
Цирконієва "Бізнес" 100 830 1 650 5 440 100 660 8 780

 

Перелік додаткових маніпуляцій, грн.
Комп'ютерна анестезія 350
Ретракція слизової (1 зуб) 130
Аплікація для зняття чутливості (за 1 зуб) 190
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest