8:00 - 21:00
ua
157

Вініри З США: Чим Вони Кращі

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Які є вініри
  • Два варіанти знімних накладок: правильний і неправильний
  • Вініри з США: а це що таке
  • Узагальнимо особливості кожної технології
  • Альтернативні методи протезування
  • Люмі-Дент: підберемо технологію, яка підходить саме вам

Які є вініри

У своїй практиці лікарі постійно стикаються з тим, що пацієнти плутають:

Така плутанина виникає через те, що багато клінік або просто некомпетентні люди вводять інших в оману.

Один з кричущих прикладів — це зарахування до голлівудських вінірів з США так званих знімних конструкцій. Це такі накладки, які продаються на різних дешевих сайтах і імітують красиву білосніжну усмішку.

Щоб не попастися на подібні хитрощі, давайте докладніше розберемося, що це таке, і чи мають відношення такі вироби до американських вінірів з США.

Фото. Приклад вінірування, стоматологія Люмі-Дент.

Вініри з США чим краще Київ фото Люмі-Дент

Два варіанти знімних накладок: правильний і неправильний

Ви можете чути термін «знімні вініри» від лікаря — і в цьому випадку він буде означати, що фахівець встановлює тимчасові накладки на вже підготовлені до звичайних вінірів зуби.

Тобто пацієнту треба деякий час походити з такими елементами, щоб емаль просто не сходила з розуму, чи не була чутливою і не реагувала на навколишнє середовище.

Потім такі накладки прибирають і на їх місце ставлять вже постійні конструкції, які, як ми знаємо, не є знімними — це мікропротези, які надійно кріпляться на зуб і вже не знімаються з нього.

Те, що називають знімними вінірами на різних недобросовісних сайтах, — звичайна імітація зубного ряду, яку жодна розсудлива людина не буде використовувати серйозно.

Зазвичай такі вініри навіть неможливо надіти, тому що вони не повторюють контурів вашої щелепи. Говорити ж про практичну сторону питання не доводиться — подібні накладки не приносять користі і продаються тільки до того часу, поки залишаються довірливі люди.

Тобто ми з'ясували, що знімні конструкції — це лише назва тимчасових накладок, інших рішень ще не придумано.

Якщо ви хочете по-справжньому вирішити проблему, потрібно замовити у лікаря вініри, які представляють собою окремі накладки на кожен зуб. Вони виготовляються індивідуально, по параметрах кожного пацієнта — а те, скільки коштує така усмішка, залежить від технології і країни виробництва.

вініри на зуби фото Люмі-Дент

Вініри з США: а це що таке

Далі розберемося з вінірами з США — це американські мікропротези, які по-іншому називають люмініри, і ось вони якраз мають пряме відношення до того, що ми називаємо голлівудською усмішкою.

Американські люмініри виготовляють в єдиній лабораторії, що розташована в Каліфорнії — оригінали робить тільки Den-Mat.

Клініка Люмі-Дент пропонує своїм пацієнтам саме такі рішення — доставлені прямо з США: наші пацієнти отримують оригінальну продукцію найвищої якості. Це:

  • ідеально біла усмішка;
  • красива блискуча емаль;
  • ніякого обточування — під пластинами зберігаються ваші власні зуби.

Фото. Приклад роботи до і після вінірінгу в клініці Люмі-Дент.

Вінір з США що це таке фото Люмі-Дент

Але є нюанс: оскільки американські вініри дуже тонкі, вони не підходять для зубів з сильними переходами кольору — в цьому випадку потрібно поставити більш товсті по товщині накладки.

Те, що оригінальні люмініри виробляються в США, не говорить про те, що у них немає ніяких альтернатив. Тим більше ціна американських вінірів з США висока, тому пацієнти справедливо шукають щось доступніше.

І альтернатива є: та ж сама технологія, розроблена іншими лабораторіями, дозволила створити так звані ультраніри.

Це накладки товщиною 0,1-0,2 мм, які нічим не поступаються люмінірам, але просто не виробляються в конкретній лабораторії. Ці ж ультраніри називають ультратонкими — різниці немає ніякої, просто дещо інше позначення.

Узагальнимо особливості кожної технології

Підводимо підсумок: вініри з США, ціна яких багатьох лякає, — це те ж саме, що і люмініри. За властивостями це така ж продукція, як і ультраніри, але просто перші є оригінальною розробкою і з'явилися на ринку раніше.

Якщо ви хочете собі усмішку прямо з Голлівуду, то ваш вибір — це продукція з США, яку поставляють клініки Люмі-Дент. Якщо потрібно схоже, але дешевше, є варіанти ультранірів від інших виробників: і за якістю вони нітрохи не гірше.

Для тих, кому хочеться заощадити ще більше, ми пропонуємо звичайні керамічні пластинки: їх мінус в тому, що потрібне незначне обточування зубів, але це все одно якісні, довговічні і надійні рішення, які подарують вам гарну усмішку.

Як ставляться вініри - можна дізнатися за вказаним посиланням.

Фото. Результат роботи лікарів в клініці Люмі-Дент.

Вінір з США встановлення на зуби фото київ Люмі-Дент

Альтернативні методи протезування

Далеко не завжди вініри з США — це саме те, що потрібно для виправлення конкретного недоліку, але не всі пацієнти про це знають.

Якщо проблема незначна і знаходиться на зубах, які непомітні при усмішці, медики пропонують більш дешеве рішення — точкову реставрацію. Технічно це накладення пломби, яка просто закриває всі недосконалості — періодично вона потребує коригування.

Ще одне рішення — це коронки: цирконієві, металокерамічні та інші: їх вибирають тоді, коли передні зуби сильно зруйновані, а тому зовнішнім естетичним пластинкам нема на що спертися.

Таке трапляється нерідко: пацієнт приходить з бажанням поставити мікропротез, але після обстеження з'ясовується, що йому потрібен повноцінний протез високої якості.

Люмі-Дент: підберемо технологію, яка підходить саме вам

У клініках нашої компанії клієнтам пропонують вініри з США, ультраніри, класичні накладки на зуби, коронки відмінної якості і масу інших технологій.

У нас є своя зуботехнічна лабораторія: все, що не замовляється ексклюзивно у єдиного виробника, проводиться на місці.

А це значно збільшує швидкість роботи і зменшує ціну для клієнта: ми завжди пропонуємо доступні за ціною рішення, тому наші клієнти ніколи не дивуються кінцевій вартості.

Ціну американських та інших накладок дивіться внизу цієї сторінки. Також вартість всіх послуг представлена на сторінці стоматологія ціни.

Якщо ви мрієте про гарну і здорову усмішку, почніть з консультації у стоматолога: лікарі стоматологічних клінік Люмі-Дент ретельно вас обстежать, поставлять діагноз і запропонують на вибір кілька варіантів рішення.

Фото. Лікар стоматолог ортопед Богдан А.С. з пацієнтом.

Вінір з США встановлення на зуби фото київ Люмі-Дент

Наша статистика за минулий рік:

Установок люмінірів Cerinate. 110
Установок цільнокерамічних коронок. 904
Встановлених цирконієвих коронок. 1453
Встановлено вінірів.

1024

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Ціни на послуги
Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Дата публікації: 14.10.2019
Дата редагування: 14.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію