Стоматологія Люмі-Дент Київ

Шановні клієнти, вітаємо! Ви зайшли на сайт стоматології «Люмі-Дент» (Київ, Лівий берег, Дарницький район, близько до метро Позняки, Осокорки, вул. А. Ахматової 14-а).

Нами створена професійна стоматологічна клініка зі спеціалістів, які готові недорого надати повний асортимент лікування, протезування, імплантації зубів. Люмі-Дент розташована в Дарницькому районі лівого берега, масив Позняки, Осокорки, є найбільшою приватною структурою подібного напрямку на Лівому березі, також входить у трійку найбільших стоматологій Києва - має 5 лікарських кабінетів та окремий хірургічний блок, рентген-кабінет з комп'ютерним томографом та радіовізіографом. Багато хто вважає Люмі-Дент однією із небаготьох професійних установ по лікуванню зубів Києва, оскільки вона має 2 окремі операційні, де легально проходить багато хірургічних маніпуляцій, такі як, наприклад, імплантація зубів, кісткова пластика, інші маніпуляції.

Стоматологія Люмі-Дент є однією із найбільш технічно оснащених клінік Дарницького району на Позняках, Осокорках, в Києві - наші хороші лікарі стоматологи використовують останні досягнення сучасного прогресу, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників. Під час перебування в нашій стоматологічній клініці ми гарантуємо Вам тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем стоматологом, абсолютно безболісне лікування, і недорого сервіс найвищого класу.

У работі клініки враховується більш ніж 20-ти літній досвід роботи співробітників, який дає можливість професійно застосовувати на практиці передові технології на самому сучасному стоматологічному обладнанні.

Клініка Люмі-Дент в цифрах.
( Дані за 2016 рік )

22

лікаря

63

співробітника

6

робочих кабінетів для лікування зубів

322

керамічних вініра встановлено в рік

95

пацієнтів в день

2945

пацієнтів в місяць

94

операції по імплантації
зубів в місяць

1128

операцій по імплантації
зубів в рік

150

встановлених зубних
імплантів в місяць

1800

встановлених зубних
імплантів в рік

39

встановлених брекет-систем
на місяць

468

встановлених брекет-систем
в рік

45

лазерних відбілювань
зубів в місяць

540

лазерних відбілювань
зубів в рік

278

професійних чисток
зубів на місяць

3336

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клініки є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Наша стоматологія дарує Вам набагато більше, ніж просто лікування. Професійні, уважні лікарі стоматологи  дарують посмішку, гарний настрій, радість спілкування, любов, повагу друзів, близьких, колег, успішну кар'єру. Ми вважаємо що гарна посмішка повинна бути доступна недорого кожному, про що ствердно говорять наші ціни. З цінами на наші послуги можна ознайомитися тут.

Відгуки - текстові та відео - Ви можете побачити за посиланям. Ми відкрито надаємо посилання незалежних лікарських порталів, де можна побачити незалежні відгуки клієнтів про лікарів стоматологів Люмі-Дент.

Дуже важливо ще перед відвідуваням стоматології побачити - який дантист Вас буде консультувати, а також фото результатів інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Наша стоматологія має дуже зручне розташування - знаходиться на Лівому березі Києва, Позняки, поруч з масивами Осокорки, Харківський, це найближча стоматологія для тих хто живе на вулицях Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий затон, Урлівська, Тростянецька, Здолбунівська, Бажана, Пчілки, Харківське шосе.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Усі процедури наші дантисти проводять тільки під надійною комп'ютерною анестезією - повний комфорт під час відвідування стоматологічної клініки!

Стоматологічна клініка має у своєму арсеналі мікроскопи, лазерні апарати, комп'ютений томограф, а також багато інших технологій, які мають лічені стоматологічні клініки Києва. Однак, найцінніший аспект у нашій роботі - це професійні, уважні та хороші лікарі стоматологи, які пройшли стажування у найкращих клініках США, Європи.

У Вас з'являться перші приємні враження одразу під час першого дзвінка у стоматологічну клініку - адміністратори і весь персонал пройшли та успішно впроваджують сучасну систему менеджменту спілкування та обслуговування клієнтів. Повірте - ще ніколи відвідуваня стоматолога Києва не було таким комфортним та приємним!

Найкращою нагородою за нашу працю ми вважаємо усмішку наших клієнтів. Тоді ми розуміємо, що зробили щось дійсно важливе!

Адреса та орієнтири, щоб зручніше знайти клініку Люми-Дент - це найближча стоматологія до вулиць Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Тростянецька, Здолбунівська, Бажана, Пчілки, Харківське шосе.

Звертайтесь на безкоштовну консультацію!

Ми надаємо послуги
Фотогалерея
Наші переваги
Без болю
Всі процедури безболісні завдяки компьютерній анастезії STA . Також пропонуємо Вам пройти лікування уві сні.
Зручно
Клініка розташована поруч с м. Позняки , Осокорки, біля зупинки громадського транспорту. Онлайн запис на прийом. Заказ зворотнього дзвінку. Автоматичне нагадування про прийом у лікаря.
Вигідно
Якісні послуги за прийнятними цінами, картки знижок і акції. Безкоштовна консультація любого лікаря
Сучасно
Новітні технології - мікроскопи, лазери, озон, цифрові відбитки без ложки з массою, моделювання посмішки, плазмоліфтінг ясен
Якісно
Постійне стажування наших лікарів в Європі і США
Точно
Точна діагностика завдяки цифровому візіографу і комп'ютерному томографу
Легально
Ліцензія на хірургію і лікування зубів уві сні
Комфортно
Ви - назавжди наш VIP клієнт. До Ваших послуг - персональний менеджер, відповідальний за найвищу якість послуг та сервісу для Вас.
Відео відгуки наших пацієнтів
Ознайомитися з відео відгуками можна тут
Наші лікарі
Відгуки про нас
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

4 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!