Стоматологія Люмі-Дент Київ

Шановні клієнти, вітаємо! Ви зараз перебуваєте на сайті професійної недорогої стоматології «Люмі-Дент» (Київ, Лівий берег, Дарницький район, найближче до метро Позняки, Осокорки, адреса: вул. А. Ахматової 14-а).

Нами створена краща стоматологічна клініка в Києві з хороших лікарів стоматологів, готових недорого надати комплексні професійні послуги з лікування, протезування, хірургічної зубної імплантації. Наша приватна поліклініка розташована в Дарницькому районі Лівого берега, найближча до мікрорайонів Позняки, Осокорки, є найбільшою на Лівому березі, також входить в трійку найбільших клінік в столиці - має 9 робочих кабінетів, в тому числі 3 відділення хірургічної стоматології, рентгенівський кабінет з комп'ютерним томографом, радіовізіографом.

Стоматологічна клініка Люмі-Дент є однією з кращих представників недорогої стоматології Києва по лікуванню зубів. Вона має 3 окремі операційні хірургічної стоматології, де легально проходить імплантація зубів, кісткова пластика, інші маніпуляції. Відділення хірургічної стоматології обладнане всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну.

Люмі-Дент в Києві є однією з найбільш технічно оснащених поліклінік на Позняках, Осокорках - хороші лікарі стоматологи нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових кампаній. Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем, абсолютно безболісне лікування та недорого сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на стоматологічному обладнанні останнього покоління.

Люмі-Дент в цифрах
( Дані за 2017 рік )

30

лікарів

92

співробітника

9

робочих кабінетів для лікування зубів

1464

керамічних вініра встановлено в рік

133

пацієнта в день

3996

пацієнтів в місяць

212

операцій по імплантації
в місяць

1135

операцій по імплантації
в рік

258

встановлених зубних
імплантів в місяць

3102

встановлених зубних
імплантів в рік

47

поклейок брекет-систем
на місяць

582

поклейок брекет-систем
в рік

80

лазерних відбілювань
в місяць

969

лазерних відбілювань
в рік

330

професійних чисток
зубів на місяць

3999

професійних чисток
зубів в рік

Колектив клініки є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Наша стоматологія в Києві дарує Вам набагато більше, ніж просто лікування. Професійні, уважні фахівці подарують надовго гарну посмішку, чудовий настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхи в кар'єрі. Прекрасна посмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що ствердно кажуть наші ціни. З вартістю послуг можливо ознайомитися на сторінці "Ціни".

Відгуки - текстові та відео - Ви можете побачити на сторінці "Про клініку" - "Відгуки". Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних порталів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про наш колектив.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Наша приватна стоматологічна клініка в Києві дуже зручно розташована - знаходиться за адресою: Лівий берег, Позняки, це стоматологія поряд з тими хто живе на вулицях Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренка, Княжий Затон, Урлівської, Здолбунівської, Тростянецької, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, в мікрорайонах Осокорки та Харківський.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури стоматологи здійснюють під безболісною та якісною комп'ютерною анестезією - абсолютний комфорт під час візиту в нашу стоматологічну поліклініку!

Наша стоматологічна клініка укомплектована мікроскопами, лазерними апаратами, комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України. Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі - це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах США, Європи.

Ви отримаєте початкові хороші враження відразу під час першого дзвінка - адміністратори і весь персонал навчилися і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів. Повірте - ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо посмішки клієнтів!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти кращу зубну клініку Люмі-Дент - це найближча недорога стоматологія в Дарницькому районі біля вулиць Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренка, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе.

Альтернативи немає - звертайтеся в Люмі-Дент !

Ми надаємо послуги
Фотогалерея
Наші переваги
Без болю
Всі процедури безболісні завдяки комп'ютерній анестезії STA. Також пропонуємо Вам можливість пройти лікування в стані медичного сну
Зручно
Клініка розташована поруч з м. Позняки, Осокорки, біля зупинки громадського транспорту. Онлайн запис на прийом. Замовлення зворотнього дзвінку. Автоматичне нагадування про прийом у лікаря
Вигідно
Якісні послуги за прийнятними цінами, картки знижок і акції. Безкоштовна консультація любого лікаря
Сучасно
Новітні технології - мікроскопи, лазери, озон, цифрові відбитки без ложки з масою, комп'ютерне моделювання усмішки, плазмоліфтинг ясен. Власна цифрова лабораторія для виготовлення зубних протезів
Якісно
Постійне стажування наших лікарів в Європі і США. Спільні консультації з лікарями різних спеціалізацій
Точно
Точна діагностика завдяки цифровому візіографу та комп'ютерному томографу. Цифрові відбитки, 100% цифрове планування і виготовлення зубних протезів у власній лабораторії
Легально
Ліцензія на хірургію і лікування зубів уві сні
Комфортно
Ви - назавжди наш VIP клієнт. До Ваших послуг - персональний менеджер, який відповідальний за найвищу якість послуг і сервісу для Вас
Відео відгуки наших клієнтів
Ознайомитися з відео відгуками можна тут
Наші лікарі
Відгуки про нас
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

5 голосов, оценка: 4.8 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!