Стоматологія Люмі-Дент Київ

ПЕРША ПРИВАТНА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА В СТОМАТОЛОГІЇ СТОЛИЦІ.

Шановні клієнти, вітаємо! Ви зараз перебуваєте на сайті професійної недорогої дитячої та дорослої стоматології «Люмі-Дент» (Київ, Лівий берег, Дарницький район, найближче до метро Позняки, Осокорки, Харківська, адреса: вул. А. Ахматової 14-а).

Нами створена перша краща мережа зубопротезних стоматологічних клінік в Києві з хороших лікарів стоматологів, готових недорого надати комплексні професійні послуги з лікування зубів, виготовлення зубних протезів, хірургічної зубної імплантації. Наша приватна зубна поліклініка (не державна лікарня) розташована в Дарницькому районі Лівого берега, найближча до мікрорайонів Позняки, Осокорки, Березняки, Харківський, Русановка, Дарниця, Лівобережна - є найбільшою на Лівому березі.

Також вона входить до трійки найбільших приватних стоматологічних поліклінік в столиці – має 9 робочих кабінетів, в тому числі 3 відділення хірургічної стоматології, рентген кабінет з комп'ютерним томографом, радіовізіографом. Рентген кабінет працює тільки для пацієнтів нашої стоматологічної поліклініки, зважаючи на високу щільності завантаження клієнтами.

"Стоматолог і я" – мало хто з професіоналів до кінця розуміють істинний сенс цих слів.

VIP мережа Стоматологічних клінік Люмі-Дент є одною з кращих приватних поліклінік стоматології з лікування зубів в Україні.

Вона має 3 окремих операційних, де легально під контролем цифрового рентгену проходять имплантація зубів, кістна пластика, та другі маніпуляції.

Відділення хірургічної стоматології обладнані всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну, для дітей і дорослих.

Зубопротезна клініка Люмі-Дент в Києві є оптимальним рішенням за технічним оснащенням з усіх недержавних зубних поліклінік (лікарень) поруч з Вами на Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві – хороші лікарі стоматологи нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових компаній. Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем, абсолютно безболісне лікування, і недорогий сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на стоматологічному обладнанні останнього покоління.

Зубна поліклініка Люмі-Дент в цифрах
(Дані за 2017 рік)

27

лікарів

92

співробітника

9

робочих кабінетів для лікування зубів

1464

керамічних вініра встановлено в рік

133

пацієнта в день

3996

пацієнтів в місяць

212

операцій по імплантації
в місяць

1135

операцій по імплантації
в рік

258

встановлених зубних
імплантів в місяць

3102

встановлених зубних
імплантів в рік

47

поклейок брекет-систем
на місяць

582

поклейок брекет-систем
в рік

80

лазерних відбілювань
в місяць

969

лазерних відбілювань
в рік

330

професійних чисток
зубів на місяць

3999

професійних чисток
зубів в рік

Колектив зубопротезних клінік є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Наші співробітники регулярно проходять стажування в перших стоматологічних поліклініках Європи і Америки.

Наша дитяча та доросла бюджетна краща стоматологія в Києві дарує Вам набагато більше, ніж просто лікування. Професійні, уважні фахівці подарують надовго гарну посмішку, гарний настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхів у кар'єрі.

Прекрасна посмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що ствердно кажуть наші ціни. З вартістю послуг лікування зубів можливо ознайомитися на сторінці "Ціни".

Відгуки – текстові та відео – Ви можете побачити за вказаним посиланням. Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних порталів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про нашу зубопротезну клініку.

"Стоматолог і я" – це дійсно про нас.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Номери телефонів для запису представлені вгорі цієї сторінки. Досить один раз клікнути на хрестики, щоб відкрилися номера телефонів.

Наша приватна мережа стоматологічних клінік в Києві – оптимальний вибір по розташуванню поруч з Вами – знаходиться за адресою: Лівий берег, масив Позняки, Осокорки, Березняки, Харьківський, Русановка. Це поруч з жителями на вулицях Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, на мікрорайонах ПознякиОсокорки та Харківський.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури фахівці здійснюють для дітей і дорослих під безболісною і якісної комп'ютерною анестезією – абсолютний комфорт під час візиту в нашу недержавну і по рейтингу першу стоматологічну поліклініку, найближчу до Вас!

Наша стоматологічна клініка укомплектована мікроскопами, лазерними апаратами, цифровим рентгеном – комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України. Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі – це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах, клініках і лікарнях США, Європи.

Ви отримаєте початкові хороші враження відразу під час першого дзвінка по телефону – адміністратори і весь персонал навчилися і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів. Повірте – ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога за зручним графіком роботи для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо посмішки клієнтів!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти кращу зубну клініку дорослої стоматології Люмі-Дент – це найближча бюджетна недорога перша стоматологія в Дарницькому районі біля вулиць Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе.

Графік роботи стоматології – усі дні з 8-00 до 21-00, без вихідних.

Наш девіз – "Стоматолог і я" – все найкраще для клієнтів!

Альтернативи немає – звертайтеся в першу стоматологічну поліклініку Люмі-Дент в Києві на Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві! Це оптимальний вибір!

Ми надаємо послуги
Фотогалерея
Наші переваги
Без болю
Всі процедури безболісні завдяки комп'ютерній анестезії STA. Також пропонуємо Вам можливість пройти лікування в стані медичного сну
Зручно
Клініка розташована поруч з м. Позняки, Осокорки, біля зупинки громадського транспорту. Онлайн запис на прийом. Замовлення зворотнього дзвінку. Автоматичне нагадування про прийом у лікаря
Вигідно
Якісні послуги за прийнятними цінами, картки знижок і акції. Безкоштовна консультація любого лікаря
Сучасно
Новітні технології - мікроскопи, лазери, озон, цифрові відбитки без ложки з масою, комп'ютерне моделювання усмішки, плазмоліфтинг ясен. Власна цифрова лабораторія для виготовлення зубних протезів
Якісно
Постійне стажування наших лікарів в Європі і США. Спільні консультації з лікарями різних спеціалізацій
Точно
Точна діагностика завдяки цифровому візіографу та комп'ютерному томографу. Цифрові відбитки, 100% цифрове планування і виготовлення зубних протезів у власній лабораторії
Легально
Ліцензія на хірургію і лікування зубів уві сні
Комфортно
Ви - назавжди наш VIP клієнт. До Ваших послуг - персональний менеджер, який відповідальний за найвищу якість послуг і сервісу для Вас
Відео відгуки наших клієнтів
Ознайомитися з відео відгуками можна тут
Наші лікарі
Відгуки про нас
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

7 голосов, оценка: 4.9 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!