Ми надаємо послуги
16449
Стоматологічна клініка Люми-Дент в Києві
Відгуки про нас

Стоматологічні поліклініки Люмі-Дент в Києві
Стоматології на Позняках та Оболоні

 

Втомилися шукати свою приватну стоматологічну поліклініку в Києві, якій можна довіряти?


Вас кидає в тремтіння тільки від одного виду стоматологічного крісла?

Бажаєте, щоб будь-яке лікування в стоматологічній полікліниці в Киеві, і навіть проведення анестезії - було абсолютно безболісним?

Бажаєте, щоб Вас якісно лікували за найсучаснішими технологіями, на кращому обладнанні, але при цьому щоб ціна за послуги була недорогою?

Турбуєтесь, що в процесі лікування раптово зросте ціна? Що Вас можуть обрахувати, обдурити при наданні стоматологічних послуг?

Не звикли вірити нікому на слово, а хочете спочатку побачити - яким буде результат?

Тоді Ви зайшли за адресою!

На нашому сайті Ви знайдете рішення і отримаєте відповіді на всі ці запитання, необхідно лише трохи часу на вивчення важливої ​​інформації й перегляду ряду відео.

З нашою командою Ви отримаєте те, що бажаєте - гарну посмішку й здорові зуби.

А також:

Впевненість у собі

Гарний настрій і самопочуття

Ви більше не будете соромитися посміхатися

Зможете їсти соковитий стейк, і отримувати від цього задоволення

І все це Ви отримаєте абсолютно без хворобливих відчуттів.

Звучить заманливо, правда?)

А тепер давайте по порядку.

ПЕРШІ ПРИВАТНІ МІСЬКІ СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОЛІКЛІНІКИ В СТОМАТОЛОГІЇ СТОЛИЦІ

Ви зараз перебуваєте на сайті мережі професійних недорогих дитячих та дорослих якісних стоматологій «Люмі-Дент» (Київ, Правий та Лівий берег, Оболонський та Дарницький райони, найближче до метро Позняки, Осокорки, Харківська, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра)

Наші Адреси:

Позняки:

вул. Анни Ахматової 14-А

Оболонь:

проспект Героїв Сталінграда 24-А

Нами створена перша краща мережа зубопротезних стоматологічних поліклінік в Києві з хороших лікарів стоматологів, готових недорого надати комплексні професійні послуги з лікування зубів, виготовлення зубних протезів, хірургічної зубної імплантації.

Наші приватні зубні поліклініки (не державні лікарні) розташовані в Оболонському та Дарницькому районах Правого та Лівого берега Києва, найближче до мікрорайонів Оболонь, Позняки, Осокорки, Березняки, Харківський, Русановка, Дарниця, Лівобережна - є однією з найбільших мереж в Києві.

На фото - наша команда лікарів стоматологів

Стоматологія Позняки Осокорки Київ фото Люмі-Дент

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент

Входить до трійки найбільших приватних стоматологічних поліклінік в Києві – має 15 робочих кабінетів, в тому числі 4 відділення хірургічної стоматології, 3 рентген кабінети з комп'ютерним томографом, радіовізіографом. Рентген кабінет працює як для пацієнтів наших стоматологічних поліклінік, так і для клієнтів інших медичних установ. 

"Стоматолог і я" – мало хто з професіоналів до кінця розуміють істиний сенс цих слів.

VIP мережа Стоматологічних клінік Люмі-Дент 

Є одною з кращих приватних поліклінік якісної стоматології з лікування зубів в Україні.

Вона має 4 окремих операційних, де легально під контролем цифрового рентгену проходять імплантація зубів, кісткова пластика, та інші маніпуляції.

Відділення хірургічної стоматології укомплектовані всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну, для дітей і дорослих.

Рейтинг клінік імплантації зубів на Позняках та Оболоні - Люми-Дент


Він надзвичайно високий в Україні - це визнають провідні постачальники зубних імплантів. Наші імплантаційні центри займають лідуюче місце в країні за рівнем і кількістю проведених операцій імплантації зубів.

Відділення хірургії обладнані всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну.

6 професійних ортодонтів якісної стоматології Люмі-Дент - виправляють прикус дорослим і дітям брекетами, пластинками, прозорими капами.

Консультація ортодонта в наших стоматологічних клініках в Києві безкоштовна. У лікарів інших спеціальностей також всі консультації безкоштовні.

12 протезистів (ортопедів) - подарують Вам сліпучу білосніжну усмішку на все життя, за допомогою ультратонких вінірів, що встановлюються без обточування зубів.

На фото - посмішка нашої пацієнтки після встановлення керамічних вінірів на зуби

Стоматологічна клініка Київ фото Люмі-Дент

Зубопротезні клініки Люмі-Дент в Києві

Є оптимальним рішенням за технічним оснащенням з усіх недержавних зубних поліклінік (лікарень) поруч з Вами на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві – хороші лікарі стоматологи нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових компаній. Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем, абсолютно безболісне лікування, і недорогий сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на стоматологічному обладнанні останнього покоління.

Зубні поліклініки Люмі-Дент у цифрах
(Дані за 2018 рік)

45

лікарів.

230

співробітника.

15

робочих кабінетів для лікування зубів.

849

керамічних вініра встановлено в рік.

43328

пацієнтів в рік.

689

поклейок брекет-систем
в рік.

1293

встановлених зубних
імплантів в рік.

462

операцій по імплантації
в рік.

965

лазерних відбілювань
в рік.

3610

професійних чисток
зубів в рік.

Колектив зубопротезних клінік

Є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Наші співробітники регулярно проходять стажування в перших стоматологічних поліклініках Європи і Америки.

Наші дитячі та дорослі якісні стоматології в Києві дарують Вам набагато більше, ніж просто лікування. Професійні, уважні фахівці подарують надовго гарну посмішку, гарний настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхів у кар'єрі.

Прекрасна посмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що ствердно кажуть наші ціни. З вартістю послуг лікування зубів можливо ознайомитися на сторінці "Ціни".

Відгуки – текстові та відео – Ви можете побачити за вказаним посиланням. Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних порталів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про наші зубопротезні клініки.

"Стоматолог і я" – це дійсно про нас.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Номери телефонів для запису представлені вгорі цієї сторінки. Досить один раз клікнути на хрестики, щоб відкрились номери телефонів.

Наша приватна мережа стоматологічних клінік в Києві – оптимальний вибір по розташуванню поруч з Вами – знаходиться за адресами: Правий та Лівий берег Києва, масиви Оболонь, Позняки, Осокорки, Березняки, Харьківський, Русановка. Це поруч з жителями на вулицях Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, проспект Героїв Сталінграда, Маліновського. На мікрорайонах Оболонь, Позняки, Осокорки та Харківський.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури фахівці здійснюють для дітей і дорослих під безболісною і якісною комп'ютерною анестезією – абсолютний комфорт під час візиту в наші не державні та по рейтингу перші стоматологічні поліклініки, найближчі до Вас!

Наші стоматологічні клініки укомплектовані мікроскопами, лазерними апаратами, цифровим рентгеном – комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України. Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі – це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах, клініках і лікарнях США, Європи.

На фото - адміністратори на рецепшен однієї з наших клінік

Стоматологія стоматологічна клініка Позняки Осокорки Київ фото ЛюміДент

Ви отримаєте початкові хороші враження відразу під час першого дзвінка по телефону – адміністратори і весь персонал навчилися і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів. Повірте – ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога за зручним графіком роботи для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо посмішки клієнтів!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти кращі зубні клініки дорослої стоматології Люмі-Дент – це найближчі недорогі перші стоматології в Оболонському та Дарницькому районі біля вулиць Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, проспект Героїв Сталінграда, Малиновського.

Графік роботи стоматологій – усі дні з 8-00 до 21-00, без вихідних.

Наш девіз – "Стоматолог і я" – все найкраще для клієнтів!

Альтернативи немає – звертайтеся в Люмі-Дент - якісні приватні стоматологічні поліклініки в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві!

Це оптимальний вибір!

Запишіться на безкоштовну консультацію!


11 голосів, оцінка: 4.9 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!