Ми надаємо послуги
27522
Стоматологічна клініка Люмі-Дент в Києві
Наші переваги
Без болю
Всі процедури безболісні завдяки комп'ютерній анестезії STA . Також пропонуємо Вам можливість пройти лікування у стані медичного сну. Це дуже комфортно и повністю безпечно.
Фото наших робіт до та після
Ми не тільки говоримо про високу якість та результат, а й показуємо багато фотографій робіт наших пацієнтів. Довіряйте справам, а не словам! Дивіться фото красивих посмішок наших клієнтів.
Вигідно
Якісні послуги за відмінними цінам, картки знижок і акції. Безкоштовна консультація любого лікаря (окрім дитячого лікаря)
Сучасно
Сучасна діагностика завдяки цифровому візіографу та комп'ютерному томографу. Цифрові відбитки без відбиткової маси, 100% цифрове планування і виготовлення зубних протезів у власній лабораторії. Використання в роботі лазерних технологій лікарями усіх спеціалізацій.
Точно та якісно
Практично усі роботи наші лікарі запроваджують за допомогою стоматологічних мікроскопів - тільки з ними можна отримати максимальну точність та якісний результат.
Зручно
Клініки розташовані (дивитись адреси та локації на карті) поруч з м. Позняки, Осокорки, Мінська, біля зупинок громадського транспорту. Онлайн запис на прийом. Замовлення зворотнього дзвінку. Автоматичне нагадування про прийом у лікаря.
Легально
Медична ліцензія на хірургію та лікування зубів уві сні
Комфортно
Ви - назавжди наш VIP клієнт. До Ваших послуг - персональний менеджер, який відповідальний за найвищу якість послуг і сервісу для Вас
Відео відгуки наших клієнтів
Маємо багато рекомендацій! Ознайомтеся із багатьма відео відгуками наших клієнтів.
Наші лікарі
Відгуки про нас

Стоматологія Позняки Осокорки і Оболонь
Стоматологічні клініки Люмі-Дент в Києві

Втомилися шукати поруч з Вами стоматологічну клініку в Києві, якій можна довіряти?

Вас кидає в тремтіння тільки від одного виду крісла стоматолога в клініці?

Втомилися від дешевого сервісу в державній стоматологічній поліклініці?

Хочете, щоб будь-яке лікування зубів в київській клініці стоматології (Позняки, Осокорки, Оболонь), і навіть проведення анестезії - було абсолютно безболісним?

Хочете, щоб Вам якісно і недорого лікували зуби в клініці за найсучаснішими технологіями, на кращому стоматологічному обладнанні? Але при цьому щоб ціна за послуги клініки була недорогою?

Чи переживаєте, що в процесі лікування зубів в клініці раптово зросте ціна? Що Вас можуть обрахувати, обдурити при наданні послуг?

Не звикли вірити нікому на слово, а хочете спочатку побачити - яким буде результат?

Тоді Ви зайшли за адресою!

На сайті нашої мережі міських київських стоматологій на Позняках, Осокорках і Оболоні (приватні стоматологічні поліклініки в Оболонському та Дарницькому районах, на вулиці Анни Ахматової і проспекті Героїв Сталінграда) - Ви знайдете рішення і отримаєте відповіді на всі ці запитання, необхідно лише трохи часу на вивчення важливої інформації і перегляду ряду відео.

Стоматологічна клініка київ фото Люмі-Дент

З командою наших стоматологічних поліклінік "Люмі Дент" Ви отримаєте те, що хочете - гарну усмішку і здорові зуби.

А також:

Впевненість в собі

Гарний настрій і самопочуття

Ви більше не будете соромитися усміхатися

Зможете їсти своїми зубами соковитий стейк, і отримувати від цього задоволення

І все це Ви отримаєте абсолютно без болісних відчуттів.

Звучить заманливо, правда?)

А тепер давайте по порядку.

Ви зараз перебуваєте на офіційному сайті приватної мережі міських професійних дитячої та дорослої зубної київської стоматології на Позняках та Оболоні - клінік «Люмі Дент» (Київ, Правий і Лівий берег, Оболонський і Дарницький район, найближчі приватні стоматологічні поліклініки поруч з Вами, поруч з метро Позняки , Осокорки, Харківська, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра)

Адреси стоматологічних клінік в Києві:

Стоматологія Позняки Осокорки:

вулиця Анни Ахматової 14-А

Стоматологія Оболонь:

проспект Героїв Сталінграду

24-А

 

Графік роботи клінік: з 8-00 до 21-00 без вихідних

Нами створена краща мережа зубопротезних приватних стоматологічних клінік Києва з хороших лікарів стоматологів, готових якісно і недорого надати комплексні професійні послуги з лікування зубів, виготовлення зубних протезів, хірургічної зубної імплантації.

Наші приватні міські зубні стоматологічні поліклініки на масивах Позняки та Оболонь (стоматологи в недержавних лікарнях) - клініки розташовані в Оболонському та Дарницькому районах Правого і Лівого берега Києва (столиці України).

На фото - команда лікарів стоматологів

зубних поліклінік "Люмі Дент"

Стоматологія Позняки Осокорки Київ фото Люмі Дент

Мережа стоматологічних клінік Києва "Люмі Дент"

Стоматологія на Ахматової і Героїв Сталінграда

Входить до трійки найбільших приватних дентальних клінік в столиці - має 15 робочих стоматологічних кабінетів, в тому числі 4 імплантологічних операційних, 3 рентген кабінети з комп'ютерними томографами з цефалостатом (з можливістю отримання ортопантомограми, томограми, телерентгенограми), радіовізіографами.

Рентген кабінети працюють для пацієнтів наших зубних стоматологічних поліклінік, і для клієнтів з інших київських зубних медичних центрів.

У наших зубних медцентрах працює власна новітня повністю цифрова зуботехнічна лабораторія, яка знаходиться в стоматології на Позняках, в відділенні на вул. Анни Ахматової, і виготовляє всі види зубних протезів екстра-класу.

Завдяки власній київській стоматологічній лабораторії - наші стоматологи в поліклініках мають можливість пропонувати дуже цікаву цінову пропозицію на виготовлення всіх видів зубних протезів.

"Стоматолог і я" - далеко не всі професіонали до кінця розуміють істинний сенс цих слів.

VIP мережа стоматологічних клінік Києва

Є однією з кращих приватних зубних хороших стоматологій на Позняках Осокорках і Оболоні, по лікуванню зубів.

Мережа поліклінік має 4 окремих операційних, де легально під контролем цифрового рентгена проходить імплантація зубів, кісткова пластика, видалення зубів мудрості, інші маніпуляції.

Рейтинг центрів імплантації зубів на Позняках, Осокорках і Оболоні

Надзвичайно високий в Україні - це визнають провідні постачальники зубних імплантів.

Наші імплантаційні центри займають лідируюче місце в країні за рівнем і кількістю проведених операцій імплантації зубів.

Відділення хірургії зубних стоматологій на Позняках, Осокорках і Оболоні обладнані всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну.

7 професійних ортодонтів хорошої стоматології в Києві "Люмі Дент" - виправляють прикус дорослим і дітям брекетами, пластинками, прозорими капами.

Консультація ортодонта в наших дорослих і дитячих стоматологічних клініках на Ахматової і Героїв Сталінграда - безкоштовна. У лікарів інших спеціальностей також всі консультації безкоштовні.

3 дитячих стоматолога в відділеннях дитячої стоматології - лікують дітей будь-якого віку, починаючи з моменту прорізування перших зубів.

10 протезистів (ортопедів) - подарують Вам сліпучу білосніжну усмішку на все життя, за допомогою ультратонких вінірів, що встановлюються без обточування зубів.

На фото - реставрація усмішки керамічними вінірами пацієнтці нашої стоматологічної клініки

Стоматологічна клініка Київ фото Люмі Дент

Зубопротезні стоматологічні клініки "Люмі Дент" в Києві

Є оптимальним вибором за технічним оснащенням з усіх недержавних міських зубних поліклінік стоматології дорослих і дитячих (лікарень) поруч з Вами на Оболоні, Позняках, Осокорках, поблизу до Виноградаря, Дарниці, Лівобережної, Русанівці, Березняках, Харківському масиву - хороші лікарі стоматологи (в простолюдді - зубники) нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових компаній.

Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем, абсолютно безболісне лікування, і недорого VIP сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи фахівців, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на обладнанні останнього покоління.

Зубні поліклініки "Люмі-Дент" у цифрах
(Дані за 2020 рік)

45

лікарів.

315

співробітників.

15

робочих кабінетів для лікування зубів.

849

керамічних вінірів встановлено в рік.

43328

пацієнтів в рік.

689

брекет-систем
в рік.

1293

зубних
імплантів в рік.

462

операцій по імплантації
в рік.

965

лазерних відбілювань
в рік.

3610

професійних чисток
зубів в рік.

Колектив зубопротезних клінік

Являється асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Наші фахівці регулярно проходять стажування в перших стоматологічних поліклініках Європи і Америки.

Наша міська доросла та дитяча стоматологія (Позняки, Осокорки, Оболонь, поруч з масивами Березняки, Русанівка, Харківський, поблизу до мікрорайонів Дарниця, Лівобережна) - дарує Вам набагато більше, ніж просто лікування.

Професійні, пильні фахівці подарують надовго красиву усмішку, відмінний настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхи в кар'єрі.

Прекрасна усмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що кажуть наші ціни.

З вартістю послуг лікування зубів можливо ознайомитися на нашому офіційному сайті на сторінці "Ціни стоматології Києва". Дорослі пацієнти і діти - діляться своїми враженнями про лікарів, рівень сервісу і якості послуг.

Відгуки стоматології Києва - текстові та відео - Ви можете побачити на офіційному сайті по вказаному посиланню.

Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних сайтів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про наші зубопротезні центри.

"Стоматолог і я" - це дійсно про нас.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Наші роботи".

Номери телефонів для запису представлені на сайті вгорі цієї сторінки. Досить один раз клікнути на хрестики, щоб відкрилися номера телефонів.

Дитяча та Доросла Стоматологія на Позняках та Оболоні

Наша приватна мережа стоматологічних клінік в Києві - оптимальний вибір по розташуванню поруч з Вами - знаходиться за адресою: Лівий і Правий берег, Оболонь, Позняки, Осокорки - це кращі стоматології VIP поруч з проживаючими на вулицях Анни Ахматової, Драгоманова, Григоренка.

Поблизу до вулиць Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, проспекті Героїв Сталінграда, Малиновського, найближчі до мікрорайонів Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Березняки, Русанівка.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури фахівці здійснюють для дітей і дорослих - під безболісною і якісною комп'ютерною анестезією - абсолютний комфорт під час візиту в нашу недержавну і по рейтингу першу мережу стоматологічних клінік Києва, найближчих до Вас!

Для наших відвідувачів, які мають алергію на місцеві знеболюючі препарати, або ж сильно бояться будь-яких процедур у стоматолога - ми раді запропонувати послугу проведення лікування в стані медикаментозного сну (в побуті - під загальним наркозом).

Наші центри в Оболонському та Дарницькому районах мають ліцензію на проведення подібних маніпуляцій, в штаті постійно працюють 2 лікарі анестезіолога. Ви спокійно спите, поки наші фахівці ремонтують зуби. Через годину після такої загальної седації можна повертатися до щоденних справ.

Наші стоматологічні клініки в Києві укомплектовані мікроскопами, лазерними апаратами, цифровим рентгеном - комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України.

Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі - це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах і лікарнях США, Європи.

Ви отримаєте початкові хороші враження відразу під час першого дзвінка по телефону (вгорі на цьому сайті) - адміністратори і весь персонал наших медцентрів навчились і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів.

На фото - наші ввічливі адміністратори завжди раді Вам!

Стоматологічна клініка стоматолог Позняки Осокорки Київ фото Люмі Дент

Повірте - ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога за зручним графіком роботи для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо усмішку клієнтів!

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти найкращі зубні клініки дорослої стоматології VIP Люмі-Дент - це кращі клініки в Оболонському та Дарницькому районах поруч біля вулиць Анни Ахматової, Драгоманова, Григоренка, поблизу до вулиць Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, проспекту Героїв Сталінграда, Малиновського.

Мережа клінік стоматології Люмі-Дент - це зубні медичні центри, найближчі до масивів Мінський, Оболонь, Харківський, Березняки, Позняки, Осокорки, Русанівка. Стоматологи поруч з метро Осокорки, Позняки, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Мінська, Оболонь, Героїв Дніпра.

Графік роботи VIP мережі клінік стоматології на Позняках та Оболоні (Оболонський та Дарницький район)

Всі дні з 8-00 до 21-00, без вихідних.

Девіз мережі приватних стоматологічних поліклінік Люмі-Дент - "Стоматолог і я" - все найкраще для клієнтів!

Працюємо якісно і недорого!

Запишіться до стоматолога на цьому сайті в найближчі до Вас на районі стоматологічні клініки Києва на Ахматової 14А і Героїв Сталінграда 24А - "Люмі-Дент" - на безкоштовну консультацію!

 

Автор: Дудко Тетяна Віталіївна, головний лікар мережі клінік Люмі-Дент

Автор: Дудко Тетяна


13 голосів, оцінка: 4.9 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest