Ми надаємо послуги
4017
Наші переваги
Без болю
Всі процедури безболісні завдяки комп'ютерній анестезії STA. Також пропонуємо Вам можливість пройти лікування в стані медичного сну
Зручно
Клініки розташовані поруч з м. Позняки, Осокорки, Мінська, біля зупинок громадського транспорту. Онлайн запис на прийом. Замовлення зворотнього дзвінку. Автоматичне нагадування про прийом у лікаря.
Вигідно
Якісні послуги за прийнятними цінами, картки знижок і акції. Безкоштовна консультація любого лікаря
Сучасно
Новітні технології - мікроскопи, лазери, озон, цифрові відбитки без ложки з масою, комп'ютерне моделювання усмішки, плазмоліфтинг ясен. Власна цифрова лабораторія для виготовлення зубних протезів
Якісно
Постійне стажування наших лікарів в Європі і США. Спільні консультації з лікарями різних спеціалізацій
Точно
Точна діагностика завдяки цифровому візіографу та комп'ютерному томографу. Цифрові відбитки, 100% цифрове планування і виготовлення зубних протезів у власній лабораторії
Легально
Ліцензія на хірургію і лікування зубів уві сні
Комфортно
Ви - назавжди наш VIP клієнт. До Ваших послуг - персональний менеджер, який відповідальний за найвищу якість послуг і сервісу для Вас
Відео відгуки наших клієнтів
Ознайомитися з відео відгуками можна тут

Стоматологічні клініки Люмі-Дент Київ

ПЕРШІ ПРИВАТНІ МІСЬКІ СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОЛІКЛІНІКИ В СТОМАТОЛОГІЇ СТОЛИЦІ

Шановні клієнти, вітаємо! Ви зараз перебуваєте на сайті мережі професійних недорогих дитячих та дорослих стоматологій «Люмі-Дент» (Київ, Правий та Лівий берег, Оболонський та Дарницький райони, найближче до метро Позняки, Осокорки, Харківська, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра).

Наші Адреси:

Позняки: вул. А. Ахматової 14-А.

Оболонь: проспект Героїв Сталінграда 24-А. 

Нами створена перша краща мережа зубопротезних стоматологічних клінік в Києві з хороших лікарів стоматологів, готових недорого надати комплексні професійні послуги з лікування зубів, виготовлення зубних протезів, хірургічної зубної імплантації. Наші приватні зубні поліклініки (не державні лікарні) розташовані в Оболонському та Дарницькому районах Правого та Лівого берега Києва, найближче до мікрорайонів Оболонь, Позняки, Осокорки, Березняки, Харківський, Русановка, Дарниця, Лівобережна - є однією з найбільших мереж в Києві.

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент

Входить до трійки найбільших приватних стоматологічних поліклінік в столиці – має 15 робочих кабінетів, в тому числі 4 відділення хірургічної стоматології, 3 рентген кабінети з комп'ютерним томографом, радіовізіографом. Рентген кабінет працює як для пацієнтів наших стоматологічних поліклінік, так і для клієнтів інших медичних установ. 

"Стоматолог і я" – мало хто з професіоналів до кінця розуміють істинний сенс цих слів.

VIP мережа Стоматологічних клінік Люмі-Дент 

Є одною з кращих приватних поліклінік стоматології з лікування зубів в Україні.

Вона має 4 окремих операційних, де легально під контролем цифрового рентгену проходять імплантація зубів, кісткова пластика, та інші маніпуляції.

Відділення хірургічної стоматології укомплектовані всім необхідним обладнанням для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну, для дітей і дорослих.

Зубопротезні клініки Люмі-Дент в Києві

Є оптимальним рішенням за технічним оснащенням з усіх недержавних зубних поліклінік (лікарень) поруч з Вами на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві – хороші лікарі стоматологи нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових компаній. Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем, абсолютно безболісне лікування, і недорогий сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на стоматологічному обладнанні останнього покоління.

Зубні поліклініки Люмі-Дент у цифрах
(Дані за 2018 рік)

48

лікарів.

202

співробітника.

15

робочих кабінетів для лікування зубів.

1024

керамічних вініра встановлено в рік.

47952

пацієнтів в рік.

582

поклейок брекет-систем
в рік.

3102

встановлених зубних
імплантів в рік.

1135

операцій по імплантації
в рік.

969

лазерних відбілювань
в рік.

3999

професійних чисток
зубів в рік.

Колектив зубопротезних клінік

Є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Наші співробітники регулярно проходять стажування в перших стоматологічних поліклініках Європи і Америки.

Наші дитячі та дорослі кращі стоматології в Києві дарують Вам набагато більше, ніж просто лікування. Професійні, уважні фахівці подарують надовго гарну посмішку, гарний настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхів у кар'єрі.

Прекрасна посмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що ствердно кажуть наші ціни. З вартістю послуг лікування зубів можливо ознайомитися на сторінці "Ціни".

Відгуки – текстові та відео – Ви можете побачити за вказаним посиланням. Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних порталів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про наші зубопротезні клініки.

"Стоматолог і я" – це дійсно про нас.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Номери телефонів для запису представлені вгорі цієї сторінки. Досить один раз клікнути на хрестики, щоб відкрились номери телефонів.

Наша приватна мережа стоматологічних клінік в Києві – оптимальний вибір по розташуванню поруч з Вами – знаходиться за адресами: Правий та Лівий берег Києва, масиви Оболонь, Позняки, Осокорки, Березняки, Харьківський, Русановка. Це поруч з жителями на вулицях Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, проспект Героїв Сталінграда, Маліновського. На мікрорайонах Оболонь, Позняки, Осокорки та Харківський.

У нас не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури фахівці здійснюють для дітей і дорослих під безболісною і якісною комп'ютерною анестезією – абсолютний комфорт під час візиту в наші не державні та по рейтингу перші стоматологічні поліклініки, найближчі до Вас!

Наші стоматологічні клініки укомплектовані мікроскопами, лазерними апаратами, цифровим рентгеном – комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України. Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі – це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах, клініках і лікарнях США, Європи.

Ви отримаєте початкові хороші враження відразу під час першого дзвінка по телефону – адміністратори і весь персонал навчилися і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів. Повірте – ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога за зручним графіком роботи для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо посмішки клієнтів!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти кращі зубні клініки дорослої стоматології Люмі-Дент – це найближчі недорогі перші стоматології в Оболонському та Дарницькому районі біля вулиць Анни Ахматової, Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Княжий Затон, Урлівська, Здолбунівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе, проспект Героїв Сталінграда, Малиновського.

Графік роботи стоматологій – усі дні з 8-00 до 21-00, без вихідних.

Наш девіз – "Стоматолог і я" – все найкраще для клієнтів!

Альтернативи немає – звертайтеся в перші стоматологічні поліклініки Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві!

Це оптимальний вибір!


7 голосов, оценка: 4.9 из 5

Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!