Стоматологія Київ

Вітаємо Вас на сайті стоматологічної клініки «Люмі-Дент»! (Київ, Лівий берег, Дарницький район, метро Позняки, Осокорки, вул. А. Ахматової 14-а).

Ми створили професійну команду фахівців, які готові надати Вам повний асортимент стоматологічної допомоги та усунути будь-які стоматологічні захворювання. Наша стоматологічна клініка розташована в Дарницькому районі Києва, на масиві Позняки. Клініка Люмі-Дент - найбільша клініка на Лівому Березі Києва, також входить в трійку найбільших клінік Києва – складається з 5 лікарських кабінетів та окремого хірургічного блоку, рентген-кабінету з комп'ютерним томографом та радіовізіографом. Ми вважаємо нашу клініку однією з небагатьох професійних клінік в Києві, так як наша стоматологічна клініка на Позняках має окрему операційну, в якій офіційно проходять багато хірургічних маніпуляцій, таких, як наприклад, імплантація зубів.

Наша стоматологія Люмі-Дент на Позняках в Дарницькому районі, Київ, використовує останні досягнення сучасної стоматології, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників. Під час перебування в нашій стоматологічній клініці ми гарантуємо Вам тільки позитивні емоції, абсолютно безболісне лікування, і сервіс найвищого класса. Наша стоматологія дарує Вам набагато більше, ніж стоматологічні послуги. Ми даруємо Вам посмішку, гарний настрій, радість спілкування, віру в себе, любов і повагу друзів, близьких, колег, успішну кар'єру. Ми вважаємо що гарна посмішка повинна бути доступна кожному, про що ствердно говорять наші ціни. З цінами на наші послуги Ви можете ознайомитися тут

Наша стоматологія має дуже зручне розташування - знаходиться в Дарницькому районі на Позняках, поруч з масивами Осокорки, Харківський, до неї дуже зручно дістатися тим хто живе на вулицях Ревуцького, Драгоманова, Григоренко, Урлівська, Тростянецька, Бажана, Пчілки, Харківське шосе.

Найкращою нагородою за нашу працю ми вважаємо усмішку на Ваших вустах. Тоді ми розуміємо, що зробили щось дійсно важливе!

Ми надаємо послуги
Фотогалерея
Наші лікарі
Відгуки про нас
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!