8:00 - 21:00
ua

3 Стоматологічні клініки [Люмі-Дент] в Києві- Позняки, Осокорки, Солом'янка, Оболонь

Дивитися відео
Ми надаємо послуги
Дивитися більше

Втомилися шукати поруч з Вами стоматологічну клініку в Києві, якій можна довіряти?

Вас кидає в жар тільки від одного виду крісла стоматолога в клініці?

Втомилися від дешевого сервісу в державній стоматологічній поліклініці?

Хочете, щоб будь-яке лікування зубів у стоматолога в клініці стоматології (Позняки, Осокорки, Солом'янка, Оболонь), і навіть проведення анестезії - було абсолютно безболісним?

Хочете, щоб Вам якісно і недорого лікували зуби в клініці за найсучаснішими технологіями, на кращому стоматологічному обладнанні? Але при цьому щоб ціна за послуги стоматолога була недорогою?

Чи переживаєте, що в процесі лікування зубів в клініці раптово зросте ціна? Що стоматолог Вас може обрахувати, обдурити при наданні послуг?

Не звикли вірити нікому на слово, а хочете спочатку побачити - яким буде результат?

Тоді Ви зайшли за адресою!

На сайті нашої мережі міської київської стоматології на Позняках, Осокорках - Ви знайдете рішення і отримаєте відповіді на всі ці запитання, необхідно лише трохи часу на вивчення важливої інформації і перегляду ряду відео.

Етапи лікування в стоматології поруч

Стоматологічна клініка київ фото Люмі-Дент

З командою стоматологів стоматологічних клінік "Люмі-Дент" Ви отримаєте те, що хочете - гарну усмішку і здорові зуби

А також:

Впевненість в собі

Гарний настрій і самопочуття

Ви більше не будете соромитися усміхатися

Зможете їсти своїми зубами соковитий стейк, і отримувати від цього задоволення

І все це Ви отримаєте абсолютно без болісних відчуттів.

Звучить заманливо, правда?)

А тепер давайте по порядку.

Ви зараз перебуваєте на офіційному сайті приватної мережі міських професійних дитячої та дорослої зубної київської стоматології на Позняках - клінік «Люмі Дент» (Київ, Правий і Лівий берег, Солом'янський район, Оболонський і Дарницький район.

Це найближчі приватні стоматологічні поліклініки поруч з Вами, поруч з метро Харківська, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська).

Як знайти найближчу і недорогу стоматологію поруч?

Адреси стоматологічних клінік в Києві

Стоматологія Позняки Осокорки

вулиця Анни Ахматової 14А

Прокласти маршрут

 

Стоматологія Оболонь:

проспект Героїв Сталінграда 24-А

Прокласти маршрут

 

Стоматологія Солом'янський район

вул. Левка Мацієвича 2/4

Прокласти маршрут

 

Графік роботи клінік: з 8-00 до 21-00 без вихідних.

Графік роботи call-центру: з 8-00 до 22-00 без вихідних.

 

Компанія Люмі-Дент зайняла 1 місце у незалежному рейтингу кращих стоматологій Києва "Народний бренд" у 2020 і 2021 роках.

 

Стоматологія Київ Народный бренд 2020

 

Народный бренд 2021 фото Люмидент

 

Нами створена краща мережа зубопротезних приватних стоматологічних клінік Києва з хороших лікарів стоматологів, готових якісно і недорого надати комплексні професійні послуги з лікування зубів, виготовлення зубних протезів, хірургічної зубної імплантації.

Наші приватні міські зубні стоматологічні поліклініки на масивах Позняки Осокорки (стоматологи в недержавних лікарнях) - клініки розташовані в Оболонському, Солом'янському та Дарницькому районах Правого і Лівого берега Києва (столиці України).

На фото - команда лікарів стоматологів

зубних клінік "Люмі Дент".

Стоматологія Позняки Осокорки Київ фото Люмі Дент

Мережа стоматологічних клінік Києва "Люмі Дент"

Зубна стоматологія на Ахматової, Левка Мацієвича та Героїв Сталінграда входить до трійки найбільших приватних дентальних клінік в столиці.

Люмі-Дент має 23 робочих стоматологічних кабінетів, в тому числі 5 імплантологічних операційних, 4 рентген кабінети з комп'ютерними томографами з цефалостатом (з можливістю отримання ортопантомограми, томограми, телерентгенограми), радіовізіографами.

Рентген кабінети працюють для пацієнтів наших зубних стоматологічних поліклінік, і для клієнтів з інших київських зубних клінік.

У наших зубних медцентрах працює власна новітня повністю цифрова зуботехнічна лабораторія, яка знаходиться в стоматології на Осокорках Позняках, у відділенні на вул. Анни Ахматової, і виготовляє всі види зубних протезів екстра-класу.

Завдяки власній київській стоматологічній лабораторії - наші стоматологи в поліклініках мають можливість пропонувати дуже цікаву цінову пропозицію на виготовлення всіх видів зубних протезів.

"Стоматолог і я" - далеко не всі професіонали до кінця розуміють істинний сенс цих слів.

Краща мережа стоматологічних клінік Києва

Люмідент є однією з найкращих приватних зубних хороших стоматологій по лікуванню зубів.

Мережа поліклінік має 6 окремих операційних, де 7 хірургами стоматологами легально під контролем цифрового рентгена робиться імплантація зубів, кісткова пластика, видалення зубів мудрості, інші маніпуляції.

Найкрупніша стоматологія на Позняках, Осокорках

Рейтинг центрів імплантації зубів Люмідент надзвичайно високий в Україні - це визнають провідні постачальники зубних імплантів.

Наші хурірги стоматологи займають лідируюче місце в країні за рівнем і кількістю проведених операцій імплантації зубів.

Відділення хірургії зубних стоматологій обладнані для проведення процедур під безболісною комп'ютерною анестезією, або в стані медикаментозного сну.

11 професійних ортодонтів хорошої стоматології "Люмі Дент" - виправляють прикус дорослим і дітям брекетами, пластинками, прозорими капами.

Консультація ортодонта в наших дорослих і дитячих стоматологічних клініках на Ахматової (Осокорки, Позняки) - безкоштовна. У лікарів стоматологів інших спеціальностей також всі консультації безкоштовні.

3 дитячих стоматолога в відділеннях дитячої стоматології - лікують дітей будь-якого віку, починаючи з моменту прорізування перших зубів.

12 протезистів (стоматологів ортопедів) - подарують Вам сліпучу білосніжну усмішку на все життя, за допомогою ультратонких вінірів, що встановлюються без обточування зубів.

На фото - реставрація усмішки керамічними вінірами пацієнтці нашої стоматологічної клініки.

Стоматологічна клініка Київ фото Люмі Дент

Статистика стоматологічних клінік "Люмі Дент" в Києві

Є оптимальним вибором за технічним оснащенням з усіх недержавних міських зубних клінік стоматології дорослих і дитячих (лікарень) поруч з Вами на Позняках, Осокорках.

Хороші лікарі стоматологи (в простолюдді - зубники) нашої команди використовують новітні дентальні технології, а також обладнання кращих світових компаній.

Під час візиту Вам гарантовані тільки позитивні емоції, спілкування з ввічливим лікарем стоматологом, абсолютно безболісне лікування, і недорого VIP сервіс кращого класу.

У нашій роботі враховується більш ніж 20-річний досвід роботи стоматологів, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові технології на обладнанні останнього покоління.

Зубні клініки "Люмі-Дент" у цифрах

(Дані за 2021 рік).

52

стоматолога.

515

співробітників.

23

робочих кабінета для лікування зубів.

849

керамічних вінірів встановлено в рік.

43328

пацієнтів в рік.

689

брекет-систем
в рік.

1293

зубних
імплантів в рік.

462

операцій по імплантації
в рік.

965

лазерних відбілювань
в рік.

3610

професійних чисток
зубів в рік.

Стоматологи - колектив клінік стоматології

Люмі-Дент є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Наші стоматологи регулярно проходять стажування в перших стоматологічних поліклініках Європи і Америки.

Наша міська доросла та дитяча стоматологія (Солом'янка, Позняки, Осокорки, Оболонь) - дарує Вам набагато більше, ніж просто лікування.

Кращі стоматологи подарують надовго красиву усмішку, відмінний настрій, життєвий позитив, любов, повагу близьких людей, колег, успіхи в кар'єрі.

Прекрасна усмішка і здорові зуби повинні бути доступні недорого кожному, про що кажуть наші ціни.

З вартістю послуг лікування зубів можна ознайомитися на нашому офіційному сайті на сторінці "Ціни стоматології". Дорослі пацієнти і діти - діляться своїми враженнями про лікарів стоматологів, рівень сервісу і якість послуг.

Відгуки стоматології - текстові та відео - Ви можете побачити на офіційному сайті за вказаним посиланням.

Ми відкрито надаємо також посилання авторитетних медичних сайтів, де можна прочитати незалежні думки клієнтів про наших хороших лікарів стоматологів.

"Стоматолог і я" - це дійсно про нас.

Вкрай важливо до відвідування лікаря стоматолога бачити результати роботи інших пацієнтів. Цю інформацію Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Наші роботи".

Номери телефонів для запису представлені на сайті вгорі цієї сторінки.

Дитяча та доросла стоматологія на Позняках, Осокорках

Солом'янці, Оболоні

Наша приватна мережа стоматологічних клінік в Києві - оптимальний вибір по розташуванню поруч з Вами - знаходиться за адресою: Лівий і Правий берег - це кращі стоматології поруч з проживаючими на вулицях Анни Ахматової, Драгоманова.

У нас стоматологи не використовують шприц при введенні анестезії! Всі процедури фахівці здійснюють для дітей і дорослих - під безболісною і якісною комп'ютерною анестезією - абсолютний комфорт під час візиту в нашу недержавну і по рейтингу першу мережу стоматологічних клінік, найближчих до Вас!

Для наших відвідувачів, які мають алергію на місцеві знеболюючі препарати, або ж сильно бояться будь-яких процедур у стоматолога - ми раді запропонувати послугу проведення лікування в стані медикаментозного сну (в побуті - під загальним наркозом).

Наші центри стоматології в Дарницькому районі та інших мають ліцензію на проведення подібних маніпуляцій, в штаті постійно працюють 5 лікарів анестезіологів.

Ви спокійно спите, поки наші стоматологи ремонтують зуби. Через годину після такої загальної седації можна повертатися до щоденних справ.

Наші стоматологічні клініки в Києві (Позняки, Осокорки) укомплектовані мікроскопами, лазерними апаратами, цифровим рентгеном - комп'ютерним томографом, також багатьма іншими технологіями, якими оснащені лише кілька приватних дентальних центрів України.

Однак найбільш цінний аспект в нашій роботі - це найкращі лікарі стоматологи, які мають відмінні оцінки відвідувачів, і які пройшли стажування у відомих медичних центрах і лікарнях США, Європи.

Ви отримаєте хороші враження відразу під час першого дзвінка по телефону (вгорі на цьому сайті) - адміністратори і кращі стоматологи наших медцентрів навчились і успішно застосовують в практиці передову систему менеджменту спілкування і обслуговування клієнтів.

На фото - наші ввічливі адміністратори завжди раді Вам!

Стоматологічна клініка стоматолог Позняки Осокорки Київ фото Люмі Дент

Повірте - ще ніколи відвідування хорошого лікаря стоматолога за зручним графіком роботи для лікування зубів не було таким комфортним і приємним!

Головною нагородою за нашу працю вважаємо усмішку клієнтів!

Важливо! Стоматологія Люмі-Дент пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші найближчі зубні клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Адреси та орієнтири, щоб зручніше знайти найкращі зубні клініки дорослої стоматології VIP Люмі-Дент - це кращі клініки, в т.ч. Дарницькому районі, поруч біля вулиць Анни Ахматової, Драгоманова.

Мережа клінік стоматології Люмі-Дент - це зубні медичні центри, найближчі до масивів Позняки, Осокорки. 

Графік роботи мережі клінік стоматології

Стоматологи Люмідент працюють всі дні з 8-00 до 21-00, без вихідних.

Девіз мережі приватних стоматологічних поліклінік Люмі-Дент - "Стоматолог і я" - все найкраще для клієнтів!

Запишіться до стоматолога на цьому сайті в найближчі до Вас на районі стоматологічні клініки Києва на Ахматової 14А (Дарницький район, Осокорки Позняки), Левка Мацієвича 2/4 та Героїв Сталінграда 24А - "Люмі-Дент" - на безкоштовну консультацію!

 

Дудко Т.В., головний лікар стоматолог, офіс на Ахматової 14 а.

Автор: Дудко Татьяна

Відгуки про нас
Дивитися більше
Хештеги
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію
Наші клініки на карті
  • м. Київ, Позняки Осокорки, вул. Анни Ахматової 14-А Адреса стоматології Люмі-Дент на Позняках, вул. Анни Ахматової 14-А
  • м. Київ, Оболонь, проспект Героїв Сталінграда 24-А Адреса та контакти стоматології Люмі-Дент на Оболонi, проспект Володимира Івасюка 24-А (колишній просп. Героїв Сталінграда). Заїзд з вул. Прирічна!
  • м. Київ, Солом'янка, вул. Левка Мацієвича 2/4 Адреса стоматології Люмі-Дент на Солом'янці, вул. Левка Мацієвича 2/4