Вініри чи брекети?
Що краще вибрати?

Наші послуги
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 березня!
4241 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
Ультратонкий керамічний вінір (без підпилювання емалі)
Акція! – Тільки до 31 березня!
8212 грн
Прямий терапевтичний вінір 2490 грн
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Встановлення брекет-системи керамічної 19099 грн
Встановлення сапфірової (монокристалічної) брекет-системи 21599 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Усі переваги брекетів
 • Усі переваги вінірів
 • Комбінація двох підходів: ідеальний вибір

 

Якщо потрібно виправити дефекти в зубному ряді, які відображаються на естетичному сприйнятті усмішки, у стоматологів є для цього всі рішення.

Нерідко різні технології і методики дають схожі результати, а тому пацієнти логічно порівнюють їх між собою і думають, що ж вибрати.

Одна з таких пар для порівняння - це вініри чи брекети: обидві технології впливають на стан зубів та зовнішній вигляд, їх використовують як окремо, так і послідовно.

Розберемося, що вибрати - вініри чи брекети - і в цьому нам допоможуть переваги на користь кожного рішення.

Усі переваги брекетів

Установка брекет-систем має ряд вагомих плюсів:

Фото. Приклад роботи лікаря нашої клініки

Вініри або брекети фото ЛюміДент

 • Робота з будь-якими дефектами, навіть дуже сильними: якщо зуби розвернуті, скупчені або розташовані на значній відстані один від одного. Брекети виправляють не тільки положення коронок, а й сам прикус - а це важливий момент для гарного самопочуття і здоров'я. Прикус з патологіями нерідко стає причиною зайвої напруги в щелепі - а звідси з'являються болі, дискомфорт, розвиваються проблеми з шиєю. Так що встановлення брекетів нерідко вирішує і практичні завдання, для яких вініри абсолютно не передбачені.
 • Вибір моделей в залежності від особливостей проблеми і тих результатів, на які очікує пацієнт.
 • Для тих, хто не хоче залучати багато уваги, є сапфірові, керамічні брекети або лінгвальні (внутрішні) моделі. Металеві конструкції підійдуть тим, хто не дуже переживає за їх помітний зовнішній вигляд.
 • Різноманітність рішень щодо ціни: а ще брекети вимагають фінансових вкладень поступово, не відразу, так що в результаті виходить досить вигідно.
 • Ніяких незворотних змін, якщо все було зроблено правильно: при такому підході емаль не пошкоджується. Тим більше ніхто не знімає її шар цілеспрямовано: при брекетах пацієнт зберігає свої зуби, а ось вініри зняти вже не можна, тільки замінити.

Вибираючи вініри чи брекети, дізнавайтеся не тільки про переваги технологій, але і про всі їхні мінуси.

Так, брекети вимагають дуже ретельного і складного догляду - на ті місяці або роки, поки вони будуть стояти, пацієнт стає заручником постійних правил і обмежень.

А оскільки конструкції складні, навіть звичайна їх чистка стає непростим завданням - але і до цього легко звикнути.

Інший момент полягає в тому, що брекет-системи не виправляють нічого, крім прикусу і положення зубів.

Вони ніяк не впливають на форму або колір, а ці показники відіграють в усмішці не останню роль.

А після того як лікування в клініці буде закінчено, результат доведеться підтримувати самостійно і довгий час - використовуючи спеціальні капи або ретейнери.

Усі переваги вінірів

Фото. Встановлені вініри пацієнтові нашої клініки

Брекети чи вініри фото ЛюміДент

Це тонкі пластинки, які приклеюються до власних зубів - останні попередньо обробляються, щоб забезпечити максимальне зчеплення матеріалів: це один з моментів, які відносять до мінусів технології.

Якщо пізніше пацієнт захоче позбутися вінірів (люмінірів), просто зняти їх він вже не може: вироби треба замінювати на інші.

Хоч ми почали з мінусів, але у цієї технології безліч переваг:

 • Ефективна корекція численних характеристик зубів: це не тільки колір, який підбирається до півтона, але і форма, розмір коронок. За допомогою правильного вінру можна навіть злегка скорегувати положення зуба, обточити його виступаючу частину. Але накладки подібного типу справляються лише з невеликими дефектами - в складних випадках без брекетів не обійтися.
 • Тривалий термін служби: вибираючи брекети чи вініри, звертайте увагу і на цей момент. Якщо брекет-системи протягом довгого часу вимагають уваги, а потім знімаються, то вініри ставлять один раз в середньому в 15 років - далі про них піклуються як про звичайні зуби.
 • Різноманітність цінових рішень: відповісти на запитання про те, що дорожче - вініри чи брекети - не так просто. І пов'язано це з тим, що в обох технологіях є бюджетні, середні і дорогі рішення. Так, до доступних варіантів вінірів віднесемо композитні накладки, але і термін служби у них трохи менше: такі вініри ризикують згодом змінити свій колір. Якщо є фінансові можливості, уже доступні керамічні вироби більш високої якості.

Фото. Лікар проводить огляд пацієнта

Вініри або брекети що краще фото ЛюміДент

Мінуси вінірів - це вже згадана обточка зубів, що сподобається далеко не кожному пацієнтові.

І справа тут не в ризиках як таких, тому що зуб, закритий пластиною, живе не менше, ніж власний. Для багатьох клієнтів це чисто психологічний момент, адже вони розуміють, що зміни при підготовці до вінірів / люмінірів незворотні.

Не допоможуть вініри і в тому випадку, якщо дефекти сильні - у пластин чітко обмежена сфера дії, хоч вона і різноманітна.

Комбінація двох підходів: ідеальний вибір

Якщо ви вирішили об'єднати два підходи, що вигідно і ефективно, треба визначитися, що ставити раніше: вініри чи брекети.

І тут схема тільки одна: для початку все вирівняти, виправити прикус, а вже після цього має сенс коригувати форму, колір і інші нюанси.

Тобто відразу пацієнт ставить брекети, приводить порожнину рота до оптимального стану - а потім коригує передню частину зубів за допомогою вінірів.

І тут логіка не тільки у послідовності: самі накладки дуже гладкі, тому поставити на них замочки брекетів непросто, вони не будуть надійно триматися.

Та й немає ніякого сенсу відразу створювати візуальний ефект, щоб потім закрити зубний ряд додатковими елементами.

Фото. Щасливий пацієнт нашої клініки

Вініри чи брекети фото ЛюміДент

У стоматологічних клініках Люмі-Дент вам підберуть відповідний тип брекетів чи вінірів (або все разом) - і ви отримаєте голівудську усмішку, про яку давно мріяли.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

 

Більше інформації можна прочитати на Вікіпедії:

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest