868

Імпланти MegaGen (Мегаген, Мегаджен,
Південна Корея)

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Ціни на імпланти
Імплант MegaGen AnyRidge (Південна Корея)
(з установкою)
9599 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
7400 грн
Дивитися відео

 

Ви можете завантажити таблицю розрахунку цін та термінів встановлення імплантів і протезування на них за посиланням 

 

Зубна імплантація мегаджен MegaGen (Мегаген, Мегаджен) є найкращою системою для імплантації з усіх виробників Південної Кореї (див. фото).

Корейські Імпланти Megagen

Мають унікальну технологію — контактну поверхню Xpeed, завдяки їй є одними з перших у світі зубними імплантатами по швидкості приживлення в кістці і швидкості навантаження на імплант.

Приклад імплантуКорейські Імпланти MegaGen (Мегаген, Мегаджен)

Здатні відразу витримувати протезування після впровадження зубного імпланта в кістку. При відкладеній імплантації можливість протезування настає вже через півтора-два місяці після встановлення імпланта Мегаген.

Особливо добре себе проявляють імпланти Мегаджен з Південної Кореї в умовах недостатнього обсягу кістки, чим дають змогу отримувати значну економію часу роботи і на вартості кістковопластичних матеріалів — відмінна вигода за ціною для пацієнтів.

Мегаджен вид імплантів

Детальніше про імплантацію зубів Мегаджен, в тому числі фото робіт і відгуки пацієнтів нашої клініки Ви можете прочитати тут

 

 

Чому Вам краще вибрати наши клініки Люми-Дент для встановлення імплантатів MegaGen (Південна Корея):

 1. Ми пропонуємо Вам найнижчу ціну на встановлення корейських імплантів Megagen, одночасно гарантуючи найвищий рівень якості операції. Причина цього проста – ми проводимо в день 6-7 операцій зубної імплантації, це найвищий показник подібних операцій серед всіх клінік Києва, і постачальники таких корейських імплантів пропонують нам найвигідніші ціни на їх закупівлю. Отже, і ми можемо скласти для Вас дуже доступну ціну на встановлення імплантів Мегаген.
 2. Крім найвигіднішої ціни, ми пропонуємо ще один чудовий бонус – комп'ютерну томограму щелеп (КТ щелеп – звичайна ціна 720 гривень) – для Вас безкоштовно! Кращої пропозиції годі й шукати!
 3. Використовуємо новітні технології при імплантації зубів:
  • Комп'ютерне моделювання операції

   Проектування операції

  • На основі комп'ютерної моделі виготовляються індивідуальні хірургічні шаблони для точного введення імплантів в щелепу

   Хірургічний шаблон  Шаблон встановлений

  • При необхідності збільшення об'єму кістки в місці імплантації – використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта (технологія PRF), або підсаджуємо штучну кістку (див. фото)

   Штучна кістка

   Наша стоматологія Люми-Дент має сучасне обладнання, повним комплектом якого можуть похвалитися лише лічені клініки в Києві – фізіодіспенсер NSK Surgic Pro, п'єзотом ARTeotomy, що дозволяють проводити імплантацію зубів Мегаген швидко і якісно. Система комп'ютерного контролю прикусу T-scan дозволяє оптимізувати навантаження на імплантати, і гарантує довгу і надійну службу майбутніх зубних протезів, які будуть спиратися на ці зубні імплантати.

 4. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну – Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імплантати.
 5. Багато відео відгуків наших клієнтів можна подивитися на сторінці "Відгуки", і на багатьох стоматологічних порталах Києва та України.
 6. Консультація лікаря імплантолога завжди безкоштовна.
 7. І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, займаємо лідируючі позиції в Києві серед імплантологічних клінік, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію зубного імпланта на все життя, при виникненні відторгнення імпланта Мегаджен ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.

Зведена статистика по послугам наданим за 2017 рік:

Встановлено імплантів Megagen 1249
Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрах зубної імплантології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз!

 Дивіться фото наших робіт! 


1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!