Імпланти MegaGen (Південна Корея)

Ціни на послуги та імпланти
Огляд, консультація
безкоштовно
MegaGen (Южная Корея)
(з установкою)
6499 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

 

Megagen Мегаген імпланти вартість Україна Київ MegaGen є найкращою системою для імплантації з усіх виробників Південної Кореї. Імпланти Мегаген мають унікальну технологію - контактну поверхню Xpeed - завдяки їй є одними з перших світі зубними імплантатами по швидкості приживлюваності в кістки і швидкості навантаження на імплантат.

Мегаджен імпланти Київ Україна вартістьІмпланти MegaGen (Мегаген) здатні відразу витримувати протезування після впровадження зубного імпланта в кістку. При відстроченій імплантації можливість протезування настає вже через півтора - два місяці після імплантації.

 

Особливо добре себе проявляють імпланти MegaGen (Мегаген) в умовах недостатнього обсягу кістки, але й дозволяє отримувати значну економію часу роботи і на вартості кістковопластичних матеріалів - відмінна вигода за ціною для пацієнтів.

Мегаджен імплантація Україна Київ

Детальніше про імплантацію зубів в нашій клініці Ви можете прочитати тут

Чому Вам краще вибрати нашу клініку для встановлення імплантатів MegaGen (Мегаген):

 1. Ми пропонуємо Вам найнижчу ціну на встановлення цих імплантатів, одночасно гарантуючи найвищий рівень якості операції. Причина цього проста – ми проводимо в день 6-7 операцій зубної імплантації, це найвищий показник подібних операцій серед усіх клінік Києва, і постачальники цих імплантатів пропонують нам найвигідніші ціни на їх закупівлю – таким чином, ми можемо підсумувати для Вас дуже доступну ціну на встановлення цих імплантатів.
 2. Окрім найвигідніших цін – ми пропонуємо ще один вартий уваги бонус – комп'ютерну томограму щелеп ( КТ щелеп – звичайна ціна 580 гривень ) – для Вас безкоштовно! Кращої пропозиції не знайти ніде!
 3. Використання найновіших технологій для імплантації зубів:
  • Комп'ютерне моделювання операції

   Імплантація зубів Київ Україна

  • На основі комп'ютерного моделювання виготовляються індивідуальні хірургічні шаблони для точного введення імплантів у щелепу

   Імплантація зубів ціна вартість Київ   Імплантація зубів ціна вартість Київ

  • При необхідності збільшення об'єму кістки в місці імплантації – використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта ( технологія PRF ), або вживляємо штучну кістку

   Імплантація зубів ціна вартість Київ

   У розпорядженні клініки сучасне обладнання, повним комплектом якого можуть похвалитися лише лічені клініки в Києві – фізіодиспенсер NSK Surgic Pro , п'єзотом ARTeotomy , які дають змогу проводити імплантацію зубів швидко і якісно. Система комп'ютерного контролю прикусу T-scan – дозволяє оптимізувати навантаження на імплантати, і гарантує довгу і надійну службу майбутніх зубних протезів, які будуть опиратися на ці зубні імплантати.

 4. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції у стані медикаментозного сну – Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імплантати.
 5. Консультація лікаря імплантолога завжди безкоштовна
 6. І наостанок, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, займаємо провідні позиції у Києві серед імплантологічних клінік, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію зубного імплантата на все життя, при відторгненні імплантата ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз!

 Дивіться наші роботи! 

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!