674

Імпланти Nobel Biocare

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Ціни на імпланти
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Дивитися відео
Вам буде цікаво:

 

Ви можете завантажити таблицю розрахунку цін та термінів установки імплантантів та протезування на них за посиланням 

На сьогоднішній день імплантація зубів завоювала величезну популярність на світовому ринку стоматологічних послуг. В Україні все більше пацієнтів зупиняють свій вибір саме на цій процедурі при необхідності відновлення зубного ряду і моделювання красивої посмішки. Вибрати правильний і найбільш відповідний тип імплантату самостійно досить непросто, з огляду на величезну кількість що з'явилися останнім часом імплантаційні систем.

ЧОМУ МИ РЕКОМЕНДУЄМО імпланти NOBEL BIOCARE?

NobelBiocare

Незважаючи на те, що імплантологія вважається відносно новим напрямком в стоматології, вона активно розвивається з 1950-х років, починаючи з досліджень, присвячених остеоінтеграції і відкриттів шведського професора Пера-Інгвара Бранемарка. Він присвятив величезну кількість часу, вивчаючи особливості взаємодії організму з титаном, виявивши, що саме цей матеріал, який вводиться в попередньо підготовлену кісткову тканину, призводить до утворення надміцного з'єднання і приживлення до організму людини.

Саме його інноваційні розробки і впровадження їх в стоматологічну практику першою стала використовувати компанія зі Швеції і Швейцарії - Nobel Biocare (офіційний сайт www.nobelbiocare.com), яка є визнаним лідером і піонером в області дентальної імплантології.

Компанія була заснована в 1981 році в Швеції, зараз головна штаб-квартира розташовується в Клотене (Швейцарія).

Маючи величезний досвід в цій галузі, корпорація неухильно зростає, розвивається і виробляє все більш досконалі системи імплантації, на які в більшості випадків надає довічну гарантію.
На офіційному сайті компанії Ви можете побачити всі інноваційні розробки по системам імплантів Нобель, які доступні нашим клієнтам уже сьогодні.

Вибираючи імпланти Nobel Biocare, ціна яких відповідає їх якості - Ви можете бути впевнені в їх високій ефективності, надійності і абсолютної безпеки, підтвердженими численними клінічними випробуваннями.

Імплантація зубів, виконана за допомогою зубних імплантів Нобель, відгуки про які відмінні, завдяки своїм унікальним технологіям і властивостями, першою отримала офіційне схвалення всесвітньо відомої американської організації FDA (Food and Drug Administration), яка ретельно контролює якість різної харчової продукції, медичних препаратів і технологій .

Не всі стоматологічні клініки Києва та України можуть запропонувати своїм пацієнтам установку імплантаційні систем Nobel Biocare, ціна установки яких вище більшості інших імплантатів. Лічені фахівці вміють з ними працювати, так як ці системи потребують спеціальної підготовки та високого професіоналізму лікарів.

Однак в даному конкретному випадку неперевершена якість і практичність конструкції цілком і повністю виправдовують ціну імплантів Nobel Biocare!
Мережа клінік «Люмі-Дент» займається лікуванням і відновленням зубів будь-якої складності, в нашому штаті є професіонали найвищого рівня, які є дійсними членами Асоціації стоматологів і імплантологів України, а також членами Німецької Асоціації імплантологів (DJOI).

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта і завжди пропонуємо найкращі та інноваційні рішення, саме тому ми рекомендуємо Вам імпланти Нобель, відгуки про які Ви можете знайти на різних форумах і спеціалізованих порталах.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ імплантів НОБЕЛЬ

Імпланти Нобель імпланти nobel

Серед численних плюсів імплантів Нобель варто назвати такі:

 • Якість матеріалу - титан найвищого класу IV, який не містить ніяких сторонніх домішок і значно прискорює процеси загоєння кісткових тканин;
 • Унікальна запатентована шорстка поверхня TiUnite (за допомогою обробки електроструму і певних хімічних процесів імпланти Nobel Biocare покриваються надзвичайно щільним шаром титану і фосфору);
 • Строго дотримуваний і встановлений протокол свердління;
 • Високі показники стабілізації імплантуємої конструкції в кістки;
 • Можливість максимально зберегти рівень м'яких зубних тканин;
 • Універсальність - застосування в будь-яких, навіть найважчих і нестандартних клінічних випадках, підбір індивідуальної технології для всіх користувачів;
 • Різноманітність форм і конструкцій, що підходять практично всім клієнтам з різними проблемами і індивідуальними особливостями зубів;
 • Найвищі показники приживлюваності (98% -99,2%);
 • Низька травматичність при проведенні самої операції;
 • Можливість проведення процедури протезування відразу після установки зубних імплантів Нобель, відгуки про стабільність структури після одномоментного одягання коронки в практично 100% випадків позитивні;
 • Функціональність і практичність;
 • Естетичність і довгостроковість (навіть через понад 10 років всі конструкції демонструють неперевершений естетичний результат);
 • Відсутність будь-яких конкретних протипоказань.

Показання для встановлення імплантів NOBEL BIOCARE

Більшість висококваліфікованих фахівців у всьому світі віддають перевагу саме імплантатам Nobel Biocare, які дозволяють виконати якісну одноетапну і двоетапну імплантацію, результатами якої залишиться задоволений найвимогливіший клієнт.

Компанія-виробник подбала про пацієнтів, яким потрібне відновлення зубів самого різного рівня складності: відсутність одного або декількох зубчиків в бічних ділянках, реставрація фронтального відділу, адентія (часткова або повна відсутність зубних рядів, порушення їх безперервності, втрата нормальної функції жування і мови), усунення різноманітних косметичних дефектів.

Досвідчені імплантологи мережі клінік «Люмі-Дент» завжди підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант, так як в нашому арсеналі є найбільш інноваційні та ефективні рішення для кожного окремого випадку.

Наші фахівці застосовують імплантаційні системи лінійки NobelActive, які на сьогоднішній день користуються найбільшою популярністю в силу своєї універсальності, багатофункціональності та можливості їх застосування в найважчих і запущених випадках.

Імплантати NobelActive: дизайн, основні характеристики та властивості

Дана технологія була вперше розроблена і представлена на ринку в 2008 році на офіційному сайті виробника, і визнана однією з кращих в даній сфері стоматологічних послуг, відповідає всім сучасним міжнародним стандартам якості.

NobelActive відрізняються воістину незвичайним дизайном і властивостями:

ДИЗАЙН Ключові характеристики
імплант nobel
 • Спеціальна подвійна різьба;
 • Унікальне конічне з'єднання допомагає рівномірно розподіляти навантаження;
 • Володіє зручною обратноконусною шийкою;
 • Оснащений спеціальними борозенками Groovy, що дозволяють максимально міцно закріпити конструкцію;
 • Первинна стабільність найвищого рівня;
 • Має спеціальне покриття TiUnite (щільний шар оксиду титану з високим вмістом фосфору);
 • Реверсивні ріжучі канавки особливої конструкції, а також леза при необхідності дають можливість лікарю відкоригувати кут нахилу належним чином.
Властивості: основні переваги для пацієнта
імплантат nobel
 • Виготовлені у відповідності з усіма основними вимогами ортопедів і хірургів-імплантологів;
 • Встановлюються в 4 рази швидше у порівнянні з усіма іншими імплантаційним системами;
 • Процедура підготовки операційного поля і сама операція з імплантації практично безболісна;
 • Спеціально передбачена функція заміни платформи з тим, щоб в результаті отримати максимальний обсяг кісткових і м'яких тканин (що гарантує відмінну естетику);
 • Імплантат NobelActive розроблений таким чином, щоб ущільнення кістки відбувалося поступово;
 • З естетичної точки зору, відрізняються красою форми і природністю;
 • Високий рівень приживлюваності, що забезпечує користувачеві максимально швидкий процес загоєння і комфорту;
 • Можливість установки навіть в разі вкрай обмеженого міжзубного простору (* різноманітність діаметрів конструкцій - від 3 до 5 мм - дозволяють встановлювати їх навіть в тих ділянках, де раніше неможливо було встановити звичайний імплантат);
 • При правильному догляді і дотриманні основних рекомендацій доктора - пацієнт отримує практично довічну гарантію;
 • Виключення можливості установки підробки, так як кожен імплантат має свій індивідуальний реєстраційний номер.

ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ПРОЦЕДУРОЮ ІМПЛАНТАЦІЇ

 • Проведення лікарем огляду стану ротової порожнини;
 • Рентгенологічне обстеження для того, щоб лікар міг грамотно скласти план лікування і протезування (комп'ютерна томографія верхньої і нижньої щелепи);
 • Проходження діагностики, яка дозволяє встановити будь-які ризики, пов'язані з проведенням процедури імплантації, для пацієнта;
 • Іноді у пацієнта спостерігається недолік кісткової тканини, в таких випадках ми застосовуємо спеціальні технології, які здатні регенерувати кістку. Після проведення подібних маніпуляцій доктор може переходити до виконання всіх етапів імплантації;
 • Коли операційне втручання передбачається проводити у верхній щелепі - може знадобитися операція синус-ліфтингу.

ПЛАНУВАННЯ ЛІКУВАННЯ І ОРІЄНТОВНА КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАНЬ

В середньому Вам знадобиться приблизно 5-6 відвідувань для установки зубного імпланта Нобель:

1) Безпосередній огляд і обговорення Вашого індивідуального плану проведення процедури протезування;

2) Подальше обстеження ротової порожнини Вашим лікуючим лікарем імплантологом, виконання ним певних підготовчих маніпуляцій;

3) Установка імплантаційної системи;

4) Установка спеціальних формувачів, призначених для проведення даної процедури;

5) Фіксація коронки або іншого виду протеза на імплантат;

6) Візит з метою спостереження процесу приживлення конструкції.

Протипоказання

Зубні Імпланти Нобель не мають конкретних протипоказань, за винятком лише тих, які відносяться до самих загальних, властивим для проведення хірургічних операцій подібного роду:

- Вік пацієнта не повинен бути менше 18 років;

- Вагітність;

- Непереносимість до процедур знеболення, анестезії і тп .;

- Будь-які форми порушень згортання крові;

- Наявність злоякісних пухлин в організмі;

- Імунопатологічні процеси;

- Деякі серцеві захворювання і системні захворювання сполучної тканини;

- Туберкульоз;

- Кахексія (крайнє виснаження організму);

Мережа клінік «Люмі-Дент» - не перший рік залишається лідером в області надання найбільш інноваційних і професійних стоматологічних послуг в Києві і Україні. Ми застосовуємо виключно передові технології, забезпечуємо нашим пацієнтам максимальний комфорт і пропонуємо тільки найкращі імплантанти за найдоступнішими цінами.

Ціни на імплантацію Nobel Biocare і інших імплантаційні систем - Ви можете побачити вгорі цієї сторінки. Ціни на всі послуги містяться на сторінці «Ціни».

Відео відгуки наших клієнтів можливо побачити в розділі «Про клініку» - «Відгуки».

Зв'язатися з нами Ви завжди можете по телефону (044) 383 22 88.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрах зубної імплантології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Ціни на деякі види стоматологічних послуг в клініках «Люмі-Дент» в Києві:

Найменування послуги Ціна, гривень
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Комп'ютерна томографія верхньої і нижньої щелепи в прикусі 720
Діагностика захворювань під мікроскопом (1 зуб) 350
Зняття зубного нальоту Air-Flow (1 щелепа) 340
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа) 225
Інструментальна та медикаментозна обробка зуба від 650
Імплантат NobelActive (з установкою) 21699

Докладніший і точний розрахунок вартості операції по впровадженню зубних імплантатів в мережі клінік «Люмі-Дент» на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця, Оболонь - Ви зможете отримати після консультації з нашими стоматологами, які абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам всі необхідні подальші рекомендації.

імпланти nobel biocare


1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!