8:00 - 21:00
ua
781

Лікування Зубів Дитині
Місцевий Або Загальний Наркоз

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Лікування зубів дітям під наркозом в Києві
 • Лікування зубів у дітей - ціна в Києві
 • Коли слід звертатися до стоматолога
 • Чому з дитиною необхідно звертатися до дитячого лікаря
 • Яке знеболення використовується при лікуванні зуба дитини
 • Профілактика стоматологічних патологій у дітей

Лікування зубів дітям під наркозом в Києві

Не варто думати, що маленьким дітям і підліткам не потрібно лікувати тимчасові зуби. Від стану порожнини рота безпосередньо залежить формування постійного прикусу і подальше здоров'я всього організму в цілому.

Безумовно, дитяча стоматологія (Київ) істотно відрізняється від дорослої, причому і за фізичними (застосовуванням інструментів і наркозу), і за психологічними (до дітей потрібен особливий підхід, з ними працює спеціально підготовлений дитячий лікар) особливостями, а також за ціною.

Лікування зубів у дітей - ціна в Києві

Вид послуги Ціна, в грн.
Консультація та підготовка батьків і дитини до стоматологічного лікування 350
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 4450
Глибоке фторування зубів ( за один) 320
Герметизація фісур (1 зуб) вiд 725 до 875
Лікування карієсу «без свердління» Icon (1 зуб) 1450

 

 

Фото. Лікування зубів дітям уві сні, стоматологія Люмі-Дент.

Дитяча стоматологія фото Люмі-Дент

В Києві професійне лікування зубів дітям під наркозом проводиться дитячими лікарями стоматології Люмі-Дент. До кожної дитини лікарі підходять індивідуально, з огляду на величезну кількість важливих моментів, в тому числі враховуючи особисті побажання.

При роботі дитячі стоматологи наших клінік використовують виключно безпечні методи і ліки для наркозу, всі важливі моменти неодмінно узгоджуються з батьками.

Вартість послуг, що надаються прийнятна, причому лікарі працюють з випадками будь-якого рівня складності. На офіційному сайті клініки ви можете побачити фото наших задоволених маленьких пацієнтів, а точніше з ситуаціями «До» і «Після» відвідування лікуючого стоматолога, а також фото лікарів.

Кожна дитина виходить з нашої стоматології без сліз, адже лікування пройшло швидко і без болю, а батьки залишаються щасливі.

Коли слід звертатися до стоматолога

У разі звернення до хорошого лікаря лікування зубів у дитини без болю і з ефективним наркозом стає реальністю. З дітьми лікаря слід відвідувати регулярно:

 • кожні 5-6 місяців;
 • при наявності стоматологічних проблем - раз в 2-4 місяці.

В наших стоматологічних клініках можливе лікування карієсу у дітей абсолютно будь-якого віку. Як тільки дитині виповниться 9 місяців, з ним відразу ж необхідно відвідати стоматолога для лікування зубів.

Лікар огляне маленького пацієнта і дасть рекомендації по догляду за ротовою порожниною, а також інші слушні поради.

Фото. Стоматолог нашої клініки в роботі з маленьким пацієнтом.

Дитячий стоматолог фото Люмі-Дент

 • До трьох років у дитини має з'явитися 20 молочних зубів і повністю сформуватися правильний прикус. Згідно зі статистичною інформацією, перший карієс з'являється у малюка в 1,7-2 роки, тому, починаючи з цього віку, батьки повинні бути напоготові, при необхідності відразу йти до лікаря.
 • Постійні зубки приходять на зміну молочним в 5-6 років, тому в цей час дуже важливо контролювати разом з дитячим лікарем, як змінюється прикус, а при необхідності стоматолог повинен вжити ефективні заходи щодо його корекції.

Чому з дитиною необхідно звертатися до дитячого лікаря

Коли підлітку виповнюється 8-10 років, необхідно контролювати процес росту щелеп. У дітей старшого віку - проблеми виникають через гормональні зміни, частіше діагностуються запалення, що вимагають лікування.

Завдяки систематичному стоматологічному контролю в приватній стоматологічній клініці, грамотному лікуванні молочних і постійних зубів, вдасться уникнути серйозних ускладнень зі здоров'ям:

 • Постійний прикус у дитини формується до 14 років. Якщо до цього віку з'явилися всі зуби, то з прикусом проблем не виникне.
 • Якщо малюк втратить жувальні зуби, то в майбутньому можуть виникнути захворювання ШКТ.
 • Втрата зуба - естетична проблема, яка може викликати дитячий комплекс неповноцінності.
 • Несвоєчасне лікування карієсу у дітей може завдати шкоди сусіднім зубам.

Фото. Зубний карієс.

Лікування зубів дитині під наркозом фото Люмі-Дент

Стоматологи наших клінік проводять лікування і маленьким, і більш дорослим дітям, в такій послідовності:

 1. Робиться місцева анестезія.
 2. Очищується розм'якшений дентин.
 3. Порожнина обробляється антисептичним розчином і просушується.
 4. Створюється склоіономерні або фотополімерна пломба.

Для лікування зубів у дітей на ранніх стадіях наша стоматологія використовує такі ефективні і сучасні методи, як ремінералізація емалі, озонотерапія, імплантація емалі Icon.

Яке знеболення використовується при лікуванні зуба дитини

Лікування зубів у дітей проводиться під місцевим або загальним наркозом, використовуються такі ж препарати, як і для дорослих, але тільки в меншому дозуванні.

Оскільки діти в своїй більшості сильно бояться уколів, ми використовуємо революційну технологію - комп'ютерну анестезію без шприца.

Анестетик за допомогою комп'ютерної програми м'яко подається в тканини, причому дитина не відчуває ні момент початку введення, ні весь процес введення анестезуючого препарату в цілому. Заморожує така анестезія міцно, на весь період лікування.

Фото. До і після виконаної роботи дитині в Люмідент.

Карієс у дитини фото Люмі-Дент

Лікування зубів дитині під загальною седацією проводиться зараз досить часто - коли малюк гіперактивний, надмірно непосидючий, дуже боїться навіть відкрити рот, або якщо має бути об'ємна робота, яку краще зробити за один раз.

Не потрібно боятися такого способу введення наркозу, адже доза ліків суворо контролюється, а дитині просто надягають маску на обличчя, і він на деякий час міцно засинає.

За процесом дитячої седації у стоматології стежить професійний дитячий анестезіолог, так що будь-які неприємності з загальним здоров'ям дитини практично виключені.

Лікування карієсу зубів дитині під загальним наркозом починається з:

 • огляду ротової порожнини;
 • подальшої здачі всіх необхідних аналізів.

Їсти не можна за 4-6 годин до такої седації, а також небажано пити багато рідини за годину до введення наркозу.

Профілактика стоматологічних патологій у дітей

У дитини будь-якого віку сильно боліти і тим самим доставляти дискомфорт може і молочний, і постійний зуб. Благо, цього можна уникнути, достатньо лише прислухатися до наступних рекомендацій:

 • щоб уникнути зубного болю і подальшого лікування в клініці, привчіть дитину чистити зуби з ранніх років, два рази на день;
 • купіть дитині спеціальну зубну пасту і дитячу щітку з м'якими щетинками;
 • важливо, щоб дитина вживала в їжу якомога більше продуктів з вмістом кальцію, а після обіду не вживала вуглеводні продукти;
 • в літній час важливо вживати якомога більше натуральних овочів і фруктів;
 • необхідно контролювати кількість споживаних дітьми цитрусових, газованих напоїв, натуральних соків.

Фото. Пацієнтка нашої клініки поруч зі своїм стоматологом.

Біль в зубі у дитини фото Люмі-Дент

Перебуваєте в Києві і бажаєте, щоб вашій дитині лікування було проведено в клініці безпечно, з хорошим наркозом, без болю? Прийшовши в будь-яку зі стоматологічних клінік Люмі-Дент, ви неодмінно залишитеся задоволені і якістю, і цінами стоматології.

За бажанням можете ознайомитися з відгуками про лікування зубів дітям в Люмідент, залишеними численними батьками інших дітей, а також самі поділитися особистою думкою. Вартість лікування зубів дитині і всі інші важливі моменти співпраці з нашою стоматологією узгодимо заздалегідь.

Зведена статистика деяких послуг стоматології, що надаються в київських дитячих зубних клініках Люмідент, за 2023 рік:

Комп'ютерна анестезія.

151

Лікування дітей уві сні.

96

Пломби дитині.

132

Видалення молочних зубів.

95

Герметизація фісур дитині.

14

Пластинки для вирівнювання прикусу.

91

 

Запишіться на консультацію!

 

Наші послуги
Прийом дітей без болю в Києві проводять
Дата публікації: 11.03.2020
Дата редагування: 13.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
Наталія
Лікували 4 зуби дитині 1.5 року уві сні у Білан Марини Василівни. Все пройшло добре, якістю послуг задоволені, у дитини білі і здорові зуби. Більше хвилювалися. Всім рекомендую Люмі- дент!
Залишити відгук
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію