8:00 - 21:00
ua

Лікування зубів дитині
Місцевий або загальний наркоз?

Дата публікації: 11.03.2020
Дата редагування: 13.01.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Лікування зубів дітям
 • Коли слід звертатися до дитячого стоматолога?
 • Чому з дитиною необхідно звертатися до дитячого лікаря?
 • Рішення проблем з постійними дитячими зубами
 • Яке знеболення використовується при лікуванні зуба дитини?
 • Профілактика стоматологічних патологій у дітей

Лікування зубів дітям

Не варто думати, що маленьким дітям і підліткам не потрібно лікувати карієс молочних і постійних зубів. Від стану порожнини рота безпосередньо залежить формування постійного прикусу і подальше здоров'я всього організму в цілому.

Безумовно, дитяча стоматологія істотно відрізняється від дорослої, причому і за фізичними (застосовуваням інструментів і наркозу), і за психологічними (до дітей потрібен особливий підхід, з ними працює спеціально підготовлений дитячий лікар) особливостями, а також за ціною.

Фото. Лікування зубів дітям уві сні, стоматологія Люмі-Дент.

Дитяча стоматологія фото ЛюміДент

В Києві професійне лікування зубів дітям під наркозом проводиться дитячими лікарями стоматології Люмі-Дент.

До кожної дитини лікарі нашої дитячої стоматології підходять індивідуально, з огляду на величезну кількість важливих моментів, в тому числі враховуючи особисті побажання.

При роботі дитячі стоматологи наших клінік використовують виключно безпечні методи і ліки для наркозу, всі важливі моменти неодмінно узгоджуються з батьками.

Вартість послуг, що надаються прийнятна, причому дитячі лікарі працюють з випадками будь-якого рівня складності.

На офіційному сайті клініки ви можете побачити фото наших задоволених маленьких пацієнтів, а точніше з ситуаціями «До» і «Після» відвідування лікуючого стоматолога, а також фото дитячих лікарів.

Кожна дитина виходить з нашої стоматології без сліз, адже лікування пройшло швидко і без болю, а батьки залишаються щасливі.

Коли слід звертатися до дитячого стоматолога?

У разі звернення до хорошого дитячого стоматолога лікування карієсу зубів у дитини без болю і з ефективним наркозом стає реальністю. З дітьми лікаря слід відвідувати регулярно - кожні 5-6 місяців, а при наявності стоматологічних проблем - раз в 2-4 місяці.

В наших стоматологічних клініках можливе лікування карієсу у дітей абсолютно будь-якого віку. Як тільки дитині виповниться 9 місяців, з ним відразу ж необхідно відвідати стоматолога для лікування зубів.

Лікуючий лікар огляне маленького пацієнта і дасть рекомендації по догляду за ротовою порожниною, а також інші слушні поради.

Фото. Дитячий стоматолог нашої клініки в роботі з маленьким пацієнтом.

Дитячий стоматолог фото ЛюміДент

До трьох років у дитини має з'явитися 20 молочних зубів і повністю сформуватися правильний прикус. Згідно зі статистичною інформацією, перший карієс вражає малюка в 1,7-2 роки, тому, починаючи з цього віку, батьки повинні бути напоготові, при необхідності відразу йти до лікаря.

Постійні зубки приходять на зміну молочним в 5-6 років, тому в цей час дуже важливо контролювати разом з дитячим лікарем, як змінюється прикус, а при необхідності стоматолог повинен вжити ефективні заходи щодо його корекції.

Чому з дитиною необхідно звертатися до дитячого лікаря?

Коли підлітку виповнюється 8-10 років, необхідно контролювати процес зростання щелеп, не можна допускати ускладнень карієсу. У дітей старшого віку - проблеми виникають через гормональні зміни, частіше діагностуються запалення, що вимагають лікування.

Завдяки систематичному стоматологічному контролю в приватній стоматологічній клініці, грамотному лікуванні молочних і постійних зубів, вдасться уникнути серйозних ускладнень зі здоров'ям:

 • Постійний прикус у дитини формується до 14 років. Якщо до цього віку з'явилися всі зуби, то з прикусом проблем не виникне.
 • Якщо малюк втратить жувальні зуби, то в майбутньому можуть виникнути захворювання шлунково-кишкового тракту.
 • Втрата зуба - естетична проблема, яка може викликати дитячий комплекс неповноцінності.
 • Несвоєчасне лікування карієсу у дітей може завдати шкоди сусіднім зубам.

Рішення проблем з постійними дитячими зубами

Дитячі лікарі нашої стоматології в Києві проводять лікування не тільки молочних, а й постійних зубів у дітей. Так само, як і у дорослих пацієнтів, основним методом вирішення проблем з хворим зубом у дитини є пломбування.

Фотополімерні композити та склоіономерні цементи - кращі на сьогодні пломбувальні матеріали, що використовуються стоматологами при роботі з дітьми та дорослими.

Такий матеріал полюбився багатьма дитячими лікарями, він відрізняється підвищеними характеристиками міцності, ідеально передає відтінки зуба дитини.

Фото. Зубний карієс.

Карієс у дитини фото ЛюміДент

Стоматологи наших клінік проводять лікування і маленьким, і більш дорослим дітям, в такій послідовності:

 1. Робиться місцева анестезія.
 2. Очищується розм'якшений дентин.
 3. Порожнина обробляється антисептичним розчином і просушується.
 4. Створюється склоіономерні або фотополімерна пломба.

Для лікування зубів у дітей на ранніх стадіях ураження карієсом наша стоматологія використовує такі ефективні і сучасні методи, як реминерализация емалі, озонотерапія, імплантація емалі Icon.

Яке знеболення використовується при лікуванні зуба дитини?

Лікування зубів у дітей проводиться під місцевим або загальним наркозом, використовуються такі ж препарати, як і для дорослих, але тільки в меншому дозуванні.

Так як діти в своїй більшості сильно бояться уколів, ми використовуємо революційну технологію - комп'ютерну анестезію без шприца.

Анестетик за допомогою комп'ютерної програми м'яко подається в тканини, причому дитина не відчуває ні момент початку введення, ні весь процес введення анестезуючого препарату в цілому. Заморожує така анестезія міцно, на весь період лікування.

Фото. До і після виконаної роботи дитячого стоматолога.

Лікування зубів дитині під наркозом фото ЛюміДент

Лікування зубів дитині під загальною седацією проводиться зараз досить часто - коли малюк гіперактивний, надмірно непосидючий, дуже боїться навіть відкрити рот, або якщо має бути об'ємна робота, яку краще зробити за один раз.

Не потрібно боятися такого способу введення наркозу, адже доза ліків суворо контролюється, а дитині просто надягають маску на обличчя, і він на деякий час міцно засинає. За процесом стежить професійний дитячий анестезіолог, так що будь-які неприємності з загальним здоров'ям дитини практично виключені.

Лікування карієсу зубів дитині під загальним наркозом починається з огляду ротової порожнини і з подальшої здачі всіх необхідних аналізів. Їсти можна за 4-6 годин до такої седації, а також небажано пити багато рідини за годину до введення наркозу.

Профілактика стоматологічних патологій у дітей

У дитини будь-якого віку сильно боліти і тим самим доставляти дискомфорт може і молочний, і постійний зуб. Благо, цього можна уникнути, достатньо лише прислухатися до наступних ділових рекомендацій з профілактики карієсу:

 • щоб уникнути зубного болю і подальшого лікування в клініці, привчите дитя чистити зуби з ранніх років, два рази на день;
 • купите дитині спеціальну зубну пасту і дитячу щітку з м'якими щетинками;
 • важливо, щоб дитина вживала в їжу якомога більше продуктів з вмістом кальцію, а після обіду не вживала вуглеводні продукти;
 • в літній час важливо вживати якомога більше натуральних овочів і фруктів;
 • необхідно контролювати кількість споживаних дітьми цитрусових, газованих напоїв, натуральних соків.

Фото. Пацієнтка нашої клініки поруч зі своїм дитячим стоматологом.

Біль в зубі у дитини фото ЛюміДент

Перебуваєте в Києві і бажаєте, щоб вашій дитині лікування карієсу дитячих молочних або постійних зубів було проведено в клініці безпечно, з хорошим наркозом, без болю? Прийшовши в будь-яку зі стоматологічних клінік Люмі-Дент, ви неодмінно залишитеся задоволені і якістю, і цінами стоматології.

При бажанні можете ознайомитися з відгуками про лікування зубів дітям в Люмі-Дент, залишеними численними батьками інших дітей, а також самі поділитися особистою думкою. Вартість лікування зубів дитині і всі інші важливі моменти співпраці з нашою дитячої стоматологією узгодимо заздалегідь.

 

Звертайтеся до кращих у своїй справі!

 

Запишіться на консультацію!

 

Наші послуги
Поширені запитання та відповіді
Як лікувати зуби дитині?
 1. У дитячого лікаря стоматолога з хорошими відгуками;
 2. Про знеболення - під комп'ютерною анестезією, уві сні і під седацією закисом азоту;
 3. За матеріалами - все залежить від проблеми в порожнині рота. Наприклад молочні зуби пломбують склоїономерними пломбами.
Прийом проводять
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію