8:00 - 22:00
ua

Як встановлюють зубний імплант

Дата публікації: 12.11.2019
Дата редагування: 17.10.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Як ставлять імпланти зубів - підготовчий етап
 • Як ставлять імпланти зубів - хірургічний етап встановлення
 • Як ставлять імпланти зубів - проміжний етап (встановлюється формувач)
 • Як ставлять імпланти зубів - протезування (двоетапний спосіб)
 • Як поставити імпланти швидко і безпечно?
 • Ціни етапів

 

Як встановлюють зубні імплантати в щелепі, і як ставлять на імпланти зубні протези - розповідає автор статті - лікар хірург імплантолог клініки Люмі-Дент на Позняках - Мастєров Дмитро Васильович.

Як ставлять Імпланти зубів фото Люмі-Дент

З моменту своєї появи технологія встановлення зубних імплантів значно еволюціонувала. Тепер лікування ротової порожнини при частковій або повній відсутності зубів - стало доступнішим, простішим і скорішим.

Залишається тільки розібратися в подробицях процесу - дізнатися, як довго ставити імпланти зубів, як їх ставлять, що включає дана інвазія, і в чому її особливості.

Фото. Результат роботи наших лікарів, двоетапна імплантація на беззубій нижній щелепіэ

Як ставлять імпланти зубів фото Люмі-Дент

У мережі клінік Люмі-Дент проводять одно- і двоетапну імплантацію зубів будь-якого рівня складності, з використанням передових технологій. Наші фахівці завжди готові розповісти, як встановлюють зубні імплантати на передні і задні зуби, скільки часу займає активний процес імплантації, і які «випробування» чекають пацієнтів.

Як ставлять імпланти зубів - підготовчий етап

Перед тим, як встановити зубні імплантати, пацієнт проходить період підготовки, який включає три або чотири кроки.

 • Обстеження перед операцією: за рішенням хірурга - робиться загальне обстеження організму, здаються необхідні аналізи. Також необхідно зробити комп'ютерну томографію (КТ щелепи) ділянки установки зубного імпланта. Крім КТ, перед проведенням маніпуляції може знадобитися панорамний знімок щелепи. Всі дослідження проводяться прямо в клініці, на цифровому комп'ютерному томографі (див. фото нижче).

Імплант як ставлять на зуби фото Люмі-Дент

На фото - дані комп'ютерної томографії щелеп.

Як встановлюють зубні імплантати фото Люмі-Дент

 • Підбір оптимального способу установки імплантів: є одноетапна імплантація і двоетапна. У першому випадку всі процедури проводяться в один прийом, часто - відразу після видалення зуба (в кісткову тканину встановлюють зубний імплант, а на нього ставлять тимчасову коронку, жувальні функції відновлюються вже через кілька днів). При двоетапній процедурі лікар спочатку поставить в кістку опорний титановий імплант, а через 2-6 місяців, в залежності від віку та стану пацієнта, встановить на нього постійний або тимчасовий протез.
 • Власне, хірургічні маніпуляції - підготовка в кістковій тканині отвори і вкручування в нього штучного імпланта.
 • Перед тим, як ставити зубні імплантати, в обов'язковому порядку проводиться комплексне лікування ротової порожнини. Набір застосовуваних технік залежить від її початкового стану - на цій стадії обов'язково лікується карієс, захворювання ясен, запальні процеси в м'яких тканинах. Напередодні хірургічної операції проводиться повна санація - професійне гігієнічне чищення ротової порожнини, із застосуванням передових технологій.
 • У цей же етап входить отримання силіконових або цифрових відбитків, для виготовлення індивідуального хірургічного шаблону (див. фото).

Як ставлять імплант зуба фото Люмі-Дент

Завдяки цим конструкціям наші клініки виконують установку імплантів в кістку максимально швидко і точно, виключені різного роду ускладнення і лікарські помилки. Короткий час операції дає можливість зробити маніпуляцію більш комфортною для пацієнтів.

Як ставлять імпланти зубів - хірургічний етап встановлення

Власне, імплантація представляє собою коротку операцію, з мінімальним інвазивним впливом.

На фото - процес встановлення імплантів - як встановлюють.

Як довго ставити імплант зуба фото Люмі-Дент

Що робить лікар:

 • робить комп'ютерну анестезію, або вводить пацієнта в загальний наркоз (медикаментозний сон);
 • робить надріз на яснах, і відокремлює її від кістки щелепи, для відкриття операційного поля;
 • готує одну або кілька лунок в кістковій тканині під титановий стержень - штифт (представляє собою гвинт, який вкручується прямо в кістку);

Фото - так виглядає імплант перед тим, як його встановлюють в щелепу.

Як ставлять імпланти на передні зуби фото Люмі-Дент

На фото - протезування беззубої щелепи з опорою на 6 імплантантів.

Як встановлюють імпланти зубів фото Люмі-Дент

 • встановлює підкосткову частину імплантату - заглушку;
 • накладає шви (при двоетапній практиці внутрішня частина закривається яснами на час приживлення - вростання в кістку).
 • Хірург дає рекомендації - як себе вести на наступний тиждень, виписує кілька препаратів, і записує на повторний візит в клініку через тиждень, для зняття швів.

Завдяки застосуванню в мережі клінік Люмі-Дент унікальних, часто не маючих аналогів технологій знеболювання, вся операція по приживлення підкісткового елемента проходить з мінімальним дискомфортом і зовсім без болю.

Перший етап хірургічної маніпуляції (при одноетапній практиці вона же і остання) займе мінімум часу - в залежності від стану пацієнта, інвазія триває від 30-40 хвилин до 1,5-2 годин (разом із закриттям або встановленням коронки).

Фото - протезування з опорою на імплантати повністю беззубих щелеп.

Як довго ставлять імпланти фото Люмі-ДентБолісних синдромів, дуже сильних набряків, запалень, при професійному проведенні маніпуляцій (а в імплантології Люмі-Дент працюють тільки досвідчені фахівці) по завершенні операції не буде.

З'явиться лише незначна набряклість щоки в місці імплантування. Більшість пацієнтів наших клінік без зусиль і дискомфорту повертаються до справ (домашніх, офісних, професійних) вже на наступний день - стаціонару не потрібно.

Через тиждень після накладення швів - необхідно повернутися в клініку, для їх вилучення. Водночас лікар огляне місце з імплантатом і дасть, по необхідності, наступні рекомендації.

 

Як ставлять імпланти зубів - проміжний етап (встановлюється формувач)

Після обумовленого терміну (двоетапна імплантація зубів), яка залежить від складності відновлювальних процедур, треба прийти на прийом в клініку.

На проміжному етапі лікар-імплантолог розкриє м'які тканини, проконтролює якість приживання імплантату, і на 3-6 тижні встановить формувач ясен.

Він потрібен, щоб новий зуб ідеально вписався в загальний зубний ряд, формуючи не тільки повноцінний інструмент для жування, але і правильний прикус з красивою десною.

Установка ясневого формувача зазвичай займає не більше 15 хвилин, проводиться під місцевою комп'ютерної анестезією, і не викликає ніяких неприємних відчуттів.

Фото до і після протезування беззубих щелеп, з опорою на встановлені дентальні імплантати.

Як ставлять імплант етапи фото Люмі-Дент

Як ставлять імпланти зубів - протезування (двоетапний спосіб)

Другий і остаточний етап - установка коронок (якщо потрібно ставити імпланти на всю щелепу, це мостовидний або умовно знімний протез з штучними яснами (див. фото), для одиночного зуба - керамічна або цирконієва коронка).

Зубні протези виготовляються індивідуально (точно так само, як при протезуванні, по зліпкам щелепи). Ставлять коронку на абатмент – наддеснева частина імплантаційної конструкції (її ще називають супраструктурой) - на спеціальний швидкозастигаючий склад, або прикручують гвинтом.

Процедура остаточного формування штучного зуба (візуально невідмітного від справжнього) займає хвилини, і не викликає ніякого болю або неприємних відчуттів.

Як встановлюють імплант зуба фото Люмі-Дент

Як поставити імпланти швидко і безпечно?

Якщо ви цікавитеся, як ставлять імплант, значить, замислюєтеся не тільки про здоров'я власної ротової порожнини і комфорт, а й про довгий термін життя.

Адже науково доведено, що відсутність зубів негативно позначається на загальному стані здоров'я, і навіть істотно скорочує термін життя людини. Щоб цього не сталося, поспішіть до нас за професійною допомогою: в Люмі-Дент застосовують найбезпечніші методи імплантації - тут вам повернуть красу усмішки швидко і без болю.

Фото протезування на імплантатах беззубої нижньої щелепи.

Як ставлять імплант зуба технологія фото Люмі-Дент

Ми застосовуємо перевірені матеріали (імплантати від виробників Ізраїлю, Швейцарії, Південної Кореї).

Детальніше про цю послугу, а також про те, які імпланти ставити на передні і жувальні зуби - можна дізнатися на головній сторінці розділу імплантації зубів.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Ціни етапів

 Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

 Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

 Вставити зуб на імпланті ціна Київ Люмі-Дент

 Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

 Зубні імпланти вставити зуб Київ Люмі-Дент

 

Зубні Імплантанти. Повна ціна імплантів зубів,
з установкою постійної коронки,
у гривнях.
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція).
25 718
Neodent Helix GM NeoPoros (Акція). 30 835
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
27 898
Mis M4. 33 545
Mis С1. 36 005
MegaGen AnyOne. 34 554
MеgaGen AnyRidge (Акція). 35 454
Neodent Helix GM Acqua (Акція). 37 334
Straumann BLT SLA, Ti (Акція). 40 304
Straumann Roxolid SLA, Ti Zr. 42 204
Straumann BLT-Roxolid SLActive Ti Zr. 45 304
Straumann BLX SLActive 49 724
Nobel Biocare (Акція). 46 234

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

*Більш детальну інформацію про встановлення імплантів зубів можна прочитати на Вікіпедії

Ці послуги в наших клініках виконують лікарі стоматологи
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію