349

Як ставлять зубний імплант

Ці послуги в наших клініках виконують лікарі стоматологи
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами

З моменту своєї появи технологія установки зубних імплантів значно еволюціонувала. Тепер лікування ротової порожнини при частковій або повній відсутності зубів - стало доступніше, простіше і швидше. Залишається тільки розібратися в подробицях процесу - дізнатися, як довго ставити імпланти зубів, що включає дана інвазія, і в чому її особливості.

Фото. Посмішка пацієнта нашої клініки після встановлення імплантів

Як ставлять імпланти зубів як ставлять імплант фото київ Люмі-Дент

У мережі клінік Люми-Дент проводять імплантацію будь-якого рівня складності, з використанням передових технлогій. Наші фахівці завжди готові розповісти, як встановлюють зубні імплантати на передні і задні зуби, скільки часу займає активний процес імплантації, і які «випробування» чекають пацієнтів.

Як ставлять імпланти зубів - підготовчий етап

Перед тим, як встановити зубні імплантати, пацієнт проходить період підготовки, який включає три або чотири кроки.

 • Обстеження перед операцією: за рішенням хірурга - робиться загальне обстеження організму, здаються необхідні аналізи. Також необхідно зробити комп'ютерну томографію (КТ) ділянки установки зубного імпланта. Крім КТ, перед проведенням маніпуляції може знадобитися панорамний знімок щелепи. Всі дослідження проводяться прямо в клініці, на цифровому комп'ютерному томографі (див. Фото нижче).

Імплант як ставлять на зуби фото київ Люмі-Дент

На фото - дані комп'ютерної томографії щелеп

Як встановлюють зубні імплантати фото Київ Люмі-дент

 • Підбір оптимального способу установки імплантів: імплантація буває одноетапною і двоетапною. У першому випадку всі процедури проводяться в один прийом, часто - відразу після видалення зуба (в кісткову тканину встановлюють зубний імплант, а на нього ставлять тимчасову коронку, жувальні функції відновлюються вже через кілька днів). При двоетапній процедурі лікар спочатку поставить в кістку опорний титановий імплант, а через 2-6 місяців, в залежності від віку та стану пацієнта, встановить на нього постійний або тимчасовий протез.
 • Власне, хірургічні маніпуляції - підготовка в кістковій тканині отвори і вкручування в нього штучного імпланта.
 • Перед тим, як ставити зубні імпланти, в обов'язковому порядку проводиться комплексне лікування ротової порожнини. Набір застосовуваних технік залежить від її початкового стану - на цій стадії обов'язково лікується карієс, захворювання ясен, запальні процеси в м'яких тканинах. Напередодні хірургічної операції проводиться повна санація - професійне гігієнічне чищення ротової порожнини, із застосуванням передових технологій.
 • В цей же етап входить отримання силіконових або цифрових відбитків, для виготовлення індивідуального хірургічного шаблону (див. Фото)

Як ставлять імплант зуба фото київ Люмі-Дент

Завдяки цим конструкціям наші клініки виконують установку імплантів в кістку максимально швидко і точно, виключені різного роду ускладнення і лікарські помилки. Короткий час операції дає можливість зробити маніпуляцію більш комфортною для пацієнтів.

Як ставлять імпланти зубів - хірургічний етап встановлення

Власне, імплантація представляє собою коротку операцію, з мінімальним інвазивним впливом.

На фото - процес установки імплантів - як встановлюють

Як довго ставити імплант зуба етапи встановлення фото київ Люмі-Дент

Що робить лікар:

 • робить комп'ютерну анестезію, або вводить пацієнта в загальний наркоз (медикаментозний сон);
 • робить надріз на яснах, і відокремлює її від кістки щелепи, для відкриття операційного поля;
 • готує одну або кілька лунок в кістковій тканині під титановий стержень - штифт (представляє собою гвинт, який вкручується прямо в кістку);

Фото - так виглядає імплант перед тим, як його встановлюють в щелепу

Як ставлять імпланти на передні зуби фото київ Люмі-Дент

На фото - підготовка лунок в кістці під імплантанти

Як встановлюють імпланти зубів як довго фото київ Люмі-Дент

 • встановлює підкістну частину імплантату - заглушку;
 • накладає шви (при двоетапній практиці внутрішня частина закривається яснами на час приживлення - вростання в кістку).
 • Хірург дає рекомендації - як себе вести в наступний тиждень, виписує кілька препаратів, і записує на повторний візит в клініку через тиждень, для зняття швів.

Завдяки застосуванню в мережі клінік Люмі-Дент унікальних, часто не маючих аналогів в Україні технологій знеболювання, вся операція по приживлення підкістного елемента проходить з мінімальним дискомфортом і зовсім без болю. Перший етап хірургічної маніпуляції (при одноетапній практиці він же і останній) займе мінімум часу - в залежності від стану пацієнта, інвазія триває від 30-40 хвилин до 1,5-2 годин (разом із закриттям або установкою коронки).

Фото - протезування з опорою на імплантати повністю беззубих щелеп

Імплант як ставлять як довго ставлять імпланти фото київ Люмі-Дент

Болісних синдромів, дуже сильних набряків, запалень, при професійному проведенні маніпуляцій (а в імплантології Люмі-Дент працюють тільки досвідчені фахівці) по завершенні операції не буде. З'явиться лише незначна набряклість щоки в місці імплантування. Більшість пацієнтів наших клінік без праці і дискомфорту повертаються до справ (домашнім, офісним, професійним) вже на наступний день - стаціонару не потрібно.

Через тиждень після накладення швів - необхідно повернутися в клініку, для їх видалення. Заодно лікар огляне місце з імплантатом і дасть по необхідності, наступні рекомендації.

Як ставлять імпланти зубів - проміжний етап (встановлюється формувач)

Після обговоренного терміну (двоетапна імплантація зубів), який залежить від складності відновлювальних процедур, треба прийти на прийом в клініку. На проміжному етапі лікар-імплантолог розкриє м'які тканини, проконтролює якість приживання імплантату, і на 3-6 тижнів встановить формувач ясен. Він потрібен, щоб новий зуб ідеально вписався в загальний зубний ряд, формуючи не тільки повноцінний інструмент для жування, але і правильний прикус з красивими яснами. Установка ясенного формувача зазвичай займає не більше 15 хвилин, проводиться під місцевою комп'ютерною анестезією, і не викликає ніяких неприємних відчуттів.

Фото до і після протезування беззубих щелеп, з опорою на встановлені дентальні імплантати

Протезування щелепи технології встановлення фото київ Люмі-Дент

Як ставлять імпланти зубів - протезування (двоетапний спосіб)

Другий і остаточний етап - встановлення коронок (якщо потрібно ставити імпланти на всю щелепу, це мостовидний або умовно знімний протез з штучними яснами (див. Фото), для поодинокого зуба - керамічна або цирконієва коронка). Зубні протези виготовляються індивідуально (точно так само, як при протезуванні, по зліпкам щелепи).

Ставлять коронку на абатмент - наддеснева частина імплантаційної конструкції (її ще називають супраструктурой) - на спеціальний швидкозастиваючий склад, або прикручують гвинтом. Процедура остаточного формування штучного зуба (візуально невідмітного від справжнього) займає хвилини, і не викликає ніякого болю або неприємних відчуттів.

Як поставити імпланти в Києві швидко, безпечно і недорого

Якщо ви цікавитеся, як ставлять імплант, значить, замислюєтеся не тільки про здоров'я власної ротової порожнини і комфорті, а й про довготривалість життя. Адже науково доведено, що відсутність зубів негативно позначається на загальному здоров'я, і навіть істотно скорочує термін життя людини. Щоб цього не сталося, поспішіть до нас за професійною допомогою: в Люмі-Дент застосовують найбезпечніші способи імплантації - тут вам повернуть красу посмішки швидко, недорого і неболяче.

Фото протезування на імплантатах беззубої нижньої щелепи

Протезування зубів на імплантатах фото київ Люмі-Дент

Ми часто проводимо акції, які роблять дорогу процедуру доступною практично кожному. Застосовуємо перевірені матеріали (імплантати від виробників Ізраїлю, Швейцарії, Південній Кореї). Первинна консультація, огляд і рентгенівські знімки - в Люмі-Дент проводяться безкоштовно - зробіть перший крок назустріч здорової красивої усмішці!

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!


0 голосів, оцінка: 0 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!