1025

Знімне і незнімне протезування на імплантатах

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
("Бізнес")
5440 грн
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
4400 грн
Цифровий відбиток зубів (1 щелепа)
550 грн
Ціни на імпланти
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
7400 грн
Імплант Neobiotech IS поверхня R.B.M. (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
3650 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Дивитися відео
Вам буде цікаво:

 

Ви можете завантажити таблицю розрахунку цін та термінів встановлення імплантів і протезування на них за посиланням 

Мережа Клінік стоматології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця - пропонує знімне і незнімне протезування на імплантатах, при частковій або повній відсутності зубів.

Ціна за цю послугу є прийнятною для всіх. Установка протезів на імплантатах проводиться, або негайно - відразу після встановлення імплантату в кістку, або відкладено - через 1,5 - 6 місяців після імплантації. Все залежить від типу імплантата і місця, куди він був встановлений (нижня або верхня щелепа).

На встановлених імплантатах можна встановлювати незнімні протези. Ціна на них різниться, це можуть бути коронки або мостовидні конструкції, знімні протези (пластмасові, керамічні), балочні конструкції. Всі види знімних протезів і незнімного протезування фіксуються на імплантатах за допомогою спеціальних кріплень.

Види кріплення

1. Шарова і балочна

Для того, щоб запобігти випадінню з рота повних знімних протезів на імплантах, застосовують два основних способи їх кріплення:

Зубні протези Київ Протезування Київ

Шарова

Балочна

При протезуванні використовується фіксація балками, коли потрібно зафіксувати повну знімну щелепу. Куляста фіксація актуальна, якщо при сприятливій будові кістки альвеолярного відростка виходить встановити в кісткову тканину пару імплантатів попереду щелепи.

 2. Умовно-знімні конструкції на імплантатах

Види протезів

Це хороша альтернатива знімним і незнімним конструкціям. Ці вироби відрізняються від незнімних видів дешевшою вартістю, тому що для їх прикріплення необхідно лише пару імплантів. Умовно-знімні вироби найбільш частіше призначені для протезування при повній відсутності зубів. Такий метод бажаний для клієнтів, фінансовий стан яких не дозволяє поставити собі більш дорогі незнімні мостовидні протези.

3. Мостовидні протези на імплантах

Зубні протези на імплантатах
 

Найчастіші і найактуальніші конструкції ті, які відносяться до постійного протезування, в тому числі і на імплантах. Головна якість цих виробів полягає в їх кріпленні за допомогою двох обов'язкових опор, якими виступають зубне коріння або імплантати.

 4. Технологія all on 4

 all on 4
 

Технологія all on 4 в перекладі на українську звучить як - «все на 4 імплантах». Іншими словами, незнімні мостовидні протези фіксуються опорою з чотирьох-п'яти-шести імплантатів. Методика all on 4 часто використовується у людей при повній відсутності зубів. Найчастіше all on 4 використовують на нижній щелепі, зважаючи на щільність її будови. All on 4 на верхній щелепі використовують набагато рідше, тут частіше протези фіксують на опорі не менше 6 імплантатів.

5. Металокераміка на імплантах

Металокерамічні коронки
 

Головним елементом будь-якого незнімного протезування є коронки. Зараз застосовується багато матеріалів для їх виготовлення, найбільш активно використовується металокераміка, завдяки своїй технологічності, функціональним властивостям, високій міцності, достатній естетиці і невисокій вартості.

6. Суцільнокерамічна коронка на імплантатах

Суцільнокерамічні коронки
 

Останнім часом в Києві спостерігається зміна інтересу до протезування суцільнокерамічними (безметалевими) коронками. Такі види зубних конструкцій безпечні для ясен, мають більш високі естетичні та функціональні властивості.

Всі види зубних конструкцій виробляються в нашій особистій сучасній зуботехнічній лабораторії, обладнаній за останніми цифровими технологіями. У цифровій стоматології використовується  внутрішньоротовий і позаротовий сканери, які роблять знімки потрібних областей без відбиткової маси, і потім файл передається  техніку.

Технік моделює майбутню конструкцію і передає команду на 3D принтер або фрезер, які друкують або виточують з будь-яких матеріалів точні і якісні зубні вироби.

Вартість всіх варіантів протезування можна побачити на сторінці "Ціни".

Запишіться на безкоштовну консультацію в стоматологію Люмі-Дент в Києві! 

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрах зубної імплантології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 - 2018 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 604
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено вінірів 812

2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!