8:00 - 22:00
ua

Незнімне протезування зубів на імплантах
Зубні протези + Імплантація all on 4, all on 6

Дата публікації: 13.09.2016
Дата редагування: 24.10.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Все про незнімне протезування зубів зубними протезами на імплантах
 • Що краще при відсутності зубів - імпланти або протези (незнімні мости або знімні конструкції)?
 • Що таке незнімні зубні протези?
 • Класифікація незнімних зубних протезів
 • Який вид незнімних зубних протезів краще вибрати?
 • Переваги імплантації зубів
 • Знімне і незнімне протезування на імплантах при частковій і повній відсутності зубів
 • Ціна на виготовлення знімних та незнімних зубних протезів на імплантах
 • Види кріплення при протезуванні на імплантах
 • 1. Знімні протези на імплантах - шаровидна і балочна фіксація
 • 2. Умовно-знімні протези на імплантах
 • 3. Незнімні зубні протези (мости) на імплантах
 • 4. Імплантація all on 4, all on 6
 • Що таке імплантація і протезування all on 4?
 • Скільки коштує all on 4 в Люмі-Дент?
 • Ціна all on 6 в Україні
 • 5. Металокераміка на зубних імплантах
 • 6. Суцільнокерамічна коронка на імплантах
 • Скільки коштує імплантація і протезування в стоматології Люмі-Дент?
 • По вартості
 • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

 

Все про незнімне протезування зубів зубними протезами на імплантах

Протезування на імплантах - це виготовлення та встановлення різних видів штучних зубів (коронки, мости, знімні протези), які спираються або утримуються за допомогою встановлених в щелепу зубних імплантатів.

Фото. Протезування all-on-6 з опорою на імпланти, пацієнт Люмі-Дент в Києві.

all on 6 імплантація фото Люмі-Дент

Що краще при відсутності зубів - імпланти або протези (незнімні мости або знімні конструкції)?

Скажемо відразу - однозначно вибір повинен бути на користь незнімного протезування зубів і зубної імплантації. Так як незнімні зубні протези на імплантах допомагають позбутися від багатьох недоліків знімних конструкцій, - розповідає хірург імплантолог Павлюченко Є.Ю.

Фото до і після робіт лікарів стоматологів відділу ортопедії клінік Люмі-Дент, і повний розрахунок цін на зубну імплантацію і протезування незнімними протезами "all on 4", і "all on 6" на імплантах, при повній відсутності зубів - дивіться нижче в цій статті.

Протезування на імплантах фото Люмі-Дент

Що таке незнімні зубні протези?

Незнімне протезування зубів - це виготовлення зубних протезів з опорою на зуби або імпланти, які фіксуються на них за допомогою цементу або гвинтового з'єднання. Незнімні протези на імплантах не вимагають щоденного зняття для проведення гігієнічних процедур. Фактично, Ви користуєтеся незнімними зубними протезами на імплантах як своїми власними зубами.

Класифікація незнімних зубних протезів

За конструкцією - розрізняють наступні види незнімних протезів зубів:

 • коронки;
 • мостовидні протези;
 • умовно-знімні (незнімні) протези з штучними яснами, які спираються на зуби або зубні імплантати за допомогою різних пристосувань (кнопки, балки, гвинти).

Фото. Протез верхньої щелепи, "все на шести імплантах", пацієнт Люмі-Дент в Києві.

Протезування на імплантах фото Люмідент

За характером з'єднання з основою (зуби, імпланти) - незнімні протези бувають:

 • шаровидні;
 • балкові;
 • гвинтові;
 • зафіксовані на цемент.

По можливості зняття конструкції з зуба (імпланта) - протези бувають:

 • знімні;
 • незнімні;
 • умовно-знімні (на гвинті).

При сильній атрофії кістки, а також якщо повністю відсутні зуби - краще вибрати і поставити незнімні протези на імплантатах з штучними яснами, як найбільш естетичні.

Який вид незнімних зубних протезів краще вибрати?

Вибір виду незнімного протеза залежить від ситуації в порожнині рота, кількості зубів або імплантів, ступеня атрофії кістки щелепи, типу жування і багатьох інших факторів. Лікуючий лікар допоможе Вам зробити правильний вибір незнімного протеза.

Протезування зубів на імплантах фото Люмі-Дент

Переваги імплантації зубів

 • Знімні і незнімні протези, мости, і інші види протезування на імплантатах, за відгуками лікарів і пацієнтів - надійно фіксуються, не випадають з порожнини рота, можуть пережовувати їжу набагато ефективніше;
 • Незнімне протезування на імплантатах при відсутності зубів - дозволяє значно зменшити площу умовно-знімних протезів, що позитивно позначається на смакових і температурних відчуттях в роті;
 • Зубні протези на імплантах не блокують слинні залози, що покращує обробку їжі, і самоочищення зубів, що залишилися в роті;
 • Краще поставити зубні мости на імплантах, протези працюватимуть як рідні зуби, ніж отримувати постійний дискомфорт від носіння знімних протезів, які необхідно регулярно виймати з рота і вичищати від залишків постійно потрапляючої під них їжі.

Знімне і незнімне протезування на імплантах при частковій і повній відсутності зубів

Протезування з установкою імплантів в щелепи значно подовжує наше життя! Це доведено статистикою багаторічних досліджень, - пояснює хірург імплантолог Мастєров Д.В.

Посилання на матеріал з поясненням цього факту можна знайти в кінці цієї статті.

Мережа клінік стоматології Люмі-Дент в Києві пропонує протезування на імплантах при частковій і повній відсутності зубів. Імплантація зубів є дуже актуальною в обох випадках.

До того ж при повній відсутності зубів технологія протезування та імплантації зубів "All on 4" на верхній щелепі і "All on 6" на нижній - дозволяє позбутися від використання присмоктуючих повних знімних вставних щелеп, які значно знижують якість життя людини, і перейти на комфортні незнімні протези на імплантах, які виглядають і працюють як рідні зуби.

Незнімне протезування зубів на імплантах фото Люмі-Дент

Ціна на виготовлення знімних та незнімних зубних протезів на імплантах

Вартість незнімних зубних протезів на імплантах прийнятна для всіх. Установка незнімних протезів (умовно-знімних, коронок, або мостів) на імплантах проводиться або негайно - відразу після установки імплантату в кістку, або відстрочено - через 1,5-6 місяців після імплантації. Все залежить від типу імпланта і місця - куди він був встановлений (нижня або верхня щелепа).

Також велике значення при незнімному протезуванні на імплантатах має вік пацієнта, і стан щільності кістки в місці імплантації. Цю інформацію хірург імплантолог встановлює після вивчення даних комп'ютерної томографії щелеп пацієнта.

Таке рентгенологічне обстеження можна виконати безкоштовно в будь-яких з наших клінік в Києві, на новітніх конусно-променевих комп'ютерних томографах Vatech PHT-6500, за умови установки імплантів.

Консультація лікаря імплантолога для всіх пацієнтів у нас безкоштовна.

На встановлених імплантатах можна встановлювати незнімні зубні протези при повній і частковій відсутності зубів. Ціна протезування на імплантах залежить від виду протеза - знімачі, коронки або мостовидні конструкції.

Також можна встановлювати знімні (пластмасові, керамічні) і балкові види протезування на імпланти. Всі види знімних і незнімних зубних протезів (коронок або мостів) на імплантах фіксуються за допомогою спеціальних кріплень.

Види кріплення при протезуванні на імплантах

1. Знімні протези на імплантах - шаровидна і балочна фіксація

Для запобігання випаданню з рота повних знімних вставних щелеп на імплантах - застосовують два основних способи їх прикріплення:

Шаровидна фіксація, "все на 6 імплантах".

Несъемные зубные протезы на имплантах цена фото Киев Люми-Дент

 

Балковий протез на імплантах.

Несъемные зубные протезы на имплантах цена фото Киев Люми-Дент

При протезуванні на імплантах часто використовується фіксація балками, коли потрібно зафіксувати повну знімну щелепу.

Протезування з шаровидною фіксацією актуально, якщо при сприятливій будові кістки альвеолярного відростку виходить встановити в кісткову тканину пару імплантів спереду щелепи.

2. Умовно-знімні протези на імплантах

Незнімне протезування міст на імплантах фото Люмі-Дент

Це хороша альтернатива знімним і незнімним протезам. Ці вироби відрізняються від незнімних зубних протезів більш дешевою вартістю, тому що для їх прикріплення необхідно меншу кількість імплантатів.

Умовно-знімні зубні протези призначені для протезування при частковій і повній відсутності зубів, імплантація в цьому випадку обмежується установкою всього до 6 імплантів вгорі і внизу. Такий метод бажаний для клієнтів, фінансовий стан яких не дозволяє поставити собі більш дорогі незнімні зубні мости, які спираються на більшу кількість імплантів.

Однак часто цей метод є єдино правильним вибором при сильній атрофії кістки щелепи, при якій в задачу протезування також входить реконструкція вигляду ясен альвеолярних відростків, для гарного естетичного вигляду при розмові і усмішці.

3. Незнімні зубні протези (мости) на імплантах

Зубные протезы на имплантах фото до и после Киев Люми-Дент

Актуальні незнімні конструкції, які стосуються постійного протезування на імплантах. Головне якість незнімних мостовидних протезів полягає в їх кріпленні обов'язково за допомогою двох опор, якими виступають коріння зубів або імпланти.

Застосування незнімних мостів обмежується випадками сильної атрофії щелепних кісток, коли необхідно також відновлювати зовнішній вигляд ясен.

4. Імплантація all on 4, all on 6

Протезування на імплантах all on 4 фото Київ Україна Люмі-Дент

Що таке імплантація і протезування all on 4?

Технологія імплантації all on 4 - в перекладі на російську звучить як «все на 4 імплантах». Іншими словами, all on 4 - це незнімне протезування зубів, при якому мостовидні протези фіксуються опорою з чотирьох (на верхній щелепі п'яти або шести) імплантатів.

Методика часто використовується у людей при повній відсутності зубів. Імплантацію з незнімним протезуванням all on 4 частіше використовують на нижній щелепі, з огляду на дуже щільну її будову.

Імплантацію "все на чотирьох імплантах" на верхній щелепі використовують набагато рідше, тут частіше незнімні конструкції фіксують на опорі не менше 6 імплантатів.

Схема незнімного протезування all on 4. Імплантація "все на 4 імплантах".

All on 4 імплантація протезування фото Люмі-Дент

Технологія незнімного протезування all on 4 дає можливість людям з беззубими щелепами - отримати рідні зуби назад, і значно підвищити свій комфорт життя.

Скільки коштує all on 4 в Люмі-Дент?

Нижче представлений розрахунок ціни "все на чотирьох", з використанням імплантів H-dent (виробництво Ізраїль), на нижню щелепу.

All on 4 протезування ціна Київ Україна фото Люмі-Дент

Інформуємо, що в ході роботи можуть бути використані додаткові послуги, виходячи з ситуації в порожнині рота. Це приблизна сума.

Вартість послуги "все на 4 імплантах" з використанням імплантатів інших систем - ми надішлемо на першу вимогу - на зручний Вам канал зв'язку.

Ціна all on 6 в Україні

Як ми вже говорили - схема незнімного зубного протезування "all on 6" (все на шести імплантатах) - частіше застосовується на верхній щелепі при повній відсутності зубів, так як зверху кістка менш щільна, ніж на нижній щелепі.

Вартість "все на 6 імплантах" відрізняється від ціни "all on 4" лише різницею у вартості двох імплантантів. У випадку з ізраїльськими H-dent - орієнтовна повна ціна "all on 6" разом з незнімним зубним протезом з діоксиду цирконію - вказана в таблиці нижче.

all on 6 протезування імплантація фото Люмідент

Фото. Схема протезування all-on-4 на імплантах.

які бувають протези зубів фото ЛюміДент

Відразу хочемо уточнити, що така вартість "все на шести імплантах" буде актуальна, якщо на верхній щелепі буде досить кістки в бічних ділянках, для імплантації імплантатів.

Якщо кісткової тканини буде не вистачати - доведеться робити її нарощування (синус ліфтинг), що призведе до загального подорожчання протезування "все на 6 імплантах".

Точну суму вартості зубного протеза "all on 6" на верхній щелепі при відсутності зубів - зможе повідомити лікар імплантолог на особистій консультації в клініці, після вивчення даних комп'ютерної томографії верхньої щелепи.

Протезування All on 6 також роблять на нижній щелепі, якщо у клієнта дозволяють фінансові можливості. Незнімне протезування All on 6 має кращий термін служби, ніж "все на чотирьох імплантах", так як жувальне навантаження ділиться між шістьма імплантатами, відповідно, навантаження на кожен імплантант менше.

5. Металокераміка на зубних імплантах

Імпланти або незнімні зубні протези фото Київ Люмі-Дент

Головним елементом будь-якого незнімного протезування є коронки. Зараз застосовується багато матеріалів для їх виготовлення, раніше найбільш активно використовувалася металокераміка, завдяки своїй технологічності, функціональним властивостям, високою міцністю, достатній естетиці і невисокій вартості.

6. Суцільнокерамічна коронка на імплантах

Імпланти або незнімні зубні протези фото Київ Люмі-Дент

Останнім часом в Києві спостерігається зміщення інтересу до протезування суцільнокерамічними (безметалевими) цирконієвими коронками. Такі види незнімних зубних протезів безпечні для ясен, мають більш високі естетичні та функціональні властивості.

Всі види зубних конструкцій виробляються в нашій особистій сучасній зуботехнічній лабораторії, обладнаній за останніми цифровими технологіями. У цифровій стоматології бере участь внутрішньоротовий і зовнішній сканери, які роблять знімки потрібних областей без відбиткової маси, і потім передають файл техніку.

Технік моделює майбутню конструкцію і передає команду на 3D принтер або фрезер, які друкують або виточують з будь-яких матеріалів точні і якісні зубні вироби.

Вартість всіх варіантів протезування можливо побачити на сторінці "Стоматологія ціни".

Відеовідгуки наших пацієнтів можна побачити в розділі "Відгуки стоматології".

Отже, роблячи загальний підсумок по темі - "Що краще - знімні протези або імпланти?" - однозначно всі переваги має саме імплантація зубів.

Наша команда рекомендує цей варіант, як найбільш ефективний метод протезування, що дозволяє Вам повернути високу якість життя, і відчути себе знову з рідними зубами.

Скільки коштує імплантація і протезування в стоматології Люмі-Дент?

Вартість протезування на імплантах можна побачити внизу цієї сторінки, а також в розділі "Ціни стоматології".

Фото. Протез all-on-4 пацієнту Люмі-Дент в Києві.

Протезування all on 4 фото Люмі-Дент

По вартості

Розрахунок імплантації all on 6 разом з протезуванням на імплантах - знаходиться вище на сторінці.

Вартість імплантації all on 4 - дивіться також вище на цій сторінці.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

 
Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

 Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

 Вставити зуб на імпланті ціна Київ Люмі-Дент

 Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

 Зубні імпланти вставити зуб Київ Люмі-Дент

 

Зубні Імплантанти. Повна ціна імплантів зубів,
з установкою постійної коронки,
у гривнях.
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція).
25 718
Neodent Helix GM NeoPoros (Акція). 30 835
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
27 898
Mis M4. 33 545
Mis С1. 36 005
MegaGen AnyOne. 34 554
MеgaGen AnyRidge (Акція). 35 454
Neodent Helix GM Acqua (Акція). 37 334
Straumann BLT SLA, Ti (Акція). 40 304
Straumann Roxolid SLA, Ti Zr. 42 204
Straumann BLT-Roxolid SLActive Ti Zr. 45 304
Straumann BLX SLActive 49 724
Nobel Biocare (Акція). 46 234

 

Кількість встановлених імплантантів за 2020 рік у стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Пояснення механізму продовження нашого життя завдяки зубній імплантації читайте тут.

Зведена статистика по деяким послугам за 2020 рік:

Встановлених металокерамічних коронок. 1256
Встановлених суцільнокерамічних коронок. 604

Встановлених цілісноанатомічних коронок з діоксиду цирконію.

1453

Встановлено вінірів.

1024

 

Запишіться сьогодні на імплантацію зубів, і протезування на імплантах в Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

 

 

 
Вам буде цікаво
Часті питання і відповіді
Як роблять імплантацію зубів при відсутності зубів?

При повній відсутності зубів - роблять установку 4-6 імплантів в щелепи (методики all-on-4 і all-on-6), і потім на них одягають умовно знімні протези з зубами і штучними яснами.

При частковій відсутності зубів - імпланти ставлять в ті місця, де були видалені зуби. Причому намагаються імпланти і зуби, що залишилися не пов'язувати між собою, так як імплантати на відміну від зубів - не мають рухливості в щелепі.

Що таке балочний протез на імплантах?

Балковий протез на імплантах - це вид штучних зубів при протезуванні беззубої щелепи. При цьому на імпланти, що прижилися встановлюється спеціальна штанга - балка, що з'єднує імплантати між собою (див. фото). Повний балочний протез зубів одягається безпосередньо на балку між імплантами.

Фото. Протезування "Все на чотирьох" імплантах.

Балковий протез на імплантах фото Люмі-Дент

Чи можна ставити мости на імплантах?

Так, мости часто встановлюють з опорою на зубні імплантати. Мости, при розумному їх плануванні, ведуть до зменшення кількості необхідних імплантів, що здешевлює загальну ціну протезування.

Однак з'єднувати в одному протезі імплантати і рідні зуби категорично забороняється, до того ж мости на імплантах не можуть мати навісну частину довшу 2-х зубів.

При протезуванні мостами - підійде система "все на шести" імплантах, на обидві щелепи.

Що таке мостовидний протез на імплантах?

Це ортопедична конструкція, що має 2 складові частини:

 • опорні (коронки), що зафіксовані на абатменти зубних імплантів;
 • проміжну (навісну) частину, яка на зразок моста висить між опорними частинами.

Мости на імплантах дуже популярні сьогодні, і використовуються в таких випадках:

 • з метою економії коштів на імпланти зубів, дозволяють знизити необхідну кількість встановлюваних імплантатів;
 • у випадках локальної атрофії кістки, коли неможливо в окремих місцях поставити імплант, і клієнт не хоче робити пластику кістки в цій ділянці.
Що таке мостовидний протез з гвинтовою фіксацією?

Це міст, який утримується на імплантах гвинтами, які вкручуються в канал імплантату через опорні коронки мостоподібного протеза.

Мости з гвинтовою фіксацією зараз найбільш популярні при протезуванні на імплантах, так як дозволяють робити легку ревізію (зняття) протезів, в разі необхідності, не порушуючи стуктури самого мостовидного протеза, і імплантатів.

Які відгуки про зубний міст на імплантах?

Якщо мостоподібний протез встановлено правильно - він буде стояти добре і довго, і відгуки цьому підтвердження. Всі відеовідгуки наших пацієнтів можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології".

Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію