Знімне і незнімне протезування на імплантатах

Цю послугу у нашій клініці надають:
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Дивитися відео

Клініка Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця - пропонує знімне і незнімне протезування на імплантатах, при частковій або повній відсутності зубів. Ціна за цю послугу є прийнятною для всіх. Установка протезів на імплантатах проводиться або негайно - відразу після встановлення імплантату в кістку, або відкладено - через 1,5 - 6 місяців після імплантації. Все залежить від типу імплантанта і місця - куди він був встановлений (нижня або верхня щелепа).

На встановлених імплантатах можна встановлювати незнімні протези. Ціна на них різниться – коронки або мостовидні конструкції. Або знімні протези (пластмасові, керамічні), балкові конструкції. Всі види знімних протезів і незнімного протезування фіксуються на імплантатах за допомогою спеціальних кріплень.

Види кріплення

1. Куляста і балкова

Для запобігання випадінню з рота повних знімних протезів на імплантах — застосовують два основних способи їх кріплення:

Зубні протези Київ Протезування Київ

Куляста

Балкова

При протезуванні використовується фіксація балками, коли потрібно зафіксувати повну знімну щелепу. Куляста фіксація актуальна, якщо при сприятливій будові кістки альвеолярного відростка виходить встановити в кісткову тканину пару імплантатів попереду щелепи.

 2. Умовно-знімні конструкції на імплантатах

Види протезів

Це хороша альтернатива знімним і незнімним конструкціям. Ці вироби відрізняються від незнімних видів дешевшою вартістю, тому що для їх прикріплення необхідно лише пару імплантів. Умовно-знімні вироби найбільш частіше призначені для протезування при повній відсутності зубів. Такий метод бажаний для клієнтів, фінансовий стан яких не дозволяє поставити собі більш дорогі незнімні мостовидні протези.

3. Мостовидні протези на імплантах

Зубні протези на імплантатах
 

Найчастіші і актуальніші конструкції ті, які стосуються постійного протезування, в тому числі і на імплантах. Головне якість цих виробів полягає в їх кріпленні обов'язково за допомогою двох опор, якими виступають зубні коріння або імплантати.

 4. Технология all on 4

 all on 4
 

Технологія - all on 4 - в перекладі на українську звучить як «все на 4 імплантах». Іншими словами – незнімні мостовидні протези фіксуються опорою з чотирьох-п'яти-шести імплантатів. Методика all on 4 часто використовується у людей при повній відсутності зубів. Найчастіше all on 4 використовують на нижній щелепі, зважаючи щільність її будови. All on 4 на верхній щелепі використовують набагато рідше, тут частіше протези фіксують на опорі не менше 6 імплантатів.

5. Металокераміка на імплантах

Металокерамічні коронки
 

Головним елементом будь-якого незнімного протезування є коронки. Зараз застосовується багато матеріалів для їх виготовлення, найбільш активно використовується металокераміка, завдяки своїй технологічності, функціональними властивостями, високою міцністю, достатній естетиці і невисокій вартості.

6. Суцільнокерамічна коронка на імплантатах

Суцільнокерамічні коронки
 

Останнім часом в Києві спостерігається зміщення інтересу до протезування суцільнокерамічними (безметаловими) коронками. Такі види зубних конструкцій безпечні для ясен, мають більш високі естетичні та функціональні властивості.

Всі види зубних конструкцій виробляються в нашому особистому сучасної зуботехнічної лабораторії, обладнаній за останнім цифрових технологій. У цифровій стоматології бере участь внутрішньоротової і позаротової сканери, які роблять знімки потрібних областей без відбитковою маси, і потім передають файл техніку. Технік моделює майбутню конструкцію і передає команду на 3D принтер або фрезер, які друкують або виточують з будь-яких матеріалів точні і якісні зубні вироби.

Вартість всіх варіантів протезування можливо побачити на сторінці "Ціни".

Запишіться на безкоштовну консультацію в стоматологію Люмі-Дент в Києві! 

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрі зубної імплантології Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 - 2018 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 604
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено вінірів 812
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!