Протезування на імплантах

Цю послугу у нашій клініці надають:
Доман Анна Іванівна

Лікар стоматолог­-ортопед

Глушко Олексій Сергійович

Лікар стоматолог-ортопед

Ричкін Дмитро Вячеславович

Лікар стоматолог­-ортопед

На імплантатах, що встановлені в порожнині рота - можливо встановити багато видів протезів - від одиничних коронок до знімних протезів на весь зубний ряд. Але для фіксації конструкцій будуть потрібні певні кріплення.

Щоб повні знімні протези не випали з рота - існують два основних способи їх кріплення: балочна і куляста.

Куляста Балочна

Балочна фіксація застосовується у разі, якщо необхідно зафіксувати повний знімний протез на всю щелепу. Куляста фіксація актуальна, коли за медичними показаннями (будовою кістки альвеолярного відростка) вдається впровадити в кістку тільки кілька імплантів в передній частині зубного ряду.

Бюгельні протези на імплантатах

Бюгельні протези - одні з найбільш поширених і недорогих знімних конструкцій для відновлення дефектів зубного ряду. У разі фіксації без імплантів для опори їм потрібно як мінімум два зуба в порожнині рота. Дуже важливо - вони повинні бути здоровими, оскільки витримувати навантаження їм доведеться не маленьку. Бюгельні протези можна зафіксувати і на імплантатах.

Умовно - знімні протези на імплантатах

Умовно - знімні протези - це альтернатива незнімних і знімних протезів. Від незнімних ці протези відрізняються меншою вартістю, так як для їх фіксації потрібно всього кілька імплантів навіть при відновленні всього зубного ряду. Умовно - знімний протез найчастіше служить для заміщення всього зубного ряду. І цей варіант рекомендується клієнтам, які не можуть собі дозволити установку дорогих постійних мостовидних протезів.

Мостовидні протези на імплантатах

Мостовидні протези - це найрозповсюдженіші конструкції, які відносяться до постійного протезування зубів. Головна властивість таких протезів полягає в тому, що для їх кріплення обов'язково наявність двох опор, якими можуть стати як живі зуби пацієнта, так і штучні імпланти.

Протезування на міні-імплантатах

Імплантологи поступово намагаються перевести знімне протезування в більш якісне русло для відновлення зубного ряду. Знімні протези можна зафіксувати на стандартних імплантах. Але ще більш альтернативним варіантом є застосування міні-імплантів, які також імплантуються в кістку, але менш травматичним способом.

Протезування за технологією all - on - 6 ( 5 )

Технологія «all-on-implant» в перекладі з англійської мови звучить як «все на імплантатах». Дослівно це означає, що всі штучні зуби зубного ряду фіксуються всього на п'яти - шести імплантах. Ця технологія активно розвивається і застосовується у пацієнтів з повною адентією, коли в щелепі не залишилося жодного зуба.

Металокераміка на імплантатах

Основою будь-яких протезів є зубні коронки. Сьогодні існує кілька основних матеріалів для їх виготовлення, серед яких найпопулярніша - металокераміка, зважаючи на свою технологічність, функціональність, міцність, естетичність і дешевизну.

Безметалева кераміка на імплантатах

Зубні коронки з металокераміки сьогодні - це дуже популярний варіант, оскільки вони відрізняються надійністю і високими зовнішніми характеристиками. Однак на зміну металокераміці приходять матеріали нового покоління - діоксид цирконію, що мають більш високі естетичні і функціональні властивості.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!