3077

Знімне і незнімне протезування на імплантах

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Суцільна анатомічна коронка з діоксиду цирконію
4400 грн
Ціни на імпланти
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою)
3650 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою)
7400 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою)
13699 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи
Дивитися відео
Вам буде цікаво:

Мережа Клінік стоматології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця - пропонує знімне і незнімне протезування на імплантатах, при частковій або повній відсутності зубів.

Ціна за цю послугу є прийнятною для всіх. Установка протезів на імплантатах проводиться, або негайно - відразу після встановлення імплантату в кістку, або відкладено - через 1,5 - 6 місяців після імплантації. Все залежить від типу імплантата і місця, куди він був встановлений (нижня або верхня щелепа).

На встановлених імплантатах можна встановлювати незнімні протези. Ціна на них різниться, це можуть бути коронки або мостовидні конструкції, знімні протези (пластмасові, керамічні), балочні конструкції. Всі види знімних протезів і незнімного протезування фіксуються на імплантатах за допомогою спеціальних кріплень.

Види кріплення

1. Шарова і балочна

Для того, щоб запобігти випадінню з рота повних знімних протезів на імплантах, застосовують два основних способи їх кріплення:

Зубні протези Київ Протезування Київ

Шарова

Балочна

При протезуванні використовується фіксація балками, коли потрібно зафіксувати повну знімну щелепу. Куляста фіксація актуальна, якщо при сприятливій будові кістки альвеолярного відростка виходить встановити в кісткову тканину пару імплантатів попереду щелепи.

 2. Умовно-знімні конструкції на імплантатах

Види протезів

Це хороша альтернатива знімним і незнімним конструкціям. Ці вироби відрізняються від незнімних видів дешевшою вартістю, тому що для їх прикріплення необхідно лише пару імплантів. Умовно-знімні вироби найбільш частіше призначені для протезування при повній відсутності зубів. Такий метод бажаний для клієнтів, фінансовий стан яких не дозволяє поставити собі більш дорогі незнімні мостовидні протези.

3. Мостоподібні протези на імплантах

Зубні протези на імплантатах
 

Найчастіші і найактуальніші конструкції ті, які відносяться до постійного протезування, в тому числі і на імплантах. Головна якість цих виробів полягає в їх кріпленні за допомогою двох обов'язкових опор, якими виступають зубне коріння або імплантати.

 4. Технологія all on 4

 all on 4
 

Технологія all on 4 в перекладі на українську звучить як - «все на 4 імплантах». Іншими словами, незнімні мостовидні протези фіксуються опорою з чотирьох-п'яти-шести імплантатів. Методика all on 4 часто використовується у людей при повній відсутності зубів. Найчастіше all on 4 використовують на нижній щелепі, зважаючи на щільність її будови. All on 4 на верхній щелепі використовують набагато рідше, тут частіше протези фіксують на опорі не менше 6 імплантатів.

5. Металокераміка на імплантах

Металокерамічні коронки
 

Головним елементом будь-якого незнімного протезування є коронки. Зараз застосовується багато матеріалів для їх виготовлення, найбільш активно використовується металокераміка, завдяки своїй технологічності, функціональним властивостям, високій міцності, достатній естетиці і невисокій вартості.

6. Суцільнокерамічна коронка на імплантатах

Суцільнокерамічні коронки
 

Останнім часом в Києві спостерігається зміна інтересу до протезування суцільнокерамічними (безметалевими) коронками. Такі види зубних конструкцій безпечні для ясен, мають більш високі естетичні та функціональні властивості.

Всі види зубних конструкцій виробляються в нашій особистій сучасній зуботехнічній лабораторії, обладнаній за останніми цифровими технологіями. У цифровій стоматології використовується  внутрішньоротовий і позаротовий сканери, які роблять знімки потрібних областей без відбиткової маси, і потім файл передається  техніку.

Технік моделює майбутню конструкцію і передає команду на 3D принтер або фрезер, які друкують або виточують з будь-яких матеріалів точні і якісні зубні вироби.

Скільки коштує протезування на імплантах в Люмі-Дент?

Вартість усіх варіантів конструкцій можна побачити в розділі "Ціни", а також вгорі цієї сторінки.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2018 рік у центрах зубної імплантології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Важливо по вартості

Ми продовжуємо наполягати, що наша ціна  - одна з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування вартості великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
24 535
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
26 715
MegaGen AnyOne (Акція) 32 094
MеgaGen AnyRidge 34 288
Mis M4 32 216
Mis С1 34 890
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 361
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 301
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 401
Nobel Biocare 49 162

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2018 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 604
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1453
Встановлено вінірів 1024

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!


3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!