4818

Видалення зубів мудрості
Гарантія 100 % без болю

Ціни на послуги
Видалення зуба мудрості от 720 до 1910 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Накладення швів от 220 до 350 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Процедура A-PRF (відновлення кістки мембраною з власної крові), 2 пробірки 950 грн
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи хірурги
Дивіться відео з нашими хірургами

Видалення зубів мудрості Причини, методи

 

фото - часте розташування вісімок

зуби мудрості

 

З перших років життя у людини до віку «зрілості» - постійно ростуть зубчики.

Спочатку тимчасові, які починаючи з 6 років починають змінюватися на постійні. Зазвичай термін повного прорізування всіх зубчиків закінчується до 16-18 років.

 

фото - схема молочного та постійного прикусу

Чи потрібно видаляти зуб мудрості

 

Однак є один виняток – треті задні моляри, про них зараз і піде мова.

Зуби мудрості - це треті, найостанніші моляри на верхній й нижній щелепах. Є рудиментами, пережитками еволюції. Мають велику полиморфность будови, кількості і форми коренів і т.д. Ростуть вони непередбачувано, як правило, виростають набагато пізніше інших постійних молярів, а часто не прорізаються в порожнину рота зовсім.

Досить часто треба проводити видалення зубів мудрості, за різними показниками.

Чому і як ростуть зуби мудрості

 

фото - розташування вісімки по відношенню до нижньощелепного нерва

 Видалення зубів мудрості

 

Багато мільйонів років тому людина мало чим відрізнялась від хижаків - їла багато твердої і грубої їжі, в тому числі і сире м'ясо. Голова первісної людини мала іншу будову, в тому числі і збільшену довжину щелеп, на якій комфортно розміщувалися всі зубчики, в тому числі і восьмі.

Однак з еволюцією змінився спосіб життя людини, характер їжі, і відпала необхідність в такому потужному жувальному апараті, яким він був раніше. Щелепи сучасної людини значно менше по довжині щелеп первісної людини, і тому восьмі зубики зараз являють собою рудимент, або пережиток в еволюції людини.

Для них часто не буває місця в щелепах, тому вони зазвичай погано прорізуються. Атипово (неправильно) розташовуються коронкою і корінням в щелепи. І додають клопоту їх господареві і хірургу.

Терміни їх прорізування

За статистикою – правильно розташовані 8 зубчики повинні прорізатися у віці від 21 до 27 років. Після цього терміну – швидше за все Ви їх так і не побачите. Однак це не означає, що Ви не «мудрі». Також це не означає, що приховані під яснами вісімки не завдадуть вам клопоту у майбутньому.

Одні з найбільш частих ускладнень

Перикоронарит – запалення ясен (капюшона), пов'язане з потраплянням під слизову залишків їжі. Створюється сприятливе середовище для розмноження на них бактерій, так як звичайна гігієна порожнини рота не вимиває харчові залишки з кишені, що утворилась. Від токсинів бактерій розвивається запалення, яке і називається перикоронарит.

Симптоми перикоронарита

 • Опухлі ясна біля ділянки розташування 8 зубчика.
 • Хворобливість при попаданні на цю область їжі, натисканні язиком, протилежними зубчиками-антагоністами, пальцями.
 • Витікаюча при натисканні на ділянку кров'янисто-білувата рідина - ексудат.
 • Ускладнене відкривання рота - тризм, викликаний впливом запалення на жувальні м'язи.

Лікування перикоронарита

Правильне лікування перикоронарита можливе тільки у стоматолога. Необхідно промивати спеціальними спринцівками кишеню антисептичними і протизапальними розчинами, для зменшення симптомів запалення.

Нерідко при лікуванні перикоронарита призначають антибіотики і нестероїдні протизапальні препарати.

Якщо зазначені заходи не приносять бажаного ефекту - відбувається висічення навислого шматка слизової 8 зубчика - капюшона. Дане втручання, як правило, приносить швидке усунення запального процесу.

фото - схема розвитку перикоронариту

Видалення зуба мудрості Київ

 

2) Його ріст в сторону сусідніх зубчиків викликає почуття розпирання, дискомфорту, часто болі, і може викликати скупченість зубів, що стоять попереду в зубному ряду.

З плином часу фізіологічна норма в 28 зубчиків все частіше стає нормою. І немає ніяких сумнівів, що в далекому майбутньому людство взагалі втратить ці рудименти еволюції.

Симптоми прорізування

 

Видалення зуба мудрості ціна

 

1) Як правило – ниюча біль без зрозумілої причини, в кінці зубного ряду. Вісімка намагається прорости через вже сформоване щільне окістя і слизову оболонку.

2) Біль в горлі – досить часто їх прорізування плутають з ангіною, або іншими запальними захворюваннями – мигдалин, або дихальної системи.

3) Почервоніння ясен і значна набряклість місця за останніми жувальними молярами – перикоронарит.

4) Запалення лімфатичних вузлів на стороні зубчика, який прорізується.

При виникненні подібних симптомів вкрай бажано терміново звернутися в стоматологічну клініку, для проведення діагностики і запобігання багатьом можливим серйозним ускладненням – виникнення запалення капюшона (перикоронарита), абсцесу, флегмони, і інших.

Остаточний вердикт про причину болю і ситуацію з вісімкою – дасть рентгенівський знімок в стоматологічній клініці (фото).

 

Видалення зуба мудрості

 

Перед процедурою – Вам зроблять 3-D сканування щелепи, щоб визначити точне розташування його коренів, для спрощення завдання хірурга. У наших клініках розташовані цифрові комп'ютерні томографи Vatech PHT-6500, на яких можна комфортно за невисокою ціною провести таке обстеження. Доза опромінення на такому приладі в десятки разів менша, ніж на звичайних плівкових рентгенівських апаратах.

Варіанти розташування в кістці

1) Правильне розташування – вертикальне. В цьому випадку - це і своєчасне, правильно спрямоване прорізування і - якщо буде потреба - найбільш легке видалення зуба мудрості. Болить він, чи ні.

Видалення зуба 8

2) Горизонтальне – вісімка з корінням від початку формувалася і росла горизонтально, доставляючи неприємності своїм сусідам. Імовірність прорізування практично нульова. Складність виривання висока.

Видалення зубів мудрості

3) Розташування під нахилом.

Вісімка має невисоку ймовірність правильного вертикального прорізування. Висока ймовірність виникнення проблем при прорізуванні, виникнення скупченості передніх зубчиків, перикоронарита, карієсу сусіднього моляра.

Зуби мудрості

Лікування зуба мудрості

Бувають випадки, коли все-таки доцільно залишити такі зубчики в роті, або пролікувати їх в разі виникнення карієсу або проблем із зубними нервами в корінні:

1) Якщо доступ до вісімки зручний.

2) Якщо каріозна порожнина невеликих розмірів, а прохідності каналів вдається досягти на нормальному рівні.

3) Якщо вісімка вкрай важлива для протезування, за умови відсутності сімки. Тільки вона в цьому випадку може служити як опора для мостовидного протеза.

4) Якщо є зуб-антагоніст. При видаленні зуба мудрості – зуб-антагоніст росте в бік порожнечі, не зустрічаючи опору, і скоро з'являться блоки руху щелепи при жуванні – зубчик, котрий висунувся буде заважати і створювати своєрідний «замок» артикуляції.

Тут Ви можете прочитати:

 • Чи боляче робити складне видалення зуба мудрості та його коренів в Києві?
 • Чи потрібно проводити видалення зубів мудрості, яка ціна?
 • Як видаляють зуби мудрості, чи є біль при цьому?
 • Де можна знайти хорошого за відгуками хірурга?

Видалення 8 зуба

В клініках Люмі-Дент в Києві можна видалити зуби мудрості і корені абсолютно без болю

Це можливо завдяки новітній комп'ютерній анестезії STA. Ви не відчуєте уколу голкою – така анестезія працює без шприца!

Кожна установка наших клінік оснащена подібним обладнанням – це одне з багатьох відмінних якостей нашої стоматології Люмі-Дент.

Ми не економимо на інвестиціях в устаткування, і надаємо нашим пацієнтам найкращі інноваційні розробки сучасної стоматологічної індустрії.

Також можна вирвати вісімку під наркозом, в стані медикаментозного сну

Під час процедури під наркозом Ви спокійно спите, після неї дозволено займатися звичайними справами, працювати, вести машину і т.д. Введення в наркоз здійснюється спеціально навченим професійним анестезіологом. Побічні ефекти під час процедури видалення під наркозом фактично виключені.

Відгуки пацієнтів про цю послугу тільки позитивні.

Дуже часто такі рудименти лежать горизонтально в кістці, і впираються в сусідні жувальні моляри. Такий стан унеможливлює їх прорізування і встановлення в зубний ряд.

Видалити восьмий зуб

Необхідність видалення 8 зубчика стає актуальною при таких ситуаціях

 • Коли він починає прорізуватися, викликаючи скупченість зубних рядів.
 • Якщо він прямує в щоку і починається постійне її прикусування.
 • Коли постійно запалюється слизова біля наполовину прорізаної вісімки (капюшон) – перикоронарит.

При перикоронариті (запаленні капюшона) часто полощіть причинну сторону злегка теплою водою з содою, 0,05% розчин хлоргексидину, і намастіть місце запалення маззю «Метрогіл дента».

Однак, якщо постійно з'являється з-під капюшона гній, набряк збільшується і піднялася температура – негайно закінчуйте самолікування і терміново звертайтеся до стоматолога.

Скільки коштує видалити зуб мудрості?

Ціна видалення зубів мудрості, болить він чи ні, дорожча звичайного виривання. Це пов'язано з підвищеною складністю доступу, а також зі складною будовою їх коренів.

Часто ці корені значно вигнуті, їх може бути більше в порівнянні з іншими молярами. Форми таких коренів можуть бути злиті в один пучок, але частіше мають веєроподібну форму, із загнутими у вигляді спіралі кожного кореня. Цей факт робить більш складним видалення зубів мудрості, ціна процедури при цьому може зрости.

До вартості видалення можуть бути додані ряд додаткових послуг, в залежності від положення вісімки в кістки. Часто необхідно прибирати частину кістки щелепи, після цього потрібно зашивати рану. Точну ціну найчастіше можна назвати тільки після персональної консультації та проведення рентгенівського обстеження.

вирвати зуб мудрості

У стоматологічних клініках Люмі-Дент фахівець може швидко і без болю вирвати вісімку завдяки спеціальному апарату п’єзотому, який швидко допомагає дістати зубні корені з лунки. П’єзотом дуже швидко і без травми допомагає зняти кісткову тканину над упакованим в кістки рудиментом. Раніше без такого приладу такі втручання видалення зубів мудрості були складними, довгими і травматичними.

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам клінік Люмі-Дент за 2017-2018 роки:

  2017 2018
Кількість простих видалень 1309 2084
Кількість складних видалень зубів мудрості 367 870

Після того як вирвали 8 зубчик - потрібно кілька днів утримуватися приймати їжу на бік проведення маніпуляції, а також особливо ретельно стежити за гігієною порожнини рота. На сторону видалення такі процедури треба виконувати акуратно, щоб не викликати розходження швів, або вимивання кров'яного згустку. Такий згусток служить перепоною для проникнення інфекції з ротової порожнини на рану.

При необхідності лікар може призначити додаткові полоскання, або медикаментозні препарати. Вони будуть сприяти зменшенню запалення, перешкоджати проникненню і розвитку інфекції в рані. Також на місце втручання лікар може накласти шви, якщо краї лунки, що утворилась, будуть занадто широкими.

Ви можете зараз записатися на безкоштовну консультацію на сайті у вікні запису, або зателефонувавши за вказаними вгорі телефонами. Також є можливість замовити безкоштовний зворотний дзвінок у зручний для Вас час.

Так чи потрібно видаляти їх? Чи не боляче, не складно це?

Приходьте до нас і переконайтеся, що це недорога за ціною, легка і швидка процедура!

Відео Відгуки наших клієнтів можливо побачити на сторінці "Відгуки".

Скільки коштує видалити вісімки?

Вартість видалення зубів мудрості доступна на цій сторінці вище а також в розділі «Ціни».

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

 


4 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!