Видалення зуба мудрості

Ціни на послуги
Видалення зуба мудрості
от 520 грн
Видалення зуба
от 200 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2000 грн
Комп'ютерна анестезія STA
260 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар стоматолог-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

Процесс видалення зубів мудрості

Тут Ви зможете прочитати:

  • Чи боляче робити видалення зуба мудрості в Києві
  • Чи потрібно проводити видалення зубів мудрості
  • Як видаляють
  • Де можна знайти хорошого за відгуками хірурга

У клініці Люмі-Дент можна видалити зуби мудрості абсолютно без болю, завдяки новітній комп'ютерної анестезії STA. Ви не відчуєте уколу голкою - така анестезія працює без шприца! Кожна установка нашої клініки оснащена подібним обладнанням - це одне з багатьох відмінних якостей нашої стоматології. Ми не економимо на інвестиціях в устаткування, і надаємо нашим пацієнтам найкращі інноваційні розробки сучасної стоматологічної індустрії.

Також можна вирвати вісімку під наркозом, в стані медикаментозного сну, або під наркозом. Під час процедури під наркозом Ви спокійно спите, після неї дозволено займатися звичайними справами, працювати, вести машину і т.д. Введення в наркоз здійснюється спеціально навченим професійним анестезіологом. Побічні ефекти під час цієї процедури фактично виключені. 

видалення зубів Київ

Відгуки пацієнтів про цю послуги тільки позитивні.

Вісімки є рудимент, або пережиток в еволюції людини. Для неї часто не буває місця в щелепі людини, тому вона зазвичай погано прорізується. І додає клопоту її господареві і хірургу.

Дуже часто такі зуби лежать горизонтально в кістці, і впираються в сусідні жувальні моляри. Такий стан унеможливлює їх прорізування і установку в зубний ряд. Коли організм дає їм сигнал на початок прорізування - вісімки починають тиснути в своїх сусідів, викликають неприємне відчуття розпирання, може з'явитися набряклість, болючість при ковтанні. Дуже часто такий тиск призводить до появи скупченості передніх зубів - вісімка тисне на весь зубний ряд, і зміщує його вперед.

 

 

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2016-2017 роки:

  2016 2017
Кількість простих видалень зубів 1309 2084
Кількість видалень зубів мудрості 367 870

Необхідність видалення вісімки стає актуальною при наступних ситуаціях:

  • Коли вона починає прорізуватися, викликаючи скупченість зубних рядів
  • Якщо вона направляється в щоку, і починається постійне її прикусування
  • Коли постійно запалюється слизова біля наполовину прорізаної вісімки (капюшон).

Ціна на цю послугу дорожче звичайного виривання. Це пов'язано з підвищеною складністю доступу, а також зі складною будовою коренів. Часто ці коріння значно вигнуті, що сильно ускладнює їх вилучення.

У клініці Люмі-Дент стоматолог хірург може швидко і без болю вирвати восьмий зуб завдяки спеціальному апарату - пьезотому, швидко допомагає дістати зубні коріння з лунки. Пьезотом дуже швидко і без травми допомагає зняти кісткову тканину над упакованою в кістці вісімкою. Раніше без такого приладу такі втручання були вкрай довгими і травматичними.

Перед видаленням зуба мудрості - Вам зроблять 3-D сканування щелепи, щоб визначити точне розташування його коренів, для спрощення завдання хірурга. У нашій клініці розташований цифровий комп'ютерний томограф Vatech PHT-6500, на якому можна комфортно провести таке обстеження. Доза опромінення на такому приладі в десятки разів менше, ніж на звичайних плівкових рентгенівських апаратах.

Після проведення видалення зубів мудрості потрібно кілька днів утримуватися приймати їжу на бік проведення маніпуляції, а також особливо ретельно стежити за гігієною порожнини рота. На сторону виривання такі процедури треба виконувати акуратно, щоб не викликати розбіжність швів, або вимивання кров'яного згустку. Такий згусток служить перепоною для проникнення інфекції з ротової порожнини на рану.

При необхідності лікар може призначити додаткові полоскання, або медикаментозні препарати. Вони будуть сприяти зменшенню запалення, і перешкоджати проникненню і розвитку інфекції в рані. Також на місце видалення доктор може накласти шви, якщо краї місця розташування вісімки будуть занадто широкими.

Ви можете зараз записатися на безкоштовну консультацію на сайті, у вікні запису, або зателефонувавши за вказаними вгорі телефонами. Також є можливість замовити безкоштовний зворотний дзвінок, у зручний для Вас час.

Так чи потрібно видаляти зуб мудрості в Києві? Чи не боляче це?

Приходьте до нас і переконайтеся, що видалення зуба мудрості в Києві - легка і швидка процедура!

Відео Відгуки наших клієнтів можливо побачити на сторінці "Відгуки".

 

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!