Акції клінік

Відгуки про нас
Наші лікарі

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ СТОМАТОЛОГІЙ ЛЮМІ-ДЕНТ

Наша стоматологія Люми-Дент в Києві пропонує для клієнтів акції та знижки. Перелік пропозицій представлений на цій сторінці.

Після отримання першої будь-якої процедури в стоматологічній клініці - відвідувач отримує дисконтну карту, з початковою знижкою на багато послуг. Потім розмір дисконту зростає, відповідно до накопичення певних сум загального платежу за всі послуги.

Акції в наших клініках припускають отриманням пацієнтом низки бонусів або безкоштовних пропозицій. Ви завжди можете уточнити у адміністраторів або за вказаними вище телефонами - можливість їх використання і підсумовування між собою.

Крім того, ми регулярно влаштовуємо цінові розпродажі на сезонні послуги (наприклад, відбілювання зубів). Також дисконти пропонуються нашим відвідувачам клінік в періоди розширення нашої мережі, які відбуваються регулярно щороку.

Більш детальну інформацію про наши дисконти Ви можете отримати у адміністраторів клініки при першому візиті, або по телефону.

Стоматологія Люми-Дент - кращий вибір для тих, хто рахує гроші, і хоче обслуговуватися в якісній і сучасній клініці!

Зведена статистика наших центрів стоматології в Києві на правому та лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки - по деяких послуг, наданих за 2020 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165
Простих видалень зубів 2084
Видалень зубів мудрості 870
Встановлено пломб 4585
Професійне відбілювання зубів 453
Комплексних чисток зубів 2430
Встановлено імплантів 1834

8 голосів, оцінка: 4.9 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest