2186

Знімок ТРГ в бічній проекції (телерентгенограма)

Ціни на послуги
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
Імплантацію проводять
Дивитися відео

На сьогоднішній день жоден професійний ортодонт не починає проведення лікування без попереднього і комплексного обстеження ротової порожнини за допомогою методів рентгенодіагностики.

Для досягнення максимально ефективного результату і повного усунення проблеми ортодонтичного характеру (неправильного прикусу) пацієнту попередньо потрібно зробити ряд спеціальних рентгенівських знімків.

На початку обстеження робиться ортопантомограма – стоматологічна методика променевої діагностики, що дозволяє отримати панорамний знімок всієї щелепи (див. фото).

Телерентгенограма

Після чого лікарем призначається проведення телерентгенографії - ТРГ в бічній проекції, за допомогою якої лікар може побачити і досконально вивчити всі наявні у пацієнта аномалії розвитку зубощелепної системи.

Вартість телерентгенографії

Вартість телерентгенографії можна побачити вгорі і внизу цієї сторінки, а також в розділі «Ціни».

Де зробити телерентгенографію?

Зробити телегентгенографію черепа в бічній проекції можливо в наших клініках Люмі-Дент в Києві.

Бічна телерентгенограма в ортодонтії набуває все більшої популярності, так її ефективність і необхідність з кожним роком підтверджується практикою кращих лікарів стоматологів в усьому світі. Вона стає просто незамінною в разі необхідності виправлення прикусу хірургічним шляхом, установки і правильного підбору брекет-систем, при видаленні відразу декількох зубів і подальшого виконання складного протезування на імплантаційних системах і т.д. (див. фото).

Трг в бічній проекції

ТРГ в бічній проекції – це дійсно інноваційна і найпрогресивніша методика рентгенодіагностики на сьогоднішній день. Вона дозволяє виявити всі патології щелепи і прикусу, а також допомагає встановити і запобігти негативні наслідки та ускладнення, які можуть проявитися в подальшому.

ТРГ знімок зубів дає лікареві можливість уважно вивчити найдрібніші особливості будови зубощелепної системи, точно встановити кут нахилу верхніх і нижніх зубів, а також провести необхідні точні розрахунки і виміри для призначення подальшого ортодонтичного лікування.

Для чого необхідно зробити телерентгенографію черепа?

Телерентгенограма в бічній проекції на даному етапі розвитку стоматології вкрай необхідна, так як тільки правильно проведена діагностика забезпечить подальше грамотне планування лікування, особливо в складних випадках патологій щелепно-лицьового апарату. Подібний підхід дозволяє лікарю якомога якісніше виконати свою роботу і задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

Телерентгенографія черепа робиться за допомогою спеціального ультрасучасного і надточного обладнання, яке видає знімок, що відображає зображення обох щелеп.

Знімок ТРГ зубів в ортодонтії дозволяє:

 1. Провести детальний аналіз всіх анатомічних особливостей будови щелепних кісток і розташування зубних рядів пацієнта;
 2. Визначити зубні нахили;
 3. Встановити будь-які види аномалій прикусу;
 4. Вивчити стан м'яких тканин обличчя пацієнта.

трг знімок

Зробити телегентгенографію бічної проекції в Києві на сьогоднішній день можливо всього в декількох клініках. Далеко не кожна стоматологія може собі дозволити мати подібний апарат. Устаткування для проведення даної процедури вкрай дороге і вимагає спеціальних навичок і підготовки лікарів, які зможуть надати правильну розшифровку ТРГ знімка.

Мережа клінік «Люмі-Дент» на Оболоні та Позняках є лідером на ринку стоматологічних послуг в Києві і Україні завдяки високому професіоналізму персоналу та якості послуг, що надаються. Важливу роль відіграє тут і технологічний фактор – ми стежимо за найбільш інноваційними досягненнями, тому в кожному нашому кабінеті встановлено новітнє обладнання, що дозволяє домогтися найкращого результату.

У клініках функціонують 3 рентгенологічних відділення, укомплектовані дентальними рентгенапаратами, радіовізіографами, і двома надійними, потужними і сучасними конусно-променевими комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500 і Vatech-I3D. Дані томографи мають цефалостати, що дозволяє зробити телерентгенограму високої якості (фото).

телерентгенографія

Наші ортодонти спільно з професійними рентгенологами завжди готові допомогти Вам провести комплексну діагностику і впоратися з проблемами неправильного прикусу будь-якої складності.

Знімок ТРГ в бічній проекції в клініках Люмі-Дент на Оболоні та Позняках Вам зроблять швидко, професійно і якісно. На даний момент цей метод рентгенологічної діагностики є єдиним способом отримати найбільш повну картину розвитку між собою щелепно-лицьових кісток людини, і правильного планування ортодонтичного лікування.

Ми рекомендуємо Всім нашим пацієнтам, які бажають відкоригувати свій прикус і вирівняти зубки, починати лікування з проходження комплексної рентгенодіагностики та зробити телерентгенограму в бічній проекції.

Телерентгенографія трг

Наші лікарі мають найвищий рівень підготовки в цій галузі і виконають необхідне рентген-обстеження за лічені хвилини. Також нададуть розшифровку, аналіз і розрахунок телерентгенограми, і складуть подальший індивідуальний план лікування.

У нас в команді працюють кращі лікарі ортодонти, які, маючи величезний професійний досвід, ніколи не зупиняються у своєму розвитку і регулярно відвідують різноманітні курси і семінари в Україні та за кордоном.

Постійне самовдосконалення і освоєння нових практичних і діагностичних методик, в тому числі проведення ТРГ знімка зубів, дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування та ефективність лікування. Більш детальну інформацію про наших фахівців в сфері ортодонтії Ви можете знайти тут.

Як проводиться отримання телерентгенограми в ортодонтії?

ТРГ знімок зубів робиться досить швидко. Пацієнта просять стати в відповідне положення, фіксують максимально природне положення голови, щоб отримати якомога точніші дані для подальшого аналізу.

Для запобігання будь-яких небажаних рухів в апараті передбачені пластикові упори, які вставляються в зовнішні слухові проходи. При необхідності - лицьова область в спеціальних місцях (включаючи м'яке піднебіння) обробляється спеціальною пастою (для підвищення контрастності на знімку і отримання більш чіткого зображення).

знімок трг в бічній проекції

Процес телерентгенографії черепа абсолютно безболісний для пацієнта і займає всього кілька хвилин.

Після виготовлення знімка лікар може приступати до аналізу і розшифровки ТРГ знімка. Ціну розшифровки телерентгенограми в наших клініках можливо побачити зверху і знизу цієї сторінки.

Основні переваги бокової телерентгенограми в ортодонтії

Серед численних переваг телерентгенограми в бічній проекції можна виділити наступні:

 • Бічна телерентгенограма найбільш точно наближена до реальних розмірів черепа людини, а отже лікар зможе з високою точністю встановити наявність всіх наявних патологій;
 • Бічна телерентгенограма черепа дозволяє спрогнозувати і точно підібрати найбільш результативний план лікування;
 • Бічна телерентгенограма черепа дає можливість спостерігати динаміку змін і контролювати досягнуті результати;
 • Процедура виконується дуже швидко – пацієнт отримає знімок приблизно через десять хвилин після проведення процедури телерентгенографії черепа.

Безпека проведення ТРГ знімка

Ми хотіли б звернути особливу увагу на безпеку даної процедури, яка практично не має ніяких протипоказань. Застосування інноваційних технологій і спеціальних цифрових радіовізіографічних датчиків дозволяє знизити рівень опромінення до мінімального рівня, так що дана методика обстеження безпечна навіть для молодшої вікової категорії.

Варто відзначити, що телерентгенографія в бічній проекції нерідко призначається маленьким дітям, в разі серйозних порушень молочного або змінного прикусу.

Протипоказання до проведення телерентгенографії черепа

ТРГ в бічній проекції не рекомендується робити в нижче наведених випадках:

 • Жінкам в період вагітності та годування груддю;
 • Людям, хворим пневмотораксом;
 • Особам з серйозними порушеннями життєво важливих функцій організму.

Ми з турботою і увагою ставимося до кожного клієнта нашої клініки. Нам важливо, щоб пацієнт отримав професійну допомогу і залишився задоволений якісно виконаною роботою наших лікарів. Саме тому перед початком лікування ми наполегливо рекомендуємо всім зробити телерентгенограму в ортодонтії та ортопантомограму – рентгенологічні обстеження нового покоління.

Скільки коштує послуга?

Ціна телерентгенограми в ортодонтії

Ціну знімка ТРГ в бічній проекції в Києві, а також інші ортодонтичні послуги, що надаються нашими клініками, Ви знайдете вгорі і внизу цієї сторінки, а також в розділі «Ціни».

Ціну телерентгенографії, і всіх видів стоматологічних послуг мережі клінік «Люмі-Дент» також можна побачити в розділі «Ціни».

З відео відгуками і коментарями наших клієнтів Ви зможете ознайомитися в розділі сайту «Про клініки» → «ВІДГУКИ», а також на різних стоматологічних порталах і форумах.

Зв'язатися з нами, для того щоб зробити телерентгенографію – Ви можете по телефону (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг в клініках «Люмі-Дент» в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві:

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога

безкоштовно

Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний)

170

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок)

300

Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції

300

Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції

300

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи (120*90мм)

610

КТ нижньої щелепи (120*90мм)

610

КТ в.щ. + н.щ. в прикусі

720

КТ гайморових пазух носа (120*90мм)

700

КТ сегмента (80*50мм)

390

КТ сегмента (50*50мм)

370

Опис комп'ютерної томограми

від 330 до 440

Зняття відбитків з виготовленням діагностичної моделі

290

Установка брекет-системи

від 8999

Встановлення знімного ортодонтичного апарату без гвинта

4040

Встановлення знімного ортодонтичного апарату з гвинтом

4430

Зняття брекет-системи, чистка зубів на одній щелепі

1230

Встановлення незнімного ретейнера (в області 2-х зубів)

830

Корекція незнімного ретейнера

580

Встановлення ретенційного апарату (знімний пластиковий)

3220

Зняття залишків матеріалу (ретейнера) і полірування (1 зуб)

190

Контрольний огляд

260

Контрольний огляд з корекцією або активізацією апаратури

530

Більш детальний і конкретний розрахунок вартості рентгенодіагностики та ортодонтичного лікування зубів в мережі клінік «Люмі-Дент» в Києві на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна – Ви отримаєте після консультації з нашими ортодонтами, які безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації для усунення наявної проблеми.

 

Завітайте до нас зробити знімок без запису та черги! 

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!


3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!