8:00 - 21:00
ua

ТРГ В Бічній Проєкції- Скільки Коштує В Києві

Дивитися відео
Зміст:
 • Телерентгенографія в стоматології Києва
 • Ціна телерентгенографії в ортодонтії
 • Де зробити телерентгенографію?
 • Для чого необхідно зробити телерентгенографію черепа?
 • Як проводиться отримання телерентгенограми в ортодонтії?
 • Основні переваги бічної телерентгенограми в ортодонтії
 • Безпека проведення ТРГ знімка
 • Протипоказання до проведення телерентгенографії черепа
 • Знімок ТРГ - ціна в Києві

Телерентгенографія в стоматології Києва

Телерентгенограма - це рентгенівський знімок черепа людини в бічній і прямій проєкції.

Скорочена назва - ТРГ знімок - його використовують для цефалометрії - дослідження розмірів різних секторів черепа, для складання правильної тактики ортодонтичного лікування. Це лікування направлено в першу чергу на виправлення неправильного прикусу зубів.

Сьогодні жоден професійний лікар ортодонт не приступає до проведення лікування без попереднього і комплексного обстеження ротової порожнини за допомогою методів рентгенодіагностики, і одним з перших є ТРГ знімок голови (телерентгенограма).

Для досягнення максимально ефективного результату і повного усунення проблеми ортодонтичного характеру (неправильного прикусу) пацієнту попередньо потрібно зробити ряд спеціальних рентгенівських знімків.

На початку обстеження робиться ортопантомограма - стоматологічна методика променевої діагностики, що дозволяє отримати панорамний знімок всієї щелепи (див. Фото).

Телерентгенограма фото ЛюміДент

Після чого лікарем призначається проведення телерентгенографії в ортодонтії - ТРГ в бічній проєкції, за допомогою якої лікар може побачити і досконально вивчити всі наявні у пацієнта аномалії розвитку зубощелепної системи.

Знімки ОПТГ і ТРГ голови абсолютно безпечні, так як випромінювання цифрових комп'ютерних томографів Vatech в десятки разів менше випромінювання променевого навантаження плівкових томографів.

Ціна телерентгенографії в ортодонтії

Ціна телерентгенограми голови в бічній проєкції в клініках Люмі-Дент в Києві -  400 гривень.

Вартість телерентгенографії усіх проєкцій можна побачити внизу цієї сторінки, а також в розділі «Стоматологія ціни».

 

Де зробити телерентгенографію?

Зробити телерентгенограму черепа в бічній проєкції - знімки ОПТГ і ТРГ - можливо в наших клініках Люмі-Дент в Києві.

Зручно у нас зробити ТРГ голови людям, які проживають у:

 • Броварах;
 • Вишневе;
 • Буча;
 • Вишгород;
 • Ірпінь;
 • Бориспіль;
 • Крюківщина;
 • Обухів;
 • Боярка;
 • Українка.

Бічна телерентгенограма в ортодонтії набуває все більшої популярності, так її ефективність і необхідність з кожним роком підтверджується практикою кращих лікарів стоматологів у всьому світі.

Телерентгенографія в ортодонтії стає просто незамінною в разі:

 • виправлення прикусу хірургічним шляхом;
 • встановлення і правильного підбору брекет-систем,
 • при видаленні відразу декількох зубів;
 • виконанні складного протезування на імплантаційні системи і т.д. (Див. Фото).

Фото. ТРГ знімок (бічна проєкція).

Трг в бічній проекції фото ЛюміДент

Сьогодні дослідження ТРГ в бічній проєкції - це воістину інноваційна і найпрогресивніша методика рентгенодіагностики.

Телерентгенограма дозволяє виявити всі патології щелепи і прикусу, а також допомагає встановити і запобігти негативних наслідків та ускладнення, які можуть проявитися в подальшому.

ТРГ знімок зубів дає лікареві можливість уважно вивчити найдрібніші особливості будови зубощелепної системи, точно встановити кут нахилу верхніх і нижніх зубів, а також провести необхідні точні розрахунки і виміри для призначення подальшого ортодонтичного лікування.

Для чого необхідно зробити телерентгенографію черепа?

Телерентгенограма в бічній проєкції на даному етапі розвитку стоматології вкрай необхідна, так як тільки правильно проведена діагностика забезпечить подальше грамотне планування лікування, особливо в складних випадках патологій щелепно-лицьового апарату.

Подібний підхід дозволяє лікарю якомога якісніше виконати свою роботу і задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

Телерентгенографія черепа робиться за допомогою спеціального ультрасучасного і надточного обладнання, яке видає знімок, що відображає зображення обох щелеп.

Знімок ТРГ зубів в ортодонтії дозволяє:

 1. Провести детальний аналіз всіх анатомічних особливостей будови щелепних кісток і розташування зубних рядів пацієнта;
 2. Визначити зубні нахили;
 3. Встановити будь-які види аномалій прикусу;
 4. Вивчити стан м'яких тканин обличчя пацієнта.

Фото. Порівняння панорамного і ТРГ знімка (праворуч).

Трг знімок фото ЛюміДент

Зробити телерентгенографію в бічній проєкції у Києві на сьогоднішній день можливо всього в декількох клініках. Далеко не кожна стоматологія може собі дозволити мати подібний апарат.

Устаткування для отримання телерентгенограми вкрай дороге і вимагає спеціальних навичок і підготовки лікарів, які зможуть надати правильну розшифровку ТРГ знімка.

Мережа клінік Люмі-Дент на Оболоні, Позняках, Солом'янці - є лідером на ринку стоматологічних послуг в столиці і Україні, завдяки високому професіоналізму персоналу та якості послуг, що надаються.

Важливу роль відіграє тут і технологічний фактор - ми стежимо за самими інноваційними досягненнями, тому в кожному нашому кабінеті встановлено новітнє обладнання, що дозволяє добитися найкращого результату.

У клініках функціонують 4 рентгенологічних відділення, укомплектовані дентальними рентгенапарат, радіовізіографи, і двома надійними, потужними і сучасними конусно-променевими комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500 і Vatech-I3D.

Дані томографи мають цефалостатом, що дозволяють зробити знімки ОПТГ і ТРГ - телерентгенограми в ортодонтії - високої якості (фото).

телерентгенографія фото ЛюміДент

Наші ортодонти спільно з професійними рентгенологами завжди готові допомогти Вам отримати телерентгенограму голови і впоратися з проблемами неправильного прикусу будь-якої складності.

Знімок ТРГ в бічній проєкції в клініках Люмі-Дент у Києві Вам зроблять швидко, професійно і якісно.

На даний момент цей метод рентгенологічної діагностики є єдиним способом отримати найбільш повну картину відносин розвитку між собою щелепно-лицьових кісток людини, і правильного планування ортодонтичного лікування.

Ми рекомендуємо Всім нашим пацієнтам, які бажають відкоригувати свій прикус і вирівняти зубки, починати лікування з проходження комплексної рентгенодіагностики та зробити телерентгенограму в бічній проєкції.

Телерентгенографія трг фото ЛюміДент

Наші лікарі мають найвищий рівень підготовки в цій галузі і виконають телерентгенографію голови в лічені хвилини.

Також нададуть розшифровку, аналіз і розрахунок телерентгенограми в ортодонтії, і складуть подальший індивідуальний план лікування.

У нас в штаті працюють кращі лікарі ортодонти, які, маючи величезний професійний досвід, ніколи не зупиняються у своєму розвитку і регулярно відвідують різноманітні курси і семінари в Україні та за кордоном.

Постійне самовдосконалення і освоєння нових практичних і діагностичних методик, в тому числі проведення ОПТГ і ТРГ знімка зубів, дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування та ефективність лікування.

Як проводиться отримання телерентгенограми в ортодонтії?

ТРГ знімок щелеп робиться досить швидко.

 1. Пацієнта просять стати в відповідне положення, фіксують максимально природне положення голови, щоб отримати якомога точніші дані для подальшого аналізу.
 2. Для запобігання будь-яких небажаних рухів в апараті передбачені пластикові упори, які вставляються в зовнішні слухові проходи.
 3. При необхідності - лицьова область в спеціальних місцях (включаючи м'яке піднебіння) обробляється спеціальною пастою (для підвищення контрастності на знімку і отримання більш чіткого зображення).

знімок трг в бічній проекції фото ЛюміДент

Сам процес телерентгенографії черепа абсолютно безболісний для пацієнта і займає всього кілька хвилин.

Після проведення телерентгенографії лікар може приступати до аналізу і розшифровки ТРГ знімка. Ціну розшифровки телерентгенограми в наших клініках у Києві можна побачити внизу цієї сторінки.

Основні переваги бічної телерентгенограми в ортодонтії

Серед численних переваг телерентгенограми в бічній проєкції можна виділити наступні:

 • Бічна телерентгенограма найбільш точно наближена до реальних розмірів черепа людини, а значить доктор зможе з граничною точністю встановити наявність всіх наявних патологій;
 • Бічна телерентгенографія голови дозволяє спрогнозувати і точно підібрати найбільш результативний план лікування;
 • Бічна телерентгенограма черепа дає можливість спостерігати динаміку змін і контролювати досягнуті результати;
 • Процедура виконується вкрай швидко - пацієнт отримає знімок приблизно через десять хвилин після проведення процедури телерентгенографії черепа.

Безпека проведення ТРГ знімка

Ми хотіли б звернути особливу увагу на безпеку даної процедури, яка практично не має ніяких протипоказань.

Застосування інноваційних технологій і спеціальних цифрових радіовізіографічних датчиків дозволяє знизити рівень опромінення до мінімального рівня, так що дослідження ТРГ безпечно навіть для молодшої вікової категорії.

Варто відзначити, що телерентгенографія в бічній проєкції нерідко призначається маленьким дітям, в разі серйозних порушень молочного або змінного прикусу.

Протипоказання до проведення телерентгенографії черепа

Обстеження ТРГ в бічній проєкції не рекомендується робити в нижчеперелічених випадках:

 • Жінкам в період вагітності та годування груддю;
 • Людям, хворим пневмотораксом;
 • Особам з серйозними порушеннями життєво важливих функцій організму.

Ми з турботою і увагою ставимося до кожного клієнта нашої клініки. Нам важливо, щоб пацієнт отримав професійну допомогу і залишився задоволений якісно виконаною роботою наших лікарів.

Саме тому перед початком лікування ми настійно рекомендуємо всім зробити телерентгенограму в ортодонтії та ортопантомограму - рентгенологічні обстеження нового покоління.

Знімок ТРГ - ціна в Києві

Види телерентгенограми Ціна ТРГ, в гривнях
ТРГ в боковій проєкції 400
ТРГ в прямій проєкції 400

 

Ціну телерентгенографії та інших ортодонтичних послуг, що надаються нашими клініками дорослої і дитячої стоматології, Ви знайдете внизу цієї сторінки.

Вартість телерентгенографії в ортодонтії, і всіх видів стоматологічних послуг мережі клінік «Люмі-Дент» також можна побачити в розділі "Ціни стоматології".

З Відеовідгуками і коментарями наших клієнтів Ви зможете ознайомитися в розділі сайту «Відгуки стоматології», а також на різних стоматологічних порталах і форумах.

Зв'язатися з нами, для того щоб зробити телерентгенографію в ортодонтії - Ви можете по телефону (044) 383 22 88.

Більш детальний і конкретний розрахунок вартості рентгенодіагностики та ортодонтичного лікування зубів в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» на масиві Оболонь, стоматологія Позняки Осокорки, Солом'янка - Ви отримаєте після консультації з нашими ортодонтами, які безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації для усунення наявної проблеми.

Чекаємо також на мешканців населенных пунктів: Крюківщина, Боярка, Вишневе, Ірпінь, Буча, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Бортничі, Обухів, Українка.


Приходьте до нас зробити ТРГ знімок без запису і черги!

 
Ціна телерентгенограми та других рентген досліджень
Прийом в Києві проводять
Дата публікації: 14.05.2018
Дата редагування: 22.12.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
4 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію