Знімок ТРГ в бічній проекції (телерентгенограма)

Ціни на послуги
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
Опис комп'ютерної томограми от 330 грн
КТ в.щ. + н.щ. у прикусі 720 грн
КТ нижньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
КТ верхньої щелепи (120 * 90мм) 610 грн
КТ сегмента (50 * 50мм) 370 грн
КТ сегмента (80 * 50мм) 390 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Телерентгенограма в стоматології
 • Ціна телерентгенографії в ортодонтії
 • Де зробити телерентгенографію?
 • Для чого необхідно зробити телерентгенографію черепа?
 • Як проводиться отримання телерентгенограми в ортодонтії?
 • Основні переваги бічної телерентгенограми в ортодонтії
 • Безпека проведення ТРГ знімка
 • Протипоказання до проведення телерентгенографії черепа
 • Ціна телерентгенограми в ортодонтії

Телерентгенограма в стоматології

Телерентгенограма - це рентгенівський знімок черепа людини в бічній і прямій проекції. Його використовують для цефалометрії - дослідження розмірів різних секторів черепа, для складання правильної тактики ортодонтичного лікування. Це лікування направлено в першу чергу на виправлення неправильного прикусу зубів.

Сьогодні жоден професійний лікар ортодонт не починає проводити лікування без попереднього і комплексного обстеження ротової порожнини за допомогою методів рентгенодіагностики.

Для досягнення максимально ефективного результату і повного усунення проблеми ортодонтичного характеру (неправильного прикусу) пацієнту попередньо потрібно зробити ряд спеціальних рентгенівських знімків.

На початку обстеження робиться ортопантомограма - стоматологічна методика променевої діагностики, що дозволяє отримати панорамний знімок всієї щелепи (див. фото).

Телерентгенограма

Після чого лікарем призначається проведення телерентгенографії в ортодонтії - ТРГ в бічній проекції, за допомогою якої лікар може побачити і досконально вивчити всі наявні у пацієнта аномалії розвитку зубощелепної системи.

Знімки ОПТГ і ТРГ абсолютно безпечні, так як випромінювання цифрових комп'ютерних томографів Vatech в десятки разів менше випромінювання променевого навантаження плівкових томографів.

Ціна телерентгенографії в ортодонтії

Вартість телерентгенографії можна побачити внизу цієї сторінки, а також в розділі «Стоматологія ціни».

Де зробити телерентгенографію?

Зробити телерентгенографію черепа в бічній проекції - знімки ОПТГ і ТРГ - можливо в наших клініках Люмі-Дент в Києві.

Бічна телерентгенограма в ортодонтії набуває все більшої популярності, так її ефективність і необхідність з кожним роком підтверджується практикою кращих лікарів стоматологів у всьому світі.

Телерентгенографія в ортодонтії стає просто незамінною в разі необхідності виправлення прикусу хірургічним шляхом, установки і правильного підбору брекет-систем, при видаленні відразу декількох зубів і подальше виконання складного протезування на імплантаційних системах і т.д. (див. фото).

ТРГ в бічній проекції

ТРГ в бічній проекції - це дійсно інноваційна і найпрогресивніша методика рентгенодіагностики на сьогоднішній день. Вона дозволяє виявити всі патології щелепи і прикусу, а також допомагає встановити і запобігти негативним наслідкам та ускладнення, які можуть проявитися в подальшому.

ТРГ знімок зубів дає лікареві можливість уважно вивчити найдрібніші особливості будови зубощелепної системи, точно встановити кут нахилу верхніх і нижніх зубів, а також провести необхідні точні розрахунки і виміри для призначення подальшого ортодонтичного лікування.

Для чого необхідно зробити телерентгенографію черепа?

Телерентгенограма в бічній проекції на даному етапі розвитку стоматології вкрай необхідна, так як тільки правильно проведена діагностика забезпечить подальше грамотне планування лікування, особливо в складних випадках патологій щелепно-лицьового апарату. Подібний підхід дозволяє лікарю якомога якісніше виконати свою роботу і задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

Телерентгенографія черепа робиться за допомогою спеціального ультрасучасного і надточного обладнання, яке видає знімок, що відображає зображення обох щелеп.

Знімок ТРГ зубів в ортодонтії дозволяє:

 1. Провести детальний аналіз всіх анатомічних особливостей будови щелепних кісток і розташування зубних рядів пацієнта;
 2. Визначити зубні нахили;
 3. Встановити будь-які види аномалій прикусу;
 4. Вивчити стан м'яких тканин обличчя пацієнта.

ТРГ знімок

Зробити телерентгенографію в бічній проекції в Києві сьогодні можливо всього в декількох клініках. Далеко не кожна стоматологія може собі дозволити мати подібний апарат. Устаткування для проведення даної процедури вкрай дороге і вимагає спеціальних навичок і підготовки лікарів, які зможуть надати правильну розшифровку ТРГ знімка.

Мережа клінік Люмі-Дент на Оболоні, Позняках, Солом'янці - є лідером на ринку стоматологічних послуг в Україні, завдяки високому професіоналізму персоналу та якості послуг, що надаються.

Важливу роль відіграє тут і технологічний фактор - ми стежимо за самими інноваційними досягненнями, тому в кожному нашому кабінеті встановлено новітнє обладнання, що дозволяє досягти найкращого результату.

У клініках функціонують 4 рентгенологічних відділення, укомплектовані дентальними рентгенапаратами, радіовізіографами, і двома надійними, потужними і сучасними конусно-променевими комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500 і Vatech-I3D. Дані томографи мають цефалостати, що дозволяють зробити знімки ОПТГ і ТРГ - телерентгенограми в ортодонтії - високої якості (фото). 

Телерентгенографія

Наші ортодонти спільно з професійними рентгенологами завжди готові допомогти Вам провести комплексну діагностику і впоратися з проблемами неправильного прикусу будь-якої складності.

Знімок ТРГ в бічній проекції в клініках Люмі-Дент в Києві Вам зроблять швидко, професійно і якісно. На даний момент цей метод рентгенологічної діагностики є єдиним способом отримати найбільш повну картину відношення розвитку між собою щелепно-лицьових кісток людини, і правильного планування ортодонтичного лікування.

Ми рекомендуємо Всім нашим пацієнтам, які бажають відкоректувати свій прикус і вирівняти зубки, починати лікування з проходження комплексної рентгенодіагностики та зробити ТРГ в бічній проекції.

Телерентгенографія ТРГ

Наші лікарі мають найвищий рівень підготовки в цій галузі і виконають необхідне рентген-обстеження в лічені хвилини. Також нададуть розшифровку, аналіз і розрахунок телерентгенограми в ортодонтії, і складуть подальший індивідуальний план лікування.

У нас в штаті працюють кращі лікарі ортодонти, які, маючи величезний професійний досвід, ніколи не зупиняються у своєму розвитку і регулярно відвідують різноманітні курси і семінари в Україні та за кордоном.

Постійне самовдосконалення і освоєння нових практичних і діагностичних методик, в тому числі проведення ОПТГ і ТРГ знімка зубів, дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування та ефективність лікування.

Більш детальну інформацію про наших фахівців можна побачити на сторінці клінік ортодонтії.

Як проводиться отримання телерентгенограми в ортодонтії?

ТРГ знімок зубів робиться досить швидко. Пацієнта просять стати в відповідне положення, фіксують максимально природне положення голови, щоб отримати якомога точніші дані для подальшого аналізу.

Для запобігання будь-яких небажаних рухів в апараті передбачені пластикові упори, які вставляються в зовнішні слухові проходи. При необхідності - лицьова область в спеціальних місцях (включаючи м'яке піднебіння) обробляється спеціальною пастою (для підвищення контрастності на знімку і отримання більш чіткого зображення).

Знімок ТРГ в бічній проекції

Сам процес телерентгенографії черепа абсолютно безболісний для пацієнта і займає всього кілька хвилин.

Після виготовлення знімка лікар може приступати до аналізу і розшифровки ТРГ знімка. Ціну розшифровки телерентгенограми в наших клініках в Києві можливо побачити внизу цієї сторінки.

Основні переваги бічної телерентгенограми в ортодонтії

Серед численних переваг телерентгенограми в бічній проекції можна виділити наступні:

 • Бічна телерентгенограма найбільш точно наближена до реальних розмірів черепа людини, а значить лікар зможе з високою точністю встановити наявність всіх наявних патологій;
 • Бічна телерентгенограма черепа дозволяє спрогнозувати і точно підібрати найбільш результативний план лікування;
 • Бічна телерентгенограма черепа дає можливість спостерігати динаміку змін і контролювати досягнуті результати;
 • Процедура виконується вкрай швидко - пацієнт отримає знімок приблизно через десять хвилин після проведення процедури телерентгенографії черепа.

Безпека проведення ТРГ знімка

Ми хотіли б звернути особливу увагу на безпеку даної процедури, яка практично не має ніяких протипоказань. Застосування інноваційних технологій і спеціальних цифрових радіовізіографічних  датчиків дозволяє знизити рівень опромінення до мінімального рівня, так що дана методика обстеження безпечна навіть для молодшої вікової категорії.

Варто відзначити, що телерентгенографія в бічній проекції нерідко призначається маленьким дітям, в разі серйозних порушень молочного або змінного прикусу.

Протипоказання до проведення телерентгенографії черепа

ТРГ в бічній проекції не рекомендується робити в нижче перелічених випадках:

 • Жінкам в період вагітності та годування груддю;
 • Людям, хворим пневмотораксом;
 • Особам з серйозними порушеннями життєво важливих функцій організму.

Ми з турботою і увагою ставимося до кожного клієнта нашої клініки. Нам важливо, щоб пацієнт отримав професійну допомогу і залишився задоволений якісно виконаною роботою наших лікарів. Саме тому перед початком лікування ми настійно рекомендуємо всім зробити телерентгенограму в ортодонтії та ортопантомограму - рентгенологічні обстеження нового покоління.

Ціна телерентгенограми в ортодонтії

Ціну знімка ТРГ в бічній проекції в Києві, а також інші ортодонтичні послуги, що надаються нашими клініками дорослої і дитячої стоматології, Ви знайдете внизу цієї сторінки.

Ціну телерентгенографії в ортодонтії, і всіх видів стоматологічних послуг мережі клінік «Люмі-Дент» також можна побачити в розділі "Ціни стоматології".

З відео відгуками і коментарями наших клієнтів Ви зможете ознайомитися в розділі сайту «Відгуки стоматології», а також на різних стоматологічних порталах і форумах.

Зв'язатися з нами, для того щоб зробити телерентгенографію в ортодонтії - Ви можете по телефону (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг у клініках «Люмі-Дент» на Оболоні, Позняках, Осокорках, Солом'янці:

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога

безкоштовно

Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний)

170

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок)

300

Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції

300

Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції

300

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи (120*90мм)

610

КТ нижньої щелепи (120*90мм)

610

КТ в.щ. + н.щ. в прикусі

720

КТ гайморових пазух носа (120*90мм)

700

КТ сегмента (80*50мм)

390

КТ сегмента (50*50мм)

370

Опис комп'ютерної томограми

від 330 до 440

Зняття відбитків з виготовленням діагностичної моделі

290

Установка брекет-системи

від 8999

Встановлення знімного ортодонтичного апарату без гвинта

4040

Встановлення знімного ортодонтичного апарату з гвинтом

4430

Зняття брекет-системи, чистка зубів на одній щелепі

1230

Встановлення незнімного ретейнера (в області 2-х зубів)

830

Корекція незнімного ретейнера

580

Встановлення ретенційного апарату (знімний пластиковий)

3220

Зняття залишків матеріалу (ретейнера) і полірування (1 зуб)

190

Контрольний огляд

260

Контрольний огляд з корекцією або активізацією апаратури

530

Більш детальний і конкретний розрахунок вартості рентгенодіагностики та ортодонтичного лікування зубів в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» в Києві - Ви отримаєте після консультації з нашими ортодонтами, які безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації для усунення наявної проблеми.

 

Приходьте до нас зробити знімок без запису і черги!

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

3 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest