8:00 - 21:00
ua
6289

Терапевтична Стоматологія Київ

Дивитися відео
Зміст:
 • Терапевтична стоматологія Люмі-Дент в Києві
 • Гігієна ротової порожнини
 • Видалення зубного нальоту
 • Пародонтологія
 • Лікування та пломбування зубів
 • Лікування каналів зубів
 • Герметизація фісур
 • Фторування зубів

Терапевтична стоматологія Люмі-Дент в Києві

Терапевтична стоматологія - це величезний розділ стоматології, який займається вивченням і лікуванням захворювань порожнини рота.

Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини фото Люмі-Дент

Ротова гігієна - основний профілактичний захід, який має періодично проводитися практично у всіх пацієнтів стоматолога.

Докладніше

 

Видалення зубного нальоту

Професійна чистка зубів фото Люмі-Дент

Професійне чищення зубів у стоматолога має важливе значення, оскільки є однією з головних профілактик багатьох захворювань зубів і білязубних тканин.

Докладніше

 

Пародонтологія

Лікування ясен та слизової рота фото Люмі-Дент

Пародонтологія являє собою діагностику та лікування захворювань ясен терапевтом пародонтологом. Запаленню навколозубних тканин піддається понад 80% населення.

Докладніше

 

Лікування та пломбування зубів

Процедури лікування та пломбування фото Люмі-Дент

При виникненні хворобливих відчуттів в зубах - необхідно їх лікувати у стоматолога не відкладаючи, бо зволікання може призвести до прогресування процесу, і переходу запалення на судинно-нервовий пучок зуба - пульпу.

Докладніше

 

Лікування каналів зубів

Процедури лікування каналів фото Люмі-Дент

Пульпіт - запальне захворювання нерва (пульпи). Пульпіт характеризується пульсуючим нападоподібним болем, переважно вночі...

Докладніше

 

Герметизація фісур

Процедура герметизації фісур фото Люмі-Дент

Герметизація дитячим стоматологом є важливим чинником у профілактиці каріозного ураження одного з найбільш уражених ділянок коронкової поверхні зубів - міжбугоркових фісур ...

Докладніше

 

Фторування зубів

Глибоке фторування фото Люмі-Дент

Глибоке фторування стоматологи проводять для відновлення початкового руйнування зубної емалі, і усунення підвищеної чутливості зубних тканин на термічні і хімічні ...

Докладніше

 

- ось далеко не повний список захворювань порожнини рота, лікуванням яких займаються лікарі, зайняті у терапевтичній стоматології.

Крім ліквідації патологічного процесу, сучасна терапевтична стоматологія приділяє більше уваги відновленню зубних тканин, які були цим процесом зруйновані.

Примітний факт, завдяки сучасним методам лікування, зменшується його ціна.

 • Фахівці стоматологічних клінік Люмі-Дент, які розташовані в місті Київ, проводять терапевтичне лікування за допомогою місцевої анестезії, яка не тільки дозволяє скоротити час лікування, але і в принципі скоротити кількість відвідувань, які пацієнтові необхідно зробити.
 • Так, наприклад, лікування кореневих каналів, яке зазвичай вимагало декількох відвідин стоматолога, завдяки місцевій анестезії може бути виконане всього за один візит.
 • Також сучасна стоматологія постійно розвивається в бік підвищення рівня комфорту для пацієнтів. І якщо раніше перспектива візиту до стоматолога навіювала на більшість людей страх, то зараз візити до стоматолога стають все менш і менш страшними.

Більш того, завдяки сучасним методам діагностики, більшість захворювань порожнини рота можна запобігти ще до їх появи. Запишіться на прийом і фахівці клініки Люмі-Дент оглянуть Вашу ротову порожнину і дадуть максимально докладну консультацію.

У професіоналізмі і високій якості таких консультацій Ви можете переконатися, прочитавши численні позитивні відгуки про нашу стоматологію у розділі "Відгуки стоматології Києва".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Ціни на послуги
Ці послуги у нашій клініці надають
Дата публікації: 09.09.2016
Дата редагування: 22.12.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію