8:00 - 21:00
ua

Терапевтична стоматологія Київ

Дата публікації: 09.09.2016
Дата редагування: 10.06.2022
Дивитися відео
Зміст:
  • Терапевтична стоматологія Люмі-Дент в Києві
  • Гігієна ротової порожнини
  • Видалення зубного нальоту
  • Пародонтологія
  • Лікування та пломбування зубів
  • Лікування каналів зубів
  • Герметизація фісур
  • Фторування зубів

Терапевтична стоматологія Люмі-Дент в Києві

Терапевтична стоматологія - це величезний розділ стоматології, який займається вивченням і лікуванням захворювань порожнини рота.

Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини фото Люмі-Дент

Ротова гігієна - основний профілактичний захід, який має періодично проводитися практично у всіх пацієнтів стоматолога.

Докладніше

 

Видалення зубного нальоту

Професійне чищення зубів фото Люмі-Дент

Професійне чищення зубів у стоматолога має важливе значення, оскільки є однією з головних профілактик багатьох захворювань зубів і білязубних тканин.

Докладніше

 

Пародонтологія

Лікування ясен і слизової рота фото Люмі-Дент

Пародонтологія являє собою діагностику та лікування захворювань ясен терапевтом пародонтологом. Запаленню навколозубних тканин піддається понад 80% населення.

Докладніше

 

Лікування та пломбування зубів

Процедури лікування і пломбування фото Люмі-Дент

При виникненні хворобливих відчуттів в зубах - необхідно їх лікувати у стоматолога не відкладаючи, бо зволікання може призвести до прогресування процесу, і переходу запалення на судинно-нервовий пучок зуба - пульпу.

Докладніше

 

Лікування каналів зубів

Процедури лікування каналів фото Люмі-Дент

Пульпіт - запальне захворювання нерва (пульпи). Пульпіт характеризується пульсуючим нападоподібним болем, переважно вночі...

Докладніше

 

Герметизація фісур

Процедура герметизації фісур фото Люмі-Дент

Герметизація дитячим стоматологом є важливим чинником у профілактиці каріозного ураження одного з найбільш уражених ділянок коронкової поверхні зубів - міжбугоркових фісур ...

Докладніше

 

Фторування зубів

Глибоке фторування фото Люмі-Дент

Глибоке фторування стоматологи проводять для відновлення початкового руйнування зубної емалі, і усунення підвищеної чутливості зубних тканин на термічні і хімічні ...

Докладніше

 

Карієс, пульпіт, періодонтит - ось далеко не повний список захворювань порожнини рота, лікуванням яких займаються лікарі, зайняті у терапевтичній стоматології.

Крім ліквідації патологічного процесу, сучасна терапевтична стоматологія приділяє більше уваги відновленню зубних тканин, які були цим процесом зруйновані.

Примітний факт, завдяки сучасним методам лікування, зменшується його ціна. Фахівці стоматологічних клінік Люмі-Дент, які розташовані в місті Київ, проводять терапевтичне лікування за допомогою місцевої анестезії, яка не тільки дозволяє скоротити час лікування, але і в принципі скоротити кількість відвідувань, які пацієнтові необхідно зробити.

Так, наприклад, лікування кореневих каналів, яке зазвичай вимагало декількох відвідин стоматолога, завдяки місцевій анестезії може бути виконане всього за один візит.

Також сучасна стоматологія постійно розвивається в бік підвищення рівня комфорту для пацієнтів. І якщо раніше перспектива візиту до стоматолога навіювала на більшість людей страх, то зараз візити до стоматолога стають все менш і менш страшними.

Більш того, завдяки сучасним методам діагностики, більшість захворювань порожнини рота можна запобігти ще до їх появи. Запишіться на прийом і фахівці клініки Люмі-Дент оглянуть Вашу ротову порожнину і дадуть максимально докладну консультацію.

У професіоналізмі і високій якості таких консультацій Ви можете переконатися, прочитавши численні позитивні відгуки про нашу стоматологію у розділі "Відгуки стоматології Києва".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Ціни на послуги
Ці послуги у нашій клініці надають
Відгуки про нас
Дивитися більше
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію