Терапевтична стоматологія Київ

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 травня!
900 грн
Відбілювання домашнє (1 щелепа) 1680 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow 340 грн
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа) 225 грн
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Професійна гігієна порожнини рота

Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини - основний профілактичний захід, яке повинно періодично проводитися практично у всіх пацієнтів стоматолога. Основна мета цієї процедури-видалення м'якого і твердого зубного нальоту.

Читати далі...

Видалення зубних відкладень

Професійна чистка зубів Професійна Гігієна зубів - це комплекс заходів, що проводяться фахівцем : видалення зубного каменю і згладжування поверхні кореня, що перешкоджає утворенню зубного нальоту.

Читати далі...

Пародонтологія

Лікування ясен і слизової ротаОсновні найбільш часто зустрічаються захворювання :

  • Гінгівіт - запалення ясенного краю, що межує з поверхнею коронок зубів.
  • Пародонтит - локальне або генералізоване запалення навколозубних тканин...

Читати далі...

Лікування зубів 

Процедури лікування і пломбуванняПри виникненні хворобливих відчуттів в порожнині рота або зубах - необхідно лікувати зуби не відкладаючи, бо зволікання може призвести до прогресування процесу, і переходу запалення на судинно-нервовий пучок зуба - пульпу.

Читати далі...

Лікування каналів

Процедури лікування каналівПульпіт характеризується пульсуючим нападоподібним болем, переважно вночі, який може віддаватися на всю половину щелепи, нерідко в область вуха і інших ділянок голови. Біль також може виникати від температурних подразників.

Читати далі...

Герметизація фісур зубів

Процедура герметизації зубівГерметизація фісур зубів є важливим фактором у профілактиці каріозного ураження одного з найбільш уражених ділянок коронкової поверхні зубів - фиссур - невеликих борозенок між горбами жувальній поверхні зубів.

Читати далі...

Фторування зубів

Глибоке фторуванняГлибоке фторування проводять для лікування початкового руйнування зубної емалі, підвищеної чутливості зубів на термічні та хімічні подразники. Таке фторування є потужною профілактикою каріозних уражень.

Читати далі...

 

Терапевтична стоматологія - це величезний розділ стоматології, який займається вивченням і лікуванням захворювань порожнини рота. Карієс, пульпіт, періодонтит - ось далеко не повний список захворювань порожнини рота, лікуванням яких займаються лікарі, зайняті у терапевтичній стоматології.

Крім ліквідації патологічного процесу, сучасна терапевтична стоматологія приділяє більше уваги відновленню зубних тканин, які були цим процесом зруйновані.

Примітний факт, завдяки сучасним методам лікування, зменшується його ціна. Фахівці стоматологічних клінік Люмі-Дент, які розташовані в місті Київ, проводять терапевтичне лікування за допомогою місцевої анестезії, яка не тільки дозволяє скоротити час лікування, але і в принципі скоротити кількість відвідувань, які пацієнтові необхідно зробити.

Так, наприклад, лікування кореневих каналів, яке зазвичай вимагало декількох відвідин стоматолога, завдяки місцевій анестезії може бути виконане всього за один візит.

Також сучасна стоматологія постійно розвивається в бік підвищення рівня комфорту для пацієнтів. І якщо раніше перспектива візиту до стоматолога навіювала на більшість людей страх, то зараз візити до стоматолога стають все менш і менш страшними.

Більш того, завдяки сучасним методам діагностики, більшість захворювань порожнини рота можна запобігти ще до їх появи. Запишіться на прийом і фахівці клініки Люмі-Дент оглянуть Вашу ротову порожнину і дадуть максимально докладну консультацію.

У професіоналізмі і високій якості таких консультацій Ви можете переконатися, прочитавши численні позитивні відгуки про нашу стоматологію у розділі "Відгуки стоматології Києва".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

3 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest