Керамічні вкладки на зуби

Ціни на послуги
Керамічні вкладки
3540 грн
Цю послугу в нашій клініці надають
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Ричкін Дмитро В'ячеславович
Лікар стоматолог­-ортопед
Дивитися відео

Керамічні вкладки на зуби (фото 1) мають ряд значних переваг перед фотополімерними реставраціями, і активно рекомендуються клієнтам фахівцями стоматологічної клініки Люмі-Дент в Києві для використання.

Керамічні вкладки на зуби Київ фото

Їх переваги:

1) Більш висока естетика. Можлива практично повна імітація емалі, фісур, жовтизни зубних шийок.

2) Вища стійкість до жувального тиску. Кераміка - значно більш міцний матеріал, в порівнянні з фотополімерною пломбою.

3) Менша ймовірність розвитку карієсу на кордоні протеза і порожнини зуба. Фіксація відбувається за рахунок склоіономерного цементу, який постійно виділяє фтор, і не розмивається слиною. За рахунок цього карієс на лінії зіткнення не виникає.

4) Більш зручне, комфортне і швидке виготовлення для пацієнта. Етапи обробки порожнини, сканування, і фіксації протеза - займають на порядок менше часу, ніж фотополімерна реставрація.

5) Кераміка, на відміну від фотополімерного матеріалу - не змінює колір, на ній не накопичується зубний наліт, вона не змінює з часом свою форму і об'єм. Це вкрай важливі властивості матеріалу, які не залишають у багатьох випадках альтернативи при виборі методу відновлення форми і функції зубів.

Керамічні вкладки на зуби Київ зображення

Вкладки з кераміки виготовляють в нашій суперсучасної зуботехнічної лабораторії на цифровому фрезері Imes-Icore 350i.

Методика виготовлення

Лікар протезист обробляє каріозну порожнину для формування прямокутної форми зі скошеними краями емалі. Потім він сканує оброблену порожнину зуба цифровим внутрішньоротовим сканером.

Файл обробляється в спеціальній комп'ютерній програмі. Після чого файл відправляється на фрезер в нашу лабораторію, який з керамічної заготовки виточує нову конструкцію. Потім вона підфарбовується зубним техніком під натуральний природний колір емалі.

Після чого лікар фіксує керамічну вкладку на зуб (фото 2,3) в попередньо оброблену порожнину за допомогою спеціальної адгезивної системи. Через кілька годин можна її піддавати повному жувальному навантаженню.

Керамічна вкладка на зуб Київ фото

Ці керамічні конструкції особливо показані тоді, коли вже немає умов для надійної фіксації пломб, при каріозних великих порожнинах.

Також за допомогою керамічних вкладок можливо зберегти якомога більше цілих зубних тканин при відновленні зубів.

Крім того, вкладки з кераміки мають таку перевагу - в процесі затвердіння фотополімерний пломбувальний матеріал зменшується до 2% - відбувається усадка, яка призводить до мікровідривів пломби від зубних тканин, і в цьому місці в майбутньому може розвинутися карієс. Вкладки з кераміки не дають усадку, тому цей побічний ефект не відбувається.

Керамічні вкладки на зуби Київ фото до та після

Вартість цього виду протезування в клініці стоматології Люмі-Дент - представлена вгорі цієї сторінки, а також в розділі "Ціни". Вартість керамічних конструкцій дорожче пломб, але якість повністю виправдовує цю ціну.

Керамічна вкладка на зуб Київ картинки

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2017 - 2018 рік фахівцями Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Вкладки на зуби 325
Суцільнокерамічні (безметалеві) коронки 604
Суцільноанатомічні коронки з діоксиду цирконію 1053
Вініри 812
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!