827

Згода на розсилку

 

Заповнюючи форму на нашому сайті – Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також Ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: в решті випадків перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Вашу очевидну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізувати спільну пропозицію чи конкурс з третьою стороною, в такому разі, ми попросимо у Вас згоду на спільне використання Вашої особистої інформації з третьої сторони.

Якщо Ви виявите бажання відмовитись від отримання листів нашої регулярної розсилки, Ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.

2)Правоохоронним органам: наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів чи судових постанов; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення чи захист прав Компанії. Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю видалена з нашої бази по Вашому запиту. Для цього необхідно зв'язатись з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви виявите бажання відмовитись від отримання листів нашої регулярної розсилки, Ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання в кінці кожного листа.

З повагою, адміністрація Люмі-Дент


1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!