Пластика вуздечки губи
100 % без болю лазером

Ціни на послуги
Пластика вуздечки лазером 1500 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Стерильний хірургічний набір 150 грн
Консультація дитячого анестезіолога 690 грн
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 3600 грн
Виведення дитини з наркозу (1 година) 3200 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Накладення швів от 220 до 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Пластика вуздечки верхньої губи та нижньої
 • Що таке пластика вуздечки губи?
 • Загальна характеристика патології
 • Показання до проведення пластики вуздечки губи у дітей і дорослих
 • Як підготуватися до процедури?
 • Як проводиться маніпуляція?
 • Використання скальпеля
 • Використання лазера
 • Переваги лазера перед скальпелем
 • Вартість пластики вуздечки губи в Києві в клініках Люмі-Дент

Пластика вуздечки верхньої губи та нижньої

Вуздечка нижньої і верхньої губи - це вертикально розташована складочка між яснами, з одного боку, і нижньої чи верхньої губою, з іншого.

Фото. Як виглядає вуздечка губи.

Уздечка губы фото Люми-Дент


Якщо ж вуздечка верхньої або нижньої губи характеризується аномальним розташуванням, занадто широка, недостатньо довга і гнучка – це призводить до різних форм патологій (наприклад, щілини між зубами, зміщення зубних рядів).

Дана аномалія стає причиною скупчення хвороботворних бактерій в роті, викликає розвиток карієсу і пародонтозу, завдає дискомфорту при прийомі їжі і впливає на мовну функцію.

При нормальному формуванні вуздечка знаходиться строго по центру, нижче шийки передніх зубів, і являє собою тоненький еластичний тяж, який людина практично не помічає, він не перешкоджає нормальному формуванню прикусу і зубних рядів.

Що таке пластика вуздечки губи?

Пластика вуздечки верхньої губи у дітей фото Київ Люмі-Дент

Пластика вуздечки верхньої губи (або нижньої) являє собою нескладну операцію по підрізанню самої вуздечки, яка призначається пацієнтам при наявності відповідної патології, яка визначається досвідченим лікарем стоматологом.

Хірургічне втручання, як правило, здійснюється в дитячому віці, однак іноді воно стає необхідним і для дорослих. Сама операція абсолютно безпечна і проста у виконанні.

Боятися проводити пластику вуздечки верхньої губи не варто, пацієнт не відчуває ніяких хворобливих і неприємних відчуттів, якщо операція виконується фахівцем мережі клінік Люмі-Дент в Києві.

У наших клініках при всіх маніпуляціях використовується унікальна комп'ютерна анестезія STA без шприца або медикаментозний сон.

Вибір конкретного методу знеболення вибирає пацієнт (або його батьки) спільно з лікарем в ході безкоштовної консультації в клініці.

Фото. До та після підрізання вуздечки.

Пластика вуздечки верхньої губи фото до і після лікування Люмі-Дент

У стоматологічних клініках Люмі-Дент працюють висококваліфіковані фахівці, які виконують операції будь-якого ступеня складності. Наші лікарі досконало володіють інноваційними технологіями, а також новітніми і ефективними методами лікування.

Наші хірурги завжди допоможуть Вам впоратися з проблемою будь-якої складності. У наших клініках надають професійну допомогу всім пацієнтам, яким необхідна пластика вуздечки верхньої губи або нижньої.

Загальна характеристика патології

Укорочену вуздечку верхньої губи можна називати нормою для дітей віком від 2-х до 3-х років. Як показує практика, лише в поодиноких випадках при сильно вираженому порушенні функції смоктання потрібно проводити якесь хірургічне втручання до 1 року. Дуже часто у дітей дана аномалія з віком усувається сама собою.

Схема операції підрізання вуздечки.

Пластика уздечки губи фото Люмі-Дент


Якщо Ви помічаєте, що у дитини спостерігається збільшення щілини між передніми зубчиками, потовщення різцевого сосочка, а вимова деяких звуків викликає у нього труднощі, його необхідно відвести до
дитячого стоматолога, який надасть подальші рекомендації.

Тут вкрай важливо звернути увагу батьків на необхідність показувати малюка стоматологу із самого раннього віку, щоб в подальшому уникнути розвитку різних ускладнень і патологій.

Запустивши проблему в ранньому віці і не наважившись на проведення пластики вуздечки губи у дітей, батьки неминуче зіткнуться з неправильно сформованим прикусом, а також багатьма стоматологічними захворюваннями і ускладненнями.

Пластику вуздечки губи у дітей і дорослих зазвичай виконують спеціальним скальпелем або лазером. Фахівці Люмі-Дент в Києві віддають перевагу лазерній методиці, як найбільш спрощеній і комфортній як для лікаря, так і для пацієнта.

Фото вуздечки верхньої губи, до і після підрізання.

Уздечка верхней губы фото Люми-Дент

При використанні лазера краї рани не інфікуються, відразу ліквідується кровотеча завдяки "спіканню" кровоносних судин. Краї рани після обробки лазером практично не треба зшивати швами.

Відновлення пацієнта також відбувається вдвічі швидше. При лазерній корекції вуздечок губ і язика в наших клініках застосовується діодний лазер Picasso, виробництва США.

Процедура займає лічені хвилини і абсолютно безболісна як для дитини, так і для пацієнта зрілого віку. Після пластики вуздечки верхньої губи деякий час буде необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Дотримуватися з особливою ретельністю загальні правила гігієни порожнини рота, щодня виконувати процедури, які були запропоновані лікарем;
 • Перші кілька днів дотримуватися дієти - відмовитися від твердої, кислої і занадто гарячої їжі, пити тільки попередньо охолоджені напої;
 • З'явитися до лікаря через день-два після операційного втручання;
 • При необхідності варто пройти спеціальний курс відновлювальної гімнастики.

Фото. Як роблять пластику вуздечки лазером.

Пластика вуздечки верхньої губи у дорослих фото лікування Київ Люмі-Дент

На перший погляд, аномалія не є такою вже небезпечною, проте вона здатна доставити цілий ряд проблем в повсякденному житті:

 • Призводить до зменшення присінка ротової порожнини;
 • Порушується артикуляція, з'являються проблеми з дикцією;
 • Зазвичай формується діастема, широка щілина між передніми різцями, яку набагато важче усунути в зрілому віці;
 • Стає причиною розвитку пародонтиту;
 • Ускладнюється догляд за порожниною рота - при чищенні зубів з'являється біль, іноді трапляється надрив тяжика з супутною кровотечею.

Показання до проведення пластики вуздечки губи у дітей і дорослих

Проводити операцію необхідно тільки тим пацієнтам, яким подібне втручання дійсно необхідне. У хірургічній стоматології для цього існують чітко встановлені критерії:

 • Надмірний натяг ясен і оголення шийки зубів;
 • Ризик ускладнення майбутньої корекції порушеного прикусу;
 • Виражене ускладнення гігієни порожнини рота;
 • Рецидивуючий пародонтит;
 • Широка діастема (коли щілина між верхніми і нижніми передніми різцями досягає 3-5 мм і більше);
 • Порушення розвитку мовленнєвої функції.

Проблема, про яку йдеться в останньому пункті, зустрічається відносно рідко. Ініціатором необхідності лікування в таких випадках часто виступає логопед.

Фото. Прийом хірурга стоматолога в Люмі-Дент, Київ.

Підрізати вуздечку верхньої губи дитині фото Київ Люмі-Дент

Згідно з усіма сучасними рекомендаціями, проводити пластику вуздечки нижньої губи або верхньої зовсім маленьким дітям не варто. Оптимальним є вік 7-8 років (за індивідуальними показаннями в 6 років).

Як підготуватися до процедури?

В сучасних умовах пластику вуздечки верхньої губи у дітей і дорослих не варто навіть називати операцією - процедура більше не вимагає скальпеля завдяки спеціальним лазерам, що застосовуються в стоматології.

Потреби у будь-якій особливій підготовці перед маніпуляцією також немає. Не варто обмежувати себе або дитину в прийомі їжі перед процедурою, якщо ви голодні. Навпаки, сита дитина поводиться спокійніше в кріслі лікаря.

Єдина умова - відсутність складних форм пародонтиту в області проведення операції. Наші фахівці відмінно знають як вилікувати захворювання в стислі терміни.

У клініках Люмі-Дент при проведенні пластики вуздечки нижньої губи або верхньої використовують надпотужне та інноваційне обладнання. Наші лікарі завжди виконують операцію гранично швидко і безболісно, так як мають величезний досвід, а також надточні лазери в своєму розпорядженні.

Пацієнт не відчуває ніякого болю завдяки проведенню сучасної апікальної і комп'ютерної анестезії перед втручанням.

Як проводиться маніпуляція?

Принципової різниці між пластикою вуздечки верхньої губи і нижньої практично немає. На сьогоднішній день стоматологи володіють декількома методами усунення вищезгаданої проблеми. Існують традиційні методики, які полягають у використанні скальпеля або пародонтального ножа, а також інновації що базуються на застосуванні лазера.

Використання скальпеля

Корекція вуздечки верхньої губи скальпелем фото Київ Люмі-Дент

В процесі хірургічного втручання дальній кінець вуздечки, який кріпиться занадто низько, відсікають від альвеолярного відростка і «пересаджують», підшивають до перехідної складки, розташованій трохи вище. За рахунок цього фіброзний тяж подовжується на необхідні кілька міліметрів.

Якщо тяж короткий, широкий і щільний, роблять один поздовжній розріз вуздечки і по одному в обидві сторони від губного і альвеолярного відростка. Таким чином, формується два трикутних клаптя, які розтягують і конфігурують так, щоб перший розріз став горизонтальним. Шматки потім підшивають до окістя верхньої щелепи.

Зазвичай для цього використовується шовний матеріал, який розсмоктується (кетгут). Але іноді може застосовуватися і синтетика, тоді шви через кілька днів потрібно буде зняти.

Для проведення операції подібним способом достатньо 15-25 хвилин.

Використання лазера

Фото. Діодний лазер Picasso.

Пластика вуздечки верхньої губи лазером Люмі-Дент Київ

Такі методики в стоматології почали розробляти ще в 60-х роках XX століття. З тієї пори, техніка пластики вуздечки губи лазером досягла досконалості.

Лазер забезпечує контрольований і вузько направлений пучок променів високої потужності. Дана технологія сприяє швидкому закипанню вологи в клітинах, відбувається швидке випаровування і коагуляція тканин.

Переваги лазера перед скальпелем

 • Відпадає необхідність в традиційній анестезії, що оцінять люди з алергією на місцеві анестетики;
 • Втручання відбувається безкровно, так як дрібні капіляри і судини по розрізу миттєво коагулюються;
 • Маніпуляція займає менше часу, ніж звичайний спосіб із застосуванням скальпеля;
 • Саме джерело лазерного випромінювання не контактує безпосередньо з тканинами людини, забезпечуючи повну асептику процедури;
 • Тканини після пластики вуздечки губи лазером заживають набагато краще і швидше. Зрозуміло, якщо процедура проводиться професійним стоматологом і з застосуванням найсучаснішого обладнання.

Для хірургії м'яких тканин найбільше підходить діодний лазер. Ми використовуємо діодні лазери Picasso виробництва США.

Техніка виконання пластики вуздечки верхньої губи і нижньої не залежить від типу використовуваного джерела випромінювання і зазвичай складається з декількох етапів:

 • Вуздечку натягують, щоб повністю візуалізувати необхідний обсяг робіт;
 • Сфокусованим пучком світла відсікають сухожильні тяжі у альвеолярного відростка;
 • Після кожного «надрізу» відсічену ділянку обробляють вологим тампоном для профілактики пересихання слизової оболонки.

Процедура проводиться найчастіше під комп'ютерною анестезією, проте за показаннями її можна проводити без місцевого знеболювання. Після її проведення необхідність в будь-якому знеболюванні часто не виникає. Це дуже актуально при роботі з дітьми. Втім, як і у випадку з пацієнтами зрілого віку.

Пластика вуздечки губи лазером все ж є хірургічним втручанням і залишає після себе нехай невелику, але ранку, яка заживають досить швидко. Однак в післяопераційний період рекомендується дотримуватися ряду рекомендацій:

 • Відмовитися на 1-2 дня від твердої і грубої їжі - горішки, сухарики, яблука і т.п .;
 • Їжа повинна бути теплою, а не гарячою;
 • Ретельна щоденна гігієна порожнини рота;
 • Контрольний огляд через 1-3 дні;
 • Знеболюючі препарати приймати тільки при вираженому больовому синдромі.

Тривалість реабілітаційного періоду і термін повторного відвідування обговорюється з лікарем відразу після пластики вуздечки верхньої губи.

Вартість пластики вуздечки губи в Києві в клініках Люмі-Дент

Лазерная коррекция уздечки верхней губы Люми-Дент Киев фото

Наша команда пропонує своїм клієнтам виключно передові, ефективні і найбільш оптимальні методи виконання пластики вуздечки верхньої губи і нижньої. Вартість виконання операції повністю виправдовує себе високим рівнем сервісу і рівнем професійної підготовки наших лікарів.

Скільки коштує пластика вуздечки? Вартість даної процедури, а також ціни на багато інших видів послуг, що надаються клініками Люмі-Дент, Ви знайдете вгорі і внизу цієї сторінки, а також в розділі «Стоматологія ціни».

У розділі сайту «Відгуки стоматології» можна ознайомитися з коментарями та відео відгуками наших клієнтів, які вже пройшли у нас лікування.

Зв'язатися з нами можна за багатоканальним телефоном (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг клінік Люмі-Дент.

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога.

безкоштовно

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок).

300

Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції.

300

КТ в.щ. + н.щ. в прикусі.

720

Використання стерильного хірургічного набору.

150

Комп'ютерна анестезія STA.

350

Проведення анестезії аплікаційної (гель, спрей).

110

Накладання швів матеріалом, який розсмоктується (кетгут).

от 220 до 350

Пластика вуздечки губи лазером.

1500

Більш точний розрахунок вартості лікування в мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент в Києві Ви можете отримати після безкоштовної професійної консультації з нашими стоматологами, які проведуть ретельний огляд і нададуть Вам всі необхідні рекомендації.

Обирайте поруч кращих у своїй справі!
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
Поширені питання і відповіді
Запитання:  Скільки заживає вуздечка губи після підрізання?
Відповідь: 

Зазвичай рана заживає протягом одного тижня. Якщо пластику робили лазером, то все гоїться протягом 3-4 днів.

Запитання:  Які бувають ускладнення після підрізання вуздечки в роті?
Відповідь: 

Найчастіше ускладнення - це приєднання інфекції до рани. У разі лазерної пластики така ймовірність дуже мала, так як лазер при підрізанні відразу спікає, зшиває краї рани. Однак, щоб уникнути ускладнення в період після операції, необхідно виконувати всі призначення лікаря.

Запитання:  Порвалася вуздечка на губі - що робити?
Відповідь: 

Розрив вуздечки - нормальна ситуація, таке відбувається з більшістю людей, у яких тяж на губі короткий. Головна рекомендація - нормально доглядайте за порожниною рота, і якщо побачите набряк цієї області - відвідайте свого стоматолога.

Запитання:  З якого віку дитині можна робити пластику вуздечки?
Відповідь: 

Пластику можна робити прямо новонародженому грудничку, і чим раніше, тим краще. Бажано почекати пару тижнів після виписки з пологового будинку. Хоча якщо пластику малюкові зробити в більш пізньому віці, особливої проблеми не буде.

Запитання:  Навіщо потрібна вуздечка верхньої губи?
Відповідь: 

Вуздечка - це сполучнотканинний тяж, який прикріплює губу з яснами і кістковою тканиною щелепи. Тому її роль важлива для фіксації та стабільності верхньої губи при їжі, розмові, будь-якій міміці і так далі.

Однак часто вуздечка губи створюється вкрай короткою і міцною, тому потребує лікарської корекції.

Відгуки про нас

4 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest