8:00 - 21:00
ua

Пластика Вуздечки Губи- Ціна В Києві
100 % Без Болю Лазером

Дата публікації: 28.09.2018
Дата редагування: 06.02.2023
Зміст:
 • Пластика вуздечки верхньої губи та нижньої
 • Що таке пластика вуздечки губи?
 • Загальна характеристика патології
 • Показання до проведення пластики вуздечки губи у дітей і дорослих
 • Як підготуватися до процедури?
 • Як проводиться маніпуляція?
 • Використання скальпеля
 • Використання лазера
 • Плюси лазера у порівнянні із скальпелем
 • Підрізати вуздечку верхньої губи - ціна в Києві
 • Відгуки

Пластика вуздечки верхньої губи та нижньої

Вуздечка нижньої і верхньої губи - це вертикально розташована складочка між яснами, з одного боку. З іншого боку вуздечки розташована нижня чи верхня губа.

Фото. Як виглядає вуздечка губи.

Уздечка губы фото Люми-Дент


Якщо ж вуздечка верхньої або нижньої губи характеризується аномальним розташуванням, занадто широка, недостатньо довга і гнучка – це призводить до різних форм патологій (наприклад, щілини між зубами, зміщення зубних рядів).

Дана аномалія стає причиною скупчення хвороботворних бактерій в роті, викликає розвиток карієсу і пародонтозу, завдає дискомфорту при прийманні їжі і впливає на мовну функцію.

При нормальному формуванні вуздечка знаходиться строго по центру, нижче шийки передніх зубів, і являє собою тоненький еластичний тяж, який людина практично не помічає, він не перешкоджає нормальному формуванню прикусу і зубних рядів.

Що таке пластика вуздечки губи?

Пластика вуздечки верхньої губи у дітей фото Київ Люмі-Дент

Пластика вуздечки верхньої губи (або нижньої) являє собою нескладну операцію по підрізанню самої вуздечки, яка призначається пацієнтам при наявності відповідної патології, яка визначається досвідченим лікарем стоматологом.

Хірургічне втручання, як правило, здійснюється в дитячому віці, однак іноді воно стає необхідним і для дорослих. Сама операція абсолютно безпечна і проста у виконанні.

Боятися проводити пластику вуздечки верхньої губи не варто, пацієнт по відгукам не відчуває ніяких хворобливих і неприємних відчуттів, коли операція виконується фахівцем мережі стоматологічних клінік Люмідент у Києві.

Ми використовуємо при всіх маніпуляціях унікальне комп'ютерне знеболення STA без шприца, або медикаментозний сон.

Вибір методики знеболення визначає сам клієнт (або його батьки) спільно з лікарем в ході безкоштовної консультації в клініці.

Фото. До та після підрізання вуздечки.

Пластика вуздечки верхньої губи фото до і після лікування Люмі-Дент

У стоматологічних клініках Люмі-Дент працюють висококваліфіковані фахівці, які виконують операції будь-якого ступеня складності. Наші лікарі досконало володіють інноваційними технологіями, а також новітніми і ефективними методами лікування.

Наші хірурги завжди допоможуть Вам впоратися з проблемою будь-якої складності. У наших клініках надають професійну допомогу всім пацієнтам, яким необхідна пластика вуздечки верхньої губи або нижньої.

Загальна характеристика патології

Укорочену вуздечку верхньої губи можна називати нормою для дітей віком від 2-х до 3-х років. Як показує практика, лише в поодиноких випадках при сильно вираженому порушенні функції смоктання потрібно проводити якесь хірургічне втручання до 1 року. Дуже часто у дітей дана аномалія з віком усувається сама собою.

Схема операції підрізання вуздечки.

Пластика уздечки губи фото Люмі-Дент

Тут вкрай важливо звернути увагу батьків на необхідність показувати малюка стоматологу із самого раннього віку, щоб надалі уникнути розвитку різноманітних ускладнень і патологій.

Якщо Ви помічаєте, що у дитини спостерігається збільшення щілини між передніми зубчиками, потовщення різцевого пипка, а вимова деяких звуків викликає у нього труднощі, його необхідно відвести до дитячого стоматолога, який надасть подальші рекомендації.

Запустивши цей дефект змалку і не наважившись зробити пластику вуздечки губи у дітей, батьки неминуче зіткнуться з неправильно сформованним зубним змиканням, а також багатьма стоматологічними захворюваннями і ускладненнями.

Пластику вуздечки губи у дітей і дорослих зазвичай виконують спеціальним скальпелем або лазером. Фахівці Люмі-Дент в Києві віддають перевагу лазерній методиці, як найбільш спрощеній і комфортній як для лікаря, так і для пацієнта.

Фото вуздечки верхньої губи, до і після підрізання.

Уздечка верхней губы фото Люми-Дент

При використанні лазера:

 • краї рани не інфікуються;
 • відразу ліквідується кровотеча завдяки "спіканню" кровоносних судин;
 • на краї рани після обробки лазером часто навіть не треба накладати шви.

Відновлення пацієнта також відбувається вдвічі швидше. При лазерній корекції вуздечок губ і язика в наших клініках застосовується стоматологічний лазер Пикассо, виробництва США.

Підрізання тяжа проходить за декілька хвилин і абсолютно безболісне як для дитини, так і для пацієнта зрілого віку. Після пластики вуздечки верхньої губи деякий час буде необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Дотримуватися з особливою ретельністю загальні правила гігієни порожнини рота, щодня виконувати процедури, які були запропоновані лікарем;
 • Перші кілька днів дотримуватися дієти - відмовитися від твердої, кислої і занадто гарячої їжі, пити тільки попередньо охолоджені напої;
 • З'явитися до лікаря через день-два після операційного втручання;
 • При необхідності варто пройти спеціальний курс відновлювальної гімнастики.

Фото. Як роблять пластику вуздечки лазером.

Пластика вуздечки верхньої губи у дорослих фото лікування Київ Люмі-Дент

На перший погляд, аномалія не є такою вже небезпечною, проте вона здатна доставити цілий ряд проблем в повсякденному житті:

 • Призводить до зменшення присінка ротової порожнини;
 • Порушується артикуляція, з'являються проблеми з дикцією;
 • Зазвичай формується діастема, широка щілина між передніми різцями, яку набагато важче усунути в зрілому віці;
 • Стає причиною розвитку пародонтиту;
 • Ускладнюється догляд за порожниною рота - при чищенні зубів з'являється біль, іноді трапляється надрив тяжика з супутньою кровотечею.

Показання до проведення пластики вуздечки губи у дітей і дорослих

Проводити операцію необхідно тільки тим пацієнтам, яким подібне втручання дійсно необхідне. У хірургічній стоматології для цього існують чітко встановлені критерії:

 • Надмірний натяг ясен і оголення шийки зубів;
 • Ризик ускладнення майбутньої корекції порушеного прикусу;
 • Виражене ускладнення гігієни порожнини рота;
 • Рецидивуючий пародонтит;
 • Широка діастема (коли щілина між верхніми і нижніми передніми різцями досягає 3-5 мм і більше);
 • Порушення розвитку мовленнєвої функції.

Проблема, про яку йдеться в останньому пункті, зустрічається відносно рідко. Ініціатором необхідності лікування в таких випадках часто виступає логопед.

Фото. Прийом хірурга стоматолога в Люмі-Дент, Київ.

Підрізати вуздечку верхньої губи дитині фото Київ Люмі-Дент

Згідно з усіма сучасними рекомендаціями, проводити пластику вуздечки нижньої губи або верхньої зовсім маленьким дітям не варто. Оптимальним є вік 7-8 років (за індивідуальними показаннями в 6 років).

Як підготуватися до процедури?

В сучасних умовах пластику вуздечки верхньої губи у дітей і дорослих не варто навіть називати операцією - процедура більше не вимагає скальпеля завдяки спеціальним лазерам, що застосовуються в стоматології.

Потреби у будь-якій особливій підготовці перед маніпуляцією також немає. Не варто обмежувати себе або дитину в прийомі їжі перед процедурою, якщо ви голодні. Навпаки, сита дитина поводиться спокійніше в кріслі лікаря.

Єдина умова - відсутність складних форм пародонтиту в області проведення операції. Наші фахівці відмінно знають як вилікувати захворювання в стислі терміни.

У клініках Люмі-Дент при проведенні пластики вуздечки нижньої губи або верхньої використовують надпотужне та інноваційне обладнання. Наші лікарі завжди виконують операцію гранично швидко і безболісно через те, що мають величезний досвід, а також надточні лазери в своєму розпорядженні.

Пацієнт не відчуває ніякого болю завдяки проведенню сучасної апікальної і комп'ютерної анестезії перед втручанням.

Як проводиться маніпуляція?

Принципової різниці між пластикою вуздечки верхньої губи і нижньої практично немає. Сьогодні стоматологи володіють декількома методами усунення вищезгаданої проблеми.

Існують традиційні методики, які полягають у використанні скальпеля або пародонтального ножа, а також інновації що базуються на застосуванні лазера.

Використання скальпеля

Корекція вуздечки верхньої губи скальпелем фото Київ Люмі-Дент

В процесі хірургічного втручання дальній кінець вуздечки, який кріпиться занадто низько, відсікають від альвеолярного відростка і «пересаджують», підшивають до перехідної складки, розташованій трохи вище. Завдяки цьому фіброзний тяж подовжується на необхідні кілька міліметрів.

Якщо тяж короткий, широкий і щільний, роблять один поздовжній розріз вуздечки і по одному в обидві сторони від губного і альвеолярного відростка. Таким чином, формується два трикутних клапті, які розтягують і конфігурують так, щоб перший розріз став горизонтальним. Шматки потім підшивають до окістя верхньої щелепи.

Зазвичай для цього використовується шовний матеріал, який розсмоктується (кетгут). Але іноді може застосовуватися і синтетика, тоді шви через кілька днів потрібно буде зняти.

Для проведення операції подібним способом достатньо 15-25 хвилин.

Використання лазера

Фото. Діодний лазер Picasso.

Пластика вуздечки верхньої губи лазером Люмі-Дент Київ

Такі методики в стоматології почали розробляти ще в 60-х роках XX століття. З тієї пори, техніка пластики вуздечки губи лазером досягла досконалості.

Плюси лазера у порівнянні із скальпелем

 • Відпадає необхідність в традиційній анестезії, що оцінять люди з алергією на місцеві анестетики;
 • Втручання відбувається безкровно, оскільки дрібні капіляри і судини по розрізу миттєво коагулюються;
 • Маніпуляція займає менше часу, ніж звичайний спосіб із застосуванням скальпеля;
 • Лазер не має прямого контакту зі слизовою тканиною, чим забезпечуює повну стерильність процедури;
 • Рана після пластики вуздечки губи лазером загоюється набагато краще і швидше. Зрозуміло, якщо процедура проводиться професійним стоматологом і з застосуванням найсучаснішого обладнання.

Для хірургії м'яких тканин найбільше підходить діодний лазер. Ми використовуємо діодні лазери Picasso виробництва США.

Техніка виконання пластики вуздечки верхньої губи і нижньої не залежить від типу використовуваного джерела випромінювання і зазвичай складається з декількох етапів:

 • Вуздечку натягують, щоб повністю візуалізувати необхідний обсяг робіт;
 • Сфокусованим пучком світла відсікають сухожильні тяжі у альвеолярного відростка;
 • Після кожного «надрізу» відсічену ділянку обробляють вологим тампоном для профілактики пересихання слизової оболонки.

Процедура проводиться найчастіше під комп'ютерною анестезією, проте за показаннями її можна проводити без місцевого знеболювання. Після її проведення необхідність в будь-якому знеболюванні часто не виникає. Це дуже актуально при роботі з дітьми. Втім, як і у випадку з пацієнтами зрілого віку.

Пластика вуздечки губи лазером все ж є хірургічним втручанням і залишає після себе нехай невелику, але ранку, яка заживає досить швидко. Однак в післяопераційний період рекомендується дотримуватися ряду рекомендацій:

 • Відмовитися на 1-2 дня від твердої і грубої їжі - горішки, сухарики, яблука і т.п .;
 • Їжа повинна бути теплою, а не гарячою;
 • Ретельна щоденна гігієна порожнини рота;
 • Контрольний огляд через 1-3 дні;
 • Знеболювальні препарати приймати тільки при вираженому больовому синдромі.

Тривалість реабілітаційного періоду і термін повторного відвідування обговорюється з лікарем відразу після пластики вуздечки верхньої губи.

Підрізати вуздечку верхньої губи - ціна в Києві

Вид послуги Ціна, в гривнях
Пластика вуздечки губи   1500  
Медикаментозний сон дитині, 1 година   3960  
Медикаментозний сон дорослому, 1 год.   3850  
Комп'ютерна анестезія   400  

 

Вартість пластики вуздечки губи в клініках Люмідент -  1500 гривень.

Лазерная коррекция уздечки верхней губы Люми-Дент Киев фото

Наша команда пропонує клієнтам виключно передові, ефективні і найбільш оптимальні методики пластики вуздечки верхньої губи і нижньої. Вартість виконання операції повністю відповідає безперевершеному сервісу і рівню професійної підготовки наших лікарів.

Скільки коштує пластика вуздечки? Вартість даної процедури, а також ціни інших послу клінік Люмі-Дент, Ви побачите внизу цієї статті, а також в рубриці «Стоматологія ціни».

Відгуки

У рубриці «Відгуки стоматології» можна побачити коментарі та відеовідгуки наших клієнтів, які вже пройшли у нас лікування.

Більш точний розрахунок вартості лікування в Люмі-Дент можливо отримати на консультації з нашими лікарями, які проведуть ретельний огляд і нададуть Вам всі необхідні рекомендації.

 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
Ціни на послуги
Пластика вуздечки (язика, губи) лазером 1500 грн
Комп'ютерна анестезія STA 400 грн
Стерильний хірургічний набір 300 грн
Консультація дитячого анестезіолога 600 грн
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 3960 грн
Анестезіологічний супровід дитини (вихід з седації) (1 година) 3500 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Накладення швів вiд 240 грн до 360 грн
Поширені питання і відповіді
Скільки заживає вуздечка губи після підрізання?

Зазвичай рана загоюється протягом одного тижня. Якщо пластику робили лазером, то все гоїться протягом 3-4 днів.

 
Які бувають ускладнення після підрізання вуздечки в роті?

Найчастіше ускладнення - це приєднання інфекції до рани. У разі лазерної пластики така ймовірність дуже мала, оскільки лазер при підрізанні відразу спікає, зшиває краї рани. Однак, щоб уникнути ускладнення в період після операції, необхідно виконувати всі призначення лікаря.

 
Порвалася вуздечка на губі - що робити?

Розрив вуздечки - нормальна ситуація, таке відбувається з більшістю людей, у яких тяж на губі короткий. Головна рекомендація - нормально доглядайте за порожниною рота, і якщо побачите набряк цієї області - відвідайте свого стоматолога.

З якого віку дитині можна робити пластику вуздечки?

Пластику можна робити прямо новонародженому немовляті, і чим раніше, тим краще. Бажано почекати пару тижнів після виписки з пологового будинку. Хоча якщо пластику малюкові зробити в більш пізньому віці, особливої проблеми не буде.

 
Навіщо потрібна вуздечка верхньої губи?

Вуздечка - це сполучнотканинний тяж, який прикріплює губу з яснами і кістковою тканиною щелепи. Тому її роль важлива для фіксації та стабільності верхньої губи при їжі, розмові, будь-якій міміці і так далі.

Однак часто вуздечка губи створюється вкрай короткою і міцною, тому потребує лікарської корекції.

Цю послугу в наших клініках надають лікарі хірурги стоматологи
Відгуки про нас
Дивитися більше
4 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію