2838

Пластика вуздечки язика лазером
100 % без болю

Ціни на послуги
Пластика вуздечки лазером 1070 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами

Що таке пластика вуздечки язика?

Коротка вуздечка язика у дорослих фото Люмі-Дент Київ

Вуздечкою називається вертикально розташована складочка в роті, за допомогою якої нижня поверхня язика кріпиться до дна ротової порожнини. Довжина нормальної вуздечки язика становить близько 2,7-3 см. Втім, даний показник досить сильно опосередкований. В окремих випадках довжина вуздечки язика може не перевищувати 1,8 см і при цьому не спричиняти людині ніякого дискомфорту.

Знаходиться вуздечка під язиком строго в центральній частині. При аномальному розвитку вона розташована ближче до кінчика і часто стає причиною неправильно сформованого прикусу і різних стоматологічних захворювань, а також дефектів мовлення.

Занадто коротка вуздечка язика – це вроджена патологія, яку можна виправити шляхом підрізання вуздечки або виконання комплексу спеціальних вправ. Аномалія легко і швидко усувається шляхом хірургічного втручання – проведенням пластики вуздечки язика.

Коротка вуздечка язика у дитини фото лікування Люмі-Дент Київ

Якщо коротку вуздечку не підрізати вчасно, то у випадку з малюками це буде істотно ускладнювати функцію смоктання, а у випадку з дорослими – порушувати мовну функцію.

Неправильно сформовану вуздечку язика можна виявити ще в дитинстві, в перші кілька днів після народження. Порушена функція смоктання не дозволяє забезпечити малюкові нормальне харчування, це призводить до систематичного недоїдання і занепаду сил. Якщо не підрізати вуздечку язика дитині, надалі у нього обов'язково з'являться дефекти мови, а також неправильно сформований прикус.

Батьки повинні бути максимально уважні – чим раніше проводиться підрізання вуздечки під язиком, тим менше проблем виникне у дитини в майбутньому. Проведення пластики найбільш сприятливо в самому ранньому віці (через кілька днів після народження) – коли в зоні оперативного втручання ще відсутні кровоносні судини і нервові закінчення.

Корекція проходить шляхом підрізання вуздечки язика і повинна бути виконана професійним стоматологом. Тривалість операції, як правило, становить не більше 5 хвилин. Всі тканини у новонародженого відновлюються приблизно за добу.

Підрізати вуздечку язика операція в Києві Люмі-Дент фото

У старшому віці оперативне втручання буде більш складним і травматичним. Однак якщо підрізання вуздечки язика виконується фахівцем мережі клінік Люмі-Дент в Києві, ніяких неприємних відчуттів пацієнт будь-якого віку відчувати не буде. У нас використовується унікальна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє проводити лікування без стандартних уколів, або в медикаментозному сні. Вибрати метод знеболення може сам пацієнт (або його батьки) з урахуванням рекомендацій лікаря в ході безкоштовної консультації в клініці.

Ознаки короткої вуздечки язика

Є конкретні ознаки, що свідчать про необхідність підрізання вуздечки язика, однак ставити собі діагноз самостійно не варто. Якщо у Вас виникли підозри, необхідно в терміновому порядку записатися на прийом до досвідченого стоматолога.

Коротка вуздечка язика у дитини фото підрізання Київ

Отже, перерахуємо наступні ознаки дуже короткої вуздечки язика:

 • Порушення ковтальних і жувальних функцій (у малюків – функції смоктання);
 • Язик серцеподібної форми;
 • Часто утворюється широка діастема (щілина між передніми зубками);
 • Дефекти мови;
 • Неправильний прикус;
 • Людина не здатна витягнути язик і зробити при цьому його кінчик гострим;
 • Ускладнена гігієна ротової порожнини – процедура чистки зубів нерідко супроводжується болем, у деяких відбувається надрив вуздечки;
 • Розвиток пародонтиту.

У стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід і завжди точно поставлять діагноз і призначать відповідне лікування.

Основні методи підрізання вуздечки язика

На сьогоднішній день в сучасній стоматології розроблено кілька методів вирішення цієї проблеми:

 • Класичні методики полягають у використанні скальпеля або пародонтального ножа. Після операції накладаються шви, реабілітаційний період займає кілька днів, якщо операція пройшла успішно і виконана професійним хірургом;
 • Лазерна корекція вуздечки язика передбачає використання спеціального лазерного скальпеля, який швидко і безболісно підрізає тканини. Реабілітаційний період становить, як правило, один-два дні.

При використанні лазера рани не інфікуються, відразу ліквідується кровотеча завдяки коагуляції кровоносних судин. Після обробки лазером краю ранки практично не треба накладати шви. Для підрізання вуздечки язика в мережі клінік Люмі-Дент в Києві застосовується надпотужний діодний лазер Picasso, виробництва США.

Перед виконанням пластики будь-якої спеціальної підготовки не потрібно. Дітям іноді потрібно проводити контрольний аналіз крові на згортання. Також, часто радять добре нагодувати дитину перед операцією, щоб він спокійніше поводився під час проведення втручання.

Після пластики вуздечки язика лазером деякий час буде необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

– Перші кілька днів дотримуватися дієти – відмовитися від твердої, кислої і занадто гарячої їжі, пити тільки попередньо охолоджені напої;

– Дотримуватися з особливою ретельністю загальних правил гігієни порожнини рота, щодня виконувати процедури, які були призначені лікарем;

– Відвідати лікаря через день-два після проведення операційного втручання;

– При необхідності варто пройти спеціальний курс відновлюваючої гімнастики.

Підрізання вуздечки під язиком у дітей лазером Київ Люмі-Дент Лазерна корекція вуздечки язика фото Київ Люмі-Дент

Лазер забезпечує контрольований і вузько направлений пучок променів високої потужності. Дана технологія сприяє швидкому скипанню вологи в клітинах, загоєнню тканин після оперативного втручання відбувається у багато разів швидше.

Переваги лазера перед скальпелем:

 • Не потрібна традиційна анестезія;
 • Втручання відбувається безкровно (так як дрібні капіляри і судинки миттєво коагуліруються);
 • Саме джерело лазерного випромінювання не контактує безпосередньо з тканинами людини, забезпечуючи надійний захист від зараження після підрізання вуздечки язика;
 • Процедура займає лічені хвилини;
 • Тканини після пластики вуздечки язика, виконаної за допомогою лазера, гояться швидко, відсутня набряклість, рубець залишається зовсім непомітний.

Підрізати вуздечку язика лазером набагато простіше і безпечніше, але методика корекції завжди підбирається лікарем суто індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних особливостей та інших факторів.

Показання до проведення підрізання вуздечки язика

Оперативне втручання призначається пацієнтам різного віку в наступних випадках:

 • Малюкам – при порушенні функції смоктання;
 • Дітям – при різних патологіях прикусу і порушеннях мовної функції;
 • Дорослим – при проблемах ортодонтичного характеру і пародонтиті;
 • Пацієнтам похилого віку – при складнощах встановлення зубних протезів.

Протипоказання

Операція неприпустима, якщо на момент її проведення у людини є захворювання крові (проблеми зі згортанням), будь-які місцеві запалення, пухлини, інфекційні хвороби, захворювання внутрішніх органів, карієс або пульпіт, епілептичний статус, психічні захворювання і тп.

Пластика короткої вуздечки язика підрізання лазером Київ Люмі-Дент

Якщо є протипоказання, підбираються альтернативні способи усунення аномалії: спеціальна гімнастика, відвідування логопеда і тп. Гімнастика досить проста, але вимагає регулярного виконання (по 10-15 хвилин в день) ряду вправ:

 • Розтягування в сторони губ, а після їх витягування;
 • Почерговий рух щік в різні боки (вліво, а після вправо);
 • Витягування язика в напрямку верхньої і нижньої губи;
 • Рухи вверх-вниз, а після в різні боки, відкривши при цьому рот;
 • Торкання верхнього і нижнього піднебіння (якщо це можливо).

Вартість пластики вуздечки язика

Люмі-Дент пропонує своїм пацієнтам тільки найкращі, передові та ефективні методи виконання пластики вуздечки. Наші лікарі ніколи не зупиняються у своєму розвитку, регулярно проходять спеціалізовані курси, постійно вдосконалюючись та підвищуючи свій професійний рівень. У нас використовується саме інноваційне обладнання, яке дозволяє проводити операції будь-якої складності. У нас є все необхідне для надання професійної допомоги пацієнтам будь-якого віку, які потребують проведення пластики вуздечки язика. Вартість кожної нашої послуги цілком і повністю виправдовує себе високою якістю виконуваних робіт.

Скільки коштує послуга?

Вартість корекції вуздечки язика лазером, а також ціни на інші наші послуги - Ви знайдете вгорі і внизу цієї сторінки.

У розділі «Ціни» представлені всі види послуг, що надаються мережею стоматологічних клінік Люмі-Дент.

У розділі нашого сайту «Про клініку» → «ВІДГУКИ» наші клієнти залишили свої коментарі і відео відгуки про якість лікування і рівень обслуговування в наших клініках.

Зв'яжіться з нами за багатоканальним телефоном (044) 383 22 88 та отримаєте всю необхідну інформацію.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг клінік Люмі-Дент в Києві:

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога.

безкоштовно

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок).

300

Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції.

300

КТ в.щ. + н.щ. в прикусі.

720

Використання стерильного хірургічного набору.

150

Комп'ютерна анестезія STA.

350

Проведення анестезії аплікаційної (гель, спрей).

110

Накладання швів матеріалом, який розсмоктується (кетгут).

350

Пластика вуздечки язика лазером.

1070

Більш точну інформацію про вартість проходження лікування в мережі стоматологічних клінік

Люмі-Дент в Києві Ви зможете отримати після безкоштовної професійної консультації з нашими стоматологами, записатися на яку можна онлайн на нашому сайті або за вказаним вище номером телефону.

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


3 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!