Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Ціни на імпланти
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Straumann BLT, Roxolid, SLActive, Ti Zr (Штрауман, Швейцарія) (з установкою) 18699 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою) 3650 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант MegaGen AnyRidge (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою) 9599 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Дивіться відео з нашими хірургами
Вам буде цікаво:
Зміст:
 • Краща ціна в Києві і Україні на повну ціну встановлення швейцарського імпланта Straumann і коронки!
 • Клініки Люмі-Дент в цьому відношенні не мають конкурентів!
 • Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)
 • Які імплантати зубів краще ставити? Які вибрати?
 • Переваги імплантаційної системи Штрауман:
 • Зубні імплантати Штрауман - визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня.
 • Важливі поради для тих, хто вирішив ставити собі імпланти Straumann:
 • Але найцікавіше починається далі! Порівнюємо вартість протезування на встановленому імплантаті швейцарського виробництва:
 • Додаткові переваги імплантації Straumann в наших клініках:
 • Вас ще турбує питання - які імплантанти зубів краще? Які краще ставити?
 • Скільки коштує встановити Straumann?
 • Важливо по вартості
 • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

Краща ціна в Києві і Україні на повну ціну встановлення швейцарського імпланта Straumann і коронки!

Клініки Люмі-Дент в цьому відношенні не мають конкурентів!

Детальна калькуляція цього прорахунку, а також порівняння прорахунку з найближчим до нас ціновим конкурентом - знаходиться на цій сторінці нижче.

Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)

Без сумніву однозначне світове лідерство серед систем імплантатів VIP - рівня. На ринку присутні і інші швейцарські імпланти (Roott, Sgs, U impl, Ihne dental, Simpl Swiss, Nobel Biocare (Нобель Біокаре)). Також багато стоматологів застосовують відомі в Україні та світі системи імплантів Bicon (Байкон), Ankylos (Анкілос), Biohorizons (Біогорізонт), Astra Tech.

Імпланти Штрауман Straumann імплантація фото Київ

Які імплантати зубів краще ставити? Які вибрати?

За відгуками кращих імплантологів світу, серед всіх інших швейцарських імплантів (Simpl Swiss, Nobel Biocare (Нобель Біокаре), Sgs, Roott, Ihne dental, U impl), а також імплантаційних систем інших країн (Biohorizons (Біогоризонт), Bicon (Байкон) , Astra Tech, Ankylos (Анкілос)), продукція Straumann - це безсумнівно імплантаційна система №1 в світі.

Зубні імпланти Штрауман зі Швейцарії за численними відгуками лікарів і пацієнтів - надійні, універсальні, мають більш ніж двадцятирічний досвід застосування і клінічних випробувань. Основні складові успіху компанії - використання передових інноваційних технологій при виробництві.

Характерна особливість швейцарських імплантів Straumann - це те, що завдяки запатентованій унікальній поверхні SLA active, вони мають неймовірно швидкий період приживлення - їх можна навантажувати вже через 6 тижнів після проведення процедури імплантування зубів.

Імпланти Nobel Biocare Astra tech Нобель Bicon

Переваги імплантаційної системи Штрауман:

 • Імплантати виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.
 • Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.
 • Поверхня SLActive також має особливість - гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.
 • Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.
 • Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Імплантація Штрауман імпланти фото Люмі-Дент

Швейцарські технології - запорука високої якості:

 • Компанія-виробник приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.
 • Компанія надає довічну гарантію на дентальні імплантати.
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії.

Зубні імплантати Штрауман - визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня.

Ціна імплантатів Штрауман вище, ніж вартість установки інших зубних імплантатів, але ця ціна повністю відповідає їх рівню, надійності, довговічності, приживлюваності.

Ці імплантати - краще рішення, якщо Вам під силу оплатити таку вартість.

Імпланти Biohorizons Біогорізонт Ankylos Байкон

Для Вашої інформації, приводимо Вам більш детальну інформацію про конкурентні імплантаційні системи з інших країн:

1) Biohorizons (Біогоризонт) - виробник США

2) Astra Tech - Швеція

3) Ankylos (Анкілос) - Германія

4) Bicon (Байкон) - виробник Bicon Dental implants (США)

Основна перевага імплантів Straumann перед імплантатами Simpl Swiss, Ihne dental, SGS, Roott, U impl, Biomed, Biohorizons (Біогоризонт), Astra Tech, Ankylos (Анкілос), Bicon (Байкон), Nobel Biocare (Нобель) - неймовірно короткий період приживлюваності в кістці - через 6 тижнів вже можна ставити на них коронки, при будь-якому типі кістки.

При виборі - Ви повинні розуміти 2 дуже важливі речі:

1) Імплантат служить для зубного протеза як фундамент для будинку. Який би не був красивий і якісний будинок, якщо фундамент поганий, будь-який будинок довго не простоїть. Тому категорично неправильно вибирати більш дешеві імпланти. Так як з втратою імплантату Ви повністю втратите той протез, який на ньому встановлений.

2) Швидкість приживлення - це дуже важлива річ, так як кожен місяць, проведений без зубів - знижує якість Вашого життя. Понижчує самооцінку і настрій, негативно впливає на загальне здоров'я. У цьому сенсі імплантація Штрауман не має собі рівних.  

Поверхня імплантів швейцарського виробництва утворює ідеальне місце для прикріплення нових клітин, що забезпечує ідеальну її інтеграцію з кісткою і практично виключає вірогідність відторгнення зубного імплантанта, а також гарантує довгу і надійну його роботу.

Штрауман Straumann імпланти фото Люмі-Дент

Важливі поради для тих, хто вирішив ставити собі імпланти Straumann:

 • Звертайтеся в стоматологію, яка має особистий рентген кабінет з комп'ютерним томографом. Наявність томографа говорить про гарні інвестиції в медичну установу, відповідно гарному потоку пацієнтів. Тільки на підставі даних комп'ютерної томограми можна правильно провести планування і подальше встановлення зубних імплантів Штрауман.
 • Важливе значення має і ціна імплантування зубів. Звертайте увагу не тільки на ціну впровадження самого імплантанта з Швейцарії, але і на повну калькуляцію всієї роботи в цілому !!! На жаль, багато стоматологій маніпулюють необізнаністю клієнтів і свідомо зменшують вартість першого етапу, в той же самий час «переводять» ці гроші на другий етап протезування. У підсумку повна вартість роботи висока, але клієнт занадто пізно звертає на це увагу.

Наведемо приклад:

У Києві є клініки, які пропонують зробити імплантацію Straumann за ціною близькою до нашої. 
Ціна за встановлення 1 імпланта Штрауман в нашій клініці складає 15599 гривень.

Давайте розбиратися — чия пропозиція цікавіше? Де дешевше?

У Люмі-Дент консультація безкоштовна, на відміну від нашого цінового конкурента.
Далі - при впровадженні імплантантів в нашій клініці, ми пропонуємо безкоштовну комп'ютерну томографію зубів, і це вже подарунок на суму від 370 до 720 гривень !!!!

Але найцікавіше починається далі! Порівнюємо вартість протезування на встановленому імплантаті швейцарського виробництва:

 • Встановлення формувача ясен. У нашій клініці ціна 2330 гривень, у конкурентів — близько 3500 гривень ( !!! );
 • Встановлення абатмента ( супраструктури ). У Люмі-Дент ціна 5720 гривень, у конкурентів — від 8000 гривень та вище ( !!! );
 • Встановлення коронки на зуб. Можна встановлювати різні види коронок, не рекомендуємо металокерамічну, тому що вона має дуже багато недоліків. Найчастіше на імплантати встановлюють коронки з діоксиду цирконію. У нашій клініці ціна такої коронки 3790 гривень, у конкурента — від 6500 гривень та вище ( !!! );

У підсумку, якщо підрахувати вартість всіх робіт при встановленні одного імпланта Штрауман і протезуванні на нього  коронки - Ви заплатите в наших клініках Люмі-Дент суму біля 27 000 гривень, у найближчих до нас цінових конкурентів - від 32 000 гривень та плюс ще платна консультація і платна Комп'ютерна томографія!!! Різниця величезна і очевидна!

За рахунок чого наша стоматологія має можливість пропонувати такі приємні ціни, і в той же час, надавати послуги на найвищому рівні якості?


Ми лідери в Києві і в Україні в цілому за рівнем і кількістю встановлених імплантатів - загальна кількість імплантатів в місяць не менше 100 одиниць. Хоча часто ставимо і по 200 штук кожного місяця.

Ми маємо в штаті 6 хірургів-імплантологів, які працюють тільки у нас. Звичайне для стоматологій Києва правило: лікар-імплантолог не може отримати повне навантаження в одній клініці і має «підробіток» в 4-5, а дуже часто до 10 приватних стоматологий.

Приїжджає тільки під операції, не має належної мотивації бути відповідальним за хороший результат. До того ж постачальники імплантаційних систем надають нашим клінікам хороші знижки через обсяг закупівель, у зв'язку з чим ми маємо можливість максимально знизити ціни на імплантування зубів для наших клієнтів.

Додаткові переваги імплантації Straumann в наших клініках:

 1. Практично всі операції імплантації зубів ми проводимо з використанням індивідуальних навігаційних шаблонів. На сьогоднішній день використання хірургічних шаблонів - обов'язковий фактор надійності, якості, і позитивного результату зубної імплантації. Спільним рішенням колективу було відмовитися від отримання прибутку від використання таких шаблонів, і клієнти платять тільки собівартість їх виготовлення в нашій власній ультрасучасній цифровій лабораторії, розташованій в клініці.
 2. При необхідності збільшення обсягу кістки в місці імплантації - використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта (новітня технологія PRF), або підсаджуємо штучну кістку.
 3. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну - Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імпланти Straumann.
 4. Ми не голослівно заявляємо про велику кількість імплантацій в наших клініках - в розділі "Наші роботи" - дивіться фото пацієнтів Люми-Дент до і після установки імплантатів.
 5. Багато відео відгуків наших пацієнтів можна побачити на сторінці "Відгуки", а також на багатьох стоматологічних порталах Києва та України.  
 6. І нарешті, ми - професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію на все життя, при виникненні дуже рідкісних проблем - ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.
 7. Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Вас ще турбує питання - які імплантанти зубів краще? Які краще ставити?

Чому зубної імплант Штрауман - кращий вибір серед інших імплантів: Roott, Biohorizons (Біогоризонт), Sgs, U impl, Nobel Biocare (Нобель Біокаре), Bicon (Байкон), Ihne dental, Ankylos (Анкілос), Simpl Swiss, Astra Tech? *

Зведена статистика по послугам наданим за 2019 рік:

Консультацій 6623
Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2018 - 2019 рік у центрах зубної імплантології стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Скільки коштує встановити Straumann? 

Важливо по вартості

Ми продовжуємо наполягати, що наша ціна - одна з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування вартості великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
24 535
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
26 715
MegaGen AnyOne 33 393
MеgaGen AnyRidge (Акція) 34 288
Mis M4 32 216
Mis С1 34 890
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 361
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 301
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 401
Nobel Biocare 49 162

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Відгуки про нас

4 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest