Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)

Ціни на послуги та імпланти
Огляд, консультація
безкоштовно
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
14199 грн
Neobiotech IS
(з установкою)
3199 грн
Neobiotech IS-II active
(з установкою)
5299 грн
MegaGen (Южная Корея)
(з установкою)
6499 грн
MIS C1 (Ізраїль)
( з установкою)
7199 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

Краща ціна по Києву та Україні на імплантацію Straumann та коронку! По підрахунку повної вартості встановлення імпланта та наступного протезування клініка Люмі-Дент не має конкурентів!  Детальна калькуляція цього прорахунку , а також порівняння прорахунку з найближчим до нас конкурентом по ціні- знаходиться на цій сторінці нижче.

Straumann Bone Level Roxolid Sla Straumann Швейцарія. Без сумніву однозначне світове лідерство серед систем імплантатів VIP - рівня. На думку кращих імплантологів світу, Straumann - це імплантаційна система №1 в світі.

Зубні імпланти Штрауман надійні, універсальні, мають більш ніж двадцятирічний досвід застосування та клінічних випробувань. Відмінні складові успіху компанії - використання передових інноваційних технологій при виробництві зубних імплантатів. Відмітна особливість імплантатів Straumann - завдяки запатентованій унікальній поверхні SLA active - неймовірно швидкий період приживлення - імплантати можна навантажувати вже через 6 тижнів після проведення процедури імплантації.

Переваги імплантаційної системи Штрауман:

 • Імплантати виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.
 • Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.
 • Поверхня SLActive також має особливість - гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.
 • Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.
 • Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Швейцарські технології - запорука високої якості:

 • Будучи швейцарською, компанія Straumann приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.
 • Компанія надає довічну гарантію на дентальні імплантати.
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії.

Зубні імплантати Straumann – визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня.

Ціна імплантатів Штрауман вища за ціну установки інших зубних імплантів, але ця ціна повністю відповідає їх рівню, надійності, довговічності, приживлюваності.

Ці Імплантати – це найкраще рішення, якщо Вам під силу оплатити таку вартість.

Головна перевага імплантів - неймовірно короткий період приживлюваності у кістці – через 6 тижнів все можливо встановлювати на них коронки, при будь-якому типі кістки.

Поверхня імплантів утворює ідеальне місце для прикріплення нових клітин, що забезпечує ідеальну її інтеграцію з кісткою і практично виключає вірогідність відторгнення зубного імплантату, а також гарантує довгу та надійну його роботу.

Важливі поради для тих, хто вирішив встановлювати собі імпланти Straumann:

 • Звертайтеся у клініку, яка має свій рентген кабінет з комп’ютерним томографом. Наявність томографа свідчить про хороші інвестиції у клінику, відповідно і про хороший потік пацієнтів. Тільки на підставі даних комп’ютерної томограми можна правильно провести планування і подальше встановалення зубних імплантів Штрауман.
 • Важливе значення має і вартість імплантації. Звертайте увагу не тільки на ціну встановлення самого імпланта Штрауман, а і на повну калькуляцію усієї роботи в цілому!!! На жаль, багато клінік маніпулюють необізнаністю клієнтів, і свідомо зменшують вартість першого етапу, у той же час «переводять» ці гроші на другий етап протезування. У підсумку повна вартість роботи висока, але клієнт занадто пізно звертає на це увагу.

Наведемо приклад:

В Києві є реклама клінік, яка пропонує зробити імплантацію Straumann за ціною близькою до нашої ціни або навіть дешевше. 
Ціна за встановлення 1 імпланта Штрауман в нашій клініці складає 14199 гривень.
Здавалося б - різниця в ціні є, і навіщо платити дорожче?

Давайте розбиратися — чия пропозиція цікавіше? Де дешевше?

У нашій клініці консультація безкоштовна, на відміну від наших  конкурентів.
Далі — при встановленні імплантів в нашій клініці — ми пропонуємо безкоштовну комп’ютерну томографію, а це уже подарунок на суму від 250 до 580 гривень!!!!

Але найцікавіше починається далі! Порівнюємо ціни на протезування на встановленому імпланті:

 • Встановлення формувача ясен. У нашій клініці ціна 1300 гривень, у конкурентів — близько 3000 гривень ( !!! );
 • Встановлення абатмента ( супраструктури ). У Люмі-Дент ціна 3500 гривень, у конкурентів — від 7000 гривень та дорожче ( !!! );
 • Встановлення коронки на зуб. Можна встановлювати різні види коронок, для прикладу візьмемо бюджетний варіант — металокерамічну коронку. У нашій клініці ціна коронки 1270 гривень, у конкурента — від 2500 гривень та дорожче ( !!! );

У підсумку, якщо підрахувати ціну всіх робіт при встановленні одного імпланта Штрауман і протезуванні на нього металокерамічної коронки — Ви сплачуєте у нашій клініці Люмі-Дент суму 21314 гривень, у найближчих конкурентів - від 28 000 гривень і плюс платна консультація і платна комп’ютерна томографія!!! Різниця в ціні величезна і очевидна!

За рахунок чого наша клініка має можливість пропонувати такі приємні ціни, і в той же час, надавати послуги на найвищому рівні якості?
Ми лідери в Києві та в Україні загалом за рівнем і кількістю встановлених імплантів — загальна кількість встановлених імплантів в місяць не менше 100 одиниць, хоча часто встановлюємо і по 200 зубних імплантів кожен місяць. У нас в штаті 3 хірурга-імплантолога, які працюють тільки у нас. Звичайне для клінік Києва правило — лікар-імплантолог не може отримати повне навантаження роботою в одній клініці, і має «підзаробіток» у 4-5, а дуже часто до 10 приватних клінік. Приїжджає тільки на операції, не маючи належної мотивації бути відповідальним за хороший результат. До того ж постачальники імплантаційних систем надають нашій клініці хороші знижки відповідно до об’єму закупівель, у зв’язку з чим ми маємо можливість максимально знизити ціни на імплантацію для наших клієнтів.

Додаткові переваги імплантації Straumann в нашій клініці:

 1. Практично усі операції імплантації зубів ми проводимо з використанням індивідуальних навігаційних шаблонів. На сьогоднішній день використання хірургічних шаблонів - обов’язковий фактор надійності, якості, і позитивного результату зубної імплантації. Спільним рішенням колективу було відмовитися від отримання прибутку від використання таких шаблонів, і наші клієнти платять тільки собівартість їх виготовлення в одній з найкращих зуботехнічних лабораторій України.
 2. При необхідності збільшення об’єму кістки у місці імплантації – використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта ( найновіша технологія PRF ), або підсаджуємо штучну кістку.
 3. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою найновішої системи комп’ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну – Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імпланти.
 4. І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і вдало, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію зубного імплантата Штрауман на все життя, при виникненні поодиноких проблем - ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз!

Дивіться наші роботи!

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!