8:00 - 21:00
ua

Штрауман Імпланти (Швейцарія)- Скільки Коштують В Україні

Дивіться відео
Зміст:
 • Що таке імпланти Straumann?
 • Переваги імплантаційної системи Штрауман
 • Швейцарські імпланти Штрауман – запорука високої якості
 • Імплантація зубів Straumann в Україні
 • Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)
 • Етапи встановлення імплантів Straumann
 • Зубні імплантати Штрауман – лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня
 • Важливі поради для тих, хто вирішив ставити собі імпланти Straumann
 • Додаткові переваги імплантації Straumann в центрах Люмі-Дент
 • Імпланти Straumann - ціна в Києві
 • Таблиці розрахунку вартості імплантів Штрауман та інших систем

Що таке імпланти Straumann?

Відмінна риса швейцарських імплантів Straumann — завдяки запатентованій унікальній поверхні SLA active - неймовірно швидкий період приживлення.

Імпланти Штрауман можна навантажувати вже за 6 тижнів після проведення процедури імплантації зубів.

Штрауман імпланти фото Люмідент

Переваги імплантаційної системи Штрауман

 • Імплантанти Straumann виготовлені із біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати Штрауман мають поверхню SLActive або SLA;
 • Поверхня SLA у імплантів Штрауман створюється за допомогою піскоструминної обробки крупнозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протруювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка структура;
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин;
 • Імплант Straumann SLActive також має особливість - гідрофільність та хімічна активність. Ці особливості суттєво прискорюють процес остеоінтеграції;
 • Гідрофільність поверхні імпланту Straumann SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантанта з кров'ю та збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні;
 • Хімічна активність імплантату Straumann SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

 

Імпланти Straumann фото Люмі-Дент

 

Швейцарські імпланти Штрауман – запорука високої якості

 

 • Компанія-виробник імплантатів Штрауман приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості;
 • Компанія Straumann надає довічну гарантію на дентальні імплантати;
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта», в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням імплантатів Штрауман.

 

Поверхня імпланту Штрауман швейцарського виробництва утворює ідеальне місце для прикріплення нових клітин.

Це забезпечує ідеальну її інтеграцію з кісткою та практично виключає ймовірність відторгнення зубного імплантанта Straumann, а також гарантує довгу та надійну його роботу.

При виборі зубного імпланту Ви повинні розуміти дві дуже важливі речі:

 1. Імплантант слугує для зубного протеза, як фундамент для будинку. Який би не був гарний та якісний будинок – якщо фундамент поганий – будь-який будинок довго не простоїть. Тому категорично неправильно вибирати більш дешеві імпланти. Так як з втратою імплантату Ви повністю втратите той протез, який на ньому встановлений;
 2. Швидкість приживлення – це дуже важлива річ, оскільки кожен місяць, проведений без зубів – знижує якість Вашого життя. У цьому сенсі імплантація Штрауман не має собі рівних.

Імпланти зубів Штрауман

 

Імплантація зубів Straumann в Україні

Краща ціна в Києві і Україні на встановлення швейцарського імпланту Straumann та коронки! Клініки Люмі-Дент в цьому відношенні не мають конкурентів!

Детальна калькуляція прорахунку ціни Straumann імплантатів - знаходиться на цій сторінці нижче.

Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)

У імплантів Штрауман не підлягаюче сумніву однозначне світове лідерство серед систем VIP-рівня.

Система Strauman має досвід понад двадцяти років, основні секрети її успіху – це застосування сучасних інноваційних технологій.

На ринку існують і інші швейцарські імпланти.

За відгуками кращих імплантологів світу, серед усіх інших швейцарських імплантів (Nobel Biocare, Sgs, Roott, Ihne dental, U impl), а також імплантаційних систем їх інших країн (Osstem, Alpha Bio, AnkylosBiohorizons, BiconAstra Tech) - продукція Straumann - це безсумнівно імплантаційна система №1 у світі.

Зубні імпланти Штрауман зі Швейцарії за численними відгуками на форумах лікарів та пацієнтів – надійні, універсальні, мають більш ніж двадцятирічний досвід застосування та клінічних випробувань.

Етапи встановлення імплантів Straumann

Straumann штрауман імпланти фото Люмі-Дент

 

Зубні імплантати Штрауман – лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня

Ціна імплантатів Штрауман в Києві вища, аніж вартість встановлення інших зубних імплантантів, але ця вартість повністю відповідає їх рівню, надійності, довговічності, приживаності.

Імпланти Straumann – найкраще рішення, якщо Вам під силу сплатити таку вартість.

Штрауман Straumann імпланти фото Люмі-Дент

Важливі поради для тих, хто вирішив ставити собі імпланти Straumann

 • Звертайтеся в стоматологію в Києві, яка має особистий рентген кабінет з комп'ютерним томографом. Наявність томографа говорить про гарні інвестиції в медичну установу, відповідно гарному потоку пацієнтів. Тільки на підставі даних комп'ютерної томограми можна правильно провести планування і подальше встановлення зубних імплантів Штрауман;
 • Сьогодні імплантологічні центри Люмі-Дент обладнані повним цифровим циклом планування та виробництва конструкцій з опорою на дентальні імплантанти Штрауман, та інших систем. В наявності клінік використовуються внутрішньоротові та позаротові цифрові сканери, що дозволяють зробити цифровий відбиток місця протезування (без відбиткової маси).
 • Потім цей відбиток передається на 3D принтер чи фрезер, де друкується чи виточується постійна зубна конструкція. Найвища точність та швидкість виробництва постійного протезу;
 • Важливе значення має і ціна імплантування зубів. Звертайте увагу не тільки на ціну впровадження самого імплантанта з Швейцарії, але і на повну вартість всієї роботи в цілому! На жаль, багато стоматологій маніпулюють необізнаністю клієнтів і свідомо зменшують вартість першого етапу, в той же самий час «переводять» ці гроші на другий етап протезування. У підсумку повна вартість роботи висока, але клієнт занадто пізно звертає на це увагу.

За рахунок чого наша стоматологія має можливість пропонувати такі приємні ціни імплантів Штрауман, і водночас, надавати послуги на найвищому рівні якості?


Ми лідери в Україні в цілому за рівнем і кількістю встановлених імплантатів — загальна кількість імплантатів в місяць не менше 500 одиниць.

Хоча часто ставимо і по 1000 штук кожного місяця. Ми маємо в штаті 8 хірургів-імплантологів, які працюють тільки у нас.

Звичайне для стоматологій Києва правило — лікар-імплантолог не може отримати повне навантаження в одній клініці і має «підробіток» в 4-5, а дуже часто до 10 приватних стоматологій.

Приїжджає тільки під операції, не має належної мотивації бути відповідальним за хороший результат.

До того ж постачальники імплантаційних систем надають нашим клінікам хороші знижки через обсяг закупівель, у зв'язку з чим ми маємо можливості максимально знизити ціни на імплантацію зубів для наших клієнтів.

Додаткові переваги імплантації Straumann в центрах Люмі-Дент

 1. Практично всі операції імплантації зубів ми проводимо з використанням індивідуальних навігаційних шаблонів. На сьогодні використання хірургічних шаблонів - обов'язковий фактор надійності, якості, і позитивного результату зубної імплантації. Спільним рішенням колективу було відмовитися від отримання прибутку від використання таких шаблонів, і клієнти платять тільки собівартість їх виготовлення в нашій власній ультрасучасній цифровій зуботехнічній лабораторії, розташованій в клініці. В цій же лабораторії ми фрезеруємо індивідуальні титанові абатменти з оригінальних заготовок, що дають гарантію ідеальної посадки коронки на імплантант Штрауман та довгої служби всієї конструкції;
 2. При необхідності збільшення обсягу кістки в місці імплантації - використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта (новітня технологія PRF), або підсаджуємо штучну кістку.
 3. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну – Ви спокійно спите, доки Вам хірург встановлює імпланти Straumann;
 4. Ми не голослівно заявляємо про велику кількість імплантацій в наших центрах - у розділі "Фото До і Після" - дивіться результати у пацієнтів Люмі-Дент після встановлення імплантатів Штрауман;
 5. Багато відеовідгуків наших пацієнтів про імпланти Straumann (Штрауман)- можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології Києва", а також на багатьох стоматологічних форумах, порталах України;
 6. І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго та успішно, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію на все життя, при виникненні дуже рідкісних проблем - ми безкоштовно робимо його заміну на новий.
 7. Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки – 1 рік. З нами надійніше!

Наша порада - вибирайте найкращі імплантати Straumann, вартість зараз по акції, адже це в першу чергу - Ваше здоров'я та довговічність роботи зубних протезів.

Імпланти Straumann - ціна в Києві

Види імплантів Штрауман Ціна, в гривнях
BLX SLActive 25099
імплант Straumann BLT, Roxolid, SLActive, Ti Zr 22199
BLT, SLA, Ti 17499
імплант Штрауман BLT, Roxolid, SLA, Ti Zr 19999

 

Ціна імплантації Straumann представлена знизу цієї сторінки. Також вартість всіх послуг викладена в розділі "Стоматологія ціни".

Ми стверджуємо, що наша ціна на імпланти Штрауман – одна з найкращих в Україні.

Таблиці розрахунку вартості імплантів Штрауман та інших систем

 

 Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантах ціна Київ Люмі-Дент

 Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

 Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Зубні Імплантанти. Повна ціна імплантів зубів,
з установкою постійної коронки,
у гривнях.
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція).
43 514
Neodent Helix GM NeoPoros (Акція). 49 760
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
44 589
Mis M4. 49 820
Mis С1. 53 494
MegaGen AnyOne. 50 879
MеgaGen AnyRidge (Акція). 56 014
Neodent Helix GM Acqua (Акція). 52 409
імплант Straumann BLT SLA, Ti (Акція). ціна 58 899
імплантат Straumann Roxolid SLA, Ti Zr. 61 399
імплантант Straumann BLT-Roxolid SLActive Ti Zr. 63 599
імплант Straumann BLX SLActive ціна 68 059
Nobel Biocare (Акція). 72 269

 

Імплантат Штрауман можна поставити в будь-якій з клінік Люмі-Дент.

Запишіться для встановлення імплантів Straumann в клініки Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

 

 
Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 500 грн
Вартість імплантів Straumann в Києві (із встановленням):
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 березня!
17499 грн
Імплантат Straumann BLT, Roxolid, SLActive, Ti Zr (Штрауман, Швейцарія) 22199 грн
Імплант Straumann BLX SLActive (Штрауман, Швейцарія) 25099 грн
Імпланти Штрауман в Києві в наших клініках ставлять
Поширені запитання та відповіді
Які переваги імплантів Штрауман?
 • Матеріал - біосумісний титан без домішок, марка виробництва 4.
 • Поверхня унікальна і називається SLA, вона проходить обробку піском, завдяки чому формується невелика шорсткість на самому титані. Після чого поверхня протравлюється і нашаровується. Виходить ідеальна структура, щоб прикріпити клітини.
 • Поверхня імплантату Straumann є гідрофільною, що прискорює процес прикріплення остеобластів, які створюють кісткову тканину.
 • Хімічно активна поверхня сприяє прискоренню формування нових кісткової тканини.
 • Довічна гарантія на імпланти Штрауман. Надається "паспорт пацієнта" з історією лікування.
 • Продукція Straumann відповідає найвищим якісним стандартам.
Дата публікації: 13.09.2016
Дата редагування: 09.01.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
4 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію