Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Ціни на імпланти
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Straumann BLT, Roxolid, SLActive, Ti Zr (Штрауман, Швейцарія) (з установкою) 18699 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 3650 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант MegaGen AnyRidge (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 9599 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Клініки Люмі-Дент в цьому відношенні не мають конкурентів!
 • Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)
 • Які імплантати зубів краще ставити? Які вибрати?
 • Переваги імплантаційної системи Штрауман:
 • Додаткові переваги імплантації Straumann в наших клініках:
 • Скільки коштує встановити Straumann?
 • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

Краща ціна в Києві і Україні на повну ціну встановлення швейцарського імпланта Straumann і коронки!

Клініки Люмі-Дент в цьому відношенні не мають конкурентів!

Детальна калькуляція цього прорахунку, а також порівняння прорахунку з найближчим до нас ціновим конкурентом - знаходиться на цій сторінці нижче.

Імпланти Straumann Bone Level Roxolid Sla (Швейцарія)

Без сумніву однозначне світове лідерство серед систем імплантатів VIP - рівня. 

Імпланти Штрауман Straumann імплантація фото Київ

Які імплантати зубів краще ставити? Які вибрати?

За відгуками кращих імплантологів світу, серед всіх інших швейцарських імплантів (Simpl Swiss, Nobel Biocare (Нобель Біокаре), Sgs, Roott, Ihne dental, U impl), а також імплантаційних систем інших країн (Biohorizons (Біогоризонт), Bicon (Байкон) , Astra Tech, Ankylos (Анкілос)), продукція Straumann - це безсумнівно імплантаційна система №1 в світі.

Зубні імпланти Штрауман зі Швейцарії за численними відгуками лікарів і пацієнтів - надійні, універсальні, мають більш ніж двадцятирічний досвід застосування і клінічних випробувань. Основні складові успіху компанії - використання передових інноваційних технологій при виробництві.

Характерна особливість швейцарських імплантів Straumann - це те, що завдяки запатентованій унікальній поверхні SLA active, вони мають неймовірно швидкий період приживлення - їх можна навантажувати вже через 6 тижнів після проведення процедури імплантування зубів.

Імпланти Nobel Biocare Astra tech Нобель Bicon

Переваги імплантаційної системи Штрауман:

 • Імплантати виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.
 • Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.
 • Поверхня SLActive також має особливість - гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.
 • Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.
 • Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Імплантація Штрауман імпланти фото Люмі-Дент

Швейцарські технології - запорука високої якості:

 • Компанія-виробник приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.
 • Компанія надає довічну гарантію на дентальні імплантати.
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії.

Зубні імплантати Штрауман - визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня.

Ціна імплантатів Штрауман вище, ніж вартість установки інших зубних імплантатів, але ця ціна повністю відповідає їх рівню, надійності, довговічності, приживлюваності.

Ці імплантати - краще рішення, якщо Вам під силу оплатити таку вартість.

Імпланти Biohorizons Біогорізонт Ankylos Байкон

 

При виборі імпланта - Ви повинні розуміти 2 дуже важливі речі:

1) Імплантат служить для зубного протеза як фундамент для будинку. Який би не був красивий і якісний будинок, якщо фундамент поганий, будь-який будинок довго не простоїть. Тому категорично неправильно вибирати більш дешеві імпланти. Так як з втратою імплантату Ви повністю втратите той протез, який на ньому встановлений.

2) Швидкість приживлення - це дуже важлива річ, так як кожен місяць, проведений без зубів - знижує якість Вашого життя. Понижчує самооцінку і настрій, негативно впливає на загальне здоров'я. У цьому сенсі імплантація Штрауман не має собі рівних.  

Поверхня імплантів швейцарського виробництва утворює ідеальне місце для прикріплення нових клітин, що забезпечує ідеальну її інтеграцію з кісткою і практично виключає вірогідність відторгнення зубного імплантанта, а також гарантує довгу і надійну його роботу.

Штрауман Straumann імпланти фото Люмі-Дент

Важливі поради для тих, хто вирішив ставити собі імпланти Straumann:

 • Звертайтеся в стоматологію, яка має особистий рентген кабінет з комп'ютерним томографом. Наявність томографа говорить про гарні інвестиції в медичну установу, відповідно гарному потоку пацієнтів. Тільки на підставі даних комп'ютерної томограми можна правильно провести планування і подальше встановлення зубних імплантів Штрауман.
 • Важливе значення має і ціна імплантування зубів. Звертайте увагу не тільки на ціну впровадження самого імплантанта з Швейцарії, але і на повну калькуляцію всієї роботи в цілому! На жаль, багато стоматологій маніпулюють необізнаністю клієнтів і свідомо зменшують вартість першого етапу, в той же самий час «переводять» ці гроші на другий етап протезування. У підсумку повна вартість роботи висока, але клієнт занадто пізно звертає на це увагу.

 

За рахунок чого наша стоматологія має можливість пропонувати такі приємні ціни, і в той же час, надавати послуги на найвищому рівні якості?


Ми лідери в Києві і в Україні в цілому за рівнем і кількістю встановлених імплантатів - загальна кількість імплантатів в місяць не менше 100 одиниць. Хоча часто ставимо і по 200 штук кожного місяця.

Ми маємо в штаті 6 хірургів-імплантологів, які працюють тільки у нас. Звичайне для стоматологій Києва правило: лікар-імплантолог не може отримати повне навантаження в одній клініці і має «підробіток» в 4-5, а дуже часто до 10 приватних стоматологий.

Приїжджає тільки під операції, не має належної мотивації бути відповідальним за хороший результат. До того ж постачальники імплантаційних систем надають нашим клінікам хороші знижки через обсяг закупівель, у зв'язку з чим ми маємо можливість максимально знизити ціни на імплантування зубів для наших клієнтів.

Додаткові переваги імплантації Straumann в наших клініках:

 1. Практично всі операції імплантації зубів ми проводимо з використанням індивідуальних навігаційних шаблонів. На сьогоднішній день використання хірургічних шаблонів - обов'язковий фактор надійності, якості, і позитивного результату зубної імплантації. Спільним рішенням колективу було відмовитися від отримання прибутку від використання таких шаблонів, і клієнти платять тільки собівартість їх виготовлення в нашій власній ультрасучасній цифровій лабораторії, розташованій в клініці.
 2. При необхідності збільшення обсягу кістки в місці імплантації - використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта (новітня технологія PRF), або підсаджуємо штучну кістку.
 3. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну - Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імпланти Straumann.
 4. Ми не голослівно заявляємо про велику кількість імплантацій в наших клініках - в розділі "Наші роботи" - дивіться фото пацієнтів Люми-Дент до і після установки імплантатів.
 5. Багато відео відгуків наших пацієнтів можна побачити на сторінці "Відгуки", а також на багатьох стоматологічних порталах Києва та України.  
 6. І нарешті, ми - професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію на все життя, при виникненні дуже рідкісних проблем - ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.
 7. Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Вас ще турбує питання - які імплантанти зубів краще? Які краще ставити?

Зведена статистика по послугам наданим за 2020 рік:

Консультацій 6623
Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2020 рік у центрах зубної імплантології стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Скільки коштує встановити Straumann? 

Наша ціна - одна з найкращих в Україні.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування вартості великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
25 618
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
27 898
MegaGen AnyOne 33 954
MеgaGen AnyRidge (Акція) 34 739
Mis M4 32 945
Mis С1 35 405
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 704
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 644
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 744
Nobel Biocare 49 279

Обирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

4 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest