Що таке керамічні вініри на зуби? -
- Голівудська посмішка назавжди!
Скільки коштує їх встановити? Відгуки

Зміст:
 • Керамічні вініри на зуби
 • Що таке вініри?
 • Навіщо потрібні вініри?
 • Що це таке - вініри з кераміки?
 • Що таке керамічні вініри Emax?
 • Вінірінг - що це таке?
 • Види вінірів
 • Переваги встановлення керамічних зубних вінірівУ кращих клініках стоматології Люми-Дент (Київ, Україна)
 • Переваги встановлення керамічних вінірів на зуби
 • Прямі композитні накладки на зуби - що це таке?
 • Вінірінг без обточування, препарування - що це таке?
 • Навіщо потрібні вініри? Для чого вініри ставлять?
 • Процес встановлення керамічних вінірів - як ставлять (технологія виготовлення, етапи)
 • Термін служби вінірів, гарантія, догляд
 • Скільки коштує поставити вініри на зуби?Вартість винира на один зуб
 • Відео Відгуки про вініри з кераміки Emax
 • Часті запитання та відповіді

 

✅Вище можна побачити Відео про керамічних вініри на зуби з лікарями ортопедами наших клінік✅

Це Відео про вінірінг - установку керамічних вінірів на зуби.✅ Что це таке - вініри?✅ Як виглядають керамічні вініри на зубах?✅  Як роблять голлівудські посмішки з керамічними винирами в Києві - вінірування або вінірінг?✅

У цьому відео ролику розповідають все про керамічних вініри та вінірінг:

 • що це таке - вініри на зуби;
 • навіщо та для чого вініри потрібні;
 • чи є шкода від вінірів для зубів;
 • навіщо ставлять вініри;
 • чи боляче ставити вініри;
 • який термін служби вінірів зубів;
 • з чого та як роблять вініри;
 • яка ціна винира на один зуб.
                                                                                                               

Розповідає автор цієї статті - лікар ортопед Дацюк Павло.

 

Керамічні вініри на зуби

Фото. Ось так виглядає дуже красива голлівудська посмішка з керамічними винирами у нашої пацієнтки, після установки на зуби цих зубних протезів.

 Вініри для зубів ціна відгуки фото Київ Україна Люмі-Дент

Увага! Акція до 31.07.2020 - знижка 7% від усієї вартості встановлення керамічних вінірів в Києві. Поспішайте, кількість місць по акції на вініри обмежена!

Що таке вініри?

Вініри - це дуже тонкі керамічні або композитні накладки, які встановлюють на зовнішню сторону передніх зубів, їх товщина 0,4-0,6 мм. Для чого ставлять вініри на зуби? В першу чергу вініри встановлюють для додання гарної форми і кольору верхнім і нижнім переднім зубам, для створення красивої посмішки.
Іншими словами, вініри - це процедура косметичної стоматології, що реалізується в першу чергу для відновлення зовнішнього вигляду, форми та кольору передніх зубів. Зуби з винирами при цьому мають вигляд здорових і цілих.
Встановити вініри - це найкращий і самий довговічний спосіб перетворити свої зуби і посмішку на все життя. Посмішка з винирами завжди ідеальна, вона здатна кардинально поміняти зовнішній вигляд.
Всі відгуки про вініри - кращі й позитивні, якщо вініри ставить професійний лікар стоматолог ортопед.

Навіщо ставлять вініри - для того, щоб Ваша білосніжна посмішка з винирами була дуже красивою, практично назавжди!

Приклади робіт наших лікарів - фахівців з вінірінгу (установці керамічних вінірів), фото до (вгорі) і після (внизу). У всіх випадках була установка вінірів на нижні і верхні зуби. Як виглядає колір керамічних вінірів зліва направо - бліч 2, бліч 3, бліч 1.

 

Керамічні Вініри на зуби фото до та після Люмідент

Фарфорові Вініри на зуби без обточки Люмі-Дент

Фото з вінірами та без винирингу Люмі-Дент

 

Що це таке - вініри з кераміки?


Керамічні вініри - це самий естетичний і довговічний вид зубних накладок, зроблений за новою цифрової технології вінірінгу "E max" (Імакс), шляхом фрезерування (обточування) з цільного керамічного блоку в спеціальному верстаті (Фрезер).

Керамічні вініри - це найбільш довговічний та естетичний вигляд відновлення і реставрації передніх зубів.

На сьогодні в Києві керамічні вініри - це одна з найпопулярніших технологій відновлення зубів в естетичній стоматології.

Реальні відгуки про керамічних вініри пацієнтів в Києві і Україні, про їх встановлення на зуби нашими фахівцями (лікарями стоматологами) - можна побачити на цьому сайті, а також на багатьох форумах.

Що таке керамічні вініри Emax?


Вініри "Emax" - це цифрова технологія виготовлення вінірів з цільного керамічного блоку в верстаті - Фрезер. Технологія установки керамічних вінірів "Emax" - це найкраща, сучасна, прогресивна методика.

Вінірінг - що це таке?


Вінірінг - це технологія і процес установки всіх видів вінірів на зуби. Іншими словами, вінірінг - це лікування винирами некрасивої усмішки, надання переднім зубам зовнішнього вигляду здорових.

Вінірінг "E max" - це найкраща цифрова технологія створення красивої голлівудської посмішки керамічними винирами. Вінірінг зубів також називають вініруванням, застосовують обидві назви.

Фото. Лікар ортопед Горін Д. В. з пацієнткою, після фіксації керамічних вінірів E max (вінірінга зубів, вінірування)

Керамические виниры для зубов фото Люми-Дент

 

Види вінірів


Залежно від форми вінірів та товщини накладок, а також ступеня препарування зуба - вініри бувають:

1) Класичні (ортопедичні, медичні) вініри "E max".

Медичні керамічні вініри (ортопедичні) - мають товщину близько - 0,6 мм, відповідно зовні робиться обточування точно такої ж товщини шару зуба;

2) Рефракторні, або ультраніри - це ультра тонкі керамічні вініри, що мають товщину 0,1 - 0,2 мм. Ці тонкі керамічні вініри робляться і на здорові зуби, обробка (препарування, обточування) їх при цьому відсутня.

Облицювання зубів під рефракторний різновид керамічних вінірів робиться мінімально, або зуби не обточуються зовсім - все залежить від конкретної клінічної ситуації, тому ці вініри не шкідливі для зубів. Виготовляються ультраніри в Україні. Зняти ці тонкі керамічні вініри можна без шкоди для зубів;

3) Люмініри (голлівудські вініри, американського виробництва).

Голлівудські вініри - це ті ж ультра тонкі керамічні вініри, їх виготовляють в Сполучених Штатах Америки - в єдиній у світі американській лабораторії Den-Mat. Американські люмініри мають запатентовану мега-міцну структуру будови, що забезпечує відмінну міцність при неймовірно тонкій структурі. Встановлюються американські тонкі вініри не боляче, вони робляться без обточування і шкоди для своїх зубів (препарування).

 

Фото до та після. Як виглядає посмішка з керамічними вінірами Emax

 

Керамические виниры фото ЛюмиДент

 

З чого роблять вініри? Залежно від матеріалу виготовлення - зовнішні вініри бувають:


1) Керамічні, вони ж порцелянові вініри - це зовнішні пластинки, що роблять із сучасних імпортних готових керамічних блоків, по ультра сучасній цифровій технології Emax (відмітна перевага Люми-Дент!). Роблять керамічні вініри "E max" (Імакс) в спеціальному фрезерному верстаті, в нашій власній зуботехнічній лабораторії;

2) Композитні, або терапевтичні вініри - це по суті та ж сама фотополімерна пломба, або художня реставрація - мають масу недоліків. Пломби змінюють з часом форму та колір, збирають на собі зубний наліт, менш стійкі до стирання та сколів. Основні переваги вініров з композиту - пломби роблять швидко за один візит до стоматолога, за 1 день, та відсутність обточування зубів;

3) Голлівудські вініри - вони ж люмініри - це вініри з Америки, ставлять без обточування зубів, їх роблять по засекреченій запатентованій формулі, що забезпечує відмінну міцність, незважаючи на мінімальну товщину американських накладок.

 

Залежно від того, як роблять вінірінг (від місця виготовлення), розрізняють:


1) Клінічні  вініри (роблять в клініці) - це тимчасові та композитні накладки, вінірінг без препарування (обточування) зубів;

2) Медичні керамічні вініри (справжні, ортопедичні) - роблять в зуботехнічній лабораторії - вінірінг "E max".

 

Переваги встановлення керамічних зубних вінірів
У кращих клініках стоматології Люми-Дент (Київ, Україна)

 • У нас завжди безкоштовна консультація лікаря стоматолога!
 • Повний комфорт! Обточування зубів при вінірінге Emax роблять під надійним унікальної комп'ютерної анестезією STA - без шприца. Безболісно навіть сам процес введення анестезуючого препарату. Також при бажанні клієнта - всі процедури по препарування під вініри і установці можуть бути зроблені в стані медикаментозного сну. Ви спокійно засинаєте, і прокидаєтеся після закінчення етапу вінірінга. Нічого не пам'ятаєте, і не відчуваєте, по час перебування в кріслі лікаря. У клініках постійно працюють професійні лікарі анестезіологи. Є медична ліцензія на анестезіологію. В цьому відношенні наші клініки не мають собі рівних;
 • Стоматологічний мікроскоп в наших клініках завжди використовується при препаруванні зубів під вініри, та встановленні фарфорових зубних вінірів Emax. Мікроскоп дозволяє багаторазово наблизити зображення робочого поля, що значно підвищує якість готових керамічних вінірів. Сьогодні використання операційного мікроскопа - обов'язковий фактор якісної послуги з установки зубного вінірування Emax;
 • Ви відразу можете побачити фінальний результат. На першій ж консультації - на підставі фотографій білосніжних красивих посмішок з винирами багатьох наших пацієнтів, вони представлені на цій сторінці, та в розділі "Наші роботи". Також в ході вінірінгу доктор робить примірку воскових прототипів майбутніх порцелянових вінірів. І Ви відразу можете зробити бажану корекцію - ще на етапі примірки вінірів;
 • Ви не ходите з некрасивою посмішкою під час лікування! В процесі вінірінга Вам встановлюють на обточені зуби тимчасові пластмасові накладні пластини, які за формою точно такі ж, якими будуть керамічні вініри Emax. За допомогою тимчасових вінірів на зубах є можливість звикнути до форми, запитати думку близьких і друзів. І ще до здачі роботи - зробити корекцію розміру майбутніх керамічних вінірів. Крім того, такі тимчасові вініри надійно захищають зовнішню зубну поверхню від впливу температурних і хімічних подразників. Багато хто плутає тимчасові вініри зі знімними вінірами з аптеки, але це порівняння невірно. Тимчасові накладки роблять індивідуально, вони точно повторюють форму постійних вінірів з кераміки.
 • Виготовлення у власній цифровій зуботехнічній лабораторії - недорога ціна керамічних вінірів на зуби. Вартість вінірів з кераміки - ми можемо зробити менше, завдяки повній автоматизації роботи по їх виготовленню - наявності цифрового фрезера Imes-Icore 350i. Як роблять вініри в лабораторії? - Фрезер сам виготовляє керамічні вініри зі спеціальних блоків - по цифровій комп'ютерній моделі. Таким чином, ми значно економимо на зарплаті персоналу. А результат виходить завжди більш якісний, так як виключений людський фактор. Це найновіша і сама перспективна технологія виготовлення керамічних вінірів в сучасній стоматології. Повний контроль якості роботи, короткі терміни протезування. Безкоштовна переробка при виникненні гарантійного випадку;
 • Ми кращі експерти в Україні з вінірінгу - на нашому сайті Ви можете прочитати все про вініри, наші стоматологи написали багато професійних статей про керамічні накладки на зуби, на основі виготовлення вінірів Emax великій кількості реальних пацієнтів;
 • Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на вініри і інші послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!
 • Знижки. Розмір знижок може бути значним - до 7%, особливо якщо Ви потрапляєте на період акції, зараз як раз вона йде.
 • Головне - це те, що ми не просто говоримо і пишемо про те, що вміємо робити дуже красиві посмішки з вінірами на зубах. Ми показуємо на сайті та при консультації в клініках - як роблять вініри наші фахівці. Також надаємо багато фото вініров до та після - у реальних пацієнтів, які отримали прекрасний результат. Як відомо - завжди краще довіряти справам, ніж словам.

Фото до і після - як виглядає гарна посмішка з керамічними вінірами у нашої пацієнтки

Вініри на зуби фото до і після Люмі-Дент

Переваги встановлення керамічних вінірів на зуби

 • Зубні тканини при вініруванні піддаються обточуванні мінімально. Обточуванню під вініри (препарування) піддається лише зовнішня поверхня зубів до 0,6 мм. Під ультраніри (тонкі вініри) - обточування (препарування) зубів не робиться;
 • Відмінний рівень естетики вінірування. Встановлені керамічні вініри мають відмінні розміри, форму, світлий відтінок (рекомендуємо колір вінірів бліч 2 та бліч 3), з типовою для здорових зубів прозорістю;
 • Відмінна стійкість кольору. При вінірінге встановлені керамічні накладки (вініл, вінілові пластини) на зуби не змінюють колір, не фарбуються від харчових барвників, кави, куріння;
 • Про порцелянові накладні вініри на зуби - реальні відгуки пацієнтів виключно хороші. Дивіться реальні відео відгуки про вініри пацієнтів на нашому сайті в розділі "Про клініки" - "Відгуки";
 • Невисока ціна вінірування;
 • Довгий термін служби керамічних вінірів. Вінірові накладки можуть стояти практично все життя (за умови дотримання правил по догляду за вінірами, гігієни та харчування);
  Виготовлення керамічних вінірів на зуби у власній зуботехнічній лабораторії. Повний контроль якості роботи, короткі терміни протезування. Безкоштовне повторне встановлення керамічних вінірів при гарантійному випадку.
 • Ще однією перевагою встановлених керамічних вінірів (фарфорових) - є відмінна естетика (сяюча красива голлівудська посмішка), практично без обточування зубних тканин.

Фото. Приклад ідеальної голлівудської посмішки з керамічними вінірами - робота наших лікарів - фахівців, фото до та після закінчення протезування, колір бліч 3.
Пацієнтка захотіла найбільш природний колір зубних вінірів, щоб ніхто не здогадався, що це не природні зуби.

Керамические виниры для зубов Киев фото Люми-Дент

 

Прямі композитні накладки на зуби - що це таке?


У деяких клініках до сих пір пропонують зробити прямі композитні (терапевтичні) накладки на зуби - це по суті стандартна фотополімерна пломба. Пластини з фотополімера по функціональним і естетичним характеристикам значно поступаються накладкам, зробленим з кераміки.

Композитні пломби швидко набирають пігменти з їжі, напоїв та куріння, і колір зубних рядів кардинально темніє.

Тому виготовлення фотополімерних реставрацій не має особливої ​​популярності серед стоматологів та їх клієнтів.

Наші фахівці не рекомендують ставити цей тип реставрацій або пломб.

Вінірінг без обточування, препарування - що це таке?

Більш сучасною технологією отримання сліпучої усмішки є Люмініри.

Це ультратонкі керамічні вініри для зубів, які ставляться нашими фахівцями за методом вінірінгу без обточування або препарування зубної емалі.

Це метод виготовлення керамічних вінірів, при якому практично не обточується зубна поверхня.

Вінірінг без обточування (препарування) є досить привабливим, тому що в цьому випадку не порушуються зубні тканини.

Такі керамічні вініри можна поставити і зняти без пошкодження рідної емалі.

Що таке люмініри - докладніше можете прочитати, перейшовши за вказаним URL.

Фото до та після після цементування керамічних зубних вінірів на верх та низ

Зубные виниры Киев фото Люми-Дент

 


Існують наступні показання для вінірування - для чого вініри потрібні:

 • Для виправлення неправильної форми або розміру зубів;
 • Для відновлення природного кольору зубів, якщо вони потемніли під впливом барвників, антибіотиків, травм;

Для чого ще ставлять вініри:

 • Для усунення великих потемнілих пломб (реставрацій), що псують зовнішній вигляд;

Для чого вініри ще ставлять:

 • Для вирівнювання неоднорідності зубної поверхні (множинні тріщини в емалі, плями, шорстка поверхня зовні, і так далі);

Навіщо ще ставлять вініри - для чого вони потрібні:

 • Встановлення накладок після брекетів. Допомагає досягти ідеальної посмішки після виправлення прикусу брекет системою;
 • Для усунення міжзубних проміжків (треми, діастеми);

Для чого ще потрібні вініри:

 • Для виправлення прикусу, невірного положення зубів (в народі є термін - "криві зуби" - нахил всередину або назовні від зубних рядів). Вінірами в цьому випадку можна виправити легку і середню ступінь кривих зубів. Серйозно виражені криві зуби перед вінірами слід випрямити брекетами, або іншими видами ортодонтичного лікування;
 • Для відбілювання одного або декількох зубів, якщо їх необхідно відбілити надовго;

Для чого вініри ще потрібні:

 • Для отримання красивою сліпучої голлівудської посмішки з ідеальною формою передніх зубів, відмінного світлого відтінку.
 • Простіше кажучи, вініри роблять і ставлять для того, щоб з некрасивих зубів зробити красиві.

 

Процес встановлення керамічних вінірів - як ставлять (технологія виготовлення, етапи)


1 етап - Як ставлять вініри. Консультація, примірка форми.
Лікар протезист разом з пацієнтом обговорює, потім виявляє майбутній колір зубів за спеціальною шкалою. Фотографує нинішній зовнішній вигляд посмішки. Після в спеціальній комп'ютерній програмі фахівець показує пацієнтові - яким буде його майбутня сяюча сліпуча усмішка з керамічними винирами. Після обговорень корекції розмірів зубів спільно з клієнтом - дані в електронному вигляді передаються в лабораторію, де на спеціальному обладнанні вирізаються точні копії майбутніх вінірів з кераміки, які одягаються відвідувачеві за той же візит.

2 етап - Як роблять вініри. Спилювання зубів, встановлення тимчасових вінірів.
Клієнт ділиться з лікарем своїми враженнями щодо форми майбутніх керамічних вінірів "E max", проводяться необхідні корекції.

Спеціаліст Ортопед обточує зубні тканини зовні на товщину, не більше 0,6 мм. Під ультра тонкі вініри (ультраніри) - здорові зуби практично не спилюють, робиться лише "матування" емалі - усунення її блиску - для поліпшення фіксації вінірів. Далі з обточених зубів робиться спеціальним внутрішньоротовим сканером цифровий відбиток (без відбитковою маси) - файл. З цього файлу в нашій власної цифрової лабораторії, на підставі даних комп'ютерного моделювання - в Фрезері виготовляються постійні ортопедичні керамічні вініри зі спеціальних блоків.

За допомогою зробленого відбитка лікар стоматолог під час першого візиту виготовляє, потім встановлює надруковані на 3-D принтері тимчасові накладки з пластмаси, які виглядають як постійні вініри. Прохання не плутати тимчасові пластмасові накладки з покупними знімними вінірами. Тимчасові вініри дозволяють клієнту посміхатися, їсти їжу, а також закрити обточені зубні поверхні від подразників (термічних, фізичних, хімічних).

3 етап - Як встановлюють вініри. Встановлення керамічних вінірів.
Лікар Ортопед приміряє в роті готові виготовлені керамічні вініри. Лікар з пацієнтом оцінюють відповідність форми, кольору, розмірів, а також щільність їх прилягання до обточеної раніше зубної поверхні. Після схвалення роботи - лікар ставить їх на спеціальний цемент подвійного затвердіння. Один вінір ставлять на один зуб. Після встановлення вінірів рекомендується не давати сильне навантаження на цю ділянку протягом першої доби.

У розташованому вгорі відео роліку про вініри є більш детальне пояснення про всіх етапах їх виготовлення.

Накладні керамічні зубні вініри (кращі фото до і після дивіться в розділі "Наші роботи") не потребують особливого додаткового догляду, їм потрібно звичайний гігієнічний догляд, як зі звичайними зубами.

вініри на зуби фото Люмі-Дент

 

Термін служби вінірів, гарантія, догляд


Вініри з кераміки "Emax" подарують Вам ідеальну сліпучу голлівудську посмішку на довгий час.

 

На скільки років їх ставлять? Термін служби вінірів - від 5 років і більше, у багатьох пацієнтів вони стоять успішно і відмінно виглядають навіть через 15-20 років після встановлення.

 

Гарантія на вініри від нашої компанії - 2 роки, на відміну від 99% інших клінік, які дають гарантію всього 1 рік. З нами надійніше!

 

Однак дворічна гарантія зовсім не означає, що через один або два роки керамічний вінір зламається.

 

Якщо були допущені будь-які помилки в процесі установки з боку лікаря протезиста або лабораторії - вони обов'язково проявляться протягом одного або двох років.

 

Термін служби вінірів може бути і все життя, все залежить від ряду факторів:

 • гарного догляду (гігієни порожнини рота);
 • характеру харчування;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • наявності в організмі причин, що сприяють опускання (догляду) рівня ясен з віком;
 • інших, менш важливих причин.

Для продовження терміну їх служби, Ви повинні розуміти, що таке вініри - це всього лише керамічні протези на зубах, тому за ними обов'язково потрібен хороший догляд.

Необхідно виконувати досить прості рекомендації по догляду:

 • Дотримуватися гігієни порожнини рота - чистити вініри можна так само, як і здорові зуби;
 • Уникати розкушувати надмірно тверді предмети - рибальську волосінь, горіхи, льодяники, козинаки і ін .;
 • Намагатися не вживати дуже гарячу їжу після холодних, і навпаки. Наприклад, їсти морозиво відразу після гарячого чаю. Від таких швидких кардинальних змін температури - в кераміці можуть виникнути тріщини, які призведуть до руйнування накладки;
 • Раз на півроку проходити безкоштовний огляд у свого лікаря стоматолога.


Скільки коштує поставити вініри на зуби?
Вартість винира на один зуб

Ціна вініра на один зуб - 4148 гривень.

Вартість накладного фарфорового вініра на один зуб - вище ціни фотополімерною пломби.

Але колір накладних пластин з кераміки, зовнішній вигляд, надійність і термін служби такої роботи - набагато перевершують будь-яку фотополімерну реставрацію.

На цій сторінці представлені фото вінірів на зубах - це роботи наших лікарів - до і після вінірінга.

Ціна вінірування (вінірінга) в наших клініках стоматології Люми-Дент в Україні, на правому та лівому березі Києва, на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - невисока - всього 4148 гривень за один зуб.

У цю вартість винира за 1 зуб не входять додаткові послуги, повний прорахунок - скільки коштує вся робота по вініруванню - представлений внизу цієї сторінки.

Ми запевняємо Вас, що ціна керамічних вінірів в Києві в стоматології Люми-Дент - одна з найкращих в Києві.

Ми є лідерами по естетичному напрямку в Києві і Україні, про це говорять фото посмішок з вінірами наших пацієнтів, подібної кількості фотографій немає на жодному сайті інших клінік.

Задайте собі питання - чи хочете Ви отримати ту саму кращу голлівудську усмішку з вінірами, яку плануєте? Або готові купити кота в мішку?

Проблема при розрахунку ціни вінірів в Києві полягає в тому, що на всіх без винятків сайтах - представлений прайс за сам керамічний вінір для зуба.

При цьому не враховується вартість значної кількості додаткових процедур (анестезія, ретракція ясен, препарування зубів під вініри, воскова примірка, цементування, тимчасові пластинки на період виготовлення постійних, і інші послуги), які обов'язково будуть дописані в рахунок під час консультації у лікаря стоматолога.

Або, що найбільш ймовірно - буде неприємне здивування, коли з кожним візитом лікарем протезистом будуть дописані ціни за додаткові послуги з встановлення вінірів, на які Ви зовсім не розраховували.

Команда Люми-Дент виступає за чесне і довірливе ставлення до своїх клієнтів.

Тому ми пропонуємо (нижче) - таблиці прорахунку повної ціни вінірів за кожен етап вінірінга, з розрахунком повної, остаточної вартості, виходячи з кількості одиниць, які Ви хочете встановити.

Ніяких додаткових і прихованих платежів.

Повний розрахунок загальної ціни вінірів, з урахуванням всіх додаткових процедур - в таблицях в кінці цієї сторінки.

Додатково вказана знижка на ціну вінірів по акції, яку наша компанія проводить до кінця поточного місяця.

Там також дані наші рекомендації, яка кількість керамічних вінірів необхідно встановити - в залежності від фінансових можливостей і потреб клієнта.

За наступним посиланням Ви зможете побачити всі ціни стоматології Люми-Дент.

Відео Відгуки про вініри з кераміки Emax

фото. Нам довірила свою посмішку

Міс Україна 

Вініри на зуби Київ ціна фото Люмідент

 
 
Реальні Відео Відгуки про вініри наших пацієнтів, про переваги вінірування в наших клініках в Києві на масивах Позняки та Оболонь - Ви можете побачити в розділі сайту «Відгуки стоматології».

Також рекомендуємо зайти в розділ наших робіт отримання голлівудських посмішок, там багато реальних фото до та після встановлення вінірів в Києві, посилання на цей розділ знаходиться вгорі цієї сторінки.

Більше відео - реальних відгуків про вініри, та іншої корисної інформації про вінірінг без обточування (препарування), для чого ставлять вініри з кераміки Emax, а також відповідь на питання - які вініри для зубів найкращі - можна знайти в відео на нашому каналі в Youtube , посилання внизу сторінки. Або зайдіть на Youtube і в пошуку шукайте наші відео за запитом "Люмі Дент".

Зведена статистика стоматологічних клінік Люми-Дент в Україні в Києві, на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки - по деяких послуг, наданих за 2019 рік
 
Встановлених металокерамічних коронок. 1256
Установок суцільнокерамічних коронок. 904
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію. 1453
Встановлено кращих вінірів. 1024


Таблиці прорахунку ціни вінірів для зубів та термінів протезування

При перегляді з мобільного телефону - Ви можете пальцями збільшувати їх розмір. Також можете зберегти їх як скріншот екрану на своєму телефоні.

Для зручності - в самому низу вказана повна ціна вінірів за один зуб, з розрахунку кількості накладок.

Увага! Збережіть цю таблицю ціни вінірів на комп'ютері або мобільному телефоні (зробіть скрін екрану) - вона Вам точно знадобиться! Вона представлена ​​тільки у нас!

Розрахунок повної вартості всіх етапів вінірінга - скільки коштує поставити вініри в клініках стоматології Люми-Дент в Києві, в гривнях, актуально на 2020 рік

Увага! Акція до 31.07.2020 - знижка на ціну вінірів в Києві - 7% від зазначеної нижче вартості протезування.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Кількість вінірів 4 8 20

І етап (планування)

Стерильний набір 100 100 100
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Цифрове моделювання 1 760 3 520 8 800
Артикуляційна діагностика 1 100 1 100 1 100
Загальна вартість І етапу 4 140 5 900 11 180

ІІ етап (примірка)
через 10-14 днів після І етапу

Стерильний набір 100 100 100
Силіконовий ключ 350 350 700
Примірка моделі 760 1 520 3 800
Загальна вартість ІІ етапу 1 210 1 970 4 600
Кількість вінірів 4 8 20

III етап (підготовка)
через 7-10 днів після ІІ етапу

Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Препарування 3 640 7 280 18 200
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Тимчасові вініри 1 760 3 520 8 800

Фіксація тимчасових вінірів

560 1 120 2 800
Виготовлення 21 240 42 480 106 200
Загальна вартість ІІІ етапу 28 830 56 030 137 630

IV етап (фіксація)
через 14-16 днів після III етапу

Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Зняття чутливості 760 1 520 3 800
Фіксація готових вінірів 3 480 6 960 17 400
Загальна вартість IV етапу 4 690 8 930 21 650
Загальна вартість І, ІІ, III, IV етапів 38 870 72 830 175 060
Кількість вінірів 4 8 20

 

 

Перелік додаткових маніпуляцій, у разі потреби Ціна, грн
Комп'ютерна анестезія 350
Використання додаткової карпули анестетика 110
Ретракція слизової (1 зуб) 130
Зняття чутливості (за 1 зуб) 190

 * Пояснення 

При природній усмішці видно 8-10 зубів, переважно зверху.

 

4 вініра - встановлюються найчастіше на верхню щелепу на передній ділянку - центральні і бічні різці зверху. Це економ варіант, при якому виправляються недоліки кольору або форми верхніх різців. Це варіант, який не може забезпечити повноцінну дуже гарну посмішку.

8-10 вінірів. Керамічні вініри встановлюються всі спереду на зуби верхньої щелепи, так як при посмішці і розмові видно в основному верхній зубний ряд. Ця опція дає хороший зовнішній вигляд - Ви отримуєте красиву білосніжну сліпучу голлівудську посмішку, в разі, якщо не посміхаєтеся аж надто показово широко. Цей варіант найбільш популярний за реальними відгуками наших пацієнтів - за помірну ціну Ви отримуєте гарний результат.

20 вінірів. Встановлюються по 10 керамічних вінірів на передні зуби нижньої і верхньої щелеп. Це ідеальна опція, що надає на 100% білосніжну гарну посмішку, як би широко ви не посміхалися. Ідеальна красива естетика при усмішці і розмові. Це кращий варіант, який подарує Вам упевненість в собі, в своїй ідеальній красі і індивідуальності. Вибір всіх голлівудських зірок. Це кращий спосіб кардинально змінити свій зовнішній вигляд і шикарно виглядати.

Часті запитання та відповіді


Запитання: Ставити зубні вініри - це боляче?

Відповідь: Встановити на зубах вініри - це не боляче. Ми гарантуємо повну безболісність всіх етапів вінірування. При обробці зубів використовуємо якісну місцеву комп'ютерну анестезію. Для людей, що мають підвищений страх перед стоматологічним лікуванням - пропонуємо пройти вінірінг в стані медикаментозного сну. Наші клініки мають ліцензію на анестезіологію, з Вами будуть працювати професійні анестезіологи.

 

Запитання: Чи потрібно міняти керамічні вініри? Якщо треба, то як часто?

Відповідь: Це довгострокові керамічні реставрації, які можуть стояти все життя, тому зубні вініри міняти не потрібно, якщо з ними нічого не сталося (не було травми, не пішли ясна і так далі). Як часто в середньому люди змінюють керамічні вініри на зубах - такої статистики немає, оскільки такі заміни протягом життя відбуваються вкрай рідко, та тільки з вищевказаних випадків.

 

Запитання: Чи шкідливі вініри для зубів?

Відповідь: В цілому вініри не шкідливі, так як з їх допомогою зуби набувають гарну форму і колір. Що стосується обточування зубів під вініри - природно при вінірінге обточується зубна емаль, і це, безумовно, шкідливо для здорових зубів. Тому, якщо потрібно змінити лише колір емалі - гарною альтернативою є відбілювання зубів. Також ми пропонуємо ультра тонкі вініри (ультраніри), під які не потрібно обточування, і вони не шкідливі для здорових зубів. У будь-який час можна зняти вініри, не порушивши здорові зуби.

 

Запитання: Чи варто робити вініри на жувальні зуби?

Відповідь: Ні, керамічні вініри не варто ставити на жувальні зуби, з ряда причин:

 • Естетичного ефекту не буде, так як жувальні зуби не видно при усмішці і розмові;
 • На задні зуби доводиться набагато більше жувальний тиск, в зв'язку з чим накладки будуть відколюватися.

Тому на задні зуби ставлять коронки з тієї ж кераміки (діоксиду цирконію), з якої роблять вінірові пластини.

 

Запитання: Чи можна ставити вініри на пломби в зубі?

Відповідь: Встановити винир на пломбу в зубі можна, проте ми не рекомендуємо це робити, так як для керамічних накладок потрібна міцна основа, у вигляді здорових тканин зуба. При встановленні вініра на пломбу - є високий ризик відлома пломбувального матеріалу разом зі встановленою керамічної пластинкою. Якщо зуб, на який хочуть встановити вінір, хоча б наполовину складається з пломби - замість пломби на нього встановлюють штифт (культевую вкладку), а зверху робиться керамічна коронка з того ж матеріалу, з якого встановлюють вініри на сусідні зуби.

 

Запитання: Чи варто ставити вініри на коронки?

Відповідь: Встановлювати винир на коронку варто в тому випадку, коли коронка тримається на зубі міцно, виготовлена ​​вона з циркону або кераміки, та вінірінг цього зуба потрібен, щоб його колір не відрізнявся від інших передніх зубів, на які прийнято рішення ставити вініри.

 

Запитання: Чи правда, що лікування вінірами можливо тільки на верхніх зубах?

Відповідь: Неправда, керамічні вініри також можна встановлювати і на нижні зуби. Термін служби вінірів на нижніх зубах такий же, як на верхніх. Термін служби керамічних вінірів на верхніх і нижніх зубах взагалі залежить від того - хто ставить вініри. Звертайтеся тільки до професіоналів.

 

Запитання: Чи можна використовувати керамічні вініри для виправлення прикусу зубів?

Відповідь: Так, керамічними вінірами можна проводити виправлення незначних порушень прикусу передніх зубів, у дорослих людей.

 

Запитання: Чи ставлять керамічні вініри дітям?

Відповідь: Ні, немає показань для вінірінга зубів у маленьких дітей. Керамічні вініри можна встановлювати на зуби дорослим людям, а дітям і підліткам тільки після 16 років, коли остаточно сформується зубощелепна система.

 

Запитання: Чи варто ставити вініри? Якщо стоїть, то які вініри краще поставити?

Відповідь: Якщо Ви на 100% задоволені своїми зубами і посмішкою, то звичайно не варто ставити вініри. Якщо говоримо про технології виготовлення вінірів, то краще вибрати керамічні вініри Emax. Також результат і термін служби дуже залежить від лікаря стоматолога, який робить Вам вініри. Дивіться відео відгуки про наших стоматологів ортопедів на сайті.

 

Запитання: Вініри - це коронки?

Відповідь: Ні, вініри - це не коронки, хоча є багато спільного між цими двома видами протезування зубів. Основна відмінність вінірів від коронок - під коронки зуби обточують з усіх боків, а під вініри - зуби спилюють тільки із зовнішнього боку. Коронки можна ставити на імпланти, а вініри - тільки на зуби або на коронки. Можна сказати, що керамічні вініри - це зовнішня частина коронок. Для чого ставлять коронки - для повного відновлення передніх і задніх зубів. Для чого потрібні вініри - для естетичного відновлення передніх зубів. Вибір потрібного Вам зубного протеза допоможе зробити лікар стоматолог.

 

Запитання: Що краще зробити - встановити вініри, або відбілювання зубів?

Відповідь: Якщо Ваші зуби здорові і цілі, без пломб, і Ви хочете просто щоб вони були білішими - краще відбілити зуби, при всіх інших випадках - краще встановити вініри. До того ж керамічні вініри "Emax" мають набагато більший термін служби, а відбілювання необхідно повторювати приблизно один раз на рік. Крім того, Ви можете вибрати зубні вініри потрібного кольору, в разі відбілювання зубів на певний колір розраховувати не доводиться. Результат відбілювання залежить від властивостей емалі зубів.

 

Запитання: Що краще вибрати для виправлення прикусу - вініри або брекети?

Відповідь: При сильних порушеннях прикусу зубів ставлять брекет систему, для незначного виправлення кривих зубів встановлюють вініри. Часто вініри ставлять після брекетів, для фінального "штриха" отримання красивої посмішки. Вініри після брекетів допомагають швидко отримати голлівудську посмішку.

 

Запитання: Від чого залежить термін служби вінірів?

Відповідь: В першу чергу термін служби керамічного вінірінга "E max" залежить від Вас. Необхідно дотримуватися догляд за зубами і порожниною рота, раз на півроку приходити на видалення зубних відкладень і профілактичний огляд в клініку, уникати давати травматичну навантаження на вініри - розгризати зубами дуже тверді предмети, від яких можуть постраждати і здорові зуби. Також велике значення має рівень професіоналізму стоматолога ортопеда, до якого Ви звернулися встановити вініри на зуби, а також обладнання і матеріалів, за допомогою яких Вам робиться голлівудська посмішка.

 

Запитання: Чи боляче ставити вініри в Києві в Люми-Дент?

Відповідь: Зубні вініри абсолютно не боляче встановлювати на зуби, так як всі процедури проводяться під безпечної і надійної комп'ютерної анестезією. За Вашим бажанням - Вас занурять в наркоз, поки лікар буде робити обточування зубів, і встановлювати роботу на зубах - Ви будете міцно спати. На час виготовлення постійних керамічних вінірів - тимчасові накладки з пластмаси будуть стояти на зубах, вони захищають оголені зубні тканини від температурних та інших подразників. Так що в Люми-Дент вініри ставити не боляче.

 

Не відмовте собі в задоволенні отримати дуже красиву білосніжну голлівудську посмішку з вінірами назавжди!

Вас ще турбує питання - скільки коштує поставити вініри в Києві? Як отримати знижку на ціну вінірів по акції?

Запишіться зараз на безкоштовну консультацію по вінірам в Києві до наших лікарів стоматологів!

 

Автор статті: Лікар стоматолог ортопед клініки Люми-Дент на Позняках - Дацюк Павло

Виниры на зубы - Автор: Дацюк Павел

 


15 голосов, оценка: 4.9 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest