Що таке керамічні вініри? -
- Голлівудська посмішка назавжди!

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний розрахунок вартості можна побачити у таблиці вище на цій сторінці
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
4148 грн
Ультратонкий керамічний вінір (без підпилювання емалі)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
8212 грн
Прямий терапевтичний вінір 2490 грн
Коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія "Бюджет" 4400 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Цифровий відбиток 2-х щелеп з фіксацією прикусу 1100 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 830 грн
Використання стерильного набору (1 зуб) 100 грн
Зміст:
 • Керамічні вініри на зуби
 • Що таке вініри?
 • Для чого вініри ставлять на зуби?
 • Що це таке - вініри з кераміки?
 • Що це таке - керамічні вініри Emax?
 • Вінірінг - що це таке?
 • Види зубних вінірів
 • Що це таке - Голлівудські зубні вініри?
 • Переваги встановлення керамічних вінірів на зуби
 • Вінірінг без обточування, препарування - що це таке?
 • Навіщо потрібні вініри?
 • Процес встановлення керамічних вінірів - як ставлять (технологія виготовлення, етапи)
 • Термін служби вінірів, гарантія, догляд
 • Скільки коштує поставити вініри на зуби?
 • Вартість вініра на один зуб
 • Відео Відгуки про вініри з кераміки Emax

 

Виниры зубов фото Люми-Дент

✅Вище можна побачити Відео про керамічних вініри на зуби з лікарями ортопедами наших клінік✅

Це Відео про вінірінг - установку керамічних вінірів на зуби.✅ Что це таке - вініри?✅ Як виглядають керамічні вініри на зубах?✅  Як роблять голлівудські посмішки з керамічними винирами в Києві - вінірування або вінірінг?✅

У цьому відео ролику розповідають все про керамічних вініри та вінірінг:

 • що це таке - вініри на зуби;
 • для чого вініри потрібні;
 • чи є шкода від вінірів для зубів;
 • навіщо ставлять вініри, відгуки про них;
 • чи боляче ставити зубні вініри;
 • який термін служби вінірів зубів;
 • кому потрібні вініри для зубів;
 • яка в Києві ціна винира на один зуб.
                                                                                                               

Розповідає автор цієї статті - лікар ортопед Дацюк Павло Петрович.

 

Керамічні вініри на зуби

Фото. Ось так виглядає дуже красива голлівудська посмішка з керамічними винирами у нашої пацієнтки, після установки на зуби цих зубних протезів.

 Вініри для зубів ціна відгуки фото Київ Україна Люмі-Дент

Увага! Акція до 31.10.2020 - знижка 7% від усієї вартості встановлення керамічних вінірів в Києві. Поспішайте, кількість місць по акції вінірів на зуби обмежена!

Що таке вініри?

Зубні вініри - це дуже тонкі керамічні або композитні накладки, які встановлюють на зовнішню сторону передніх зубів, їх товщина 0,4-0,6 мм. По-іншому вони звуться "накладки на зуби".
 

Для чого вініри ставлять на зуби?

 
В першу чергу вініри встановлюють для додання гарної форми і кольору верхнім і нижнім переднім зубам, для створення красивої посмішки.

Іншими словами, вініри - це процедура косметичної стоматології, що реалізується в першу чергу для відновлення зовнішнього вигляду, форми та кольору передніх зубів. Зуби з вінірами при цьому мають вигляд здорових та цілих.

Встановити вініри - це найкращий і самий довговічний спосіб перетворити свої зуби та посмішку на все життя. Посмішка з вінірами завжди ідеальна, вона здатна кардинально змінити зовнішній вигляд.

Всі відгуки про вініри - кращі й позитивні, якщо вініри ставить професійний лікар стоматолог ортопед.
 


Це приклади робіт наших лікарів - фахівців з вінірінгу (установці керамічних вінірів), фото до (вгорі) і після (внизу). У всіх випадках була установка вінірів на нижні та верхні зуби. Як виглядає колір керамічних вінірів зліва направо - бліч 2, бліч 3, бліч 1.

Керамічні Вініри на зуби фото до та після Люмідент

Фарфорові Вініри на зуби без обточки Люмі-Дент

Фото з вінірами та без винирингу Люмі-Дент

 

Що це таке - вініри з кераміки?

 • Керамічні вініри - це самий естетичний і довговічний вид зубних накладок, зроблений за новою цифрової технології вінірінгу "E max" (Імакс), шляхом фрезерування (обточування) з цільного керамічного блоку в спеціальному верстаті (Фрезер).
 • Керамічні вініри - це найбільш довговічний та естетичний вигляд відновлення та реставрації передніх зубів.
 • На сьогодні в Києві керамічні вініри - це одна з найпопулярніших технологій відновлення зубів в естетичній стоматології.

Реальні відгуки про керамічних вініри пацієнтів в Києві і Україні, про їх встановлення на зуби нашими лікарями стоматологами - можна побачити на цьому сайті.

Що це таке - керамічні вініри Emax?


"Emax" - це цифрова технологія виготовлення зубних вінірів з цільного керамічного блоку в верстаті - Фрезері. Технологія установки керамічних вінірів "Emax" - це найкраща, сучасна, прогресивна методика.

Вінірінг - що це таке?

 • Вінірінг - це технологія і процес установки всіх видів накладок на зуби;
 • Іншими словами, вінірінг - це лікування вінірами некрасивої усмішки, надання переднім зубам зовнішнього вигляду здорових.
 • Вінірінг зубів "E max" - це найкраща цифрова технологія створення красивої голлівудської посмішки керамічними винирами.
 • Вінірінг зубів також називають вініруванням, застосовують обидві назви.

Фото. Лікар ортопед Горін Д. В. з пацієнткою, після фіксації керамічних вінірів E max (вінірінга зубів, вінірування).

Керамические виниры для зубов фото Люми-Дент

 

Види зубних вінірів


Залежно від форми та товщини накладок, а також ступеня препарування зуба - бувають:

1) Класичні (ортопедичні, медичні) вініри "E max".

Медичні керамічні вініри - це ортопедичні накладки, що мають товщину близько - 0,6 мм, відповідно зовні робиться обточування точно такої ж товщини шару зуба;

2) Рефракторні, або ультраніри - це ультра тонкі керамічні вініри, що мають товщину 0,1 - 0,2 мм. Ці тонкі керамічні вініри робляться і на здорові зуби, обробка (препарування, обточування) їх при цьому відсутня.

Облицювання зубів під рефракторний різновид керамічних вінірів робиться мінімально, або зуби не обточуються зовсім - все залежить від конкретної клінічної ситуації. Виготовляються ультраніри в Україні. Зняти ці тонкі керамічні вініри можна без шкоди для зубів;

3) Люмініри (голлівудські вініри, американського виробництва).

Що це таке - Голлівудські зубні вініри?

Це ті ж ультра тонкі керамічні вініри, їх виготовляють в Сполучених Штатах Америки - в єдиній у світі американській лабораторії Den-Mat.

Американські люмініри мають запатентовану мега-міцну структуру будови, що забезпечує відмінну міцність при неймовірно тонкій структурі.

Встановлюються американські тонкі вініри не боляче, вони робляться без обточування і шкоди для своїх зубів (препарування).

Фото до та після вінірів. Як виглядає посмішка з керамічними вінірами Emax, Київ.

Керамические виниры фото ЛюмиДент

 

Залежно від матеріалу виготовлення - зовнішні накладки на зуби бувають:


1) Керамічні, вони ж порцелянові вініри - це зовнішні накладки на зуби, що роблять із сучасних імпортних готових блоків з кераміки, по ультра сучасній цифровій технології Emax (відмітна перевага Люми-Дент!). Роблять керамічні вініри "E max" (Імакс) в спеціальному фрезерному верстаті, в нашій власній зуботехнічній лабораторії;

2) Композитні, або терапевтичні накладки - це по суті та ж сама фотополімерна пломба, або художня реставрація - мають масу недоліків. Пломби змінюють з часом форму та колір, збирають на собі зубний наліт, менш стійкі до стирання та сколів. Основні переваги зубних вініров з композиту - пломби роблять швидко за один візит до стоматолога, за 1 день, та відсутність обточування зубів;

3) Голлівудські вініри - вони ж люмініри - це вініри з Америки, ставлять без обточування зубів, їх роблять по засекреченій запатентованій формулі, що забезпечує відмінну міцність, незважаючи на мінімальну товщину американських керамічних накладок.

 

Залежно від того, як роблять вінірінг (від місця виготовлення), розрізняють наступні накладки на зуби:


1) Клінічні  вініри (роблять в клініці Києва) - це тимчасові та композитні накладки, вінірінг без препарування (обточування) зубів;

2) Медичні керамічні вініри (справжні, ортопедичні) - роблять в зуботехнічній лабораторії - вінірінг "E max".

 

Переваги встановлення керамічних зубних вінірів
У кращих клініках стоматології Люми-Дент (Київ, Україна)

 • У нас завжди безкоштовна консультація лікаря стоматолога!
 • Повний комфорт! Обточування зубів при вінірінге Emax роблять під надійним унікальної комп'ютерної анестезією STA - без шприца. Безболісно навіть сам процес введення анестезуючого препарату. Також при бажанні клієнта - всі процедури по препаруванню під вініри та установці можуть бути зроблені в стані медикаментозного сну. Ви спокійно засинаєте, і прокидаєтеся після закінчення етапу вінірінга. Нічого не пам'ятаєте, і не відчуваєте, по час перебування в кріслі лікаря. У клініках постійно працюють професійні лікарі анестезіологи. Є медична ліцензія на анестезіологію. В цьому відношенні наші клініки не мають собі рівних;
 • Стоматологічний мікроскоп в наших клініках Києва завжди використовується при препаруванні зубів під накладки, та встановленні фарфорових зубних вінірів Emax. Мікроскоп дозволяє багаторазово наблизити зображення робочого поля, що значно підвищує якість готових керамічних вінірів. Сьогодні використання операційного мікроскопа - обов'язковий фактор якісної послуги з установки зубного вінірування Emax;
 • Ви відразу можете побачити фінальний результат. На першій ж консультації - на підставі фотографій білосніжних красивих посмішок з вінірами багатьох наших пацієнтів, вони представлені на цій сторінці, та в розділі "Фото до та після вінірінгу". Також в ході вінірінгу доктор робить примірку воскових прототипів майбутніх порцелянових вінірів. І Ви відразу можете зробити бажану корекцію - ще на етапі примірки накладок;
 • Ви не ходите з некрасивою посмішкою під час лікування! В процесі вінірінга Вам встановлюють на обточені зуби тимчасові пластмасові накладні пластини, які за формою точно такі ж, якими будуть керамічні вініри Emax. За допомогою тимчасових вінірів на зубах є можливість звикнути до форми, запитати думку близьких і друзів. І ще до здачі роботи - зробити корекцію розміру майбутніх керамічних вінірів. Крім того, такі тимчасові накладки надійно захищають зовнішню зубну поверхню від впливу температурних і хімічних подразників. Багато хто плутає тимчасові накладки зі знімними вінірами з аптеки, але це порівняння невірно. Тимчасові накладки роблять індивідуально, вони точно повторюють форму постійних вінірів з кераміки;
 • Виготовлення у власній цифровій зуботехнічній лабораторії Киева - недорога ціна керамічних вінірів на зуби. Вартість вінірів з кераміки - ми можемо зробити менше, завдяки повній автоматизації роботи по їх виготовленню - наявності цифрового фрезера Imes-Icore 350i. Фрезер сам виготовляє керамічні вініри зі спеціальних блоків - по цифровій комп'ютерній моделі. Таким чином, ми значно економимо на зарплаті персоналу. А результат виходить завжди більш якісний, так як виключений людський фактор. Це найновіша і сама перспективна технологія виготовлення керамічних вінірів в сучасній стоматології. 
 • Ми кращі експерти в Україні та Києві з вінірінгу - на нашому сайті Ви можете прочитати все про зубні вініри. Наші стоматологи написали багато професійних статей про керамічні накладки на зуби, на основі виготовлення зубних вінірів Emax великій кількості реальних пацієнтів;
 • Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на керамічні вініри та інші послуги, всі інші клініки Києва- 1 рік. З нами надійніше!
 • Знижки. Розмір знижок може бути значним - до 7%, особливо якщо Ви потрапляєте на період акції, зараз як раз вона йде.

Головне - це те, що ми не просто говоримо і пишемо про те, що вміємо робити дуже красиві посмішки з вінірами на зубах. Ми показуємо на сайті та при консультації в клініках - багато фото вінірів до та після - у реальних пацієнтів, які отримали прекрасний результат. Як відомо - завжди краще довіряти справам, аніж словам.

Фото до і після - як виглядає гарна посмішка з керамічними вінірами, це наша пацієнтка, Київ.

Вініри на зуби фото до і після Люмі-Дент

Переваги встановлення керамічних вінірів на зуби

 • Зуби при вініруванні піддаються обточуванні мінімально. Обточуванню під вініри (препарування) піддається лише зовнішня поверхня зубів до 0,6 мм. Під ультраніри (тонкі вініри) - обточування (препарування) зубів не робиться;
 • Відмінний рівень естетики вінірування. Встановлені керамічні вініри Києва мають відмінні розміри, форму, світлий відтінок (радимо колір вінірів бліч 2 та бліч 3), з типовою для здорових зубів прозорістю;
 • Відмінна стійкість кольору. При вінірінге встановлені керамічні накладки (вініли, вінілові пластини) на зуби не змінюють колір, не фарбуються від харчових барвників, кави, куріння;
 • Про порцелянові накладні вініри на зуби - реальні відгуки пацієнтів виключно хороші. Дивіться реальні відео відгуки про вініри пацієнтів на нашому сайті в розділі "Про клініки" - "Відгуки";
 • Невисока ціна вінірування;
 • Довгий термін служби керамічних вінірів. Вінірові накладки можуть стояти практично все життя (за умови дотримання правил по догляду за зубними вінірами, гігієни та харчування);
 • Виготовлення керамічних вінірів на зуби у власній зуботехнічній лабораторії Києва. Повний контроль якості роботи, короткі терміни протезування. Безкоштовне повторне встановлення керамічних вінірів при гарантійному випадку.
 • Ще однією перевагою встановлених керамічних вінірів (фарфорових) - є відмінна естетика (сяюча красива голлівудська посмішка), практично без обточування зубів.

Фото. Приклад ідеальної голлівудської посмішки з керамічними вінірами - робота наших лікарів - фахівців, фото до та після закінчення протезування, колір бліч 3, Київ.
Пацієнтка схотіла найбільш природний колір зубних вінірів, щоб ніхто не здогадався, що це не рідні зуби.

Керамические виниры для зубов Киев фото Люми-Дент

 

 

Вінірінг без обточування, препарування - що це таке?

Більш сучасною технологією отримання сліпучої усмішки є Люмініри.

 • Це ультратонкі керамічні вініри для зубів, які ставляться нашими фахівцями за методом вінірінгу без обточування або препарування зубної емалі.
 • Це метод виготовлення керамічних вінірів, при якому практично не обточується зубна поверхня.
 • Вінірінг без обточування (препарування) є досить привабливим, тому що в цьому випадку не порушуються зубні тканини.
 • Такі керамічні вініри можна поставити і зняти без пошкодження рідних зубів.

Що таке люмініри - докладніше можете прочитати, перейшовши за вказаним URL.

Фото до та після після цементування керамічних зубних вінірів - це вінірінг на верх та низ, Київ.

Зубные виниры Киев фото Люми-Дент

 


Існують наступні показання для вінірування - для чого вініри потрібні:

 • Для виправлення неправильної форми або розміру зубів;
 • Для відновлення природного кольору зубів, якщо вони потемніли під впливом барвників, антибіотиків, травм;
 • Для усунення великих потемнілих пломб (реставрацій), що псують зовнішній вигляд;

Для чого вініри ще ставлять:

 • Для вирівнювання неоднорідності зубної поверхні (множинні тріщини в емалі, плями, шорстка поверхня зовні, і так далі);
 • Встановлення накладок на зуби після брекетів. Допомагає досягти ідеальної посмішки після виправлення прикусу брекет системою;
 • Для усунення міжзубних проміжків (треми, діастеми);

Для чого ще потрібні вініри:

 • Для виправлення прикусу, невірного положення зубів (в народі є термін - "криві зуби" - нахил всередину або назовні від зубних рядів). Вініруванням в цьому випадку можна виправити легку і середню ступінь кривих зубів. Серйозно виражені криві зуби перед вінірами слід випрямити брекетами, або іншими видами ортодонтичного лікування;
 • Для відбілювання одного або декількох зубів, якщо їх необхідно відбілити надовго;

Для чого вініри ще потрібні:

 • Для отримання красивою сліпучої голлівудської посмішки з ідеальною формою передніх зубів, відмінного світлого відтінку.
 • Простіше кажучи, вінірінг роблять для того, щоб з некрасивих зубів зробити красиві.

 

Процес встановлення керамічних вінірів - як ставлять (технологія виготовлення, етапи)


1 етап - Консультація, примірка форми.
Лікар протезист разом з пацієнтом обговорює, потім виявляє майбутній колір зубів за спеціальною шкалою. Фотографує нинішній зовнішній вигляд посмішки з зубами. Після в спеціальній комп'ютерній програмі фахівець показує пацієнтові - яким буде його майбутня сяюча сліпуча усмішка з керамічними винирами. Після обговорень корекції розмірів зубів спільно з клієнтом - дані в електронному вигляді передаються в лабораторію в Києві, де на спеціальному обладнанні вирізаються точні копії майбутніх вінірів з кераміки, які одягаються відвідувачеві за той же візит.

2 етап - Спилювання зубів, встановлення тимчасових вінірів.
Клієнт ділиться з лікарем своїми враженнями щодо форми майбутніх керамічних вінірів "E max", проводяться необхідні корекції.

Стоматолог ортопед обточує зубні тканини зовні на товщину, не більше 0,6 мм. Під ультра тонкі вініри (ультраніри) - здорові зуби практично не спилюють, робиться лише "матування" емалі - усунення її блиску - для поліпшення фіксації накладок. Далі з обточених зубів робиться спеціальним внутрішньоротовим сканером цифровий відбиток (без відбитковою маси) - файл. З цього файлу в нашій власної цифрової лабораторії, на підставі даних комп'ютерного моделювання - в Фрезері виготовляються постійні ортопедичні керамічні вініри зі спеціальних блоків.

За допомогою зробленого відбитка лікар стоматолог під час першого візиту виготовляє, потім встановлює надруковані на 3-D принтері тимчасові накладки з пластмаси, які виглядають як постійні вініри. Тимчасові вініри дозволяють клієнту посміхатися, їсти їжу, а також закрити обточені зуби від подразників (термічних, фізичних, хімічних).

3 етап - Встановлення керамічних вінірів.
Лікар ортопед приміряє в роті готові керамічні вініри. Лікар з пацієнтом оцінюють відповідність форми, кольору, розмірів, а також щільність їх прилягання до обточеної раніше зубної поверхні. Після схвалення роботи - лікар ставить накладки на зуби на спеціальний цемент подвійного затвердіння. Один вінір ставлять на один зуб. Після встановлення вінірів рекомендується не давати сильне навантаження на цю ділянку протягом першої доби.

У розташованому вгорі відео роліку про вініри є більш детальне пояснення про всі етапи їх виготовлення.

Накладні керамічні зубні вініри (кращі фото до і після дивіться в розділі "Наші роботи") не потребують особливого додаткового догляду, їм потрібно звичайний гігієнічний догляд, як зі звичайними зубами.

 

вініри на зуби фото Люмі-Дент

 

Термін служби вінірів, гарантія, догляд

Скільки стоять вініри на зубах? Зубні вініри з кераміки "Emax" подарують Вам ідеальну сліпучу голлівудську посмішку на довгий час.

На скільки років ставлять накладки? Термін служби зубних вінірів - від 5 років і більше, у багатьох пацієнтів вони стоять успішно і відмінно виглядають навіть через 15-20 років після встановлення.

 

Гарантія на вініри від нашої компанії - 2 роки, на відміну від 99% інших клінік Києва та україни, які дають гарантію всього 1 рік. З нами надійніше!

 

Однак дворічна гарантія зовсім не означає, що через один або два роки керамічний вінір зламається.

Якщо були допущені будь-які помилки в процесі встановлення накладок з боку лікаря протезиста або лабораторії - вони обов'язково проявляться протягом одного або двох років.

Термін служби вінірів на Ваших зубах може бути і все життя, все залежить від ряду факторів:

 • гарного догляду (гігієни порожнини рота);
 • характеру харчування;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • наявності в організмі причин, що сприяють опускання (зниження) рівня ясен з віком;
 • інших, менш важливих причин.

Для продовження терміну їх служби, Ви повинні розуміти, що таке вініри - це всього лише керамічні протези на зубах, тому за ними обов'язково потрібен хороший догляд.

Необхідно виконувати досить прості рекомендації по догляду:

 • Дотримуватися гігієни порожнини рота - чистити накладки можна так само, як і здорові зуби;
 • Уникати розкушувати надмірно тверді предмети - рибальську волосінь, горіхи, льодяники, козинаки і ін .;
 • Намагатися не вживати дуже гарячу їжу після холодних, і навпаки. Наприклад, їсти морозиво відразу після гарячого чаю. Від таких швидких кардинальних змін температури - в кераміці можуть виникнути тріщини, які призведуть до руйнування накладки на зубі;
 • Раз на півроку проходити безкоштовний огляд у свого лікаря стоматолога.


Скільки коштує поставити вініри на зуби?

 

 

Вартість вініра на один зуб

 

Ціна вініра на один зуб - 4148 гривень.

Ця вартість накладного фарфорового вініра на один зуб - вище ціни фотополімерною пломби.

Але колір накладних пластин з кераміки, зовнішній вигляд, надійність і термін служби вініра на зубі - набагато перевершують будь-яку фотополімерну реставрацію.

На цій сторінці представлені фото вінірів на зубах - це роботи наших лікарів - до і після вінірінга.

Ціна вінірування (вінірінга) зубів в наших клініках стоматології Люми-Дент в Києві (Україна) - всього 4148 гривень за один зуб.

У цю вартість винира за 1 зуб не входять додаткові послуги, повний прорахунок - скільки коштує вся робота по вініруванню - представлений внизу цієї сторінки.

Ми запевняємо Вас, що ціна керамічних вінірів в Києві в стоматології Люми-Дент - одна з найкращих в столиці.

Ми є лідерами по естетичному напрямку в Києві і Україні, про це говорять фото посмішок з вінірами наших пацієнтів, подібної кількості фотографій немає на жодному сайті інших клінік.

Задайте собі питання - чи хочете Ви отримати ту саму кращу голлівудську усмішку з вінірами, яку плануєте? Або готові купити кота в мішку?

Проблема при розрахунку ціни вінірів в Києві полягає в тому, що на всіх без винятків сайтах - представлена вартість за саму керамічну пластинку.

При цьому не враховується вартість значної кількості додаткових процедур:

 • анестезія;
 • ретракція ясен;
 • препарування зубів під вініри;
 • воскова примірка;
 • цементування;
 • тимчасові накладки на зуби на період виготовлення постійних;
 • і інші послуги,

- які обов'язково будуть дописані в рахунок під час консультації у лікаря стоматолога.

Або, що найбільш ймовірно - буде неприємне здивування, коли з кожним візитом лікарем протезистом будуть дописані ціни за додаткові послуги з встановлення вінірів, на які Ви зовсім не розраховували.

Команда Люми-Дент виступає за чесне і довірливе ставлення до своїх клієнтів.

Тому ми пропонуємо (нижче):

 • Таблиці прорахунку повної ціни вінірів в Києві за кожен етап вінірінга, з розрахунком повної, остаточної вартості, виходячи з кількості накладок на зуби, які Ви хочете встановити;
 • Ніяких додаткових і прихованих платежів;
 • Повний розрахунок загальної ціни вінірів зубів, з урахуванням всіх додаткових процедур - в таблицях в кінці цієї сторінки;
 • Додатково вказана знижка на ціну вінірів по акції, яку наша компанія проводить до кінця поточного місяця;
 • Там також дані наші рекомендації, яка кількість керамічних вінірів необхідно встановити на зуби - в залежності від фінансових можливостей і потреб клієнта.

За наступним посиланням Ви зможете побачити всі ціни стоматології.

Відео Відгуки про вініри з кераміки Emax

фото. Нам довірила свої зуби та посмішку

Міс Україна.

Вініри на зуби Київ ціна фото Люмідент

 
Реальні Відео Відгуки про вініри наших пацієнтів, про переваги вінірування зубів в наших клініках в Києві на масивах Позняки та Оболонь - Ви можете побачити в розділі сайту «Відгуки стоматології».

Також рекомендуємо зайти в розділ наших робіт отримання голлівудських посмішок, там багато реальних фото до та після встановлення вінірів в Києві, посилання на цей розділ знаходиться вгорі цієї сторінки.

Більше відео:
 • реальних відео відгуків про вініри в Києві;
 • відео відгуки людей, що встановлювали собі вініри в стоматології Люмі-Дент;
 • та іншої корисної інформації про вінірінг без обточування (препарування);
 • для чого ставлять вініри з кераміки Emax;
 • відповідь на питання - які вініри для зубів найкращі,

- можна знайти в відео на нашому каналі в Youtube , посилання внизу сторінки. Або зайдіть на Youtube і в пошуку шукайте наші відео за запитом "Люмі Дент".

Зведена статистика стоматологічних клінік Люмі-Дент в Україні в Києві, на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки - по деяких послуг, наданих за 2019 рік

 

 

Встановлених металокерамічних коронок. 1256
Установок суцільнокерамічних коронок. 904
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію. 1453
Встановлено самих кращих вінірів Emax. 1024

Скільки коштує встановити вініри?
Таблиці прорахунку ціни вінірів для зубів та термінів протезування

При перегляді з мобільного телефону - Ви можете пальцями збільшувати їх розмір. Також можете зберегти їх як скріншот екрану на своєму телефоні.

Для зручності - в самому низу вказана повна ціна вінірів за один зуб, з розрахунку кількості накладок.

Увага! Збережіть цю таблицю ціни вінірів на комп'ютері або мобільному телефоні (зробіть скрін екрану) - вона Вам точно знадобиться! Вона представлена ​​тільки у нас!

Розрахунок повної вартості всіх етапів вінірінга - скільки коштує поставити вініри в клініках стоматології Люми-Дент в Києві, в гривнях, актуально на 2020 рік.

Увага! Акція до 31.10.2020 - знижка на ціну вінірів в Києві - 7% від зазначеної нижче вартості протезування.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Кількість накладок 4 8 20

І етап (планування)

Стерильний набір 100 100 100
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Цифрове моделювання 1 760 3 520 8 800
Артикуляційна діагностика 1 100 1 100 1 100
Загальна вартість І етапу 4 140 5 900 11 180

ІІ етап (примірка)
через 10-14 днів після І етапу

Стерильний набір 100 100 100
Силіконовий ключ 350 350 700
Примірка моделі 760 1 520 3 800
Загальна вартість ІІ етапу 1 210 1 970 4 600
Кількість вінірів 4 8 20

III етап (підготовка)
через 7-10 днів після ІІ етапу

Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Препарування 3 640 7 280 18 200
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Тимчасові вініри 1 760 3 520 8 800

Фіксація тимчасових вінірів

560 1 120 2 800
Виготовлення 21 240 42 480 106 200
Загальна вартість ІІІ етапу 28 830 56 030 137 630

IV етап (фіксація)
через 14-16 днів після III етапу

Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Зняття чутливості 760 1 520 3 800
Фіксація готових вінірів 3 480 6 960 17 400
Загальна вартість IV етапу 4 690 8 930 21 650
Загальна вартість І, ІІ, III, IV етапів 38 870 72 830 175 060
Кількість зубних вінірів 4 8 20

 

 

Перелік додаткових маніпуляцій, у разі потреби Ціна, грн
Комп'ютерна анестезія 350
Використання додаткової карпули анестетика 110
Ретракція слизової (за один зуб) 130
Зняття чутливості (за один зуб) 190

 * Пояснення 

При природній усмішці видно 8-10 зубів, переважно зверху.

 

 • Встановити 4 керамічних вініра - цю опцію встановлюють найчастіше на верхню щелепу на передній ділянку - центральні і бічні різці зверху. Це економ варіант, при якому керамічні вініри виправляють недоліки кольору або форми верхніх різців. Це варіант, який не може забезпечити повноцінну голлівудську посмішку з дуже красивими зубами.
 • Встановити 8-10 керамічних вінірів. Їх встановлюють спереду на зуби верхньої щелепи, так як при посмішці й розмові видно переважно верхній зубний ряд. Ця опція дає хороший зовнішній вигляд - Ви отримуєте красиву білосніжну сліпучу голлівудську посмішку, в разі, якщо не посміхаєтеся аж надто показово широко. Цей варіант найбільш популярний за реальними відгуками наших пацієнтів - за помірну ціну Ви отримуєте гарний результат.
 • Встановити 20 керамічних вінірів. Встановлюють по 10 керамічних вінірів на передні зуби нижньої і верхньої щелеп. Це ідеальна опція, що надає на 100% білосніжну гарну посмішку, як би широко ви не посміхалися. Ідеальна красива естетика при усмішці та розмові. 20 керамічних вінірів для зубів - це кращий варіант, який подарує Вам упевненість в собі, в своїй ідеальній красі та індивідуальності. Вибір всіх голлівудських зірок. Це кращий спосіб кардинально змінити свій зовнішній вигляд та шикарно виглядати.

 

Не відмовте собі в задоволенні отримати недорого дуже красиву білосніжну голлівудську посмішку з керамічними вінірами назавжди!

Вас ще турбує питання - скільки коштує поставити вініри в Києві? Як отримати знижку на ціну вінірів для зубів по акції?

Запишіться зараз на безкоштовну консультацію по зубним вінірам в Києві до наших лікарів стоматологів!

* Більш детальну інформацію про технології можна прочитати в Вікіпедії.

 

Автор статті: Лікар стоматолог ортопед клініки Люми-Дент на Позняках - Дацюк Павло Петрович

Виниры на зубы - Автор: Дацюк Павел

 

Поширені запитання та відповіді
Вопрос:  Навіщо потрібні вініри?
Ответ: 

Навіщо ставлять вініри - для того, щоб Ваша білосніжна посмішка була дуже красивою і голлівудською, практично назавжди!

Вопрос:  Чи потрібно міняти керамічні вініри? Якщо потрібно, то як часто?
Ответ: 

Зубні вініри - це довгострокові керамічні реставрації, які можуть стояти на зубах все життя. Тому міняти їх не потрібно, якщо з ними нічого не сталося (не було травми зубів, не пішла ясна і так далі).

Як часто в середньому люди змінюють накладки - в Києві такої статистики немає, оскільки такі заміни протягом життя відбуваються вкрай рідко, та тільки по вищеописаних випадках.

Вопрос:  Чи варто поставити вініри на жувальні зуби?
Ответ: 

Ні, керамічні вініри не варто ставити на жувальні зуби, з ряду причин:

 • Естетичного ефекту не буде, так як жувальні зуби не видно при усмішці та розмові;
 • На задні зуби доводиться набагато більше жувальний тиск, в зв'язку з чим накладки будуть відколюватися.

Тому на задні жувальні зуби ставлять коронки з тієї ж кераміки (діоксиду цирконію), з якої роблять вінірові пластини.

Вопрос:  Чи можна ставити вініри на пломби в зубі?
Ответ: 

Поставити вінір на пломбу в зубі можна, проте ми не рекомендуємо це робити, так як для керамічних накладок потрібна міцна основа, у вигляді здорових тканин зуба. При установці накладки на пломбу в зубі - є високий ризик відлома пломбувального матеріалу разом зі встановленою керамічної пластинкою.

Якщо зуб, на який хочуть встановити вінір, хоча б наполовину складається з пломби - замість пломби на нього ставлять штифт (кульшову вкладку), а зверху робиться керамічна коронка з того ж матеріалу.

Вопрос:  Чи варто ставити вініри на коронки?
Ответ: 

Встановити вінір на коронку варто в тому випадку, коли вона стоїть на зубі міцно, виготовлена вона з циркону або кераміки. І якщо вінірінг цього зуба потрібен, щоб його колір не відрізнявся від інших сусідніх, на які прийнято рішення встановити зубні вініри.

Вопрос:  Чи правда, що лікування вінірами можливо тільки на верхніх зубах?
Ответ: 

Неправда, вінірінг також можна встановити і на нижні зуби. Термін служби вінірів на нижніх зубах такий же, як на верхніх. Термін служби керамічних вінірів на верхніх та нижніх зубах взагалі залежить від того - хто ставить вініри зубів. Звертайтеся тільки до професіоналів Києва.

Вопрос:  Чи можна встановити керамічні вініри для виправлення прикусу зубів?
Ответ: 

Так, вінірінгом можна проводити виправлення незначних порушень прикусу передніх зубів, у дорослих людей.

Вопрос:  Чи ставлять керамічні вініри дітям?
Ответ: 

Немає показань для вінірінга зубів у маленьких дітей. Керамічні вініри можна встановити на зуби дорослим людям, а дітям і підліткам тільки після 16 років, коли остаточно сформується зубощелепна система.

Вопрос:  Чи варто ставити вініри для зубів? Якщо варто, то які краще поставити?
Ответ: 

Якщо Ви на 100% задоволені своїми зубами та посмішкою, то звичайно не варто ставити вініри. Якщо говоримо про технології виготовлення накладок для зубів, то краще вибрати керамічні вініри Emax.

Також результат та термін служби керамічних зубів дуже залежить від лікаря стоматолога, який робить Вам вініри зубів. Дивіться відео відгуки про наших стоматологів ортопедів Києва на сайті.

Вопрос:  Вініри - це коронки?
Ответ: 

Ні, вініри - це не коронки, хоча є багато спільного між цими двома видами протезування зубів. Основна відмінність коронок від вінірів - під перші зуби обточують з усіх боків, а під другі - спилюють тільки із зовнішнього боку. Коронки можна ставити на імпланти, а вініри - тільки на зуби або на коронки.

Можна сказати, що керамічні вініри - це зовнішня частина коронок. Для чого ставлять коронки - для повного відновлення передніх і задніх зубів. Для чого потрібні вініри - для естетичного відновлення передніх зубів. Вибір потрібного Вам зубного протеза допоможе зробити лікар стоматолог в наших клініках Києва.

Вопрос:  Що краще зробити - встановити вініри, або відбілювання зубів?
Ответ: 

Якщо Ваші зуби здорові та цілі, без пломб, і Ви хочете просто щоб вони були білішими - краще відбілити зуби, при всіх інших випадках - краще встановити вініри зубів. До того ж керамічні вініри "Emax" мають набагато більший термін служби, а відбілювання зубів необхідно повторювати приблизно один раз на рік.

Крім того, Ви можете вибрати накладки потрібного кольору, в разі відбілювання зубів на певний колір розраховувати не доводиться. Результат відбілювання залежить від властивостей емалі зубів.

Вопрос:  Що краще вибрати для виправлення прикусу зубів - встановлення вінірів або брекетів?
Ответ: 

При сильних порушеннях прикусу зубів ставлять брекет систему, для незначного виправлення кривих зубів краще встановити вінірінг.

Часто зубні вініри ставлять на вже рівні зуби після брекетів, для фінальної "риски" отримання красивої посмішки. Встановлення вінірів після брекетів допомагає швидко отримати голлівудську посмішку.

Вопрос:  Від чого залежить термін служби керамічних вінірів для зубів?
Ответ: 

В першу чергу термін служби керамічного вінірінга "E max" залежить від Вас. Необхідно дотримуватися догляду за зубами та порожниною рота, раз на півроку приходити на видалення зубних відкладень та профілактичний огляд в клініку, уникати давати травматичну навантаження на зубні вініри - розгризати зубами дуже тверді предмети, від яких можуть постраждати і здорові зуби.

Також велике значення має рівень професіоналізму стоматолога ортопеда, до якого Ви звернулися встановити керамічні вініри на зуби, а також обладнання і матеріалів, за допомогою яких Вам робиться голлівудська посмішка. Дивіться відео відгуки про наших стоматологів Києва, на їх особистих сторінках цього сайту.

Вопрос:  Яка ціна керамічних вінірів в Києві, з розрахунку за один зуб?
Ответ: 

Фактична ціна винира за 1 зуб - 4148 гривень, це дешево в порівнянні з середньою вартістю в клініках Києва. Однак повна ціна однієї одиниці, з урахуванням всіх процедур, вказана в таблиці вище.

Вопрос:  Що таке вініри на зуби? Що означає "вініри"?
Ответ: 

Зубні вініри - це тонкі накладки, які встановлюють в естетичній стоматології, з метою надання переднім зубам гарної форми, кольору, положення, для отримання красивої посмішки.

Вопрос:  Що таке вінілові зуби? Що таке вініли на зуби?
Ответ: 

Терміни "вінілові зуби" та "вініли" - неправильні.

Правильно вживати визначення "вінірові зуби" та "вініри".

Всі ці поняття відносяться до вінірінгу - встановленню естетичних накладок на передні зуби.

Вопрос:  Чи ставлять вініри на криві зуби?
Ответ: 

Так, вінірінг допомагає вирівняти незначні відхилення кривих зубів, та вирішує проблему нерівного прикусу без встановлення брекетів. Однак в разі сильно кривих зубів - зубні вініри не допоможуть, і без ортодонтичного лікування брекет-системами або спеціальними капами (елайнери) - не обійтися.

На безкоштовній консультації в наших клініках Києва лікар підкаже - чи можливо вінірування в Вашому випадку, або краще виправити криві зуби у ортодонта.

Вопрос:  Як вибрати вініри?
Ответ: 

Вибрати кращий варіант накладок на зуби у Вашому випадку - допоможе лікар ортопед на безкоштовній консультації в клініці. Кожен вид зубних вінірів має свої плюси і мінуси, а також різну ціну. Лікар допоможе Вам вибрати вініри, виходячи з Ваших побажань і фінансових можливостей. За замовчуванням найкращими винирами є керамічні накладки Emax.

Вопрос:  Що таке знімні вініри для зубів?
Ответ: 

Це китайські стандартні накладки, які можна замовити по інтернету. Накладні вініри жахливо виглядають, падають навіть при посмішці, сильно травмують ясна. Ми не рекомендуємо їх купувати. Це гроші на вітер.

Вопрос:  Що краще вибрати для вирівнювання зубів - вініри або елайнери?
Ответ: 

Елайнери, як і вінірінг - призначені для виправлення незначно порушеного прикусу.

 

Переваги зубних вінірів:

 • Швидко вирівнюють прикус;
 • Додатково надають зубам красивий вид, покращують їх форму і колір.


Недоліки:

 • Вимагають незначного спилювання зубів.

 

Переваги елайнерів:

 • Не треба спилювати здорові зуби;
 • Ціна виправлення зубів елайнери дешевше вінірінга.

 

Недоліки елайнерів:

 • процес вирівнювання зубів довгий;
 • елайнери не можуть виправити зовнішній вигляд зубів.
Вопрос:  Чи бувають силіконові вініри?
Ответ: 

Ні, силіконових вінірів не існує. Силіконовий матеріал - це м'яка речовина, а зовнішні накладки повинні мати жорсткість та міцність. Силіконові накладки не змогли б протистояти жувальному тиску.

Вопрос:  Для чого вініри призначені?
Ответ: 

В першу чергу, зубні вініри призначені для додання переднім зубам гарної форми, кольору, вирівнювання неправильного положення. Іншими словами, для виправлення зубів та отримання ідеальної посмішки.

Вопрос:  Що таке накладні вініри?
Ответ: 

Накладні вініри - це ті ж самі знімні китайські накладки, які неможливо носити і використовувати. Чи не рекомендуємо замовляти і купувати готові вініри з Китаю.

Вопрос:  Як роблять препарування під вініри передніх зубів? Чи боляче робити обточування під вініри?
Ответ: 

Для встановлення вінірів класичного вигляду - з зовнішньої сторони виконують препарування зубів на товщину 0,3-0,6 мм. Під ультра тонкі накладки - ультраніри і люмініри - препарування зубів не проводиться, лише злегка матується емаль, для кращої фіксації.

Обточування зубів робити не боляче, так як воно здійснюється під комп'ютерною анестезією, або під загальною седацією - медичним сном.

Вопрос:  Які самі естетичні вініри?
Ответ: 

Самі естетичні вініри - це керамічні накладки Emax. До естетичних також відносять люмініри та ультраніри, так як вони також зроблені з кераміки. Менш естетичні - прямі (терапевтичні) накладки на зуби, зроблені з фотополімера.

Вопрос:  Як чистити вініри зубів?
Ответ: 

Естетичні накладки необхідно чистити точно так же, як і рідні зуби. Більш того, до них менше пристає зубний наліт, так що за ними більш легкий догляд.

Вопрос:  Чи можна відбілити вініри зубів?
Ответ: 

На жаль, відбілити накладки неможливо, так як кераміка не може змінити свій колір. Якщо Ви хочете зробити колір вінірів більш світлим - необхідно буде поставити нові.

Вопрос:  Хто ставить вініри?
Ответ: 

Зубні вініри ставить лікар стоматолог ортопед - це фахівець, який займається виготовленням всіх видів протезів зубів. Радимо Вам перед вибором ознайомитися з фотографіями робіт стоматолога ортопеда, щоб розуміти - якою буде Ваша посмішка після встановлення накладок на зуби. Звертайтеся тільки до професіоналів.

Вопрос:  Скільки часу стоять вініри?
Ответ: 

Вінірінг може стояти на зубах від 15 років і більше. Часто накладки прекрасно стоять у людини протягом усього життя. Термін їх служби залежить від гігієнічного догляду, та від стану опорного апарату зубів - пародонту.

Вопрос:  Як виглядають зуби після зняття виниров?
Ответ: 

Після зняття виниров спиляні зуби виглядають так як показано на фото нижче. Зуби спиляні з зовнішнього боку.

 

Зубы после снятия виниров фото Люмидент

Вопрос:  Встановити вініри - чи шкідливо це для зубів?
Ответ: 

Чим шкідливі вініри - так це тим, що під класичні накладки необхідно незначно спилювати зовні емаль здорових зубів. Однак можна встановити ультра тонкі накладки - ультраніри, під які спилювати здорові зуби практично не потрібно, лише треба злегка подряпати (зробити матове покриття) емаль, для кращої фіксації вінірів.

Чи шкідливі вініри для зубів? У будь-якому випадку вінірінг набагато більше корисний, ніж шкідливий, так як робить ідеальну посмішку, і надійно захищає спиляні зуби.

Чи варто ставити вініри? Звичайно варто, якщо Вам потрібні красиві зуби і ідеальна посмішка надовго.

Вопрос:  Вінірінг та вініри - чим відрізняються?
Ответ: 

Відмінності полягають тільки в образних поняттях, так як по суті що таке вінірінг - це процес установки вінірів на зуби.

Вопрос:  Які найсвітліші кольори вінірів?
Ответ: 

Найсвітліший - це колір вінірів бліч 1. Потім йдуть бліч 2 і 3. Фото кольорів бліч можна побачити вище на цій сторінці.

Вопрос:  На які зуби можна ставити вініри?
Ответ: 

Бувають вініри верхні та нижні, тобто їх можна ставити на верх і низ, на передні зуби. На жувальні зуби доцільніше поставити коронки з той самой кераміки, або цирконієві.

Вопрос:  Якщо встановити вініри - чи можна в них їсти?
Ответ: 

З накладними вінірами на зубах можна їсти будь-яку їжу, не шкідливу для здорових зубів.

Вопрос:  Як часто потрібно міняти вініри?
Ответ: 

Міняти вініри не треба, якщо з ними все в порядку. Вінірінг може стояти 15-20 і більше років. Питання про заміну керамічної накладки встає тільки якщо вона зламалася в результаті травми, або під нею виник карієс, або від неї пішли ясна. Це трапляється вкрай рідко.

Вопрос:  Чи псують вініри свої зуби?
Ответ: 

Найтонші накладки - ультраніри - не псують зовсім. Класичні накладки - псують, так як зуби спилюють зовні на 0,5-0,6 мм. Однак ця відносна шкода з лишком компенсується великими перевагами накладок на зуби.

Вопрос:  Якщо вініри потемніли - чи потрібно їх міняти?
Ответ: 

Керамічні накладки в нормі потемніти не можуть, хіба що якщо під ними не почався карієс. Але таке може трапитися або при неправильній установці, або через дуже довгий термін - 10-15-20 років.

Потемніти можуть лише композитні накладки на зуби, так як композит активно набирає барвники з їжі.

Якщо потемнів винир з кераміки - його треба зняти, і поставити новий.

Вопрос:  На скільки років ставлять вініри?
Ответ: 

Скільки часу стоять вініри - від 15 років і більше, можуть простояти все життя.

Вопрос:  Що робити з зубами після зняття вінірів?
Ответ: 

Для початку необхідно зрозуміти - для чого накладки потрібно знімати. Їх знімають у випадках:

 • поломки вініра;
 • расцементування;
 • виникнення карієсу.

Хочемо зазначити, що такі випадки трапляються досить рідко.

Якщо накладний вінір зламався - його необхідно переробити.

Якщо відлетів - потрібно встановити вінір назад на цемент.

Якщо з'явився карієс - його необхідно прибрати, і переробити накладку заново.

Відгуки про нас

16 голосов, оценка: 4.9 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest