3178

Керамічні вініри на зуби

Ціни на послуги
Вінір
4420 грн
Ультратонкі вініри (за 1 од.)
Акція! – Тільки до 31 січня!
8830 грн
Вам буде цікаво

Приклади робіт з вінірінгу наших лікарів, фото до та після:

Керамічні Вініри на зуби фото до та після Люмідент

Фарфорові Вініри на зуби без обточки Люмі-Дент

Фото з вінірами та без винирингу Люмі-Дент

Відео - що це таке, і як ставлять кращі вініри на зуби

Інтерв'ю з нашим ортопедом про встановлення фарфорових вінірів (вініруванні, вінірингу):

Отже - що таке вініри, і як їх ставлять?

Вінірице дуже тонкі керамічні пластинки, що накладаються на зовнішню сторону передніх зубів, їх товщина 0,4-0,6 мм.
В першу чергу вони призначені для надання гарної форми і кольору переднім зубам, що зробить Вашу посмішку красивою і білосніжною, практично на все життя!

Переваги керамічних вінірів Люмі-Дент:

 • Зубні тканини при вініруванні обточуються мінімально — тільки зовнішня поверхня зубчиків до 0,6 мм;
 • Відмінний рівень естетики вінірування — встановлені композиції мають відмінні розміри, форму, світлий відтінок, з типовою для здорових зубчиків прозорістю;
 • Відмінна стійкість кольору зубів — накладки не змінюють колір, не фарбуються від харчових барвників, кава, куріння;
 • Про фарфорові вініри на зуби відгуки пацієнтів виключно хороші з естетики та використанню;
 • Невисока ціна вінірування;
 • Довгий термін служби вініринга - можуть стояти практично все життя (за умови дотримання правил гігієни і харчування).

Перевагою встановлених керамічних вінірів (фарфорових) - є відмінна естетика (сяюча голлівудська посмішка) без значного обточування зубних тканин. Вартість вінірування вище фотополімерної пломби, але колір зубів, зовнішній вигляд і надійність роботи набагато перевершують будь-яку реставрацію. На цій сторінці представлені фото робіт наших докторів до і після вінірингу.

Прямі композитні вініри

У деяких клініках до сих пір пропонують прямі композитні накладки на зуби, які є по суті стандартною фотополімерною пломбою. Такі конструкції з фотополімера по функціональним і естетичним характеристикам значно поступаються зробленим з кераміки.

Вони швидко набирають пігменти з їжі, напоїв і куріння, і колір зубів кардинально темніє. Тому виготовлення композитних накладок не має особливої популярності серед стоматологів і їх клієнтів.

На сьогоднішній день керамічні вініри, відгуки пацієнтів про яких тільки позитивні - є одним з найбільш затребуваних конструкцій в естетичній стоматології, Україна і Київ не виняток.

Більш сучасною різновидністю отримання сліпучої усмішки є Люмініри - ультратонкі керамічні накладки, які ставляться по методу вінірингу без обточування зубної емалі.

Вініринг без обточування - це метод виготовлення керамічних накладок, при якому практично не обробляються поверхні зубчиків. Вініринг без обточування вельми привабливий, так як в цьому випадку не порушуються зубні тканини. Такі керамічні накладки в разі потреби можна зняти без пошкодження рідної емалі.

Детальніше про люмініри Ви можете прочитати за цим посиланням.

Показання для вінірування:

 • Неправильна форма або розмір зубчиків;
 • Потемніння природного кольору зубів під впливом барвників, антибіотиків, травм;
 • Великі потемнілі пломби (реставрації), що псують зовнішній вигляд;
 • Неоднорідність поверхні (множинні тріщини в емалі, плями, шорсткувата поверхня зовні, і так далі);
 • Наявність міжзубних проміжків (треми, діастеми);
 • Неправильне положення зубчиків (нахил всередину або назовні від зубних рядів);
 • Прагнення пацієнта отримати гарну сліпучу голлівудську усмішку з ідеальною формою передніх зубів, відмінного світлого відтінку.

Роботи наших фахівців-лікарів по установці вінірів, фото до та після закінчення протезування:

Зубні керамічні вініри на зуби фото до та після Люмідент Керамічні зубні вініри фото до та після вінірінгу Люмідент

Установка керамічних вінірів - етапи:

 • Перше відвідування.

  Лікар протезист разом з пацієнтом обговорює, потім виявляє майбутній колір зубів за спеціальною шкалою. Фотографує нинішній зовнішній вигляд, колір зубів. Після в спеціальній комп'ютерній програмі показується пацієнтові — яким буде його майбутня сяюча сліпуча усмішка. Після обговорень корекції розмірів зубків спільно з клієнтом — дані в електронному вигляді передаються в лабораторію, де на спеціальному обладнанні вирізаються точні копії майбутніх накладок з кераміки, які одягаються відвідувачеві за той же візит.

 • Друге відвідування.

  Клієнт ділиться з лікарем своїми враженнями щодо форми майбутніх керамічних накладок, проводяться необхідні корекції.

  Ортопед сточує зубні тканини зовні на товщину, не більше 0,6 мм. З оброблених місць робиться спеціальним внутрішньоротовим сканером цифровий відбиток (без відбиткової маси) - файл. З цього файлу в нашій власній цифровій лабораторії, на підставі даних комп'ютерного моделювання - в Фрезер виточуються постійні композиції зі спеціальних керамічних блоків.

  За допомогою зробленого відбитка лікар під час першого візиту виготовляє, потім встановлює надруковані на 3-D принтері тимчасові накладки, що дозволяють клієнту посміхатися, їсти їжу, а також закрити оброблені зубні поверхні від подразників (термічних, фізичних, хімічних).

 • Третє відвідування.

  Ортопед приміряє в роті готові виготовлені керамічні накладки. Лікар з пацієнтом оцінюють відповідність форми, кольору, розмірів накладок, а також щільність їх прилягання до обточеної раніше зубної поверхні.

Керамічні вініри (кращі фото до та після дивіться в розділі "Наші роботи") не потребують особливого додаткового догляду, їм потрібно звичайний гігієнічний догляд, як зі звичайними зубками.

Такі накладки з кераміки подарують Вам сліпучу голлівудську посмішку на довгий час. Термін служби - від 5 років і більше. Термін служби накладок з кераміки може бути і все життя, все залежить від ряду факторів, у тому числі від гігієни порожнини рота, харакетра харчування, відсутності шкідливих звичок, наявності в організмі причин, що сприяють опусканню (догляду) рівня ясен з віком.

Ціна на вініри (вінірування, вініринг) в наших клініках Люмі-Дент в Україні, на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - невисока - всього 4420 гривень за одну одиницю. З вартістю на інші зубні протези Ви можете ознайомитися в розділі нашого сайту «Ціни».

Відгуки пацієнтів про вінірування Ви можете побачити в розділі сайту «Відгуки».

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 604
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено кращих вінірів 812

11 голосов, оценка: 4.5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!