26568

Керамічні вініри на зуби -
- Голівудська посмішка назавжди!
Ціна вінірів в Києві 2019

Ціни на послуги
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 29 лютого!
4148 грн
Ультратонкий керамічний вінір (без підпилювання емалі)
Акція! – Тільки до 29 лютого!
8212 грн
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи протезисти
Дивитися відео
Вам буде цікаво

 

Вище можна побачити інтерв'ю з лікарями ортопедами наших клінік, відео про встановлення вінірів на зуби (як роблять вінірування або вінірінг).
Відео - що таке вініри на зуби, та як їх встановлюють.

 

Керамічні вініри на зуби

Фото. Ось таку красиву голівудську посмішку ми отримали у нашої пацієнтки, після фіксації роботи

 Вініри для зубів ціна відгуки фото Київ Україна Люми-Дент

Увага! Акція до 29.02.2020 - знижка на всю сумму протезування 7 %. Поспішайте, кількість місць обмежена!

 

 

Що таке вініри? 

Вініри - це дуже тонкі керамічні або композитні накладки, які встановлюють на зовнішню сторону передніх зубів, їх товщина 0,4-0,6 мм. В першу чергу вони призначені для додання гарної форми і кольору переднім зубам, що зробить Вашу посмішку красивою і білосніжною, практично на все життя!

Приклади робіт наших лікарів - фахівців з установки вінірінга, фото до (зверху) та після (знизу), кольору зліва направо - бліч 2, бліч 3, бліч 1

Керамічні Вініри на зуби фото до та після Люмідент

Фарфорові Вініри на зуби без обточки Люмі-Дент

Фото з вінірами та без винирингу Люмі-Дент

 

Види вінірів


Залежно від форми і ступеня обробки зуба - накладки поділяються на:


1) Класичні - мають товщину близько - 0,6 мм, відповідно зовні зрізається точно така ж товщина емалі.

2) Тонкі, або рефракторні, або ультраніри - товщина 0,1 - 0,2 мм, емаль або шліфується мінімально, або не обточується зовсім - все залежить від конкретної клінічної ситуації. Виготовляються в Україні.

3) Люмініри - той же тип ультра тонких накладок, але виготовляється в США - єдина в світі лабораторія Den-Mat - мають запатентовану мега-міцну структуру будови, що забезпечує відмінну міцність при неймовірно тонкою структурою.

 

Залежно від матеріалу виготовлення - зовнішні накладки поділяються на:


1) Керамічні, вони ж порцелянові вініри - виготовляються з сучасних імпортних готових керамічних блоків, по ультра сучасної цифрової технології (відмітна перевага Люмі-Дент!) - шляхом виточування в спеціальному фрезерної верстаті в нашій власній зуботехнічної лабораторії.

2) Композитні, або терапевтичні - по суті та ж сама фотополімерна пломба, або художня реставрація - мають масу недоліків - змінюють з часом форму і колір, збирають на себе зубний наліт, менш стійкі до стирання і сколів. Основна їхня перевага - швидке виготовлення за 1 візит до стоматолога.

3) Голлівудські - вони ж люмініри - мають засекречену запатентовану формулу, що забезпечує відмінну міцність, незважаючи на мінімальну товщину накладок.

 

Переваги виготовлення керамічних вінірів в клініках стоматології Люми-Дент

 • Повний комфорт! Лікарські маніпуляції проводяться під надійною унікальною комп'ютерною анестезією STA - без шприца. Безболісно протікає навіть сам процес введення анестезуючого препарату. Також при бажанні клієнта - всі процедури по встановленню можуть бути проведені в стані медикаментозного сну. Ви спокійно засинаєте, і прокидаєтеся після закінчення процедури. Нічого не пам'ятаєте, і не відчуваєте, підчас перебування в кріслі лікаря. У клініках постійно працюють професійні анестезіологи. Є медична ліцензія на анестезіологію. В цьому відношенні наші клініки не мають собі рівних;
 • Стоматологічний мікроскоп в наших клініках завжди використовується при установці фарфорових зубних накладок. Використання цього обладнання дозволяє багаторазово наблизити зображення робочого поля, що значно підвищує якість фінальної роботи. На сьогоднішній день використання операційного мікроскопа - обов'язковий фактор якісної послуги по зубному вініруванні;
 • Ви відразу можете побачити фінальний результат - на першій консультації - на підставі фотографій робіт багатьох наших пацієнтів, вони представлені на цій сторінці і в розділі "Наші роботи". Також в ході роботи доктор приміряє Вам воскові прототипи майбутніх накладок - Ви відразу можете зробити легку корекцію ще на етапі планування;
 • Ви не ходите з некрасивою посмішкою під час лікування! В процесі виготовлення роботи Вам встановлюють тимчасові пластмасові вініри-копії, які за формою точно такі ж, якими будуть керамічні - у Вас є можливість звикнути до форми, запитати думку близьких і друзів, і ще до здачі роботи - зробити корекцію розміру майбутніх керамічних накладок. Крім того, такі тимчасові конструкції надійно захищають зовнішню зубну поверхню від впливу температурних і хімічних подразників.
 • Виготовлення у власній зуботехнічної лабораторії - повний контроль над якістю роботи, короткі терміни протезування. Безкоштовна переробка при виникненні гарантійного випадку.
Фото до та після - кейс нашої пацієнтки

Виниры на зубы фото до и после цена Киев Люми-Дент

Переваги керамічних вінірів на зуби

 • Зубні тканини при вініруванні обточуються мінімально — тільки зовнішня поверхня зубів до 0,6 мм;
 • Відмінний рівень естетики вінірування — встановлені композиції мають відмінні розміри, форму, світлий відтінок, з типовою для здорових зубів прозорістю;
 • Відмінна стійкість кольору зубів — накладки не змінюють колір, не фарбуються від харчових барвників, кави, куріння;
 • Про фарфорові вініри на зуби відгуки пацієнтів виключно хороші з точки зору естетики та використання. Дивіться відео відгуки пацієнтів на нашому сайті в розділі "Про клініки" - "Відгуки";
 • Невисока ціна вінірування;
 • Довгий термін служби вініринга - можуть стояти практично все життя (за умови дотримання правил гігієни і харчування).

Перевагою встановлених керамічних вінірів (фарфорових) - є відмінна естетика (сяюча голлівудська посмішка) без значного обточування зубних тканин.

Вартість вінірування

Вона вище вартості фотополімерної пломби, але колір зубів, зовнішній вигляд і надійність роботи набагато перевершують будь-яку реставрацію. На цій сторінці представлені фото робіт наших докторів до і після вінірингу.

Прямі композитні накладки

У деяких клініках до сих пір пропонують прямі композитні (терапевтичні) накладки на зуби, які є по суті стандартною фотополімерною пломбою. Такі конструкції з фотополімера по функціональним і естетичним характеристикам значно поступаються зробленим з кераміки.

Вони швидко набирають пігменти з їжі, напоїв і куріння, і колір зубів кардинально темніє. Тому виготовлення композитних накладок не має особливої популярності серед стоматологів і їх клієнтів.

На сьогоднішній день керамічні вініри, відгуки пацієнтів про яких тільки позитивні - є одним з найбільш затребуваних конструкцій в естетичній стоматології, Україна і Київ не виняток.

Вінірінг без обточування, препарування

Більш сучасною різновидністю отримання засліплюючої усмішки є Люмініри - ультратонкі керамічні накладки, які ставляться по методу вінірингу без обточування зубної емалі.

Це метод виготовлення керамічних накладок, при якому практично не обробляються поверхні зубчиків. Вінірінг без обточування (препарування) є досить привабливим, тому що в цьому випадку не порушуються зубні тканини. Такі керамічні накладки в разі потреби можна зняти без пошкодження рідної емалі.

Детальніше про люмініри Ви можете прочитати за цим посиланням.

Показання для вінірування

 • Неправильна форма або розмір зубчиків;
 • Потемніння природного кольору зубів під впливом барвників, антибіотиків, травм;
 • Великі потемнілі пломби (реставрації), що псують зовнішній вигляд;
 • Неоднорідність поверхні (множинні тріщини в емалі, плями, шорсткувата поверхня зовні, і так далі);
 • Наявність міжзубних проміжків (треми, діастеми);
 • Неправильне положення зубчиків (в простолюдді є термін - "криві зуби" - нахил всередину або назовні від зубних рядів);
 • Прагнення пацієнта отримати гарну засліплюючу голлівудську усмішку з ідеальною формою передніх зубів, відмінного світлого відтінку.

Роботи наших фахівців-лікарів, фото до та після закінчення протезування

Зубні керамічні вініри на зуби фото до та після Люмідент Керамічні зубні вініри фото до та після вінірінгу Люмідент

Встановлення керамічних вінірів - як встановлюють (етапи)

 • Перше відвідування.

  Лікар протезист разом з пацієнтом обговорює, потім виявляє майбутній колір зубів за спеціальною шкалою. Фотографує нинішній зовнішній вигляд, колір. Після в спеціальній комп'ютерній програмі показується пацієнтові — яким буде його майбутня сяюча засліплююча усмішка. Після обговорень корекції розмірів зубів спільно з клієнтом — дані в електронному вигляді передаються в лабораторію, де на спеціальному обладнанні вирізаються точні копії майбутніх накладок з кераміки, які одягаються відвідувачеві за той же візит.

 • Друге відвідування.

  Клієнт ділиться з лікарем своїми враженнями щодо форми майбутніх керамічних накладок, проводяться необхідні корекції.

  Ортопед сточує зубні тканини зовні на товщину, не більше 0,6 мм. З оброблених місць робиться спеціальним внутрішньоротовим сканером цифровий відбиток (без відбиткової маси) - файл. З цього файлу в нашій власній цифровій лабораторії, на підставі даних комп'ютерного моделювання - в Фрезері виточуються постійні композиції зі спеціальних керамічних блоків.

  За допомогою зробленого відбитка лікар під час першого візиту виготовляє, потім встановлює надруковані на 3-D принтері тимчасові накладки, що дозволяють клієнту посміхатися, їсти їжу, а також закрити оброблені зубні поверхні від подразників (термічних, фізичних, хімічних).

 • Третє відвідування.

  Ортопед приміряє в роті готові виготовлені керамічні накладки. Лікар з пацієнтом оцінюють відповідність форми, кольору, розмірів накладок, а також щільність їх прилягання до обточеної раніше зубної поверхні.

Керамічні вініри (кращі фото до та після дивіться в розділі "Наші роботи") не потребують особливого додаткового догляду, їм потрібно звичайний гігієнічний догляд, як зі звичайними зубками.

Такі накладки з кераміки подарують Вам засліплюючу голлівудську посмішку на довгий час. Термін служби - від 10 років і більше. Термін служби накладок з кераміки може бути і все життя, все залежить від ряду факторів, у тому числі від гігієни порожнини рота, харакетра харчування, відсутності шкідливих звичок, наявності в організмі причин, що сприяють опусканню (відходження) рівня ясен з віком.

Відгуки про вініри на зуби

фото. Нам довірила свою посмішку

Міс Україна 

Вініри на зуби Київ ціна фото Люмідент


Відео Відгуки пацієнтів про вінірування в наших клініках в Києві - Ви можете побачити в розділі сайту «Відгуки». Також дуже рекомендуємо зайти в розділ наших робіт, там дуже багато фото до і після встановлення, посилання на цей розділ знаходиться вгорі цієї сторінки.

Ціна вінірів

Вартість вінірування, (вінірингу) в наших клініках Люмі-Дент в Україні, на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - невисока - всього 4148 гривень за одну одиницю.

Ми запевняємо Вас, що наша пропозиція по вартості - одна з кращих в Києві.

Ми є лідерами по естетичному напрямку в столиці, про це говорять фотогалереї посмішок наших пацієнтів, подібної кількості немає на жодному сайті інших клінік.

Задайте собі питання - чи бажаєте Ви отримати ту посмішку, яку плануєте? Або готові купити кота в мішку?

Проблема при розрахунку полягає в тому, що на всіх без винятків сайтах - представлена ​​тільки вартість за сам керамічний вінір, без врахування значної кількості додаткових процедур (анестезії, ретракції ясен, препарування, воскового моделювання, цементування, тимчасових пластинок на період виготовлення постійних, та інших послуг), які обов'язково будуть дописані Вам в рахунок під час консультації у стоматолога.

Або, що найбільш ймовірно - Ви будете неприємно здивовані, коли з кожним візитом Вам будуть дописувати додаткові суми, на які Ви зовсім не розраховували.

Команда стоматологічних клінік Люмі-Дент виступає за чесне й довірливе ставлення до своїх клієнтів.

Тому ми пропонуємо Вам (нижче) - таблиці прорахунку повної вартості за кожен етап, з розрахунком повної, остаточної суми, виходячи з кількості одиниць, які Ви хочете встановити. Ніяких додаткових та прихованих платежів.

Повний розрахунок загальної ціни, з урахуванням всіх додаткових процедур - в таблицях в кінці цієї сторінки.

Там також дані наші рекомендації, яку кількість керамічних пластинок необхідно вибрати - в залежності від фінансових можливостей і потреб клієнта.

З вартістю на інші зубні протези Ви можете ознайомитися в розділі нашого сайту «Ціни».

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2019 рік:

Встановлених металокерамічних коронок. 1256
Установок суцільнокерамічних коронок. 904
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію. 1453
Встановлено кращих вінірів. 1024

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування

При перегляді з мобільного телефону - Ви можете пальцями збільшувати їх розмір. Також можете зберегти їх як скріншот екрану на своєму телефоні.

Для зручності - в самому низу вказана повна ціна, з розрахунку кількості ламинатов.

Увага! Збережіть цю таблицю на комп'ютері або мобільному телефоні (зробіть скрін екрану) - вона Вам точно знадобиться! Вона представлена тільки у нас!

Розрахунок повної вартості всіх етапів вінірінга в клініках Люмі-Дент, у гривнях

Увага! Акція до 29.02.2020 - знижка від вказаної нижче суми протезування 7 %. Поспішайте, кількість місць обмежена!

Кількість-вінірів 4 8 20
І етап (планування) Стерильний набір 100 100 100
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Цифрове моделювання 1 760 3 520 8 800
Артикуляційна діагностика 1 100 1 100 1 100
Загальна вартість І етапу 4 140 5 900 11 180
ІІ етап (примірка), через 10-14 днів після І етапу Стерильний набір 100 100 100
Силіконовий ключ 350 350 700
Примірка моделі 760 1 520 3 800
Загальна вартість ІІ етапу 1 210 1 970 4 600
III етап (підготовка), через 7-10 днів після ІІ етапу Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Препаровка 3 640 7 280 18 200
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Тимчасові коронки 1 760 3 520 8 800
Цементування 560 1 120 2 800
Виготовлення 21 240 42 480 106 200
Загальна вартість ІІІ етапу 28 830 56 030 137 630
IV етап (фіксація), через 14-16 днів після III етапу Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Зняття чутливості 760 1 520 3 800
Цементування 3 480 6 960 17 400
Загальна вартість IV етапу 4 690 8 930 21 650
Загальна вартість І, ІІ, III, IV етапів 38 870 72 830 175 060
Кількість-вінірів 4 8 20

 

Перелік додаткових маніпуляцій, у разі потреби Вартість, грн
Комп'ютерна анестезія 350
Використання додаткової карпули анестетика 110
Ретракція слизової (1зуб) 130
Зняття чутливості (за 1зуб) 190

 * Пояснення.

При природній усмішці видно 8-10 зубів-переважно зверху.

4 одиниці – встановлюються найчастіше на передні ділянки - центральні і бічні різці зверху. Це економ варіант роботи, при якому виправляються недоліки кольору або форми верхніх різців. Цей варіант не може забезпечити повноцінну гарну посмішку.

8-10 одиниць – встановлюються всі на верхню щелепу. Так як при посмішці і розмові видно в основному верхній зубний ряд. Ця опція дає хороший бажаний ефект - Ви отримуєте красиву сліпучу голівудську посмішку. У разі якщо не посміхаєтеся аж надто показово широко. Цей варіант найбільш популярний у наших пацієнтів - за помірні гроші Ви отримуєте хороший результат.

20 одиниць – встановлюються по 10 штук на верхню і нижню щелепи. Опція, на 100% що надає Вам шикарний зовнішній вигляд, як би широко ви не посміхалися. Ідеальна естетика при усмішці і розмові. Варіант, який подарує Вам упевненість в собі, в своїй красі і індивідуальності. Вибір всіх голівудських зірок. Кращий спосіб кардинально змінити свій зовнішній вигляд.

Не відмовте собі в задоволенні отримати красиву голівудську посмішку назавжди!

Запишіться зараз на безкоштовну консультацію до наших лікарів стоматологів!


15 голосів, оцінка: 4.7 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!