5971

Керамічні вініри на зуби
Ціна вінірів в Києві

Ціни на послуги
Вінір
4420 грн
Ультратонкі вініри (за 1 од.)
Акція! – Тільки до 31 березня!
8830 грн
Вам буде цікаво

Керамічні вініри на зуби

Фото. Ось такий результат ми отримали у нашої пацієнтки, після фіксації роботи.

 Вініри для зубів ціна відгуки фото Київ Україна Люми-Дент

Інтерв'ю з лікарем ортопедом наших клінік, відео про встановлення вінірів на зуби (як роблять вінірування або вінірінг)

Відео - що таке вініри на зуби, та як їх встановлюють

Що таке вініри 

Вініри - це дуже тонкі керамічні або композитні накладки, які встановлюють на зовнішню сторону передніх зубів, їх товщина 0,4-0,6 мм. В першу чергу вони призначені для додання гарної форми і кольору переднім зубам, що зробить Вашу посмішку красивою і білосніжною, практично на все життя!

Приклади робіт наших лікарів - фахівців з установки вінірінга, фото до і після, кольору зліва направо - бліч 2, бліч 3, бліч 1

Керамічні Вініри на зуби фото до та після Люмідент

Фарфорові Вініри на зуби без обточки Люмі-Дент

Фото з вінірами та без винирингу Люмі-Дент

Переваги виготовлення керамічних вінірів в клініках стоматології Люми-Дент

 • Повний комфорт! Лікарські маніпуляції проводяться під надійною унікальною комп'ютерною анестезією STA - без шприца. Безболісно протікає навіть сам процес введення анестезуючого препарату. Також при бажанні клієнта - всі процедури по встановленню можуть бути проведені в стані медикаментозного сну. Ви спокійно засинаєте, і прокидаєтеся після закінчення процедури. Нічого не пам'ятаєте, і не відчуваєте, підчас перебування в кріслі лікаря. У клініках постійно працюють професійні анестезіологи. Є медична ліцензія на анестезіологію. В цьому відношенні наші клініки не мають собі рівних;
 • Стоматологічний мікроскоп в наших клініках завжди використовується при установці фарфорових зубних накладок. Використання цього обладнання дозволяє багаторазово наблизити зображення робочого поля, що значно підвищує якість фінальної роботи. На сьогоднішній день використання операційного мікроскопа - обов'язковий фактор якісної послуги по зубному вініруванні;
 • Ви відразу можете побачити фінальний результат - на першій консультації - на підставі фотографій робіт багатьох наших пацієнтів, вони представлені на цій сторінці і в розділі "Наші роботи". Також в ході роботи доктор приміряє Вам воскові прототипи майбутніх накладок - Ви відразу можете зробити легку корекцію ще на етапі планування;
 • Ви не ходите з некрасивою посмішкою під час лікування! В процесі виготовлення роботи Вам встановлюють тимчасові пластмасові вініри-копії, які за формою точно такі ж, якими будуть керамічні - у Вас є можливість звикнути до форми, запитати думку близьких і друзів, і ще до здачі роботи - зробити корекцію розміру майбутніх керамічних накладок. Крім того, такі тимчасові конструкції надійно захищають зовнішню зубну поверхню від впливу температурних і хімічних подразників.
 • Виготовлення у власній зуботехнічної лабораторії - повний контроль над якістю роботи, короткі терміни протезування. Безкоштовна переробка при виникненні гарантійного випадку.
Фото до та після - кейс нашої пацієнтки

Виниры на зубы фото до и после цена Киев Люми-Дент

Переваги керамічних вінірів на зуби

 • Зубні тканини при вініруванні обточуються мінімально — тільки зовнішня поверхня зубів до 0,6 мм;
 • Відмінний рівень естетики вінірування — встановлені композиції мають відмінні розміри, форму, світлий відтінок, з типовою для здорових зубів прозорістю;
 • Відмінна стійкість кольору зубів — накладки не змінюють колір, не фарбуються від харчових барвників, кава, куріння;
 • Про фарфорові вініри на зуби відгуки пацієнтів виключно хороші з точки зору естетики та використання. Дивіться відео відгуки пацієнтів на нашому сайті в розділі "Про клініки" - "Відгуки";
 • Невисока ціна вінірування;
 • Довгий термін служби вініринга - можуть стояти практично все життя (за умови дотримання правил гігієни і харчування).

Перевагою встановлених керамічних вінірів (фарфорових) - є відмінна естетика (сяюча голлівудська посмішка) без значного обточування зубних тканин.

Вартість вінірування

Вона вище вартості фотополімерної пломби, але колір зубів, зовнішній вигляд і надійність роботи набагато перевершують будь-яку реставрацію. На цій сторінці представлені фото робіт наших докторів до і після вінірингу.

Прямі композитні накладки

У деяких клініках до сих пір пропонують прямі композитні (терапевтичні) накладки на зуби, які є по суті стандартною фотополімерною пломбою. Такі конструкції з фотополімера по функціональним і естетичним характеристикам значно поступаються зробленим з кераміки.

Вони швидко набирають пігменти з їжі, напоїв і куріння, і колір зубів кардинально темніє. Тому виготовлення композитних накладок не має особливої популярності серед стоматологів і їх клієнтів.

На сьогоднішній день керамічні вініри, відгуки пацієнтів про яких тільки позитивні - є одним з найбільш затребуваних конструкцій в естетичній стоматології, Україна і Київ не виняток.

Вінірінг без обточування, препарування

Більш сучасною різновидністю отримання засліплюючої усмішки є Люмініри - ультратонкі керамічні накладки, які ставляться по методу вінірингу без обточування зубної емалі.

Це метод виготовлення керамічних накладок, при якому практично не обробляються поверхні зубчиків. Вінірінг без обточування (препарування) є досить привабливим, тому що в цьому випадку не порушуються зубні тканини. Такі керамічні накладки в разі потреби можна зняти без пошкодження рідної емалі.

Детальніше про люмініри Ви можете прочитати за цим посиланням.

Показання для вінірування

 • Неправильна форма або розмір зубчиків;
 • Потемніння природного кольору зубів під впливом барвників, антибіотиків, травм;
 • Великі потемнілі пломби (реставрації), що псують зовнішній вигляд;
 • Неоднорідність поверхні (множинні тріщини в емалі, плями, шорсткувата поверхня зовні, і так далі);
 • Наявність міжзубних проміжків (треми, діастеми);
 • Неправильне положення зубчиків (нахил всередину або назовні від зубних рядів);
 • Прагнення пацієнта отримати гарну засліплюючу голлівудську усмішку з ідеальною формою передніх зубів, відмінного світлого відтінку.

Роботи наших фахівців-лікарів, фото до та після закінчення протезування

Зубні керамічні вініри на зуби фото до та після Люмідент Керамічні зубні вініри фото до та після вінірінгу Люмідент

Встановлення керамічних вінірів - як встановлюють (етапи)

 • Перше відвідування.

  Лікар протезист разом з пацієнтом обговорює, потім виявляє майбутній колір зубів за спеціальною шкалою. Фотографує нинішній зовнішній вигляд, колір. Після в спеціальній комп'ютерній програмі показується пацієнтові — яким буде його майбутня сяюча засліплююча усмішка. Після обговорень корекції розмірів зубів спільно з клієнтом — дані в електронному вигляді передаються в лабораторію, де на спеціальному обладнанні вирізаються точні копії майбутніх накладок з кераміки, які одягаються відвідувачеві за той же візит.

 • Друге відвідування.

  Клієнт ділиться з лікарем своїми враженнями щодо форми майбутніх керамічних накладок, проводяться необхідні корекції.

  Ортопед сточує зубні тканини зовні на товщину, не більше 0,6 мм. З оброблених місць робиться спеціальним внутрішньоротовим сканером цифровий відбиток (без відбиткової маси) - файл. З цього файлу в нашій власній цифровій лабораторії, на підставі даних комп'ютерного моделювання - в Фрезері виточуються постійні композиції зі спеціальних керамічних блоків.

  За допомогою зробленого відбитка лікар під час першого візиту виготовляє, потім встановлює надруковані на 3-D принтері тимчасові накладки, що дозволяють клієнту посміхатися, їсти їжу, а також закрити оброблені зубні поверхні від подразників (термічних, фізичних, хімічних).

 • Третє відвідування.

  Ортопед приміряє в роті готові виготовлені керамічні накладки. Лікар з пацієнтом оцінюють відповідність форми, кольору, розмірів накладок, а також щільність їх прилягання до обточеної раніше зубної поверхні.

Керамічні вініри (кращі фото до та після дивіться в розділі "Наші роботи") не потребують особливого додаткового догляду, їм потрібно звичайний гігієнічний догляд, як зі звичайними зубками.

Такі накладки з кераміки подарують Вам засліплюючу голлівудську посмішку на довгий час. Термін служби - від 10 років і більше. Термін служби накладок з кераміки може бути і все життя, все залежить від ряду факторів, у тому числі від гігієни порожнини рота, харакетра харчування, відсутності шкідливих звичок, наявності в організмі причин, що сприяють опусканню (догляду) рівня ясен з віком.

Відгуки про вініри на зуби


Відео Відгуки пацієнтів про вінірування в наших клініках в Києві - Ви можете побачити в розділі сайту «Відгуки». Також дуже рекомендуємо зайти в розділ наших робіт, там дуже багато фото до і після встановлення, посилання на цей розділ знаходиться вгорі цієї сторінки.

Ціна вінірів

Вартість вінірування, (вінірингу) в наших клініках Люмі-Дент в Україні, на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - невисока - всього 4420 гривень за одну одиницю.

Всі клініки вказують тільки цю окрему ціну, не уточнюючи, що додатково додаються багато різних етапів і маніпуляцій, за які також треба обов'язково заплатити.

Наша команда прийняла рішення бути повністю чесними з Вами, і надати на сайті для вивчення розрахунок повної вартості робіт, в залежності від кількості замовлених накладок.

Повний розрахунок загальної ціни, з урахуванням усіх додаткових процедур - в таблицях в кінці цієї сторінки.

Там також ми надали рекомендації, яку кількість керамічних пластинок необхідно вибрати - в залежності від фінансових можливостей і потреб клієнта.

З вартістю на інші зубні протези Ви можете ознайомитися в розділі нашого сайту «Ціни».

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2018 рік:

Встановлених металокерамічних коронок. 1256
Установок суцільнокерамічних коронок. 904
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію. 1453
Встановлено кращих вінірів. 1024

 

Розрахунок повної вартості всіх етапів вінірінга, у гривнях
Кількість вінірів 4 8 20
І етап (планування) Стерильний набір 100 100 100
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Цифрове моделювання 1 760 3 520 8 800
Артикуляційна діагностика 1 100 1 100 1 100
Загальна вартість І етапу 4 140 5 900 11 180
ІІ етап (примірка), через 10-14 днів після І етапу Стерильний набір 100 100 100
Силіконовий ключ 350 350 700
Примірка моделі 760 1 520 3 800
Загальна вартість ІІ етапу 1 210 1 970 4 600
III етап (підготовка), через 7-10 днів після ІІ етапу Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Препаровка 3 640 7 280 18 200
Відбитки 1 180 1 180 1 180
Тимчасові коронки 1 760 3 520 8 800
Цементування 560 1 120 2 800
Виготовлення 21 240 42 480 106 200
Загальна вартість ІІІ етапу 28 830 56 030 137 630
IV етап (фіксація), через 14-16 днів після III етапу Стерильний набір 100 100 100
Анестезія 350 350 350
Зняття чутливості 760 1 520 3 800
Цементування 3 480 6 960 17 400
Загальна вартість IV етапу 4 690 8 930 21 650
Загальна вартість І, ІІ, III, IV етапів 38 870 72 830 175 060
Кількість вінірів 4 8 20

 

Перелік додаткових маніпуляцій, у разі потреби Вартість, грн
Комп'ютерна анестезія 350
Використання додаткової карпули анестетика 110
Ретракція слизової (1зуб) 130
Зняття чутливості (за 1зуб) 190

 * Пояснення.

При природній усмішці видно 8-10 зубів-переважно зверху.

4 одиниці – встановлюються найчастіше на передні ділянки - центральні і бічні різці зверху. Це економ варіант роботи, при якому виправляються недоліки кольору або форми верхніх різців. Цей варіант не може забезпечити повноцінну гарну посмішку.

8-10 одиниць – встановлюються всі на верхню щелепу. Так як при посмішці і розмові видно в основному верхній зубний ряд. Ця опція дає хороший бажаний ефект - Ви отримуєте красиву сліпучу посмішку. У разі якщо не посміхаєтеся аж надто показово широко. Цей варіант найбільш популярний у наших пацієнтів - за помірні гроші Ви отримуєте хороший результат.

20 одиниць – встановлюються по 10 штук на верхню і нижню щелепи. Опція, на 100% що надає Вам шикарний зовнішній вигляд, як би широко ви не посміхалися. Ідеальна естетика при усмішці і розмові. Варіант, який подарує Вам упевненість в собі, в своїй красі і індивідуальності. Вибір всіх голлівудських зірок. Кращий спосіб кардинально змінити свій зовнішній вигляд.

Не відмовте собі в задоволенні отримати гарну голлівудську посмішку назавжди!

Запишіться зараз на безкоштовну консультацію до наших лікарів стоматологів!


7 голосов, оценка: 4.7 из 5

Навігація
×
Записатися на прийом
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!