505

Стоматолог Ортодонт.
Виправлення прикусу зубів.

Вартість встановлення брекет-систем (одна щелепа)
Встановлення брекет-системи металевої
7299 грн
Встановлення низькопрофільної брекет-системи металевої
8599 грн
Встановлення гіпоалергенної брекет-системи металевої
9299 грн
Встановлення самолігуючої (безлігатурної) металевої брекет-системи
14999 грн
Встановлення брекет-системи керамічної
15699 грн
Встановлення самолігуючої (безлігатурної) керамічної брекет-системи
20799 грн
Встановлення сапфірової (монокристалічної) брекет-системи
17799 грн
Встановлення брекет-системи Damon-3 mx (металевої) самолігуючої
16199 грн
Встановлення брекет-системи Damon Q (металевої) самолігуючої
16199 грн
Встановлення брекет-системи Damon 3 clear (керамічної) самолігуючої
21999 грн
Встановлення лінгвальної (внутрішньої) брекет-системи
27199 грн
Ці послуги в нашій кліниці надають
Стоматолог-ортодонт Ковальчук Юлия Сергеевна - Люми-Дент Киев
Ковальчук Юлія Сергіївна
Лікар стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт Коржев Руслан Викторович - Люми-Дент Киев
Коржев Руслан Вікторович
Лікар стоматолог-ортодонт
Самко Юлія Петрівна
Лікар стоматолог-ортодонт
Коваленко Анна Олександрівна
Лікар стоматолог-ортодонт
Зайцева Катерина Володимирівна
Лікар стоматолог-ортодонт
Дивитися відео

Лікарі ортодонти в Києві

Ортодонт стоматолог виправлення прикусу Київ

Практично кожне місто України має багато дорослих і дітей, які потребують виправлення прикусу і вирівнювання зубів.

У багатьох центрах дитячої стоматології є можливість потрапити на консультацію до стоматолога - фахівця з виправлення прикусу, тому правильний вибір професійної та прийнятною за вартістю послуги лікаря ортодонта стоматолога в Києві дуже скрутний.
Хороший фахівець повинен мати високу кваліфікацію, досвід роботи, обов'язкові стажування в кращих іноземних центрах дитячої стоматології, також позитивні відгуки пацієнтів. Не останнє значення мають ціни на перший візит і послуги корекції змикання зубів. Щоб недорого і якісно отримати виправлення прикусу у дорослих та дітей - треба докласти чимало зусиль з пошуку кращого за якістю і ціною варіанти.

Не останнє значення має наявність в дитячій стоматології власного відділення цифрової рентгенологічної діагностики. На первинній консультації ортодонта обов'язково необхідні дані рентгенівського обстеження пацієнта - панорамний знімок зубів (ортопантомограмма) або комп'ютерна томографія (КТ).

Всі перераховані дослідження Ви зможете комфортно і недорого отримати при першому відвідуванні нашої стоматології, на новітньому цифровому конусно-променевому томографі Vatech PHT-6500.

Можемо дати Вам декілька порад - як бути впевненим у правильності вибору:

  • Хороший дитячий ортодонт в Києві повинен мати великий стаж по встановленню брекет-систем різних видів. Запитайте про наявність сертифікатів та відвідування стоматологом курсів по установці і використанню різних брекет-систем;
  • На консультації він повинен не мотивувати Вас тільки на найдорожчу систему лікування, але також повинен враховувати Ваші матеріальні можливості, пропонуючи Вам краще співвідношення ціна - якість;
  • Не пошкодуйте часу почитати відгуки про лікаря стоматолога ортодонта в Києві та клініці на незалежних стоматологічних порталах.

Стоматологія Люмі-Дент пропонує недорого наступні види методик вирівнювання зубів у дітей і дорослих:

Хороший дитячий Ортодонт стоматолог Київ
  • Знімні апарати-ортодонтичні пластинки;
  • Брекет-системи;
  • Коригувальні капи Easy Align - ефективне виправлення прикусу без брекетів;
  • Коригувальні капи Інвізілайн - вирівнювання зубів без брекетів;
  • Знімні трейнери.

Красива посмішка - це не тільки запорука відмінного здоров'я, а й кар'єри, гідної самооцінки, уваги, поваги оточуючих.

 
Ортодонт стоматолог

Це одна з основ щасливого особистого життя. Раніше існувала думка, що неправильне і нерівне становище зубів можна виправити недорого тільки в молодому віці. На сьогоднішній день можливості технологій ортодонтії в сучасних центрах дитячої стоматології, навіть в дуже занедбаних випадках, дозволяють провести швидке і якісне виправлення прикусу у дорослих та дітей, і вирівнювання зубів

Консультація дитячого лікаря стоматолога ортодонта в Києві в стоматології Люмі-Дент по вирівнюванню зубів безкоштовна!

Виправлення прикусу у дорослих ціни

Вартість на послуги дорослого та дитячого лікаря ортодонта в Києві в нашій стоматології доступні всім. Ви можете побачити вартість наших послуг в розділі "Ціни".

Текстові та відео відгуки відвідувачів про стоматологів мережі клінік Люмі-Дент доступні на сторінці "Про клініки" - "Відгуки". 

Лікар цієї спеціальності проходить досить довгу спеціалізацію по виправленню прикусу після закінчення медичного університету. Робота з дітьми також вимагає від фахівця тривалої підготовки по психології дитячого віку.

Фахівці з коригування неправильного прикусу, що працюють в нашій клініці - тривалий час проводять на курсах, практикумах, семінарах в Україні, та за її межами. Вивчають багато іноземної літератури, щоб бути в курсі найновіших ортодонтичних технологій щодо виправлення неправильного прикусу.

Фахівці багато часу проводять в консиліумах з лікарями інших спеціалізацій, за кожним конкретним випадком. Адже будь-яке порушення змикання зубів - це суміш проблем, які потребують уваги та втручання лікарів-стоматологів інших спеціалізацій - терапевтів, хірургів, ортопедів, гнатологів, остеопатів, рентгенологів.

Саме така комплексна методика дає нашій команді можливість виробити індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, і виправити практично будь-який неправильний прикус з мінімальними зусиллями і витратами часу, при цьому завдаючи мінімум незручностей нашим шановним пацієнтам.

Наші лікарі ортодонти стоматологи не рекомендують затягувати візит батьків з дітьми в клініку, починаючи з річного віку.

По-перше, дитину необхідно привчати в ігровій формі до людей в халатах, і до стоматологічних інструментів. Це значно зменшить їх страх при наступному візиті в більш дорослому віці.

По-друге, вже на етапі прорізування тимчасових зубів можна визначити наявність каріозних поразок, і своєчасно їх усунути.

По-третє, лікар в дитячій стоматології на підставі вивчення ситуації в порожнині рота - дасть необхідні рекомендації батькам в плані харчування і пальцевого масажу, які дозволять в майбутньому значно знизити ризик і ступінь прояву деформації зубних рядів. Відповідно - це значно прискорить і зменшить ступінь ортодонтичної корррекція деяких можливих відхилень прикусу.

У нас працюють найкращі за відгуками на медичних форумах і багатьох рейтингах ортодонти Києва!

Приводьте своїх діток в наши клініки, і лікарі ортодонти стоматології Люмі-Дент стануть їм надійними друзями і помічниками, в придбанні красивої сяючої усмішки!

Загальна Cтатистика послуг стоматологів ортодонтів клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, за 2017-2018 роки:

  2017  2018
Кількість консультацій 616 1070
Кількість встановлених брекет-систем за видами Металевих 25 217
Низькопрофільних металевих 59 132
Керамічних 14 91
Cапфірових (монокристалічних) 6 27
Damon-3 mx (металевих) самолігуючих 43 64
Damon3 clear (керамічних) самолігуючих 34 57
Лінгвальних (внутрішніх) 11 33
Кількість проведених корекцій 1098 3661
Дитячих пластинок 41 96
Елайнерів 24 213
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!