9730

Стоматолог Ортодонт в Києві
Виправлення прикусу зубів

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ - ВКАЗАНІ БЕЗ УРАХУВАННЯ ДОДАТКОВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 300 грн
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Встановлення брекет-системи керамічної 19099 грн
Встановлення сапфірової (монокристалічної) брекет-системи 21599 грн
Встановлення лінгвальної (внутрішньої) брекет-системи 32999 грн
Незнімний ортодонтичний ретейнер 830 грн
Знімний ортодонтичний апарат 4040 грн
Ортодонтичний трейнер 4430 грн
Дивіться відео з нашими ортодонтами
Зміст:
  • Лікарі ортодонти в Києві
  • Скільки коштує консультація?
  • Ціни виправлення прикусу у дорослих та дітей

Лікарі ортодонти в Києві

Ортодонт стоматолог виправлення прикусу Київ Люмідент

Практично кожне місто України має багато дорослих і дітей, які потребують виправлення прикусу і вирівнювання зубів.

 

У багатьох центрах дитячої стоматології є можливість потрапити на консультацію до стоматолога - фахівця з виправлення прикусу, тому правильний вибір професійної та прийнятною за вартістю послуги лікаря ортодонта стоматолога в Києві дуже складний.


Хороший фахівець повинен мати високу кваліфікацію, досвід роботи, обов'язкові стажування в кращих іноземних центрах дитячої стоматології, також позитивні відгуки пацієнтів. Не останнє значення мають ціни на перший візит і послуги корекції змикання зубів.

Щоб недорого і якісно отримати виправлення прикусу у дорослих та дітей - треба докласти чимало зусиль з пошуку кращого за якістю і ціною варіанта.

Не останнє значення має наявність в дитячій стоматології власного відділення цифрової рентгенологічної діагностики. На первинній консультації ортодонта обов'язково необхідні дані рентгенівського обстеження пацієнта - панорамний знімок зубів (ортопантомограмма) або комп'ютерна томографія (КТ зубів).

Також для правильного планування лікування - кожному юному пацієнту з неправильним зубним змиканням, і його лікарю - необхідно обстеження, іменоване телерентгенографія. В результаті цього обстеження отримують знімок - телерентгенограмму, яка допомагає оцінити співвідношення розмірів щелепних кісток між собою, і коректно спланувати основні вектори прикладання сили у майбутніх ортодонтичних пристроїв і апаратів.

Всі перераховані дослідження - ортопантомограмму, комп'ютерну томограму, телерентгенограму - Ви зможете комфортно і недорого отримати при першому відвідуванні у будь-якій з наших клінік стоматології на новітньому цифровому конусно-променевому томографі Vatech PHT-6500.

Виправлення прикусу у дітей та дорослих Київ Люмі Дент

Можемо дати Вам декілька порад - як бути впевненим у правильності вибору:

  • Хороший дитячий ортодонт в Києві повинен мати великий стаж по встановленню брекет-систем різних видів. Запитайте про наявність сертифікатів та відвідування стоматологом курсів по установці і використанню різних брекет-систем;
  • На консультації він повинен не мотивувати Вас тільки на найдорожчу систему лікування, але також повинен враховувати Ваші матеріальні можливості, пропонуючи Вам краще співвідношення ціна - якість;
  • Не пошкодуйте часу почитати відгуки про лікаря стоматолога ортодонта в Києві та клініці на незалежних стоматологічних порталах.

Стоматологія Люмі-Дент пропонує недорого наступні види методик вирівнювання зубів у дітей і дорослих:

Хороший дитячий Ортодонт стоматолог Київ Люмі-Дент

Красива посмішка - це не тільки запорука відмінного здоров'я, а й кар'єри, гідної самооцінки, уваги, поваги оточуючих.

 
Ортодонт стоматолог дитячий лікар Люмі Дент

Це одна з основ щасливого особистого життя. Раніше існувала думка, що неправильне і нерівне становище зубів можна виправити недорого тільки в молодому віці. На сьогоднішній день можливості технологій ортодонтії в сучасних центрах дитячої стоматології, навіть в дуже занедбаних випадках, дозволяють провести швидке і якісне виправлення прикусу у дорослих та дітей, і вирівнювання зубів. 

Скільки коштує консультація?

Консультація дитячого лікаря стоматолога ортодонта в Києві в стоматології Люмі-Дент по вирівнюванню зубів безкоштовна!

Ціни виправлення прикусу у дорослих та дітей

Вартість на послуги дорослого та дитячого лікаря ортодонта в Києві в нашій стоматології доступна всім. Ви можете побачити вартість наших послуг в розділі "Ціни".

Текстові та відео відгуки відвідувачів про стоматологів мережі клінік Люмі-Дент доступні на сторінці "Відгуки". 

Лікар цієї спеціальності проходить досить довгу спеціалізацію по виправленню прикусу після закінчення медичного університету. Робота з дітьми також вимагає від фахівця тривалої підготовки з психології дитячого віку.

Фахівці з коригування неправильного прикусу, що працюють в нашій клініці - тривалий час проводять на курсах, практикумах, семінарах в Україні, та за її межами. Вивчають багато іноземної літератури, щоб бути в курсі найновіших ортодонтичних технологій щодо виправлення неправильного прикусу.

Фахівці багато часу проводять в консиліумах з лікарями інших спеціалізацій за кожним конкретним випадком. Адже будь-яке порушення змикання зубів - це суміш проблем, які потребують уваги та втручання лікарів-стоматологів інших спеціалізацій - терапевтів, хірургів, ортопедів, гнатологів, остеопатів, рентгенологів.Ортодонт лікар стоматолог фото Люмі-Дент

Саме така комплексна методика дає нашій команді можливість виробити індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, і виправити практично будь-який неправильний прикус з мінімальними зусиллями і витратами часу, при цьому завдаючи мінімум незручностей нашим шановним пацієнтам.

Наші лікарі ортодонти стоматологи не рекомендують затягувати візит батьків з дітьми в клініку, починаючи з річного віку.

По-перше, дитину необхідно привчати в ігровій формі до людей в халатах, і до стоматологічних інструментів. Це значно зменшить їх страх при наступному візиті в більш дорослому віці.

По-друге, вже на етапі прорізування тимчасових зубів можна визначити наявність каріозних поразок, і своєчасно їх усунути.

По-третє, лікар в дитячій стоматології на підставі вивчення ситуації в порожнині рота - дасть необхідні рекомендації батькам в плані харчування і пальцевого масажу, які дозволять в майбутньому значно знизити ризик і ступінь прояву деформації зубних рядів. Відповідно - це значно прискорить і зменшить ступінь ортодонтичної корекції деяких можливих відхилень прикусу.

У нас працюють найкращі за відгуками на медичних форумах і багатьох рейтингах ортодонти Києва!

Приводьте своїх діток в наши клініки, і лікарі ортодонти стоматології Люмі-Дент стануть їм надійними друзями і помічниками в придбанні красивої сяючої усмішки!

Загальна Cтатистика послуг стоматологів ортодонтів стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, за 2017-2018 роки:

  2017  2018
Кількість консультацій 616 1070
Кількість встановлених брекет-систем за видами Металевих 25 217
Низькопрофільних металевих 59 132
Керамічних 14 91
Cапфірових (монокристалічних) 6 27
Damon-3 mx (металевих) самолігуючих 43 64
Damon3 clear (керамічних) самолігуючих 34 57
Лінгвальних (внутрішніх) 11 33
Кількість проведених корекцій 1098 3661
Дитячих пластинок 41 96
Елайнерів 24 213
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

  

Автор: Коржев Руслан, лікар ортодонт мережі клінік Люмі-Дент
 
Автор: Коржев Руслан
 
Відгуки про нас

3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest