8:00 - 22:00
ua

Лікарі Ортодонти в Києві
Безкоштовна консультація стоматолога

Дата публікації: 09.09.2016
Дата редагування: 17.10.2021
Дивіться відео з нашими ортодонтами
Зміст:
 • Лікар ортодонт в Києві
 • Поради - як вибрати хорошого ортодонта в Києві
 • Консультація лікаря ортодонта в Києві - технології
 • Навіщо потрібно виправлення прикусу ортодонтом?
 • Скільки коштує консультація ортодонта в Києві?
 • Ціна лікування у ортодонта для дорослих і дітей
 • Відгуки про кращих ортодонтів Києва
 • Чому в Люмі-Дент консультація хороших ортодонтів?

Лікар ортодонт в Києві

Виправлення прикусу зубів брекетами, капами, пластинками, у дітей і дорослих у ортодонта, дитяча стоматологія на масивах Оболонь, Осокорки, Позняки, Соломенка, поруч Русанівка, Березняки, Виноградар, Лівий берег і Правий.

Практично кожне місто України має багато дорослих і дітей (підлітків), які потребують консультації лікаря ортодонта, для виправлення прикусу брекетами і іншими технологіями стоматології.

Консультація хорошого дитячого ортодонта

У багатьох центрах дитячої стоматології є можливість потрапити до стоматолога ортодонта, на консультацію з вирівнювання зубів брекетами, капами і пластинками.

Тому правильний вибір професійної та прийнятною за вартістю послуги хорошого лікаря ортодонта в Києві досить складний.

Фото. До і після виправлення прикусу в дитячій ортодонтії Люмідент.

Ортодонт стоматолог виправлення прикусу Київ Люмі-Дент

Хороший лікар повинен мати високу кваліфікацію, досвід роботи, обов'язкові стажування в кращих зарубіжних центрах дитячої стоматології. Також хороші ортодонти повинні мати позитивні відгуки пацієнтів.

Важливе значення мають ціни ортодонта на перший візит і послуги корекції змикання зубів. Щоб недорого і якісно виправити нерівні зуби у дорослих і дітей (підлітків) - треба докласти чимало зусиль з пошуку кращого за якістю і ціною дорослого або дитячого ортодонта.

Також не останнє значення при виборі хорошого лікаря має наявність в дитячій стоматології власного відділення цифрової рентгенологічної діагностики.

На первинній консультації фахівцеві обов'язково необхідні дані рентгенівського обстеження пацієнта - панорамний знімок щелеп (ортопантомограма) або комп'ютерна томографія (КТ зубів), а дитячому лікарю ортодонту в Києві - також ТРГ знімок.

Для правильного планування лікування в дитячій стоматології - кожному юному пацієнту з неправильним прикусом, і його лікуючого ортодонта - необхідно обстеження, іменоване як телерентгенографія.

В результаті цього обстеження отримують знімок - телерентгенограму, яка допомагає дитячому ортодонту оцінити співвідношення розмірів щелепних кісток дитини між собою, і коректно спланувати основні вектори прикладання сили у майбутніх ортодонтичних апаратів і пристроїв.

Всі перераховані дослідження для консультації ортодонта стоматолога - ортопантомограму, комп'ютерну томограму, телерентгенограму - Ви зможете комфортно і недорого отримати при першому відвідуванні будь-яких з наших клінік стоматології, перед консультацією, на новітньому цифровому конусно-променевому томографі Vatech PHT-6500.

Фото. Обстеження на комп'ютерному томографі Vatech, перед консультацією ортодонта в Люмі-Дент.

Виправлення прикусу у дітей дорослих фото Київ Люмі-Дент

Поради - як вибрати хорошого ортодонта в Києві

Можемо дати Вам декілька порад - як бути впевненим у правильності вибору кращого ортодонта:

 • Хороший ортодонт стоматолог повинен мати великий стаж по встановленню брекет систем різних видів. Запитайте про наявність сертифікатів та відвідування стоматологом курсів по встановленню і використанню різних брекет систем;
 • Хороший ортодонт зобов'язаний володіти всіма сучасними технологіями стоматології в цій сфері, такими як вирівнювання зубів без брекетів прозорими капами Easy Align, Invisalign. Це сучасні і дуже естетичні технології в лікуванні прикусу. Капи дорожчі по вартості виправлення прикусу брекетами у дітей і дорослих, але зате лікар нічого не буде клеїти Вам на зуби. Переносимість таких кап на зубах набагато легка. Зовнішній вигляд усмішки абсолютно не страждає, як і догляд за порожниною рота, і вимова. Про ці технології, що використовуються стоматологами ортодонтами клінік стоматології Люмі-Дент, можна прочитати в розділі елайнери.
 • На консультації хороший дитячий ортодонт не повинен мотивувати Вас тільки на найдорожчу систему лікування. Кращий ортодонт в Києві повинен враховувати Ваші матеріальні можливості, пропонуючи Вам краще співвідношення ціна - якість;
 • Кращий ортодонт зобов'язаний Вас попередити, що на етапі, коли всі зуби вже поставлені в правильне положення - Ваші відвідування стоматології і робота не закінчуються. Після зняття брекетів, прозорих кап або ортодонтичних пластинок - хороший ортодонт стоматолог обов'язково повинен виготовити і встановити знімний або незнімний ретейнер - пристрій, який буде утримувати зуби в новому положенні, і не давати їм відсунутися назад в колишнє розташування. На жаль, якщо лікар ортодонт не поставить ретейнер - таке трапляється практично у всіх випадках корекції неправильного змикання.
 • Не пошкодуйте часу почитати відгуки про ортодонта в Києві і клініки стоматології на незалежних стоматологічних порталах.
 • Обов'язково поцікавтеся прикладами робіт лікаря ортодонта. В поважаючих себе і маючих хорошу репутацію клініках стоматології - на їх сайті є розділ фото робіт стоматологів ортодонтів до і після лікування. Також в кліниці зобов'язані за Вашою вимогою надати всі сертифікати і фотографії прикладів робіт стоматолога ортодонта.

Фото до і після виправлення прикусу в стоматології Люмі-Дент.

Хороший дитячий Ортодонт стоматолог Київ Люмідент

Консультація лікаря ортодонта в Києві - технології

Мережа клінік стоматології Люмі-Дент пропонує недорого наступні види методик вирівнювання зубів у дітей (підлітків) і дорослих:

 • Знімні апарати-ортодонтичні пластинки;
 • Брекет системи;
 • Коригуючі капи Easy Align - ефективне вирівнювання зубів без брекетів;
 • Коригуючі капи Інвізілайн - за технологією аналогічні Easy Align;
 • Знімні трейнери.
Красива усмішка - це не тільки запорука відмінного здоров'я, а й кар'єри, гідної самооцінки, уваги, поваги оточуючих.

У нас Ви можете знайти хорошого лікаря стоматолога ортодонта - фахівця з вирівнювання зубів.

Фото. До і після вирівнювання зубів.

Хороший дитячий Ортодонт стоматолог Київ Люмідент

Правильний прикус, гарна усмішка - це одна з основ щасливого особистого життя. Раніше існувала думка, що неправильне і нерівне положення зубів можна виправити недорого тільки в молодому віці.

Сьогодні технології стоматологів ортодонтів в сучасних центрах стоматології, навіть в самих занедбаних випадках, дозволяють провести швидке і якісне виправлення прикусу у дорослих і дітей.

Скільки коштує консультація ортодонта в Києві?

Консультація лікаря ортодонта в стоматології Люмі-Дент по вирівнюванню зубів безкоштовна!

Ціна лікування у ортодонта для дорослих і дітей

Ціни послуг кращого, гарного дорослого і дитячого лікаря ортодонта на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - в дитячій ортодонтії Люмі-Дент доступні всім.

Ви можете побачити вартість послуг ортодонтів в розділі "Стоматологія ціни". Ціна послуг в стоматології ЛюміДент актуальна на 2021 рік.

Приклад роботи лікаря ортодонта Коваленко А.О.

Ортодонт стоматолог дитячий лікар виправлення прикусу Київ Люмі Дент

Відгуки про кращих ортодонтів Києва

Текстові та відео відгуки відвідувачів про стоматологів мережі клінік стоматології Люмі-Дент доступні на сторінці "Відгуки стоматології".

Так як текстовим відгуками зараз довіряють мало - ми записали багато відео відгуків про ортодонтів наших реальних пацієнтів.

У відгуках пацієнти діляться думкою про клініки стоматології Люмі-Дент і наших хороших ортодонтів, дитячих і дорослих.

Чому в Люмі-Дент консультація хороших ортодонтів?

Кращі ортодонти проходять досить довгу спеціалізацію по виправленню прикусу після закінчення медичного університету.

Робота з дітьми також вимагає від ортодонта тривалої підготовки по психології дитячого віку.

Хороші ортодонти - фахівці з виправлення неправильного прикусу, що працюють в наших клініках - тривалий час проводять на курсах, практикумах, семінарах в Україні, і за її межами.

Стоматологи ортодонти вивчають багато іноземної літератури, щоб бути в курсі найновіших ортодонтичних технологій щодо виправлення неправильного прикусу.

Наші лікарі стоматологи багато часу проводять в консиліумах з фахівцями інших напрямків стоматології та лор лікарями, по кожному конкретному випадку.

Адже будь-яке порушення прикусу зубів - це поєднана проблема, яка потребує уваги та втручання лікарів стоматологів інших спеціалізацій - терапевтів, хірургів, ортопедів, гнатологів, остеопатів, рентгенологів.

Ортодонт лікар стоматолог фото Люмі-Дент

Саме така комплексна методика дає нашій команді можливість виробити індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, і виправити практично будь-який неправильний прикус з мінімальними зусиллями і витратами часу, при цьому завдаючи мінімум незручностей нашим шановним пацієнтам.

Наші дитячі лікарі стоматологи не рекомендують затягувати візит батьків з дітьми (підлітками) в клініку, починаючи з річного віку.

 • По-перше, дитину (підлітка) необхідно привчати в ігровій формі до людей в халатах, і до стоматологічних інструментів. Це значно зменшить їх страх при наступній консультації ортодонта в більш дорослому віці.
 • По-друге, вже на етапі прорізування тимчасових зубів можна визначити наявність каріозних поразок, і своєчасно їх усунути.
 • По-третє, лікар в дитячій стоматології на підставі вивчення ситуації в порожнині рота - дасть необхідні рекомендації батькам в плані харчування і пальцевого масажу, які дозволять в майбутньому значно знизити ризик і ступінь прояву деформації зубних рядів.

Відповідно - це значно прискорить і зменшить ступінь ортодонтичної корекції деяких можливих відхилень у майбутньому.

У нас працюють найкращі за відгуками на медичних форумах і багатьом рейтингам 9 хороших ортодонтів в Києві!

Приводьте своїх дітей (дитину, підлітків) в наші клініки, і хороші лікарі стоматології Люмі-Дент стануть їм надійними друзями і помічниками, в набутті красивої сліпучої усмішки!

Записатися на прийом до дитячого ортодонта можна прямо на цій сторінці, вікно запису праворуч.

Загальна статистика послуг стоматологів ортодонтів стоматологічних клінік дорослої і дитячої стоматології Люмі-Дент на Правом березі, Лівому березі, на масиві Оболонь, Осокорки, Позняки, Харківський, Березняки, Русанівка, Лівобережна, Дарниця, Виноградар, Поділ, за 2019-2020 роки:

  2019  2020
Кількість консультацій 616 1070
Кількість встановлених брекет-систем за видами Металевих 25 217
Низькопрофільних металевих 59 132
Керамічних 14 91
Cапфірових (монокристалічних) 6 27
Damon-3 mx (металевих) самолігуючих 43 64
Damon3 clear (керамічних) самолігуючих 34 57
Лінгвальних (внутрішніх) 11 33
Кількість проведених корекцій 1098 3661
Дитячих пластинок 41 96
Елайнерів 24 213

 

Таблиця розрахунку цін встановлення брекет-систем.

Види брекет систем ціна Люмі-Дент

Ціна встановлення брекетів Київ Люмі-Дент

Встановлення брекет-системи ціна Київ ЛюміДент

Брекет-системи Повна вартість всіх етапів
встановлення брекет-систем,
в гривнях
Металеві 3М (Акція) 32 568
Металеві, низькопрофільні 3М 35 390
Керамічні 52 768
Самолігуючі металеві Damon Q 56 088
Монокристалічні (сапфірові) 57 768
Самолігуючі керамічні Damon Clear 70 088
Лінгвальні (внутрішні) 97 358

 

Запишіться на безкоштовну консультацію щодо виправлення прикусу до ортодонта Люмі-Дент!

 
Ціни послуг ортодонта в Києві
Отримання контрольних моделей та планування лікування елайнерами Easy Align 5320 грн
Низькопрофільна брекет-система металева 10410 грн
Гіпоалергенна брекет-система металева 11250 грн
Самолігуюча (безлігатурна) металева брекет-система 18199 грн
Самолігуюча (безлігатурна) керамічна брекет-система 25199 грн
Брекет-система Damon-3 mx (металева) самолігуюча 19699 грн
Встановлення брекет-системи Damon Q (металевої) самолігуючої 19699 грн
Брекет-система Damon 3 clear (керамічна) самолігуюча 26699 грн
Професійна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 30 листопада!
1199 грн
Консультація та підготовка батьків та дитини до стоматологічного лікування 250 грн
Коррекція лікування у ортодонта (1 щелепа) от 200 до 470 грн
Елайнер (капа для вирівнювання зубів) от 13280 до 60800 грн
Ортопантомограма (панорамний знімок зубів) 290 грн
Брекет-система металева 8999 грн
Брекет-система керамічна 19099 грн
Сапфірова брекет-система 21599 грн
Лінгвальна (внутрішня) брекет-система 32999 грн
Незнімний ортодонтичний ретейнер 830 грн
Знімна ортодонтична пластинка 4040 грн
Ортодонтичний трейнер 4430 грн
Ці послуги в наших клініках надають
4 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію