6076

Болить зуб - чим зняти зубний біль?
Таблетки від зубного болю

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Надання швидкої допомоги
290 грн
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година)
2640 грн
Інструментальна та медикаментозна обробка 1-го кореневого каналу (ендомотор)
650 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб)
от 430 грн
Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Стоматолог терапевт Київ - Павленко Тетяна Дмитрівна
Павленко Тетяна Дмитрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог терапевт Київ – Дробот Людмила Олександрівна
Дробот Людмила Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог терапевт Київ - лікар Крижановська Юлія Ігорівна
Крижановська Юлія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Cтоматолог-терапевт Київ - Курочкін Сергій Ігорович
Курочкін Сергій Ігорович
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

 

БОЛИТЬ ЗУБ - ЩО РОБИТИ?

Сильний зубний біль здатний порушити всі плани, зіпсувати самопочуття, настрій. Тому, якщо ниє і болить зуб, карієс запущений - слід знати ефективні знеболюючі засоби, що дозволяють швидко зняти цю проблему в домашніх або польових умовах.

Таблетки від зубного болю

Коли ниють або болять зуби – не варто терпіти, так як такі страждання завдають серйозної шкоди Вашому організму. Швидко зняти в домашніх умовах ниючий біль в зубі дозволять ефективні засоби, які надають знеболюючу дію.

Як прибрати і чим зняти гострий зубний біль?

Позбутися від болю в зубі при карієсі здатні 2 види ефективних знеболюючих таблеток:

  1. Анальгетики (найчастіше застосовують таблетки анальгін, солпадеін, темпалгін, кетанов) – гальмують діяльність больових центрів.
  2. Нестероїдні протизапальні засоби (найбільш поширені таблетки ібупрофен, денебол) – зупиняють запальні явища, що призводить до знеболюючого ефекту при зубному болю.

Прийом знеболюючих таблеток від гострого зубного болю в домашніх умовах - лише тимчасовий захід, що дозволяє швидко прибрати хворобливі прояви тільки на деякий час. Знеболюючі таблетки не здатні позбутися причини.

Не варто заспокоювати себе тим, що хворобливість виникла випадково. При карієсі зуби болять через наявність порожнини та інфекції, позбутися яких допоможе тільки лікар стоматолог в спеціалізованій клініці.

Як швидко прибрати сильний біль в зубі?

У багатьох людей старшого покоління стоматологічне крісло часто асоціюється з сильним хвилюванням. Але все це залишилося в минулому. Сучасні технології та анестезуючі засоби останнього покоління дозволяють вирішити всі проблеми абсолютно безболісно.

Тому, якщо болять зуби - не варто відкладати візит до лікаря - слід відвідати стоматолога в клініці Люмі-Дент в Києві. Кожен день намагань позбутися проблеми знеболюючими засобами в домашніх умовах - призведе до того, що тканини більше зруйнуються і Ваше лікування обійдеться значно дорожче.

До того ж значно запущений карієс загрожує не тільки видаленням у хірурга, але також несе серйозну небезпеку для Вашого життя. Гнійний процес поступово поширюється нижче в шийну область, потім до серця, що може стати причиною смерті.

Зубний біль болить зуб фото Люмі-Дент

Чому болить зуб?

Цей симптом здатні викликати:

  • гіперестезія;
  • травматичний перелом;
  • карієс зуба;
  • пульпіт;
  • періодонтит;
  • періостит;
  • перикоронарит.

Гіперстезія

Гіперстезія – так називають надмірну чутливість, що виникає при клиновидних дефектах, оголенні шийок, значному стирання емалі, травмі. Вона виявляє себе больовими проявами при впливі подразників, прийомі їжі.

При гіперестезії на тканини наносять спеціальні лаки, що містять фтор або з'єднання кальцію. Ліки насичують емаль і дентин мінеральними елементами і утворюють захисну плівку. Ця плівка має нейтралізуючу дію несприятливих факторів (больових реагентів, температурних перепадів, інших хімічних і фізичних реагентів).

Травматичний перелом

При травмі найчастіше відколюється частина коронки з оголенням нерва, при цьому хворобливі відчуття стають постійними. Вони стають відчутніше під час прийняття їжі, а також при впливі різних подразників.

У цій ситуації необхідний терміновий візит до стоматолога. Роблять рентгенологічний знімок, далі на основі отриманої інформації підбирають оптимальний метод терапії. Якщо відкол зубної коронки невеликий, з невеликим відкриттям пульпи - можлива консервативна терапія зі збереженням зубного нерва. У разі значного перелому необхідно провести санацію кореневого каналу з наступним його пломбуванням лікувальними пастами.

Карієс

Як прибрати зубний біль

Карієс є найпоширенішим стоматологічним захворюванням. При відсутності медичної допомоги він здатний значно зруйнувати тканини.

Під час карієсу зуб болить або ниє зазвичай періодично, коли в його порожнину проникає їжа або впливає висока або низька температура. Після усунення дратівливих факторів описані скарги зникають.

Щоб вилікувати карієс, лікар очищає каріозний очаг і встановлює пломбу, виготовлену із сучасних високоякісних матеріалів.

Пульпіт

Пульпіт супроводжується вираженим гострим сильним зубним болем, що виникає без причини. Чим довше триває запальний процес, тим тривалішим є больовий напад.

На початкових стадіях пульпіту - зуб болить кілька секунд, після - швидко больовий напад зникає. У запущених випадках пульпіту хворобливість перетворюється на постійну і поширюється по всіх ділянках трійчастого нерва, особливо нестерпною вона стає вночі. Викликати подібні моменти здатні їжа, механічні та хімічні реагенти.

Без лікування гострий пульпіт трансформується в хронічний. Ниючі болі в зубі послаблюються і виникають при механічних і температурних подразників, особливо коли вдихається холодне повітря.

Стоматолог спочатку видаляє з кореневих каналів уражені нервово-судинні структури, а потім пломбує канали та порожнину спеціальними матеріалами.

Періодонтит

При періодонтит зуб болить або ниє після натискання на нього. На інтенсивність больових відчуттів впливає стадія запалення.

Відомо 2 форми періодонтиту: гостра і хронічна. Протягом першої форми гострого періодонтиту людина відчуває значні неприємні переживання, особливо під час накусування їжі.

Можливе збільшення лімфатичних вузлів, розташованих в області шиї. Під час хронічного періодонтиту неприємні відчуття не такі виражені, а іноді зовсім відсутні.

При періодонтиті зазвичай стоматолог очищає кореневі канали від пошкоджених нервів і судин, після чого впливає на очаг запалення спеціальними препаратами, після встановлює пломбувальний матеріал.

Іноді вдаються до хірургічного лікування – проводять кістектомію. Під час операції розрізають ясна, потім очищають пошкоджені ділянки твердих тканин. Потім налагоджують шви, які знімають через тиждень.

Періостит

Періостит, більш відомий як флюс, призводить до гнійних накопичень в яснах внаслідок запальних явищ, які швидко поширюються. Під час цього захворювання біль в зубі сильна і пульсуюча.

Крім неї, при періоститі з'являються інші неприємні симптоми: щока відчутно опухає (флюс), завдаючи істотної шкоди зовнішньому вигляду, підвищується температура.

При періоститі слід звернутися до лікаря негайно. До відвідування лікаря полегшити страждання допоможуть таблетки від сильного зубного болю і полоскання рота народними засобами - відварами трав (наприклад, ромашки).

Зазвичай пігулок і полоскання народними засобами вистачає для часткового знеболювання, використовувати антибіотики можна тільки за призначенням лікаря.

Стоматолог розкриє і промиє гнійник, накладе на нього дренаж. Протягом декількох днів пацієнт ретельно полоще ротову порожнину, щоб видалити ексудат. Потім лікар розкриває і лікує канали.

Якщо лікування не дає результатів, проводять видалення, після чого розкривають гнійник.

Перикоронарит

Перикоронаритом називають стоматологічне захворювання, при якому опухають ясна навколо "вісімки", через що виникають больові відчуття. Появу перикоронарита провокують харчові залишки, які проникають під слизовий капюшон, згодом розкладаються.

При перикоронариті стоматолог відрізає капюшон, після промиває порожнину особливими розчинами ліків, які надають антибактеріальну дію. За показаннями «вісімку» видаляють.

У нас є відповідь - як ефективно прибрати (вгамувати) зубний біль. Знеболюючі таблетки допоможуть лише на час, але не приберуть причину.

Якщо у Вас болять зуби, карієс – на допомогу прийдуть фахівці клінік стоматології «Люмі-Дент» в Києві. Зв'язатися з нами можна, зателефонувавши за номером (044) 383 22 88.

Більше інформації можете прочитати у Вікіпедії.

Ціни на деякі послуги, що надаються в клініках Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - при наданні стоматологічної швидкої допомоги:

Найменування послуги Ціна, гривень
Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний) 170
КТ сегмента (50*50мм) 370
Комп`ютерна анестезія STA 350
Діагностика захворювань під мікроскопом (1 зуб) 350
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) від 430
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Пломбування 1 канала гарячей гуттаперчей (3D обтурація) 870
Надання швидкої допомоги 290
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

← Повернутися до списку статей

4 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!