1578

Знімні зубні протези

Ціни на послуги
Виготовлення часткового знімного акрилового протеза
6450 грн
Виготовлення повного знімного акрилового протеза
12410 грн
Виготовлення знімного протезу з нейлоновим базисом
7450 грн
Бюгельний протез з кламерною фіксацією
7430 грн
Бюгельний протез із замковою фіксацією
11480 грн
Дивитися відео

Знімне протезування зубів

Сьогодні ми вже перестали боятися знімного протезування зубів покривними протезами при відсутності великої кількості зубів.

Сучасні знімні зубні протези (на присосках) нового покоління - легкі і міцні, недорогі за вартістю. Ці вставні щелепи не вимагають регулярного вилучення з рота.

Знімні зубні протези на присосках є досить поширеним видом протезування при відсутності великої кількості зубів, практично без протипоказань і прийнятними за ціною.

У побуті їх називають зубними протезами на присосках, у зв'язку з тим, що вони ніби присмоктуються до альвеолярного відростка верхньої або нижньої щелепи. Насправді у повних знімних протезів спеціальних присосок немає, а такий ефект викликає клапан, що замикає, який утворює край конструкції на кордоні перехідної складки слизової оболонки порожнини рота.

При одяганні повного знімного протезу - натискають на нього - слина слизової оболонки і край протеза створюють клапан з негативним тиском, який і утримує штучні зуби як би на присосках.

Відгуки протезування зубів покривними протезами на присосках підтверджують їх альтернативу при відсутності умов для установки імплантів, а також при дуже обмеженому фінансовому бюджеті клієнта.

Протезування знімними протезами

Повне знімне протезування

До сучасного знімного протезування зубів відносяться пластинкові (пластмасові та нейлонові), і бюгельні конструкції.

Існує розподіл таких конструкцій на мікропротези, часткові, повні. У нашій клініці висококваліфіковані фахівці, незалежно від того - потрібна повна або часткова - запропонують Вам кілька варіантів вставних щелеп, які будуть в першу чергу відрізнятися матеріалом виготовлення конструкції - акрилу або нейлону.

Пластинкові знімні зубні протези


Виготовляються при значній часткової або повної адентії. Передають жувальне навантаження на ясна альвеолярного відростка, і прикріплюються до решти коронкам за допомогою спеціальних кламерів, які виконують тільки утримуючу функцію.

Є два основних види цих конструкцій:

  • Пластмасові (див. фото)
  • Нейлонові
Знімне протезування зубів Київ

Пластмасові

Виготовляються зі спеціальної пластмаси (базис), в який вставляються стандартні пластмасові зубчики, спеціально підібрані за формою і кольором. Мають хорошу естетику. Утримуються в роті за допомогою кламерів, або за допомогою адгезії до слизової оболонки порожнини рота (при беззубій щелепі). В даний час широко практикується прикріплення вставних щелеп за допомогою імплантатів.

Нейлонові протези Люмі-Дент

Нейлонові

Не вимагають обточування сусідніх зубчиків (див. Фото). В цьому випадку біосумісність ідеальна. Нейлонові конструкції володіють гнучкістю і міцністю, дуже маленькою вагою за рахунок відсутності металу. Перегляньте відгуки на нейлонові зубні конструкції нового покоління, і Ви переконаєтеся, що вони дуже комфортні і чудово виглядають.

Ціна Нижньої та Верхньої щелеп 

Ціни на вставні щелепи в наших клініках Люмі-Дент в Києві Вас приємно здивують. Вартість штучних нижніх і верхніх щелеп можна побачити вгорі цієї сторінки, а також на сторінці "Ціни".

Бюгельні протези приклад

Бюгельний зубний протез (див. фото) використовується з застосуванням опори на власні зуби і ясна. Ці вироби бувають з кламерами і з замками. У першому варіанті бюгельний протез утримується за допомогою спеціальних гачків, щільно охоплюють зуб, без шкоди для емалі. Другий варіант передбачає наявність замків, це жорстке майже нерухоме кріплення. На сайті клінік Люмі-Дент в Києві Ви можете ознайомитися з відгуками і вартістю на них. Ціна на бюгельне конструкцію залежить від типу кріплення і величини протезованих ділянки. Вартість можна побачити на сторінці "Ціни".

 
Також рекомендуємо Вам серйозно розглянути послугу сучасної зубної імплантації.
 
На сьогоднішній день установка імплантів серйозно потіснила знімне протезування зубів через те, що коронки на зубних імплантатах відмінно тримаються, хороші при естетиці, їх не треба знімати для регулярної гігієни порожнини рота. Інформацію про імплантацію можете подивитися у відео на цій сторінці, або у відповідному розділі сайту.
 
Наші клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - пропонує найвигіднішу вартість на установку імплантів, безкоштовні консультацію і комп'ютерну томографію зубо-щелепної області. Кращої альтернативи даної пропозиції в Києві не існує.

3 голосов, оценка: 4.7 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!