834

Шинування зубів

Ціни на послуги
Шинування зубного ряду (1 зуб)
790 грн
Цю послугу у наших клініках надають
Малашенко Людмила Андріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Лебедева Евгения Ивановна - Люми-Дент Киев
Лєбєдєва Євгенія Іванівна
Лікар стоматолог-терапевт
Крижановська Юлія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Сімрок Ксенія Тарасівна
Лікар стоматолог-терапевт
Маслов Максим Олександрович
Лікар стоматолог-терапевт
Слабоспицький Сергій В'ячеславович
ЛІкар стоматолог-терапевт
Докутіна Ольга Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Нагирна Юлия Михайловна - Люми-Дент Киев
Нагірна Юлія Михайлівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Цыпко Зоя Валерьевна - Люми-Дент Киев
Ципко Зоя Валеріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Новицкий Вадим Валерьевич - Люми-Дент Киев
Новицький Вадим Валерійович
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт Якимчук Ирина Владимировна - Люми-Дент Киев
Якимчук Ірина Володимирівна
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

Шинування зубів (зміцнення)

Це один з популярних і недорогих за ціною методів з'єднання хитаються зубчиків між собою, що знижує їх рухливість, має відмінні відгуки, і дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Шинування зубів Київ

Ціна на шинування зубів (зміцнення) значно дешевше подальшої імплантації, в разі їх випадання або видалення внаслідок розхитування. Основне показання до з'єднання їх між собою – виражена рухливість різного ступеня.

Шинування зубів, відгуки про яке, до речі, виключно позитивні, також використовується для попередження рецидиву запалення околозубних тканин при наявності хронічного пародонтиту, що веде до розсмоктуванню кісткових стінок, які утримують зубні коріння в щелепи.

Шинування зубів верхньої щелепи Київ фото

Вартість процедури залежить від того, чи використовуються знімні або незнімні шини.

Знімні шини мають меншу ціну в порівнянні з незнімними, але мають також більше недоліків.

Знімні шини встановлюються при відсутності декількох зубчиків. Вони забезпечують хороші умови для гігієни порожнини рота і зручного проведення якісного стоматологічного лікування. Найчастіше в ролі знімних шин виступають литі конструкції з відростками, як на бюгельних протезах. Вони одягаються на зубчики без фіксації на цемент, і повинні зніматися щодня для проведення гігієнічних процедур. Досить часто і сам бюгельний протез виступає в ролі такої шини.

Шинування зубів Київ фото картинки

Для знімного шинування останнім часом стали активно застосовувати прозорі пластикові капи, які можна виготовити за невисокою ціною в нашій цифрової лабораторії.

Переваги таких кап для відновлення і зміцнення зубів і ясен:

Зміцнення зубів Київ фото картинки
 • Низька ціна.
 • Швидке виготовлення.
 • Висока естетика.
 • Не треба допрацьовувати зуби під неї.
 • Така капа може також служити для домашнього відбілювання і зміцнення зубної емалі.

Перевага незнімного шинування зубів

Це більш надійне і якісне зміцнення зубчиків між собою, що дає більш довготривалі результати. До того ж незнімні шини мають відмінну естетику - їх не видно при усмішці і розмові.

Також слід зазначити, що незнімні шини набагато комфортніші для клієнтів. Їх не треба знімати, вони не порушують мову. Звикання до таких конструкцій відбувається дуже швидко.

До вибору методу шинування зубів необхідно підходити комплексно, детально вивчивши причини і хід розвитку захворювання, яке призвело до їх рухливості.

Шина на зубах

Перед шинуванням обов'язково проведення рентгенологічного обстеження, що дає інформацію про стан околозубних тканин, характер і величину відсутності кісткової стінки навколо коренів, наявності зубоясенних кишень, їх глибину, присутності запальних процесів на верхівці рухомих зубів.

Найчастіше роблять панорамний знімок зубів (ортопантомограму) та КТ (комп'ютерну томограму). Ці дослідження можливо виконати в будь-якій нашій клініці на сучасних цифрових комп'ютерних томографах Vatech PHT-6500.

Позитивні ефекти зміцнення зубів і ясен біля них:

 • Зменшення зубної рухливості. Продовження терміну їх служби.
 • Перерозподіл жувального навантаження. В результаті більш потужне навантаження несуть на собі зуби, що міцно тримаються, тим самим розвантажуючи найбільш уражені, що призводить до відновленню їх функцію. Чим більше здорових зубів будуть включені в шину, тим більш вираженою буде розвантаження рухливих.
 • Невисока ціна на послугу.

Також для ефективного відновлення та зміцнення зубів і ясен в наших клініках використовуються інші процедури:

 1. Гігієнічна чистка зубів - дозволяє усунути наддесневой і під'ясенний зубний камінь, що позитивно відбивається на зменшенні розмноження інфекції в ясенних кишенях, і призводить до зменшення запалення і розсмоктування кісткових стінок біля коренів.
 2. Вектор терапія - німецька технологія, що дозволяє провести максимальну очистку ясенних кишень, і відновити відновлювальні процеси в цій галузі.
 3. Плазмоліфтінг ясен - ін'єкції власної сироватки крові пацієнтів. Призводить до значного відновлення навколозубних тканин, і зменшення рухливості.
Тільки такий комплексний підхід дозволяє значно скоротити, зупинити, і навіть повністю прибрати зубну рухливість. Звертайтеся в наші клініки в Києві, ми знаємо - як Вам допомогти!
Приклади робіт лікарів клінік Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:
Шинування зубів Київ фото картинки Зміцнення зубів Київ фото картинки

2 голосов, оценка: 4.5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!