8:00 - 21:00
ua

Відгуки Про Стоматологію [Люмі-Дент] В Києві

Показати ще

Відгуки отримані поштою
Надіслати повідомлення
Валентина22.01.2022
У цій клініці можна вирішити найскладніші стоматологічні проблеми. Подобається ясність та чіткість консультацій, прозорість в оплаті послуг. Дякую за високий професіоналізм Зраєвському Андрію Руслановичу!
Чернобаева Ю.Н.28.12.2021
Данную клинику выбрала исключительно по отзывам в интернете, 99% из которых были положительные, изначально не поверила что так бывает..С первого визита в клинику стало понятно, что бывает)). Рада, что доверила лечение зубов своё и дочери Шаповаловой Ирине Владимировне!!не знала, что можно так позитивно и комфортно лечить зубы!!прекрасный врач, человек, профессионал с большой буквы!! Так же, хотелось бы отметить хирурга с ЗОЛОТЫМИ руками-Мастерова Дмитрия Васильевича:была проделана непростая работа -3 операции:по имплантации и пластике десны, все операции прошли более чем успешно,с данным доктором на протяжении всего лечения было спокойно и надёжно,его внимательное и ответственное отношение к пациенту дорогого стоит!!! И не могу не отметить отличную работу стоматолога-ортопеда Яковишена Валентина Николаевича-чётко, профессионально и в позитивном ключе!!!С уверенностью могу сказать, что вышеуказанные врачи-гордость клиники (отделение на Анны Ахматовой), редко где встретишь людей с таким высоким уровнем мастерства влюблённых в свою профессию!! И отдельная благодарность директору клиники Татьяне Витальевне которая не на словах, а на деле решает быстро и оперативно все возникающее нюансы в работе клиники. Так же отдельное спасибо ассистентам докторов-умнички!!!!
Олена01.12.2021
У професії лікаря в ідеалі мають поєднуватися професіоналізм та найкращі людські якості. Саме тоді, коли ми зустрічаємо такий тандем, ми говоримо - це лікар від Бога. Як тільки лікар почав коментувати мій знімок, я зрозуміла, що це справжній професіонал, і я цілком можу йому довіряти. Як лікар готує пацієнта, як він спілкується зі своїми ассистентами – все в комплексі має значення. Приємно, коли в кабінеті панує спокійна, шаноблива атмосфера. Усі маніпуляції з видалення зуба із гострим запальним процесом пройшли швидко, впевнено, чітко, якісно. Величезна подяка докторові Гнипу Віталію Володимировичу та його ассистентам.
Катерина Гусейнова30.11.2021
Лебедева Евгения Ивановна, спасибо Вам огромное за все, что Вы делаете для меня и моей семьи на протяжении многих лет. Вы не только супер профессионал своего дела, вы еще и очень чуткий и заботливый врач. Помните, переживаете и боретесь за каждый зуб. Благодарим Вас за доброе сердце и бесценный труд! Примите самые наилучшие пожелания!
Показати ще
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваш телефон
Оцініть нашу роботу

 

Відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві 

Компанія Люмі-Дент зайняла 1 місце в незалежному рейтингу кращих стоматологій Києва "Народний бренд 2020".

Стоматологія Відгуки Київ Народный бренд 2020

Тут можна побачити відгуки відвідувачів про наші стоматологічні клініки, про фахівців клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, Солом'янка.

Відгуки про хороших стоматологів реальні, люди охоче давали оцінки. Приєднуйтесь до великої команди пацієнтів Люмі-Дент, і незабаром Ваш коментар буде опубліковано на сайті.

Скажемо відверто – про стоматологічні клініки частіше зауваження відправляють люди, яким не сподобалася якість роботи лікаря, є нарікання до сервісу в відвіданому закладі. Задоволені відвідувачі навряд чи самостійно стануть шукати час, місце, можливість залишити позитивний відгук хорошому стоматологу.

Ми чудово розуміємо, що рівень довіри людей до текстових оцінок на сайті стоматологічного центру вкрай невеликий, адже коментарі можуть створювати самостійно їх власники.

Тому колектив прийняв рішення змінити політику щодо зауважень та пропозицій.

По-перше, ми активно пропонуємо задоволеним пацієнтам залишати відгуки, при їх бажанні.

По-друге, рекомендуємо залишати відеовідгуки, де видно людину. Визнана думка – відео володіють великою довірою у потенційних клієнтів.

Додатково – думки пацієнтів про лікарів Люмі-Дент на інших порталах легко можна побачити в Інтернеті.

ХОРОШІ СТОМАТОЛОГИ ВІДГУКИ ТАБЛИЦЯ

Нижче пропонуємо таблицю коментарів про нашу клініку, з розбивкою по їх кількості і якості, на кожному з порталів. Ситуація надана станом на 01.12.2020

Даємо посилання на найбільші портали.

Портал Позитивні Негативні
Наш Сайт 222 -
medcentre.com.ua 240 3
kakfirma.com 100 3
Zoon 255 9
101stomatolog.com.ua 450 6
tvoi.kiev.ua 12 -
hnb.com.ua 30 -
kiev.stomatologija.su 43 -
lumi-dent.103.ua 903 28
dentist-club.com.ua 9 -
Google Позняки 1387 67
Google Оболонь 675 20
mydentist.ua 513 6
pokupon.ua 1564 -
2gis 258 -
otzyvua.net 535 23
отзывы.укр 184 -
20.ua 1276 36

Декілька слів – як правильно скласти свою рецензію про нашу роботу. Якщо хочете надіслати відеовідгук – просимо писати електронною поштою, при цьому розмір файлу не повинен перевищувати 25 МВ.

Якщо хочете відправити текст – прохання писати по суті, конкретно вказуючи – що сподобалося, що вважаєте за необхідне покращити. Письмові оцінки можна відправити на цій сторінці.

У нашому місті багато стоматологічних закладів, для правильного вирішення потенційного споживача – необхідно показувати реальні рецензії людей, і конструктивно реагувати на їхні зауваження. Можете бути впевнені, що наша команда завжди з великою увагою реагуватиме на кожну думку відвідувачів.

Відгуки про стоматологічні клініки  в Києві - мають величезне значення для майбутніх відвідувачів

Відгуки по хорошим стоматологам допомагають бачити з боку переваги і недоліки, оперативно їх враховувати, для поліпшення рівня надання лікарями клініки допомоги та рівня сервісу для наших шановних клієнтів.

Заздалегідь дякуємо Вам за кожен відгук стоматологій Люмі-Дент в Києві в Солом'янському районі, на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві!

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Автор: Дудко Тетяна Віталіївна, головний лікар мережі клінік стоматології Люмі-Дент.

Автор: Дудко Тетяна

Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію