На цій сторінці можна побачити список відгуків стоматологічної клініки Люмі-Дент в Києві. Думки відвідувачів про наших стоматологів реальні, люди охоче давали оцінки, тому що їм подобається наша клініка. Приєднуйтесь до великої команди пацієнтів Люмі-Дент, і скоро Ваші стоматологія відгуки будуть опубліковані на сайті.

Будемо відверті - про стоматологічні клініки Києва найчастіше зауваження пишуть ті люди, яким щось не сподобалося в якості роботи стоматолога, або є нарікання щодо рівня сервісу в подібних закладах, які вони відвідали. Задоволені відвідувачі навряд чи самостійно стануть шукати час, місце і можливість, щоб залишити хороший відгук про стоматолога.

Більш того - ми прекрасно розуміємо, що рівень довіри людей до текстових оцінок на сайті клініки украй невеликий, так як по суті такі коментарі у себе на сайті можуть писати самі власники стоматологічних клінік, що найчастіше саме так і робиться в більшості стоматологій Києва.

Саме тому наш колектив прийняв рішення змінити свою політику щодо зауважень та пропозицій.

По-перше, наші стоматологи пропонують задоволеним пацієнтам залишати відгуки про нашу клініку, якщо їм є що написати про переваги нашого закладу.

По-друге, ми пропонуємо залишати не текстові, а відео відгуки, на яких видно людину.

До того ж - оцінки наших пацієнтів на інших порталах Ви легко можете побачити в Інтернеті.

Нижче Ви можете побачити таблицю з відгуками нашої клініки, з розбивкою по їх кількості і якості, по кожному з порталів. Ситуація надана станом на 13.06.2017

Назва порталу К-ть позитивних  К-ть негативних  Загальна к-ть   
5* 4* 3* 2* 1*
Facebook 42 1 43 42 - - 1 -
Сайт Люмі-Дент 38 - 38 37 1 - - -
medcentre.com.ua 34 1 35 33 1 1 - -
kakfirma.com 6 2 8 6 - - 1 1
zoon.com.ua 67 4 71 64 3 1 - 3
101stomatolog.com.ua 14 2 16 14 - - - 2
mydentalnet.com 10 - 10 10 - - - -
http://tvoi.kiev.ua 10 - 10 10 - - - -
http://hnb.com.ua 22 - 22 22 - - - -
http://kiev.stomatologija.su 7 - 7 2 - - - -
lumi-dent.103.ua 5 - 5 - - - - -
http://dentist-club.com.ua 7 - 7 - - - - -
Google + 49 6 55 45 4 - - 6
mydentist.ua 62 5 67 62 1 1 2 1

Декілька слів - як правильно скласти свою пропозицію або зауваження про стоматологію Люмі-Дент. Якщо Ви хочете надіслати нам відео — просимо надіслати його на пошту з поміткою «стоматологія відгуки», при цьому його розмір не повинен бути більше 25 МВ.

Якщо хочете відправити текст — просимо писати його по суті, конкретно вказуючи - що саме Вам сподобалося, і на що Ви б хотіли звернути увагу для поліпшення нашої роботи. Текстові оцінки можна відправити нам прямо на цій сторінці.

Київ має багато стоматологічних клінік, і ми розуміємо, що для вибору відповідної установи, потрібно не тільки показувати реальні коментарі клієнтів, але і оперативно реагувати на зауваження наших пацієнтів. Ви можете бути впевнені, що команда Люмі-Дент завжди з великою увагою буде реагувати на кожну думку відвідувачів.

Оцінки допомагають нам бачити наші переваги і недоліки, оперативно їх враховувати, для поліпшення рівня надання стоматологічної допомоги та рівня сервісу для шановних клієнтів.

Заздалегідь дякуємо Вам за коментарі!

Відгуки стоматологія Люмі-Дент в Києві

Відео відгуки
Відгуки отримані поштою
Залишити відгук
Наші лікарі
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!