На цій сторінці Ви можете побачити відгуки клієнтів нашої стоматології, Київ. Ці відгуки реальні, пацієнти охоче давали нам ці відгуки, тому що їм подобається наша стоматологія, Київ. Приєднуйтесь до їх числа, і скоро Ваш відгук буде також опублікований на сайті нашої стоматології.

Декілька слів — як правильно скласти відгуки про нашу стоматологію. Якщо Ви хочете надіслати нам відео відгук — просимо надсилати його на пошту, при цьому розмір відгуку не повинен перевищувати 25 МВ.

Якщо відгуки текстові — просимо писати такі відгуки по суті, конкретно вказуючи — що саме Вам сподобалося, і на що Ви б хотіли звернути увагу для покращення нашої роботи. Текстові відгуки можна залишати безпосередньо на цій сторінці.

Київ має багато стоматологій, і ми розуміємо, що для вибору відповідної стоматології, потрібно не тільки показувати реальні відгуки клієнтів, але і правильно й оперативно реагувати на пропозиції та зауваження наших пацієнтів. Ви можете бути впевнені, що ми завжди дуже уважно будемо реагувати на кожен Ваш відгук.

Відгуки про нашу клініку

Відео відгуки
Фото наших пацієнтів
Дивитися більше
Відгуки отримані поштою
Залишити відгук
Наші лікарі
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!