8:00 - 22:00
ua

Відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві

Показати ще

Відгуки отримані поштою
Надіслати повідомлення
Alex15.06.2021
Amazing!!!
Медведєва04.06.2021
  • Естетична стоматологія
Хочу подякувати стоматологу Тищенко Н.С.. Проходила процедуру професійного чищення зубів. Лікар дуже уважна і ретельно виконала роботу максимально зменшуючи любі неприємні відчуття. Рекомендував лікаря.
Уляна04.06.2021
  • Дитяча стоматологія
Всім, доброго дня! Пишу свій відгук для мам, які збираються знайомити дитину з дитячим стоматологом. Маю двох дітей віком 9 і 6 років, маю досвід і знайомства більш як з десятьма дитячими стоматологами і з впевненістю можу радити лікаря Короткову Мар"яну Ігорівну як найкращого спеціаліста і як чудову людину, яка 100% розуміється у своїй справі! Бажаю їй натхнення, сил і терпіння для отримання найвищих результатів у своїй професійній діяльності!!! Дякую!
Вера02.06.2021
  • Терапевтична стоматологія
Большое спасибо Охременко Василию Алексеевичу! Очень профессиональный, внимательный, и с отличным чувством юмора! Не могу себя представить у другого врача:)
Iryna Kremser31.05.2021
  • Протезування зубів
  • Терапевтична стоматологія
  • Імплантація зубів
В заключении моего сложного лечения в клинике Люми-Дент, хочу порекомендовать эту клинику всем тем, кто ищет профессионализм ,опыт в работе, новые направления в стоматологии ,аккуратность, чистоту, умеренные цены ,а также приветливость и тактичность в отношении к клиенту. Мне хотелось бы поблагодарить весь коллектив клиники ,но особенно : -- хирурга Павлюченко Е.Ю./6 имплантов и 2 удаления / -- терапевта Ципко З.В./лечение зубных корней/ -- ортопеда Дацюка П.П. /3 моста и остальные зубы делались из циркония / -- мл. мед-персонал Валентину и Алексея А также ,всегда готовые помочь девочки на рецепшен Александру ,Оксану и Анастасию Всем желаю здоровья, удачи ,успехов и оптимизма в наше нелёгкое время . С уважением Ирина . ___________________________________________________________________________________________________________________ Zum Abschluss meine schwierigen Zahnbehandlung in der Klinik Lumi- Dent kann ich für alle ,die Professionalität ,Erfahrung, neue Behandlungsmetoden,S auberkeit,einen erschwinglichen Preis ,Freundlichkeit ,Taktgefühl für den Kunden suchen, diese Klinik empfehlen. Mein großer Dank gilt dem ganzen Klinikteam ,für die erfolgreich geleistete ,gute Arbeit insbesonders: -- dem Chirurg Pawlushenko E.U. -- dem Therapeuten Zipko Z.W. -- dem Ortopäde Dazuk P.P. -- Zahnarzthelfer/in Valentina und Oleksij Für die große Unterstützung und Problemlösungen einen große Dank an die Rezeption : , Anastasi ya . Dem ganzen Team wünsche ich viel Glück, Gesundheit, Erfolg und Optimismus in dieser schwierigen Zeit. Mit freundlichen Grüßen Iryna Kremser
Показати ще
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваш телефон
Оцініть нашу роботу

 

Відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві 

Компанія Люмі-Дент зайняла 1 місце в незалежному рейтингу кращих стоматологій Києва "Народний бренд 2020".

Стоматологія Відгуки Київ Народный бренд 2020

Тут можна побачити відгуки відвідувачів про наші стоматологічні клініки, про фахівців клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, Солом'янка.

Відгуки про хороших стоматологів реальні, люди охоче давали оцінки. Приєднуйтесь до великої команди пацієнтів Люмі-Дент, і незабаром Ваш коментар буде опубліковано на сайті.

Скажемо відверто – про стоматологічні клініки частіше зауваження відправляють люди, яким не сподобалася якість роботи лікаря, є нарікання до сервісу в відвіданому закладі. Задоволені відвідувачі навряд чи самостійно стануть шукати час, місце, можливість залишити позитивний відгук хорошому стоматологу.

Ми чудово розуміємо, що рівень довіри людей до текстових оцінок на сайті стоматологічного центру вкрай невеликий, адже коментарі можуть створювати самостійно їх власники.

Тому колектив прийняв рішення змінити політику щодо зауважень та пропозицій.

По-перше, ми активно пропонуємо задоволеним пацієнтам залишати відгуки, при їх бажанні.

По-друге, рекомендуємо залишати відеовідгуки, де видно людину. Визнана думка – відео володіють великою довірою у потенційних клієнтів.

Додатково – думки пацієнтів про лікарів Люмі-Дент на інших порталах легко можна побачити в Інтернеті.

ХОРОШІ СТОМАТОЛОГИ ВІДГУКИ ТАБЛИЦЯ

Нижче пропонуємо таблицю коментарів про нашу клініку, з розбивкою по їх кількості і якості, на кожному з порталів. Ситуація надана станом на 01.12.2020

Даємо посилання на найбільші портали.

Портал Позитивні Негативні
Наш Сайт 222 -
medcentre.com.ua 240 3
kakfirma.com 100 3
zoon 255 9
101stomatolog.com.ua 450 6
tvoi.kiev.ua 12 -
hnb.com.ua 30 -
kiev.stomatologija.su 43 -
lumi-dent.103.ua 903 28
dentist-club.com.ua 9 -
Google Позняки 1387 67
Google Оболонь 675 20
mydentist.ua 513 6
pokupon.ua 1564 -
2gis 258 -
otzyvua.net 535 23
отзывы.укр 184 -
20.ua 1276 36

Декілька слів – як правильно скласти свою рецензію про нашу роботу. Якщо хочете надіслати відеовідгук – просимо писати електронною поштою, при цьому розмір файлу не повинен перевищувати 25 МВ.

Якщо хочете відправити текст – прохання писати по суті, конкретно вказуючи – що сподобалося, що вважаєте за необхідне покращити. Письмові оцінки можна відправити на цій сторінці.

У нашому місті багато стоматологічних закладів, для правильного вирішення потенційного споживача – необхідно показувати реальні рецензії людей, і конструктивно реагувати на їхні зауваження. Можете бути впевнені, що наша команда завжди з великою увагою реагуватиме на кожну думку відвідувачів.

Відгуки про стоматологічні клініки  в Києві - мають величезне значення для майбутніх відвідувачів

Відгуки по хорошим стоматологам допомагають бачити з боку переваги і недоліки, оперативно їх враховувати, для поліпшення рівня надання лікарями клініки допомоги та рівня сервісу для наших шановних клієнтів.

Заздалегідь дякуємо Вам за кожен відгук стоматологій Люмі-Дент в Києві в Солом'янському районі, на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві!

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Автор: Дудко Тетяна Віталіївна, головний лікар мережі клінік стоматології Люмі-Дент.

Автор: Дудко Тетяна

Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію