facebook pixel code

На цій сторінці Ви можете побачити відгуки наших відвідувачів про стоматологію і стоматологів Люмі-Дент. Ці відгуки про стоматологів реальні, наші пацієнти охоче нам їх надавали, тому що їм подобається наша стоматологія. Приєднуйтесь до їх числа, і скоро Ваш відгук також буде опублікований на сайті Люмі-Дент.

Саме тому наш колектив прийняв рішення змінити свою політику щодо зауважень та пропозицій. По-перше, наші стоматологи пропонують задоволеним пацієнтам залишати відгуки про нашу клініку, якщо їм є що написати про переваги нашого закладу. По-друге, ми пропонуємо залишати не текстові, а відео відгуки, на яких видно людину.

Ми впевнені, що такі відео викликають набагато більше довіри у наших потенційних клієнтів. Будемо відверті - про стоматологічні клініки Києва найчастіше зауваження пишуть ті люди, яким щось не сподобалося в якості роботи стоматолога, або є нарікання щодо рівня сервісу в подібних закладах, які вони відвідали. Задоволені відвідувачі навряд чи самостійно стануть шукати час, місце і можливість, щоб залишити хороший відгук про стоматолога.

Більш того - ми прекрасно розуміємо, що рівень довіри людей до текстових оцінок на сайті клініки украй невеликий, так як по суті такі коментарі у себе на сайті можуть писати самі власники стоматологічних клінік, що найчастіше саме так і робиться в більшості стоматологій Києва.

До того ж - ми абсолютно чесно хочемо надати Вам адреси незалежних від нас порталів, де також можна прочитати об'єктивну інформацію про нашу стоматологію, яку не можна видалити або змінити:

medcentre.com.ua

hnb.com.ua 

mydentalnet.com

zoon.com.ua 

101stomatolog.com.ua 

Також оцінки наших пацієнтів на інших порталах Ви легко можете побачити в Інтернеті.

Декілька слів - як правильно скласти свою пропозицію або зауваження про стоматологію Люмі-Дент. Якщо Ви хочете надіслати нам відео — просимо надіслати його на пошту, при цьому його розмір не повинен бути більше 25 МВ.

Якщо хочете відправити текст — просимо писати його по суті, конкретно вказуючи - що саме Вам сподобалося, і на що Ви б хотіли звернути увагу для поліпшення нашої роботи. Текстові оцінки можна відправити нам прямо на цій сторінці.

Київ має багато стоматологічних клінік, і ми розуміємо, що для вибору відповідної установи, потрібно не тільки показувати реальні коментарі клієнтів, але і оперативно реагувати на зауваження наших пацієнтів. Ви можете бути впевнені, що команда Люмі-Дент завжди з великою увагою буде реагувати на кожну думку відвідувачів.

Оцінки допомагають нам бачити наші переваги і недоліки, оперативно їх враховувати, для поліпшення рівня надання стоматологічної допомоги та рівня сервісу для шановних клієнтів.

Заздалегідь дякуємо Вам за коментарі!

Стоматологія Київ Відгуки - стоматологи клініки Люми-Дент

Відео відгуки
Відгуки отримані поштою
Залишити відгук
Наші лікарі
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!