782

Фото відбілювання зубів Beyond Polus

Ціни на послуги
Фотовідбілювання BEYOND Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 січня!
1090 грн
Фотовідбілювання BEYOND Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 січня!
1490 грн
Цю послугу у наших клініках надають
Симончук Оксана Віталіївна
Зубний гігієніст
Зубной гигиенист Власюк Светлана Петровна - Люми-Дент Киев
Власюк Світлана Петрівна
Зубний гігієніст
Дивитися відео

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФОТО ВІДБІЛЮВАННЯ BEYOND. ВІДГУКИ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ.

Переломним моментом в сфері естетичної стоматології і справжньою інновацією стала система відбілювання Beyond, відгуки професіоналів про яку роблять її однією з найбільш ефективних методик в силу використання розробниками суперсучасних оптичних технологій, застосування новітніх методів фільтрації світла, а також спеціального гелю.

Фото робіт наших фахівців системою відбілювання зубів Beyond Polus, до і після

 

Beyond відбілювання відбілювання зубів Beyond

Унікальність даного методу полягає в тому, що він рівномірно розподіляє потік світла нешкідливого УФ-випромінювання завдяки особливій вбудованій системі фільтрації.

Висока результативність, а також абсолютна безпека забезпечується завдяки застосуванню спеціального світла блакитного спектру, потік якого фільтрують більш ніж 12000 оптичних волокон. Холодне блакитне світло надає найбільш щадну дію на емаль і зубні тканини і дозволяє в найкоротші терміни добитися найкращого ефекту.

Починаючи з 2016 року система відбілювання BEYOND відгуками експертів щорічно отримує премію в номінації "Краща система відбілювання" за версією незалежного науково-дослідного центру Dental Advisor (який з 1984 року готує спеціалізовані матеріали, становить оцінки і звіти в області сучасної стоматології).

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ BEYOND, ВІДГУКИ:

 • Абсолютна безпечна і безболісна для пацієнта;
 • Використовуються виключно високоякісні матеріали і галогенові лампи;
 • Гарантує клієнту ефективний захист від шкідливого УФ-випромінювання і виключає ризик появи опіків в слизовій оболонці рота;
 • Не травмує навколозубні м'які тканини;
 • Дозволяє ефективно відбілити зубні ряди на 5-14 відтінків (в середньому на 8) за загальноприйнятою шкалою Віта;
 • Відрізняється найменш агресивним впливом на зубну емаль завдяки використанню холодного джерела світла (максимально можлива температура становить 37.6 °);
 • Процес проходить набагато швидше, ніж будь-які подібні маніпуляції (це займе у Вас всього 30-40 хвилин); підготовка до проведення відбілювання проходить максимально швидко; сама маніпуляція контролюється за допомогою спеціального вбудованого в систему цифрового таймера;
 • Дієвий результат, який в залежності від індивідуальних особливостей організму і звичок пацієнта, зберігається близько двох років;
 • Невисока ціна по акції нашої клініки;
 • Побічних явищ і дискомфорту у пацієнтів після проведення процедури не спостерігається.

ЧИ ПІДХОДИТЬ ВАМ ФОТО ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ BEYOND POLUS?

 • Якщо Ви хочете отримати відмінний результат за приємною акційною ціною за короткий термін і поліпшити відтінок емалі без будь-яких негативних наслідків - то використання ультрасучасної технології Бейонд, мабуть, стане найбільш комфортним, безпечним і ефективним методом.
 • Якщо Ви недостатньо ретельно стежили за гігієною ротової порожнини, багато курите, часто вживаєте напої та їжу, що містять різні барвники - емаль неминуче змінює свій колір, набуває неприємного жовтий або сіруватий відтінок, який не додасть краси Вашій посмішці. Іноді з роками або в силу природної схильності, а також після прийому деяких медикаментів на емалі можуть виникнути тьмяні плями - в такому випадку технологія фотовідбілювання Бейонд відмінно допоможе впоратися з цією проблемою.
 • Як досвідчені фахівці, ми хотіли б звернути Вашу увагу на те, що зубні ряди, що мають жовтуватий відтінок, піддаються фотовідбілюванню Бейонд краще, ніж в тих випадках, коли емаль має сіруватий колір. Професіонали клініки «Люмі-Дент» в Києві зможуть точно визначити стан і причину потемніння емалі, а також проконсультують з приводу ефективності використання методу фотовідбілювання у Вашому індивідуальному випадку, і при необхідності - запропонують всі можливі альтернативні рішення проблеми.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БЕЙОНД

Процес проведення відбілювання зубів Beyond Polus від початку і до кінця відбувається під контролем досвідчених лікарів стоматологів-гігієністів.

Основні етапи процедури:

Етап Короткий опис
1

Огляд загального стану ротової порожнини;

Обговорення з пацієнтом реальної ефективності і можливості застосування даної процедури;

Визначення кольору зубних рядів на даний момент за спеціальною шкалою і прогноз результативності фотовідбілювання;

Гігієнічна чистка емалі від різних видів зубного нальоту.

2 Пацієнту встановлюють спеціальне пристосування - ретрактор і спеціальні захисні окуляри. Щоб уникнути можливого пересушування на губи наноситься бальзам.
3 У зоні фотовідбілювання на ясна, а також між зубиками стоматолог накладає захисний гель, основна функція якого в даному випадку - захистити м'які тканини від відбілюючого гелю;
4 Після виконання всіх необхідних запобіжних засобів - гігієніст акуратно розподіляє відбілюючий гель, рівномірно накладаючи його на верхній і нижній зубний ряд;
5 Далі спеціальною лампою-акселератором проводиться відбілювання зубів BEYOND POLUS II, стоматолог включає апарат і робить три підходи приблизно по 12 хвилин;
6 По завершенню процедури з рота витягуються всі сторонні матеріали, і пацієнт може моментально побачити отриманий результат - новий відтінок, який буде набагато біліше і суттєво відрізнятися від вихідного.
7 Гігієніст дає конкретні рекомендації по догляду за ротовою порожниною після проведення процедури, щоб Ви могли якомога довше насолоджуватися білизною Ваших зубів!

Відбілювання зубів Beyond відгуки

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ BEYOND (ВІДГУКИ)

 • Добу (а іноді двоє) ми не радимо Вам курити, вживати чорний чай, каву, газовані напої, червоне вино, їжу, яка насичена різними видами барвників;
 • Перший час застосовуйте тільки білі зубні пасти та інші засоби гігієни для догляду за порожниною рота (рекомендуємо відразу проконсультуватися з цього приводу з лікарем);
 • Перші 24 години не використовувати помади для губ яскравих відтінків;
 • Для максимального продовження результату фотовідбілювання - регулярно проходите раз на півроку огляд у стоматолога і проводите гігієнічну чистку.

У роботі нашими клініками стоматології «Люмі-Дент» в Києві використовується акселератор для професійного відбілювання Beyond, відгуки наших клієнтів визнають його найбільш ефективною, безпечною і потужною технологією на сьогоднішній день.

Володіючи спеціально регульованими настройками і функціями чистки (під кожного пацієнта індивідуально підбирається «режим» - м'який, стандартний і надміцний), а також надзвичайно високою інтенсивністю і світловою потужністю LED, апарат дозволяє домогтися найкращого результату в найкоротші терміни.

Відбілювання зубів Бейонд Beyond відбілювання
Відбілювання зубів beyond polus Відбілювання зубів Beyond

Система пройшла всі необхідні випробування і експертизи в Україні та відповідає всім встановленим державним медичним нормам і критеріям безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати, які ми готові надати при Вашому візиті.

Клініки «Люмі-Дент» по праву визнані лідером в області надання стоматологічних послуг в Києві і Україні, наші стоматологи мають більше 20 років досвіду роботи. Ми застосовуємо виключно передові технології і намагаємося забезпечити нашим пацієнтам максимальний рівень комфорту і професійне обслуговування за доступними цінами.

Докладніший і точний розрахунок ціни фотовідбілювання зубів самими інноваційними методиками в клініках «Люмі-Дент» на Правому та Лівому березі Києва, на масиві ОболоньПозняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - Ви зможете отримати після консультації з нашими професіоналами, які абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації з проведення даної процедури.

Ціни на послуги представлені вгорі цієї сторінки, а також на сторінці «Ціни» нашого сайту.

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2017 рік:

Комплексних гігієнічних чисток 2430
Професійних фотовідбілювань 453

Відбілювання зубів Beyond відгуки наших клієнтів:


0 голосов, оценка: 0 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!