8:00 - 21:00
ua
6656

Фото Відбілювання Зубів Beyond Polus - Скільки Коштує В Києві

Дивіться відео
Зміст:
 • Інноваційна система фото відбілювання Beyond
 • Основні переваги відбілювання зубів Beyond
 • Чи підходить вам фото відбілювання зубів Beyond Polus
 • Методика проведення процедури Бейонд
 • Рекомендації після відбілювання зубів Beyond
 • Скільки коштує відбілювання Beyond в Києві
 • Відбілювання зубів Beyond, відгуки наших клієнтів:

Інноваційна система фото відбілювання Beyond

Переломним моментом в сфері естетичної стоматології і справжньою інновацією стала система відбілювання Beyond. 

Відгуки професіоналів роблять цю відбілюючу систему однією з найбільш ефективних методик в силу використання розробниками суперсучасних оптичних технологій, застосування новітніх методів фільтрації світла, а також спеціального гелю.

Фото робіт наших фахівців системою відбілювання зубів Beyond Polus, до і після.

Beyond фото Люмі-Дент Beyond відбілювання зубів ціна фото Люмі-Дент

Унікальність даного методу полягає в тому, що він рівномірно розподіляє потік світла нешкідливого УФ-випромінювання завдяки особливій вбудованій системі фільтрації.

Висока результативність, а також абсолютна безпека забезпечується завдяки застосуванню спеціального світла блакитного спектру, потік якого фільтрують більш ніж 12000 оптичних волокон. Холодне блакитне світло надає найбільш щадну дію на емаль і зубні тканини і дозволяє в найкоротші терміни добитися найкращого ефекту.

Починаючи з 2016 року система відбілювання BEYOND відгуками експертів щорічно отримує премію в номінації "Краща система відбілювання" за версією незалежного науково-дослідного центру Dental Advisor (який з 1984 року готує спеціалізовані матеріали, становить оцінки і звіти в області сучасної стоматології).

Основні переваги відбілювання зубів Beyond

 • Абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта;
 • Використовуються виключно високоякісні матеріали і галогенові лампи;
 • Гарантує клієнту ефективний захист від шкідливого УФ-випромінювання і виключає ризик появи опіків в слизовій оболонці рота;
 • Не травмує навколозубні м'які тканини;
 • Дозволяє ефективно відбілити зубні ряди на 5-14 відтінків (в середньому на 8) за загальноприйнятою шкалою Віта;
 • Відрізняється найменш агресивним впливом на зубну емаль завдяки використанню холодного джерела світла (максимально можлива температура становить 37.6 °);
 • Процес проходить набагато швидше, ніж будь-які подібні маніпуляції (це займе у Вас всього 30-40 хвилин); підготовка до проведення відбілювання проходить максимально швидко; сама маніпуляція контролюється за допомогою спеціального вбудованого в систему цифрового таймера;
 • Дієвий результат, який, в залежності від індивідуальних особливостей організму і звичок пацієнта, зберігається близько двох років;
 • Невисока ціна по акції нашої клініки;
 • Побічних явищ і дискомфорту у пацієнтів після проведення процедури не спостерігається.

Чи підходить вам фото відбілювання зубів Beyond Polus

 • Якщо Ви хочете отримати відмінний результат за приємною акційною ціною за короткий термін і поліпшити відтінок емалі без будь-яких негативних наслідків - то використання ультрасучасної технології Бейонд, мабуть, стане найбільш комфортним, безпечним і ефективним методом.
 • Якщо Ви недостатньо ретельно стежили за гігієною ротової порожнини, багато курите, часто вживаєте напої та їжу, що містять різні барвники - емаль неминуче змінює свій колір, набуває неприємний жовтий або сіруватий відтінок, який не додасть краси Вашій посмішці. Іноді, з роками або в силу природної схильності, а також після прийому деяких медикаментів, на емалі можуть виникнути тьмяні плями - в такому випадку технологія фотовідбілювання Бейонд відмінно допоможе впоратися з цією проблемою.
 • Як досвідчені фахівці, ми хотіли б звернути Вашу увагу на те, що зубні ряди, що мають жовтуватий відтінок, піддаються фотовідбілюванню Бейонд краще, ніж в тих випадках, коли емаль має сіруватий колір. Професіонали клініки «Люмі-Дент» в Києві зможуть точно визначити стан і причину потемніння емалі, а також проконсультують з приводу ефективності використання методу фотовідбілювання у Вашому індивідуальному випадку, і при необхідності - запропонують всі можливі альтернативні рішення проблеми.

Методика проведення процедури Бейонд

Процес проведення відбілювання зубів Beyond Polus від початку і до кінця відбувається під контролем досвідчених лікарів стоматологів-гігієністів.

Основні етапи процедури:

Етап Короткий опис
1

Огляд загального стану ротової порожнини;

Обговорення з пацієнтом реальної ефективності і можливості застосування даної процедури;

Визначення кольору зубних рядів на даний момент за спеціальною шкалою і прогноз результативності фотовідбілювання;

Гігієнічна чистка емалі від різних видів зубного нальоту.

2 Пацієнту встановлюють спеціальне пристосування - ретрактор і спеціальні захисні окуляри. Щоб уникнути можливого пересушування на губи, наноситься бальзам.
3 У зоні фотовідбілювання на ясна, а також між зубиками, стоматолог накладає захисний гель, основна функція якого в даному випадку - захистити м'які тканини від відбілюючого гелю;
4 Після виконання всіх необхідних запобіжних засобів - гігієніст акуратно розподіляє відбілюючий гель, рівномірно накладаючи його на верхній і нижній зубний ряд;
5 Далі спеціальною лампою-акселератором проводиться відбілювання зубів BEYOND POLUS II, стоматолог включає апарат і робить три підходи приблизно по 12 хвилин;
6 По завершенню процедури з рота витягуються всі сторонні матеріали і пацієнт може моментально побачити отриманий результат - новий відтінок, який буде набагато біліше і суттєво відрізнятися від вихідного.
7 Гігієніст дає конкретні рекомендації по догляду за ротовою порожниною після проведення процедури, щоб Ви могли якомога довше насолоджуватися білизною Ваших зубів!

Відбілювання beyond фото Люмі-Дент

 

Рекомендації після відбілювання зубів Beyond 

 • Два тижні ми не радимо Вам курити, вживати чорний чай, каву, газовані напої, червоне вино, їжу, яка насичена різними видами барвників;
 • Перший час застосовуйте тільки білі зубні пасти та інші засоби гігієни для догляду за порожниною рота (рекомендуємо відразу проконсультуватися з цього приводу з лікарем);
 • Перші 72 години не використовувати помади для губ яскравих відтінків;
 • Для максимального продовження результату фотовідбілювання - регулярно проходите, раз на півроку, огляд у стоматолога і проводите гігієнічну чистку.

У роботі нашими клініками стоматології «Люмі-Дент» в Києві використовується акселератор для професійного відбілювання Beyond, відгуки наших клієнтів визнають його найбільш ефективною, безпечною і потужною технологією на сьогоднішній день.

Володіючи спеціально регульованими настройками і функціями чистки (під кожного пацієнта індивідуально підбирається «режим» - м'який, стандартний і надміцний), а також надзвичайно високою інтенсивністю і світловою потужністю LED, апарат дозволяє домогтися найкращого результату в найкоротші терміни.

Відбілювання зубів beyond фото Люмі-Дент Система відбілювання beyond фото Люмі-Дент
Відбілювання бейонд фото Люмі-Дент Відбілювання системою beyond фото Люмі-Дент

Система пройшла всі необхідні випробування і експертизи в Україні та відповідає всім встановленим державним медичним нормам і критеріям безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати, які ми готові надати при Вашому візиті.

Клініки «Люмі-Дент» по праву визнані лідером в області надання стоматологічних послуг в столиці, наші стоматологи мають більше 20 років досвіду роботи. Ми застосовуємо виключно передові технології і намагаємося забезпечити нашим пацієнтам максимальний рівень комфорту і професійне обслуговування за доступними цінами.

Скільки коштує відбілювання Beyond в Києві

Ціна відбілювання зубів представлена за вказаним посиланням, а також у розділі «Стоматологія Київ ціни» нашого сайту.

Докладніший і точний розрахунок ціни фотовідбілювання зубів найінноваційнішими методиками в «Люмідент» (Оболонь, Позняки Осокорки, Солом'янській район) - Ви зможете отримати після консультації з нашими професіоналами.

Лікарі стоматологи абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації з проведення даної процедури.

Статистика за 2023 рік:

Професійна гігієнічна чистка 2430
Професійне фотовідбілювання Бейонд 453

Відбілювання зубів Beyond, відгуки наших клієнтів:

 
Обирайте поруч кращих у своїй справі!
 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

 
Ціни на послуги
Фотовідбілювання зубів BEYOND Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 30 червня!
2110 грн
Фотовідбілювання зубів BEYOND Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 30 червня!
2660 грн
На Вас чекають
Дата публікації: 27.03.2018
Дата редагування: 17.05.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
7 голосів, оцінка: 4.9 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію