Фото відбілювання зубів Beyond Polus

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Фотовідбілювання BEYOND Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 травня!
1090 грн
Фотовідбілювання BEYOND Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 травня!
1490 грн
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 травня!
900 грн
Відбілювання домашнє (1 щелепа) 1680 грн
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа) 225 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Інноваційна система фото відбілювання Beyond
 • Основні переваги відбілювання зубів Beyond
 • Чи підходить вам фото відбілювання зубів Beyond Polus?
 • Методика проведення процедури Бейонд
 • Рекомендації після відбілювання зубів Beyond
 • Скільки коштує послуга?
 • Відбілювання зубів Beyond, відгуки наших клієнтів:

Інноваційна система фото відбілювання Beyond

Переломним моментом в сфері естетичної стоматології і справжньою інновацією стала система відбілювання Beyond. Відгуки професіоналів роблять її однією з найбільш ефективних методик в силу використання розробниками суперсучасних оптичних технологій, застосування новітніх методів фільтрації світла, а також спеціального гелю.

Фото робіт наших фахівців системою відбілювання зубів Beyond Polus, до і після.

Beyond відбілювання відбілювання зубів Beyond

Унікальність даного методу полягає в тому, що він рівномірно розподіляє потік світла нешкідливого УФ-випромінювання завдяки особливій вбудованій системі фільтрації.

Висока результативність, а також абсолютна безпека забезпечується завдяки застосуванню спеціального світла блакитного спектру, потік якого фільтрують більш ніж 12000 оптичних волокон. Холодне блакитне світло надає найбільш щадну дію на емаль і зубні тканини і дозволяє в найкоротші терміни добитися найкращого ефекту.

Починаючи з 2016 року система відбілювання BEYOND відгуками експертів щорічно отримує премію в номінації "Краща система відбілювання" за версією незалежного науково-дослідного центру Dental Advisor (який з 1984 року готує спеціалізовані матеріали, становить оцінки і звіти в області сучасної стоматології).

Основні переваги відбілювання зубів Beyond

 • Абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта;
 • Використовуються виключно високоякісні матеріали і галогенові лампи;
 • Гарантує клієнту ефективний захист від шкідливого УФ-випромінювання і виключає ризик появи опіків в слизовій оболонці рота;
 • Не травмує навколозубні м'які тканини;
 • Дозволяє ефективно відбілити зубні ряди на 5-14 відтінків (в середньому на 8) за загальноприйнятою шкалою Віта;
 • Відрізняється найменш агресивним впливом на зубну емаль завдяки використанню холодного джерела світла (максимально можлива температура становить 37.6 °);
 • Процес проходить набагато швидше, ніж будь-які подібні маніпуляції (це займе у Вас всього 30-40 хвилин); підготовка до проведення відбілювання проходить максимально швидко; сама маніпуляція контролюється за допомогою спеціального вбудованого в систему цифрового таймера;
 • Дієвий результат, який, в залежності від індивідуальних особливостей організму і звичок пацієнта, зберігається близько двох років;
 • Невисока ціна по акції нашої клініки;
 • Побічних явищ і дискомфорту у пацієнтів після проведення процедури не спостерігається.

Важливо

 Для досягнення швидкого, надійного й стабільного ефекту освітлення, для максимальної безпеки та зміцнення зубів - наша команда радить поєднувати різні методи відбілювання між собою.

Тобто – спочатку лазерне або фото відбілювання, для отримання швидкого ефекту, з використанням після цього домашніх кап із чередуванням відбілюючого гелю та зміцнюючого фторгелю.

Таке поєднання різних технологій має багато переваг:

 1. Спочатку Ви отримуєте швидкий і гарний ефект, всього за 1 годину в кріслі стоматолога; 
 2. Потім за допомогою домашніх кап - Ви подовжуєте збільшувати освітлення до того кольору, який Ви бажаєте отримати; 
 3. Чередуючи освітлення із зміцнюючим фторгелем - Ви зміцните зубні тканини, виключите можливі дискомфортні відчуття, та забезпечите надійну профілактику розвитку карієса;
 4. Головне - за допомогою кап Ви зможете протягом  багатьох років забезпечити себе білосніжною посмішкою,  та виключити появу каріозних уражень. Достатньо лише додатково купувати відбілюючі та фторвмісні гелі. 

Ефективно та вигідно!

Чи підходить вам фото відбілювання зубів Beyond Polus?

 • Якщо Ви хочете отримати відмінний результат за приємною акційною ціною за короткий термін і поліпшити відтінок емалі без будь-яких негативних наслідків - то використання ультрасучасної технології Бейонд, мабуть, стане найбільш комфортним, безпечним і ефективним методом.
 • Якщо Ви недостатньо ретельно стежили за гігієною ротової порожнини, багато курите, часто вживаєте напої та їжу, що містять різні барвники - емаль неминуче змінює свій колір, набуває неприємний жовтий або сіруватий відтінок, який не додасть краси Вашій посмішці. Іноді, з роками або в силу природної схильності, а також після прийому деяких медикаментів, на емалі можуть виникнути тьмяні плями - в такому випадку технологія фотовідбілювання Бейонд відмінно допоможе впоратися з цією проблемою.
 • Як досвідчені фахівці, ми хотіли б звернути Вашу увагу на те, що зубні ряди, що мають жовтуватий відтінок, піддаються фотовідбілюванню Бейонд краще, ніж в тих випадках, коли емаль має сіруватий колір. Професіонали клініки «Люмі-Дент» в Києві зможуть точно визначити стан і причину потемніння емалі, а також проконсультують з приводу ефективності використання методу фотовідбілювання у Вашому індивідуальному випадку, і при необхідності - запропонують всі можливі альтернативні рішення проблеми.

Методика проведення процедури Бейонд

Процес проведення відбілювання зубів Beyond Polus від початку і до кінця відбувається під контролем досвідчених лікарів стоматологів-гігієністів.

Основні етапи процедури:

Етап Короткий опис
1

Огляд загального стану ротової порожнини;

Обговорення з пацієнтом реальної ефективності і можливості застосування даної процедури;

Визначення кольору зубних рядів на даний момент за спеціальною шкалою і прогноз результативності фотовідбілювання;

Гігієнічна чистка емалі від різних видів зубного нальоту.

2 Пацієнту встановлюють спеціальне пристосування - ретрактор і спеціальні захисні окуляри. Щоб уникнути можливого пересушування на губи, наноситься бальзам.
3 У зоні фотовідбілювання на ясна, а також між зубиками, стоматолог накладає захисний гель, основна функція якого в даному випадку - захистити м'які тканини від відбілюючого гелю;
4 Після виконання всіх необхідних запобіжних засобів - гігієніст акуратно розподіляє відбілюючий гель, рівномірно накладаючи його на верхній і нижній зубний ряд;
5 Далі спеціальною лампою-акселератором проводиться відбілювання зубів BEYOND POLUS II, стоматолог включає апарат і робить три підходи приблизно по 12 хвилин;
6 По завершенню процедури з рота витягуються всі сторонні матеріали і пацієнт може моментально побачити отриманий результат - новий відтінок, який буде набагато біліше і суттєво відрізнятися від вихідного.
7 Гігієніст дає конкретні рекомендації по догляду за ротовою порожниною після проведення процедури, щоб Ви могли якомога довше насолоджуватися білизною Ваших зубів!

Відбілювання зубів Beyond відгуки

 

Рекомендації після відбілювання зубів Beyond 

 • Добу (а іноді дві) ми не радимо Вам курити, вживати чорний чай, каву, газовані напої, червоне вино, їжу, яка насичена різними видами барвників;
 • Перший час застосовуйте тільки білі зубні пасти та інші засоби гігієни для догляду за порожниною рота (рекомендуємо відразу проконсультуватися з цього приводу з лікарем);
 • Перші 24 години не використовувати помади для губ яскравих відтінків;
 • Для максимального продовження результату фотовідбілювання - регулярно проходите, раз на півроку, огляд у стоматолога і проводите гігієнічну чистку.

У роботі нашими клініками стоматології «Люмі-Дент» в Києві використовується акселератор для професійного відбілювання Beyond, відгуки наших клієнтів визнають його найбільш ефективною, безпечною і потужною технологією на сьогоднішній день.

Володіючи спеціально регульованими настройками і функціями чистки (під кожного пацієнта індивідуально підбирається «режим» - м'який, стандартний і надміцний), а також надзвичайно високою інтенсивністю і світловою потужністю LED, апарат дозволяє домогтися найкращого результату в найкоротші терміни.

Відбілювання зубів Бейонд Beyond відбілювання
Відбілювання зубів beyond polus Відбілювання зубів Beyond

Система пройшла всі необхідні випробування і експертизи в Україні та відповідає всім встановленим державним медичним нормам і критеріям безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати, які ми готові надати при Вашому візиті.

Клініки «Люмі-Дент» по праву визнані лідером в області надання стоматологічних послуг в столиці, наші стоматологи мають більше 20 років досвіду роботи. Ми застосовуємо виключно передові технології і намагаємося забезпечити нашим пацієнтам максимальний рівень комфорту і професійне обслуговування за доступними цінами.

Скільки коштує послуга?

Вартість відбілювання представлена внизу цієї сторінки, а також у розділі «Стоматологія ціни» нашого сайту.

Докладніший і точний розрахунок ціни фотовідбілювання зубів найінноваційнішими методиками в стоматологічних клініках «Люмі-Дент» на Правому та Лівому березі Києва, на масиві ОболоньПозняки, Осокорки, Солом'янка - Ви зможете отримати після консультації з нашими професіоналами.

Лікарі стоматологи абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації з проведення даної процедури.

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2020 рік:

Комплексних гігієнічних чисток 2430
Професійних фотовідбілювань 453

Відбілювання зубів Beyond, відгуки наших клієнтів:

 
Обирайте поруч кращих у своїй справі!
 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest