Металеві брекети: види, особливості, протипоказання

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ - ВКАЗАНІ БЕЗ УРАХУВАННЯ ДОДАТКОВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Встановлення низькопрофільної брекет-системи металевої 10410 грн
Встановлення самолігуючої (безлігатурної) металевої брекет-системи 18199 грн
Встановлення гіпоалергенної брекет-системи металевої 11250 грн
Встановлення брекет-системи Damon-3 mx (металевої) самолігуючої 19699 грн
Встановлення лінгвальної (внутрішньої) брекет-системи 32999 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 300 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Металеві брекет системи
 • Види металевих брекетів за різними параметрами
 • Протипоказання для встановлення металевих брекетів
 • Встановлення брекетів з металу: етапи і особливості
 • Вартість металевих брекетів
 • Переваги клінік Люмі-Дент
 • Відгуки

Металеві брекет системи

Є багато варіантів брекет-систем: вони відрізняються за особливостями роботи, матеріалами, зовнішнім виглядом і розташуванням.

Класичне рішення - це металеві брекети, що не втрачають своєї популярності навіть з урахуванням того, що технології постійно вдосконалюються.

У порівнянні з іншими виробами у металевих конструкцій є дві незаперечні плюси: вони швидше за інші дають потрібний результат і коштують дешевше.

Установка таких виробів можлива у дітей, підлітків і дорослих: найчастіше лікарі рекомендують ставити системи з 12-14 років, але іноді їх ставлять і для діток від 7-8 років. Для дорослих людей обмежень майже немає: в будь-якому віці, якщо збережені власні зуби і всі вони в хорошому стані, можна поставити брекети.

Але, скільки носити металеві брекети, залежить в тому числі і від віку: чим старша людина, тим повільніше будуть відбуватися зміни, тому не варто відкладати лікування на тривалий термін.

Фото. Клієнт з лікарем ортодонтом Коваленко А.О. в дорослій та дитячій стоматології Люмі-Дент, Київ.


Металеві брекети види особливості київ фото ЛюміДент

Види металевих брекетів за різними параметрами

Вони встановлюються як на зовнішній частині щелепи, так і зсередини - ці системи називають вестибулярними (класичними) і лінгвальними відповідно.

Зовнішні брекет-системи з металу завжди помітні на зубах, хоча останні технології дозволяють виготовити не дуже великі деталі - вони не так кидаються в очі і виглядають цілком акуратно.

Лінгвальні металеві брекети встановлюють з внутрішньої сторони зубів - це більш естетичний варіант, який підходить людям, які бажають зберегти зовнішність незмінною.

Але і тут є деякі обмеження: звикання до лінгвальних систем проходить довше і складніше, так як вони стикаються з язиком. В окремих випадках спостерігаються дефекти мови, тому працівникам телебачення, радіо та іншим людям, які змушені багато і довго розмовляти, такі брекет-системи рекомендовані не завжди.

Виділяють види металевих брекетів і по іншому параметру - наявністю або відсутністю лігатур: спеціальних металевих дротів і гумок для закріплення елементів. Якщо лігатур немає, то такі конструкції називають безлігатурні або самолігуючі.Металеві брекети фото Люмі-Дент

Особливість цих брекет-систем в тому, що ортодонтична дуга фіксується за допомогою спеціальних замків, без зайвого дроту та інших елементів.

В результаті конструкція виглядає полегшеною і більш естетичною - а ще вона надає більш м'який вплив на зуби, але одночасно працює дуже ефективно.

Ще один вагомий аргумент на користь вибору самолігуючих брекетів - це можливість ходити до лікаря для коригування набагато рідше, ніж у випадку з лігатурними конструкціями.

Якщо класичний варіант вимагає відвідувати стоматолога раз на місяць, то безлігатурні конструкції дозволяють це робити один раз в два, а то і в два з половиною місяці.

Вибрати брекет-систему з металу без консультації з лікарем не вийде: тільки після ретельної діагностики та детального обстеження фахівець скаже, на чому краще зупинитися - і вже після цього пацієнт зможе зробити свій вибір.

Фото. Приклад роботи лікарів клініки Люмі-Дент в Києві. Металеві брекети, фото до і після, всі доступні фотографії за вказаним посиланням.

Установка брекетів з металу особливості київ фото ЛюміДент

Протипоказання для встановлення металевих брекетів

Як і у випадку з іншими брекетами, металеві системи мають свої протипоказання, які ділять на абсолютні і відносні. Абсолютні - це ті, при яких установка металевих брекетів заборонена повністю, до них відносять:

 • Відсутність опорних зубів - в цій ситуації брекети просто не працюють, тому що немає умов для упору і руху інших коронок.
 • Серйозні захворювання, які впливають на процес встановлення, носіння та отримання потрібного результату. Це онкологія, цукровий діабет та інші ендокринні хвороби, СНІД, різні інфекції, хвороби крові і кісток.
 • Недуги, пов'язані з психічним станом пацієнта - це стосується тих випадків, коли через психічні проблеми людина не може дотримуватися рекомендацій лікаря і нести відповідальність за своє здоров'я.
 • Залежності, пов'язані з вживанням алкоголю, наркотичними речовинами - такі речовини погано впливають і на фізіологічні процеси, і на психічне здоров'я.


Відносні протипоказання для встановлення брекет-систем - це те що можна вилікувати в досить стислі терміни або ж те, що дозволяє встановити брекети з умовою, що фахівець буде контролювати ситуацію частіше, ніж в інших випадках.

До таких показань належать карієс, пародонтит, складності у пацієнта з гігієною, а також алергічні реакції - в останньому випадку потрібно просто підібрати безпечні матеріали.

Встановлення брекетів з металу: етапи і особливості

Якщо ситуація стандартна, із встановленням металевої брекет-системи фахівець справляється максимум за годину або менше. Але до цього моменту пацієнт проходить обстеження, нерідко стоматолог направляє до інших лікарів, просить здати аналізи, щоб переконатися в належному стані пацієнта. Коли з'ясовується, що здоров'я дозволяє пацієнтові носити брекети, робляться спеціальні знімки і зліпки (на попередньо очищені зуби) - і вже по їх параметрам виготовляють саму систему.

Фото. Результат встановлення брекет системи пацієнту нашої клініки в Києві.

Види параметри металевих брекетів Київ фото ЛюміДент

Через час, коли система готова, пацієнт приходить для фінального встановлення всієї конструкції - її кріплять на спеціальний стоматологічний клей і закріплюють ортодонтичним цементом.

Додатково ці склади обробляють ультрафіолетом, що робить їх міцними і дуже довговічними. Коли основні деталі закріплені, встановлюються дуги, які, як ми вже з'ясували, бувають з лігатурами і без них.

Після завершення робіт лікар дає детальні рекомендації, які стосуються правильного догляду за брекетами - і важливо розуміти, що їх дотримання сильно впливає на результат.

Нехтувати правилами не можна ні в якому разі, інакше виникнуть додаткові проблеми, які ускладнюють процес відновлення зубного ряду.

Вартість металевих брекетів

Ціна металевої брекет-системи найдоступніша серед інших технологій, а якщо клієнт обирає клініку Люмі-Дент, то він отримує оптимальне співвідношення вартості і якості.

Ціни металевих брекетів в Києві у нас стартують від 9 тисяч гривень, завдяки чому дозволити собі послугу по виправленню прикусу і дефектів зубного ряду можуть багато людей.

Ті ж керамічні системи дорожче металевих вже в два рази - і це відчутна різниця.

Вартість всіх видів брекет-систем з металу вказана вгорі цієї сторінки, а також в розділі "Стоматологія ціни".

Переваги клінік Люмі-Дент

Багато клієнтів цікавляться, в чому плюси і мінуси металевих брекетів, ретельно розглядають фотографії до і після встановлення брекетів, але зовсім забувають подбати про правильний вибір клініки.

Якщо виявиться, що лікар недосвідчений або має недостатню кваліфікацію, пацієнт не отримає потрібний результат, або лікування затягнеться. Ось чому ми рекомендуємо звертатися в перевірені місця - такі, як стоматологічні клініки Люмі-Дент.

Ми гарантуємо не тільки низьку вартість встановлення металевих брекетів, але і високу якість робіт - компанія має найсучасніше обладнання, в розпорядженні є власна зуботехнічна лабораторія. Ортодонтичне лікування контролюється лікарями з великим досвідом роботи - і це завжди індивідуальний підхід з урахуванням всіх особливостей ситуації.

Люмі-Дент - це ефективне виправлення прикусу та інших недоліків зубного ряду, а також професійні консультації з будь-яких питань, які могли у вас виникнути.

Відгуки

Текстові та відеовідгуки пацієнтів, що пройшли лікування прикусу брекетами в Люмі-Дент в Києві, можна побачити на сторінці "Стоматологія відгуки".


Обирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
 

 
Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest