8:00 - 22:00
ua

Металеві брекети

Дата публікації: 22.10.2019
Дата редагування: 20.09.2021
Дивитися відео
Зміст:
 • Металеві брекет системи
 • Види металевих брекетів за різними параметрами
 • Протипоказання для встановлення металевих брекетів
 • Встановлення брекетів з металу: етапи і особливості
 • Вартість металевих брекетів
 • Переваги клінік Люмі-Дент
 • Відгуки

Металеві брекет системи

Є багато видів брекет-систем: вони відрізняються за особливостями роботи, матеріалами, зовнішнім відображенням і розташуванням.

Класичне рішення - це металеві брекети на зуби, що не втрачають своєї популярності навіть з урахуванням того, що технології постійно вдосконалюються.

У порівнянні з іншими системами у ортодонтичних залізних брекетів є два незаперечні плюси:

 • вони швидше за інших дають потрібний ефект;
 • коштують дешевше.

Встановлеення брекетів з металу можливе для дітей, підлітків і дорослих:

 • найчастіше лікарі рекомендують ставити сталеві брекети в 12-14 років;
 • але іноді вони показані і для діток від 7-8 років;
 • для дорослих людей для брекетів обмежень майже немає. У будь-якому віці, якщо збережені власні зуби і всі вони в хорошому стані, можна поставити залізні брекети.

Але, скільки носити металеві брекети, залежить в тому числі і від віку: чим старша людина, тим повільніше будуть відбуватися зміни, тому не варто відкладати лікування в довгий ящик.

Фото. Клієнт з лікарем ортодонтом Коваленко А.А. у дорослій та дитячій стоматології Люмі-Дент, Київ.

Металеві брекети Київ фото ЛюміДент

Види металевих брекетів за різними параметрами

Вони встановлюються як на зовнішній частині щелепи, так і зсередини - ці системи називають вестибулярними (класичними) і лінгвальними відповідно.

Зовнішні види брекет систем з металу завжди помітні на зубах, хоча останні технології дозволяють виготовити не дуже великі металеві скоби - вони не так кидаються в очі і виглядають цілком акуратно.

Лінгвальні металеві брекети встановлюють з внутрішньої сторони зубів - це більш естетичний варіант, який підходить людям, які бажають зберегти зовнішність незмінною.

Але і тут є деякі обмеження:

 • звикання до лінгвальних систем проходить довше і складніше, так як вони стикаються з язиком;
 • в окремих випадках спостерігаються дефекти мовлення, тому працівникам телебачення, радіо та іншим людям, які змушені багато і довго розмовляти, такі брекет-системи рекомендовані не завжди.

Виділяють види металевих брекетів і по іншому параметру - наявністю або відсутністю лігатур: спеціальних металевих дротів і гумок для закріплення елементів. Якщо лігатур немає, то такий вид залізних брекетів називають безлігатурними або самолігуючими.


Металеві брекети фото Люмі-Дент

Особливість цих брекет-систем в тому, що ортодонтична дуга фіксується за допомогою спеціальних замків, без зайвого дроту та інших елементів.

В результаті брекет система виглядає полегшеною і більш естетичною - а ще вона надає більш м'який вплив на зуби, але одночасно працює дуже ефективно.

Ще один вагомий аргумент на користь вибору металевих самолігуючих брекетів - це можливість ходити до лікаря для коригування набагато рідше, ніж у випадку з лігатурними конструкціями.

Якщо класичний варіант вимагає відвідувати стоматолога раз на місяць, то безлігатурні конструкції дозволяють це робити один раз в два, а то і в два з половиною місяці.

Вибрати брекет-систему з металу без консультації у лікаря не вийде: тільки після ретельної діагностики та детального обстеження фахівець скаже, на яких випадках краще зупинитися - і вже після цього пацієнт зможе зробити свій вибір.

Фото. Приклад роботи лікарів клініки Люмі-Дент в Києві. Металеві брекети, фото до і після, всі доступні фотографії за вказаним URL.

Встановлення брекетів з металу київ фото ЛюміДент

Протипоказання для встановлення металевих брекетів

Як і у випадку з іншими системами, залізні брекети мають свої протипоказання, які ділять на абсолютні і відносні. Абсолютні - це ті, при яких встановлення металевих брекетів заборонена повністю, до них відносять:

 • Відсутність опорних зубів - в цій ситуації скоби просто не працюють, тому що немає умов для упору і руху інших коронок;
 • Серйозні захворювання, які впливають на процес встановлення, носіння та отримання потрібного результату. Це онкологія, цукровий діабет та інші ендокринні хвороби, СНІД, різні інфекції, хвороби крові і кісток;
 • Недуги, пов'язані з психічним станом пацієнта - це стосується тих випадків, коли через психічні проблеми людина не може дотримуватися рекомендацій лікаря і нести відповідальність за своє здоров'я;
 • Залежності, пов'язані з вживанням алкоголю, наркотичними речовинами - такі речовини погано впливають і на фізіологічні процеси, і на психічне здоров'я.

Відносні протипоказання для встановлення металевих брекет-систем - це те що можна вилікувати в досить стислі терміни або ж те, що дозволяє встановити брекети з умовою, що фахівець буде контролювати ситуацію частіше, ніж в інших випадках.

До таких протипоказань відносяться:

 • карієс;
 • пародонтит;
 • складності у пацієнта з гігієною;
 • алергічні реакції - в цьому випадку потрібно просто підібрати безпечні матеріали.

Встановлення брекетів з металу: етапи і особливості

Якщо ситуація стандартна, з установкою залізної брекет-системи фахівець справляється максимум за годину або менше. Але до цього моменту пацієнт проходить обстеження, нерідко стоматолог направляє до інших лікарів, просить здати аналізи, щоб переконатися в належному стані пацієнта.

Коли з'ясовується, що здоров'я дозволяє пацієнтові носити брекети, робляться спеціальні знімки і зліпки (на попередньо очищені зуби) - і вже по їх параметрами виготовляють саму систему.

Фото. Результат встановлення брекет системи, стоматологія Люмі-Дент, Київ.

Металеві брекет системи київ фото ЛюміДент

 

Через час, коли система готова, пацієнт приходить для фінальної установки всієї конструкції - її кріплять на спеціальний стоматологічний клей і закріплюють ортодонтичним цементом.

Додатково ці склади обробляють ультрафіолетом, що робить їх міцними і дуже довговічними. Коли основні деталі закріплені, встановлюються дуги, які, як ми вже з'ясували, бувають з лігатурами і без них.

Після завершення робіт лікар дає детальні рекомендації, які стосуються правильного догляду за брекетами - і важливо розуміти, що їх дотримання сильно відбивається на результаті.

Нехтувати правилами не можна ні в якому разі, інакше виникнуть додаткові проблеми, які ускладнюють процес відновлення зубного ряду.

Вартість металевих брекетів

Скільки коштує металева брекет-система? Ціна найдоступніша серед інших технологій, а якщо клієнт вибирає клініку Люмі-Дент, то він отримує оптимальне співвідношення вартості і якості.

Ціни сталевих брекетів в Києві у нас починаються від 8999 гривень, завдяки чому дозволити собі послугу по виправленню прикусу і дефектів зубного ряду можуть багато людей.

Ті ж керамічні системи дорожче за вартістю металевих вже в два рази - і це відчутна різниця.

Вартість всіх видів брекет-систем з металу вказана вгорі цієї сторінки, а також в розділі "Стоматологія ціни".

Переваги клінік Люмі-Дент

Багато клієнтів цікавляться, в чому плюси і мінуси металевих брекетів, ретельно розглядають фотографії до і після установки брекетів, але зовсім забувають подбати про правильний вибір клініки.

Якщо виявиться, що лікар недосвідчений або має недостатню кваліфікацію, пацієнт не отримає потрібний результат або лікування затягнеться. Ось чому ми рекомендуємо звертатися в перевірені місця - такі, як стоматологічні клініки Люмі-Дент.

Ми гарантуємо не тільки низьку вартість встановлення сталевих брекетів, але і високу якість робіт - компанія оснащена найсучаснішим обладнанням, в розпорядженні є власна зуботехнічна лабораторія.

Ортодонтичне лікування контролюється лікарями з великим досвідом роботи - і це завжди індивідуальний підхід з урахуванням всіх особливостей ситуації.

Відгуки

Текстові та Відеоотзиви наших пацієнтів, які пройшли лікування прикусу брекетами в Люмі-Дент у Києві, можна побачити на сторінці "Стоматологія відгуки".


Вибирайте поруч кращих у своїй справі!

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ - ВКАЗАНІ БЕЗ УРАХУВАННЯ ДОДАТКОВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Встановлення низькопрофільної брекет-системи металевої 10410 грн
Встановлення самолігуючої (безлігатурної) металевої брекет-системи 18199 грн
Встановлення лінгвальної (внутрішньої) брекет-системи 32999 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 290 грн
Поширені запитання та відповіді
Скільки коштують металеві брекети?

Ціна ортодонтичних систем з металу: від 8999 гривень за одну щелепу.

Найдорожчі сталеві брекети - це Damon Q і Damon-3mx, їх вартість 19699 за 1 щелепу.

З чого роблять металеві брекети?

Металеві системи виготовляють з:

 • Сталі;
 • Сплаву сталі і нікелю;
 • Титану;
 • Золота.
Цю послугу в наших клініках надають лікарі ортодонти
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію