Чистка зубів (ультразвукова+ airflow) в Києві

Ціни на послуги
Комплексна професійна чистка зубів.
Акція !!! тільки до 28.02! (За 2 щелепи)
599 грн
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа)
140 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow
210 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Дудко Тетяна Віталіївна

Лікар стоматолог-терапевт, гігієніст

Ципко Зоя Валеріївна

Лікар стоматолог-терапевт

Власюк Світлана Петрівна

Зубний гігієніст

Абрамова Асмік Радиківна

Зубний гігієніст

Новицький Вадим Валерійович

Лікар стоматолог-терапевт

Якимчук Ірина Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт

Радченко Марина Віталіївна

Лікар стоматолог-терапевт

Вам буде цікаво

 

Коротко про зубний наліт і камені.

Ультразвукова чистка зубів в кріслі стоматолога на сьогоднішній день - досить часта і популярна процедура серед жителів Києва. Незалежно від віку, соціального статусу і місця проживання, багато людей часто стикаються з проблемою зубного нальоту і зубних каменів.

Зубний наліт - це утворення, представлене тонкою плівкою, яка складається з бактерій. При нормальному харчуванні і регулярних гігієнічних процедурах, цей наліт змивається, не встигнувши завдати шкоди здоров'ю людини. Однак якщо наліт залишається на зубах протягом тривалого часу, то він перетворюється на зубний камінь, який складається з затверділих залишків бактерій, слизу і їжі. Тому зубам слід регулярно проводити ультразвукову чистку зубів.

Приклади робіт наших докторів:

Відео про професійну чистку зубів:

 

Як правило, зубний камінь супроводжують:

  • Неприємний запах з ротової порожнини;
  • Кровоточивість і свербіж, як наслідок проростання каменю в ясенну кишеню;
  • Пігментні плями на зубах;
  • Рухливість зубів.

 

Чищення зубів від зубного нальоту.

На перших стадіях здійснюється всім відомим способом: регулярним чищенням зубів. На пізніх стадіях, коли зубна щітка не справляється, стоматологи використовують чистку зубів піскоструминним приладом - air-flow. Під тиском подається розчин соди і води, який знищує плівку на зубах.

 

Ультразвукова чистка зубів від зубного каменю.

цены стоматология

Ця процедура досить рутинна для більшості стоматологів, проте для пацієнтів вона найчастіше стає сюрпризом, адже зубні камені утворюються на важкодоступних місцях зубів. Тому багато хто навіть і не підозрюють про їх існування.

Видалення зубних відкладень проходить наступним чином: спочатку проводиться чистка зубів ультразвуком за допомогою спеціального інструменту - скейлера, який випромінює ультразвукові хвилі. Ультразвукова чистка зубів руйнує зубний камінь на дрібні частинки і сприяє його видаленню і вимиванню.

Потім стоматолог проводить наступний етап - піскоструминну чистку зубів air-flow за допомогою розчину з содою, що сприяє видаленню залишків зубного каменю і зубного нальоту з зубів, а також полірує поверхню зубів, для профілактики повторного утворення зубного нальоту і зубного каменю.

 

Наша клініка Люми-Дент в Києві, пропонує Вам пройти якісну професійну чистку зубів від зубного нальоту і зубного каменю. Ціна на чистку зубів в нашій клініці - найпривабливіша в Києві. Всі ціни на наші послуги Ви можете побачити тут

Процес професійної чистки:

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!