Стоматологія Оболонь на Героїв Сталінграда
Стоматологічна клініка Люмі-Дент [Оболонський район]

Сучасна стоматологічна клініка на Оболоні в Києві

Стоматологія ЛюміДент на Оболоні - є підрозділом відомої мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент в Оболонському районі Києва.

Адреса стоматології на Оболоні:

проспект Героїв Сталінграда 24-А (близько до метро Мінська, Оболонський район, Оболонь)

 

Прокласти маршрут

 

Заїзд з вулиці Прирічна. Наш стоматологічний центр розташований в самому кінці будинку з виходом на Прирічну вулицю. Поруч знаходиться ресторан «В ребро». Близько також розташовані "Poll House", аптека Віталюкс.

 

Найближча стоматологія на Героїв Сталінграда поруч з вулицями

Прирічна, Маршала Малиновського, Полярна, близько до вулиць Йорданська, недалеко від Оболонського проспекту, Зої Гайдай, Героїв Дніпра. Поруч з метро Мінська, Героїв Дніпра, недалеко від метро Петрівка, Тараса Шевченка.

Мережа клінік Люмі-Дент стала переможцем незалежного рейтингу стоматологій Києва "Народний бренд 2020".

Люми-Дент победили в конкурсе Народный бренд 2020

Наша стоматологія на Оболоні знаходиться близько до масивів Поділ, Куренівка, Троєщина, недалеко від Лісової, Воскресенка.

Безкоштовна парковка перед входом, котра охороняється.

У стоматології Люмі-Дент - до ваших послуг повний перелік стоматологічних послуг на найвищому рівні, з використанням передових технологій і нового стоматологічного обладнання.

Для наших давніх клієнтів, що давно обслуговуються в інших наших центрах в Києві - нова стоматологія на Оболоні - це продовження добрих традицій бренду Люмі-Дент.

На фото - Стоматологія на Героїв Сталінграда 24 А.


Стоматологія Оболонь клініка стоматолог Героїв Сталінграда Люмі-Дент

Переваги Люмі-Дент на Оболоні - стоматології на Героїв Сталінграда в Оболонському районі

 • Забудьте про біль в кріслі стоматолога! Тільки в наших центрах стоматології - всі процедури проходять під унікальною комп'ютерною анестезією STA, без використання звичайного шприца з голкою. Процес введення анестетика за допомогою комп'ютера - також є безболісним.
  У цьому плані наша стоматологія є абсолютним винятком із загального правила.
 • Можливість проведення будь-якого лікування в медикаментозному сні (лікування зубів під наркозом). При цьому пацієнт спить і бачить сни. Після пробудження - через годину Ви можете повертатися до звичайних щоденних справ. Ця послуга має зараз велику популярність серед наших відвідувачів на Оболоні і не тільки. Ми маємо спеціальну ліцензію на проведення подібних втручань. Щодня у нас працює професійний лікар-анестезіолог, який проводить дану загальну седацію.
 • Цифрова рентгенологія прямо у нас - Ви отримуєте абсолютно всі можливі види рентгенологічних знімків - прицільний знімок, ортопантомограму (панорамний знімок зубів), комп'ютерну томограму, телерентгенограму. Всі знімки відразу ж виводяться на робочий монітор на лікарській установці.

Фото. Отримання комп'ютерної томограми щелепи (КТ зубів) в нашій клініці на Оболоні.

Стоматологія на Оболоні фото Люмідент

 • Набір нових технологій, комплекс з яких недоступний в інших клініках Києва. Коротко - ми лікуємо зуби тільки під мікроскопами, використовуємо повну цифрову технологію при імплантації та протезування зубів, цьому в допомогу наша власна суперсучасна зуботехнічна лабораторія. Робимо кісткову пластику з власного матеріалу клієнта - а саме - з венозної крові - набагато дешевше підсадки чужорідного кісткового матеріалу, і завжди відмінний результат. В роботі замість скальпеля задіємо лазер - він працює менш травматично, без крові, без набряків.
 • Виправляємо прикус - вирівнюємо зуби без наклейки брекетів. Ставимо ультратонкі зовнішні керамічні вініри на зуби без їх обточування - гарна усмішка назавжди. І багато інших унікальних методик, детальніше читайте в розділі «Послуги» - «Нові технології».

На фото - робота зі стоматологічним мікроскопом,

стоматологія Люмі-Дент, Оболонь.

Стоматологія Героїв Сталінграда Оболонь Київ стоматолог Люмі-Дент

 • Професійна команда лікарів - в мережі Люмі-Дент завжди складається з групи стоматологів різної вузької спеціалізації. Ніколи один лікар, який і ставить пломби, і робить коронки, і вставляє зубні імплантати, і виправляє прикус у дорослих і дітей - не стане справжнім професіоналом у всіх областях. На жаль, така традиція міцно вкоренилася практично у всіх приватних стоматологіях Оболоні, Києва та України. Ось уже багато років технологія тісної комунікативної кооперації вузьконаправлених фахівців різного напрямку - дає дійсно приголомшливі результати у наших пацієнтів. Практично по кожному нашому пацієнтові збирається консиліум з лікарів-стоматологів різного напрямку - ортодонтів, терапевтів, ортопедів, хірургів імплантологів, гнатологів - для вироблення спільної ефективної стратегії відновлення естетики і жувальної ефективності у кожного конкретного пацієнта.
 • Багато фото робіт наших стоматологів до і після - нам нема чого від Вас приховувати. Ми готові показати Вам результати нашої багаторічної практики. Вам необхідно мати впевненість в наших здібностях і розуміння - що Ви можете очікувати від співпраці з нашою командою. Багато фотографій наших робіт з різних напрямків лікування - дивіться в розділі «Наші роботи».

На фото до і після - реконструкція усмішки керамічними вінірами

в стоматології на Оболоні.

Стоматологія Оболонь Київ Героїв Сталінграда клініка фото Люмі-Дент

 • Відгуки стоматології Києва. Текстові та відео відгуки реальних пацієнтів - відображає загальну думку людей, що відвідали наші кращі стоматологічні клініки на Оболоні і Позняках в Києві. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб таких позитивних відгуків було якомога більше.
 • Дисконтна накопичувальна система знижок, що дозволяє Вам отримувати всю красу постійного клієнта. Загальна знижкова карта діє в будь-якій клініці нашої мережі. Ви отримуєте стартову знижку вже при першому прийомі або при онлайн записі на нашому сайті.
 • Дивіться на ціни лікування зубів, за якими ми даємо сервіс та послуги вищого класу. Послуги, якими володіють лише лічені елітні клініки в центрі Києва.
 • Перед початком лікування - Ви будете проінформовані про повну вартість майбутніх послуг. Отримайте повну роздруківку всіх маніпуляцій з вказаною ціною. В ході лікування вартість робіт не зміниться, за винятком випадків, коли поліпшення і корекції будуть попередньо обговорені та узгоджені з Вами. На сторінці кожної окремої послуги (імплантація, вініри, видалення, відбілювання, протезування, послуги ортодонта - виправлення прикусу брекетами або капами) - розташовані детальні таблиці з описом розрахунку цін за всі процедури, які необхідно буде провести.

Фото до і після імплантації зубів в нашій стоматологічній клініці.

Стоматология метро минская киев фото Люмидент

Важливо! Ми пропонуємо 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент давно завоювала велику популярність серед жителів Дарницького та Оболонського районів Києва, України, і багатьох країн світу.

Ми давно освоїли прогресивну систему маркетингу і рівня сервісу, які роблять обслуговування клієнтів нашою командою - бездоганним.

До Ваших послуг завжди буде персональний менеджер, який буде особисто вести хід всіх Ваших робіт весь час від початку до кінця лікування.

Не Ви будете шукати лікаря, а лікар буде телефонувати Вам і дізнаватися всі подробиці Вашого самопочуття, через день-два після кожного відвідування нашої найближчої стоматології на Героїв Сталінграда. Ви не будете відчувати себе одним з багатьох.

Фото з нашою пацієнткою, стоматологія на проспекті Героїв Сталінграда, Оболонь.

Стоматологія Оболонь Героїв Сталінграда Київ Люмі-Дент

Характеристики стоматології на Оболоні

Кількість працюючих лікарських кабінетів
зі стоматологічними установками

6

Рентген відділення

1

Кількість лікарів стоматологів

15

Стоматологів ортодонтів

3

Стоматологів хірургів імплантологів

3

Стоматологів ортопедів

4

Стоматологів терапевтів

4

Гігієніст

1

Адміністраторів

8

Асистентів стоматолога

28

Лікарі, які раніше працювали в наших інших клініках, тепер також надають послуги стоматолога на Оболоні на проспекті Героїв Сталінграда 24 А.

Також команда нашої стоматології поповнилася новими професіоналами, які пройшли жорсткий конкурсний відбір, додаткове професійне навчання, і тепер повністю відповідають рівню кращої стоматологічної клініки Оболоні (Оболонського району) і столиці.

На фото - стоматологія в Оболонському районі,

наша команда лікарів стоматологів.

Cтоматология Героев Сталинграда фото Люми-Дент

Наша команда стоматологів на Оболоні надає наступні послуги

 • Рентгенологічна діагностика.

У клініці працює рентгенологічне відділення, з радіовізіографом, і комп'ютерним томографом Vatech PHT - 6500. Всі види цифрових стоматологічних знімків: прицільний, панорамний знімок зубів (ортопантомограма), комп'ютерна томограма (3-D знімок зубів і щелеп), телерентгенограма (знімок голови в бічній проекції, дуже важливий для ортодонтів).

 • Новітні технології.

 – кісткова пластика на основі мембран з власної венозної крові пацієнта;

 – лазерна стоматологія;

 – послуги лікаря гнатології;

 – навігаційна зубна імплантація;

 – ін'єкції гіалуронової кислоти в ясна;

 – плазмоліфтінг;

 – лікування під мікроскопом;

 – комп'ютерне моделювання усмішки;

 – стерилізація ясен і каналів коренів озоном;

 – комп'ютерна діагностика прикусу.

 • Лікування та пломбування зубів.
 • Хірургія, видалення зуба мудрості, прості видалення зубів, пластика вуздечок губи і язика.
 • Імплантація зубів за 1 день.
 • Протезування зубів - знімні і незнімні зубні протези, в тому числі з опорою на імпланти.
 • Естетична стоматологія - вініри, люмініри, відбілювання домашнє і офісне.
 • Виправлення неправильного прикусу - 7 ортодонтів лікують дітей і дорослих пластинками, капами без брекетів, брекет-системами.
 • Дитячі стоматологи - лікування дітей.

Знайти нашу нову кращу стоматологію на Оболоні не складно

Стоматологія Люмі-Дент на Оболоні розташовується на проспекті Героїв Сталінграда, найближча до вулиць Полярна, Прирічна. Найближча стоматологія на Героїв Сталінграда поруч з вулицями: Маршала Малиновського, недалеко від Зої Гайдай, Героїв Дніпра. Поруч з метро Мінська, Оболонь, Героїв Дніпра, Петрівка, Тараса Шевченка.

Поруч з районами Троєщина, Лісова, недалеко від Воскресенки, Подолу, Куренівки.

На фото - адміністратори на рецепшен стоматології на Героїв Сталінграда.

Стоматологія Героїв Сталінграда Оболонь Київ стоматолог Люмі-Дент

 

Відгуки


Відеовідгуки наших пацієнтів доступні на сторінці "Відгуки".

 

Будемо раді бачити Вас в Люмі-Дент - сучасній кращій стоматологічній клініці на Оболоні!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

 

Відгуки про нас
Наші лікарі

5 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Записатися на онлайн консультацію
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest