3670

Стоматологія Люмі-Дент на Оболоні
На проспекті Героїв Сталінграда 24 А

Сучасна стоматологічна клініка на Оболоні в Києві 

На Героїв Сталінграда 24 А

Є підрозділом відомої мережі стоматологій Люмі-Дент.


Адреса стоматології на Оболоні: проспект Героїв Сталінграда 24-А

Заїзд з вулиці Прирічна. Клініка розташована в самому кінці будинку з виходом на Прирічну вулицю. Поруч розташований ресторан «В ребро».

 

Найближча стоматологія поруч з вулицями

проспект Героїв Сталінграда, Прирічна, Маршала Малиновського, Полярна, Маршала Тимошенко, Йорданська, Оболонський проспект, Зої Гайдай, Героїв Дніпра. Поруч з метро Мінська, Героїв Дніпра, Петрівка (Почайна), Тараса Шевченка.

До послуг наших гостей – безкоштовна парковка перед входом під охороною.

До Ваших послуг – повний перелік стоматологічних послуг на найвищому рівні, з використанням передових технологій і нового стоматологічного обладнання.

Для наших постійних клієнтів, що давно обслуговуються в інших наших центрах в Києві – нова стоматологія на Оболоні – це продовження добрих традицій бренду Люмі-Дент.

Стоматологія Оболонь Київ стоматолог Люмі-Дент

Наші переваги:

 • Забудьте про біль в кріслі стоматолога! Тільки в наших центрах – всі процедури лікування зубів проходять під унікальною комп'ютерною анестезією STA, без використання звичайного шприца з голкою. Процес введення анестетика за допомогою комп'ютера – також є безболісним.

  В цьому плані ми є абсолютним винятком із загального правила.

 • Можливість проведення будь-якого лікування в медикаментозному сні (під седацією). При цьому пацієнт спить і бачить сни. Після пробудження – через годину ви можете повертатися до звичайних щоденних справ. Ця послуга має зараз велику популярність серед наших відвідувачів. Ми маємо спеціальну ліцензію на проведення подібних втручань. Щодня у нас працює професійний лікар-анестезіолог, який проводить дану загальну седацію.
 • Цифрова рентгенологія прямо у нас – Ви отримуєте абсолютно всі можливі види рентгенологічних знімків – прицільний знімок, ортопантомограму, комп'ютерну томограму, телерентгенограму. Всі знімки відразу ж виводяться на робочий монітор на лікарській установці.
 • Набір нових технологій, комплекс з яких недоступний в інших клініках Києва. Коротко – ми лікуємо зуби тільки під мікроскопами, використовуємо повну цифрову технологію при імплантації та протезуванні зубів, в допомогу наша власна суперсучасна зуботехнічна лабораторія. Робимо кісткову пластику з власного матеріалу клієнта – а саме – з венозної крові – набагато дешевше підсадки чужорідного кісткового матеріалу, і завжди відмінний результат. В роботі замість скальпеля задіюємо лазер – він працює менш травматично, без крові, без набряків.
 • Вирівнюємо зуби без наклейки брекетів. Ставимо ультратонкі зовнішні керамічні пластинки на зуби – красива посмішка назавжди. І багато інших унікальних методик, докладніше читайте в розділі «Послуги» – «Нові технології».

Стоматологічна клініка Оболонь стоматологія Люмі-Дент

 • Професійна команда лікарів – в мережі Люмі-Дент завжди складається з групи лікарів різної вузької спеціалізації. Ніколи лікар, який і ставить пломби, і робить коронки, і встановлює зубні імплантати, і виправляє прикус у дорослих і дітей – не стане справжнім професіоналом у всіх областях. На жаль, така традиція міцно вкоренилася практично у всіх приватних стоматологів Оболоні, Києва та України. Ось уже багато років технологія тісної комунікативної кооперації вузькопрофільних фахівців різного напрямку – дає воістину приголомшливі результати у наших пацієнтів. Практично по кожному нашому пацієнтові збирається консиліум з лікарів-стоматологів різного напрямку – ортодонтів, терапевтів, ортопедів, хірургів імплантологів, гнатологів – для вироблення спільної ефективної стратегії відновлення естетики і жувальної ефективності у кожного конкретного пацієнта.
 • Багато фото робіт наших стоматологів до і після – нам нема чого від Вас приховувати. Ми готові показати Вам результати нашої багаторічної практики. Вам необхідно мати впевненість в наших здібностях і розуміння – що Ви можете очікувати від співпраці з нашою командою. Багато фотографій наших робіт з різних напрямків лікування – дивіться в розділі «Наші роботи».
 • Відгуки про стоматологію. Текстові та відео відгуки реальних пацієнтів – відображає загальну думку людей, що відвідали наші кращі стоматологічні клініки на Оболоні і Позняках в Києві. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб таких позитивних відгуків було якомога більше.
 • Дисконтна накопичувальна система знижок, що дозволяє Вам отримувати всі переваги постійного клієнта. Загальна знижкова карта діє в будь-якій клініці нашої мережі. Ви отримуєте стартову знижку вже при першому прийомі або при онлайн записі на нашому сайті.
 • Відмінні ціни, за якими ми надаємо сервіс та послуги вищого класу. Якими володіють лише лічені елітні клініки в центрі Києва.
 • Перед початком лікування - Ви будете проінформовані про повну вартість майбутніх послуг. Отримаєте повну роздруківку всіх маніпуляцій з вказаною ціною. В процесі роботи - вартість не зміниться, окрім попередньо узгоджених з Вами поліпшень та змін. На сторінці кожної окремої послуги (імплантація, вініри, видалення, відбілювання, протезування, послуги ортодонта - виправлення прикусу брекетами або капами) - розташовані детальні таблиці з описом розрахунку цін за всі процедури, які необхідно буде провести.

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент давно завоювала велику популярність серед жителів Києва, України, і багатьох країн світу.

Ми давно освоїли прогресивну систему маркетингу і рівня сервісу, які роблять обслуговування клієнтів нашою командою – бездоганним.

До Ваших послуг завжди буде персональний менеджер, який буде особисто вести хід всіх Ваших робіт весь час від початку до кінця лікування.

Не Ви будете шукати лікаря, а лікар буде дзвонити Вам і дізнаватися всі подробиці Вашого самопочуття, через день-два після кожного відвідування нашої клініки. Ви не будете відчувати себе одним з багатьох.

Характеристики стоматології на Оболоні

Кількість працюючих лікарських кабінетів
зі стоматологічними установками

6

Рентген відділення

1

Кількість лікарів стоматологів

15

Стоматологів ортодонтів

3

Стоматологів хірургів імплантологів

3

Стоматологів ортопедів

4

Стоматологів терапевтів

4

Гігієніст

1

Адміністраторів

8

Асистентів стоматологів

28

Лікарі, які раніше працювали в наших інших клініках, тепер також надають послуги стоматолога на Оболоні на проспекті Героїв Сталінграда 24 А.

Також наша команда поповнилася новими професіоналами, які пройшли жорсткий конкурсний відбір, додаткове професійне навчання, і тепер повністю відповідають рівню кращої стоматологічної клініки Оболоні і столиці.

Стоматолог Оболонь Київ клініка Люмі-Дент фото

Наша команда стоматологів на Оболоні надає наступні послуги

 • Рентгенологічна діагностика.

У клініці працює рентгенологічне відділення, з радіовізіографом, і комп'ютерним томографом Vatech PHT – 6500. Всі види цифрових стоматологічних знімків: прицільний, панорамний знімок зубів (ортопантомограма), комп'ютерна томограма (3-D знімок зубів і щелеп), телерентгенограма (знімок голови в бічній проекції).

 • Нові технології.

 – кісткова пластика на основі мембран з власної венозної крові пацієнта.

 – лазерна стоматологія.

 – послуги лікаря гнатології.

 – навігаційна зубна імплантація.

 – ін'єкції гіалуронової кислоти в ясна.

 – плазмоліфтінг.

 – лікування під мікроскопом.

 – комп'ютерне моделювання усмішки.

 – стерилізація ясен і каналів коренів озоном.

 – комп'ютерна діагностика змикання зубів.

 • Лікування та пломбування зубів.
 • Хірургія, видалення зубів, пластика вуздечок губи і язика.
 • Імплантація зубів за 1 день.
 • Протезування зубів – знімні та незнімні зубні протези, в тому числі з опорою на імпланти.
 • Естетична стоматологія - вініри, люмініри, відбілювання домашнє і офісне.
 • Виправлення неправильного прикусу - пластинками, капами без брекетів, брекет-системами.

Знайти нашу нову кращу стоматологію на Оболоні не складно

Вона знаходиться на проспекті Героїв Сталінграда, найближча до вулиць Полярної, Прирічної, Маршала Тимошенко, Маршала Малиновського, Зої Гайдай, Героїв Дніпра. Поруч з метро Мінська, Оболонь, Героїв Дніпра, Петрівка (Почайна), Тараса Шевченка.

 

На фото - рецепшен стоматології на Героїв Сталінграда

Стоматологія Героїв Сталінграда Київ Люмі-Дент

Будемо раді бачити Вас в Люмі-Дент — сучасній кращій стоматологічній клініці на Оболоні!


5 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!