8:00 - 21:00
ua
11996

59 Лікарів Стоматологів В Києві- Люмі-Дент

Відгуки про нас
Дивитися більше

Лікарі стоматологи Люмі-Дент

Штат фахівців Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка – складається з лікарів стоматологів 5 головних спеціальностей:

1) Ортодонти – спеціалізуються на виправленні неправильного прикусу у дорослих і дітей. У клініках на постійній основі ведуть прийом 12 хороших лікарів стоматологів ортодонтів. Це найкращі за рейтингом лікарі ортодонти Києва.

2) Лікарі стоматологи хірурги, вони ж імплантологи – виконують хірургічні стоматологічні маніпуляції, такі як видалення зубів, резекція кіст, пародонтологічні операції, кісткова пластика, синус-ліфтинг.

Головним же напрямком хірургів сьогодні є проведення імплантації зубів – найбільш частої процедури в наших стоматологічних клініках. У команді лікарів постійно працюють 8 хороших стоматологів імплантологів.

3) Стоматологи ортопеди, вони ж лікарі протезисти – виконують протезування зубів усіма відомими видами протезів. Наші найкращі за рейтингом стоматологи ортопеди, відгуки про яких найпозитивніші – встановлюють коронки, мостоподібні протези, бюгельні і знімні конструкції, в тому числі з опорою на імпланти.

Зубний протезист працює в тісному контакті з хірургами-імплантологами, при плануванні робіт на імплантатах, всі консультації по імплантації завжди в наших клініках проходять спільно, при наявності цих двох спеціалізацій.

Зубні протезисти також працюють спільно з техніками з нашої власної цифрової лабораторії, обладнаної відповідно до новітніх цифрових технологій.

Сьогодні наше обладнання дозволяє кращим за рейтингом стоматологам ортопедам – зубним лікарям протезистам - робити цифрові відбитки без відбиткової маси.

У комп'ютерній програмі лікарем протезистом проводиться моделювання протезів та коронок, а потім спеціальні прилади виточують або друкують їх з сучасних стоматологічних матеріалів.

Окремим напрямком зубних протезистів є естетична стоматологія – виготовлення керамічних вінірів, ультратонких вінірів - люмінірів, керамічних вкладок.

У штаті стоматології Люмі-Дент в Києві зараз налічується 7 професійних кращих стоматологів ортопедів (зубних протезистів). Це найкращі за багатьма рейтингами протезисти Києва.

4) Стоматологи терапевти – виконують усі види усунення болю в зубах, лікування кореневих каналів, займаються пломбуванням і художньою реставрацією зубів. Лікарі цієї спеціалізації також відповідальні за лікування ясен, проведення професійної гігієнічної чистки від нальоту, пігменту та відкладень.

У нашому колективі працюють хороші лікарі стоматологи цього напрямку – 25 фахівців. Це найкращі за рейтингом стоматологи терапевти.

5) Гігієністи – займаються проведенням професійної гігієни порожнини рота, видаленням пігменту та зубного каменю. Це найбільш затребувана та найчастіша процедура в правильно організованій приватній стоматології.

Саме з гігієнічної чистки починається практично будь-яке лікування в наших клініках, крім випадків з гострим болем у клієнта. У нас працюють хороші гігієністи – 2 спеціаліста.

6) Дитячі лікарі стоматологи4 фахівця займаються лікуванням молочних зубів та постійних у дітей. Фахівці застосовують такі унікальні технології як комп'ютерна анестезія, седація закисом азоту, лікування під загальним наркозом. У нашому арсеналі є всі засоби, щоб дитина не боялася лікаря стоматолога, і ходила до нас із радістю!

Додатково, в міру необхідності, активну участь в роботі з нашими відвідувачами приймають анестезіологи, гнатологи, остеопати, психологи.

 

Хороші лікарі стоматологи Київ Люмі-Дент 

Обов'язки лікаря стоматолога в Києві в клініках Люмі-Дент

 1. Бути ввічливим і уважним;
 2. Бути чесним з клієнтом;
 3. Завжди пропонувати альтернативні варіанти вирішення проблеми;
 4. Намагатися по можливості надавати клієнту максимально точну ціну майбутнього лікування;
 5. Заздалегідь повідомляти ціну стоматології наступного візиту;
 6. Регулярно контактувати і турбуватися про стан пацієнта на наступний день після візиту в клініку;
 7. Максимально точно дотримуватися термінів виконання робіт, а також час прийому пацієнта;
 8. Використовувати найсучасніші технології доступні в сучасній стоматології;
 9. Ніколи не робити боляче пацієнту;
 10. При необхідності залучати лікарів суміжних спеціальностей, для проведення максимально об'єктивної і корисної для пацієнта консультації та лікування;
 11. Завжди нести особисту відповідальність за якість виконаної роботи.

 

Обирайте найкращих лікарів стоматологів в Києві!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Дата публікації: 23.10.2021
Дата редагування: 02.05.2024
13 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію