460

Сріблення зубів у дітей: особливості, недоліки, альтернативи

Ціни на послуги
Консультація та підготовка батьків та дитини до стоматологічного лікування 200 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Пломбування зубів (1 зуб) от 560 до 840 грн
Фторування зубів (1 щелепа) 850 грн
Лікування карієсу «без свердління» Icon (1 зуб) 1200 грн
Герметизація фісур (1 зуб) от 500 до 700 грн
Природна імплантація емалі "Innodent" (за 5 зубів) 1380 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Цю послугу в наших клініках надають дитячі лікарі стоматологи
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами

 

Сріблення зубів — це профілактична процедура, яка має зупинити розвиток карієсу у дітей. Для її виконання використовують спеціальний склад, що містить нітрат срібла. Його наносять звичайною ватною паличкою, після чого на емалі залишається шар так званого відновленого срібла.

 

Сріблення зубів у дітей Київ Люмі-Дент

Показання до сріблення зубів і особливості методики

Проведення процедури допускається тоді, коли сходяться відразу три чинники:

  • дитина ніяким чином не піддається на лікування карієсу, що проявився;
  • дитині менше трьох років;
  • сам карієс знаходиться на початковій стадії.

Одна з головних особливостей цієї процедури полягає в тому, що після обробки зубки стають темними. Тобто естетична сторона в даному випадку взагалі не враховується. Потемніння відбувається за рахунок високого вмісту в складі нітрату срібла. Але натомість покриття спеціальним складом повністю безболісне і легко переноситься маленькими пацієнтами.

Сріблення молочних зубів проводиться курсом: через день або кожен день. Всього буде потрібно до п'яти процедур — через півроку все потрібно буде повторити. І в цьому теж є певна проблема: з одного боку, дитина боїться складних маніпуляцій, тому сріблення виглядає простим і ефективним рішенням. Але, з іншого боку, лікаря доведеться відвідувати дуже часто — для дуже неспокійних дітей такий варіант може не дуже добре підходити.

Сріблення молочних зубів Київ Люмі-Дент

Мінуси методики

Сріблення зубів в Києві — це не найпопулярніша послуга, тому що у неї є ряд істотних недоліків. До темних зубів додамо ще такі моменти:

  • Відсутність гарантій, що карієс не розвинеться далі. Сріблення зубів дітям — це профілактичний захід. А якщо ситуація вже запущена, то він і зовсім марний.
  • Невисока ефективність процедури, коли мова йде про жувальні зуби — на них вона просто не працює.
  • Якщо дитина дуже боїться лікарів, то і таке просте завдання стане для неї стресом — важливо підібрати не найпростішу процедуру, а найефективніше рішення проблеми і хорошу клініку.

Альтернативи сріблення зубів

Якщо сріблення дитині треба чимось замінити, то глибоке фторування і якісне лікування будуть найкращою альтернативою. За неї варто звертатися в клініки «Люмі-Дент». Там є дитячі стоматологи, які вміють поводитися з найпримхливішими, складними дітьми.

Фторування теж є профілактичним, не лікувальним рішенням. Відновити зубки воно може в тому випадку, якщо карієс знаходиться ще на стадії плями. Не рекомендовано фторування і тим дітям, які живуть в районах, де спостерігається підвищений вміст фтору.

Жодна профілактична процедура не може скасувати лікування, якщо проблема вже є, тому всі ці заходи не є панацеєю при наявності більш глибокого карієсу — тут вже точно потрібне повноцінне лікування та пломбування.

Сріблення на молочних зубах Київ Люмі-Дент

Переваги звернення до клінік Люмі-Дент

У стоматології Люмі-Дент для маленьких пацієнтів використовують найсучасніші методи знеболювання (комп'ютерна анестезія STA, звеселяючий газ) і технологію лікування молочних зубів без свердління.

Замість того, щоб посріблити зуби і сподіватися на хороший результат, можна відразу вибрати ефективну процедуру — а про комфорт малюка подбають лікарі. Батькам потрібно тільки правильно налаштувати дитину: не говорити про страх, біль, терпіння, викликати інтерес до професії зубного лікаря.

Скільки коштує послуга?

Невисока ціна на сріблення зубів не повинна ставати аргументом на користь процедури, якщо вона не дає потрібний результат. Для підтримки здоров'я постійних і молочних зубів важливо відразу вибирати те, що дасть кращий ефект, і дозволить в подальшому уникнути ускладнень. І діти в цьому випадку не є винятком. Вартість глибокого фторування і пломбування дитячими стоматологами – вказана на сторінці «Наші ціни», а також угорі цієї сторінки.

Запишіться в будь-яку з наших стоматологічних клінік Люмі-Дент в Києві на консультацію!


2 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!