8:00 - 21:00
ua

Художня Реставрація Зубів - Скільки Коштує?

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Художня реставрація зубів в Києві - ціна, відгуки
 • Для чого потрібна реставрація зубів?
 • Реставрація зубів: ціна в Києві
 • Часткова реставрація зуба
 • Реставраційне покриття зубів
 • Що таке художня реставрація зубів?
 • Як роблять реставрацію зуба?
 • Що таке реставрація зубів?
 • Переваги клінік Люмі-Дент:
 • Відгуки про художню реставрацію зубів
 • Порівняння реставрації зубів з керамічними винирами
 • Скільки коштує наростити зуб?
 • Відновлення зуба - ціна в Києві
 • Нарощування зуба - ціна в Києві
 • Таблиця розрахунку ціни реставрації зубів

Художня реставрація зубів в Києві - ціна, відгуки

Вище дивіться відео з нашими фахівцями. Відео про кращих технологіях відновлення зубів, застосовуваних щодня в клініках Люмі-Дент.

У цій статті стоматолог терапевт мережі клінік Люмі-Дент - Лєбєдєва Євгенія Іванівна - розповість про естетичне нарощування зубів фотополімером, а також відповість на запитання:

 • Що таке художня реставрація передніх зубів?
 • Нарощування зубів фотополімером та фотополімерна реставрація - це одне і те ж, або між ними є відмінності?
 • Як нарощують зуби в стоматології?
 • Скільки коштує наростити зуб?
 • Що таке керамічна реставрація зубів?

Бажаємо приємного прочитання.

 

Для чого потрібна реставрація зубів?

У наш час високих технологій ми, як жителі столиці України - завжди пред'являються до всіх отриманих послуг підвищені вимоги щодо якості.

Не виняток і стоматологія Люмі-Дент - наші пацієнти хочуть бачити не просто поставлену за невисокою ціною пломбу з фотополімера, а повне і точне відновлення зубної емалі - функції і зовнішнього вигляду пошкодженого зуба. 

Швидко і дешево цю проблему вирішує художня реставрація зуба фотополімерною пломбою.

Скільки коштує відновити зуб фотополімером?

Реставрація зубів: ціна в Києві

Вид нарощування зуба Ціна, в гривнях
Встановлення фотополімерної пломби вiд 1150 до 2090  
Ціна реставраціі зуба 2740 
Прямий композитний вінір 2490 
Відновлення кукси зуба на корені 1035  
Адгезивний міст (1 зуб) 3630  

 

Нарощення переднього зуба нашому пацієнту.

Нарощування зубів фото Люмі-Дент

Відновити або наростити зуб фотополімером в стоматології - так зазвичай звикли говорити люди в простому побуті, описуючи процедуру відновлення зубної емалі.

Дійсно, стоматолог при композитному нарощуванні зуба - проводить повне відновлення його форми, включаючи імітацію всіх шарів (емалі, дентину, ріжучого краю), з урахуванням їх оптичних властивостей та кольорів.

Реставрацію передніх зубів в стоматології зробити завжди складніше, ніж задніх жувальних, так як передню ділянку завжди видно при розмові та усмішці.

І тут стоматологу потрібно бути особливо уважним при процедурі відновлення форми зуба, і особливо при правильному нарощуванні шарів з різною прозорістю.

Адже важливо, щоб така художня реставрація зуба виглядала естетичної, і була непомітна:

 • приясенна частина фотополімерної реставрації зуба повинна бути більш темного кольору з вираженою жовтизною;
 • ріжучий край навпаки - повинен бути світлішим та прозорішим.

Нарощування зубів фотополімером, робота наших фахівців, Київ.

Художня реставрація зубів фото Люмі-Дент

Часткова реставрація зуба


Часткова реставрація – це процес, під час якого проводиться фрагментарне відновлення функцій та форми зруйнованого зуба. Відтворюють зуб відповідно до оригіналу з міцних та надійних композитних матеріалів.

Реставраційне покриття зубів


Завдання художньої (естетичної) реставрації зубів – відтворити анатомічну форму зубного ряду, приведення зубів до початкової форми та кольору. Проводиться вона за один візит до стоматолога шляхом усунення нерівностей, щілин між зубами, тріщин та сколів за допомогою пластичних матеріалів.

Вартість відновлення передніх зубів фотополімером в стоматології зазвичай коштує на порядок дорожче, і це також прямо пов'язане з рівнем складності роботи лікаря стоматолога.

До речі, на сьогоднішній день актуальність нарощування зубів за допомогою світлотвердіючих фотополімерів - падає, через спрощення технології і більшого розповсюдження керамічних реставрацій:

Керамічні реставрації при відновленні зубів куди більш практичні, зносостійкі, не змінюють колір і форму з часом.

Зовнішній вигляд керамічні реставрації зубів імітують набагато краще фотополімерних матеріалів. Так, такі керамічні реставрації коштують значно дорожче, ніж ціна фотополімерних пломб, але й працюють вони набагато довше і краще:

 • З естетичної точки зору керамічні вініри або вкладки - дають практично ідеальну естетику, особливо передніх зубів, яку неможливо досягти при відновленні фотополімером.
 • Також наростити зуби керамікою у багато разів довговічніше, ніж фотополімером, так як керамічні реставрації не змінюють колір, не збільшуються в обсязі, до них не пристає зубний наліт.

Тому фотополімерне нарощування зубів зараз значно скоротило свої показання.

На даний момент світлотвердіюче нарощування за 1 візит до стоматолога роблять:

 • при наявності незначних та середніх дефектів передніх зубів,
 • коли їх недоцільно обточувати під керамічні реставрації;
 • через необхідність незначного нарощування форми зубів;
 • при наявності одиничних відколів емалі;
 • для заповнення невеликої каріозної порожнини.

Також на задніх, жувальних зубах - при розмірі порожнини середньої та великої - безпосередньо показана естетична реставрація цирконієвою коронкою зуба на штифт, або виготовлення керамічної вкладки.

Більш докладніше про керамічні технології нарощування зубів, та вартості відновлення зубів керамікою - читайте в розділах «Вініри» і «Протезування».

До (вгорі) та після (внизу) реставрації зубів керамічними вінірами, Київ.

Реставрація зубів фото Люмі-Дент

Що таке художня реставрація зубів?

Художня реставрація - це дуже містке поняття, яке включає в себе основні ключові моменти:

 • Відсутність під реставрацією патологічно змінених тканин, які завжди будуть спотворювати натуральний колір зробленої реконструкції;
 • Ідеально міцне з'єднання фотополімерного матеріалу з тканинами зуба, що неможливо без максимального сухого та чистого операційного поля. Для максимальної ізоляції місця реставрації ми використовуємо раббердам - ​​латексну завісу, яка повністю захищає робоче поле від дихання, мікробів, слини. Крім того, раббердам виключає потрапляння на слизову оболонку медичних препаратів, які використовуються при нарощуванні.
 • Лікар стоматолог при нарощуванні повинен мати певні художні навички, адже він повинен правильно підібрати колір та імітувати всі шари зуба для правильної передачі кольору. Зубні шари - емаль і дентин - різні за кольором, щільністю, світлозаломленням.
 • При великій порожнині - проводиться нарощування зуба пломбою на штифт, частіше скловолоконний, який зміцнюється цементом в кореневому каналі.

Пряма художня реставрація зуба фотополімером, виконана лікарями Люмі-Дент, Київ.

Нарощування зуб на зуб реставрація фото Люмідент

Як роблять реставрацію зуба?

Як нарощують зуб - етапи:

 1. Проводять знеболення, за допомогою комп'ютерної анестезії STA, якою оснащений кожен наш лікарський кабінет. При бажанні пацієнта - також будь-яка процедура може проходити в стані медичного сну. Наші клініки мають ліцензію і професійних анестезіологів, для якісного і безпечного проведення естетичної реставрації під загальною седацією;
 2. Лікар проводить гігієнічну чистку від зубного нальоту і каменю, за допомогою безконтактної технології air flow, або спеціальною насадкою-щіткою на стоматологічний лікарський накінечник установки;
 3. Підбирається колір майбутньої фотополімерною реставрації зубів за допомогою спеціальної кольорової шкали;
 4. Спеціаліст видаляє некротизовані, пошкоджені, і змінені в кольорі зубні тканини - стоматологічною насадкою, з закріпленим в ньому алмазним бором;
 5. Якщо порожнина виходить глибокою - при необхідності спочатку нарощують на її дні стеклоїономерну прокладку, яка захищає зубний нерв від токсичного впливу фотополімерного реставраційного матеріалу;
 6. Поверхню емалі та дентину протруюють, а потім наносять спеціальний клейовий склад - адгезив, який буде міцно з'єднувати фотополімерний матеріал із зубними тканинами;
 7. Лікар пошарово накладає (нарощує) шари фотополімерного матеріалу, з різним кольоровим відтінком і прозорістю, для максимально повної імітації здорових зубних тканин. Кожен шар засвічується діодною лампою. Під її світлом відбувається остаточне затвердіння фотополімерної реставрації зуба;
 8. Після того, як всі шари фотополімера нарощено - лікар починає обробляти реставрацію за допомогою борів і полірувальних головок, для додавання остаточної форми і гладкої поверхні;
 9. Спеціаліст спільно з пацієнтом оцінюють фінальний результат нарощування зуба.


За допомогою сучасних технологій прямого нарощування - можна наростити непомітну і абсолютно гармонійну естетичну реконструкцію - відновити відколи зубної емалі за допомогою фотополімерів і інших матеріалів.

Не менш важливо відтворити при нарощуванні зубів пломбою - до дрібниць всю рельєфну структуру зовнішньої, внутрішньої, бажано і міжзубних поверхонь, кожна з яких відіграє важливу роль в естетиці, пережовуванні їжі, мовної функції.

Як нарощують зуби і міжзубні проміжки наші фахівці, Київ.

Відновлення зубів зубної емалі наростити фото Люмі-Дент

Що таке реставрація зубів?

Художня реставрація зубів - це повне анатомічне і функціональне відновлення їх форми, кольору і функції.

Правильно виконане і недороге за ціною естетичне нарощування зуба пломбою буде довго служити Вам, працюючи ефективно в пережовуванні їжі, і доставляючи візуальне задоволення.

Велике значення в нарощуванні зубів мають:

 • Досвід та професіоналізм лікаря стоматолога;
 • Вид та виробник фотополімерних матеріалів, які використовуються в роботі;
 • Якість устаткування, яке застосовується в роботі. Наприклад, діодні фотополімерні лампи - менше перегрівають судинно-нервовий пучок (пульпу) - що істотно знижує ризик можливих ускладнень;
 • Технологія роботи в чотири руки - лікар нарощує пломбу разом з асистентом стоматолога.

Переваги клінік Люмі-Дент:

 • Консультація у нас завжди безкоштовна;
 • Нарощування зубів проходить під надійною комп'ютерною анестезією щелепи, або в стані сну;
 • Ви наперед знаєте ціну на будь-яку майбутню роботу;
 • Перед прийняттям рішення - можна побачити в клініках і на нашому сайті - багато фото робіт наших лікарів по відновленню зубів, а також відео відгуки наших шановних клієнтів;
 • Багато процедур ми проводимо під стоматологічним мікроскопом - забезпечує багаторазове збільшення операційного поля, що робить роботу набагато більш якісною;

Нарощування зуба під стоматологічним мікроскопом.

Нарощування зубів фото Люмі-Дент

 • Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!
 • І головне - наші лікарі мають великий досвід в нарощуванні передніх зубів, Ви можете не сумніватися в результаті!

Відгуки про художню реставрацію зубів

Відеовідгуки пацієнтів про клініки можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології Києва".

Порівняння реставрації зубів з керамічними винирами

Встановлення вінірів, хоча і обходиться значно дорожче - все ж має багато переваг перед реставрацією передніх зубів фотополімером. За наступним посиланням можна прочитати корисну інформацію на тему: що краще - вініри або реставрація зубів.

Скільки коштує наростити зуб?

Ціна нарощення переднього зуба в Києві в Люмідент -  вiд 1410 до 3350 гривень.

Вартість художньої реставрації зубів залежить від багатьох факторів:

 • Обсягу ураження зубних тканин - який обсяг нарощують пломбою з фотополімера;
 • Кількості площин зуба, які потрібно наростити (жувальна, зовнішня, внутрішня, міжзубна);
 • Вида фотополімерного матеріалу, яким проводиться відновлення зубної емалі та дентину;
 • Технології відновлення зубної емалі (відколів, руйнування) і дентину (повна імітація всіх шарів, або просте наповнення форми однією порцією фотополімера).

 

Відновлення зуба - ціна в Києві

Вид відновлення зуба Ціна, в гривнях
Вініром 5690
Керамічною вкладкою 5030
Фотополімерною реставрацією 2740
Цирконієвою коронкою 7500

 

При незначному, поверхневому дефекті емалі - є можливість її природного відновлення, за допомогою новітньої технології імплантації емалі.

Ця технологія дозволяє досягти повного відновлення емалі без сколів - природним шляхом, без застосування пломбувальних матеріалів.

Вартість реставрації передніх зубів можна побачити на сторінці цін, а також внизу цієї сторінки. Подробиці запитуйте у наших фахівців, або по телефону у адміністраторів клінік.

Скільки коштує наростити зуб?

Нарощування зуба - ціна в Києві

 

Таблиця розрахунку ціни реставрації зубів

Види пломбування

зуба за складністю

Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступінь. 100 450 190 1150 1 890
II ступінь. 100 450 190 1450 2 190
III ступінь. 100 450 190 1 550 220 2 510
IV ступінь. 100 450 190 1 610 220 2 570
V ступінь. 100 450 190 1 890 220 2 850
VI ступінь. 100 450 190 2 090 220 3 050
Повна реставрація 100 450 190 2 740 220 3 700

  

Опис ступенів складності реставрації.

I ступінь

складності

Поверхневий і початковий карієс на жувальній поверхні премолярів.
II Початковий і поверхневий карієс на жувальній поверхні молярів.
III Середній карієс на жувальній і пришеечной поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокий і середній карієс на молярах і премолярах (відновлення пломбою 1-ої контактної і жувальної поверхонь). Середній карієс у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
До V ступеня відносяться глибокий карієс на молярах і премолярах (відновлення пломбою двох контактних і жувальної поверхні). Середній і глибокий карієс процеси фронтальної групи з порушенням ріжучого краю.
VI  Глибокий карієс (відновлення пломбою більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художня реставрація зубів зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Зведена статистика по деяким послугам та приміщенням стоматологічних клінік Люмі-Дент на правому та лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - наданим за 2022 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6954
Процедур під наркозом (уві сні) 165
Простих видалень зубних коренів 2084
Вилучень вісімок (мудрості) 870
Встановлено пломб 4585
Професійних відбілюваннь 453
Комплексних гігієнічних чисток 2430
Встановлено імплантів 3102
Реставрація зубних протезів 164

Вартість послуги нарощування зубів пломбою можна побачити знизу на цій сторінці, а також в розділі "Стоматологія ціни".

 

Як нарощувати зуби поруч в Києві? Запишіться на реставрацію передніх зубів в Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

 

 
Реставрацію передніх зубів в наших клініках в Києві проводять
Часті питання і відповіді
Як роблять реставрацію керамічних зубів?

Методика нарощування кераміки схожа з відновленням фотополімером зубів. Є тільки одна відмінність - замість зубного праймера (просочування зуба для кращого зчеплення фотополімера з зубними тканинами) - використовують праймер для кераміки - силан.

Чи можна зробити нарощування іклів?

В наших клініках людині можна зробити нарощування будь-яких зубів, у тому числі і реставрацію іклів.

Чи можна наростити зламаний зуб?

Якщо зуб зламався на рівні або вище рівня ясен - можна зробити його нарощування, зміцнивши скловолоконним штифтом. Однак переважна реставрація зуба в цій ситуації буде проведена за допомогою коронки з опорою на кульшову вкладку.

Чи роблять реставрацію кривих зубів?

Все залежить від ступеню кривизни зубного ряду.

Якщо вона легкого та середнього ступеню - зубну реставрацію фотополімерами можна зробити.

Реставрацію дуже кривих зубів виконують за допомогою вінірів або коронок на штифтах.

Скільки тримається реставрація зубів?

Все залежить від обсягу нарощування зубних тканин.

Невелика реставрація може служити 5-7 років без проблем.

Якщо обсяг відновлення зуба фотополімером великий - така робота буде стояти 3-5 років, далі може виникнути відлам реставрації або з'явитися вторинний карієс.

Чи варто робити реставрацію зубів?

Нарощування фотополімером варто зробити, якщо:

 • Ви хочете вирішити проблему за 1 день;
 • Пошкодження зуба незначне;
 • Ви обмежені в коштах, і не можете дозволити собі більш дорогі коронки, вкладки або вініри.

У всіх інших випадках доцільніше зробити вибір на користь керамічних або цирконієвих протезів.

Яка ціна відновлення зуба фотополімером?

Вартість фотополімерного відновлення 1 зуба складає вiд 1150 до 2090 гривень. Окремо оплачується ціна встановлення скловолоконого штифту, якщо є така необхідність. 

Дата публікації: 15.09.2016
Дата редагування: 26.05.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Коваль Олена
Хотіла подякувати чудовому лікарю - Охременко Василю Олексійовичу. Випала пломба, як завжди у найнедоречніший момент, потрібно було швидко вирішити проблему. Лікар заспокоїв, підібрав оптимальний варіант лікування, проконсультував щодо подальших кроків. Незважаючи на те, що згідно планів протезування пломба має бути тимчасовою, Василь Олексійович майстерно і естетично зробив реставрацію - не... Читать далее
Оксана
Люмі-Дент - найкраща стоматологія, де мені доводилось бувати. Обслуговування на найвищому рівні, чудові спеціалісти, увага не тільки на скарги пацієнта, а і на загальний стан здоров'я зубів. Окреме дякую Курочкіну С.І. за красиву посмішку завдяки нарощуванню зубів, дуже задоволена результатом.
Руслан
Романюк Марія Олександрівна, чудовий, уважний лікар. Все пояснює, детально відповідає на запитання. Зуб відреставрувала дуже добре!
Залишити відгук
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію