8482

Художня реставрація зубів
Ціна відновлення передніх зубів фотополімером

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний розрахунок вартості можна побачити внизу сторінки
Огляд, консультація безкоштовно
Реставрація зуба от 770 до 2490 грн
Комплексна професійна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
900 грн
Прямий терапевтичний вінір 2490 грн
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
4148 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 830 грн
Відновлення культі зуба на корені 950 грн
Виготовлення куксової вкладки з діоксиду цирконію от 2820 до 3180 грн
Коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія "Бюджет" 4400 грн
Коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія "Бізнес" 5440 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Художня реставрація зубів в стоматологіїВідновлення зубів нарощуванням фотополімером
 • Художня реставрація передніх зубів (нарощування, наростити на штифт в тому числі)
 • Як роблять зубну пряму реставрацію - як нарощують зуб
 • Що таке Художня реставрація зубів?
 • Відгуки про художню реставрацію зубів
 • Порівняння художньої реставрації зубів з керамічними винирами
 • Скільки коштує наростити зуб?

Вище дивіться відео з нашими фахівцями. Відео про кращих технологіях відновлення зубів, застосовуваних щодня в клініках Люми-Дент.

У цій статті стоматолог терапевт мережі клінік Люми-Дент - Лєбєдєва Євгенія Іванівна - розповість про естетичне нарощуванні зубів фотополімером, а також відповість на запитання:

 • Що таке художня реставрація передніх зубів?
 • Нарощування зубів фотополімером та фотополімерна реставрація - це одне і те ж, або між ними є відмінності?
 • Наростити зуб на штифт - що це таке?
 • Як нарощують зуби в стоматології?
 • Скільки тримається естетична реставрація фотополімером на зламаному передньому зубі?
 • Що таке керамічна реставрація зубів?


Бажаємо приємного прочитання.

 

Художня реставрація зубів в стоматології
Відновлення зубів нарощуванням фотополімером

У наш час високих технологій ми, як жителі столиці України - Києва - завжди висуваємо до всіх одержуваних послуг підвищені вимоги щодо якості.

Не виняток і стоматологія Києва - наші пацієнти хочуть бачити не просто поставлену за невисокою ціною пломбу з фотополімера, а повне і точне відновлення зубної емалі - функції і зовнішнього вигляду пошкодженого зуба.

Фото. Нарощування зламаного зуба нашому пацієнту

Наращивание зубов фото Люми-Дент 

Відновити або наростити зуб на зуб фотополімером в стоматології - так зазвичай звикли говорити люди в простому побуті, описуючи процедуру відновлення зубної емалі.

Насправді, стоматолог при композитному нарощуванні зуба - проводить повне відновлення його форми, включаючи імітацію всіх шарів (емалі, дентину, ріжучого краю), з урахуванням їх оптичних властивостей та кольору.

Відновити передні зуби в стоматології завжди складніше, ніж задні жувальні, так як передню ділянку завжди видно при розмові й посмішці.

І тут стоматологу потрібно бути особливо уважним при процедурі відновлення форми зуба, і особливо при правильному нарощуванні шарів з різною прозорістю, щоб така художня реставрація виглядала естетичною, і була непомітна.

Приясенна частина фотополімерної реставрації повинна бути більш темного кольору з вираженою жовтизною, ріжучий край навпаки - повинен бути найсвітлішим і прозорим.

На фото - Нарощування зубів фотополімером, робота наших фахівців

 Художественная реставрация зубов фото Люми-Дент

Вартість відновлення передніх зубів фотополімером в стоматології зазвичай коштує на порядок дорожче, і це також прямо пов'язане з рівнем складності роботи лікаря стоматолога.

До слова, на сьогодення актуальність зубного відновлення за допомогою світлотвердіючих фотополімерів - падає, через спрощення технології і більшого розповсюдження керамічних реставрацій - вінірів, керамічних вкладок.

Керамічні реставрації при відновленні зубів куди більш практичні, зносостійкі, не змінюють колір і форму з часом. Так зовнішній вигляд зубів керамічні реставрації імітують набагато краще фотополімерних матеріалів. Так, таке відновлення керамічними реставраціями коштує на порядок дорожче, ніж ціна фотополімерних пломб, алеж працюють вони набагато довше і краще.

З естетичної точки зору керамічні вініри або вкладки - дають практично ідеальну естетику, особливо передніх зубів, яку неможливо досягти при відновленні фотополімером. Також наростити зуби керамікою у багато разів довговічніше, ніж фотополімером, так як керамічні реставрації не змінюють колір, не збільшуються в обсязі, до них не пристає зубний наліт.

Тому фотополімерное нарощування зараз значно скоротило свої показання. На даний момент світлотвердіюче нарощування за 1 візит до стоматолога роблять при наявності незначних та середніх дефектів передніх зубів, коли їх недоцільно обточувати під керамічні реставрації, через необхідність незначного нарощування форми, або одиничних відколів емалі, або заповнення невеликої каріозної порожнини.

Також на задніх, жувальних зубах - при розмірі порожнини середньої та великої - безпосередньо показана естетична реставрація цирконієвою коронкою зуба на штифт, або виготовлення керамічної вкладки.

Більш докладніше про керамічної технології наростити зуби, та вартості відновлення зубів керамікою - читайте в розділах «Вініри» і «Протезування».

Фото до (вгорі) та після (внизу) реставрації зубів керамічними винирами

Реставрация зубов фото Люми-Дент

 

Художня реставрація передніх зубів (нарощування, наростити на штифт в тому числі)

Художня реставрація зубів - це дуже ємне поняття, яке включає в себе основні ключові моменти:

 • Відсутність під реставрацією патологічно змінених тканин, які завжди будуть спотворювати натуральний колір зробленої реконструкції;
 • Ідеально міцне з'єднання фотополімерного матеріалу з тканинами зуба, що неможливо без максимального сухого та чистого операційного поля. Для максимальної ізоляції місця реставрації ми використовуємо раббердам - ​​латексну завісу, яка повністю захищає робоче поле від дихання, мікробів, слини. Крім того, раббердам виключає потрапляння на слизову оболонку медичних препаратів, які використовуються при нарощуванні.
 • Лікар стоматолог при нарощуванні повинен мати певні художні навички, адже він повинен правильно підібрати колір та імітувати всі шари зуба для правильної передачі кольору. Зубні шари - емаль і дентин - різні за кольором, щільністю, світлозаломленням.
 • При великій порожнині - проводиться нарощування зуба пломбою на штифт, частіше скловолоконний, який зміцнюється цементом в кореневому каналі.


Фото до і після - пряма реставрація фотополімером виконана лікарями Люми-Дент

Наращивание зуб на зуб реставрация фото Люмидент

 

Як роблять зубну пряму реставрацію - як нарощують зуб

 1. Проводять знеболення, за допомогою комп'ютерної анестезії STA, якою облаштован кожен наш лікарський кабінет. При бажанні пацієнта - також будь-яка процедура може проходити в стані медичного сну. Наші клініки мають ліцензію і професійних анестезіологів, для якісного і безпечного проведення естетичної реставрації під загальною седацией.
 2. Лікар проводить гігієнічну чистку від зубного нальоту і каменю, за допомогою безконтактної технології air flow, або спеціальною насадкою-щіткою на стоматологічний лікарський накінцівник установки.
 3. Підбирається колір майбутньої фотополімерною реставрації за допомогою спеціальної кольорової шкали.
 4. Спеціаліст видаляє некротизовані, пошкоджені, та змінені в кольорі зубні тканини - стоматологічним накінцівником, з закріпленим в ньому алмазним бором.
 5. Якщо порожнина виходить глибокою - при необхідності спочатку нарощують в зубі склоіономерну прокладку, яка захищає зубний нерв від токсичного впливу фотополімерного реставраційного матеріалу.
 6. Поверхню емалі та дентину протруюють, і потім наносять спеціальний клейовий склад - адгезив, який буде міцно з'єднувати фотополімерний матеріал із зубними тканинами.
 7. Лікар пошарово накладає (нарощує) на зуб шари фотополімерного матеріалу, з різним відтінком кольору та прозорості, для максимально повної імітації здорових зубних тканин. Кожен шар засвічується діодной лампою. Під її світлом відбувається остаточне затвердіння художньої реставрації.
 8. Після того, як всі шари фотополімера нарощено і затверділи - лікар починає обробляти реставрацію за допомогою борів і полірувальних головок, для додання їй остаточної форми та гладкої поверхні.
 9. Спеціаліст спільно з пацієнтом оцінюють фінальний результат нарощування.


За допомогою сучасних технологій прямого нарощування - можна наростити непомітну та абсолютно гармонійну естетичну реконструкцію - відновити відколи зубної емалі за допомогою фотополімерів та інших матеріалів.

Не менш важливо відтворити при нарощуванні зубів пломбою (наростити на штифт в тому числі) - до дрібниць всю рельєфну структуру зовнішньої, внутрішньої, бажано і міжзубних поверхонь, кожна з яких відіграє важливу роль в естетиці, пережовуванні їжі, мовної функції.

Фото до та після - як нарощують зуби та міжзубні проміжки наші фахівці

Восстановление зубов зубной эмали наростить фото Люми-Дент

 

Що таке Художня реставрація зубів?


Реставрація зубів - це повне анатомічне та функціональне відновлення їх форми, кольору і функції. Правильно виконане і недороге за ціною естетичне нарощування зуба пломбою буде довго служити Вам, працюючи ефективно в пережовуванні їжі, та доставляючи візуальне задоволення.

Велике значення в нарощуванні зубів мають:

1) Досвід та професіоналізм лікаря стоматолога;

2) Вид та виробник фотополімерних матеріалів, які використовують в роботі;

3) Якість устаткування, яке застосовується в роботі. Наприклад, діодні фотополімерні лампи - менше перегрівають судинно-нервовий пучок (пульпу) - що істотно знижує ризик можливих ускладнень;

4) Технологія роботи в чотири руки - лікар нарощує пломбу разом з асистентом стоматолога.

Переваги наших клінік Люми-Дент:

 • Консультація у нас завжди безкоштовна;
 • Нарощування проходить під надійною комп'ютерною анестезією щелепи, або в стані сну;
 • Ви заздалегідь знаєте ціну на будь-яку майбутню роботу;
 • Перед прийняттям рішення - можна побачити в клініках і на нашому сайті - багато фото робіт наших лікарів по відновленню зубів, а також відео відгуки наших шановних клієнтів;
 • Багато процедур ми проводимо під стоматологічним мікроскопом - забезпечує багаторазове збільшення операційного поля, що робить роботу набагато більш якісною;


Фото. Нарощування під стоматологічним мікроскопом

Наращивание зубов фото Люми-Дент

 

 • Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!
 • І головне - наші лікарі мають великий досвід в нарощуванні передніх зубів, Ви можете не сумніватися в результаті!

Відгуки про художню реставрацію зубів


Відео відгуки пацієнтів про клініки можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології Києва".

Порівняння художньої реставрації зубів з керамічними винирами


Встановлення вінірів, хоча і обходиться значно дорожче - все ж має багато переваг перед реставрацією передніх зубів фотополімером.

За наступним посиланням можна прочитати корисну інформацію на тему: що краще - вініри або реставрація зубів.

Скільки коштує наростити зуб?


Прайс (ціна) реставрації зубів залежить від багатьох факторів:

1) Обсягу ураження зубних тканин - який обсяг нарощують пломбою з фотополімера;

2) Кількості площин зуба, які потрібно наростити (жувальна, зовнішня, внутрішня, міжзубні);

3) Вида фотополімерного матеріалу, яким проводиться відновлення зубної емалі та дентину;

4) Технології відновлення зубної емалі (відколів, руйнування) і дентину (повна імітація всіх шарів, або просте наповнення форми однією порцією фотополімера).

При незначному, поверхневому дефекті емалі - є можливість її природного відновлення, за допомогою новітньої технології імплантації емалі.

Ця технологія дозволяє домогтися повного відновлення емалі без сколів - природним шляхом, без застосування пломбувальних матеріалів.

Вартість послуги можна побачити на сторінці цін, а також угорі цієї сторінки. Подробиці запитуйте у наших фахівців, або по телефону у адміністраторів клінік.

 

Таблиця розрахунку цін пломбування та реставрації 
Види пломбування за складністю Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступеня 100 350 190 770 1 410
II ступеня 100 350 190 990 1 630
III ступеня 100 350 190 1 210 220 2 070
IV ступеня 100 350 190 1 410 220 2 270
V ступеня 100 350 190 1 610 220 2 470
VI ступеня 100 350 190 1 970 220 2 830
Повна реставрація 100 350 190 2 490 220 3 350

 

Опис ступенів складності
I Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні премолярів.
II Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні молярів.
III Середні каріозні процеси на жувальній і пришийковій поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокі і середні каріозні процеси на молярах і премолярах (відновлення пломбою 1-ої контактної та жувальної поверхонь). Середній каріозний процес у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
Пломбування зуба V ступеня складності До V ступеня відносяться глибокі каріозні процеси на молярах і премолярах (відновлення пломбою двух контактних та жувальної поверхні). Середні і глибокі каріозні процеси фронтальної групи зубів з порушенням ріжучого краю.
VI ступінь Глибокі каріозні процеси всіх груп зубів (відновлення пломбою більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художнє відновлення зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Зведена статистика по деяким послугам стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболоні, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - наданим за 2019 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Процедур під наркозом (уві сні) 165
Простих видалень 2084
Видалень зубів мудрості 870
Встановлено пломб 4585
Професійних відбілювань 453
Комплексних гігієнічних чисток 2430
Встановлено імплантів 3102

Вартість послуги нарощування зубів пломбою можна побачити зверху на цій сторінці, а також в розділі "Ціни стоматології Києва".

Щоб наростити задні та передні зуби - запишіться в наші клініки на безкоштовну консультацію!


Автор статті: Лікар стоматолог терапевт Лєбєдєва Євгенія Іванівна

Автор: Лебедева Евгения

Відгуки про нас

3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest