Гарантія на імплантацію зубів Київ

Ціни на послуги та імпланти
MIS C1 (Ізраїль)
(з установкою)
9599 грн
MegaGen AnyRidge (Южная Корея)
(з установкою)
9599 грн
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
15599 грн
Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Ці послуги в нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар стоматолог-імплантолог
Дивитися відео

Часто-густо в рекламі стоматологічних клінік можна побачити заяви, що імплантат буде служити до кінця життя.

Але, на жаль, ця інформація, м'яко кажучи, невірна.

Виробники імлантатів також оголошують про десятки років гарантії на свої вироби, не враховуючи при цьому той факт, що для пацієнта важлива гарантія не на сам імплантат, а на з'єднання його з кісткою, а тут починають грати роль вже зовсім інші чинники, які характеризують особливості організму пацієнта і його поведінку по відношенню до встановлених у нього імплантатів.

Насправді термін служби імплантатів дуже залежить від якості роботи імплантолога, стану організму і дбайливого догляду пацієнта за імплантами. Відсоток відторгнення імплантатів складає за статистикою близько 15% і більшою мірою є наслідком недбалого ставлення пацієнтів до своїх зубів і не дотримання рекомендацій лікаря.

Гарантію на самі імплантати надає компанія - виробник конструкцій. У нашій країні таких фірм налічується всього декілька, при цьому багато закордонних компаній мають свої представництва, що дозволяє їм укладати контракти з провідними стоматологічними клініками та надавати максимальні гарантії на свою продукцію.

Імпланти Київ

Як правило, гарантія на самі зубні імплантати варіюється від 10 до 20 років. Максимальна гарантія - довічна, але вона в основному поширюється на відторгнення імплантату. Але й то у випадку, якщо вдасться довести, що проблеми з конструкцією виникли внаслідок поставки неякісного імплантату. У цьому випадку після видалення зубного імплантату і відновлення кісткової структури він буде замінений на новий і повторно зафіксований абсолютно безкоштовно, за рахунок коштів компанії-виробника.

Гарантія на установку імплантатів

Гарантію на установку імплантатів надати досить складно, так як приживлення і нормальна робота імплантатів в більшості випадків залежать від особливостей організму пацієнта, від його способу життя, а також від рівня дотримання ним гігієни порожнини рота.

Дуже важливо самостійно і ретельно дотримуватися рекомендацій лікаря - доглядати за протезами і регулярно відвідувати імплантолога, щоб до вас претензій не було. Однак клініка Люмі-Дент може надати Вам варіанти, при яких у разі відторгнення імплантату Вам буде проведена безкоштовна перевстановлення імплантату, або Вам доведеться сплатити тільки безпосередньо вартість самого імплантату при повторній установці.

Гарантія на протези

Люмі-Дент гарантії

Остання гарантія, що надається пацієнту при імплантації зубів - на протези. На саму роботу з виготовлення та фіксації штучних зубів, як правило, дається гарантія на 1 рік. Знову ж при дотриманні гігієнічних процедур і проведення регулярних профілактичних оглядів.

Але варто пам'ятати, що офіційна гарантія і термін служби конструкцій - це різні речі. Гарантії на нормальну роботу імплантату в кістці дати складно, але фактично термін фактичної служби - довічний. Якщо Ви будете доглядати за штучними корінням, не допускати їх пошкодження і зміщення в результаті ударів і травм, то навіть самі виробники стверджують, що коригування зубних імплантатів Вам не буде потрібно.

Теж саме стосується і протезів: в середньому термін служби протезів з металокераміки - 10-12 років, цільної кераміки - близько 5-7 років, Металопластмас - 3, максимум 5 років. Знімні конструкції доведеться міняти кожні 5 років, а ось протези з діоксиду цирконію прослужать не менше 15 і навіть 20 років. Важливо пам'ятати, що при заміні протезів імплантати зберігаються, і встановлювати заново їх не доведеться.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрі зубної імплантології Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!