Альвеоліт

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Причини альвеоліта
 • Симптоми альвеоліта
 • Лікування альвеоліта
 • Люмі-Дент: ефективне лікування альвеоліта

Альвеоліт — це інфекційно-запальне захворювання зубної лунки. Воно виникає і розвивається після видалення зуба.

Причини альвеоліта

Ось декілька причин, які можуть викликати цю проблему:

 • Рідко - недостатньо якісне знезараження під час самої процедури видалення і після неї. Зараз це зустрічається рідко — ні в одній хорошій клініці лікар не може дозволити собі недбало відноситися до правил асептики.
 • Найчастіше - зрушення згустка крові, який закриває свіжу ранку і попадання в ранку інфекції. Це трапляється, якщо пацієнт надмірно полоще рот, їсть якусь їжу раніше рекомендованого терміну або ж споживає щось жорстке, що ушкоджує згусток крові.
 • Інколи - спочатку існуючі проблеми в порожнині рота — так, причиною запалення може стати те, що в ротовій порожнині вже присутнє якесь інше запалення, карієс.

Перераховані пункти дають зрозуміти, що причина альвеоліта найчастіше є недотримання пацієнтом отриманих рекомендацій після видалення зуба.

 Причини альвеоліта лікування в Києві Люмі-Дент

Симптоми альвеоліта

Після процедури видалення зуба десь через добу біль пропадає, але потім через 3-5 днів вона повертається і стає інтенсивнішою, наростає. З'являється відчуття пульсації.

Це вже говорить про те, що запалення досить сильне. Якщо не відправитися до лікаря, біль почне поширюватися на обличчя, збільшаться лімфовузли, в роті з'являться гіркий присмак і неприємний запах.

Підвищена температура, загальне погане самопочуття, чутливість зубів — все це теж ознаки альвеоліта, що розвивається.

За наявності симптомів цього захворювання слід негайно відправитися до лікаря — для проведення діагностики і призначення лікування.

Не використовуйте народні методи і тим більше не призначайте самі собі антибіотики — упущена, неправильно пролікована хвороба стане причиною серйозних ускладнень — аж до поразки щелепної кісті.

 Симптоми альвеоліта, лікування Київ Люмі-Дент

Лікування альвеоліта

Перед виконанням лікування – рекомендується зробити анестезію. Вибір анестезії залежить від ситуації в порожнині рота. Можна обійтися знеболюючим спреєм, якщо запалення не сильне. При необхідності повністю вичистити лунку, при сильному її інфікуванні – роблять місцеву надійну комп'ютерну анестезію.

В процесі лікування лікарь очищає лунку від гною, знезаражує тканини, знімає больові відчуття за допомогою анальгетиків, анестетиків. Останні застосовуються у вигляді примочок. Якщо знадобиться, стоматолог випише антибіотики — але лише лікар знає, які саме варіанти ліків підійдуть в конкретному випадку.

Правильне лікування під спостереженням лікаря займає декілька днів, а ось якщо затягнути ситуацію, часу знадобиться значно більше. Після курсу лікування у пацієнта можуть спостерігатися невеликі залишкові болі, які проходять протягом двох або трьох тижнів.

Лікування альвеоліта Київ фото Люмі-Дент

Люмі-Дент: ефективне лікування альвеоліта

Якщо Ви зіткнулися з перерахованими симптомами, стоматологічні клініки Люмі-Дент в Києві — це ті стоматології, де вам допоможуть впоратися з проблемою, вилікувати захворювання швидко, ефективно і максимально комфортно.

Досвідчені лікарі, найсучасніше діагностичне обладнання, тільки кращі ліки і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось секрет стоматологічних клінік Люмі-Дент.

Переваги Люмі-Дент:

 • 6 професійних стоматологів хірургів;
 • Вартість всіх послуг надана в загальному доступі на сторінці «Наші ціни»;
 • Ми не використовуємо в роботі шприци! Кожен з п'ятнадцяти лікарських кабінетів в наших клініках в Києві обладнані системами унікальної комп'ютерної анестезії, яка проводиться абсолютно без болю, і надійно знеболює необхідну область;
 • При свідченнях і бажанні клієнта – може бути проведена загальна седація звеселяючим газом, або процедура може бути проведена в стані сну. У клініках працюють професійні анестезіологи, є медична ліцензія на анестезіологію;
 • На сайті в розділі «Про клініки» - «Відгуки» - можна побачити багато відео відгуків наших пацієнтів;
 • При необхідності діагностичного знімка – його можна зробити прямо в наших клініках – прицільний знімок, або комп'ютерну томографію потрібної ділянки;
 • Ми працюємо без вихідних з 8 ранку до 9 вечора.

 

Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest