Альвеоліт

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Процедура «Vector» 2 щелепи 2 етап 2120 грн
Процедура «Vector» 2 щелепи 1 етап 2640 грн
Процедура A-PRF (відновлення кістки мембраною з власної крові), 2 пробірки 950 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 830 грн
Надання швидкої допомоги 290 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Причини альвеоліта
 • Симптоми альвеоліта
 • Лікування альвеоліта
 • Люмі-Дент: ефективне лікування альвеоліта

Альвеоліт — це інфекційно-запальне захворювання зубної лунки. Воно виникає і розвивається після видалення зуба.

Причини альвеоліта

Ось декілька причин, які можуть викликати цю проблему:

 • Рідко - недостатньо якісне знезараження під час самої процедури видалення і після неї. Зараз це зустрічається рідко — ні в одній хорошій клініці лікар не може дозволити собі недбало відноситися до правил асептики.
 • Найчастіше - зрушення згустка крові, який закриває свіжу ранку і попадання в ранку інфекції. Це трапляється, якщо пацієнт надмірно полоще рот, їсть якусь їжу раніше рекомендованого терміну або ж споживає щось жорстке, що ушкоджує згусток крові.
 • Інколи - спочатку існуючі проблеми в порожнині рота — так, причиною запалення може стати те, що в ротовій порожнині вже присутнє якесь інше запалення, карієс.

Перераховані пункти дають зрозуміти, що причина альвеоліта найчастіше є недотримання пацієнтом отриманих рекомендацій після видалення зуба.

 Причини альвеоліта лікування в Києві Люмі-Дент

Симптоми альвеоліта

Після процедури видалення зуба десь через добу біль пропадає, але потім через 3-5 днів вона повертається і стає інтенсивнішою, наростає. З'являється відчуття пульсації.

Це вже говорить про те, що запалення досить сильне. Якщо не відправитися до лікаря, біль почне поширюватися на обличчя, збільшаться лімфовузли, в роті з'являться гіркий присмак і неприємний запах.

Підвищена температура, загальне погане самопочуття, чутливість зубів — все це теж ознаки альвеоліта, що розвивається.

За наявності симптомів цього захворювання слід негайно відправитися до лікаря — для проведення діагностики і призначення лікування.

Не використовуйте народні методи і тим більше не призначайте самі собі антибіотики — упущена, неправильно пролікована хвороба стане причиною серйозних ускладнень — аж до поразки щелепної кісті.

 Симптоми альвеоліта, лікування Київ Люмі-Дент

Лікування альвеоліта

Перед виконанням лікування – рекомендується зробити анестезію. Вибір анестезії залежить від ситуації в порожнині рота. Можна обійтися знеболюючим спреєм, якщо запалення не сильне. При необхідності повністю вичистити лунку, при сильному її інфікуванні – роблять місцеву надійну комп'ютерну анестезію.

В процесі лікування лікарь очищає лунку від гною, знезаражує тканини, знімає больові відчуття за допомогою анальгетиків, анестетиків. Останні застосовуються у вигляді примочок. Якщо знадобиться, стоматолог випише антибіотики — але лише лікар знає, які саме варіанти ліків підійдуть в конкретному випадку.

Правильне лікування під спостереженням лікаря займає декілька днів, а ось якщо затягнути ситуацію, часу знадобиться значно більше. Після курсу лікування у пацієнта можуть спостерігатися невеликі залишкові болі, які проходять протягом двох або трьох тижнів.

Лікування альвеоліта Київ фото Люмі-Дент Ефективне лікування альвеоліта фото Київ Люмі-Дент

Люмі-Дент: ефективне лікування альвеоліта

Якщо Ви зіткнулися з перерахованими симптомами, стоматологічні клініки Люмі-Дент в Києві — це ті стоматології, де вам допоможуть впоратися з проблемою, вилікувати захворювання швидко, ефективно і максимально комфортно.

Досвідчені лікарі, найсучасніше діагностичне обладнання, тільки кращі ліки і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось секрет стоматологічних клінік Люмі-Дент.

Переваги Люмі-Дент:

 • 6 професійних стоматологів хірургів;
 • Вартість всіх послуг надана в загальному доступі на сторінці «Наші ціни»;
 • Ми не використовуємо в роботі шприци! Кожен з п'ятнадцяти лікарських кабінетів в наших клініках в Києві обладнані системами унікальної комп'ютерної анестезії, яка проводиться абсолютно без болю, і надійно знеболює необхідну область;
 • При свідченнях і бажанні клієнта – може бути проведена загальна седація звеселяючим газом, або процедура може бути проведена в стані сну. У клініках працюють професійні анестезіологи, є медична ліцензія на анестезіологію;
 • На сайті в розділі «Про клініки» - «Відгуки» - можна побачити багато відео відгуків наших пацієнтів;
 • При необхідності діагностичного знімка – його можна зробити прямо в наших клініках – прицільний знімок, або комп'ютерну томографію потрібної ділянки;
 • Ми працюємо без вихідних з 8 ранку до 9 вечора.

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!


2 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest