8:00 - 21:00
ua
107

Фотополімерна Пломба Для Зуба- Скільки Коштує

Зміст:
 • Лікування та пломбування зубів без болю
 • Поставити пломби на зуби уві сні
 • Як пломбують зуби
 • Пломбування зубів - ціна в Києві
 • Ціна фотополімерної пломби в Києві

У цій статті лікар стоматолог терапевт мережі клінік Люмі-Дент в Києві розповість про:

 • етапи пломбування зуба при карієсі;
 • види зубних пломб;
 • сучасні технології, що застосовуються при лікуванні кореневих каналів;
 • вартість лікування зуба.

 

Лікування та пломбування зубів без болю

Нижче Ви зможете прочитати - скільки коштує поставити фотополімерну пломбу на зуб, щоб вона більше не випадала.

Переваги клінік Люмі-Дент:

1) Наші фахівці проводять пломбування зубів при карієсі переважно з використанням п'ятнадцяти новітніх стоматологічних мікроскопів, які забезпечують високий рівень візуалізації місця пломбування та якість зубних пломб. Це допомагає нам виконувати фотополімерное пломбування зубів з гарантією відмінної якості пломб.

2) Якісно лікувати уві сні, або під надійною комп'ютерною анестезією - неможливо без використання даних 3D томографії щелеп. В наших клініках функціонують 3 комп'ютерні томографи Vatech PHT-6500.

Лікування зубів під мікроскопом з використанням даних тривимірного комп'ютерного зображення - дозволяє добитися максимальної точності при постановці діагнозу, і якості при роботі по пломбування зубів, каналів коренів, і установці пломб в каріозні порожнини.

На фото - пломбування зуба зі стоматологічним мікроскопом.

пломба зуба ціна фото Люмі-Дент

В стоматології Люмі-Дент працюють 3 багатофункціональних рентгенологічних відділення з трьома новітніми і найточнішими комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500. Устаткування дозволяє отримати ортопантомограму (панорамний знімок) і комп'ютерну томограму (3-D зображення) щелепно-лицьової області. Будь-яке обстеження можна отримати без очікування і черги.

Також присутній радіовізіограф, що дозволяє робити цифрові локальні знімки, замість застарілих плівкових, з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта, для поліпшення якості пломбування зубів і зубних пломб в наших клініках.

3) В Люмі-Дент у Києві пломбують зуби при карієсі - ставлять світлові пломби - під безболісною і надійною комп'ютерної анестезією, пломбування без використання шприця.

Фото. Прилад комп'ютерної анестезії STA.

пломбування зуба ціна фото Люмі-Дент

Тому в клініках Люмі-Дент проводиться ремонтування зубів полімерними пломбами, фотополімерне пломбування зубів і лікування без болю, так як Ви не відчуєте навіть уколу голкою. Ціна на таку анестезію в стоматології трохи дорожче, але якість її і комфорт для пацієнта при пломбуванні - перевершує у багато разів звичайний укол шприцем.

4) До Ваших послуг - професійні стоматологи терапевти, які мають високу кваліфікацію, пройшли спеціальні курси з ендодонтичного виліковування каналів, пломбування зубів, і з художньої реставрації зубних тканин фотополімерними пломбами.

5) Ви заздалегідь знаєте ціну на лікування, пломбування каналів, і на полімерну пломбу перед кожною маніпуляцією. Лікар і адміністратори зобов'язані попередити Вас заздалегідь про вартість пломби та інші роботи, під час Вашого попереднього візиту в клініку, або по телефону.

Фото зубних пломб - Фотополімерне пломбування - приклад роботи наших фахівців.

скільки коштує пломба для зуба фото Люмі-Дент

6) В розділі "Наші роботи" - Ви можете побачити приклади пломбування зубів і лікування нашими лікарями - завжди висока якість пломб і впевненість в кінцевому результаті!

7) Думки пацієнтів про наших лікарів - текстові та відео - Ви можете побачити в розділі "Відгуки стоматології Києва".

Також відгуки багатьох наших пацієнтів про обслуговування в клініках Люмі-Дент можливо прочитати на численних форумах і порталах відгуків в інтернеті.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на полімерні пломби та інші послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Поставити пломби на зуби уві сні

При появі сильних больових відчуттів - часто необхідна загальна седація - без зволікання, інакше затримка призведе до прогресу захворювання, і до початку запалення судинно-нервового пучка зуба - пульпи.

У разі запалення пульпи зуба - наші лікарі терапевти проведуть якісне видалення нервів з каналів, і надійне їх пломбування за новою технологією, поставлять пломби з використанням стоматологічних мікроскопів.

Візит в стоматології Люмі-Дент по такій проблемі - включає проходження, чистку і пломбування каналів коренів, якщо почнеться запалення нерва. А потім проводять пломбування зуба фотополімерною зубною пломбою.

Відвідування наших стоматологічних клінік завжди починається з безкоштовної консультації у стоматолога.

При підозрі на пульпіт (запалення нервово-судинного пучка) - пацієнт спочатку проходить рентгенівське обстеження. Досить часто перед початком всіх процедур проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) - замір реактивності нерва на електричне роздратування. ЕОД допомагає ставити коректний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів.

 На фото - до і після пломбування зуба світловою пломбою нашого пацієнта в Києві.

скільки коштує пломба на зуб фото Люмі-Дент

Як пломбують зуби

Основні етапи пломбування зубів:

1) Для усунення карієсу лікар прибирає уражені тканини і заповнює порожнину пошарово фотополімерною пломбою на зубі.

2) Перед тим, як запломбувати - поставити світлову пломбу зуба - фахівець при необхідності встановлює спеціальні секційні матриці для пломбування, для правильного відновлення зубних бічних стінок зуба.

Ні в якому разі не можна ставити світлову пломбу одну на два зуба, так як вони мають вроджену незначну рухливість. Вони як би висять в кістковій лунці щелепи на зв'язках. Якщо поставлена загальна фотополімерна пломба на два зуба - вона обов'язково відірветься від одного або обох відразу.

3) Якщо каріозна порожнина глибока - часто фахівці ставлять на дно під зубною пломбою - спеціальну прокладку з гідроксиапатиту кальцію, для активування зростання внутріпульпарного дентину з метою збільшення товщини шару дентину, що захищає внутрішній судинно-нервовий пучок від зовнішніх впливів.

4) Потім стоматолог пошарово накладає шари світлової пломби, і асистент їх засвічує. Не можна при великому розмірі порожнини поставити пломбу на зуб одним внесенням фотополімера. В цьому випадку при твердінні матеріалу фотополімерною пломби зуба - виникне велике внутрішнє напруження, яке призведе до відриву частини пломби від зубних стінок. У цьому місці може з'явитися чутливість на подразники, і в майбутньому знову розвинеться карієс під пломбою.

На фото - до і після пломбування зуба фотополімером в Києві. Пломба на жувальний зубі.

ціна пломби на зуб фото Люмі-Дент

Також при встановленні світлових пломб активно застосовуються:

1) Ретракційні нитки, що зупиняють кровотечу з ясен, якщо карієс розташовується на кордоні зуба і ясенного краю. Також нитки змушують ясна стискатися, при цьому відкриваючи і роблячи лікарю зручний доступ в разі встановлення пломб в порожнини, розташовані нижче краю ясен.

2) Міжзубні клини, які допомагають змоделювати і поставити світлову фотополімерну пломбу правильно, щоб не забивалася їжа, не застрявала гігієнічна нитка при чищенні міжзубних проміжків, і не травмувався ясенний сосочок.

3) Система комп'ютерної діагностики прикусу T-scan - забезпечує оптимальне навантаження на майбутню зубну пломбу, для профілактики підвищення прикусу і можливих відколів зробленого пломбування.

Моделюють реставрацію індивідуально вибраними матеріалами для пломбування (фотополімерні пломби, стеклоїономірні, ормокерні), не тільки відновлюють форму, а й відтворюють прекрасний естетичний вигляд, щоб було складно після втручання лікаря визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

В наших клініках часто проводять лікування та пломбування зубів уві сні (постановка пломби в стані медикаментозного наркозу) за один візит.

Відразу після встановлення світлової пломби з фотополімеру - можна приймати їжу.

4) Ми безперервно розвиваємо наші технології пломбування зубів, тому вже сьогодні готові запропонувати всім пацієнтам цифрове сканування порожнини і швидке виготовлення керамічних вкладок і вінірів, в нашій власній цифровій зуботехнічній лабораторії. Вкладки і вініри з кераміки нічим не відрізняються від природних зубних тканин, на відміну фотополімерних зубних пломб - не змінюють форму і об'єм з плином часу.

До того ж - керамічні вініри і вкладки набагато стійкіші до жувального тиску, тому прослужать Вам в рази довше фотополімерної пломби. Поміщаються керамічні вкладки і вініри в оброблену порожнину зуба за допомогою спеціального адгезивного клею.

Така конструкція нічим не відрізняється візуально від зубних тканин, і служить на порядок краще, довше, і надійніше, ніж будь-який з видів фотополімерного пломбування.

Наявність власної новітньої цифрової лабораторії дозволяє нам запропонувати Вам виготовлення вкладок і вінірів з кераміки за унікально низькою ціною, не набагато відрізняється від ціни світлової пломби.

Запитуйте про цю новітню послугу ремонту та протезування у наших фахівців!

Детальніше читайте про керамічні вкладки і вініри

види пломб ціна фото Люмі-Дент

Сьогодні можна вибрати оптимально необхідний за кольором відтінок пломбувального матеріалу зубної пломби, щоб реставрувальна частина абсолютно нічим не відрізнялася від рідних зубних тканин.

Більш того - зазвичай кожна пломба складається з декількох відтінків, з допомогою такої комбінації можна передати максимально подібний колір структури зубів.

Після закінчення пломбування зуба - стоматолог перевіряє реставрацію по прикусу, потім полірує зубну світлову пломбу за допомогою спеціальних поливальних головок і паст. Після цього здійснює її фінішне засвічування пломбування фотополімерною діодною лампою.

Ви відразу можете їсти після такого пломбування зуба, так як світлова пломба застигає моментально в процесі засвічування.

Скільки коштує вилікувати один зуб?

Пломбування зубів - ціна в Києві

Види пломбування Ціна, в гривнях
1 ступінь 2 345
Пломбування зуба 2 ступінь 2 645
3 ступінь 3 010
4 ступінь 3 070
Пломбування зуба 5 ступінь 3 350
6 ступінь 4 550
Повне нарощування зуба на корені 4 200

 

Ціна фотополімерних пломб та інших послуг вказана вгорі і внизу цієї сторінки. Також вартість пломбування зубів можна побачити в розділі "Стоматологія ціни".

 

Відвідайте стоматологічні клініки Люмі-Дент на правому та лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - на безкоштовну консультацію!

Ми гарантуємо Вам професійний підхід, відмінну ціну!

Ціна фотополімерної пломби в Києві 

Таблиця розрахунку цін пломбування та реставрації зубів
Види пломбування за складністю Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступеня 245 530 220 1350 2 345
II ступеня 245 530 220 1650 2 645
III ступеня 245 530 220 1 750 265 3 010
IV ступеня 245 530 220 1 810 265 3 070
V ступеня 245 530 220 2 090 265 3 350
VI ступеня 245 530 220 2 290 265 3 550
Реставрація зуба 245 530 220 2 940 265 4 200

 

Опис ступенів складності
I Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні премолярів.
II Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні молярів.
III Середні каріозні процеси на жувальній і пришийковій поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокі і середні каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює 1-ну контактну і жувальну поверхні). Середній каріозний процес у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
Пломбування зуба V ступеня складності До V ступеня відносяться глибокі каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює дві контактні і жувальну поверхні). Середні і глибокі каріозні процеси фронтальної групи зубів з порушенням ріжучого краю.
VI ступінь Глибокі каріозні процеси всіх груп зубів (пломба відновлює більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художнє відновлення зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Зведена статистика з деяких послуг, наданих за 2023 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6954
Встановлено пломб 4585
Лікування каналів зубів 3278
Професійних відбілювань 453
Комплексних гігієнічних чисток 2430

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!
 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
 
Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний розрахунок вартості запломбувати зуб можна побачити вище на сторінці
В Києві зуби пломбують
Поширені запитання та відповіді
Де краще поставити пломбу в Києві?

Якісно та недорого запломбувати зуби можна в мережі клінік Люмі-Дент, розташованих в:

Яка ціна зубної пломби?

В стоматологічних клініках Люмі-Дент вартість пломби на зуб становить вiд 1350 до 2290 гривень.

Яка ціна видалення карієсу?

Вартість лікування карієсу зі встановленням фотополімерної пломби - вiд 1350 до 2290 гривень. Точна ціна лікування залежить від обсягу уражених тканин зуба.

Додатково також необхідно сплатити анестезію 530 гривень.

Скільки коштує пломба для зуба?

Ціна зубной пломби в стоматологічних клініках Люмі-Дент -  вiд 1350 до 2290 грн.

Яка ціна запломбувати зуб?

Пломбування зуба фотополімерним матеріалом коштує  вiд 1350 до 2290 гривень.

Додатково оплачується:

 1. Комп'ютерна анестезія - вартість  530 грн.;
 2. Стерильний набір – 245 грн.
Яка ціна заміни пломби?

Поміняти стару пломбу в зубі на нову коштує  вiд 1350 до 2290 гривень.

Дата публікації: 24.08.2021
Дата редагування: 05.05.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
Ольга
Дуже дякую Кухару Ігорю Васильовичу за його майстерність. В нього робить пломбування зубів мій чоловік. Дуже задоволений відношенням лікаря, так як травма з дитинства, боїться уколів. Ігор Васильович зробив все, щоб чоловік відчував себе комфортно в кріслі, робив все обережно. Будемо і надалі звертатися до вашої клініки та цього лікаря.
Залишити відгук
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію