8:00 - 21:00
ua

Пломба Для Зуба- Скільки Коштує?

Зміст:
 • Лікування та пломбування зубів без болю
 • Поставити пломби на зуби уві сні
 • Як пломбують зуби?
 • Пломбування зубів - ціна в Києві
 • Від чого залежить вартість пломбування зубів?
 • Ціна фотополімерної пломби в Києві

У цій статті лікар стоматолог терапевт мережі клінік Люмі-Дент в Києві - Лєбєдєва Євгенія Іванівна - розповість про:

 • етапи пломбування зуба при карієсі;
 • види зубних пломб;
 • сучасні технології, що застосовуються при лікуванні кореневих каналів;
 • вартість лікування зуба.

 

Лікування та пломбування зубів без болю

Нижче Ви зможете прочитати - скільки коштує поставити фотополімерну пломбу на зуб, щоб вона більше не випадала.

Переваги клінік Люмі-Дент:

1) Наші фахівці проводять пломбування зубів при карієсі переважно з використанням п'ятнадцяти новітніх стоматологічних мікроскопів, які забезпечують високий рівень візуалізації місця пломбування та якість зубних пломб. Це допомагає нам виконувати фотополімерное пломбування зубів з гарантією відмінної якості пломб.

2) Якісно лікувати уві сні, або під надійною комп'ютерною анестезією - неможливо без використання даних 3D томографії щелеп. В наших клініках функціонують 3 комп'ютерні томографи Vatech PHT-6500.

Лікування зубів під мікроскопом з використанням даних тривимірного комп'ютерного зображення - дозволяє добитися максимальної точності при постановці діагнозу, і якості при роботі по пломбування зубів, каналів коренів, і установці пломб в каріозні порожнини.

На фото - пломбування зуба зі стоматологічним мікроскопом.

Лікування зубів Київ Люмі-Дент

В стоматології Люмі-Дент працюють 3 багатофункціональних рентгенологічних відділення з трьома новітніми і найточнішими комп'ютерними томографами Vatech PHT-6500. Устаткування дозволяє отримати ортопантомограму (панорамний знімок) і комп'ютерну томограму (3-D зображення) щелепно-лицьової області. Будь-яке обстеження можна отримати без очікування і черги.

Також присутній радіовізіограф, що дозволяє робити цифрові локальні знімки, замість застарілих плівкових, з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта, для поліпшення якості пломбування зубів і зубних пломб в наших клініках.

3) В Люмі-Дент у Києві пломбують зуби при карієсі - ставлять світлові пломби - під безболісною і надійною комп'ютерної анестезією, пломбування без використання шприця.

Фото. Прилад комп'ютерної анестезії STA.

Пломбування зубів фото Люмі-Дент

Тому в клініках Люмі-Дент проводиться ремонтування зубів полімерними пломбами, фотополімерне пломбування зубів і лікування без болю, так як Ви не відчуєте навіть уколу голкою. Ціна на таку анестезію в стоматології трохи дорожче, але якість її і комфорт для пацієнта при пломбуванні - перевершує у багато разів звичайний укол шприцем.

4) До Ваших послуг - професійні стоматологи терапевти, які мають високу кваліфікацію, пройшли спеціальні курси з ендодонтичного виліковування каналів, пломбування зубів, і з художньої реставрації зубних тканин фотополімерними пломбами.

5) Ви заздалегідь знаєте ціну на лікування, пломбування каналів, і на полімерну пломбу перед кожною маніпуляцією. Лікар і адміністратори зобов'язані попередити Вас заздалегідь про вартість пломби та інші роботи, під час Вашого попереднього візиту в клініку, або по телефону.

Фото зубних пломб - Фотополімерне пломбування - приклад роботи наших фахівців.

Зубна пломба на зуб фото Люмі-Дент

6) В розділі "Наші роботи" - Ви можете побачити приклади пломбування зубів і лікування нашими лікарями - завжди висока якість пломб і впевненість в кінцевому результаті!

7) Думки пацієнтів про наших лікарів - текстові та відео - Ви можете побачити в розділі "Відгуки стоматології Києва".

Також відгуки багатьох наших пацієнтів про обслуговування в клініках Люмі-Дент можливо прочитати на численних форумах і порталах відгуків в інтернеті.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на полімерні пломби та інші послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Поставити пломби на зуби уві сні

При появі сильних больових відчуттів - часто необхідна загальна седація - без зволікання, інакше затримка призведе до прогресу захворювання, і до початку запалення судинно-нервового пучка зуба - пульпи.

У разі запалення пульпи зуба - наші лікарі терапевти проведуть якісне видалення нервів з каналів, і надійне їх пломбування за новою технологією, поставлять пломби з використанням стоматологічних мікроскопів.

Візит в стоматології Люмі-Дент по такій проблемі - включає проходження, чистку і пломбування каналів коренів, якщо почнеться запалення нерва. А потім проводять пломбування зуба фотополімерною зубною пломбою.

Відвідування наших стоматологічних клінік завжди починається з безкоштовної консультації у стоматолога.

При підозрі на пульпіт (запалення нервово-судинного пучка) - пацієнт спочатку проходить рентгенівське обстеження. Досить часто перед початком всіх процедур проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) - замір реактивності нерва на електричне роздратування. ЕОД допомагає ставити коректний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів.

 На фото - до і після пломбування зуба світловою пломбою нашого пацієнта в Києві.

Пломба на зуб фото Люмідент

Як пломбують зуби?

Основні етапи пломбування зубів:

1) Для усунення карієсу лікар прибирає уражені тканини і заповнює порожнину пошарово фотополімерною пломбою на зубі.

2) Перед тим, як запломбувати - поставити світлову пломбу зуба - фахівець при необхідності встановлює спеціальні секційні матриці для пломбування, для правильного відновлення зубних бічних стінок зуба.

Ні в якому разі не можна ставити світлову пломбу одну на два зуба, так як вони мають вроджену незначну рухливість. Вони як би висять в кістковій лунці щелепи на зв'язках. Якщо поставлена загальна фотополімерна пломба на два зуба - вона обов'язково відірветься від одного або обох відразу.

3) Якщо каріозна порожнина глибока - часто фахівці ставлять на дно під зубною пломбою - спеціальну прокладку з гідроксиапатиту кальцію, для активування зростання внутріпульпарного дентину з метою збільшення товщини шару дентину, що захищає внутрішній судинно-нервовий пучок від зовнішніх впливів.

4) Потім стоматолог пошарово накладає шари світлової пломби, і асистент їх засвічує. Не можна при великому розмірі порожнини поставити пломбу на зуб одним внесенням фотополімера. В цьому випадку при твердінні матеріалу фотополімерною пломби зуба - виникне велике внутрішнє напруження, яке призведе до відриву частини пломби від зубних стінок. У цьому місці може з'явитися чутливість на подразники, і в майбутньому знову розвинеться карієс під пломбою.

На фото - до і після пломбування зуба фотополімером в Києві. Пломба на жувальний зубі.

Зубна пломба фото по і після Люмі-Дент

Також при встановленні світлових пломб активно застосовуються:

1) Ретракційні нитки, що зупиняють кровотечу з ясен, якщо карієс розташовується на кордоні зуба і ясенного краю. Також нитки змушують ясна стискатися, при цьому відкриваючи і роблячи лікарю зручний доступ в разі встановлення пломб в порожнини, розташовані нижче краю ясен.

2) Міжзубні клини, які допомагають змоделювати і поставити світлову фотополімерну пломбу правильно, щоб не забивалася їжа, не застрявала гігієнічна нитка при чищенні міжзубних проміжків, і не травмувався ясенний сосочок.

3) Система комп'ютерної діагностики прикусу T-scan - забезпечує оптимальне навантаження на майбутню зубну пломбу, для профілактики підвищення прикусу і можливих відколів зробленого пломбування.

Моделюють реставрацію індивідуально вибраними матеріалами для пломбування (фотополімерні пломби, стеклоїономірні, ормокерні), не тільки відновлюють форму, а й відтворюють прекрасний естетичний вигляд, щоб було складно після втручання лікаря визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

В наших клініках часто проводять лікування та пломбування зубів уві сні (постановка пломби в стані медикаментозного наркозу) за один візит.

Відразу після встановлення світлової пломби з фотополімеру - можна приймати їжу.

4) Ми безперервно розвиваємо наші технології пломбування зубів, тому вже сьогодні готові запропонувати всім пацієнтам цифрове сканування порожнини і швидке виготовлення керамічних вкладок і вінірів, в нашій власній цифровій зуботехнічній лабораторії. Вкладки і вініри з кераміки нічим не відрізняються від природних зубних тканин, на відміну фотополімерних зубних пломб - не змінюють форму і об'єм з плином часу.

До того ж - керамічні вініри і вкладки набагато стійкіші до жувального тиску, тому прослужать Вам в рази довше фотополімерної пломби. Поміщаються керамічні вкладки і вініри в оброблену порожнину зуба за допомогою спеціального адгезивного клею.

Така конструкція нічим не відрізняється візуально від зубних тканин, і служить на порядок краще, довше, і надійніше, ніж будь-який з видів фотополімерного пломбування.

Наявність власної новітньої цифрової лабораторії дозволяє нам запропонувати Вам виготовлення вкладок і вінірів з кераміки за унікально низькою ціною, не набагато відрізняється від ціни світлової пломби.

Запитуйте про цю новітню послугу ремонту та протезування у наших фахівців!

Детальніше читайте про керамічні вкладки і вініри

Лікування зубів Київ фото Люмі-дент

Сьогодні можна вибрати оптимально необхідний за кольором відтінок пломбувального матеріалу зубної пломби, щоб реставрувальна частина абсолютно нічим не відрізнялася від рідних зубних тканин.

Більш того - зазвичай кожна пломба складається з декількох відтінків, з допомогою такої комбінації можна передати максимально подібний колір структури зубів.

Після закінчення пломбування зуба - стоматолог перевіряє реставрацію по прикусу, потім полірує зубну світлову пломбу за допомогою спеціальних поливальних головок і паст. Після цього здійснює її фінішне засвічування пломбування фотополімерною діодною лампою.

Ви відразу можете їсти після такого пломбування зуба, так як світлова пломба застигає моментально в процесі засвічування.

Скільки коштує вилікувати один зуб?

Пломбування зубів - ціна в Києві

Види пломбування Ціна, в гривнях
1 ступінь 2 035
Пломбування зуба 2 ступінь 2 335
3 ступінь 2 655
4 ступінь 2 715
Пломбування зуба 5 ступінь 2 995
6 ступінь 3 195
Повне нарощування зуба на корені 3 845

 

Ціна фотополімерних пломб та інших послуг вказана вгорі і внизу цієї сторінки. Також вартість пломбування зубів можна побачити в розділі "Стоматологія ціни".

Від чого залежить вартість пломбування зубів?

Чинники Опис
Тип пломби Існує кілька різних типів пломб, кожен із яких має власну ціну. Наприклад, композитні пломби коштують дорожче амальгамних пломб.
Розмір пломби Чим більше пломба, тим дорожче вона буде.
Кількість пломб Якщо вам потрібно запломбувати кілька зубів, загальна ціна буде вищою.
Місце розташування клініки Стоматологічні клініки у різних містах можуть мати різну вартість пломбування зубів.
Рівень кваліфікації стоматолога Досвідчені стоматологи зазвичай беруть вищу плату за свої послуги.
Додаткові послуги Деякі клініки можуть запропонувати додаткові послуги, такі як анестезія або відбілювання зубів, які можуть збільшити загальну вартість лікування.
Знижки та акції Деякі клініки можуть пропонувати знижки на пломбування зубів у певні дні тижня чи в рамках акцій.

Відвідайте стоматологічні клініки Люмі-Дент на правому та лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - на безкоштовну консультацію!

Ми гарантуємо Вам професійний підхід, відмінну ціну!

Ціна фотополімерної пломби в Києві 

Таблиця розрахунку цін пломбування та реставрації зубів
Види пломбування за складністю Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступеня 165 500 220 1150 2 035
II ступеня 165 500 220 1450 2 335
III ступеня 165 500 220 1 550 220 2 655
IV ступеня 165 500 220 1 610 220 2 715
V ступеня 165 500 220 1 890 220 2 995
VI ступеня 165 500 220 2 090 220 3 195
Реставрація зуба 165 500 220 2 740 220 3 845

 

Опис ступенів складності
I Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні премолярів.
II Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні молярів.
III Середні каріозні процеси на жувальній і пришийковій поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокі і середні каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює 1-ну контактну і жувальну поверхні). Середній каріозний процес у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
Пломбування зуба V ступеня складності До V ступеня відносяться глибокі каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює дві контактні і жувальну поверхні). Середні і глибокі каріозні процеси фронтальної групи зубів з порушенням ріжучого краю.
VI ступінь Глибокі каріозні процеси всіх груп зубів (пломба відновлює більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художнє відновлення зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!
 
Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!
 
Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний розрахунок вартості можна побачити вище на сторінці
В Києві зуби пломбують
Поширені запитання та відповіді
Де краще поставити пломбу в Києві?

Якісно та недорого запломбувати зуби можна в мережі клінік Люмі-Дент, розташованих в:

Яка ціна зубної пломби?

В стоматологічних клініках Люмі-Дент вартість пломби на зуб становить вiд 1150 до 2090 гривень.

Які етапи пломбування зубів?
 • Анестезія;
 • Препарування;
 • Підготовка до пломбування - ретракція ясен, знезараження, встановлення матриць;
 • Установка лікувальної прокладки;
 • Встановлення безпосередньо пломби - фотополімерної, стеклоїономерної, компомерної;
 • Приробка пломби за формою та прикусом;
 • Шліфування та полірування пломби;
 • Фінішне засвічування зробленої роботи.
Яка ціна видалення карієсу?

Вартість лікування карієсу зі встановленням фотополімерної пломби - вiд 1150 до 2090 гривень. Точна ціна лікування залежить від обсягу уражених тканин зуба.

Додатково також необхідно сплатити анестезію 500 гривень.

Скільки коштує пломба для зуба?

Ціна зубной пломби в стоматологічних клініках Люмі-Дент -  вiд 1150 до 2090 грн.

Дата публікації: 24.08.2021
Дата редагування: 27.09.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Ольга
Дуже дякую Кухару Ігорю Васильовичу за його майстерність. В нього робить пломбування зубів мій чоловік. Дуже задоволений відношенням лікаря, так як травма з дитинства, боїться уколів. Ігор Васильович зробив все, щоб чоловік відчував себе комфортно в кріслі, робив все обережно. Будемо і надалі звертатися до вашої клініки та цього лікаря.
Залишити відгук
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію