Цирконієві коронки

Ціни на послуги
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
("Бізнес")
5170 грн
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
("Бюджет")
3790 грн
Цю послугу у нашій клініці надають
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Ричкін Дмитро В'ячеславович
Лікар стоматолог­-ортопед
Дивитися відео
Вам буде цікаво

Відео з нашим ортопедом:

Цирконієві коронки на зуби Київ

Останнім часом в Києві почали виготовляти цілісні цирконієві коронки - повністю виточені з діоксиду цирконію, їх називають ще суцільноанатомічними. Вони трохи поступаються в естетиці керамічним, проте набагато перевершують останні по міцності та стійкості до поломки і сколів. Цирконієві коронки дуже рекомендують встановлювати на жувальні задні зуби, також пацієнтам з підвищеною стертістю зубів, вони дуже надійні та довговічні.

Переваги протезів з цирконію:

 • Мають на 50% більшу міцність, в порівнянні з суцільнокерамічними — можна виготовляти не тільки поодинокі, але й мостовидні конструкції, в тому числі і на бічні ділянки зубного ряду;
 • Високий ступінь естетизму;
 • Повна нешкідливість для організму;
 • Жодної реакції ясен.

На сьогоднішній день протезування суцільноанатомічними протезами по праву вважається найуспішнішим методом незнімного протезування, з усіх (естетичної та функціональної) точок зору.

Нижче Ви можете прочитати про основні переваги цирконієвих протезів. Ця матерія застосовується замість металу для виготовлення каркасів, мостовидних протезів, естетичних абатментів (каркас конструкцій на імплантатах).

Переваги матеріалу:

 • Безпека для пацієнта. Циркон має хімічні та фізичні властивості, вкрай близькі до кістки. Організм приймає цей матеріал як рідний, алергічних реакцій не буває.
 • Міцність і довговічність. Цирконієві протези мають міцність не менше металокерамічних. Цей матеріал не піддається деформації. Також при появі тріщин він має властивість відновлюватися на молекулярному рівні.

  Товщина такого каркаса всього 0,4 міліметра - лікарю необхідно менше прибирати зубних тканин при препаровці під такі конструкції.

 • Мала теплопровідність. Зуби під такими конструкціями можуть залишатися живими, і реакція на температурні подразники практично виключена.
 • Бережливе відношення до ясен. При протезуванні металокерамікою - їх край необхідно заводити під ясенний край, щоб не було видно металевий край коронки. У свою чергу - це тягне за собою хронічне подразнення ясен, що переходить в захворювання хронічний гінгівіт. При протезуванні коронками з нового матеріалу - край конструкції зупиняють на рівні ясенного краю, не опускаючись глибше. Ця особливість не викликає реакції ясен, внаслідок чого ясна біля таких конструкцій виглядають абсолютно здоровими.
 • Естетичні характеристики. Коронки з діоксиду цирконію мають прекрасну естетику. Матеріал має оптичні характеристики, які можна порівняти з тканинами рідного зуба, додатково є можливість підфарбовування його під потрібний відтінок, домагаючись відмінної схожості кольору нових протезів з сусідніми здоровими зубами.
 • Цирконієві коронки є прекрасними по всіх основних характеристиках. Лікарі клініки Люмі-Дент в Києві саме їх рекомендують в першу чергу для зубного протезування.

Ціна на ці конструкції знаходиться на сторінці "Ціни".

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2017 - 2018 рік фахівцями Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 604
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1053
Вініри 812
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!