4144

Цирконієві коронки

Ціни на послуги
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
("Бізнес")
5440 грн
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
4400 грн
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи протезисти
Дивитися відео

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки на зуби Київ

 

Останнім часом в Києві почали виготовляти цілісні цирконієві коронки - повністю виточені з діоксиду цирконію, їх називають ще суцільноанатомічними.

Вони трохи поступаються в естетиці керамічним, проте набагато перевершують останні по міцності та стійкості до поломки і сколів.

Цирконієві коронки дуже рекомендують встановлювати на жувальні задні зуби, також пацієнтам з підвищеною стертістю зубів, вони дуже надійні та довговічні.

Переваги протезів з цирконію

 • Мають на 50% більшу міцність, в порівнянні з суцільнокерамічними — можна виготовляти не тільки поодинокі, але й мостовидні конструкції, в тому числі і на бічні ділянки зубного ряду;
 • Високий ступінь естетизму;
 • Повна нешкідливість для організму;
 • Жодної реакції ясен.

На сьогоднішній день протезування суцільноанатомічними протезами по праву вважається найуспішнішим методом незнімного протезування, з усіх (естетичної та функціональної) точок зору.

Нижче Ви можете прочитати про основні переваги цирконієвих протезів.

Ця матерія застосовується замість металу для виготовлення каркасів, мостовидних протезів, естетичних абатментів (каркас конструкцій на імплантатах).

Переваги матеріалу:

 • Безпека для пацієнта. Циркон має хімічні та фізичні властивості, вкрай близькі до кістки. Організм приймає цей матеріал як рідний, алергічних реакцій не буває.
 • Міцність і довговічність. Цирконієві протези мають міцність не менше металокерамічних. Цей матеріал не піддається деформації. Також при появі тріщин він має властивість відновлюватися на молекулярному рівні.

  Товщина такого каркаса всього 0,4 міліметра - лікарю необхідно менше прибирати зубних тканин при препаровці під такі конструкції.

 • Мала теплопровідність. Зуби під такими конструкціями можуть залишатися живими, і реакція на температурні подразники практично виключена.
 • Бережливе відношення до ясен. При протезуванні металокерамікою - їх край необхідно заводити під ясенний край, щоб не було видно металевий край коронки. У свою чергу - це тягне за собою хронічне подразнення ясен, що переходить в захворювання хронічний гінгівіт. При протезуванні коронками з нового матеріалу - край конструкції зупиняють на рівні ясенного краю, не опускаючись глибше. Ця особливість не викликає реакції ясен, внаслідок чого ясна біля таких конструкцій виглядають абсолютно здоровими.
 • Естетичні характеристики. Коронки з діоксиду цирконію мають прекрасну естетику. Матеріал має оптичні характеристики, які можна порівняти з тканинами рідного зуба, додатково є можливість підфарбовування його під потрібний відтінок, домагаючись відмінної схожості кольору нових протезів з сусідніми здоровими зубами.
 • Цирконієві коронки є прекрасними по всіх основних характеристиках. Лікарі клінік Люмі-Дент в Києві саме їх рекомендують в першу чергу для зубного протезування.

 

Скільки коштує встановити цирконієві коронки?

Вартість цих конструкцій знаходиться на сторінці "Наши Ціни".

Також ціну протезування можна побачити вгорі та внизу цієї сторінки. 

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2018 рік фахівцями Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 904
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1453
Вініри 1024

 

Таблиця розрахунку вартості різних видів коронок
  Металокерамічна Цирконієва'Бюджет' Цирконієва 'Бізнес'
І етап, підготовка зуба Набір 100 100 100
Препарування 710 830 830
Цифровий відбиток 1 180 1 650 1 650
Вартість коронки 860 4 400 5 440
II етап, фіксація коронки* Набір 100 100 100
Цементування 660 660 660
Загальна вартість 4 610 7 740 8 780

* Через 10-14 днів після I етапу

 

Перелік додаткових маніпуляцій, грн.
Комп'ютерна анестезія 350
Ретракція слизової (1 зуб) 130
Аплікація для зняття чутливості (1 зуб) 190

 

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!