Цирконієві коронки

Ціни на послуги
Коронка на оксиді цирконію
3635 грн
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Дивитися відео
Вам буде цікаво

Відео з нашим ортопедом:

Цирконієві коронки на зуби Київ

Оксид цирконію - технологічний і естетичний керамічний матеріал (безметалловая кераміка, який дуже міцний, і водночас - еластичний, володіє високою естетичністю і не впливає на тканин організму. З цього матеріалу виготовляють каркас для коронки, методом комп'ютерного фрезерування, що гарантує високу його точність.

Міцність каркаса з оксиду цирконію порядку 600-700 MPa.

Після виготовлення каркаса з оксиду цирконію (за кольором зуба) - на нього наноситься керамічна маса.

 

Переваги цирконієвих коронок:

 • Мають на 50 % більшу міцність, в порівнянні з суцільнокерамічними коронками - можна виготовляти не тільки поодинокі коронки, а й мостовидні конструкції, в тому числі і на бічні ділянки зубного ряду;
 • Високий ступінь естетизму;
 • Повна нешкідливість для організму;
 • Немає реакції ясен.

На сьогоднішній день металокерамічне протезування на основі оксиду цирконію є по праву найуспішнішим методом незнімного протезування, з усіх (естетичної та функціональної) точок зору.

Нижче Ви можете прочитати про основні переваги цирконієвих коронок.

Оксид цирконію (стабілізований ітрієм, діоксид цирконію, цирконій) - так називається матеріал, який використовується замість металу для виготовлення каркасів коронок, мостовидних протезів естетичних абатментів (каркас коронки на імплантаті). Діоксид цирконію застосовується в медицині з 1969 р. для виготовлення головки кульшового та при заміні гартованого суглобів, а з 1993 активно і успішно впроваджується в стоматологічну практику.

Такий досвід використання даної технології підтвердив всі основні її переваги перед металокерамікою.

 • Безпека для пацієнта. Діоксид цирконію має хімічними і фізичними властивостями, дуже близькими до кісткової тканини. Навіть організм надчутливого пацієнта сприймає цей матеріал як «свій ». За весь час використання його в хірургії та стоматології не зареєстровано жодного випадку алергічної реакції на діоксид цирконію. При дуже високому рівні алергічних реакцій у населення на металеві сплави, використовувані в стоматології (у тому числі і дорогоцінні метали), такі якості діоксиду цирконію дають надію алергікам, нужденним в протезуванні.
 • Міцність і довговічність. Каркаси з діоксиду цирконію нітрохи не поступаються міцності металокерамічних. Діоксид цирконію, на відміну від металу, не деформується з часом. До того ж він має унікальну властивість відновлювати свою структуру на молекулярному рівні при появі мікротріщин.

  Водночас товщина каркаса з діоксиду цирконію всього 0,4 мм. Це дозволяє лікарю щадно відноситись до тканин зуба при препаруванні їх під каркас з діоксиду цирконію і конструкція (протез) виходить набагато легше.

 • Низька теплопровідність. Ця якість діоксиду цирконію дозволяє там, де це можливо, зберігати зуби «живими», не боячись реакції, часом досить гострою, на холодне і гаряче. Будучи хорошим теплоізолятором каркас з діоксиду цирконію оберігає зуби від перепаду температур.
 • Відсутність змін ясен навколо коронки. Однією з скарг пацієнтів, що найбільш часто зустрічаються після протезування металокерамікою є наявність темного обідка навколо коронки, зміна кольору ясенного краю і сосочка, збільшення його обсягу і кровоточивість. Причиною таких реакцій ясен є і сам метал, і глибоке занурення краю коронки під металокераміку, що вимагається.

  Всі ці симптоми повністю відсутні при використанні діоксиду цирконію. Насамперед, тому, що він не надає подразнюючої дії на м'які тканини. Крім того, методика підготовки зуба під протез принципово інша, при якій ложе для каркаса майбутнього протеза формується на рівні ясенного краю. Крім того, діоксид цирконію сприяє активному захисту м'яких тканин навколо зуба. На кордоні між діоксидом цирконію і м'якими тканинами не розвивається клінічно або гістологічно визначаються реакцій роздратування або запалення. А останні дослідження підтвердили, що прилипання бактерій до діоксиду цирконію у порівнянні з металом знижується більш, ніж на 40 %.

 • Естетичні властивості. Вимоги до форми ортопедичних конструкцій, кольором і гармонії посмішки на сьогодні практично у всіх пацієнтів звучать як одне з основних. Зубні протези на основі діоксиду цирконію володіють чудовими естетичними властивостями. Вперше підбір кольору здійснюється не тільки для кераміки, а й для каркаса. Діоксид цирконію виключає ефект просвічування. Природна прозорість, широка кольорова гама, можливість корекції кольору (підфарбовування), збереження відтінків «живого» зуба при будь-якому освітленні в порівнянні з металокерамікою роблять такі конструкції переважними там, де до естетики пред'являються особливі вимоги.
 • Обладнання для таких цирконієвих коронок принципово відрізняється від виготовлення металокераміки. За допомогою цієї технології каркас під майбутній протез виточується після лазерного сканування моделі зубного ряду. Потім за допомогою комп'ютерних програм задаються параметри майбутнього протеза і передаються в спеціальний фрезерний верстат для виточування з цирконієвих заготовок каркаса. Цифрові технології виключають найменші неточності і погрішності, а допустимий проміжок між коронкою і зубом знижується з 100-300 мкм до 30 мкм. Для пацієнтів це означає, що з'єднання зуба і коронки буде максимально точним, що значно, знизить ризик руйнування зуба під коронкою.

  Діоксид цирконію - дивовижний матеріал для виготовлення надійних, безпечних для пацієнта, максимально естетичних ортопедичних конструкцій.

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 204
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено вінірів 537
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!