2188

Прямі композитні вініри -
- Красива посмішка за 1 день!

Ціни на послуги
Прямий вінір 1720 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Ці послуги у наших клініках надають лікарі стоматологи
Дивитися відео

Скільки коштують накладні прямі вініри?

Ціна композитних вінірів і відгуки про них – такі ж, як відгуки та вартість фотополімерної реставрації зубів. Так як, по суті – це і є фотополімерна реставрація.

Ціну на цю послугу Ви можете побачити вгорі цієї сторінки, а також на сторінці цін стоматології Люмі-Дент

Що таке композитні вініри (компоніри)

Композитні вініри – це накладки з фотополімерного матеріалу, що фіксуються на зовнішню поверхню передніх зубів, з метою корекції їх форми, кольору і розміру.

На сьогоднішній день пацієнти все частіше звертаються в стоматологічні клініки не тільки з метою лікування зубів, але і з метою відновити гарну посмішку і повернути зубам їх природну білизну, здоровий блиск і правильну форму.

Навіть красиві від природи зуби під впливом навколишнього середовища, поганої екології, неправильного харчування і безлічі шкідливих звичок – мають властивості темніти, псуватися і з часом руйнуватися.

Сучасна стоматологія може запропонувати цілий ряд різних методик відновлення естетики Ваших зубів.

Одним з альтернативних методів є виготовлення та встановлення таких фотополімерних накладок - компонірів. Їх основна мета – повне відновлення форми, кольору та інших дефектів зубів в найкоротші терміни.

Композитні вініри на зуби накладки ціна фото ЛюміДент Київ

Класичні накладки (керамічні) – являють собою найтонші керамічні пластинки, які встановлюються і фіксуються стоматологом за допомогою спеціального складу на зовнішній стороні зубів. Такі пластинки виточуються за допомогою сучасних комп'ютерних технологій прямо у нас в клініках на новітньому цифровому фрезері Imes-Core 350i.

Наша команда пишається наявністю у себе подібного обладнання, що є абсолютним винятком у Києві та Україні. Лічені київські клініки мають подібне обладнання, тому переважна більшість приватних стоматологій змушені замовляти виготовлення накладок та інші роботи у сторонніх зуботехнічних лабораторій, що збільшує термін виготовлення конструкцій, та істотно знижує ефективність і якість кінцевого результату.

Чому? Наші техніки працюють прямо в клініці, особисто бачать пацієнта і особливості його зубів. Через хвилину після отримання цифрового відбитка з зубів – технік на комп'ютері вже починає моделювання постійних конструкцій. Ще через півгодини – фрезер починає виточувати компоніри з цілісних керамічних блоків. Ми не економимо на якості, і вибираємо найкраще устаткування і технології для наших клієнтів.

Прямі вініри (компоніри) користуються попитом у людей завдяки двом важливим їх особливостям:

 • Відсутність необхідності спилювати зовнішню поверхню зуба – в цьому дійсно найголовніша перевага подібних конструкцій. Емаль лише «дряпається» бором, для забезпечення кращого прикріплення фотополімерного матеріалу. Однак, ця перевага постійно затьмарюється і недоліком. Як правило – прямі вініри роблять зуби більш об'ємними і громіздкими, в порівнянні з формою природних здорових зубів.
 • Лікар виготовляє прямі фотополімерні накладки за один візит пацієнта. Що ж, це дійсно зручно. Та тільки головне бажання клієнта – щоб конструкція служила добре довгий час, і тут уже й має значення – один або кілька разів прийти до лікаря. Повторимося – найголовніше – щоб робота довго зберігала свої необхідні робочі якості.

Прямі композитні вініри накладки фото ціна Київ Люмі-Дент

Прямі вініри можливо встановити всього за одне відвідування стоматолога. Сама технологія досить проста у виконанні, чимось схожа на установку звичайної фотополімерної пломби і абсолютно безболісна для пацієнта.

Стоматолог наносить безпосередньо на Ваші зубки попередньо підготовлений композитний розчин за допомогою особливого пензлика або лопатки, рівномірно розподіляє його по всій поверхні, надає необхідну форму і засвічує спеціальною лампою.

Використання інноваційних технологій і високоякісних матеріалів дозволяє значно скоротити час віготовлення компонірів. Прямі фотополімерні накладки не вимагають спеціальної підготовки зубної поверхні, тому в більшості випадків вже після першого сеансу лікування клієнт йде з гарною посмішкою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що установку будь-якого типу компонірів можливо виконувати тільки після консультації з досвідченим фахівцем, який допоможе підібрати найоптимальніший варіант і детально розповість про всі нюанси, показання і протипоказання.

Загальні показання до установки композитних вінірів (компонірів)

 • Неправильна або негарна форма зубів;
 • Є відколи, тріщини та інші механічні пошкодження емалі;
 • Наявність загострених країв коронкової частини;
 • Жовтуватий або сіруватий наліт на зубній емалі;
 • Наявність щілини між центральними різцями (діастеми);
 • Наявність раніше встановлених невеликих пломб, які виглядають вкрай неестетично;
 • Проблема клиновидного дефекту в пришийковій області;
 • Незначні порушення прикусу;
 • Зубки характеризуються непропорційними розмірами;
 • Нерівний зубний ряд (особливо в зоні посмішки);
 • Постійно прогресуюча підвищена стертість зубних рядів;
 • На зубній емалі є пігментація (плями різного розміру і кольору).

Композитні вініри накладки на зуби фото Люмі-Дент Київ

Найчастіше пацієнтові пропонується установка прямих фотополімерних пластин в тих випадках, коли необхідно скоротити проміжки між передніми різцями, позбутися від незначних нерівностей, усунути невеликі тріщини і відколи на емалі.

Зазвичай фотополімерні пластини призначаються тільки при невеликих обсягах робіт і пошкодженнях (один або два зубчики). У разі масштабних пошкоджень – потрібні, як правило, більш радикальні методи вирішення проблеми.

Композитні вініри швидко набули популярності в стоматологічних клініках в кінці минулого століття. Ця технологія виготовлення композиту нового покоління дозволила досягти більш високої міцності і однорідності матеріалу, в порівнянні з попередніми поколіннями пломбувальних матеріалів, скоротивши терміни установки таких одномоментних накладок до мінімуму.

Часто даний тип накладок називають терапевтичними, тому що їх установку можуть виконувати частіше за все не протезисти, а стоматологи терапевти, що володіють певними навичками (сам процес установки по суті є художньою реставрацією спеціальними пломбувальними композитними матеріалами). Прямими ці конструкції називають виключно тому, що їх установку і моделювання форми лікар виробляє безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта.

Прямі вініри дають лікарю моментально підправити форму моделюючого зубика без будь-яких ускладнень для пацієнта. Даний вид реставрації при жодних обставинах не вимагає повного препарування зубів, іноді може знадобитися обточування тільки окремих областей, а це значно знижує небажану чутливість зубів до зовнішніх подразників.

Композитні накладки характеризуються задовільною міцністю і довговічністю, широкою палітрою колірних відтінків. Їх поверхня (при добре виконаному поліруванню) завжди гладенька. Якщо робота виконана неякісно і фінішна обробка не була проведена ретельно – така реставрація досить швидко втратить свій естетичний зовнішній вигляд і швидко зноситься.

Композитні накладки вініри на зуби Київ ціна відгуки Люмі-Дент

Характеристики композитних вінірів

 • Установка не вимагає попереднього зняття відбитків, що значно скорочує час проведення реставрації;
 • Перед установкою не потрібна досить неприємна процедура обточування зубних рядів, що дозволяє зберегти природну товщину емалі;
 • Маніпуляція не потребує будь-якого спеціального знеболювання і абсолютно безпечна для пацієнта;
 • Вартість їх установки нижче, ніж керамічних через те, що сам процес менш витратний і трудомісткий;
 • Матеріал, з якого виготовляються накладки подібного типу (фотополімерний композит) – має достатню міцність, і легко корегується при необхідності.

Загальні протипоказання до установки композитних вінірів

 • Пацієнт не дотримується елементарних правил догляду за ротовою порожниною;
 • Наявність каріозних уражень;
 • Патологічна стертість зубів, яка призводить до зміни їх форми;
 • Від самого початку дуже крихкі і ламкі зубки;
 • Бруксизм (мимовільний зубний скрегіт вночі);
 • Серйозні запальні процеси кісткової тканини;
 • Проблеми з яснами;
 • Деякі дефекти емалі, які несумісні з установкою накладок;
 • Зуби, які зазнали сильного руйнування, вимагають більш серйозного і дорогого протезування;
 • При раніше встановленій пломбі великих розмірів з внутрішньої сторони зубних рядів – пацієнтові зазвичай пропонується встановити коронку.

Не варто розглядати більшість з перерахованих вище показань як категоричну заборону на установку композитних вінірів. У багатьох випадках перед установкою може бути просто необхідно пройти конкретний курс стоматологічного лікування, після якого можна буде перейти до виконання композитної реставрації.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день цілком можливе комбінування і поєднання між собою різних видів протезування. Якщо у клієнта був сильно травмований або пошкоджений зубчик – йому встановлюють коронку найбільш оптимального для нього типу, а на сусідні зубки, які не піддалися сильному руйнуванню, встановлюють прямі композитні накладки.

Тільки якщо роботу Вам виконає висококваліфікований фахівець – за зовнішнім виглядом Ви майже не відрізните композитну накладку і коронку. Ми рекомендуємо з особливою ретельністю підійти до вибору лікаря, який буде виконувати Вам необхідну маніпуляцію.

Технологія прямого вінірування, яка відрізняється невисокою вартістю і показує середню результативність, пропонується сьогодні багатьма клініками бюджетного і економ-класу в Києві і не тільки. Однак в разі прямої композитної реставрації від лікаря потрібні знання, досвід і філігранна точність при нанесенні шарів композитних матеріалів, моделювання форми та процесу шліфування.

Сама процедура займе досить багато часу – від однієї до півтори години з розрахунку на 1 зуб.

Важливо згадати, що важко назвати конкретний термін служби композитних реставрацій – тут все дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів: використовуваних матеріалів, обладнання, професіоналізму стоматолога, індивідуальних особливостей ротової порожнини і організму пацієнта, його звичок, стилю життя і т.п.

Важливим є той факт, що при необхідності прямі фотополімерні накладки буде досить просто зняти і відкоригувати у фахівця. При цьому процес зняття і корекції відбувається все так само безболісно для пацієнта, як і встановлення.

Вініри на зуби з композиту фото ЛюміДент Київ

Основні правила догляду за прямими композитними вінірами

Щоб така реставрація слугувала Вам достатньо довго і приносила виключно позитивні емоції, буде необхідно дотримуватися ряду правил:

 • Дотримуватися правил гігієни та догляду за ротовою порожниною;
 • Навчіться ретельно і правильно чистити зубки коректно підібраною фахівцем зубною щіткою;
 • З особливою увагою стежте за станом своїх ясен;
 • Не вживайте їжу з високим вмістом барвників (категорично забороняється вживання в перші дні після виконання прямої композитної реставрації ягід, овочів і фруктів яскравих кольорів);
 • Не зловживайте червоним вином, кавою, чаєм і солодкими газованими напоями;
 • Відмовтеся від дуже твердої їжі (сухарики, насіння, горішки, льодяники);
 • Якщо Ви займаєтеся будь-якими єдиноборствами або іншими активними видами спорту – будьте обережні, обов'язково надягайте захисні спортивні капи під час занять;
 • Якщо Ви раптом виявляєте будь-які пошкодження (дрібні тріщини, шорсткості) на виготовлених конструкціях – не відкладайте візит до лікаря, щоб уникнути ускладнень;
 • Рекомендується відмовитися від куріння, оскільки ця шкідлива звичка вкрай швидко зіпсує колір встановлених фотополімерних пластин.

Недоліки прямих вінірів

 • Швидко набирають барвники з їжі, а також завдяки різним звичкам (куріння, кави);
 • Під впливом слини змінюються в об'ємі, що призводить до погіршення естетики, і появі вторинного карієсу;
 • Погано витримують жувальний тиск – можливі відколи конструкцій навіть при відкушуванні звичайної їжі;
 • Погано впливають на ясна – діють на них токсично, викликаючи запалення. До того ж на межі прямого вініра і зубної емалі постійно накопичується зубний наліт, на якому розмножуються мікроорганізми. Це додатково посилює вже існуючі ясенні запалення.

Всіх цих недоліків позбавлені класичні керамічні пластинки, що виготовляються в наших клініках.

Накладні прямі композитні вініри ціна фото ЛюміДент Київ

 

Відгуки про композитні вініри

Відгуки людей не дуже хороші, так як за всіма характеристиками (терміну служби, стійкості форми, стійкості до барвників, зовнішнім виглядом, безпеки для ясен) – прямі накладки значно поступаються керамічним.

Відносна перевага прямих фотополімерних накладок – більш приваблива ціна – не є особливим плюсом. Так як за час служби керамічних накладок – прямі вініри необхідно буде переробляти багато разів. Тож по вартості всеж вигідніше один раз зробити керамічні конструкції. 

Фахівці мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент рекомендують переважно не зупиняти свою увагу на фотополімерних накладках, і наполегливо радять в переважній більшості випадків – встановлювати саме керамічні пластинки, докладніше про них тут.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зведена статистика по деяким стоматологічним послугам, що надаються в мережі стоматологій Люмі-Дент в Києві на Позняках та Оболоні, за 2018 рік:

Прямих вінірів.

162

Суцільнокерамічних коронок.

604

Суцільноанатомічних коронок з діоксиду цирконію.

1053

Керамічних зовнішніх пластинок.

812

Ціни на деякі стоматологічні послуги, гривень:

Консультація.

безкоштовно

Керамічна накладка.

4148

Прямий вінір.

1720

Суцільнокерамічна коронка.

3895

Суцільноанатомічна коронка (бюджет).

4400

Суцільноанатомічна коронка (бізнес).

5440

Комп'ютерна анестезія.

350

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest