8:00 - 21:00
ua
5436

Відбілювання Зубів Меджик Смайл
Фото До І Після, Відгуки

Дивіться відео
Зміст:
 • Система відбілювання зубів Magic Smile
 • Що таке відбілювання Magic Smile
 • Особливості процедури
 • Етапи відбілювання Меджик Смайл
 • Переваги відбілюванняMagic Smile
 • Протипоказання до проведення системи відбілювання Magic Smile
 • Що можна, а що не можна їсти після відбілювання по методиці Меджик Смайл

Система відбілювання зубів Magic Smile

Завдяки безпечному відбілюванню зубів за методикою Magic Smile по доступній ціні в клініках мережі «Люмі-Дент» кожен з Вас може стати володарем білосніжної усмішки, причому для цього не доведеться терпіти біль, відчувати дискомфорт, піддавати ризику здоров'я зубів.

Батьківщиною цієї стоматологічної технології є США, де, як відомо, знають толк в створенні «голлівудських усмішок».

Вісім років тому її почали впроваджувати в передових клініках України, де і зараз система Magic Smile знаходить успішне застосування.

Що таке відбілювання Magic Smile

Magic Smile відбілювання зубів - це комплексна система, призначена для освітлення зубних рядів з отриманням відмінного результату.

Оскільки відбілювання проводиться без використання абразивних речовин, без кислот і без ультрафіолету, зубна емаль не пошкоджується, що є вагомою перевагою.

Фото. Результат відбілювання системою Magic Smile у наших пацієнтів.

Magic Smile фото Київ Люмі-Дент

Агресивні компоненти замінює гель на основі пероксиду карбаміду, для активації якого використовується LED лампа холодного світіння.

Magic Smile в перекладі з англійської звучить, як «чарівна усмішка», і це насправді так.

Якщо ви подивитися на фото зубів пацієнтів до і після відбілювання Меджик Смайл, ви побачите результат, який можна без перебільшення назвати чарівним.

Насправді вся магія полягає в технології, заснованої на ефекті, що отримується в результаті хімічних реакцій.

Гель, що випускається в США, складається виключно з натуральних, безпечних компонентів, основним серед яких є пероксид карбаміду. Він не викликає алергії і гарантує отримання хорошого ефекту.

Збалансований склад гелю забезпечує ефективне освітлення зубної емалі під впливом особливої ​​LED-лампи Magic Light Pro, сертифікованої в Україні.

Особливості процедури

Меджик Смайл в Києві - це щадна і високоефективна методика, що дає можливість добиватися отримання відмінних естетичних результатів при відбілюванні зубів.

На відміну від часто застосованого при відбілюванні перекису водню гель володіє щадною дією. При відбілюванні даним методом емаль, міцність і чутливість зубів не піддається змінам.

Якщо порівнювати гель на основі пероксиду карбаміду з іншими застосовуваними відбілюючими популярними методиками, то його використання забезпечує відбілювання на 8-10 тонів зі збереженням отриманого результату протягом 6-24 місяців.

До особливостей Magic Smile відноситься і особлива LED лампа, яка виступає в якості каталізатора гелю. Оскільки вона не випромінює ультрафіолету і інфрачервоних променів, даний спосіб відрізняється абсолютною безпекою.

Фото. Процес фотовідбілювання зубів.

Magic Smile відбілювання фото Люмі-Дент

Звертаємо увагу, що гель активується під впливом світлових хвиль низької температури, що виходять з лампи. Тому процедура відбілювання Magic Smile в Києві проходить абсолютно безболісно для пацієнта, без перегріву зубної емалі і пошкодження слизових оболонок в ротовій порожнині.

Перед початком процедури проводиться професійна чистка зубів і санація рота з усуненням осередків карієсу та інших проблем.

Етапи відбілювання Меджик Смайл

Відбілювання Magic Smile в Києві являє собою багатоетапний процес, на кожному з яких лікар-стоматолог виконує необхідні маніпуляції. Комплексний підхід забезпечує отримання чудового кінцевого результату.

Початку процедури відбілювання передує підготовка пацієнта, яка включає:

 • окуляри, що захищають очі пацієнта;
 • зволоження губ;
 • установка в роті спеціальної конструкції для фіксації щелепи в потрібному положенні;
 • нанесення на губи і ясна рідкого кофердама для виключення подразнення.

При підготовці ротової порожнини до освітлення зубної емалі проводиться гігієнічна чистка, в ході якої знімаються м'які і тверді відкладення, зубний наліт.

Після оцінки нинішнього стану зубів лікар разом з пацієнтом підбирає відтінок за шкалою і підраховує кількість сеансів відбілювання зубів Меджик Смайл, необхідних для отримання необхідного ефекту.

Фото. Стоматолог терапевт Нагірна Ю.М. проводить відбілювання пацієнту клініки.

Відбілювання зубів Magic Smile фото Люмі-Дент

На другому етапі стоматолог покриває зубні поверхні зовні відбілюючим гелем, після чого під впливом лампи гель протягом 15 хвилин відбілюватиме зуби.

Процедура повторюється 3 рази: перший і другий підхід - по 15 хвилин, третій - 20 хвилин. Загальна тривалість відбілювання Меджик Смайл в Києві займає близько однієї години.

Як бачимо, за досить короткий проміжок часу можна привести зуби в порядок, відбілити емаль і стати володарем красивої усмішки.

На завершальному етапі холодного відбілювання проводиться зміцнення емалі зубів шляхом покривання зубів засобом на основі фтору. Зауважимо, що разом з висвітленням емалі з поверхні зубів видаляються шкідливі бактерії.

У деяких випадках для отримання найкращого ефекту, який повністю задовольнить клієнта, дантисти клінік «Люмі-Дент» застосовують комплексний підхід, що включає професійне усунення потемніння в кріслі у лікаря і домашній комплекс процедур.

Ефективність процедури підтверджують безліч позитивних захоплених відгуків.

Переваги відбілювання Magic Smile

З моменту впровадження інноваційної технології в передові стоматологічні клініки, вона довела свої переваги і набула великої популярності у клієнтів, завдяки ряду сильних сторін.

 • Головною і найважливішою для людини перевагою Меджик Смайл є її безболісність і повна відсутність неприємних відчуттів, що навіть не потрібне застосування аплікаційної анестезії.
 • Ефективність процедури з відбілюванням зубів до 8-10 тонів за шкалою Vita спостерігається у 99% пацієнтів, про що свідчить статистика та відгуки самих клієнтів.
 • Тривалість сеансу відбілювання займає близько години. Це дуже важливо для сучасних людей, коли кожна хвилина на рахунку, що за такий короткий період можна привести в порядок зуби, зробити їх білими і красивими.
 • Зубне відбілювання Меджик Смайл чи не порушує структуру емалі, і це є суттєвою перевагою.
 • При дотриманні протоколу і використанні підтримуючого набору Magic Smile Home отриманий при відбілюванні ефект буде зберігатися до 1-3 року.

Звернувшись в будь-яку з клінік мережі «Люмі-Дент» за отриманням стоматологічних послуг, включаючи відбілювання magicsmile, кожен клієнт отримує 100% гарантію якості та індивідуальний підхід.

Фото до і після використання системи відбілювання зубів Magic Smile.

Відбілювання Magic Smile фото Люмі-Дент Magic Smile відбілювання відгуки фото Люмі-Дент

Наші дантисти, працюючи з кожним пацієнтом, враховують всі його особливості. У переважній більшості випадків для відбілювання зубів до потрібного тону буває досить одного відвідування, але в деяких випадках потрібне проходження повторної процедури.

Можливість пройти професійне відбілювання позбавляє людей від пошуку і застосування на собі сумнівних засобів для застосування в домашніх умовах з ризиком заподіяння шкоди організму, тим більше що ціна Magic Smile відбілювання в клініках ЛюміДент є доступною!

Протипоказання до проведення системи відбілювання Magic Smile

Відбілювання зубів з використанням технології Magic Smile, як і будь-які інші процедури, має ряд протипоказань.

Відбілювання не проводиться:

 • Клієнтам у віці до 18 років;
 • При сильному витонченні зубної емалі;
 • Якщо емаль покрита серйозними тріщинами;
 • При наявних ортодонтичних конструкціях в ротовій порожнині;
 • При виявленні негерметичних пломб;
 • При не вилікованому пародонтиті;
 • При оголенні шийки зуба і наявності ерозій;
 • При вагітності і лактації;
 • При алергії на базову дієву речовину.

При наявності навіть одного з вищеназваних протипоказань, відбілювання гелем Magic Smile не представляється можливим.

Досвідчений лікар повинен перед проведенням процедури ретельно оглянути пацієнта і опитати його, щоб виявити можливі протипоказання.

Що можна, а що не можна їсти після відбілювання по методиці Меджик Смайл

Після проходження процедури відбілювання з застосуванням даної системи, Ви відразу зможете оцінити результат, який приємно здивує і порадує вас. Відгуки пацієнтів, які пройшли процедуру в наших клініках підтверджують її ефективність.

Якщо ви хочете зберегти надовго отриманий при відбілюванні результат, рекомендуємо надягати на ніч або перед сном спеціальні капи, які будуть забезпечувати збереження білосніжності молярів надовго, а фторування сприятиме зміцненню твердих зубних тканин.

Крім цього, протягом двох тижнів вам доведеться «сісти» на так звану «білу дієту», яка передбачає відмову від куріння сигарет і кальяну, а також від вживання продуктів і напоїв з фарбувальним ефектом, таких як: кава, чай, полуниця, ягоди, шовковиця, буряк та інші.

Фото. Зубний гігієніст Симончук О.В. з пацієнтом.

Система відбілювання Magic Smile фото Люмі-Дент

Якщо вам буде складно відмовитися від улюблених продуктів і напоїв, їх можна почати вживати вже через 7 днів після відбілювання, але ми все ж настійно рекомендуємо витримати паузу 10-14 днів. Тоді ви можете розраховувати на відмінний результат. Погодьтеся, що це не така й велика жертва в порівнянні з красивими білими зубами.

При регулярному і правильному догляді за зубами і ротовою порожниною ефект, отриманий при відбілюванні зубів системою Меджик Смайл, в середньому тримається 1 рік.

При цьому процедуру можна повторювати кожного року без шкоди для здоров'я і зубної емалі, щоразу отримуючи відмінний естетичний результат.

Якщо Ви мрієте про білосніжну усмішку, запрошуємо в стоматологічні клініки «Люмі-Дент». Тут ви можете пройти процедуру відбілювання за інноваційною технологією в комфортних умовах і  доступною ціною.

Скільки коштує відбілювання зубів в Києві - можна дізнатись за вказаним поисланням.

Зведена статистика щодо кількості наданих послуг за 2023 рік:

Комплексних гігієнічних чищеннь зубів. 2430
Професійне відбілювання зубів. 453
Технологія Magic Smile. 134
Технологія Beyond. 128
Технологія ZOOM! 95
Домашнє відбілювання зубів капами. 96

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

 
Ціни на послуги
Відбілювання Magic Smile Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 30 червня!
2600 грн
Відбілювання Magic Smile Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 30 червня!
2050 грн
Послугу надають
Дата публікації: 15.09.2016
Дата редагування: 17.05.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію