8:00 - 21:00
ua

Відбілювання зубів Magic Smile
Фото до і після, відео відгуки

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Система відбілювання зубів Magic Smile
 • Що таке відбілювання Magic Smile?
 • Особливості процедури
 • Етапи процедури
 • Переваги відбілювання
 • Протипоказання до проведення системи відбілювання Magic Smile
 • Що можна, а що не можна їсти після відбілювання за методикою Меджик Смайл?

Система відбілювання зубів Magic Smile

Завдяки безпечному відбілюванню зубів із застосуванням технології Magic Smile за доступною ціною в клініках мережі «Люмі-Дент» кожен з Вас може стати володарем білосніжної усмішки, причому для цього не доведеться терпіти біль, відчувати дискомфорт, піддавати ризику здоров'я зубів.

Батьківщиною цієї стоматологічної технології є США, де, як відомо, знають толк в створенні «голлівудських усмішок».

Вісім років тому її почали впроваджувати в передових клініках України, де і зараз система Magic Smile знаходить успішне застосування.

Що таке відбілювання Magic Smile?

Magic Smile відбілювання зубів - це комплексна система, призначена для освітлення зубних рядів з отриманням відмінного результату.

Оскільки відбілювання проводиться без використання абразивних речовин, без кислот і без ультрафіолету, зубна емаль не пошкоджується, що є вагомою перевагою.

Фото. Результат відбілювання системою Magic Smile у наших пацієнтів.

Фото Відбілювання Magic Smile Київ Люмі-Дент

Агресивні компоненти замінює гель на основі пероксиду карбаміду, для активації якого використовується LED лампа холодного світіння.

Magic Smile в перекладі з англійської звучить, як «чарівна усмішка», і це насправді так.

Якщо ви подивитися на фото зубів пацієнтів до і після відбілювання Меджик Смайл, ви побачите результат, який можна без перебільшення назвати чарівним.

Насправді вся магія полягає в технології, заснованої на ефекті, що отримується в результаті хімічних реакцій.

Гель, що випускається в США, складається виключно з натуральних, безпечних компонентів, основним серед яких є пероксид карбаміду. Він не викликає алергії і гарантує отримання хорошого ефекту.

Збалансований склад гелю забезпечує ефективне освітлення зубної емалі під впливом особливої ​​LED-лампи Magic Light Pro, сертифікованої в Україні.

Особливості процедури

Magic Smile в Києві - щадна і високоефективна методика, що дозволяє домагатися отримання відмінних естетичних результатів при відбілюванні зубів.

На відміну від часто застосованого при відбілюванні перекису водню гель володіє щадною дією. При відбілюванні даним методом емаль, міцність і чутливість зубів не піддається змінам.

Якщо порівнювати гель на основі пероксиду карбаміду з іншими застосовуваними відбілюючими популярними методиками, то його використання забезпечує відбілювання на 8-10 тонів зі збереженням отриманого результату протягом 6-24 місяців.

До особливостей Magic Smile відноситься і особлива LED лампа, яка виступає в якості каталізатора гелю. Оскільки вона не випромінює ультрафіолету і інфрачервоних променів, даний спосіб відрізняється абсолютною безпекою.

Фото. Процес фотовідбілювання зубів.

Система відбілювання зубів

Звертаємо увагу, що гель активується під впливом світлових хвиль низької температури, що виходять від лампи. Тому процедура відбілювання Magic Smile в Києві проходить абсолютно безболісно для пацієнта, без перегріву зубної емалі і пошкодження слизових оболонок в ротовій порожнині.

Перед початком процедури проводиться професійна чистка зубів і санація рота з усуненням осередків карієсу та інших проблем.

Етапи процедури

Відбілювання Magic Smile в Києві є багатоетапним процесом, на кожному з яких лікар-стоматолог виконує необхідні маніпуляції. Комплексний підхід забезпечує отримання чудового кінцевого результату.

Початку процедури відбілювання передує підготовка пацієнта, яка включає:

 • окуляри, що захищають очі пацієнта;
 • зволоження губ;
 • установка в роті спеціальної конструкції для фіксації щелепи в потрібному положенні;
 • нанесення на губи і ясна рідкого кофердама для виключення подразнення.

При підготовці ротової порожнини до освітлення зубної емалі проводиться гігієнічна чистка, в ході якої знімаються м'які і тверді відкладення, зубний наліт.

Після оцінки нинішнього стану зубів лікар разом з пацієнтом підбирає відтінок за шкалою і підраховує кількість сеансів відбілювання зубів Меджик Смайл, необхідних для отримання необхідного ефекту.

Фото. Стоматолог терапевт Нагірна Ю.М. проводить відбілювання пацієнту клініки.

Відбілювання Magic Smile

На другому етапі лікар-стоматолог покриває зуби пацієнта кисневим прозорим гелем на основі Carbamide Peroxide 44%, після чого під впливом лампи холодного світіння гель буде протягом 15 хвилин вибілювати зуби.

Процедура повторюється три рази: перший і другий підхід - по 15 хвилин, третій - 20 хвилин. Загальна тривалість відбілювання Меджик Смайл в Києві займає близько однієї години.

Як бачимо, за досить короткий проміжок часу можна привести зуби в порядок, відбілити емаль і стати володарем красивої усмішки.

На завершальному етапі холодного відбілювання проводиться зміцнення емалі зубів шляхом покривання зубів засобом на основі фтору. Зауважимо, що разом з висвітленням емалі з поверхні зубів видаляються шкідливі бактерії.

У деяких випадках для отримання найкращого ефекту, який повністю задовольнить клієнта, лікарі клінік «Люмі-Дент» застосовують комплексний підхід, що включає професійне усунення потемніння в кріслі у лікаря і домашній комплекс процедур.

Ефективність процедури підтверджують безліч позитивних захоплених відгуків.

Переваги відбілювання

З моменту впровадження інноваційної технології в передові стоматологічні клініки, вона довела свої переваги і набула великої популярності у клієнтів, завдяки ряду сильних сторін.

 • Головною і найважливішою для людини перевагою Меджик Смайл є її безболісність і повна відсутність неприємних відчуттів, що навіть не потрібне застосування аплікаційної анестезії.
 • Ефективність процедури з відбілюванням зубів до 8-10 тонів за шкалою Vita спостерігається у 99% пацієнтів, про що свідчить статистика та відгуки самих клієнтів.
 • Тривалість сеансу відбілювання займає близько години. Це дуже важливо для сучасних людей, коли кожна хвилина на рахунку, що за такий короткий період можна привести в порядок зуби, зробити їх білими і красивими.
 • Зубне відбілювання Меджик Смайл чи не порушує структуру емалі, і це є суттєвою перевагою.
 • При дотриманні протоколу і використанні підтримуючого набору Magic Smile Home отриманий при відбілюванні ефект буде зберігатися до 1-3 року.

Звернувшись в будь-яку з клінік мережі «Люмі-Дент» за отриманням стоматологічних послуг, включаючи відбілювання magicsmile, кожен клієнт отримує 100% гарантію якості та індивідуальний підхід.

Фото до і після використання системи відбілювання зубів Magic Smile.

Відбілювання зубів magic Smile Система відбілювання зубів

Наші дантисти, працюючи з кожним пацієнтом, враховують всі його особливості. У переважній більшості випадків для відбілювання зубів до потрібного тону буває досить одного відвідування, але в деяких випадках потрібне проходження повторної процедури.

Можливість пройти професійне відбілювання позбавляє людей від пошуку і застосування на собі сумнівних засобів для застосування в домашніх умовах з ризиком заподіяння шкоди організму, тим більше,  що Magic Smile відбілювання ціна якого в клініках ЛюміДент є доступною!

Протипоказання до проведення системи відбілювання Magic Smile

Відбілювання зубів з використанням технології Magic Smile, як і будь-які інші процедури, має ряд протипоказань.

Відбілювання не проводиться:

 • Клієнтам у віці до 18 років;
 • При сильному витонченні зубної емалі;
 • Якщо емаль покрита серйозними тріщинами;
 • При наявних ортодонтичних конструкціях в ротовій порожнині;
 • При виявленні негерметичних пломб;
 • При не вилікованому пародонтиті;
 • При оголенні шийки зуба і наявності ерозій;
 • При вагітності і лактації;
 • При алергії на базову діючу речовину.

При наявності навіть одного з вищеназваних протипоказань, відбілювання гелем Magic Smile не представляється можливим.

Досвідчений лікар повинен перед проведенням процедури ретельно оглянути пацієнта і опитати його, щоб виявити можливі протипоказання.

Що можна, а що не можна їсти після відбілювання за методикою Меджик Смайл?

Після проходження процедури відбілювання із застосуванням даної системи, Ви відразу зможете оцінити результат, який приємно здивує і порадує вас. Відгуки пацієнтів, які пройшли процедуру в наших клініках підтверджують її ефективність.

Якщо ви хочете зберегти надовго отриманий при відбілюванні результат, рекомендуємо надягати на ніч або перед сном спеціальні капи, які будуть забезпечувати збереження білосніжності молярів надовго, а фторування сприятиме зміцненню твердих зубних тканин.

Крім цього, протягом двох тижнів вам доведеться «сісти» на так звану «білу дієту», яка передбачає відмову від куріння сигарет і кальяну, а також від вживання продуктів і напоїв з фарбувальним ефектом, таких як: кава, чай, полуниця, ягоди, шовковиця, буряк та інші.

Фото. Зубний гігієніст Симончук О.В. з пацієнтом.

Відбілювання Magic Smile

Якщо вам буде складно відмовитися від улюблених продуктів і напоїв, їх можна почати вживати вже через 7 днів після відбілювання, але ми все ж настійно рекомендуємо витримати паузу 10-14 днів. Тоді ви можете розраховувати на відмінний результат. Погодьтеся, що це не така й велика жертва в порівнянні з красивими білими зубами.

При регулярному і правильному догляді за зубами і ротовою порожниною ефект, отриманий при відбілюванні зубів системою Меджик Смайл, в середньому тримається 1 рік.

При цьому процедуру можна повторювати щороку без шкоди для здоров'я і зубної емалі, щоразу отримуючи відмінний естетичний результат.

Якщо Ви мрієте про білосніжну усмішку, запрошуємо в стоматологічні клініки «Люмі-Дент», де ви можете пройти процедуру відбілювання за інноваційною технологією в комфортних умовах і за доступними цінами.

Скільки коштує відбілювання зубів в Києві - можна дізнатись за вказаним поисланням.

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

 
Ціни на послуги
Відбілювання Magic Smile Експерт (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
2600 грн
Відбілювання Magic Smile Експрес (1 щелепа)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
2050 грн
Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Дата публікації: 15.09.2016
Дата редагування: 25.08.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію