Видалення зубів

Ціни на послуги
Видалення зуба
от 200 грн
Розтин абсцесу, дренаж
240 грн
Видалення зуба мудрості
от 520 грн
Видалення кісти
от 1310 грн
Ці послуги у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар стоматолог-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

 

По всій Україні актуальна така послуга, як видалення зуба і зубного кісти, за невисокою ціною. Київ не виняток. Не боляче вирвати зуб і прибрати кісту можна швидко, недорого, і абсолютно без болю в клініці Люмі-Дент. У нас працює повноцінне хірургічне відділення, є ліцензія на проведення амбулаторних хірургічних втручань:

  1. Анестезія STA КиївВидалення зубів в Києві, різної складності без болю;
  2. Виривання вісімок;
  3. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє перетворити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру. Також за бажанням клієнта можливо провести видалення зубів не боляче в стані медикаментозного сну, при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через півгодини навіть можете сідати за кермо автомобіля, якщо потрібно. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів;
  4. Зубна імплантація;
  5. Пластика вуздечок;
  6. Висічення доброякісних новоутворень зубощелепної системи;
  7. Висічення кісти зуба і щелеп (кістектомія) - якщо неможливо зробити лікування кісти консервативним способом;
  8. Кістковопластичні операції (нарощування кісткової тканини перед операцією імплантації);

Так чи потрібно видаляти? Чи боляче видаляти? Чи можна видаляти? І як потім пережовувати їжу з проміжком? Як посміхатися?

Київ видалення зуба

Наші лікарі-хірурги мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Фахівці доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки вирвати не боляче зруйнований зуб. Важливо також по невеликій вартості вчасно провести імплантацію титанового імпланта в місці, де вирвали корінь. Це необхідно для відновлення цілісності зубного ряду, жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація є повсякденною і нескладної процедурою лікування в нашій клініці. Дуже часто є можливість провести установку зубного імпланта відразу після виривання. І практично відразу ж встановити коронку на запроваджений імплант.

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2016-2017 роки:

  2016 2017
Кількість простих видалень зубів 1309 2084
Кількість видалень зубів мудрості 367 870

Перед видаленням зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок. Однак за показаннями лікар стоматолог може призначити комп'ютерну томографію необхідного ділянки. Це буває необхідно при наявності кісти, і також при складній формі коренів. Всі види рентгенологічного обстеження можливо провести в нашій клініці, на цифровому обладнанні останнього покоління - радіовізіографі і комп'ютерному томографі. За умови подальшої імплантації - рентгенівське обстеження в Люмі-Дент Вам може бути проведено безкоштовно.

Вартість всіх послуг можна побачити в розділі "Ціни".

Досить часто кісти зубів не видаляють, а лікують стоматологи терапевти, проводячи лікування кореневих зубних каналів. Велике значення у виборі - видаляти або лікувати - має вивчення даних комп'ютерної томографії, яку Ви можете зробити прямо в клініці. Хірург обов'язково порекомендує Вам на консультації пройти таке обстеження, якщо за даними зовнішнього огляду у фахівця залишаться питання щодо вибору шляху майбутнього втручання.

Чи потрібно, чи можна видаляти? І де видалити зуби, кісти, не боляче?

Приходьте до нас на лікування в клініку в Києві і особисто переконаєтеся, що відтепер похід до стоматолога відбувається без болю!

Видалення зуба в Києві Видалення зуба в клініці Люмі-дент
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

3 голосов, оценка: 4.7 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!