8:00 - 22:00
ua

Видалення зубів та коренів

Дата публікації: 12.09.2016
Дата останнього редагування: 30.07.2021
Дивіться відео з нашими хірургами
Зміст:
 • Безболісне видалення зубів у стоматолога
 • Показання до видалення зубів у хірурга
 • Процес (етапи) видалення зубів
 • Видалення передніх зубів - як видаляють
 • Видалення нижніх зубів - як видаляють
 • Рентген знімок перед втручанням
 • Відгуки про видалення зубів в Люмі-Дент
 • Установка зубних імплантів після видалення
 • Скільки коштує видалити зуби в поліклініках Люмі-Дент в Києві?

 

Хірург стоматолог клініки Люмі-Дент в Києві на Позняках - Павлюченко Євген Юрийович - розповість про сучасні технології хірургічного простого і складного видалення зубів у стоматолога, кіст, і інших утворень порожнини рота:

 • про показання до видалення зубів;
 • чи варто видаляти зуби в домашніх умовах?
 • а також про імплантацію в місця видалених зубних коренів.

Видалення зубів фото Люмі-Дент

Безболісне видалення зубів у стоматолога

По всій Україні сьогодні актуальна така послуга, як безболісне просте і складне видалення зуба, корінного і переднього, і його коренів, за невисокою ціною.

Якщо потрібно не боляче висмикнути, видалити зуб під наркозом, або під місцевою анестезією, а також видалити корені - це можна швидко, недорого, і абсолютно без болю зробити поруч в клініках стоматології Люмі-Дент.

Фото. Видалення зуба в Києві в хірургії Люмі-Дент.

Удаление зубов Киев фото Люми-Дент

У нас сьогодні працює 4 повноцінних хірургічних відділення, є ліцензія на проведення таких амбулаторних хірургічних втручань:

 1. Операція простого і складного видалення зубів мудрості і інших, а також зубних коренів в Києві без болю;
 2. Видалення нижніх зубів, видалені без болю під комп'ютерною місцевою анестезією;
 3. Видалення передніх зубів з одночасною зубною імплантацією і установкою тимчасових коронок;
 4. Видалення ретинованого зуба (лежачого повністю в кістці);
 5. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє перетворити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру.
 6. Також за бажанням клієнта можливо провести операцію безболісного хірургічного видалення зубів в Києві без болю під наркозом (в стані медикаментозного сну), при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через півгодини навіть можете сідати за кермо автомобіля, якщо потрібно. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів;
 7. Зубна імплантація;
 8. Пластика вуздечок язика і губи;
 9. Вилучення доброякісних новоутворень зубощелепної системи;
 10. Видалення зубної кісти в щелепі (кістектомія) - якщо неможливо зробити лікування кісти консервативним методом;
 11. Кістковопластична операція (нарощування кісткової тканини перед операцією по імплантації);
 12. Лікування альвеоліту.

Фото. Прилад комп'ютерної анестезії STA.

Видалення зуба Київ фото Люмі-Дент

Показання до видалення зубів у хірурга

 1. При рухливості зуба 2 і 3 ступеня, таке часто трапляється при системних захворюваннях навколозубних тканин (пародонту) - пародонтиті і пародонтозі;
 2. У разі, якщо на верхівці кореня зуба присутня кіста або гранулема, і консервативне терапевтичне лікування не принесло очікуваного ефекту;
 3. При різних травмах, що призвели до перелому кореня зуба глибоко під яснами, нижче рівня захисного колоподібного з’єднання ;
 4. Поодиноких зубів за показниками планування раціонального протезування повними знімними протезами, або за допомогою встановлення зубних імплантів;
 5. Молочні зуби у дітей, в період зміни молочного прикусу на постійний.

Процес (етапи) видалення зубів

1 етап. Первинна консультація. Лікар хірург в клініці стоматології робить візуальний огляд, розпитує про скарги і протягом розвитку захворювання, обов'язково здійснюється рентгенологічна діагностика місця турбуючого зуба - прицільний знімок або комп'ютерна томографія. Пацієнту повідомляється ціна видалення зуба.

2 етап. Проведення знеболювання. Проводиться або комп'ютерна анестезія (без шприца), або здійснюється занурення пацієнта в медикаментозний сон (загальний наркоз). Цей процес поруч в клініках Люмі-Дент проводять досвідчені анестезіологи.

На фото - процес атипового складного видалення зуба у стоматолога хірурга, за допомогою п'езоскальпеля (скалера) ультразвуком, в стані загальної седації (медикаментозного сну) в клініці стоматології Люмі-Дент в Києві.

Вырвать зуб Киев фото Люми-Дент

3 етап. Безпосередньо видалення зуба. Лікар хірург за допомогою спеціальних інструментів (щипців або елеватора) - видаляє уражені зуби або корені.

Потім чистить лунку від кісти або грануляційної тканини, трохи здавлює края лунки, для забезпечення кращої організації кров'яного згустку - захисної пробки, перешкоджаючи проникненню всередину рани інфекції.

За необхідності - проводиться ушивання рани, при великому і складному видаленні зуба.

Удаление зубов фото Люми-Дент

4 етап. Призначення рекомендацій клієнту після проведеного видалення - що робити після хірургічного видалення зуба в післяопераційний період.

Лікар хірург розповідає, що робити після видалення зуба:

 • Треба обмежити жування на цю сторону, гарячу їжу і напої, протягом першої доби з моменту операції;
 • Дає рекомендації з гігієни порожнини рота в післяопераційний період. Не можна активно полоскати на стороні видаленого зуба. Чистити зуби 2 рази на день, виполіскувати пасту "ротовими ваннами" - набирати, тримати, і випльовувати воду.
 • За свідченнями - призначаються знеболюючі таблетки і антибіотики (якщо видалення зуба було під час гнійного загострення).
 • При появі через 2-3 дня після видалення зуба підсилюючого болю в цьому місці - в терміновому порядку записатися на огляд до хірурга.

Прийом закінчується записом пацієнта через тиждень в клініку, для контрольного огляду або зняття швів.

Фото. Видалення зуба дитині під седацією закисом азоту в Києві.

Удаление зуба ребенку под наркозом фото Люми-Дент

Так чи потрібно видаляти або вилучати зуби? Скільки коштує видалити зуб чи вилучити корені? Де можна видалити корені? Чи боляче видалити, вирвати зуб? Чи можна видаляти зуби? І як потім пережовувати їжу з проміжком? Як посміхатися?

Наші лікарі мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Детальніше про їх кваліфікацію і навички Ви можете прочитати, клікнувши на їх профайли вгорі цієї сторінки.

А зараз більш детально зупинимося на особливостях видалення або висмикування зубів на окремих ділянках, де можна провести одномоментну імплантацію з установкою тимчасових коронок.

Ця послуга сьогодні стає все більш актуальною серед населення, так як одномоментне відновлення зубного ряду є найбільшим бажаною у всього населення.

Видалення передніх зубів - як видаляють

Наші лікарі доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки видалити не боляче зруйнований зуб. Важливо також по невеликій вартості вчасно провести імплантацію титанового імпланта в місці, де вирвали корінь.

Особливо при видаленні передніх зубів - це необхідно для відновлення жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація є повсякденною і нескладною процедурою лікування в нашій клініці стоматології.

Кістка на верхній щелепі має пористу структуру, куди легко проникає анестетик. Тому для анестезії в передній ділянці верхньої щелепи необхідно мала кількість анестетика, який завдяки комп'ютерній анестезії вводиться абсолютно безболісно.

Передні зуби мають по одному кореню, тому практично завжди їх видалення не травматичне, і в лунку легко поміститься зубний імплант більшого по діаметру розміру.

Практично завжди хірурги імплантології після того, як висмикнули або видалили передні зуби - одночасно вставляють зубні імпланти.

Фото. Зубна імплантація - кращий спосіб повернути назад рідні зубки, пацієнт стоматології Люмі-Дент, Київ.

Удаление корня зуба фото Люми-Дент

Видалення нижніх зубів - як видаляють

Практично така ж ситуація з передньою ділянкою нижньої щелепи.

Тут щелепна кістка трохи щільніше, але також може локально пропускати анестетик, тому частіше за все не треба обколювати всю щелепу для того, щоб провести видалення зубів на нижній щелепі.

Їх корені також є поодинокими, і мають рівну форму зі звуженням в кінці.

Досить часто є можливість провести встановлення зубного імпланта відразу після висмикування або видалення нижніх зубів. І практично відразу ж встановити коронку на введений імплант.

Жувальні зуби, як передні, так і задні - мають по 2-3 кореня, які розташовані в різні боки, і мають нерівну закруглену форму. Часто їх видалення проходить нелегко, з травмуванням та частковим відділенням кісткових лунок коренів.

При висмикуванні задніх зубів можливість одномоментної імплантації також існує, проте рішення приймає лікар хірург імплантолог по результату огляду місця операції.

Якщо імплантація відразу в даному місці буде ускладнена або неможлива - наші фахівці проведуть кісткову пластику зі згустків власної крові пацієнта (технологія PRF), або за допомогою імпортних кісткових матеріалів (BiOss і інші).

Фото. Імплантація після видалення зубів, пацієнтка стоматології Люмідент.

Удаление корня зуба фото Люми-Дент

 

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2019-20 роки:

  2019 2020
Просте видалення зуба 1308 2084
Складне видалення зуба 367 870

Рентген знімок перед втручанням

Перед процедурою безболісного видалення зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок.


Однак за показанням лікар хірург може призначити
комп'ютерну томографію необхідної ділянки. Це буває необхідно при наявності гранулеми (при хронічному періодонтиті), і також при складній формі коренів.Перед процедурою безболісного видалення зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок.

Всі види рентгенологічного обстеження можливо провести в наших клініках, на цифровому обладнанні останнього покоління - радіовізіографи і комп'ютерному томографі Vatech PHT-6500.

За умови подальшої зубної імплантації - рентгенівське обстеження в Люмі-Дент Вам може бути проведено безкоштовно.

Фото. Комп'ютерна томографія (КТ щелепи).

Удаление зубов в Киеве фото Люми-Дент

Відгуки про видалення зубів в Люмі-Дент

Відеовідгуки про те, як видаляють зуби в наших клініках - Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Відгуки стоматології Києва", а також на нашому каналі в Youtube, посилання внизу цієї сторінки. Текстові відгуки про видалення корінних зубів, передніх, коренів - також можна прочитати в згаданому розділі.

 

Установка зубних імплантів після видалення

Досить часто відразу після видалення зуба - є можливість в те ж відвідування провести встановлення імплантів з тимчасовими коронками в місце, де раніше були зубні корені. Таке рішення дозволить максимально скоротити час до повного відновлення жувальної ефективності і естетики.

Лікарі проконсультують Вас по імплантації зубів, відразу після отримання даних комп'ютерної томографії. При цьому - рентгенологічне обстеження буде безкоштовним в разі, якщо Ви вирішите встановлювати імпланти в наших клініках.

Під час візиту на висмикування або видалення зубів - можливо отримати повну консультацію і прорахунок суми по встановленню титанових імплантів в щелепі з наступним протезуванням.

Фото. Протезування на імплантатах, клієнтка стоматології Люмі-Дент.

Удалить зуб Киев фото Люми-Дент

Якщо у Вас вирвані або видалені всі зуби - імплантація у виконанні наших лікарів допоможе знайти Вам нові, які нітрохи не гірше колишніх. Ми допоможемо повернути Вам високий комфорт життя, радість посмішки, можливість добре пережовувати їжу, впевненість в собі.

Фото робіт по імплантації та протезуванню можна побачити в розділі "Наші роботи".

І до речі - вчасно проведене імплантування значно подовжує наше життя! Хочете знати - чому? Відповідь читайте на сторінці зубної імплантації.

Скільки коштує видалити зуби в поліклініках Люмі-Дент в Києві?

Вартість видалення зуба у хірурга стоматолога, а також ціну інших вищеописаних послуг - Ви можете побачити внизу цієї сторінки, а також на сторінці "Стоматологія ціни".

Фото. Таблиці розрахунку вартості простого і складного видалення зуба в Люміент.


видалення зубів фото ЛюміДент  
видалення зуба фото ЛюміДент
виривання зуба фото ЛюміДент

Точну вартість видалення зуба зможе сказати наш лікар стоматолог, після вивчення рентгенівського знімка щелепи, на безкоштовній консультації в одній з наших поліклінік.

Фото. Команда лікарів стоматологів Люмі-Дент.

Удаление зубов Киев Люми-Дент

 

Приходьте до нас на безкоштовну консультацію для хірургічного видалення зубів без болю, в стоматологічних клініках Люмі-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - і особисто переконайтесь, що відтепер похід до стоматолога відбувається без болю!

 

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний підрахунок вартості можна побачити вище на цій сторінці
Видалення зуба от 250 до 830 грн
Видалення зуба під наркозом от 3450 до 4030 грн
Видалення зуба мудрості от 720 до 1910 грн
Видалення зуба мудрості під наркозом от 3920 до 5110 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Видалення молочного зуба от 500 до 700 грн
Поширені запитання та відповіді
Чим відрізняється складне видалення зуба від простого?

Простим видаленням вважається процедура, коли зуб видаляють швидко, щипцями, без застосування додаткових маніпуляцій. Складне видалення вимагає великої кількості часу, часто необхідно випилювання кістки щелепи, використання розхитування зубних коренів спеціальними інструментами - елеваторами.

Також при видаленні підвищеного ступеня складності часто залишається велика рана, на яку необхідно накладати шви. Видалення задніх зубів - якщо доступ до них ускладнений - також характеризується як складне выдалення. Однак головний фактор визначення рівня складного видалення - це безсумнівно час, витрачений на процедуру.

Чи можливо видалення зубів без болю?

Видалити зуби в наших клініках абсолютно безболісно, ​​завдяки місцевій комп'ютерній анестезії. Не боляче проходить навіть введення анестетика. Комп'ютер приладу сам розраховує - який тиск треба дати на препарат, щоб введення анестезії не викликало неприємних відчуттів розпирання і болі.

Для тих, хто вкрай боїться видалення, ми пропонуємо вирвати зуб під наркозом (уві сні). Наші клініки в Києві мають ліцензію на проведення загального наркозу для дорослих і дітей, в нашій команді працюють професійні анестезіологи. Чи боляче видаляти зуби уві сні?, - звичайно ні.

Чи боляче вирвати корінь зуба?

Видалення кореня зуба мало чим відрізняється від звичайного виривання зубів. За винятком одного - часто зруйновані корені зубів видаляють не щипцями, а розхитують елеваторами, див. Фото нижче. Вирвати корінь зуба можна під місцевою анестезією, або загальним наркозом, це абсолютно не боляче.

Фото. Видалення коренів зубів елеватором.

Видалення кореня зуба фото Люмі-Дент

 

Скільки заживають ясна після видалення?

Після видалення зуба рана загоюється протягом 1 тижня.

Якщо виривання зуба:

 • було складним і трудомістким;
 • робили видалення гнилих коренів зубів, з гноєм;
 • накладалися шви, -

час загоєння ясен може тривати до 2-х тижнів. Також ясна заживають довше, якщо необхідно було виривати зуби мудрості.

Скільки триває біль після видалення?

Після виривання зуба протягом близько години ще буде діяти анестезія. Відразу після того, як вирвали зуб - наші співробітники дадуть вам випити знеболюючу пігулку, так що болю не буде.

Коли ж знеболення відійде - в місці виривання зуба незначна біль буде тривати протягом перших 2-3 днів, при натисканні на цю ділянку. При необхідності, необхідно буде приймати знеболююче.

Як видаляють корені зубів?
 • роблять анестезію - місцеву або загальну;
 • видалення кореня зуба - неважливо - на верхній або нижній щелепі - проводиться за допомогою багнетоподібних щипців, або елеватора, малюнок цього інструменту можна побачити вище;
 • якщо видаляють гнилі коріння зубів - чистять лунку від грануляційної тканини;
 • трохи здавлюють лунку, контролюють щоб в ній залишився кров'яний згусток.
Чи потрібно обов'язково видаляти корені зубів?

Видалити зубні корені необхідно тільки при наявності показань, а саме:

 • велика кіста на верхівці кореня;
 • сильна рухливість зубного кореня;
 • атрофія кісткової тканини навколо кореня, як це часто буває при пародонтозі;
 • сам корінь гнилий, тканина не тверда, тонкі стінки. Гнилий корінь просто не витримає жувального тиску.

У всіх інших випадках корені зуба видаляти не треба:

 • їх пломбують;
 • ставлять куксову вкладку в зуб;
 • на неї одягають коронку, або міст.
Де можна вирвати зуб уві сні?

Видалити зуби уві сні можна в наших клініках в Києві, це повністю безпечно і безболісно. Ми знаходимося за такими локаціями:

Солом'янський район;
Дарницький район;
Оболонський район.

Яка процедура видалення зуба?

Зуби видаляють таким чином:

 1. Рентген-знімок;
 2. Анестезія;
 3. Розрив щипцями або елеватором кругової зв'язки зуба;
 4. Розхитування зуба;
 5. Безпосередньо видалення;
 6. Огляд і кюретаж лунки;
 7. Здавлювання країв лунки;
 8. Контроль утворення кров'яного згустку, або накладання швів на рану.
Який процес загоєння лунки після видалення зуба?
 • Спочатку в лунці утворюється кров'яний згусток;
 • Згодом згусток змінюється на тромб;
 • Протягом 4-6 місяців тромб змінюється на кісткову тканину;
 • Лунка візуально затягується протягом 1 тижня після видалення;
 • Протягом півроку, поряд з утворенням в лунці кісткової тканини, відбувається її генералізована атрофія (спад обсягу) в місці видалення кореня зуба.
Ці послуги у наших клініках надають лікарі стоматологи хірурги:
9 голосів, оцінка: 4.9 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію