6246

Хірургія, видалення зуба і коренів

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний підрахунок вартості можна побачити внизу сторінки
Видалення зуба от 250 до 830 грн
Розтин абсцесу, дренаж 310 грн
Видалення зуба мудрості от 720 до 1910 грн
Видалення кісти от 1670 до 2780 грн
Ці послуги у наших клініках надають лікарі стоматологи хірурги:
Дивіться відео з нашими хірургами

 

Безболісне видалення зубів. Вирвати зуб без болю.

По всій Україні актуальна така послуга, як безболісне просте і складне видалення зуба, в тому числі і корінного, і його коренів, за невисокою ціною. Київ не виняток. Не боляче висмикнути або вирвати зуб під наркозом, або під місцевою анестезією, а також видалити корені - можна швидко, недорого, і абсолютно без болю в клініках стоматології Люмі-Дент.

У нас працює 4 повноцінних хірургічних відділення, є ліцензія на проведення наступних амбулаторних хірургічних втручань:

 1. Операція простого і складного видалення зубів і коренів в Києві без болю;
 2. Видалення нижніх зубів під комп'ютерної місцевою анестезією;
 3. Видалення передніх зубів з одночасною зубної імплантацією і установкою тимчасових коронок;
 4. Видалення вісімок;
 5. Видалення ретинованого зубчика (який лежить повністю в кістці);
 6. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє перетворити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру. Також за бажанням клієнта можливо провести операцію безболісного видалення зубів в Києві не боляче під наркозом (в стані медикаментозного сну), при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через півгодини навіть можете сідати за кермо автомобіля, якщо потрібно. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів;
 7. Зубна імплантація;
 8. Пластика вуздечки губи і язика; Видалення зуба ціни
 9. Висічення доброякісних новоутворень зубощелепної системи;
 10. Висічення зубної кісти і щелеп (кістектомія) - якщо неможливо зробити лікування кісти консервативним способом;
 11. Кістковопластичні операції (нарощування кісткової тканини перед операцією імплантації).

Так чи потрібно видаляти або висмикувати? Скільки коштує вирвати або висмикнути коріння? Де можна видалити корені? Чи боляче видалити, вирвати? Чи можна видаляти? І як потім пережовувати їжу з щілиною? Як посміхатися?

Наші лікарі-хірурги мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Детальніше про їх кваліфікацію і навички Ви можете прочитати, клікнувши на їх профайли вгорі цієї сторінки.

А зараз більш детально зупинимося на особливостях виривання або висмикування коренів на окремих ділянках, де можна провести одномоментну імплантацію зі встановленням тимчасових коронок.

Ця послуга стає все більш актуальною серед населення, так як одномоментне відновлення зубного ряду є найбільшим бажанням у всього населення.

Видалення передніх зубів

Наші фахівці доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки вирвати не боляче зруйнований зубчик. Важливо також по невеликій вартості вчасно провести імплантацію титанового імпланта в місці, де вирвали корінь.

Особливо при видаленні передніх зубів - це необхідно для відновлення жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація є повсякденною і нескладною процедурою лікування в нашій клініці стоматології.

Кістка на верхній щелепі має пористу структуру, куди легко проникає анестетик. Тому для анестезії в передній ділянці верхньої щелепи необхідна мала кількість анестетика, який завдяки комп'ютерній анестезії вводиться абсолютно безболісно.

Передні зубчики мають по одному кореню, тому практично завжди їх екстракція не травматична, і в лунку легко поміститься зубний імплант більшого за діаметром розміру.

Практично завжди хірурги імплантологи після того, як висмикнули або видалили передні зубчики - одночасно вставляють зубні імплантати.

Видалення нижніх зубів

Київ видалення зуба

Практично така ж ситуація з передньою ділянкою нижньої щелепи.

Тут щелепна кістка трохи щільніше, але також може локально пропускати анестетик, тому частіше за все не треба обколювати всю щелепу для того, щоб провести видалення коріння на нижній щелепі.

Їх корені також поодинокі, і мають рівну форму зі звуженням в кінці.

Дуже часто є можливість провести встановлення зубного імпланта відразу після висмикування або видалення нижніх зубів. І практично відразу ж встановити коронку на запроваджений імплант.

Жувальні зубчики, як передні, так і задні - мають по 2-3 кореня, які розташовані в різні боки, і мають нерівну закруглену форму. Часто їх виривання проходить нелегко, з травмуванням та частковим відділенням кісткових лунок коренів.

При висмикуванні задніх зубчиків можливість одномоментної імплантації також існує, проте рішення приймає лікар хірург імплантолог за результатом огляду місця операції.

Якщо імплантація відразу в даному місці буде ускладнена або неможлива - наші фахівці проведуть кісткову пластику з згустків власної крові пацієнта (технологія PRF), або за допомогою імпортних кісткових матеріалів (BiOss та ін).

Видалення ретинованого зубчика

Часто трапляється так, що зубний фолікул спрямований неправильно і зубчик починає рости не в сторону ясен (вертикально), а в бік інших коренів (горизонтально).

У цьому випадку він прорізатися не може і повністю розташовується в щелепній кістці. Дуже часто він тисне на сусідні зубчики, викликаючи почуття розпирання в щелепи і зубну скупченість.

Його називають ретинованим. Видалення його в клініках Люмі-Дент в Києві відбувається за допомогою спеціального приладу – п’єзотома, який легко розрізає кісткову тканину щелепи, і дозволяє з мінімальною травматичністю і максимально комфортно для пацієнта видалити такий ретинований зубчик.

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2018-2019 роки:

  2018 2019
Кількість простих вилучень 1308 2084
Кількість видалених "вісімок" 367 870

Перед процедурою безболісного видалення зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок.

Однак за показаннями лікар стоматолог може призначити комп'ютерну томографію необхідного ділянки. Це буває необхідно при наявності гранульоми (при хронічному періодонтиті), і також при наявності складної форми коренів. Всі види рентгенологічного обстеження можливо провести в наших клініках, на цифровому обладнанні останнього покоління - радіовізіографі та комп'ютерному томографі Vatech PHT-6500.

За умови подальшої зубної імплантації - рентгенівське обстеження в Люмі-Дент на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережної, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - Вам може бути проведено безкоштовно.

Вартість всіх послуг можна побачити в розділі "Ціни".

Відгуки про видалення зубів

Відгуки - текстові та відео - Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Про клініку" - "Відгуки", а також на нашому каналі в Youtube, посилання внизу цієї сторінки.

Гранульоми коренів – тактика лікування

Досить часто гранульоми коренів не видаляють або висмикують, а лікують стоматологи терапевти, проводячи лікування кореневих зубних каналів. Велике значення у виборі - видаляти гранульоми або лікувати - має вивчення даних комп'ютерної томографії, яку Ви можете зробити прямо в у нас в стоматологічних клініках.

Наші хірурги імплантології обов'язково порекомендують на консультації пройти таке обстеження, якщо за даними зовнішнього огляду у фахівця залишаться питання щодо вибору шляху майбутнього втручання.

Чи потрібно, чи можна видаляти? І де можна висмикнути або видалити зуби, коріння, гранульоми, не боляче, під загальним наркозом або під комп'ютерної анестезією?

Незважаючи на те, що графік наших докторів вельми щільний - при гострому зубному болю ми завжди докладемо максимум зусиль для того, щоб прийняти Вас позачергово, для усунення болю або для того, щоб висмикнути зубні коріння в разі нагноєння, або інших причин.

Встановлення зубних імплантів

Досить часто відразу після видалення - є можливість в те ж відвідування провести встановлення імплантів з тимчасовими коронками в місце, де раніше були вірвані зубні корені. Таке рішення дозволить максимально скоротити час до повного відновлення жувальної ефективності і естетики.

Фахівці проконсультують Вас по імплантації, відразу після отримання даних комп'ютерної томографії. При цьому - рентгенологічне обстеження буде безкоштовним в разі, якщо Ви вирішите встановлювати імпланти в наших клініках.

Під час візиту на видалення або виривання коренів - можливо отримати повну консультацію і прорахунок суми по установці титанових імплантів в щелепи з наступним протезуванням.

Якщо у Вас вирвані або видалені всі зуби - імплантація у виконанні наших фахівців допоможе знайти Вам нові, які нітрохи не гірше колишніх вирваних зубів.

Ми допоможемо повернути Вам високий комфорт життя, радість посмішки, можливість добре пережовувати їжу, впевненість в собі.

Фото робіт по імплантації та протезування можна побачити в розділі "Наші роботи".

Скільки коштує вирвати (видалити) зуби?

Ціни на описані послуги Ви можете побачити вгорі цієї сторінки, а також на сторінці "Ціни".

видалення зубів фото ЛюміДент

 

видалення зуба фото ЛюміДент

 

виривання зуба фото ЛюміДент

Точну ціну маніпуляції зможе сказати наш фахівець після вивчення рентгенівського знімка щелеп, на безкоштовній консультації в одній з наших клінік.

Приходьте до нас на лікування в стоматологічні клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - і особисто переконаєтеся, що відтепер похід до стоматолога відбувається без болю!

Видалити зуб Вирвати зуб
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


6 голосів, оцінка: 4.8 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!