Хірургія, видалення зуба і коренів

Ціни на послуги
Видалення зуба
от 220 грн
Розтин абсцесу, дренаж
270 грн
Видалення зуба мудрості
от 620 грн
Видалення кісти
от 1450 грн
Ці послуги у нашій клініці надають
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар хірург-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

 

По всій Україні актуальна така послуга, як видалення зуба, в тому числі і корінного, і його коріння, за невисокою ціною. Київ не виняток. Не боляче вирвати зуб під наркозом, або під місцевою анестезією, а також видалити коріння - можна швидко, недорого, і абсолютно без болю в клініці Люмі-Дент.

У нас працює повноцінне хірургічне відділення, є ліцензія на проведення наступних амбулаторних хірургічних втручань:

  1. Видалення зуба ціниОперація видалення зубів і коренів в Києві, передніх і корінних, різної складності без болю;
  2. Виривання вісімок;
  3. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє перетворити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру. Також за бажанням клієнта можливо провести видалення зубів не боляче під наркозом (в стані медикаментозного сну), при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через півгодини навіть можете сідати за кермо автомобіля, якщо потрібно. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів;
  4. Зубна імплантація;
  5. Пластика вуздечок;
  6. Висічення доброякісних новоутворень зубощелепної системи;
  7. Висічення кісти зуба і щелеп (кістектомія) - якщо неможливо зробити лікування кісти консервативним способом;
  8. Кістковопластичні операції (нарощування кісткової тканини перед операцією імплантації);

Так чи потрібно видаляти? Чи боляче видаляти? Чи можна видаляти? І як потім пережовувати їжу з проміжком? Як посміхатися?

Київ видалення зуба

Наші лікарі-хірурги мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Фахівці доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки вирвати не боляче зруйнований зуб. Важливо також по невеликій вартості вчасно провести імплантацію титанового імпланта в місці, де вирвали корінь.

Це необхідно для відновлення цілісності зубного ряду, жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація є повсякденною і нескладної процедурою лікування в нашій клініці.

Дуже часто є можливість провести установку зубного імпланта відразу після виривання зубних коренів. І практично відразу ж встановити коронку на запроваджений імплант.

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2016-2017 роки:

  2016 2017
Кількість простих видалень зубів 1309 2084
Кількість видалень зубів мудрості 367 870

Перед операцією видаленням зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок. Однак за показаннями лікар стоматолог може призначити комп'ютерну томографію необхідної ділянки. Це буває необхідно при наявності гранульоми (при хронічному періодонтиті), а також при складній формі коренів. Всі види рентгенологічного обстеження можливо провести в нашій клініці, на цифровому обладнанні останнього покоління - радіовізіографі і комп'ютерному томографі. За умови подальшої імплантації - рентгенівське обстеження в Люмі-Дент на Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві Вам може бути проведено безкоштовно.

Вартість всіх послуг можна побачити в розділі "Ціни".

Досить часто кісти зубів не видаляють, а лікують стоматологи терапевти, проводячи лікування кореневих зубних каналів. Велике значення у виборі - видаляти або лікувати - має вивчення даних комп'ютерної томографії, яку Ви можете зробити прямо в клініці. Хірург обов'язково порекомендує Вам на консультації пройти таке обстеження, якщо за даними зовнішнього огляду у фахівця залишаться питання щодо вибору шляху майбутнього втручання.

Чи потрібно, чи можна видаляти? І де можна видалити зуби, коріння, гранульоми, не боляче, під загальним наркозом, або під комп'ютерною анестезією?

Приходьте до нас на лікування в клініку на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - і особисто переконаєтеся, що відтепер похід до стоматолога відбувається без болю!

Більше інформації по цій темі Ви можете побачити в Вікіпедії.

Видалити зуб Вирвати зуб
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

3 голосов, оценка: 4.7 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!