Видалення зубів

Ціни на послуги
Видалення зуба
от 200 грн
Розтин абсцесу, дренаж
240 грн
Видалення зуба мудрості
от 520 грн
Видалення кісти
1310 грн
Ці послуги у нашій клініці надають:
Мастєров Дмитро Васильович

Лікар хірург-імплантолог

Павлюченко Євген Юрійович

Лікар хірург-імплантолог

По всій Україні актуальна така послуга, як видалення зубів. Київ не виняток. Вирвати зуб можливо швидко, недорого, і абсолютно безболісно в клініці Люмі-Дент. У нас працює повноцінне хірургічне відділення, є ліцензія на проведення амбулаторних хірургічних втручань:

  1. Видалення зубів різної складності;
  2. Видалення зубів мудрості;
  3. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє створити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру. Також за бажанням клієнта видалення зубів можна провести в стані медикаментозного сну, при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через 10 хвилин навіть можете сідати за кермо автомобіля. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів.
  4. Імплантація зубів;
  5. Пластика вуздечок;
  6. Видалення доброякісних новоутворень зубо- щелепної системи;
  7. Видалення кіст зубів і щелеп (цистектомія);
  8. Косткопластичні операції (нарощування кісткової тканини перед операцією імплантації зубів);

Наші лікарі-хірурги мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Наші фахівці доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки вирвати зруйнований зуб, але і вчасно провести імплантацію зубного імплантату в місці видалення зуба, для відновлення цілісності зубного ряду, жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація зубів є повсякденною і нескладної процедурою в нашій клініці, дуже часто є можливість провести імплантацію нового зуба відразу після видалення зруйнованого зуба, і практично відразу ж встановити новий зуб на запроваджений зубний імплантат.

Приходьте до нас в клініку і особисто переконаєтеся, що відтепер не варто боятися походу до стоматолога!

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!