8618

Видалення зубів та коренів

Ціни на послуги - вказані без урахування додаткових маніпуляцій. Детальний підрахунок вартості можна побачити вище на цій сторінці
Видалення зуба от 250 до 830 грн
Видалення зуба під наркозом от 3450 до 4030 грн
Видалення зуба мудрості от 720 до 1910 грн
Видалення зуба мудрості під наркозом от 3920 до 5110 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Накладення швів от 220 до 350 грн
Видалення молочного зуба от 320 до 490 грн
Стерильний хірургічний набір 150 грн
Дивіться відео з нашими хірургами
Зміст:
 • Безболісне видалення зубів у стоматолога
 • Як видалити зуб без болю?
 • Показання до видалення зубів у хірурга:
 • Процес (етапи) видалення зубів:
 • Видалення передніх зубів - як видаляють
 • Видалення нижніх зубів - як видаляють
 • Видалення ретинованого зуба
 • Відгуки про видалення зубів - як видаляють в Люмі-Дент
 • Гранулема коренів - тактика лікування
 • Чи потрібно, чи можна видаляти зуби? І де можна недорого по вартості висмикнути або видалити зуби, корені, гранулеми, не боляче, під загальним наркозом, або під комп'ютерною анестезією?
 • Установка зубних імплантів
 • Скільки коштує видалити (висмикнути) зуби в поліклініках Люмі-Дент в Києві?
 • Часті питання і відповіді

 

Хірург стоматолог клініки Люмі-Дент на Позняках - Павлюченко Євген Юрийович - розповість про сучасні технології хірургічного простого і складного видалення зубів у стоматолога, кіст, і інших утворень порожнини рота:

 • про показання до видалення зубів;
 • чи варто видаляти зуби в домашніх умовах?
 • а також про імплантацію в місця видалених зубних коренів.

Безболісне видалення зубів у стоматолога

Як видалити зуб без болю?

По всій Україні актуальна така послуга, як безболісне просте і складне видалення зуба, корінного і переднього, і його коренів, за невисокою ціною. Київ не виняток.

Якщо потрібно не боляче висмикнути, видалити зуб під наркозом, або під місцевою анестезією, а також видалити корені - це можна швидко, недорого, і абсолютно без болю зробити в клініках стоматології Люмі-Дент.

У нас працює 4 повноцінних хірургічних відділення, є ліцензія на проведення таких амбулаторних хірургічних втручань:

 1. Операція простого і складного видалення зубів мудрості і інших, а також зубних коренів в Києві без болю;
 2. Видалення нижніх зубів, видалені без болю під комп'ютерною місцевою анестезією;
 3. Видалення передніх зубів з одночасною зубною імплантацією і установкою тимчасових коронок;
 4. Видалення ретинованого зуба (лежачого повністю в кістці);
 5. Абсолютно комфортна, надійна і безболісна комп'ютерна анестезія STA, що дозволяє перетворити Ваш візит до стоматолога в приємну процедуру.
 6. Також за бажанням клієнта можливо провести операцію безболісного хірургічного видалення зубів в Києві без болю під наркозом (в стані медикаментозного сну), при цьому Ви засинаєте всього на 20 хвилин, прокидаєтеся і через півгодини навіть можете сідати за кермо автомобіля, якщо потрібно. В даний час ця послуга стає все більш популярною серед наших пацієнтів;
 7. Зубна імплантація;
 8. Пластика вуздечок язика і губи;
 9. Вилучення доброякісних новоутворень зубощелепної системи;
 10. Видалення зубної кісти в щелепі (кістектомія) - якщо неможливо зробити лікування кісти консервативним методом;
 11. Кістковопластична операція (нарощування кісткової тканини перед операцією по імплантації);
 12. Лікування альвеоліту.

Фото. Прилад комп'ютерної анестезії STA

Видалення зуба Київ фото Люмі-Дент

Показання до видалення зубів у хірурга:

 1. При рухливості зуба 2 і 3 ступеня, таке часто трапляється при системних захворюваннях навколозубних тканин (пародонту) - пародонтиті і пародонтозі;
 2. У разі, якщо на верхівці кореня зуба присутня кіста або гранулема, і консервативне терапевтичне лікування не принесло очікуваного ефекту;
 3. При різних травмах, що призвели до перелому кореня зуба глибоко під яснами, нижче рівня захисного колоподібного з’єднання ;
 4. Поодиноких зубів за показниками планування раціонального протезування повними знімними протезами, або за допомогою встановлення зубних імплантів;
 5. Молочні зуби у дітей, в період зміни молочного прикусу на постійний.

Процес (етапи) видалення зубів:

1 етап. Первинна консультація. Лікар хірург в клініці стоматології робить візуальний огляд, розпитує про скарги і протягом розвитку захворювання, обов'язково здійснюється рентгенологічна діагностика місця турбуючого зуба - прицільний знімок або комп'ютерна томографія. Пацієнту повідомляється ціна видалення зуба.

2 етап. Проведення знеболювання. Проводиться або комп'ютерна анестезія (без шприца), або здійснюється занурення пацієнта в медикаментозний сон (загальний наркоз). Це процес в клініках Люмі-Дент проводять досвідчені анестезіологи.

На фото - процес атипового складного видалення зуба у стоматолога хірурга, за допомогою пьезоскальпеля (скалера) ультразвуком, в стані загальної седації (медикаментозного сну) в клініці стоматології Люмі-Дент

Видалення зубів Київ фото Люмі-Дент

3 етап. Безпосередньо видалення зуба. Лікар хірург за допомогою спеціальних інструментів (щипців або елеватора) - видаляє уражені зуби або корені. Потім чистить лунку від кісти або грануляційної тканини, трохи здавлює края лунки, для забезпечення кращої організації кров'яного згустку - захисної пробки, перешкоджаючи проникненню всередину рани інфекції. За необхідності - проводиться ушивання рани, при великому і складному видаленні зуба.

4 етап. Призначення рекомендацій клієнту після проведеного видалення - що робити після хірургічного видалення зуба в післяопераційний період.

Лікар хірург розповідає, що робити після видалення зуба:

 • Треба обмежити жування на цю сторону, гарячу їжу і напої, протягом першої доби з моменту операції;
 • Дає рекомендації з гігієни порожнини рота в післяопераційний період. Не можна активно полоскати на стороні видаленого зуба. Чистити зуби 2 рази на день, виполіскувати пасту "ротовими ваннами" - набирати, тримати, і випльовувати воду.
 • За свідченнями - призначаються знеболюючі таблетки і антибіотики (якщо видалення зуба було під час гнійного загострення).
 • При появі через 2-3 дня після видалення зуба підсилюючого болю в цьому місці - в терміновому порядку записатися на огляд до хірурга.

Прийом закінчується записом пацієнта через тиждень в клініку, для контрольного огляду або зняття швів.

Так чи потрібно видаляти або вилучати зуби? Скільки коштує видалити зуб чи вилучити корені? Де можна видалити корені? Чи боляче видалити, вирвати зуб? Чи можна видаляти зуби? І як потім пережовувати їжу з проміжком? Як посміхатися?

Наші лікарі мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Детальніше про їх кваліфікацію і навички Ви можете прочитати, клікнувши на їх профайли вгорі цієї сторінки.

А зараз більш детально зупинимося на особливостях видалення або висмикування зубів на окремих ділянках, де можна провести одномоментну імплантацію з установкою тимчасових коронок.

Ця послуга стає все більш актуальною серед населення, так як одномоментне відновлення зубного ряду є найбільшим бажаною у всього населення.

Видалення передніх зубів - як видаляють

Наші лікарі доступно розкажуть Вам під час відвідування, що важливо не тільки видалити не боляче зруйнований зуб. Важливо також по невеликій вартості вчасно провести імплантацію титанового імпланта в місці, де вирвали корінь.

Особливо при видаленні передніх зубів - це необхідно для відновлення жувальної ефективності і косметичного ефекту. На сьогоднішній день імплантація є повсякденною і нескладною процедурою лікування в нашій клініці стоматології.

Кістка на верхній щелепі має пористу структуру, куди легко проникає анестетик. Тому для анестезії в передній ділянці верхньої щелепи необхідно мала кількість анестетика, який завдяки комп'ютерній анестезії вводиться абсолютно безболісно.

Передні зуби мають по одному кореню, тому практично завжди їх видалення не травматичне, і в лунку легко поміститься зубний імплант більшого по діаметру розміру.

Практично завжди хірурги імплантології після того, як висмикнули або видалили передні зуби - одночасно вставляють зубні імпланти.

Фото. Видалення зуба у хірурга стоматолога

Видалення зубів фото Автор: Павлюченко Євген Юрійович

Видалення нижніх зубів - як видаляють

Практично така ж ситуація з передньою ділянкою нижньої щелепи.

Тут щелепна кістка трохи щільніше, але також може локально пропускати анестетик, тому частіше за все не треба обколювати всю щелепу для того, щоб провести видалення зубів на нижній щелепі.

Їх корені також є поодинокими, і мають рівну форму зі звуженням в кінці.

Досить часто є можливість провести встановлення зубного імпланта відразу після висмикування або видалення нижніх зубів. І практично відразу ж встановити коронку на введений імплант.

Жувальні зуби, як передні, так і задні - мають по 2-3 кореня, які розташовані в різні боки, і мають нерівну закруглену форму. Часто їх видалення проходить нелегко, з травмуванням та частковим відділенням кісткових лунок коренів.

При висмикуванні задніх зубів можливість одномоментної імплантації також існує, проте рішення приймає лікар хірург імплантолог по результату огляду місця операції.

Якщо імплантація відразу в даному місці буде ускладнена або неможлива - наші фахівці проведуть кісткову пластику зі згустків власної крові пацієнта (технологія PRF), або за допомогою імпортних кісткових матеріалів (BiOss і інші).

Видалення ретинованого зуба

Часто трапляється так, що зубний фолікул спрямований неправильно, і зуб починає рости не в сторону ясен (вертикально), а в бік інших коренів (горизонтально).

У цьому випадку він прорізатися не може, і повністю розташовується в щелепі. Доволі часто він тисне на сусідні зуби, викликаючи почуття розпирання в щелепі, і зубну скупченість.

Його називають ретинованим. Таке видалення зуба в клініках Люмі-Дент в Києві відбувається за допомогою спеціального приладу - пьезотома, який легко розрізає кісткову тканину щелепи, і дозволяє з мінімальною травматичністю і максимальним комфортном для пацієнта видалити такий ретинований зуб.

Зведена статистика по всім хірургам стоматологам Люмі-Дент за 2018-19 роки:

  2018 2019
Просте видалення зуба 1308 2084
Складне видалення зуба 367 870

 

Видалення зуба Київ фото Люмі-Дент

Виривання зуба кореня Київ фото Люмі-Дент

Перед процедурою безболісного видалення зубів в Києві часто потрібно зробити рентгенологічне обстеження місця втручання. Найчастіше це прицільний дентальний знімок.

Однак за показами лікар хірург може призначити комп'ютерну томографію необхідної ділянки. Це буває необхідно при наявності гранулеми (при хронічному періодонтиті), і також при складній формі коренів.

Всі види рентгенологічного обстеження можливо провести в наших клініках, на цифровому обладнанні останнього покоління - радіовізіографи і комп'ютерному томографі Vatech PHT-6500.

За умови подальшої зубної імплантації - рентгенівське обстеження в Люмі-Дент на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - Вам може бути проведено безкоштовно.

Вартість всіх послуг можна побачити в розділі цін.

Відгуки про видалення зубів - як видаляють в Люмі-Дент

Відгуки про видалення зубів в наших клініках - текстові та відео - Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Про клініку" - "Відгуки стоматології Києва", а також на нашому каналі в Youtube, посилання внизу цієї сторінки. Текстові відгуки про видалення корінних зубів, передніх, коренів - також можна прочитати в згаданому розділі.

Гранулема коренів - тактика лікування

Досить часто гранулему зубів не видаляють або висмикують, а лікують стоматологи терапевти, проводячи лікування кореневих зубних каналів. Велике значення у виборі - видаляти гранулему зуба або лікувати - має вивчення даних комп'ютерної томографії, яку Ви можете зробити прямо у нас в стоматологічних клініках.

Наші хірурги імплантологи обов'язково порекомендують пройти таке обстеження, якщо за даними зовнішнього огляду у фахівця залишаться питання щодо вибору шляху майбутнього втручання.

Чи потрібно, чи можна видаляти зуби? І де можна недорого по вартості висмикнути або видалити зуби, корені, гранулеми, не боляче, під загальним наркозом, або під комп'ютерною анестезією?

Незважаючи на те, що графік наших лікарів вельми щільний - при гострому зубному болі ми завжди докладемо максимум зусиль для того, щоб прийняти Вас позачергово, для усунення болю або для того, щоб видалити зуби в разі нагноєння, або інших причин.

Установка зубних імплантів

Досить часто відразу після видалення зуба - є можливість в те ж відвідування провести встановлення імплантів з тимчасовими коронками в місце, де раніше були зубні корені. Таке рішення дозволить максимально скоротити час до повного відновлення жувальної ефективності і естетики.

Лікарі проконсультують Вас по імплантації зубів, відразу після отримання даних комп'ютерної томографії. При цьому - рентгенологічне обстеження буде безкоштовним в разі, якщо Ви вирішите встановлювати імпланти в наших клініках.

Під час візиту на висмикування або видалення зубів - можливо отримати повну консультацію і прорахунок суми по встановленню титанових імплантів в щелепі з наступним протезуванням.

Якщо у Вас вирвані або видалені всі зуби - імплантація у виконанні наших лікарів допоможе знайти Вам нові, які нітрохи не гірше колишніх. Ми допоможемо повернути Вам високий комфорт життя, радість посмішки, можливість добре пережовувати їжу, впевненість в собі.

Фото робіт по імплантації та протезуванню можна побачити в розділі "Наші роботи".

І до речі - вчасно проведене імплантування значно подовжує наше життя! Хочете знати - чому? Відповідь читайте на сторінці зубної імплантації.

Скільки коштує видалити (висмикнути) зуби в поліклініках Люмі-Дент в Києві?

Вартість видалення зуба у хірурга стоматолога, а також ціну інших вищеописаних послуг - Ви можете побачити вгорі цієї сторінки, а також на сторінці "Ціни стоматології Києва".

Фото. Таблиці розрахунку вартості простого і складного видалення зуба в Люміент


видалення зубів фото ЛюміДент  
видалення зуба фото ЛюміДент
виривання зуба фото ЛюміДент

Точну вартість видалення зуба зможе сказати наш лікар стоматолог, після вивчення рентгенівського знімка щелепи, на безкоштовній консультації в одній з наших поліклінік.

Часті питання і відповіді

Питання: Як вирвати зуб в домашніх умовах без болю, дитині і дорослому?

Відповідь: Найбільш поширена рекомендація - як вирвати зуб в домашніх умовах - це видалити зуб ниткою. Однак наша команда вкрай не радить проводити будь-які спроби робити це вдома.

Як вирвати зуб ниткою вдома? Висмикнути зуб дитині або дорослому можна ниткою, щільно обмотавши нею зуб біля ясен, точніше - зробивши затяжну петлю, однак цей метод має багато недоліків і потенційних небезпек:

 • Вдома без болю вирвати зуб точно не вийде;
 • Висока ймовірність того, що і видалити зуб в домашніх умовах теж не вийде, проте серйозну травму ясен Ви зможете нанести;
 • Навіть якщо зможете вдома висмикнути зуб з ниткою або без нитки - завжди буде висока ймовірність занесення інфекції в видалену ямку, що загрожує інфікуванням і серйозним запаленням цього місця.

Ми наполегливо рекомендуємо не видаляти зуби вдома, а скористатися послугою кваліфікованого хірурга, який в стерильних умовах швидко і без болю зможе вирвати зуб, очистити рану від грануляцій, при необхідності накладе шви і призначить додаткове лікування. Бережіть здоров'я своє і своїх дітей, не займайтеся самолікуванням в домашніх умовах!

Питання: Чим відрізняється складне видалення зуба від простого?

Відповідь: Простим видаленням зуба вважається процедура, коли його видаляють швидко, щіпцями, без застосування додаткових маніпуляцій. Складне видалення зуба вимагає великої кількості часу, часто необхідно випилювання кістки щелепи, зміщення в правильне положення зубних коренів спеціальними інструментами - елеваторами.

Також при видаленні зуба підвищеного ступеня складності часто залишається велика рана, на яку необхідно накладати шви. Видалення задніх зубів - якщо доступ до них ускладнений - також характеризується як складний. Однак головний фактор визначення рівня складного видалення зуба - це безсумнівно час, витрачений на процедуру.

Приходьте до нас на безкоштовну консультацію для хірургічного видалення зубів без болю, в стоматологічних клініках Люмі-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - і особисто переконайтесь, що відтепер похід до стоматолога відбувається без болю!

 

Автор статті: лікар стоматолог хірург імплантолог Павлюченко Євген Юрийович

 Автор: Павлюченко Євген Юрійович

Відгуки про нас

8 голосів, оцінка: 4.9 з 5

Навігація
×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest