9710

Види протезів зубів у 2020 році
Все про протезування в стоматології

Відео з нашими ортопедами
Зміст:
 • Види протезування зубів
 • Що таке протезування зубів при їх відсутності?
 • Який протез краще?
 • Яка вартість лікування?
 • Знімні зубні протези
 • Незнімні протези
 • Скільки коштує послуга протезування?

 

Види протезування зубів 

Якщо у Вас зруйновані або видалені зуби, відновити їх можна за допомогою процедури протезування зубів.

Уже з'явилися сучасні стоматологічні клініки, готові за прийнятною ціною запропонувати якісне лікування і краще протезування зубів в Києві на рівні світових стандартів.

Протезування зубів протези фото Люмі-Дент

Що таке протезування зубів при їх відсутності?

Сучасне лікування і матеріали, нові технології протезування зубів при їх відсутності, в клініках стоматології Люмі-Дент в Києві дозволяє швидко і безболісно відновити зубний ряд і його функції, а також вирішити естетичні проблеми. Воно проводиться з використанням високоякісних матеріалів і полімерів, а також високоточного обладнання.

Крім того, в сучасній ортопедичній стоматології використовуються інноваційні методики, які дозволяють домогтися більш високих результатів в кожному окремому випадку.

Виготовлення зубних конструкцій також використовується для профілактики подальшого руйнування зубного ряду і зміни прикусу, а також розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту.

Наша робота. Умовно-знімна конструкція на імплантатах

Протезування зубів Київ види ціна відгуки фото Люмі-Дент

Який протез краще?

У клініках стоматології Люмі-Дент кожен бажаючий може отримати об'єктивну безкоштовну консультацію по оптимальній конструкції. У консультації беруть участь лікарі різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексний підхід до кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних умов в порожнині рота.

Яка вартість лікування?

Вартість послуг і ціни на конструкції розраховуються індивідуально для кожного випадку. Все залежить від обраного матеріалу для коронки і складності процедури. Найбільш бюджетним варіантом, є установка металокерамічних коронок і композитних матеріалів. А ось найбільш дорогими залишаються керамічні та порцелянові коронки, які зовні ніяк не відрізнити від справжніх.

З вартістю на всі наші послуги Ви можете ознайомитися на сторінці "Ціни стоматології Люми-Дент".

Записуйтеся на лікування в нашу стоматологію, і ми подаруємо Вам гарну посмішку за цінами, які Вас приємно здивують!

У Люмі-Дент функціонує власна суперсучасна зуботехнічна лабораторія з повним циклом нових технологій цифрової стоматології: фрезером останнього покоління - Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Такі нові технології протезування зубів в Києві дають нам можливість виготовляти усі види зубних протезів найкращої якості із сучасних матеріалів.

Ми готові Вам запропонувати знімні і незнімні конструкції.

Знімні зубні протези

 

До знімних відносяться бюгельні і пластинкові протези (пластмасові і нейлонові).

На щастя, сучасні технології дозволяють нам практично повністю від них відмовитися.
При стоматологічної допомоги людей з беззубими щелепами - ми віддаємо явну перевагу зубній імплантації, що дозволяє виготовляти незнімні конструкції, які по зручності і функціональності практично нічим не відрізняються від рідних зубів.

Приклад нашої роботи установки протезів на імплантах

Протезування зубів ціна Київ фото до та після Люмі-Дент

До того ж установка імплантів значно подовжує життя людини. Це пов'язано з тим, що імпланти при жувальному навантаженні передають природні сигнали в особливі центри головного мозку, які відповідають за профілактику розвитку загального старіння і багатьох захворювань організму.
Звичайні знімні конструкції такої можливості не мають.

Незнімні протези

 • Металокерамічні коронки. Найпоширеніший вид незнімних протезів. Переваги: невисока вартість, хороша міцність і нормальний зовнішній вигляд. Недоліки: значне препарування зубних тканин, часто необхідно видаляти нерв перед протезуванням, є реакція ясен на коронку у вигляді запалення.
 • Суцільнокерамічні коронки. Переваги: відмінна естетика, відмінна переносимість з боку ясна.
 • Керамічні коронки на основі оксиду цирконію. Це протезування зубів поєднує високу естетику разом з сильною міцністю протеза.
 • Вініри. Встановлюються для поліпшення зовнішнього вигляду передніх зубів. Створюють відмінну посмішку без великого видалення зубних тканин.

Приклад роботи наших лікарів

Установка керамічних вінірів

Протезування зубів ціна Київ фото Люмі-Дент

 • Керамічні вкладки. Це ті ж пломби, тільки виготовлені з кераміки в лабораторії техніком, і мають відмінний зовнішній вигляд і міцність. Вкладки не змінюють форму і колір з часом, прикріплюються за допомогою спеціального клею.
 • Тимчасові пластмасові коронки використовуються під час між візитами до лікаря при лікуванні і протезуванні зубів. Тимчасові конструкції на певний період замінюють постійними, поки їх виготовлятимуть. Тимчасово відновлюють естетику і функцію жування.
 • Мікропротезування виконується з використанням зміцнюючих скловолоконних і металевих штифтів.
 • Шинування – один з популярних методів з'єднання зубчиків, які хитаються між собою, що знижує їх рухливість, і дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Скільки коштує послуга протезування?

Вартість кращого протезування зубів в стоматології Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - в наших клініках доступна практично кожному клієнту.

Ціни на послуги Ви можете побачити в розділі «Ціни», а також на сторінках, присвячених окремим видам зубних протезів.

У нашій стоматології функціонує суперсучасна, власна, повністю цифрова зуботехнічна лабораторія, аналогів якої складно знайти. Постійно використовуються внутрішньоротові і позаротові цифрові сканери, 3-D принтер для друку хірургічних шаблонів, кап, тимчасових конструкцій.

Але "перлиною" нашої лабораторії важається унікальний цифровий фрезер Imes-Icore 350i. Це обладнання виточує практично всі види конструкцій (коронки, каркаси, тимчасові конструкцій, індивідуальні аббатменти і ін.) На підставі цифрового (без відбиткової маси) відбитка з порожнини рота.

Такі новітні технології дозволяють стоматології Люмі-Дент пропонувати всі сучасні види лікування і протезування зубів при їх відсутності, на найвищому рівні, за найкращими цінами.

Звертайтеся на безкоштовну консультацію в наші стоматологічні клініки, і особисто переконайтеся в цьому!

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2019 рік фахівцями Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 904
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1453
Вініри 1024
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

5 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest