3787

Протезування зубів Київ

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Керамічний вінір
4460 грн
Суцільнокерамічна коронка
3895 грн
Керамічні вкладки
4050 грн
Цю послугу у наших клініках надають
Відео з нашими ортопедами

Види протезування зубів 

Якщо у Вас зруйновані або видалені зуби, відновити їх можна за допомогою процедури протезування зубів.

Уже з'явилися сучасні стоматологічні клініки, готові за прийнятною ціною запропонувати якісне лікування і краще протезування зубів в Києві на рівні світових стандартів.

Що таке протезування зубів при їх відсутності?

Сучасне лікування і матеріали, нові технології протезування зубів при їх відсутності, в клініках стоматології Люмі-Дент в Києві дозволяє швидко і безболісно відновити зубний ряд і його функції, а також вирішити естетичні проблеми. Воно проводиться з використанням високоякісних матеріалів і полімерів, а також високоточного обладнання.

Крім того, в сучасній ортопедичної стоматології використовуються інноваційні методики, які дозволяють домогтися більш високих результатів в кожному окремому випадку.

Виготовлення зубних конструкцій також використовується для профілактики подальшого руйнування зубного ряду і зміни прикусу, а також розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту.

Наша робота. Умовно-знімна конструкція на імплантатах

Протезування зубів Київ види ціна відгуки фото Люмі-Дент

Який протез краще?

У клініках стоматології Люмі-Дент кожен бажаючий може отримати об'єктивну безкоштовну консультацію по оптимальній конструкції. У консультації беруть участь лікарі різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексний підхід до кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних умов в порожнині рота.

Яка вартість лікування?

Вартість послуг і ціни на конструкції розраховуються індивідуально для кожного випадку. Все залежить від обраного матеріалу для коронки і складності процедури. Найбільш бюджетним варіантом, є установка металокерамічних коронок і композитних матеріалів. А ось найбільш дорогими залишаються керамічні та порцелянові коронки, які зовні ніяк не відрізнити від справжніх.

З вартістю на всі наші послуги Ви можете ознайомитися на сторінці "Ціни стоматології Люми-Дент".

Записуйтеся на лікування в нашу стоматологію, і ми подаруємо Вам гарну посмішку за цінами, які Вас приємно здивують!

У Люмі-Дент функціонує власна суперсучасна зуботехнічна лабораторія з повним циклом нових технологій цифрової стоматології: фрезером останнього покоління - Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Такі нові технології протезування зубів в Києві дають нам можливість виготовляти усі види зубних протезів найкращої якості із сучасних матеріалів.

Ми готові Вам запропонувати знімні і незнімні конструкції.

Знімні зубні протези

Пластинчасті пластмасові зубні протези Київ Люмі-Дент

До знімних відносяться бюгельні і пластинкові протези (пластмасові і нейлонові).

На щастя, сучасні технології дозволяють нам практично повністю від них відмовитися.
При стоматологічної допомоги людей з беззубими щелепами - ми віддаємо явну перевагу зубній імплантації, що дозволяє виготовляти незнімні конструкції, які по зручності і функціональності практично нічим не відрізняються від рідних зубів.

Приклад нашої роботи установки протезів на імплантах

Протезування зубів ціна Київ фото до та після Люмі-Дент

До того ж установка імплантів значно подовжує життя людини. Це пов'язано з тим, що імпланти при жувальної навантаженні передають природні сигнали в особливі центри головного мозку, які відповідають за профілактику розвитку загального старіння і багатьох захворювань організму.
Звичайні знімні конструкції такої можливості не мають.

Незнімні протези

  • Металокерамічні коронки. Найпоширеніший вид незнімних протезів. Переваги: невисока вартість, хороша міцність і нормальний зовнішній вигляд. Недоліки: значне препарування зубних тканин, часто необхідно видаляти нерв перед протезуванням, є реакція ясен на коронку у вигляді запалення.
  • Суцільнокерамічні коронки. Переваги: відмінна естетика, відмінна переносимість з боку ясна.
  • Керамічні коронки на основі оксиду цирконію. Це протезування зубів поєднує високу естетику разом з сильною міцністю протеза.
  • Вініри. Встановлюються для поліпшення зовнішнього вигляду передніх зубів. Створюють відмінну посмішку без великого видалення зубних тканин.

Приклад роботи наших лікарів

Установка керамічних вінірів

Протезування зубів ціна Київ фото Люмі-Дент

  • Керамічні вкладки. Це ті ж пломби, тільки виготовлені з кераміки в лабораторії техніком, і мають відмінний зовнішній вигляд і міцність. Вкладки не змінюють форму і колір з часом, прикріплюються за допомогою спеціального клею.
  • Тимчасові пластмасові коронки використовуються під час між візитами до лікаря при лікуванні і протезуванні зубів. Тимчасові конструкції на певний період замінюють постійними, поки їх виготовлятимуть. Тимчасово відшкодовують естетику і функцію жування.
  • Мікропротезування використовується з використанням зміцнюючих скловолоконних і металевих штифтів.
  • Шинування – один з популярних методів з'єднання зубчиків, які хитаються між собою, що знижує їх рухливість, і дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Вартість кращого протезування зубів в стоматології Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - в наших клініках доступна практично кожному клієнту.

Ціни на послуги Ви можете побачити в розділі «Ціни», а також на сторінках, присвячених окремим видам зубних протезів.

У нашій стоматології функціонує суперсучасна власна повністю цифрова зуботехнічна лабораторія, аналогів якої складно знайти. Постійно використовуються внутрішньоротові і позаротові цифрові сканери, 3-D принтер для друку хірургічних шаблонів, кап, тимчасових конструкцій.

Але "перлиною" нашої лабораторії важається унікальний цифровий фрезер Imes-Icore 350i. Це обладнання виточує практично всі види конструкцій (коронки, каркаси, тимчасових конструкцій, індивідуальні аббатменти і ін.) На підставі цифрового (без відбиткової маси) відбитка з порожнини рота.

Такі новітні технології дозволяють стоматології Люмі-Дент пропонувати всі сучасні види лікування і протезування зубів при їх відсутності, на найвищому рівні, за найкращими цінами.

Звертайтеся на безкоштовну консультацію в наші клініки, і особисто переконайтеся в цьому!

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2018 рік фахівцями Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 904
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1453
Вініри 1024
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

3 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Записатися на прийом
Запишіться на безкоштовну консультацію
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!