1823

Протезування зубів Київ

Ціни на послуги
Керамічні вкладки
4050 грн
Вінір
4420 грн
Металокерамічна коронка
1850 грн
Металокерамічна коронка на імпланті в артикуляторі (фіксація на гвинт)
2590 грн
Частковий знімний протез з нейлоновим базисом
7620 грн
Виготовлення часткового знімного акрилового протеза
6450 грн
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
("Бізнес")
5440 грн
Повноанатомічна коронка з діоксиду цирконію CAD-CAM технологія
4400 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Відео з нашими ортопедами

Якщо у Вас зруйновані або видалені зуби, відновити їх можна за допомогою процедури протезування зубів.

Уже з'явилися сучасні стоматологічні клініки, готові за прийнятною ціною запропонувати якісне лікування і краще протезування зубів в Києві на рівні світових стандартів.

Що таке протезування зубів при їх відсутності, і в чому його користь?

Сучасне лікування і матеріали, нові технології протезування зубів при їх відсутності, в клініках стоматології Люмі-Дент в Києві дозволяє швидко і безболісно відновити зубний ряд і його функції, а також вирішити естетичні проблеми. Воно проводиться з використанням високоякісних матеріалів і полімерів, а також високоточного обладнання. Крім того, в сучасній ортопедичної стоматології використовуються інноваційні методики, які дозволяють домогтися більш високих результатів в кожному окремому випадку.

Виготовлення зубних конструкцій також використовується для профілактики подальшого руйнування зубного ряду і зміни прикусу, а також розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту.

Який протез краще?

У клініках стоматології Люмі-Дент кожен бажаючий може отримати об'єктивну безкоштовну консультацію по оптимальній конструкції. У консультації беруть участь лікарі різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексний підхід до кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних умов в порожнині рота.

Протезування зубів Київ До і після протезування

Яка вартість лікування?

Вартість послуг і ціни на конструкції розраховуються індивідуально для кожного випадку. Все залежить від обраного матеріалу для коронки і складності процедури. Найбільш бюджетним варіантом, є установка металокерамічних коронок і композитних матеріалів. А ось найбільш дорогими залишаються керамічні та порцелянові коронки, які зовні ніяк не відрізнити від справжніх.

Записуйтеся на лікування в нашу стоматологію, і ми подаруємо Вам гарну посмішку за цінами, які Вас приємно здивують!

У Люмі-Дент функціонує власна суперсучасна зуботехнічна лабораторія з повним циклом нових технологій цифрової стоматології: фрезером останнього покоління - Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Такі нові технології протезування зубів в Києві дають нам можливість виготовляти усі види зубних протезів найкращої якості із сучасних матеріалів.

Ми готові Вам запропонувати знімні і незнімні конструкції.

Знімні зубні протези

До знімних відносяться бюгельні і пластинкові протези (пластмасові і нейлонові).

Пластинчасті протези

Незнімні протези

  • Металокерамічні коронки. Найпоширеніший вид незнімних протезів. Переваги: невисока вартість, хороша міцність і нормальний зовнішній вигляд. Недоліки: значне препарування зубних тканин, часто необхідно видаляти нерв перед протезуванням, є реакція ясен на коронку у вигляді запалення.
  • Суцільнокерамічні коронки. Переваги: відмінна естетика, відмінна переносимість з боку ясна.
  • Керамічні коронки на основі оксиду цирконію. Це протезування зубів поєднує високу естетику разом з сильною міцністю протеза.
  • Вініри. Встановлюються для поліпшення зовнішнього вигляду передніх зубів. Створюють відмінну посмішку без великого видалення зубних тканин.
  • Керамічні вкладки. Це ті ж пломби, тільки виготовлені з кераміки в лабораторії техніком, і мають відмінний зовнішній вигляд і міцність. Вкладки не змінюють форму і колір з часом, прикріплюються за допомогою спеціального клею.
  • Тимчасові пластмасові коронки використовуються під час між візитами до лікаря при лікуванні і протезуванні зубів. Тимчасові конструкції на певний період замінюють постійними, поки їх виготовлятимуть. Тимчасово відшкодовують естетику і функцію жування.
  • Мікропротезування використовується з використанням зміцнюючих скловолоконних і металевих штифтів.
  • Шинування – один з популярних методів з'єднання зубчиків, які хитаються між собою, що знижує їх рухливість, і дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Вартість кращого протезування зубів в стоматології Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - в наших клініках доступна практично кожному клієнту.

Ціни на послуги Ви можете побачити в розділі «Ціни», а також на сторінках, присвячених окремим видам зубних протезів.

У нашій стоматології функціонує суперсучасна власна повністю цифрова зуботехнічна лабораторія, аналогів якої складно знайти. Постійно використовуються внутрішньоротові і позаротові цифрові сканери, 3-D принтер для друку хірургічних шаблонів, кап, тимчасових конструкцій.

Але "перлиною" нашої лабораторії важається унікальний цифровий фрезер Imes-Icore 350i. Це обладнання виточує практично всі види конструкцій (коронки, каркаси, тимчасових конструкцій, індивідуальні аббатменти і ін.) На підставі цифрового (без відбиткової маси) відбитка з порожнини рота.

Такі новітні технології дозволяють стоматології Люмі-Дент пропонувати всі сучасні види лікування і протезування зубів при їх відсутності, на найвищому рівні, за найкращими цінами.

Звертайтеся на безкоштовну консультацію в наші клініки, і особисто переконаєтеся в цьому!

Зведена статистика по виготовленню протезів за 2017 - 1028 рік фахівцями Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Металокерамічні 1256
Суцільнокерамічні (безметалеві) 604
Суцільноанатомічні з діоксиду цирконію 1053
Вініри 812

2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!