Протезування зубів Київ

Цены на услуги
Коронка на оксиді цирконію
3635 грн
Керамічні вкладки
3540 грн
Металокерамічна коронка
1310 грн
Частковий знімний протез з нейлоновим базисом
6775 грн
Вінір
3565 грн
Виготовлення часткового знімного акрилового протеза
5585 грн
Суцільнокерамічна коронка
3285 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог-ортопед Глушко Алексей Сергеевич - Люми-Дент Киев
Глушко Олексій Сергійович
Лікар стоматолог-ортопед
Бобровицкий Евгений Николаевич
Бобровицький Євген Миколайович
Лікар стоматолог­-ортопед
Днестранський Вадим Ігорович
Лікар стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед Доман Анна Ивановна - Люми-Дент Киев
Доман Анна Іванівна
Лікар стоматолог­-ортопед
Мішура Євген Валентинович
Лікар стоматолог­-ортопед
Горін Дмитро Васильович
Лікар стоматолог­-ортопед
Видео с нашими ортопедами
Вам буде цікаво

Якщо у Вас зруйновані або видалені зуби, відновити їх можна за допомогою процедури протезування зубів.

В Україні вже з'явилися у багатьох містах сучасні стоматологічні клініки, готові запропонувати якісне протезування зубів на рівні світових стандартів, і Київ - одне з таких міст.

Що таке протезування зубів і в чому його користь?

Сучасне протезування зубів дозволяє швидко та безболісно відновити зубний ряд та його функції, а також вирішити естетичну проблему відсутності зубів. Воно проводиться з використанням високоякісних матеріалів і полімерів, а також високоточного обладнання в місті Київ. Окрім того, в сучасній ортопедичній стоматології використовуються інноваційні методики протезування, які дозволяють досягнути найвищих результатів у кожному конкретному випадку.

Протезування також використовується для профілактики подальшого руйнування зубного ряду та зміни прикусу, а також розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту.

У клініці Люмі-Дент кожен бажаючий може отримати об'єктивну безкоштовну консультацію з оптимальної конструкції протезування. У консультації беруть участь лікарі різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексний підхід до кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних умов в порожнині рота.

Протезування зубів київ До і після протезування

Яка ж вартість протезування?

Вартість протезування зубів і ціни розраховуються індивідуально для кожного випадку. Все залежить від вибраного матеріалу для коронки і складності процедури. Найбюджетнішим варіантом є встановлення металокерамічних коронок і композитних матеріалів. А найдорожчі керамічні і фарфорові коронки, які зовні ніяк не відрізнити від справжніх зубів. Втрата зубів – це завжди дуже неприємна проблема, але її можна вирішити! Запишіться на прийом до наших стоматологів, і вони швидко виконають для Вас протезування зубів за цінами, які Вас приємно здивують!

У Люми-Дент функціонує власна суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з повним циклом новітньої цифрової стоматології: фрезером останнього покоління - Imes Icore 350i, внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Такі технології дають возможость виготовляти всі види зубних протезів найкращої якості.

Ми готові Вам запропонувати знімне зубне протезування і незнімне зубне протезування.

Знімне протезування

До знімного протезування відносяться бюгельні протези , а також знімні пластинкові протези ( пластмасові та нейлонові). 

Пластинкові протези

Незнімне протезування

  • Металокерамічні конструкції. На сьогоднішній день найбільш розповсюджений вид незнімного протезування. Переваги: відносна дешевизна, висока міцність, хороший естетичний ефект, недоліки - значне видалення тканин зуба, часта необхідність видалення нерва зуба перед протезуванням, незначна реакція ясен на коронку.
  • Безметалова кераміка. Переваги: високий естетичний ефект. Однак дана конструкція має деяку крихкість, що дозволяє використовувати її лише для фронтальних зубів. 
  • Кераміка на основі оксиду цирконію. Цей вид протезування поєднує в собі високу естетику поряд з високою міцністю конструкції.             
  • Вініри. Використовуються при косметичних дефектах передніх зубів. Дозволяють створити чудову естетику посмішки без значного препарування зубних тканин. Детальніше...
  • Керамічні вкладки. Виготовляються в зуботехнічній лабораторії, і являють собою відмінну альтернативу звичайним пломбам. Виготовлені в лабораторії вкладки приклеюють в порожнину зуба за допомогою спеціальних клейових складів. 
  • Тимчасові пластмасові коронки використовують в періоди між відвідинами лікаря при протезуванні зубів. Тимчасові коронки є заміною постійних коронок на період їх виготовлення. Дозволяють тимчасово відшкодувати естетичні та функціональні недоліки. 
  • Мікропротезування є сучасним методом відновлення зубів. Використовується із застосуванням додаткових зміцнювальних скловолоконних і металевих штифтових конструкцій.
 Змінні зубні протези Приклад бюгельніх протезів
 

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Встановлених металокерамічних коронок 1256
Установок суцільнокерамічних коронок 204
Встановлених суцільнокерамічних коронок з діоксиду цирконію 1053
Встановлено вінірів 537
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!