1883

Лікар гнатолог стоматолог

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Каппа розвантажувальна
3230 грн
Прийом проводять
Дивитися відео

 

В даний час стоматологія - одна з найбільш бурхливо і динамічно розвиваючихся напрямків у медицині. Щороку з'являються все більш ефективні і досконалі методики і інноваційні технології, істотно розширюється спектр надаваних стоматологічних послуг, а лікарі стоматологи освоюють нові вузькопрофільні спеціалізації, які стають просто необхідними для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам. Змінився і сам підхід до лікування захворювань зубів - він став більш системним і комплексним.

Для придбання нового унікального досвіду, для поглиблення практичних знань, освоєння більш вузьких і спеціалізованих і затребуваних ніш в сфері сучасної стоматології мережа клінік «Люмі-Дент» регулярно відправляє своїх фахівців на різноманітні курси, тренінги та конференції.

 

Гнатолог

 

На сьогоднішній день у нас працюють професіонали найвищого рівня самих різних спеціалізацій: терапевти, гігієністи, ендодонтисти, пародонтологи, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, а також лікарі гнатологи стоматологи.

 

Гнатологія ЯК СУЧАСНИЙ НАПРЯМОК В СТОМАТОЛОГІЇ

 

Гнатологія - це відносно нова галузь в стоматологічній практиці, яка пропонує принципово нові підходи до лікування зубів, враховуючи не тільки найменші нюанси і проблеми кожної окремої складової щелепно-лицьової системи, а й вивчаючи їх взаємозв'язок з іншими системами нашого організму в цілому.

Концепції та методики, що застосовуються ортопедами і ортодонтами в стоматології XXI століття, є одними з найбільш ефективних на даний момент, так як вони дозволяють лікарям комплексно підійти до вирішення всіх проблем пацієнта, з максимальною точністю визначити загальну клінічну картину, виявити причину дисфункцій, різних патологій, а також запропонувати найбільш ефективну терапію і реставрацію зубів.

Не застосовуючи загальні знання і принципи гнатології в стоматологічній практиці при виконанні робіт різноманітної складності - будь то установка якісної пломби, імплантаційної системи або надання послуг, пов'язаних з протезуванням - лікування нерідко супроводжується неприємними відчуттями і подальшими ускладненнями, які можуть виникнути через якийсь час .

Ми настійно рекомендуємо Вам перед відвідуванням будь якої стоматологічної клініки (особливо в разі необхідності виконання протезування та реставрації зубних рядів) попередньо з'ясувати, чи є в даному медичному закладі кваліфікований лікар гнатолог стоматолог, так як саме він зможе провести найбільш ретельний огляд всієї щелепно-лицьової системи, виконати якісну діагностику хвороб, пов'язаних з СНЩС, і допоможе Вам досягти ідеальних результатів.

 

ЛІКАР гнатолог - ХТО ЦЕ?

 

Лікар гнатолог

 

Незважаючи на те, що Міжнародна Академія Гнатології (IAG) була заснована ще в 1926 році, а перше застосування її розробок і обладнання в сфері стоматологічних послуг відбулося в 1924 році, сьогодні лише деякі жителі України знають про таку спеціалізацію як гнатологія в області стоматології. Це пов'язано з тим, що до цих пір не кожна клініка в Україні може дозволити собі мати в штаті такого фахівця, як лікар гнатолог в Києві, послуги якого можна запропонувати своїм клієнтам.

Дана спеціальність стає все більш затребуваною і актуальною в зв'язку з тим, що вимоги до якісного виконання протезування зубів постійно зростають як з боку пацієнтів, так і різних державних і міжнародних органів охорони здоров'я.

Консультація стоматолога гнатолога найчастіше необхідна при проходженні курсу ортодонтичного і ортопедичного лікування в силу того, що фахівцям потрібно змоделювати і створити таку конструкцію, яка забезпечить рівномірне навантаження на щелепу.

Раніше в стоматологічній практиці при відновленні втрачених зубів приділялося дуже мало уваги дослідженню загальній м'язово-суглобовій дисфункції зубощелепної системи - внаслідок чого після виконання процедур різного типу протезування досить велика кількість пацієнтів скаржилися на певний дискомфорт, який відчувається ними в процесі носіння встановленої конструкції.

Лікар гнатолог, лікування та діагностика якого будуть просто незамінні в даному випадку, допоможе Вам впоратися з подібними проблемами. Дуже часто в таких випадках застосовуються спеціальні міореклакуючі капи.

Лікар стоматолог гнатолог в Києві має пройти професійні, тривалі і вкрай дорогі теоретичні та практичні курси для освоєння даної спеціальності, так як від нього вимагається глибоке знання надзвичайно складного процесу взаємодії кожної особливості зубощелепної системи пацієнтів. Крім того, проведення гнатологічгої діагностики неможливо без наявності спеціального обладнання, ціна якого більш ніж висока.

Дослідження ротової порожнини проводиться за допомогою ультрасучасних технологій і виконання надточних вимірювань, що дозволяє лікарю гарантувати успішне надання допомоги, необхідної пацієнту.

 

Стоматолог гнатолог Київ

 

Досвідченого стоматолога гнатолога в Києві знайти не так просто. Відгуки про лікарів гнатології стоматологів в Україні Ви можете прочитати на різних інтернет форумах.

В мережі наших клінік «Люмі-Дент» є висококваліфіковані лікарі, які є професіоналами не тільки в загальній сфері стоматології, ортодонтії та ортопедії, але і в області гнатології.

Записатися на консультацію і отримати більш детальну інформацію про кваліфікацію, досвід і навички нашого лікаря гнатології в Києві Ви можете тут.

 

ПОСЛУГИ ЛІКАРЯ ГНАТОЛОГА СТОМАТОЛОГА: ЩО ЛІКУЄ?

 

 • Здійснення комплексної діагностики і рентгенографічних досліджень різного роду;
 • Виконання аксіографії - дана технологія дозволяє зафіксувати на знімках різноманітні зміщення суглобів в області нижньої щелепи в процесі їх руху - таким чином лікарем точно встановлюються патологія і порушення функцій СНЩС;
 • Проведення оцінки аномалій співвідношення зубних рядів і розвитку верхньої і нижньої щелепи;
 • Аналіз м'язового тонусу, проектування виготовлення міорелаксуючих кап;
 • Корекція центрального співвідношення обох щелеп;
 • Дослідження скелетної будови черепа, яке виконується за допомогою спеціального бокового знімка - це дозволяє отримати загальну клінічну картину і поставити діагноз;
 • Оцінка оклюзій, виявлення причин неправильного прикусу;
 • Коригування прикусу;
 • Усунення проблем, пов'язаних із захворюваннями височно-нижньощелепного суглоба;
 • Терапія із застосуванням різних стоматологічних стабілізуючих шин і міорелаксуючих кап, які забезпечують коректне положення щелеп;

 

Міорелаксуюча каппа

 

 • Відновлення пониженої висоти обличчя з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, не перевантажуючи суглоби;
 • Моделювання з математичною точністю Вашого природного прикусу, який не буде доставляти Вам абсолютно ніякого дискомфорту і підвищить естетику зовнішнього вигляду Ваших зубів;
 • Протезування на базі виконаного моделювання;
 • Виконання реставраційних робіт, пов'язаних з віковою або вродженою підвищеною стираемістью зубів;
 • Лікування бруксизма миіорелаксуючими каппами (мимовільного зубного скреготу вночі).

Домогтися максимально ефективного результату лікування, відновити і істотно поліпшити роботу нервово-м'язового комплексу зубочелюстного апарату, а також домогтися максимально можливої естетичності і природності можливо лише в тому випадку, якщо лікар розглядає зуб не як окрему одиницю, яка приносить біль і дискомфорт пацієнту в конкретний момент часу, а як важливу складову єдиної і цілісної системи всього організму.

Цей фахівець моделює найбільш функціонально правильну форму зубів пацієнтів.

В даній статті ми постаралися якомога докладніше розповісти Вам про те, хто такий гнатолог в Києві і що він лікує, але важливо згадати і про той факт, що першочерговим завданням даного фахівця є визначення причини, точне встановлення дисфункції зубощелепної системи, а також пропозицію відповідних варіантів вирішення всіх виявлених проблем.

В разі ж виявлення більш серйозних відхилень і наявності органічних уражень необхідно звернутися до хірурга, який спільно з лікарем гнатологом в Києві розробить і виконає план лікування.

 

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРТАТИСЯ ПО КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ДО ГНАТОЛОГА СТОМАТОЛОГА:

 • Дискомфорт при змиканні зубних рядів;
 • Часте закладання вух, появи шуму;
 • Болі незрозумілого походження в області м'язів спини, шиї, плечей, обличчя;
 • Часті головні болі;
 • Поява частих «клацань» в щелепно-лицьових суглобах, які можуть супроводжуватися хворобливими відчуттями різного характеру;
 • Обмеженість рухів або так зване «заклинювання» щелепи.

Професійний лікар в даній галузі зможе провести комплексне дослідження і дати подальші рекомендації для ефективного і своєчасного усунення проблем.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ

 

 • Повне зникнення будь-яких хворобливих і неприємних відчуттів в зубощелепній системі;
 • Якісно виконане протезування, яке не доставляє пацієнтові ніяких незручностей;
 • Успішне відновлення роботи височно-нижньощелепних суглобів;
 • Виправлення і вирівнювання прикусу у пацієнтів всіх вікових категорій;
 • Високий рівень естетичності і природності встановлених конструкцій;
 • Значне поліпшення загального самопочуття пацієнта.

 

ФОТО РОБОТИ НАШИХ ДОКТОРІВ

 

Фото ДО і ПІСЛЯ проведення артикуляційної діагностики, носіння міорелаксуючої капи, і сплінт-терапії:

 

Гнатолог

 

Мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» зайняла провідні позиції в Києві і в Україні виключно завдяки високому рівню професіоналізму наших лікарів і якості обслуговування наших пацієнтів.

Ми ніколи не економимо на устаткуванні і стежимо за новітніми стоматологічними розробками. Наш штат фахівців - це дружна команда, яка забезпечить Вам комплексне рішення проблем з зубами будь-якої складності.

Ми робимо все можливе, щоб забезпечити клієнтам максимальний комфорт, завжди пропонуємо тільки кращі і найбільш оптимальні варіанти лікування за доступними цінами.

Скільки коштує консультація?

Вартість лікування у лікаря гнатолога стоматолога і вартість його послуг - Ви зможете знайти вгорі на сторінці «Ціни».

Ціни на всі послуги мережі клінік «Люмі-Дент» також доступні на сторінці «Ціни».

Ви також можете ознайомитися з відео відгуками наших клієнтів, зайшовши в розділ «Про клініку» → «ВІДГУКИ».

Зв'язатися з нами Ви можете за телефоном (044) 383 22 88.

 

Вартість деякіх видів стоматологічних послуг в клініках «Люмі-Дент» на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

 

Найменування послуги - Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога - безкоштовно;

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок) - 300;

Комп'ютерна томографія - 370;

Артикуляційна діагностика - 1100;

Виведення нижньої щелепи в нейтральне положення (кандиляція) - Ціна формується після консультації;

Виготовлення діагностичної моделі - 290;

Виготовлення міорелаксуючої капи - 3140;

Виготовлення стабілізуючої капи - 3330;

Виготовлення суглобової капи - Ціна формується в ході консультації;

Сплінт-терапія - Ціна формується після огляду;

Корекція кап - Ціна формується в ході огляду.

 

Докладніший і точний розрахунок вартості послуг і лікування у гнатолога в Києві в мережі клінік «Люмі-Дент» Ви зможете отримати після консультації з нашими досвідченими фахівцями, які абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації.

 

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!