facebook pixel code

Синус-ліфтинг

Цю послугу у нашій клініці надають:
Стоматолог хирург Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог

Дивитися відео з нашим хірургом Павленко О.Ю. про синус-ліфтинг:

Приклад виконання синус-ліфтинга пацієнтам нашої клініки
синус ліфтинг київ ціна синус ліфтинг

Синус-ліфтинг - це метод збільшення об'єму кісткової тканини верхньої щелепи, для встановлення зубного імплантату мінімально необхідної довжини і товщини.

Дуже часто встановлення зубних імплантатів на бічних ділянках верхньої щелепи буває ускладнене внаслідок значної атрофії, а також внаслідок близького розташування повітряносної гайморової порожнини (див. зображення).

Будова верхньої щелепи і гайморової порожнини.

синус ліфтинг київ ціна

 

Мінімальна товщина кісткової тканини, яка необхідна для встановлення зубного імпланта - 8 міліметрів, проте в 70% випадків після видалення зубів в бічних ділянках - кісткова тканина атрофується значно більше, аж до 2 мм товщини. У цьому випадку синус-ліфтинг в цих ділянках є обов'язково необхідним для проведення зубної імплантації на верхній щелепі.

При проведенні синус-ліфтингу дно гайморової порожнини піднімається над кісткою в сторону гайморової пазухи, а звільнений простір заповнюється спеціальним кістковопластичним матеріалом, який протягом декількох місяців замінюється нормальною кістковою тканиною на необхідну для установки зубного імпланта товщину (див. зображення).

Схема проведення синус-ліфтингу.

синус ліфтинг київ відгуки

 

У практиці застосовують два види синус-ліфтингу: відкритий і закритий.

Закритий синус-ліфтинг проводиться при початковій товщині кісткової тканини не менше 7-8 мм. При цьому стоматолог-імплантолог піднімає слизову гайморової пазухи через майбутнє ложе зубного імплантату (див. зображення).

Закритий синус-ліфтинг

синус-ліфтинг Київ

 

Ця методика є більш делікатною в порівнянні з відкритим синус-ліфтінгом, при якому заповнення порожнини кістковим матеріалом виконується через вікно, вирізаної в бічній стінці гайморової пазухи.

Відкритий синус-ліфтинг застосовується у випадках значної атрофії кісткової тканини верхньої щелепи, коли закрита методика не дозволить створити в цілому більше 10 мм кісткової тканини
(див. зображення).

Відкритий синус-ліфтинг

синус ліфтинг

 

Запорукою успіху при проведенні даного втручання в нашій клініці є правильне планування і точна діагностика, виконувана за допомогою комп'ютерного томографа (детальніше тут). При проведенні 3-D сканування спеціальне програмне забезпечення дозволяє імплантологу відразу підібрати і розставити в існуючій і в майбутній кістковій тканині зубні імплантати необхідної довжини і товщини.

При проведенні синус-ліфтингу також часто робиться аугментація альвеолярного відростка - його розщеплення з метою створення необхідної товщини кісткової тканини.

Якщо необхідно збільшити розмір кістки не більше ніж на 3-4 мм - може бути відразу проведена одномоментна установка зубних імплантів в ці ділянки.

При більш значному обсязі синус-ліфтингу - необхідна як правило пауза близько 4 місяців до установки зубних імплантів.

Більш детальну консультацію по можливості проведення цього втручання і точної вартості Ви можете отримати на безкоштовній консультації в нашій клініці.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Онлайн діагностика - стоматологія Люмі-Дент
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!